صفحه 1 از 4 123 ...
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 190

موضوع: ...ازدواج موقت (صیغه)...

9582
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

...ازدواج موقت (صیغه)...

سلام یه مسئله ای که الان تو جامعه ما به وجود اومده و متاسفانه متاسفانه باعث خیلی از کثافت کاری ها شده مسئله ازدواج موقت یا همون صیغه هستش .تا الان چندین تایپیک در این مورد زده شده هرکدوم با موضوعاتی مختلف مربوط به صیغه

با نکاتی که من این چند وقته فهمیدم متاسفانه صیغه در بین پسرا زیاد شده و بدتر از اون چون خیلی نیاز به هزینه ای نداره چند نفری را دیدم که طرف 20.22 سالشه و رفته پول تو جیبی هاشو جمع کرده و یه زن مطلقه یا شوهر مرده 44.45 ساله را صیغه کرده به خاطر روابط جنسی و عاطفی چندین مورد هم شنیدم طرف 25.26 ساله رفته یه خانوم 50 ساله را صیغه کرده واسه روابط جنسی چون خانم یائسه بوده هرکاری دلش میخواسته میتونه بکنه و محدودیتی نداشته

دلیلشونم اینه پول ندارم ازدواج کنیم از یه طرف ازدواج خیلی خرج داره از اونور دنبال دختر بازی و دوست دختر و فاحشه بازی نیستیم چون گناه میدونیم نیاز جنسی داریم یا باید خود ارضایی کنیم که صدمات فراوانی داره یا باید یکی را صیغه کنیم که هم ما نیازمون برطرف بشه هم طرف یه پولی دستش بیاد هم طرف نیازش از طریق ما برطرف بشه و ما صیغه را انتخاب کردیم ما دنبال تعدد زوجات نیستیم که با 100 تا زن صیغه کنیم با یه خانم صیغه ای آشنا میشیم رابطمون را تا قبل ازدواج باهاش ادامه میدیم نزدیک ازدواج رابطه با زن صیغه ای قطعش میکنیم و با دختری که معرفی شده ازدواج دائم میکنیم اینطوری هم گناه نکردیم هم نیاز جنسیمون تامین شده هم نیاز عاطفیمون

سوال اصلیم از خانوما هستش اگه بدونید خواستگار شما یا فردی که باهاش آشنا شدید واس ازدواج قبلنا زنی را صیغه کرده و یا به قول امروزی ها زن صیغه ای داشته عکس العمل و قضاوت شما چی هستش.و در کل نظرتون چیه درباره چنین رفتار هایی
    =======
    بچه ها سو تفاهم شده قبلا هم گفتم با فونت کوچیکتر ولی شایدبعضیا متوجه نشدن این حرفایی که من میزنم هیچکدوم هیچکدوم اعتقادات من نیست من اعتقاداتم و افکارمو قبلا گفتم تو تایپیک های مختلف دلیل اینکه این تایپیک را زدم واسه اینه که قبلا وقتی یکی تو همین انجمن تایپیک میزد درباره صیغه ههمون ( از جمله خود من ) میریختیم سرش و میگفتیم صیغه فلان صیغه بهمان و برو ازدواج دائم کن و این حرفا و اکثرا شعار میدادیم و نتونستیم نتیجه گیری داشته باشیم ولی الان من این تایپیک را زدم تا به یه نتیجه گیری جامع برسیم : با این فرق که من صحبت میکنم از طرف موافقان صیغه و حرفایی که میزنم حرفهای من نیست حرفهای جامعه موافقان صیغه هستش که فقط من در جواب صحبتهای شما مطرحش میکنم

بازم میگم این صحبتهایی که من تو این تایپیک میگم هیچکدوم نه جز افکارمه نه اعتقاداتم فقط فقط بازگو کنندش هستم و بس به طور ساده من خودمو قرار میدم جای پسری که شرایط ازدواج نداره نمیخواد خود ارضایی و خانم بازی کنه فشار جنسی بالایی داره پس بهترین راه از نظر خودش واسش صیغه هستش و حالا اون پسره اومده و تایپیک زده و با شماها مناظره میکنه

پس واسه من صفحه نچینید
    ویرایش توسط sam127 : 02-21-2016 در ساعت 02:43 PM

2. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : ...ازدواج موقت (صیغه)...

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh72 نمایش پست ها
    بنظر من پسری که تو دوران مجردی رابطه جنسی برقرار کنه چه با دوست دخترش یا از راه صیغه اصلا قابل اطمینان نیس
    به احتمال زیاد بعد ازدواجم نمیتونه اینکارو ترک کنه چون تنوع طلب شده و همسر قانونیشم نمیتونه اونو راضی نگه داره.
    چقدر بدم میاد از اینجور مردا با بهانه های مسخره دنبال عشق و حال خودشونن
    گفتی تنوع طلب میشه یا شده جواب این افراد اینه :

ما دنبال تعدد زوجات نیستیم که با 100 تا زن صیغه کنیم با یه خانم صیغه ای آشنا میشیم رابطمون را تا قبل ازدواج باهاش ادامه میدیم نزدیک ازدواج رابطه با زن صیغه ای قطعش میکنیم

4. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

تو شهرهایی که مذهبی تره تا اونجایی که من خبر دارم این ماجرا وجود داره و داره رونق میگیره بدبختانه

شهرهای دیگه مثل تهران چون اعتقادات مذهبیشون پایین تره به جا زن صیغه ای دنبال داف بازی و خانوم بازی میرن

6. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    گفتی تنوع طلب میشه یا شده جواب این افراد اینه :

ما دنبال تعدد زوجات نیستیم که با 100 تا زن صیغه کنیم با یه خانم صیغه ای آشنا میشیم رابطمون را تا قبل ازدواج باهاش ادامه میدیم نزدیک ازدواج رابطه با زن صیغه ای قطعش میکنیم
    به همین آسونی قطع میکنی واقعا؟!!
    یعنی هیچ وابستگی و دلبستگی این وسط وجود نداره؟!

8. 3 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط orbital نمایش پست ها
    به همین آسونی قطع میکنی واقعا؟!!
    یعنی هیچ وابستگی و دلبستگی این وسط وجود نداره؟!
    جوابی که میدن اینه : یه زن 45 ساله چه وابستگی میتونه به من 20 .22 ساله داشته باشه اگرم پیدا کنه مثل وابستگی یه دختر 18.20 ساله شدید نیست و خیلی زود از یادش میره.

10. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

جوابی که میدن اینه : یه زن 45 ساله چه وابستگی میتونه به من 20 .22 ساله داشته باشه اگرم پیدا کنه مثل وابستگی یه دختر 18.20 ساله شدید نیست و خیلی زود از یادش میره.
    خانم باید ببخشید خیلی احمق باشه که با این جواب ساکت بشه

اگه بدون دلبستگی و وابستگی با یه خانم رابطه ی جنسی برقرار میکنه((عمرا اگه بشه))
    پس چرا با مثلا یه الاغ اینکارو نمیکنه؟! اونجا هم دلبستگی وجود نداره!!!

اصلا مگه میشه با کسی س ک س طولالنی داشته باشی بدونه علاقه؟!!!

12. 5 کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط orbital نمایش پست ها
    خانم باید ببخشید خیلی احمق باشه که با این جواب ساکت بشه

اگه بدون دلبستگی و وابستگی با یه خانم رابطه ی جنسی برقرار میکنه((عمرا اگه بشه))
    پس چرا با مثلا یه الاغ اینکارو نمیکنه؟! اونجا هم دلبستگی وجود نداره!!!

اصلا مگه میشه با کسی س ک س طولالنی داشته باشی بدونه علاقه؟!!!

خب زنی که لقب صیغه ای به خودش میده یعنی فقط مهریه را میبینه

14. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    میزان امتیاز
    10

خب زنی که لقب صیغه ای به خودش میده یعنی فقط مهریه را میبینه
    این حرفا برای فریب دادن یه دختر بچه خوبه

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

وقتی بهشون گفته میشه صیغه همون شهوت رانی اسلامی هستش میگن پسرا میل جنسیشون از دخترا بالاتره پس اگه نریم صیغه کنیم باید خود ارضایی کنیم دخترایی که مخالف صیغه هستن غیر مستقیم خود ارضایی را تایید میکنن یعنی اگه تو خواستگاری یا بعد ازدواج بفهمن ما خود ارضایی داشتیم هیچ مشکلی باهاش ندارن؟

17. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

وقتی بهشون گفته میشه صیغه همون شهوت رانی اسلامی هستش میگن پسرا میل جنسیشون از دخترا بالاتره پس اگه نریم صیغه کنیم باید خود ارضایی کنیم دخترایی که مخالف صیغه هستن غیر مستقیم خود ارضایی را تایید میکنن یعنی اگه تو خواستگاری یا بعد ازدواج بفهمن ما خود ارضایی داشتیم هیچ مشکلی باهاش ندارن؟
    هرچند از ما که گذشته ولی من با صیغه نمیتونم کنار بیام ولی با خودارضایی مشکل ندارم .

درسته این از نظر شرعی گناهه ولی اون نه ولی نمیتونم همسرمو با زن دیگه تصور کنم .

19. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

پس یعنی فقط به خاطر احساسات گناه را بر حلال (حرام ) ترجیح میدی؟

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پس یعنی فقط به خاطر احساسات گناه را بر حلال (حرام ) ترجیح میدی؟
    راستش منم که گفتم با اینکه میدونم خودارضایی گناهه ولی شماها خودتون ترجیح میدید دختری که رفتید واسش خواستگاری واسه رفع نیازش خودارضایی کرده باشه یا همخواب شده باشه به اسم صیغه ( مثلا فلان مرجع اجازه داده دختر صیغه شه بدون اجازه پدرش ) ؟

جواب بده به این سوالم حس و حال و دوگانگی که وجود داره واسم رو درک میکنی ، که نمیتونم جوابی بدم به سوالت .

22. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    راستش منم که گفتم با اینکه میدونم خودارضایی گناهه ولی شماها خودتون ترجیح میدید دختری که رفتید واسش خواستگاری واسه رفع نیازش خودارضایی کرده باشه یا همخواب شده باشه به اسم صیغه ( مثلا فلان مرجع اجازه داده دختر صیغه شه بدون اجازه پدرش ) ؟

جواب بده به این سوالم حس و حال و دوگانگی که وجود داره واسم رو درک میکنی ، که نمیتونم جوابی بدم به سوالت .
    از یه طرف مخالف هردوشم چون صیغه غیر قابل تحمله خود ارضایی میتونه جلوی مادر شدن یه دختر را بگیره..از اونور هم نیاز جنسی اگه نخوایم شعار بدیم چیزی نیست که بشه جلوش را گرفت به خصوص الان و جامعه ما

ولی منم طبعا خود ارضایی را ترجیح میدم چون خود ارضایی بدون رودرواسی یه مسئله فراگیره بین جوونای ایرانی مذهبی و غیر مذهبی دختر و پسر

24. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

یکی از اهدافی که من از زدن این تایپیک دارم جواب دادن به یک سوال مهمه که سوال خیلی ها هستش :

وقتی شرایط ازدواج نیست . من صیغه را بد میدونم. دنبال خود ارضایی هم نیستم . پس با نیاز جنسیم چه کنم ؟؟؟

البته یه جواب جامع بدون آیه و حدیث و پزشکی سنتی که هیچکدومش قطعی نیست

26. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

آقای سام

صیغه شرایط خاص داره .شامل حال همه نمیشه .به خصوص جوانان در سن ازدواج .

اسلام هیج جا به جوانان توصیه نکرده برای رفع میل جنسیشون به صیغه روی بیارن .

به جوانان خویشتنداری توصیه شده تا مهیا شدن شرایط ازدواج .توصیه شده که از مجرد موندن پرهیز کنه وزودتر ازدواج کنه .

وقتی اقای طلبه در سن ۱۵الی ۱۶ سالگی ازدواج می کنه همه اینجا میان میگن ازدواجش اله وبله وحتی بهش میخندن .

این اقا میدونه که با اوضاع وشرایط جامعه امروزی کنترل میل جنسی سخته .پس به سمت ازدواج آسان میره وخیلی راحت با شرایطی که جوانان

ما نمیپسندن مراسمش رو برگزار می کنه .

پس درست نیست که شما میگین تو شهرهای مذهبی باب شده وتهران که شهریه که اعتقادات مذهبیش ضعیفه سمت خانم بازی میرن .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

27. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

صیغه مخصوص آقایان متاهل هم نیست که تا تقی به توقی میخوره با خانم مشکل دارن به جای حل مشکل میرن سراغ صیغه .

مخصوص آقای جوانی نیست که تحمل چند ماه بارداری خانم رو نداره ودر شرایطی که خانم نیاز به یه پشتوانه محکم داره برای گذر از

دوران پر از استرس بارداری .به خانمش بگه من نیاز دارم .اجازه بده تا زمان زایمان من صیغه کنم .

در بین متاهل ها هم هر کسی واجد شرایط نیست .

اقایی مراجعه کرده بود که خانمشون بیش از اندازه در امور جنسی سرده .وپرسیده بود برای رفع میل جنسیش ایا مجاز هست که صیغه کنه .
    به نظر من این اقا باید تمام تلاشش رو برای درمان همسرش انجام بده اگر نشد .
    میتونه صیغه کنه اونم نه هر روز شریک جنسیش رو عوض کنه وسلامتی خودش وخانمش رو به خطر بندازه .
    هستن خانم هایی که به دلایلی در سن جوانی همسرشون رو از دست دادن ونیاز جنسی دارند واعتقاداتشون این اجازه رو نمیده
    که از راه حرام نیازشون رو برطرف کنند .حتی زندگیشون رو به سختی اداره میکنن .

متاسفانه این صیغه یه کلاه شرعی شده که جوون ها سر خودشون میزارن .
    اقایون وخانم هایی که به دنبال صیغه هستند هیچ وقت لذت واقعی رو از همسرشون نخواهند برد .چون به دفعات با شریک های جنسیشون
    تجربه کردن .
    من هم از آقایون سوال دارم اگر بفهمید خانمتون برای رفع نیاز جنسیش از راه حلال صیغه کرده قبول میکنید با این خانم زندگی کنید ؟
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

29. 5 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    آقای سام

صیغه شرایط خاص داره .شامل حال همه نمیشه .به خصوص جوانان در سن ازدواج .

اسلام هیج جا به جوانان توصیه نکرده برای رفع میل جنسیشون به صیغه روی بیارن .

به جوانان خویشتنداری توصیه شده تا مهیا شدن شرایط ازدواج .توصیه شده که از مجرد موندن پرهیز کنه وزودتر ازدواج کنه .

وقتی اقای طلبه در سن ۱۵الی ۱۶ سالگی ازدواج می کنه همه اینجا میان میگن ازدواجش اله وبله وحتی بهش میخندن .

این اقا میدونه که با اوضاع وشرایط جامعه امروزی کنترل میل جنسی سخته .پس به سمت ازدواج آسان میره وخیلی راحت با شرایطی که جوانان

ما نمیپسندن مراسمش رو برگزار می کنه .

پس درست نیست که شما میگین تو شهرهای مذهبی باب شده وتهران که شهریه که اعتقادات مذهبیش ضعیفه سمت خانم بازی میرن .
    ممنون از حضورتون .ببینید مسئله ای که من بیان کردم شامل تحقیقات چند وقتمه با این افراد .
    من اصلا مخالف ازدواج زود نیستم و به شدت مخالف صیغه ام ولی همش میگن ازدواج آسان این جمله یه شعار شده
    من طرف میشناسم وقتی حرف از ازدواج میشه شعار ازدواج آسان میده ولی واسه خواستگارای دخترش مهریه 300 میلیونی طلب میکنه پس این چه ازدواج آسونیه

اگه گفتم شهرهای مذهبی چون تحقیقات نسبی داشتم تو شهرای قم . یزد.مشهد

تو قم میگن نزدیک حرم حضرت معصومه قبرستانی به اسم شیخان هستش که محل تجمع خانمای صیغه ایه اتفاقا من یکسال پیش که قم بودم به اون قبرستان رفتم ولی چون دنبالش نبودم نتونستم تشخیص بدم این خانمایی که اونجا بودن اهل صیغه بودن یا خیر

یا میگن تو یزد روحانیونی که سن و سال بالا دارن اگه بهشون مراجعه کنی خانمایی را سراغ دارند

یا تو مشهد دوست مشهدیم میگفت نزدیک حرم خیلی هستن تو صحن ها هم همینطور نشونشونم اینه چادرشون را برعکس سر میکنند

31. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25833
    تشکـر
    19
    تشکر شده 117 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    9

دوستان شما هیچوقت نمیتونین جلوی این مسئله رو توی جامعه بگیرین

موقع انقلاب آیت الله طالقانی برای بسته شدن فاحشه خانه ها مخالفت کرد و گفت سال های آینده این خانه ها تو اتاق های مردم برپا میشه و واقعا هم درست گفت حالا بعد 30-40 سال عواقبش رو دیدن و دارن خانه عفاف راه میندازن ، جامعه و انسان بدون نیاز جنسی نمیتونه ادامه حیاط بده همونطور که الان جامعه ما دچار فقر جنسیتی شده با یه نگاهی توی خیابونا میبینین لباس های زنان بجای زیبایی بیشتر شهوت انگیزه و اگر یکم تو جامعه بیشتر باشین از قضایای شکایات و... بابت همین مسائل زیاد میبینین که چه داستان هایی درست شده....! به این میگن فقر جنسیتی یک جامعه

حالا بیایم به فرهنگ چندین و چند هزار سالمون بنازیم که با 10 سال تهاجم فرهنگی نابود شده....

اینکه شما میخوای قبل ازدواج صیغه کنی یا نه از خیلی جهات عقلانی بنظر میرسه یکیش هم اینه که برای ازدواج اگر شهوت قاطی تفکرت نباشه تصمیم خیلی درست تری میگیری و خود ارضایی فکر نمیکنم کاملا حرام شده باشه .... حالا من نمیدونم شرعیش رو از یه عالم بپرسین

2نفر با هم ازدواج میکنن و خودشون تصمیم میگیرن که چطور زندگی کنن ، من فردی رو میشناسم که در همین حال که ازدواج کرده ، با زن های زیادی رابطه داره البته با اجازه همسرش و همسرش هم رضایت کامل داره و مشکلی ندارن و همیشه از زندگیشون ابراز رضایت میکنن و خانم هم برای پول و... ازدواج نکرده که اونجوری فکر کنین!!!

تو شهر های مختلف فرق میکنه مثلا توی قم اگر با فرد مورد نظرت راجب صیغه قبل ازدواجت صحبت کنی فکر میکنم مشکلی نداشته باشه اما توی تهران بعید میدونم بهت جواب بله رو بده!!!!

این دیگه به خودت مربوطه که بخوای با چه کسی ازدواج کنی ، اشخاصی حتی اگر قبلا پسر برای کسی خاستگاری رفته باشه کلا حاضر نیستن به خاستگاریشون بیاد و بهش توهین میکنن افرادی هم مثل همون که گفتم همزمان شوهرشون با چند نفر دیگه رابطه داره و هیچ مشکلی ندارن اینا همه به طرز خودشون زندگی میکنن نه گناهی میکنن نه زندگی بدی دارن ، اینجا شما هستین که باید سبک زندگیتون رو مشخص کنین

33. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

صیغه مخصوص آقایان متاهل هم نیست که تا تقی به توقی میخوره با خانم مشکل دارن به جای حل مشکل میرن سراغ صیغه .

مخصوص آقای جوانی نیست که تحمل چند ماه بارداری خانم رو نداره ودر شرایطی که خانم نیاز به یه پشتوانه محکم داره برای گذر از

دوران پر از استرس بارداری .به خانمش بگه من نیاز دارم .اجازه بده تا زمان زایمان من صیغه کنم .

در بین متاهل ها هم هر کسی واجد شرایط نیست .

اقایی مراجعه کرده بود که خانمشون بیش از اندازه در امور جنسی سرده .وپرسیده بود برای رفع میل جنسیش ایا مجاز هست که صیغه کنه .
    به نظر من این اقا باید تمام تلاشش رو برای درمان همسرش انجام بده اگر نشد .
    میتونه صیغه کنه اونم نه هر روز شریک جنسیش رو عوض کنه وسلامتی خودش وخانمش رو به خطر بندازه .
    هستن خانم هایی که به دلایلی در سن جوانی همسرشون رو از دست دادن ونیاز جنسی دارند واعتقاداتشون این اجازه رو نمیده
    که از راه حرام نیازشون رو برطرف کنند .حتی زندگیشون رو به سختی اداره میکنن .

متاسفانه این صیغه یه کلاه شرعی شده که جوون ها سر خودشون میزارن .
    اقایون وخانم هایی که به دنبال صیغه هستند هیچ وقت لذت واقعی رو از همسرشون نخواهند برد .چون به دفعات با شریک های جنسیشون
    تجربه کردن .
    من هم از آقایون سوال دارم اگر بفهمید خانمتون برای رفع نیاز جنسیش از راه حلال صیغه کرده قبول میکنید با این خانم زندگی کنید ؟
    طبعا نه مرد اگه عاقل باشه چنین زنی را قبول نمیکنه ولی بحث ما درباره متاهلین نیست درباره مجردینه شما جواب این سوال را بهم بدید :
    سوال مهمه که سوال خیلی ها هستش :

وقتی شرایط ازدواج نیست . من صیغه را بد میدونم. دنبال خود ارضایی هم نیستم . پس با نیاز جنسیم چه کنم ؟؟؟

34. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanplus نمایش پست ها
    دوستان شما هیچوقت نمیتونین جلوی این مسئله رو توی جامعه بگیرین

موقع انقلاب آیت الله طالقانی برای بسته شدن فاحشه خانه ها مخالفت کرد و گفت سال های آینده این خانه ها تو اتاق های مردم برپا میشه و واقعا هم درست گفت حالا بعد 30-40 سال عواقبش رو دیدن و دارن خانه عفاف راه میندازن ، جامعه و انسان بدون نیاز جنسی نمیتونه ادامه حیاط بده همونطور که الان جامعه ما دچار فقر جنسیتی شده با یه نگاهی توی خیابونا میبینین لباس های زنان بجای زیبایی بیشتر شهوت انگیزه و اگر یکم تو جامعه بیشتر باشین از قضایای شکایات و... بابت همین مسائل زیاد میبینین که چه داستان هایی درست شده....! به این میگن فقر جنسیتی یک جامعه

حالا بیایم به فرهنگ چندین و چند هزار سالمون بنازیم که با 10 سال تهاجم فرهنگی نابود شده....

اینکه شما میخوای قبل ازدواج صیغه کنی یا نه از خیلی جهات عقلانی بنظر میرسه یکیش هم اینه که برای ازدواج اگر شهوت قاطی تفکرت نباشه تصمیم خیلی درست تری میگیری و خود ارضایی فکر نمیکنم کاملا حرام شده باشه .... حالا من نمیدونم شرعیش رو از یه عالم بپرسین

2نفر با هم ازدواج میکنن و خودشون تصمیم میگیرن که چطور زندگی کنن ، من فردی رو میشناسم که در همین حال که ازدواج کرده ، با زن های زیادی رابطه داره البته با اجازه همسرش و همسرش هم رضایت کامل داره و مشکلی ندارن و همیشه از زندگیشون ابراز رضایت میکنن و خانم هم برای پول و... ازدواج نکرده که اونجوری فکر کنین!!!

تو شهر های مختلف فرق میکنه مثلا توی قم اگر با فرد مورد نظرت راجب صیغه قبل ازدواجت صحبت کنی فکر میکنم مشکلی نداشته باشه اما توی تهران بعید میدونم بهت جواب بله رو بده!!!!

این دیگه به خودت مربوطه که بخوای با چه کسی ازدواج کنی ، اشخاصی حتی اگر قبلا پسر برای کسی خاستگاری رفته باشه کلا حاضر نیستن به خاستگاریشون بیاد و بهش توهین میکنن افرادی هم مثل همون که گفتم همزمان شوهرشون با چند نفر دیگه رابطه داره و هیچ مشکلی ندارن اینا همه به طرز خودشون زندگی میکنن نه گناهی میکنن نه زندگی بدی دارن ، اینجا شما هستین که باید سبک زندگیتون رو مشخص کنین

ببین تایپیک در مورد من نیست من نظراتم واضحه شما این را جواب بدید :

35. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26087
    تشکـر
    255
    تشکر شده 155 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

بنده کاملا مخالفم با ازدواج موقت قبل ازدواج وهیچ توجیهی نداره و...
    امضای ایشان

دوست داشتن مثل نماز میمونه ،

وقتی نیت کردی

دیگه نباید اطرافتو نگاه کنی...!

36. کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26087
    تشکـر
    255
    تشکر شده 155 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

با سلام
    چرا زن رو یا ازدواج رو به یه کالای جنسی میبینین؟یعنی شهوت ومیل جنسی انقدر واجبه که نمیتونین تحمل کنین؟
    ازدواج تو سنت پیامبر چیه؟چی گفته؟
    ازدواج رو انقدر برای خودتون سخت میدونید که صیغه رو اسون؟والا ده ما برعکسه ازدواج اسون تر از صیغه کردن مخفیه
    بجای توجیح کردن وکلاه شرعی و... به نظرم باید بستر ازدواج اسان فراهم بشه هستن دخترانی که از همه چی کاملا وتو زمینه ازدواج واقعا قانع به همه چیزن و...
    همین طوری که شما درونتون میل جنسی هست دردختران هم هست چرا اینجای دین رو در این میبینید که راه حلی برای مشکل جنسی اقایانه؟
    امضای ایشان

دوست داشتن مثل نماز میمونه ،

وقتی نیت کردی

دیگه نباید اطرافتو نگاه کنی...!

38. 3 کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط بهنام1 نمایش پست ها
    با سلام
    چرا زن رو یا ازدواج رو به یه کالای جنسی میبینین؟یعنی شهوت ومیل جنسی انقدر واجبه که نمیتونین تحمل کنین؟
    ازدواج تو سنت پیامبر چیه؟چی گفته؟
    ازدواج رو انقدر برای خودتون سخت میدونید که صیغه رو اسون؟والا ده ما برعکسه ازدواج اسون تر از صیغه کردن مخفیه
    بجای توجیح کردن وکلاه شرعی و... به نظرم باید بستر ازدواج اسان فراهم بشه هستن دخترانی که از همه چی کاملا وتو زمینه ازدواج واقعا قانع به همه چیزن و...
    همین طوری که شما درونتون میل جنسی هست دردختران هم هست چرا اینجای دین رو در این میبینید که راه حلی برای مشکل جنسی اقایانه؟
    به یکی گفتم یعنی کل دخترای این مملکت همشون دنبال طرفین که قبلش خونه و ماشین و پول و شغل مناسب داشته باشه که تو میگی ندارم شرایطتشو پس برم صیغه .گفت بله اینایی که میگن ازدواج آسون ازدواج فلان شعار میدن

ازدواج آسون داریم ولی واسه دختری که 29.30 سالشه منتظره فقط یکی بیاد بگیرتش اگه من 30 سالم باشه برم اینو بگیرم شرایطی نداره چون فقط میخواد متاهل بشه

ازدواج آسون داریم ولی واسه اون دختر 20.24 ساله که یا از نظر ظاهری و اندامی زیبا نیست یا خانوادش نرمال نیستن خانوادش میترسن رو دستشون بمونه سریع با اولین خواستگار شوهرش میدن

دختر درست حسابی اگه بخوام برم بگیرم همشون شرایط دارن خونه و ماشین و فلان

میگن ما زن را مظهر رابطه نمیدونیم ولی منطقی هستش که رابطه جزئی از وجود انسانه حالا چه مرد چه زن پس نمیشه کتمانش کرد

40. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    تشکر شده 560 بار در 143 پست
    میزان امتیاز
    10

طرف باید ازدواج کنه.هرچقدرهم خودش شرایطش رو نداشته باشه خانواده ها بااید کمک کنن.مگه قبلا که یه نوجوون15.16ساله ازدوتج میکرد پول و ماشین و خونه داشت؟؟؟
    نه نداشت
    پدرو مادر کمک کردن خونه دادن جا دادن غذا دادن تا رشد کنن و بتونن روی پای خودشون بایستن
    این دیگه از بی عرضگی خونواده های الانه که کمک به جوونشون نمیکنن.

به یکی گفتم یعنی کل دخترای این مملکت همشون دنبال طرفین که قبلش خونه و ماشین و پول و شغل مناسب داشته باشه که تو میگی ندارم شرایطتشو پس برم صیغه .گفت بله اینایی که میگن ازدواج آسون ازدواج فلان شعار میدن

ازدواج آسون داریم ولی واسه دختری که 29.30 سالشه منتظره فقط یکی بیاد بگیرتش اگه من 30 سالم باشه برم اینو بگیرم شرایطی نداره چون فقط میخواد متاهل بشه

ازدواج آسون داریم ولی واسه اون دختر 20.24 ساله که یا از نظر ظاهری و اندامی زیبا نیست یا خانوادش نرمال نیستن خانوادش میترسن رو دستشون بمونه سریع با اولین خواستگار شوهرش میدن

دختر درست حسابی اگه بخوام برم بگیرم همشون شرایط دارن خونه و ماشین و فلان

میگن ما زن را مظهر رابطه نمیدونیم ولی منطقی هستش که رابطه جزئی از وجود انسانه حالا چه مرد چه زن پس نمیشه کتمانش کرد
    این نظرتون کاااااااملا مخالفم و فقط از منظر دید خودتونه.من 24سالمه با شرایط کاملا ساده ازدواج کردم خرج ازدواجم 8میلیون شد.از نظر ظاهری تحصیلات هیچ کمی ندارم.
    وام و قرض و قوله بالاخره یه روز میره ولی این ارامشه هست که میمونه.
    پس همه رو با یه دید نگاه نکنید.

41. 5 کاربران زیر از آفرودیت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

اقا سام شما تحصیل کرده ای .

چرا فکر می کنید دختری که از یک خانواده پولدار نباشه وپدر ومادر تحصیل کرده نداشته باشه وراضی به ازدواج آسان باشه

دختر خوبی نیست وبه درد زندگی نمیخوره .

در عوض دختری که زیباست وبه قول معروف باربیه با یک پدر پولدار وتحصیلات بالا میتونه خوش بختتون کنه .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

43. 6 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط آفرودیت نمایش پست ها
    طرف باید ازدواج کنه.هرچقدرهم خودش شرایطش رو نداشته باشه خانواده ها بااید کمک کنن.مگه قبلا که یه نوجوون15.16ساله ازدوتج میکرد پول و ماشین و خونه داشت؟؟؟
    نه نداشت
    پدرو مادر کمک کردن خونه دادن جا دادن غذا دادن تا رشد کنن و بتونن روی پای خودشون بایستن

این نظرتون کاااااااملا مخالفم و فقط از منظر دید خودتونه.من 24سالمه با شرایط کاملا ساده ازدواج کردم خرج ازدواجم 8میلیون شد.از نظر ظاهری تحصیلات هیچ کمی ندارم.

آفرودیت عزیز با احترام به نظرتون با قسمت اول حرفتون کاملا مخالف هستم.

شما. زندگی پسر 15 ساله. الان با پسر 15 ساله دهه 50 مقایسه میکنید ؟؟
    طبق حرف های پدر بزرگم و بابام اون موقع همه مردم معمولا. وضع اقتصادیشون در یه سطح بود و هم دیگرو درک میکردن.
    ولی قبول دارید الان نه خیلی قشر های متفاوتی هست ؟

ببخشید من پسر دیدم از بچگی کار کرده. رو پای خودش وایساده

من پسری که به امید خانوادش نشسته. که بهش خونه و ماشین بدن هیچ وقت برای ازدواج قبول نمیکنم این بی عرضگی پسره رو نشون میده نه خانواده

پسر مستقل قبول دارم که از. نوجونیش کار کرده باشه دستش تو جیب خودش باشه محتاج این اون نباشه قدر پولی که در. سختی به دست میاره رو میفهمه و پسری که در سختی بزرگ
    شده باشه مرد بار میاد و میتونه مثل یه مرد زندگی رو اداره کنه سختی و مشکلی تو زندگیش پیش امد درست از پسش بربیاد و زود محتاج بقیه نشه

و قسمت دوم حرفتون که گفتید با 8میلیون عروسی گرفتید

و اینکه تو هر شهری قیمت هرچیزی فرق میکنه

همون قدر که شما عروسیتون ساده گرفتید 8 میلیون پسر دوست مامانم عروسیش خیلی ساده برگذاری کرد شد 24میلون

و اینکه فرهنگ و عقیده. سلیقه و نظر هرخانواده ای هم فرق میکنه

نمیشه بگی چون شما اینجور بودید بقیه هم صدرصدی میتوونن

ولی درکل این سام دیدش. بده به دخترای که از نظر مالی ازشون کمترن همش فکرهای منفی بد میکنه
    دعوا کنید ولی دور از شوخی سام وسواش فکری گرفتتش

ویرایش توسط پریماه. : 02-21-2016 در ساعت 12:12 PM دلیل: فنت تغییر دادم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

45. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

اینکه صیغه رو راهی واسه استفاده ابزاری از جنس مخالف، چه زن و چه مرد قرار بدیم اصلا توجیه مساله صیغه نیست.

مساله اول، خوندن صیغه یا نخوندن اون که باعث حلال یا حرام بودن رابطه میشه، در عالم کائنات فکر کردن، صحبت کردن و مسائل دیگه باعث به وجود اومدن چیزی و ایجاد تغییراتی میشه، که یکی از دلایل خواند صیغه یا هر دعا با عبارت دیگه ای هست که باید به صورت صحیح هم خونده بشه. برای افرادی که میگن چهارتا جمله چطور حلال و حروم میکنه. حتی این که گفته بشه همینه دیگه چون خدا گفته باید بگیم چشم، دلیل موجهی نیست، چرا که پشت هر فکر ، جمله ، کلمه یا حرفی معنی و مفهومی هست که بیان کردن یا فکر بهش باعث موجود شدن چیزی یا تعییر در عالم میشه که بحث بیشترش اینجا لازم نیست.

و در مورد صیغه،
    دوستان انگار فراموش کردیم کل این دنیا از جمله مسائل دینی و اخلاقی مسائلی به هم پیوسته هستن که باهم ارتباط دارن، نه مسائلی مقطعی و گسسته. منظور اینکه صیغه معنیش این نیست شما زن داری برو کنار صیغه هم بخون با یکی دیگه یا هرچندتا دیگه و تا میتونی لذت ببر، خیر. مرد متاهل، برای ازدواج مجدد نیاز به رضایت قلبی زوجه داره ، در غیر این صورت یکی از حقوق همسرش نقض شده و حلال حرومی کارش دیگه با خودش و خدا ... پس انقدر ساده و الکی هم نیست.
    در مورد فرد مجرد، اگه خوب مطالعه کنیم، 99 درصد به جوان و فرد مجرد توصیه شده تقوا پیش کنن ، خویشتن دار باشن تا فرصت مناسب برای ازدواج به وجود بیاد،
    حالا اینکه جامعه مشکل داره و مردم خودشون به نیاز کاذب دامن زدن و سن ازدواج بالا رفته و هر دلیل دیگه، معنیش این نیست همه برن صیغه کنن، مشکلاتی که مردم خودشون به وجود میارن و سعی در حلش ندارن خللی به دین وارد نمی کنه و باعث نمیشه اجازه انجام دادن هرکاری توسط هرکسی داده بشه.
    هدف اصلی صیغه، مردان و زنان مطلقه یا همسر فوت شده بودن که به دلایل مختلف امکان ازدواج دائم مجدد براشون فراهم نبوده، و صیغه مساله ای هست که زندگی راحت تر باشه و رفع نیازها رو بتونن راحت تر رفع کنن.
    نه اینکه هرکی به سن بلوغ رسید بره تو شهر بگرده و ...

کلاه شرعی رو ما سر خودنون میذاریم نه خدا یا مسائل دینی
    اول مطلب گفتم قواعد دیگ و اخلاق و ... قواعدی به هم میوسته هستن. اخلاق، مذهب، مراسم دینی و ... همه میوسته و به هم آمیخته هستن. اگر یک عمل که حلال هم هست، باعث ایجاد فساد در حامعه یا در فرد بشه، نتیجش یک کار حرام شده. خب میشه گفت این کار حلال بوده؟ با فهمیدن همسر باعث فروپاشی بنیان یک خانواده میشه، میشه گفت حلال بوده؟ شرایطی هست که به اقتضای زمان و وضعیت موجود نمیشه حتی گاهی یک کار اجازه داده شده رو انجام داد.
    مثل مساله حجاب، همه جا حجاب یکسانه ؟ جلو محرم و نامحرم؟
    نماز خوندن واجبه، اما جای غصبی میشه نماز خوند؟
    و خیلی مسائل دیگه که وقتی در تقابل با یه فعل حلال قرار میگیره مجوز انجامش دیگه وجود نداره، مثل همین صیغه که در تقابل و تداخل با خیلی مسائل دیگه هست ...

ضعف اراده و دور شدن از افکار مثبت و فطرت انسانی و بیش از دامن زدن و فکر به غرایز ، مجوز خراب کردن وضع جامعه نیست! چه برسه وقتی مقصر به وجود اومدن و جلوه کردن بیشتر بعضی نیازها، خود جامعه باشه ...

و متاسفانه خیلی موارد به اسم ضعف دین یا قشر دیندار جامعه تموم میشه، در صورتی که دینداری و دین یک سری قواعد به هم پیوسته و در ارتباطه که گسستگیشون و دلخواهی عمل کردن به بعضی قواعد و ترک بعضی دیگه، معنیش دینداری نیست، بلکه سوء استفاده از دین و کلمه دینداری هست...
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

47. کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6271
    تشکـر
    1,498
    تشکر شده 560 بار در 143 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

طبق حرف های پدر بزرگم و بابام اون موقع همه مردم معمولا. وضع اقتصادیشون در یه سطح بود و هم دیگرو درک میکردن.

من پسری که به امید خانوادش نشسته. که بهش خونه و ماشین بدن هیچ وقت برای ازدواج قبول نمیکنم این بی عرضگی پسره رو نشون میده نه خانواده

پسر مستقل قبول دارم که از. نوجونیش کار کرده باشه دستش تو جیب خودش باشه محتاج این اون نباشه قدر پولی که در. سختی به دست میاره رو میفهمه و پسری که در سختی بزرگ
    شده باشه مرد بار میاد و میتونه مثل یه مرد زندگی رو اداره کنه سختی و مشکلی تو زندگیش پیش امد درست از پسش بربیاد و زود محتاج بقیه نشه

همون قدر که شما عروسیتون ساده گرفتید 8 میلیون پسر دوست مامانم عروسیش خیلی ساده برگذاری کرد شد 24میلون

ولی درکل این سام دیدش. بده به دخترای که از نظر مالی ازشون کمترن همش فکرهای منفی بد میکنه

من ادمهای الان رو بااون موقع مقایسه نکردم..ونگفتم پسر دست رو دست بزاره تا خونواده کمکش کنن...برای پسری که سنش 25.28سالشه و نمیتونه ازدواج کنه خونوادش بااید کمکش کنن تا از سراغ خود ارضایی و یا هرجیز دیگه ای نره

ازدواج من هم کاملا عالی بود توی شهر کوچیک هم نیستم ومرکز استان بزرکی هستم...ازدواج 1میلیاردی هست 8میلیونی هم هست.بستگی داره چی بخوای
    و من باز نگفتم همه مثل من باشن..من فقط تجربه خودمو گفتم

بعدهم دعوا واسه کم عقلاست و تنها صلاحشونه دعوا کنیم برای چی

49. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

وقتی قبل ازدواج میل جنسی ارضا نشه، نه از راه صیغه و نه از راه خودارضایی قطعا روی ازدواج هم تاثیر می ذاره.
    این که میگین باید زودتر ازدواج کرد در اصل دارین این حرفو تایید می کنید که برای نیاز جنسی تون ازدواج کنید! یعنی
    فقط برای یه رابطه ساده (که اون قدر سرکوب شده به یه عقده تبدیل شده) باید یه عمر با یه نفر زندگی کرد. واقعا
    توهین آمیز تر از این وجود داره؟
    اما اگه نیاز های جنسی تون رو قبل ازدواج به هر نوعی برطرف کرده باشید مطمئن باشید ازدواج هوشمندانه تری
    دارین.
    توصیه من به سام اینه که هر جوری که فکر می کنی درسته، از هر روشی که اعتقاداتت رو زیر سوال نبره و بعدا
    عذاب وجدان نداشته باشی نیاز جنسی خودتو برطرف کن. مطمئن باش آرامش بیش تری به دست میاری و قدرت
    تفکر و استدلالت برای ازدواج هم بیش تر میشه و خیلی راحت به بقیه زندگیت میرسی. نیازی هم نیست به همسر
    آینده ت توضیح بدی، همون طور که نباید از اون توقع داشته باشی چیزی برات توضیح بده.

50. کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

ما ادمها به اسم اسلام دستوراتش رو به جاهاي ديگه ميكشونيم
    اينكه طرف ميل جنسيش زياده و ميره صيغه ميكنه چون شرايط نداره اين توجيه قابل قبولي نيست
    فقط يه (خيلي ببخشيد بلا نسبت)حيوون نميتونه ميل جنسيش رو كنترل كنه اونم بخاطر غريزه ايه كه داره و عقليه كه نداره ما ادمها با حيوانات يه فرقي بايد داشته باشيم كه اين رو هم تو اين زمينه ميشه نشون داد

52. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بچه ها سو تفاهم شده قبلا هم گفتم با فونت کوچیکتر ولی شایدبعضیا متوجه نشدن این حرفایی که من میزنم هیچکدوم هیچکدوم اعتقادات من نیست من اعتقاداتم و افکارمو قبلا گفتم تو تایپیک های مختلف دلیل اینکه این تایپیک را زدم واسه اینه که قبلا وقتی یکی تو همین انجمن تایپیک میزد درباره صیغه ههمون ( از جمله خود من ) میریختیم سرش و میگفتیم صیغه فلان صیغه بهمان و برو ازدواج دائم کن و این حرفا و اکثرا شعار میدادیم و نتونستیم نتیجه گیری داشته باشیم ولی الان من این تایپیک را زدم تا به یه نتیجه گیری جامع برسیم : با این فرق که من صحبت میکنم از طرف موافقان صیغه و حرفایی که میزنم حرفهای من نیست حرفهای جامعه موافقان صیغه هستش که فقط من در جواب صحبتهای شما مطرحش میکنم بازم میگم این صحبتهایی که من تو این تایپیک میگم هیچکدوم نه جز افکارمه نه اعتقاداتم فقط فقط بازگو کنندش هستم و بس به طور ساده من خودمو قرار میدم جای پسری که شرایط ازدواج نداره نمیخواد خود ارضایی و خانم بازی کنه فشار جنسی بالایی داره پس بهترین راه از نظر خودش واسش صیغه هستش و حالا اون پسره اومده و تایپیک زده و با شماها مناظره میکنه

پس واسه من صفحه نچینید
    ویرایش توسط sam127 : 02-21-2016 در ساعت 02:44 PM

54. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نه نداشت

ببینید این حرفتون کاملا شعاره که طرف باید ازدواج کنه خانوادش باید کمکش کنن قدیم مگه ماشین و خونه بود .شما هرگز نمیتونید دوره پدرامون را با ماها مقایسه کنید و هرگز نمیتونید توقعات مادرامون را با دخترای الان مقایسه کنید.قدیم زنه میرفت چندین سال خونه مادر شوهر زندگی میکرد با دار و ندار شوهره میساخت ولی الان آیا اینطوریه؟

55. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام به همه ي دوستان
    بحث فوق العاده زيبايي هست
    ولي بخاطر يكسري موضوعات كه معمولا توي تاپيتكهاي ديگه هم پيش مياد ترجيح ميدم خواننده باشم

چونكه بحث حقوقي در فكر يك فرد غير حقوقي واقعا نميگنجه...

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

57. 2 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اقا سام شما تحصیل کرده ای .

چرا فکر می کنید دختری که از یک خانواده پولدار نباشه وپدر ومادر تحصیل کرده نداشته باشه وراضی به ازدواج آسان باشه

دختر خوبی نیست وبه درد زندگی نمیخوره .

در عوض دختری که زیباست وبه قول معروف باربیه با یک پدر پولدار وتحصیلات بالا میتونه خوش بختتون کنه .

همش میگید ازدواج آسون ولی من تاحالا ندیدم .این دیدگاه من نیست مجددا میگم من فقط روایت کننده صحبتام .

چیزی که بین خیلی از جوونا هستش اینه دخترایی که سرشون به کلاشون بیارزه سخت گیرن ما پول نداریم بریم باهاشون ازدواج کنیم میمونیم مجرد 29.30 سالمون میشه .
    از یه طرفم ازدواج مسخره بازی نیست که مثلا منی که سطح متوسط دارم برم با سطح پایین ازدواج کنم چون میخوام ازدواج کنم

59. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

صفحه نزار

60. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط سهيل نمایش پست ها
    سلام به همه ي دوستان
    بحث فوق العاده زيبايي هست
    ولي بخاطر يكسري موضوعات كه معمولا توي تاپيتكهاي ديگه هم پيش مياد ترجيح ميدم خواننده باشم

چونكه بحث حقوقي در فكر يك فرد غير حقوقي واقعا نميگنجه...

دلتون هميشه سبز
    بحثمون با حضور شما زیباتر میشه که بخواید از دید حقوقی نگاه کنید

62. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

ببینید این حرفتون کاملا شعاره که طرف باید ازدواج کنه خانوادش باید کمکش کنن قدیم مگه ماشین و خونه بود .شما هرگز نمیتونید دوره پدرامون را با ماها مقایسه کنید و هرگز نمیتونید توقعات مادرامون را با دخترای الان مقایسه کنید.قدیم زنه میرفت چندین سال خونه مادر شوهر زندگی میکرد با دار و ندار شوهره میساخت ولی الان آیا اینطوریه؟
    نه شعار نيست حرفاشون
    البت حقيقته منم ميشناسم كه خانواده ها كمك ميكنن و زندگي خيلي موفق تره اون زمان سطح توقعات هم پايين تر بود جووناي الان حاضر نيستن با مادرشوهر يكجا زندگي كنن البته من هيچ ساپورتي از خانواده همسرم نديدم البته خدا رو شكر هم نميتونن منتي سرمنو همسرم بذارن يه عروسي گرفتن كه خرج اونم با كادو هاي عروسي ير به ير كردن ولي اگر كمك ميكردن زندگي الان من خيلي جلوتر بود و خيلي كمتر به مشكل ميخورديم و تو اين مدت از زير صفر حداقل به روي صفر ميرسيديم
    به اونها هم حق ميدم كه و اين دوره زمونه با نداري و گروني نميشه ولي مادرپدرها هم بايد دست فرزندانشون رو بگيرن خانواده ها بايد توقعاتشون رو بيارن پايين

63. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

من ادمهای الان رو بااون موقع مقایسه نکردم..ونگفتم پسر دست رو دست بزاره تا خونواده کمکش کنن...برای پسری که سنش 25.28سالشه و نمیتونه ازدواج کنه خونوادش بااید کمکش کنن تا از سراغ خود ارضایی و یا هرجیز دیگه ای نره

ازدواج من هم کاملا عالی بود توی شهر کوچیک هم نیستم ومرکز استان بزرکی هستم...ازدواج 1میلیاردی هست 8میلیونی هم هست.بستگی داره چی بخوای

چون گفتید پسر 15 سال اون موقع گفتم دارید مقایسه میکنید چون شرایط زندگی همه اون موقع با الان فرق داره

پسری که 25 یا 28 ساله باید شرایط ازدواج خودش جور کرده باشه که احتیاج به بقیه نداشته باشه. کمک خانواده ها مهم نه تا این حد که بخوان همه چیزیشون جور کنن

حالا که تو این سن رسیده تازه کاسه چیکار کنم دستش گرفته !

من پسر مستقل خیلی برای ازدواج قبول دارم و یکی از شرایط مهم و ملاکم ( این نظر منه)

و اینکه هرکی باید از طبق و قشر خودش همسر بگیره تا شرایط همو درک کنن

گفتم که خرج هر شهری واقعا سرسام اوره اصفهان شهر بزرگی ولی قیمت خونه ها خیلی خوبه. ولی شهر ما اصلا وحشتناک. قیمت همه چیز سر به فلک

اون کسی که عروسی 1ملیاردی میگیره پولشم داره
    نوش جونش

ولی اینکه سام میگه دخترا پر توقعن درست نیست ! و اینکه فکر میکنه. اگه دختر تو قشرپاین مالی زن بگیره از خود بی خود میشه یا اینکه فامیل چی میگن یا اینکه میتونه از پس بر بیاد
    واسه این میگم وسواس گرفتتش

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

64. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط desboy نمایش پست ها
    اینکه صیغه رو راهی واسه استفاده ابزاری از جنس مخالف، چه زن و چه مرد قرار بدیم اصلا توجیه مساله صیغه نیست.

مساله اول، خوندن صیغه یا نخوندن اون که باعث حلال یا حرام بودن رابطه میشه، در عالم کائنات فکر کردن، صحبت کردن و مسائل دیگه باعث به وجود اومدن چیزی و ایجاد تغییراتی میشه، که یکی از دلایل خواند صیغه یا هر دعا با عبارت دیگه ای هست که باید به صورت صحیح هم خونده بشه. برای افرادی که میگن چهارتا جمله چطور حلال و حروم میکنه. حتی این که گفته بشه همینه دیگه چون خدا گفته باید بگیم چشم، دلیل موجهی نیست، چرا که پشت هر فکر ، جمله ، کلمه یا حرفی معنی و مفهومی هست که بیان کردن یا فکر بهش باعث موجود شدن چیزی یا تعییر در عالم میشه که بحث بیشترش اینجا لازم نیست.

و در مورد صیغه،
    دوستان انگار فراموش کردیم کل این دنیا از جمله مسائل دینی و اخلاقی مسائلی به هم پیوسته هستن که باهم ارتباط دارن، نه مسائلی مقطعی و گسسته. منظور اینکه صیغه معنیش این نیست شما زن داری برو کنار صیغه هم بخون با یکی دیگه یا هرچندتا دیگه و تا میتونی لذت ببر، خیر. مرد متاهل، برای ازدواج مجدد نیاز به رضایت قلبی زوجه داره ، در غیر این صورت یکی از حقوق همسرش نقض شده و حلال حرومی کارش دیگه با خودش و خدا ... پس انقدر ساده و الکی هم نیست.
    در مورد فرد مجرد، اگه خوب مطالعه کنیم، 99 درصد به جوان و فرد مجرد توصیه شده تقوا پیش کنن ، خویشتن دار باشن تا فرصت مناسب برای ازدواج به وجود بیاد،
    حالا اینکه جامعه مشکل داره و مردم خودشون به نیاز کاذب دامن زدن و سن ازدواج بالا رفته و هر دلیل دیگه، معنیش این نیست همه برن صیغه کنن، مشکلاتی که مردم خودشون به وجود میارن و سعی در حلش ندارن خللی به دین وارد نمی کنه و باعث نمیشه اجازه انجام دادن هرکاری توسط هرکسی داده بشه.
    هدف اصلی صیغه، مردان و زنان مطلقه یا همسر فوت شده بودن که به دلایل مختلف امکان ازدواج دائم مجدد براشون فراهم نبوده، و صیغه مساله ای هست که زندگی راحت تر باشه و رفع نیازها رو بتونن راحت تر رفع کنن.
    نه اینکه هرکی به سن بلوغ رسید بره تو شهر بگرده و ...

کلاه شرعی رو ما سر خودنون میذاریم نه خدا یا مسائل دینی
    اول مطلب گفتم قواعد دیگ و اخلاق و ... قواعدی به هم میوسته هستن. اخلاق، مذهب، مراسم دینی و ... همه میوسته و به هم آمیخته هستن. اگر یک عمل که حلال هم هست، باعث ایجاد فساد در حامعه یا در فرد بشه، نتیجش یک کار حرام شده. خب میشه گفت این کار حلال بوده؟ با فهمیدن همسر باعث فروپاشی بنیان یک خانواده میشه، میشه گفت حلال بوده؟ شرایطی هست که به اقتضای زمان و وضعیت موجود نمیشه حتی گاهی یک کار اجازه داده شده رو انجام داد.
    مثل مساله حجاب، همه جا حجاب یکسانه ؟ جلو محرم و نامحرم؟
    نماز خوندن واجبه، اما جای غصبی میشه نماز خوند؟
    و خیلی مسائل دیگه که وقتی در تقابل با یه فعل حلال قرار میگیره مجوز انجامش دیگه وجود نداره، مثل همین صیغه که در تقابل و تداخل با خیلی مسائل دیگه هست ...

ضعف اراده و دور شدن از افکار مثبت و فطرت انسانی و بیش از دامن زدن و فکر به غرایز ، مجوز خراب کردن وضع جامعه نیست! چه برسه وقتی مقصر به وجود اومدن و جلوه کردن بیشتر بعضی نیازها، خود جامعه باشه ...

و متاسفانه خیلی موارد به اسم ضعف دین یا قشر دیندار جامعه تموم میشه، در صورتی که دینداری و دین یک سری قواعد به هم پیوسته و در ارتباطه که گسستگیشون و دلخواهی عمل کردن به بعضی قواعد و ترک بعضی دیگه، معنیش دینداری نیست، بلکه سوء استفاده از دین و کلمه دینداری هست...
    یکی میگفت هی میگن تقوا پیشه کن فشار جنسیتو کنترل کن بعدم داستان فلان بنده خدای دوره پیامبر را میگن که فشار جنسیشو کنترل کرد و فلان

ولی الان من چجوری میتونم وقتی تو خیابون دختر ساپورتی میبینم فشار جنسیمو کنترل کنم چجوری کنترل کنم فشار جنسیمو وقتی میبینم فلان دختر یه مانتو تنش کرده که لباس زیرش کاملا مشخصه

دوره پیامبر مگه زنا ساپورت میپوشیدن مگه زنا مانتو شیشه ای میپوشیدن

65. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

همش میگید ازدواج آسون ولی من تاحالا ندیدم .این دیدگاه من نیست مجددا میگم من فقط روایت کننده صحبتام .

چیزی که بین خیلی از جوونا هستش اینه دخترایی که سرشون به کلاشون بیارزه سخت گیرن ما پول نداریم بریم باهاشون ازدواج کنیم میمونیم مجرد 29.30 سالمون میشه .
    از یه طرفم ازدواج مسخره بازی نیست که مثلا منی که سطح متوسط دارم برم با سطح پایین ازدواج کنم چون میخوام ازدواج کنم

برادر
    من حاضرم به سوالاي ي فرد طرفدار ازدواج موقت پاسخ بدم.
    اما افراد غير بينش حقوقي نبايد در اين مورد در خصوص حرفاي من نظر بدن
    ميتونن خودشون از من در همين عمومي سوال كنن تا بقيه هم بخونن و جواب ميدم
    بحث هاي حقوقي خودتم ميدوني هميشه جنجاليه، اصلا دادگاه هميشه همينه
    من بعنوان يك فرد حقوقي بايد بگم موافق ازدواج موقت نيستم به هيچ عنوان اما با پديده ازدواج موقت و فلسفه ي اون كاملا موافقم

دلتون هميشه سبز
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

67. کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چند تا دختر سراغ دارید که راضی به ازدواج 8 میلیونی میشه

طرف میگفت 25 سالم بود رفتم خواستگاری دختره گفت خونه ماشین . درآمدتم باید بالای 1 میلیون باشه
    دیدم ندارم رفتم یه زن 40 ساله شوهر مرده پیدا کردم گفت تو فقط سایه سرم باش هم از نظر جنسی تامینم کرد هم عاطفی صیغش کردم با درآمد ماهی 500 تومنمم ساخت الان چند ساله هی تمدید میکنم زن میخوام چیکار دیگه

69. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

یکی میگفت هی میگن تقوا پیشه کن فشار جنسیتو کنترل کن بعدم داستان فلان بنده خدای دوره پیامبر را میگن که فشار جنسیشو کنترل کرد و فلان

ولی الان من چجوری میتونم وقتی تو خیابون دختر ساپورتی میبینم فشار جنسیمو کنترل کنم چجوری کنترل کنم فشار جنسیمو وقتی میبینم فلان دختر یه مانتو تنش کرده که لباس زیرش کاملا مشخصه

خب شما چشمتو درويش كن حتما بايد
    تا ته ماجرا رو بري .برادر من سرتو بچرخون يه استغفرا... بگو

70. 3 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

71. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Way نمایش پست ها
    وقتی قبل ازدواج میل جنسی ارضا نشه، نه از راه صیغه و نه از راه خودارضایی قطعا روی ازدواج هم تاثیر می ذاره.
    این که میگین باید زودتر ازدواج کرد در اصل دارین این حرفو تایید می کنید که برای نیاز جنسی تون ازدواج کنید! یعنی
    فقط برای یه رابطه ساده (که اون قدر سرکوب شده به یه عقده تبدیل شده) باید یه عمر با یه نفر زندگی کرد. واقعا
    توهین آمیز تر از این وجود داره؟
    اما اگه نیاز های جنسی تون رو قبل ازدواج به هر نوعی برطرف کرده باشید مطمئن باشید ازدواج هوشمندانه تری
    دارین.
    توصیه من به سام اینه که هر جوری که فکر می کنی درسته، از هر روشی که اعتقاداتت رو زیر سوال نبره و بعدا
    عذاب وجدان نداشته باشی نیاز جنسی خودتو برطرف کن. مطمئن باش آرامش بیش تری به دست میاری و قدرت
    تفکر و استدلالت برای ازدواج هم بیش تر میشه و خیلی راحت به بقیه زندگیت میرسی. نیازی هم نیست به همسر
    آینده ت توضیح بدی، همون طور که نباید از اون توقع داشته باشی چیزی برات توضیح بده.
    بازم میگم من مشکلی ندارم حرفایی هم که زدم و در ادامه میزنم از طرف من نیست فقط روایت کننده هستم و بس.

خب طرف میگه من نمیتونم ازدواج کنم شرایطشو ندارم.صیغه را بد میدونم و دنبالش نیستم .خانوم بازی را هم متنفرم حالا شما میگی من چه کنم

72. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    خب شما چشمتو درويش كن حتما بايد
    تا ته ماجرا رو بري .برادر من سرتو بچرخون يه استغفرا... بگو
    بازم میگم من روایت کننده هستم : مگه جوون میتونه تو جامعه بیاد چششو درویش کنه مگه یکی دو نفرن

73. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط سهيل نمایش پست ها
    برادر
    من حاضرم به سوالاي ي فرد طرفدار ازدواج موقت پاسخ بدم.
    اما افراد غير بينش حقوقي نبايد در اين مورد در خصوص حرفاي من نظر بدن
    ميتونن خودشون از من در همين عمومي سوال كنن تا بقيه هم بخونن و جواب ميدم
    بحث هاي حقوقي خودتم ميدوني هميشه جنجاليه، اصلا دادگاه هميشه همينه
    من بعنوان يك فرد حقوقي بايد بگم موافق ازدواج موقت نيستم به هيچ عنوان اما با پديده ازدواج موقت و فلسفه ي اون كاملا موافقم

دلتون هميشه سبز
    دلایلتون از موافقت چیه ؟

74. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

یکی دیگه میگفت دوره شاه جوون اگه خیلی مومن بود میدونست مثلا اگه لاله زار یا دربند یا درکه بره خانومای مینی جوبی زیاد میبینه ممکنه تحریک بشه .ولی الان طرف تو مسجد و منبر هم امکان تحریکش هست چون بعضی چادرا جنایتها میکنن

75. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چون گفتید پسر 15 سال اون موقع گفتم دارید مقایسه میکنید چون شرایط زندگی همه اون موقع با الان فرق داره

پسری که 25 یا 28 ساله باید شرایط ازدواج خودش جور کرده باشه که احتیاج به بقیه نداشته باشه. کمک خانواده ها مهم نه تا این حد که بخوان همه چیزیشون جور کنن

حالا که تو این سن رسیده تازه کاسه چیکار کنم دستش گرفته !

من پسر مستقل خیلی برای ازدواج قبول دارم و یکی از شرایط مهم و ملاکم ( این نظر منه)

و اینکه هرکی باید از طبق و قشر خودش همسر بگیره تا شرایط همو درک کنن

گفتم که خرج هر شهری واقعا سرسام اوره اصفهان شهر بزرگی ولی قیمت خونه ها خیلی خوبه. ولی شهر ما اصلا وحشتناک. قیمت همه چیز سر به فلک

اون کسی که عروسی 1ملیاردی میگیره پولشم داره
    نوش جونش

ولی اینکه سام میگه دخترا پر توقعن درست نیست ! و اینکه فکر میکنه. اگه دختر تو قشرپاین مالی زن بگیره از خود بی خود میشه یا اینکه فامیل چی میگن یا اینکه میتونه از پس بر بیاد
    واسه این میگم وسواس گرفتتش

کوزت جان بازم میگم حرفام اعتقاداتم نیست فقط روایت کننده ام

76. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

بازم میگم من روایت کننده هستم : مگه جوون میتونه تو جامعه بیاد چششو درویش کنه مگه یکی دو نفرن
    متوجه شدم كه روايت كننده هستيد منم شخصه شما رو نگفتم منظورم شخصيت موضوعه
    چرا نتونه آقا پسرخاله هاي من نگاه نميكنن اينو مطمعنم سرشون رو مي اندازن پايين چند بار ما جلوش بدون روسري دراومديم يا بهمون گوشزد كرد يا سرشو انداخت پاين طوري كه گردنه داشت قطع ميشد ميشه ولي يكم سخته بايد ديدتون رو كنترل كنيد
    كسي هم هست نگاه ميكنه حتي لباس زير دختره كه مشخصه رو هم ميبينه ولي طوريش نميشه اون چطوريه به نظرتون اينم ديدم ميگما مطمعنم

77. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

(

تا کنترل کردن رو چی معنی کنید ...یکی بره تو خیابون سر تا پای مردم رو چک کنه و دقیق تحلیل کنه و بعد بگه هی حالا کنترل کنم
    یکی دوست دختر داره، با هزارتا دختر در ارتباطه با عنواین مختلف این دوست مجازیه، این اجتماعی، این خواره و ... و بعد میخواد کنترل کنه
    کنترل یعنی چی؟ فقط نگاه نکردن؟نگاه کردن و بعد سعی به بیخیالی ؟
    بله جامعه پر از این موارد هست! کنترل یعنی کمترین میزان توجه به این مسایل ، نه بیشترین توجه و بعد سعی به فراموش کردن
    در کنار این، اگر شرایط ازدواج واسه فرد هست و خودش داره با مسائل مختلف شرایط رو سخت میکنه، مثل رسم و رسومات اشتباه، افکار غلط، نیازهای کاذب و ... دیگه چه راهکاری باید پیشنهاد داد؟

اول باید سعی به کنترل کرد، خیلی بعیده نشه چون انسان عقل و تفکر و اختیار داره و اینکه گفته بشه نیاز جنسی یه آدم غیر قابل کنترل شده داره خیلی مسائل انسانی خودش رو زیر سوال می بره، اما از این مساله میگذریم و میگیم حالا شاید واقعا نشد! شرایط ازدواج با فردی رو فراهم کنه که با شرایط خودش جور باشه، توان مدیریت زندگی رو داشته باشه و به فرد مورد نظر هم علاقه مند باشه
    مثال خوبی نیست، ولی مثل این میمونه کسی پول ژیان داره ولی میخواد بنز بخره، همین الان هم میخواد! با عقل جور در میاد؟
    این مساله واسه کسی صدق میکنه که اونقدر از اختیار و عقلانیت انسانیش فاصله گرفته که غریزه جنسی بهش چیره شده، و در نظر داشته باشین، کسی که غریزه جنسی به گفته خودش واسش غیر قابل کنترل شده به هیچ وجه طبیعی نیست و فکر کردن و توجه بیش از حد به مسائل جنسی باعث این اتفاق شده، نمیشه به نفر اصرار به مریض شدن کنه و در آخر مریض بشه و بعد بگه شرایط بهداشتی خوب نبود!

بعضی صحبت ها و حرف هایی که از قول موافقین سرسخت صیغه تحت هر شرایطی میزنین مربوط به انسان و جوامع انسانی نمیشه
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

78. 2 کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

79. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

کوزت جان بازم میگم حرفام اعتقاداتم نیست فقط روایت کننده ام
    نخیر هست واگرنه تالو زن گرفته بودی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

صفحه 1 از 4 123 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)