صفحه 2 از 4 1234
نمایش نتایج: از 51 به 100 از 190

موضوع: ...ازدواج موقت (صیغه)...

9584
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ...ازدواج موقت (صیغه)...

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    یکی میگفت هی میگن تقوا پیشه کن فشار جنسیتو کنترل کن بعدم داستان فلان بنده خدای دوره پیامبر را میگن که فشار جنسیشو کنترل کرد و فلان

ولی الان من چجوری میتونم وقتی تو خیابون دختر ساپورتی میبینم فشار جنسیمو کنترل کنم چجوری کنترل کنم فشار جنسیمو وقتی میبینم فلان دختر یه مانتو تنش کرده که لباس زیرش کاملا مشخصه

دوره پیامبر مگه زنا ساپورت میپوشیدن مگه زنا مانتو شیشه ای میپوشیدن
    دوره پیامبر اسلام مطلق بود؟ حجاب مطلق بود؟ فاحشه خونه نبود؟
    اتفاقا اون زمان که بساط فاحشه خونه و عیاشی خیلی چیزها به راه بوده که اگه کسی اهلش بوده واسش خیلی راحت تر از الان بوده! به فرهنگ و رسوم اون زمان فکر کنین نه الان.
    زمان پیامبر معنیش این نیست کل دنیا و مسائل خوب مطلق بوده، اگه بود به پیامبری که بیاد و سعی کنه خوبی و پاکی رو حکم فرما کنه چه نیازی بود؟ باید مثال عقلانی بزنن نه هرچی به ذهنشون اومد
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

2. کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    متوجه شدم كه روايت كننده هستيد منم شخصه شما رو نگفتم منظورم شخصيت موضوعه
    چرا نتونه آقا پسرخاله هاي من نگاه نميكنن اينو مطمعنم سرشون رو مي اندازن پايين چند بار ما جلوش بدون روسري دراومديم يا بهمون گوشزد كرد يا سرشو انداخت پاين طوري كه گردنه داشت قطع ميشد ميشه ولي يكم سخته بايد ديدتون رو كنترل كنيد
    كسي هم هست نگاه ميكنه حتي لباس زير دختره كه مشخصه رو هم ميبينه ولي طوريش نميشه اون چطوريه به نظرتون اينم ديدم ميگما مطمعنم

پسرخاله های شما بیرون تو جامعه چجوری رفتار میکنن؟

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط desboy نمایش پست ها
    (

تا کنترل کردن رو چی معنی کنید ...یکی بره تو خیابون سر تا پای مردم رو چک کنه و دقیق تحلیل کنه و بعد بگه هی حالا کنترل کنم
    یکی دوست دختر داره، با هزارتا دختر در ارتباطه با عنواین مختلف این دوست مجازیه، این اجتماعی، این خواره و ... و بعد میخواد کنترل کنه
    کنترل یعنی چی؟ فقط نگاه نکردن؟نگاه کردن و بعد سعی به بیخیالی ؟
    بله جامعه پر از این موارد هست! کنترل یعنی کمترین میزان توجه به این مسایل ، نه بیشترین توجه و بعد سعی به فراموش کردن
    در کنار این، اگر شرایط ازدواج واسه فرد هست و خودش داره با مسائل مختلف شرایط رو سخت میکنه، مثل رسم و رسومات اشتباه، افکار غلط، نیازهای کاذب و ... دیگه چه راهکاری باید پیشنهاد داد؟

اول باید سعی به کنترل کرد، خیلی بعیده نشه چون انسان عقل و تفکر و اختیار داره و اینکه گفته بشه نیاز جنسی یه آدم غیر قابل کنترل شده داره خیلی مسائل انسانی خودش رو زیر سوال می بره، اما از این مساله میگذریم و میگیم حالا شاید واقعا نشد! شرایط ازدواج با فردی رو فراهم کنه که با شرایط خودش جور باشه، توان مدیریت زندگی رو داشته باشه و به فرد مورد نظر هم علاقه مند باشه
    مثال خوبی نیست، ولی مثل این میمونه کسی پول ژیان داره ولی میخواد بنز بخره، همین الان هم میخواد! با عقل جور در میاد؟
    این مساله واسه کسی صدق میکنه که اونقدر از اختیار و عقلانیت انسانیش فاصله گرفته که غریزه جنسی بهش چیره شده، و در نظر داشته باشین، کسی که غریزه جنسی به گفته خودش واسش غیر قابل کنترل شده به هیچ وجه طبیعی نیست و فکر کردن و توجه بیش از حد به مسائل جنسی باعث این اتفاق شده، نمیشه به نفر اصرار به مریض شدن کنه و در آخر مریض بشه و بعد بگه شرایط بهداشتی خوب نبود!

بعضی صحبت ها و حرف هایی که از قول موافقین سرسخت صیغه تحت هر شرایطی میزنین مربوط به انسان و جوامع انسانی نمیشه
    خب همون کمترین میزان توجه تو جامعه الان با بیشترین بیشترین میزان توجه قلب انقلاب برابره

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    نخیر هست واگرنه تالو زن گرفته بودی
    نه به جون لوازم آرایش فروشمون من دلایلم فرق داره

6. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

دلایلتون از موافقت چیه ؟

ازدواج موفقت جا داره
    زمان داره
    شرايط داره
    اين نوع ازدواج براي من و شما نيست. براي ي نفري هست كه مدتهاي بسيار زياد از همسرش دوره.تازه اگه غيرت مرد اجازه بده

در روايات هم اگه پيرو پيامبرانمون باشيم بهتره به اين موارد كه ميتونه نشونه باشه توجه كنيم
    1- عبداللّه بن مسعود مى گويد : در يكى از جنگها هـمـراه پيغمبر (ص ) بوديم و چون زنان همراه ما نبودند و از جهت غريزه جنسى در فشار بوديم از آن گـرامى پرسيديم آيا براى ما جايز است كارى كنيم كه غريزه جنسى در وجود ما به كلى از بين برود ؟آن حضرت ما را از اين كار بازداشت . و اجـازه داد كـه ازدواج موقت كنيم و اين آيه را خواند:« يا ايها الذين آمنوا لا تحرموا طيبات ما احل اللّه لـكـم و لا تـعـتـدواان اللّه لا يـحـب المعتدين »(صحيح مسلم ج 3 ص 3120)؛ اى گرويدگان به اسلام , كارهاى پـاكـيـزه اى كـه خـدا بـراى شـمـا حـلال كـرده بـر خـودحـرام نـكـنيد و تجاوز ننماييد كه خدا تجاوزكنندگان را دوست نمى دارد».
    2- على عليه السلام فرمود: اگر عمر , ازدواج موقت را نهى نكرده بود , جز انسان هاى بدبخت كسى به زنا دست نمى زد. (وسائل ج 14 ص 4440 )
    3- امام صادق عليه السلام فرمود : هر كس ازدواج موقت را حلال نشمرد از ما نيست.(وسائل ج 14 ص 5438)

نتيجه اينكه بايد بدونيم اول كي قراره از اين راه استفاده كنه، منه جووني كه تازه 2 ساله رسيدم به سن ازدواج و بي جنبه هستم يا مثلا تاجري كه 2 سال از همسرش دوره و راهي به اون نداره
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

8. 3 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    میزان امتیاز
    10

یکی دیگه میگفت دوره شاه جوون اگه خیلی مومن بود میدونست مثلا اگه لاله زار یا دربند یا درکه بره خانومای مینی جوبی زیاد میبینه ممکنه تحریک بشه .ولی الان طرف تو مسجد و منبر هم امکان تحریکش هست چون بعضی چادرا جنایتها میکنن
    دوست عزیز این ها بهانست، فاصله بسیار است از دیدن تا نگاه کردن ...
    فاصله بسیار است از توجه کردن و فکر کردن به چیزی تا بی توجهی و اتفاقی چیزی رو دیدن

فقط متوجه نشدم جمله ای که قرمز رنگ کردم توی حرفتون، چه ربطی به این بحث داشت؟ لطفا واضح تر بگین این جمله چه ربطی به بحث الان داره
    امضای ایشان

1

10. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

دوره پیامبر اسلام مطلق بود؟ حجاب مطلق بود؟ فاحشه خونه نبود؟
    اتفاقا اون زمان که بساط فاحشه خونه و عیاشی خیلی چیزها به راه بوده که اگه کسی اهلش بوده واسش خیلی راحت تر از الان بوده! به فرهنگ و رسوم اون زمان فکر کنین نه الان.
    زمان پیامبر معنیش این نیست کل دنیا و مسائل خوب مطلق بوده، اگه بود به پیامبری که بیاد و سعی کنه خوبی و پاکی رو حکم فرما کنه چه نیازی بود؟ باید مثال عقلانی بزنن نه هرچی به ذهنشون اومد
    ببین اون زمان فاحشه و فاحشه خونه بود قبول ولی تو جامعه نبود مکان و فرد خاصی بود .مثل قبل انقلاب .
    اون زمان طرف اهلش بود مکانش مشخص بود طرف اهلش نبود مسجد مشخص بود ولی الان چی ؟؟؟؟ شما یه سر برو بیرون و برگرد چقدر میبینی ؟

آیا تو بازار قدیم عربا خیلی از زنا مشخصات ظاهری فاحشه را داشتن ؟؟؟؟ یا فقط یه زن شناخته شده ای بود ؟

ولی الان چی ؟

11. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط سهيل نمایش پست ها
    ازدواج موفقت جا داره
    زمان داره
    شرايط داره
    اين نوع ازدواج براي من و شما نيست. براي ي نفري هست كه مدتهاي بسيار زياد از همسرش دوره.تازه اگه غيرت مرد اجازه بده

در روايات هم اگه پيرو پيامبرانمون باشيم بهتره به اين موارد كه ميتونه نشونه باشه توجه كنيم
    1- عبداللّه بن مسعود مى گويد : در يكى از جنگها هـمـراه پيغمبر (ص ) بوديم و چون زنان همراه ما نبودند و از جهت غريزه جنسى در فشار بوديم از آن گـرامى پرسيديم آيا براى ما جايز است كارى كنيم كه غريزه جنسى در وجود ما به كلى از بين برود ؟آن حضرت ما را از اين كار بازداشت . و اجـازه داد كـه ازدواج موقت كنيم و اين آيه را خواند:« يا ايها الذين آمنوا لا تحرموا طيبات ما احل اللّه لـكـم و لا تـعـتـدواان اللّه لا يـحـب المعتدين »(صحيح مسلم ج 3 ص 3120)؛ اى گرويدگان به اسلام , كارهاى پـاكـيـزه اى كـه خـدا بـراى شـمـا حـلال كـرده بـر خـودحـرام نـكـنيد و تجاوز ننماييد كه خدا تجاوزكنندگان را دوست نمى دارد».
    2- على عليه السلام فرمود: اگر عمر , ازدواج موقت را نهى نكرده بود , جز انسان هاى بدبخت كسى به زنا دست نمى زد. (وسائل ج 14 ص 4440 )
    3- امام صادق عليه السلام فرمود : هر كس ازدواج موقت را حلال نشمرد از ما نيست.(وسائل ج 14 ص 5438)

نتيجه اينكه بايد بدونيم اول كي قراره از اين راه استفاده كنه، منه جووني كه تازه 2 ساله رسيدم به سن ازدواج و بي جنبه هستم يا مثلا تاجري كه 2 سال از همسرش دوره و راهي به اون نداره
    قرار شد آیه و حدیث نیاریم .ببین اینی که شما گفتی درسته . ولی جوون 20 ساله نیرو جنسیش بیشتره یا تاجر 50 ساله؟

12. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    میزان امتیاز
    10

ببین اون زمان فاحشه و فاحشه خونه بود قبول ولی تو جامعه نبود مکان و فرد خاصی بود .مثل قبل انقلاب .
    اون زمان طرف اهلش بود مکانش مشخص بود طرف اهلش نبود مسجد مشخص بود ولی الان چی ؟؟؟؟ شما یه سر برو بیرون و برگرد چقدر میبینی ؟

آیا تو بازار قدیم عربا خیلی از زنا مشخصات ظاهری فاحشه را داشتن ؟؟؟؟ یا فقط یه زن شناخته شده ای بود ؟

ولی الان چی ؟
    خب این یعنی کسی که دنبالش باشه کاری نداره تو جامعه چه خبره، اصل مساله چیز دیگه ای هست که باعث غلیان این غریزه میشه نه وضعیت جامعه یا خیلی چیزهای دیگه. همین حرف خودتون یعنی کسی که بخواد دنبالش میره و کسی که نخواد نه. این دقیقا یعنی معنی اختیار ، معنی انسان. تا وقتی بحث در مورد موجود صاحب عقل و اختیاری مثل انسان هست و راه های بسیار زیاد تزکیه روح و نفس، نمیشه گفت مساله هست و راه حل نیست.
    اینکه کسی دنبال راه حل درست نره مجوز راه حل اشتباه ولی آسون تر نیست
    امضای ایشان

1

13. کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

دوست عزیز این ها بهانست، فاصله بسیار است از دیدن تا نگاه کردن ...
    فاصله بسیار است از توجه کردن و فکر کردن به چیزی تا بی توجهی و اتفاقی چیزی رو دیدن

فقط متوجه نشدم جمله ای که قرمز رنگ کردم توی حرفتون، چه ربطی به این بحث داشت؟ لطفا واضح تر بگین این جمله چه ربطی به بحث الان داره
    ببین ربطش اینه قدیم جوون اگه نمیخواست تحریک بشه میرفت مسجد .امامزاده . و مکانای مذهبی چون میدونست خانمایی که میان اونجا محجبه واقعی هستند .
    ولی الان حتی بعضی از خانمای چادری هم شاید از نظر پوشش چادر دارن ولی از نظر رفتار جذب کننده یه جوونن

15. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

قرار شد آیه و حدیث نیاریم .ببین اینی که شما گفتی درسته . ولی جوون 20 ساله نیرو جنسیش بیشتره یا تاجر 50 ساله؟
    قسم دوم براي افراد با ديد ديني بود

20 يا 50؟ شما چي فكر ميكنيد؟
    من ميگم هردو و البته كفه ترازو براي 50 ساله هست.چون اون مزه ي اين موضوع رو چشيده
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

16. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خب این یعنی کسی که دنبالش باشه کاری نداره تو جامعه چه خبره، اصل مساله چیز دیگه ای هست که باعث غلیان این غریزه میشه نه وضعیت جامعه یا خیلی چیزهای دیگه. همین حرف خودتون یعنی کسی که بخواد دنبالش میره و کسی که نخواد نه. این دقیقا یعنی معنی اختیار ، معنی انسان. تا وقتی بحث در مورد موجود صاحب عقل و اختیاری مثل انسان هست و راه های بسیار زیاد تزکیه روح و نفس، نمیشه گفت مساله هست و راه حل نیست.
    اینکه کسی دنبال راه حل درست نره مجوز راه حل اشتباه ولی آسون تر نیست
    بازم برگشتیم پله اول .بله جوون اختیار داره نیرو جنسیشو چجوری رفع کنه و سوال من تکرار میشه :

شرایط ازدواج نداره. صیغه را بد میدونه.خانم بازی را متنفره.فشار جنسی داره .میخواد شعاری کنترل کنه ولی چجوری ؟

17. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

قسم دوم براي افراد با ديد ديني بود

20 يا 50؟ شما چي فكر ميكنيد؟
    من ميگم هردو و البته كفه ترازو براي 50 ساله هست.چون اون مزه ي اين موضوع رو چشيده
    بحث همه جور دیدگاهی را در بر میگیره.
    من میگم 20 چون شاید نچشیده باشه ولی هزاران مورد واسش بوده که درکش کرده باشه

18. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    میزان امتیاز
    10

خب همون کمترین میزان توجه تو جامعه الان با بیشترین بیشترین میزان توجه قلب انقلاب برابره
    میزان توجه چطور کم و زیاد شده؟ توجه کردن یا نکردن به چیزی بستگی به خود فرد داره نه محیطی که توش زندگی میکنه، توجه کردن یا نکردن یه مساله فردی هست، چطور میزان توجه افراد مسبت به قبل تغییر کرده و شما با چه معیاری این میزان توجه رو سنجیدین؟
    الان چند صفحه بحث شده در مورد این موضوع، من بی توجه بودم، به دلیلی تصمیم گرفتم الان توجه کنم، شاید تصمیم بگیرم بعد از این پستم دیگه به این تایپک توجه نکنم، شما چطور میتونین میزان توجه من رو بسنجین؟ اگه تصمیم گرفتم توجه نکنم، شما می تونین کاری کنین توجه من جلب بشه؟ شاید بتونین تااش برای جلب توجه کنین، ولی در آخر منم که تصمیم به توجه به موضوع میگیریم یا نه
    امضای ایشان

1

19. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    میزان امتیاز
    9

بحث همه جور دیدگاهی را در بر میگیره.
    من میگم 20 چون شاید نچشیده باشه ولی هزاران مورد واسش بوده که درکش کرده باشه
    بي شك كسي كه زندان رفته بيشتر و بهتر قدر ازادي رو ميدونه و بي شك كسي كه مريض بوده بهتر قدر عافيت رو ميدونه
    قرار نيست يك تاسيسي ايجاد بشه و همه ازش بهره ببرن.چرا يك جوون كه ميتونه يك هم كفو پيداكنه ازدواج نكنه و بره متعه انجام بده؟زندگي سخته.ايا شما همه ي زندگي رو در عمل جنسي ميدونيد؟اين همه راهكار براي فرار از تحريك جنسي هست.چرا شما تمركز داريد به متعه؟من نميگم اين بده كه اتفاقا اين عمل در مقابل زنا و غيره خيلي هم عالي هست.ولي اين عمل براي همه نيست.
    امضای ایشان
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ

20. کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    میزان امتیاز
    10

ببین ربطش اینه قدیم جوون اگه نمیخواست تحریک بشه میرفت مسجد .امامزاده . و مکانای مذهبی چون میدونست خانمایی که میان اونجا محجبه واقعی هستند .
    ولی الان حتی بعضی از خانمای چادری هم شاید از نظر پوشش چادر دارن ولی از نظر رفتار جذب کننده یه جوونن
    بازم برگشتیم پله اول .بله جوون اختیار داره نیرو جنسیشو چجوری رفع کنه و سوال من تکرار میشه :

شرایط ازدواج نداره. صیغه را بد میدونه.خانم بازی را متنفره.فشار جنسی داره .میخواد شعاری کنترل کنه ولی چجوری ؟
    منطقی نیست، کسی که مسجد میره ، نماز میخونه ولی نمیتونه نگاه ک فکر خودش رو کنترل کنه این دیگه چه نماز و مسجدیه؟؟ خانمی هم که چادریه تا وقتی کسی به رفتارش توجه نکنه باعث تحریکش نمیکنه، توجه هم یه مقوله اختیاری و انتخابیه

سوال من اینه دلیل این فشار جنسی چیه؟ چی باعثش شده؟ همه نیاز جنسی دارن، می باعث میشه کسی در بدترین شرایط کنترل کنه یکی در یک شرایط عادی هم نه؟ این تفاوت ها از چیه؟ منطقی نیست بگین تقاوت های فردی افراد! همه شمال این تفاوت های فردی نمیشن و آدم سالم نیاز جنسی داره.

مثل این می مونه، شما گرسنه میشین، چون دائم اطرافتون غذاهای خوشمزه و چرب با تزئین عالی هست. واسه شما ضرر داره. شما انتخاب میکنین از این غذا بردارین یا نه. شما انتخاب می کنین
    این یه مثال هست، نیاید مدت زمان تحمل نیاز برای ازدواج و گرسنگی رو مقایسه کنید، مثال زدم این مساله رو
    امضای ایشان

1

22. کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

پسرخاله های شما بیرون تو جامعه چجوری رفتار میکنن؟
    ميدونم كه چشم و دل پاكن سربه زير ميرن ميان به درجات بالا هم رسيدن الان هم داره براي ارشدوكالت ميخونه ميخاد قاضي بشه
    البته اون يكي كه متاهله خيلي به خانمش گير ميده از همه قايمش ميكنه كه يوقت كسي نگاش نكنه خانمش هم از اين موضوع شكايت ميكنه هميشه

24. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

به نظرتون چرا مرداي ايراني بيشتر دوست دارن برن تايلند و انتاليا؟؟

25. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

تایلند برای خرید انتالیا برای تفریح
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

26. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

تایلند برای خرید انتالیا برای تفریح
    واقعاً

28. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

واقعاً
    اره پس چییی

ولی کسی که هدفش چیز دیگه ای باشه حرفی ندارم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

30. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

میزان توجه چطور کم و زیاد شده؟ توجه کردن یا نکردن به چیزی بستگی به خود فرد داره نه محیطی که توش زندگی میکنه، توجه کردن یا نکردن یه مساله فردی هست، چطور میزان توجه افراد مسبت به قبل تغییر کرده و شما با چه معیاری این میزان توجه رو سنجیدین؟
    الان چند صفحه بحث شده در مورد این موضوع، من بی توجه بودم، به دلیلی تصمیم گرفتم الان توجه کنم، شاید تصمیم بگیرم بعد از این پستم دیگه به این تایپک توجه نکنم، شما چطور میتونین میزان توجه من رو بسنجین؟ اگه تصمیم گرفتم توجه نکنم، شما می تونین کاری کنین توجه من جلب بشه؟ شاید بتونین تااش برای جلب توجه کنین، ولی در آخر منم که تصمیم به توجه به موضوع میگیریم یا نه
    ببین یه مثال بزنم 2 تا مغازه میوه فروشی داریم بغل در بغل هم یه مغازه فقط هندونه میفروشه یه دونه لامپ کوچولو زده مغازشم نسبتا تاریکه یه مغازه انواع میوه ها رنگ و رنگ و پر از نورپردازی

شمایی میری میوه بخری کدوم مغازه بیشتر توجهت رو جلت میکنه ؟

32. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بي شك كسي كه زندان رفته بيشتر و بهتر قدر ازادي رو ميدونه و بي شك كسي كه مريض بوده بهتر قدر عافيت رو ميدونه
    قرار نيست يك تاسيسي ايجاد بشه و همه ازش بهره ببرن.چرا يك جوون كه ميتونه يك هم كفو پيداكنه ازدواج نكنه و بره متعه انجام بده؟زندگي سخته.ايا شما همه ي زندگي رو در عمل جنسي ميدونيد؟اين همه راهكار براي فرار از تحريك جنسي هست.چرا شما تمركز داريد به متعه؟من نميگم اين بده كه اتفاقا اين عمل در مقابل زنا و غيره خيلي هم عالي هست.ولي اين عمل براي همه نيست.
    نه ولی زندگی بدون عمل جنسی هم امکان نداره

33. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

ببین یه مثال بزنم 2 تا مغازه میوه فروشی داریم بغل در بغل هم یه مغازه فقط هندونه میفروشه یه دونه لامپ کوچولو زده مغازشم نسبتا تاریکه یه مغازه انواع میوه ها رنگ و رنگ و پر از نورپردازی

شمایی میری میوه بخری کدوم مغازه بیشتر توجهت رو جلت میکنه ؟

من اگه هندونه فقط مد نظرم باشه نمیرم دیگه اون مغازه رنگا رنگ بگردم همون هندونه ای میرم حالا جایزه بهم میدی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

35. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

منطقی نیست، کسی که مسجد میره ، نماز میخونه ولی نمیتونه نگاه ک فکر خودش رو کنترل کنه این دیگه چه نماز و مسجدیه؟؟ خانمی هم که چادریه تا وقتی کسی به رفتارش توجه نکنه باعث تحریکش نمیکنه، توجه هم یه مقوله اختیاری و انتخابیه

سوال من اینه دلیل این فشار جنسی چیه؟ چی باعثش شده؟ همه نیاز جنسی دارن، می باعث میشه کسی در بدترین شرایط کنترل کنه یکی در یک شرایط عادی هم نه؟ این تفاوت ها از چیه؟ منطقی نیست بگین تقاوت های فردی افراد! همه شمال این تفاوت های فردی نمیشن و آدم سالم نیاز جنسی داره.

مثل این می مونه، شما گرسنه میشین، چون دائم اطرافتون غذاهای خوشمزه و چرب با تزئین عالی هست. واسه شما ضرر داره. شما انتخاب میکنین از این غذا بردارین یا نه. شما انتخاب می کنین
    این یه مثال هست، نیاید مدت زمان تحمل نیاز برای ازدواج و گرسنگی رو مقایسه کنید، مثال زدم این مساله رو
    دلیلش سرکوب نیاز جنسیه

36. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اگه میخواید ربطش بدید به فحشای آزاد کاملا بی ربطه

37. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

من اگه هندونه فقط مد نظرم باشه نمیرم دیگه اون مغازه رنگا رنگ بگردم همون هندونه ای میرم حالا جایزه بهم میدی
    مگه اصلا تو شیراز و کازرون هندونه اختراع شده؟

38. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

اگه میخواید ربطش بدید به فحشای آزاد کاملا بی ربطه
    نه اينكه تو كشورهاي ديگه پوشش ها فرق ميكنه ولي مرداي اونا هم انقدر تحت فشارن ميخام بگم نگاه ها فرق ميكنه
    مرداي ما جايي ميرن كه چشمشون هم سير بشه

39. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

مگه اصلا تو شیراز و کازرون هندونه اختراع شده؟
    اختراع نمیشه کاشت میشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

40. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نه اينكه تو كشورهاي ديگه پوشش ها فرق ميكنه ولي مرداي اونا هم انقدر تحت فشارن ميخام بگم نگاه ها فرق ميكنه
    یه تایپیک 60 صفحه ای میشه در این مورد بحث کرد که چرا واسه مردای ایرانی عادی نیست واسه خارجیا عادی هست

41. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

جالبه ،حالا چند نفر اینجا بودند که ازدواج با کسی که زنا کرده حالا توبه کرده یا نکرده معلوم نیست گذشته طرف می دونستند ولی صیغه که حلال خداست دارند جبه می گیرند هههه

42. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

بچه ها سو تفاهم شده قبلا هم گفتم با فونت کوچیکتر ولی شایدبعضیا متوجه نشدن این حرفایی که من میزنم هیچکدوم هیچکدوم اعتقادات من نیست من اعتقاداتم و افکارمو قبلا گفتم تو تایپیک های مختلف دلیل اینکه این تایپیک را زدم واسه اینه که قبلا وقتی یکی تو همین انجمن تایپیک میزد درباره صیغه ههمون ( از جمله خود من ) میریختیم سرش و میگفتیم صیغه فلان صیغه بهمان و برو ازدواج دائم کن و این حرفا و اکثرا شعار میدادیم و نتونستیم نتیجه گیری داشته باشیم ولی الان من این تایپیک را زدم تا به یه نتیجه گیری جامع برسیم : با این فرق که من صحبت میکنم از طرف موافقان صیغه و حرفایی که میزنم حرفهای من نیست حرفهای جامعه موافقان صیغه هستش که فقط من در جواب صحبتهای شما مطرحش میکنم بازم میگم این صحبتهایی که من تو این تایپیک میگم هیچکدوم نه جز افکارمه نه اعتقاداتم فقط فقط بازگو کنندش هستم و بس به طور ساده من خودمو قرار میدم جای پسری که شرایط ازدواج نداره نمیخواد خود ارضایی و خانم بازی کنه فشار جنسی بالایی داره پس بهترین راه از نظر خودش واسش صیغه هستش و حالا اون پسره اومده و تایپیک زده و با شماها مناظره میکنه

پس واسه من صفحه نچینید

نظر اخریت میشه دقیقا شرایط یه دختری که نیاز جنسی داره شرایط ازدواج نداره. فقط فرقش این شما میتونید صیغه کنید ما نمیتونیم بدون اجازه پدر این کار و کنیم

ما دخترا. چون راهی نداریم فکرشم نمیکنیم ولی شماها چون راهی دارید میخواید خودتون بکشین. تا تجربش. کنید بابا بیخیال انقد نگید سرکوب سرکوب اقا اینم یه حسی که یهویی میاد سراغ ادم وقتی امد سراغتون پاشید خودتون مشغول کار دیگه ای کنید ( نه کار خاک برسی که بدتر بشیدا مثلا نشینید فیلم. خاک برسری ببنید ) کارای مفید کنید اون حس هم میره یادتون میره

اقا حله
    ؟؟ همه حرف هام به همه پسرا بود. نه فقط سام( اینو گفتم یه وقت نمیاد منو بزنه )

این اتفار صیغه هم بندازید دور. برای ارضا جنسیتون دور دختر نرید. فیلم های خاک برسری نبینید دست به گازم نزنید. شب هم مسواک بزنید. دیگه دیگه چی نگفتم اهان شب هم زود بخوابید

خدا منو براتون حفظ کنه انقد بامزم
    ویرایش توسط پریماه. : 02-21-2016 در ساعت 05:47 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

44. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26087
    تشکـر
    255
    تشکر شده 155 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

به یکی گفتم یعنی کل دخترای این مملکت همشون دنبال طرفین که قبلش خونه و ماشین و پول و شغل مناسب داشته باشه که تو میگی ندارم شرایطتشو پس برم صیغه .گفت بله اینایی که میگن ازدواج آسون ازدواج فلان شعار میدن

ازدواج آسون داریم ولی واسه دختری که 29.30 سالشه منتظره فقط یکی بیاد بگیرتش اگه من 30 سالم باشه برم اینو بگیرم شرایطی نداره چون فقط میخواد متاهل بشه

ازدواج آسون داریم ولی واسه اون دختر 20.24 ساله که یا از نظر ظاهری و اندامی زیبا نیست یا خانوادش نرمال نیستن خانوادش میترسن رو دستشون بمونه سریع با اولین خواستگار شوهرش میدن

دختر درست حسابی اگه بخوام برم بگیرم همشون شرایط دارن خونه و ماشین و فلان

میگن ما زن را مظهر رابطه نمیدونیم ولی منطقی هستش که رابطه جزئی از وجود انسانه حالا چه مرد چه زن پس نمیشه کتمانش کرد
    سام عزیز کاملا باهت مخالفم
    دخترای دیدم که همه جوره عالی بودن و...وازدواج اسان رو مد نظرشون بوده چون کاملا از نظر مذهبی روشون کار شده
    نمونشم داریم تو فامیل که زبان زد شده حرکتش چهارده سکه مهریش بوده وازدواجشون هم در کنارحرم امام رضا!واقعا دختر همه چیز تکمیل بود وتحصیل کرده
    امضای ایشان

دوست داشتن مثل نماز میمونه ،

وقتی نیت کردی

دیگه نباید اطرافتو نگاه کنی...!

46. 2 کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26087
    تشکـر
    255
    میزان امتیاز
    9

نظر اخریت میشه دقیقا شرایط یه دختری که نیاز جنسی داره شرایط ازدواج نداره. فقط فرقش این شما میتونید صیغه کنید ما نمیتونیم بدون اجازه پدر این کار و کنیم

ما دخترا. چون راهی نداریم فکرشم نمیکنیم ولی شماها چون راهی دارید میخواید خودتون بکشین. تا تجربش. کنید بابا بیخیال انقد نگید سرکوب سرکوب اقا اینم یه حسی که یهویی میاد سراغ ادم وقتی امد سراغتون پاشید خودتون مشغول کار دیگه ای کنید ( نه کار خاک برسی که بدتر بشیدا مثلا نشینید فیلم. خاک برسری ببنید ) کارای مفید کنید اون حس هم میره یادتون میره

اقا حله

این اتفار صیغه هم بندازید دور. برای ارضا جنسیتون دور دختر نرید. فیلم های خاک برسری نبینید دست به گازم نزنید. شب هم مسواک بزنید. دیگه دیگه چی نگفتم اهان شب هم زود بخوابید

با سلام
    من 3بار متنتون رو خوندم جز مزاح وشوخ طبعی شما چیزی نفهمیدم ماشالله به انرژی وشادابیتون
    احساس میکنم این مسله درسن شما نمیگنجه و...
    مبحث صیغه از دوران ظهور اسلام شروع شده وبه قول اقا سام نه گناه نه چیزی وبه نظرم ثوابم داره ولی اقا سام وقتی واجبات هست کسی طرف مستحبات نمیره!مطمن باش خانمی هم هست که با معیار ازدواج شما پیش بیاد !خیلی خانواده ها طبق شناخت قبلی دخترشون رو به پسری میدن که دانشجو و... نمونش رو خودتون به کرار میبینین که پسر هنوز درسش تموم نشده کار درست حسابی نداره وزندگی زیر متوسط دارن !ازدواج رو برای خودمون قول ساختیم

حالا اقا سام شما که شرایطتون اوکیه به اون بنده خدا دوستتون کمی چیزی کنین عاقبت بخیر بشن خو
    امضای ایشان

وقتی نیت کردی

48. کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط بهنام1 نمایش پست ها
    با سلام
    من 3بار متنتون رو خوندم جز مزاح وشوخ طبعی شما چیزی نفهمیدم ماشالله به انرژی وشادابیتون
    مبحث صیغه از دوران ظهور اسلام شروع شده وبه قول اقا سام نه گناه نه چیزی وبه نظرم ثوابم داره ولی اقا سام وقتی واجبات هست کسی طرف مستحبات نمیره!مطمن باش خانمی هم هست که با معیار ازدواج شما پیش بیاد !خیلی خانواده ها طبق شناخت قبلی دخترشون رو به پسری میدن که دانشجو و... نمونش رو خودتون به کرار میبینین که پسر هنوز درسش تموم نشده کار درست حسابی نداره وزندگی زیر متوسط دارن !ازدواج رو برای خودمون قول ساختیم

حالا اقا سام شما که شرایطتون اوکیه به اون بنده خدا دوستتون کمی چیزی کنین عاقبت بخیر بشن خو
    اقا بهنام چه رسمی صحبت میکنید من چون ادم شوخی. و خوش مشربی هستم سختمه اینجور با مخاطبم صحبت کنم یا بلعکس 0_o
    باتشکر
    شما لطف دارید
    اره شوخی کردم بچه ها یه وقت ناراحت نشن

خب گفتی از ظهور اسلام بود و ثواب. صیغه مگه الکی؟؟؟؟؟؟شامل حال همه نمیشه مخصوصا شماها چون یه جوونید و سالم و موقعیت ازدواجم پیش بیاد میتونید ازدواج کنید و نیاز هاتون برطرف کنید ( پس خودتون گول نزنید از اول اسلام بوده)

استاد رائفی میگه اون موقع تو زمان پیامبر جنگ زیاد بوده و وقتی مردی میمیرده زن هاشون نیاز جنسی داشتند و عملا پارچه میزدن درخونشون که اقا ما اینکاره ایم و جالب اینجاست مرد های دیگه میرفتن زن هارو ارضا میکردن تازه پولم بهشون نمیدادن منت هم سرشون میذاشتن

اون موقع پیامبر محاسبه میکنن هر مردی میتونه 4تا زن اختیار کنه. که محرم بشن هم زن بتونه نیاز جنسی و مادیش تامین بشه

ولی الان این قانون نباید اجرا بشه و درست نیست چون الان تعداد زن و مرد زیاد !

حتی یکی ازش پرسید 1 به 2نفر چی میشه الان خیلی ها دوتا زن میگیرن گفت اونم نمیشه

هرچیزی باید طبق زمان خودش قانون وصل بشه

مثلا میدونی برا کی صیغه خوبه کسی که زنش وحشتناک از نظر جنسی سرد باشه اونم فقط با یه نفر صیغه کنه نه صد نفر

کسی که عقیم شده یا نازست میدونه هیچ کسی باهاش ازدواج نمیکنه !

و خیلی شرایط خاص

پس شامل هرکی نمیشه انقد راحت بگیم ثواب
    اخو ثواب عممه

ویرایش توسط پریماه. : 02-21-2016 در ساعت 07:32 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

50. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26087
    تشکـر
    255
    میزان امتیاز
    9

اقا بهنام چه رسمی صحبت میکنید من چون ادم شوخی. و خوش مشربی هستم سختمه اینجور با مخاطبم صحبت کنم یا بلعکس 0_o
    باتشکر
    شما لطف دارید

خب گفتی از ظهور اسلام بود و ثواب. صیغه مگه الکی؟؟؟؟؟؟شامل حال همه نمیشه مخصوصا شماها چون یه جوونید و سالم و موقعیت ازدواجم پیش بیاد میتونید ازدواج کنید و نیاز هاتون برطرف کنید ( پس خودتون گول نزنید از اول اسلام بوده)

استاد رائفی میگه اون موقع تو زمان پیامبر جنگ زیاد بوده و وقتی مردی میمیرده زن هاشون نیاز جنسی داشتند و عملا پارچه میزدن درخونشون که اقا ما اینکاره ایم و جالب اینجاست مرد های دیگه میرفتن زن هارو ارضا میکردن تازه پولم بهشون نمیدادن منت هم سرشون میذاشتن

اون موقع پیامبر محاسبه میکنن هر مردی میتونه 4تا زن اختیار کنه. که محرم بشن هم زن بتونه نیاز جنسی و مادیش تامین بشه

مثلا میدونی برا کی صیغه خوبه کسی که زنش وحشتناک از نظر جنسی سرد باشه اونم فقط با یه نفر صیغه کنه نه صد نفر

و خیلی شرایط خاص

اخو ثواب عممه

با تشکر از جواب شما
    ولی بازم هم متوجه منظورتون نشدم اخه منم مخالف این کارم ولی گفتم گناه هم نداره بلکه ...
    و گفتمم وقتی ازدواج هست چرا صیغه
    بازم ممنونم که پست گذاشتید
    ولی خیلی حرفاتون رو قبول ندارم مسلمانی که از مرجع تقلیدش استفاده نکنه ونظری هرچیزی که خودش قبول داره به خودش بقبولونه اون مسلمان نیستا
    پس دخلاتی توش نداشته باشیم و... به قول داداش سام بعضیا رابطه جنسی دختر رو با پسر تو همین انجمن بدون مشکل دونستن ولی اینجا بهشون برخورده
    امضای ایشان

وقتی نیت کردی

52. 2 کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

به قول داداش سام|

داداش سام نه هاااااااا ... امید بود

54. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 88

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

با تشکر از جواب شما
    ولی بازم هم متوجه منظورتون نشدم اخه منم مخالف این کارم ولی گفتم گناه هم نداره بلکه ...
    و گفتمم وقتی ازدواج هست چرا صیغه
    بازم ممنونم که پست گذاشتید
    ولی خیلی حرفاتون رو قبول ندارم مسلمانی که از مرجع تقلیدش استفاده نکنه ونظری هرچیزی که خودش قبول داره به خودش بقبولونه اون مسلمان نیستا
    پس دخلاتی توش نداشته باشیم و... به قول داداش سام بعضیا رابطه جنسی دختر رو با پسر تو همین انجمن بدون مشکل دونستن ولی اینجا بهشون برخورده
    چی بگم والا

ولی با حرفتون موافقم منم نظرم همین دیگه
    وقتی ازدواج هست شرایط جور چرا الکی صیغه

صیغه هم فلسفه خودش رو داره. و شامل هرکسی نمیشه

ولی حرف های استاد رائفی رو حتما گوش کنید حرفهاشون کامل و قشنگ
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

56. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 89

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh72 نمایش پست ها
    اقا سام به اون پسرایی که گفتن صیغه خوبه و نیاز جنسیشونو نمیتونن کنترل کنن (مثل حیوون که نمیتونه نیاز جنسیشو کنترل کنه ) یا موقعیت ازدواج ندارن (اینا همش بهانست ها )بگو که برن صیغه کنن این جور مردا رو اصلا نمیشه قانع کرد چون بهونه اومده دستشون مثلا دخترا بی حجابن ما نمیتونیم خودمونو کنترل کنیم واقعا مسخرست ..... فقط از خدا میخوام یه همچین ادم نجسی گیر من یکی نیوفته فکر کن اگه همسر اینده من قبلا یه زن صیغه کرده باشه من نمیتونم حتی دستشو بگیرم چه برسه باهاش زندگی کنم چون معلوم نیس اون زن صیغه ای با چند نفر بوده اه حالم بهم خورد
    فقط یه سوال منو خیلی از دخترا هم نیاز جنسی داریم چرا ماها می تونیم خودمونو کنترل کنیم ؟؟ هیچ مشکلی هم پیش نیومده
    آقایون چون راه صیغه براشون بازه خودشونو گول میزنن که نمیتونیم کنترل کنیم ولی دخترا میتونن !! ( حالا انگار خدا به دخترا یه کنترل اینطوری [:] داده دستشون )

58. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 90

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

اقا سام به اون پسرایی که گفتن صیغه خوبه و نیاز جنسیشونو نمیتونن کنترل کنن (مثل حیوون که نمیتونه نیاز جنسیشو کنترل کنه ) یا موقعیت ازدواج ندارن (اینا همش بهانست ها )بگو که برن صیغه کنن این جور مردا رو اصلا نمیشه قانع کرد چون بهونه اومده دستشون مثلا دخترا بی حجابن ما نمیتونیم خودمونو کنترل کنیم واقعا مسخرست ..... فقط از خدا میخوام یه همچین ادم نجسی گیر من یکی نیوفته فکر کن اگه همسر اینده من قبلا یه زن صیغه کرده باشه من نمیتونم حتی دستشو بگیرم چه برسه باهاش زندگی کنم چون معلوم نیس اون زن صیغه ای با چند نفر بوده اه حالم بهم خورد
    فقط یه سوال منو خیلی از دخترا هم نیاز جنسی داریم چرا ماها می تونیم خودمونو کنترل کنیم ؟؟ هیچ مشکلی هم پیش نیومده
    خانوم اصلا صیغه مشکلی نداره که ،انگار فقط پسر حالش می بره ،اون زنی هم که صیغه شده هم نیاز داره ولی حالا به هردلیلی شرایط ازدواج نداره، بهتر از اینکه بره هروز با یکی دوست بشه و زنا کنه و نطفه بچه هم بسته بشه احیانا حروم زاده بشه...

یعنی پسری که دوست دختر داشته باشه و زنا کرده باشه پاک تره؟؟؟

در مورد این که خودت نگاه می داری هم بیا نگاه ندار این چه حرفیه می زنید صیغه شرایط داره دیگه یک عده سواستفاده می کنند دلیل نمیشه بگیم بد هستش...

ولی باهات موافقم پسرا هم باید کنترل کنند وبا عشق وحلالشون رابطه داشته باشند و لذت اولین رابطه با اون تجربه کنند ،مثل دخترای پاکی که به دست شوهر وعشق شون از دختر وباکره بودن خارج میشن...

60. بالا | پست 91

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نه دیگه اشتباه نکنید تو کشورای اسلامی مردا تحت فشار قرار میگیرن و هم خانما به خاطر عقاید مذهبیشون

یه مثال تو کشور مثلا آمریکا یه دختر نیاز جنسی داشته باشه میری دوست پسر میگیره رفعش میکنه یه پسر نیاز داشته باشه یا با دوست دخترش رفعش میکنه یا با خانمای فاحشه ؟ بدون هیچ ترس و لرزی و عقایدی.وقتی هم که ازدواج بکنه به خاطر اخلاق دختره به خاطر شخصیت و خانواده دختره ازدواج میکنه حتی 1 درصد افکار جنسی تو ازدواجش نیست

ولی آیا تو ایران یه پسر یا یه دختر که اعتقادات مذهبی داره میتونه به راحتی پسر و دختر آمریکایی رفع نیاز کنه ؟؟؟

در ثانی دختره میخواد ازدواج کنه پسره میخواد زن بگیره ولو شده یک درصد تو انتخاب همسر این فکر باهاشه واسه خانما همسرم هیکلش چطوره ؟
    واسه آقایون سایز همسرم چطوره ؟

61. بالا | پست 92

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اقا حله

این حرفا واسه دوره دایناسورها بود که دختر تو خونه میشست تا خواستگار واسش بیاد و درون جامعه رفتن را اصلا بد میدونستن واسه دختر خب اون دختری که اونطوری تربیت شده بود اصلا نمیدونست نیاز جنسی چیه (البته تو هم واسه همون دوره ای سلام دایناسور

62. بالا | پست 93

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سام عزیز کاملا باهت مخالفم
    دخترای دیدم که همه جوره عالی بودن و...وازدواج اسان رو مد نظرشون بوده چون کاملا از نظر مذهبی روشون کار شده
    نمونشم داریم تو فامیل که زبان زد شده حرکتش چهارده سکه مهریش بوده وازدواجشون هم در کنارحرم امام رضا!واقعا دختر همه چیز تکمیل بود وتحصیل کرده
    ببین استثنا همیشه هستش من نمیگم نیست ولی عمومیت نداره.

63. بالا | پست 94

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

با سلام

خب الان من کمک کنم بعدش چی ؟؟ پسر که خونه نداره . فروشنده هستش ماهی 500 تومن چجوری میخواد هزینه های خودشو زنشو تامین کنه؟

64. بالا | پست 95

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

باتشکر
    شما لطف دارید

و خیلی شرایط خاص

اخو ثواب عممه

ثواب ثواب ثواب ثواب

65. بالا | پست 96

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

ببین من اگه میخواستم مثل سابق چکشی حمله کنم بهشون اصلا تایپیک نمیزدم .شما جواب این سوال را بده :

پسری که نیاز جنسی داره.صیغه را قبول نداره.از دختر بازی و روابط نامشروع متنفره .شرایط ازدواجم نداره چجوری باید کنترل کنه خودشو

66. بالا | پست 97

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

میدونی من کلا از پسر دخترایی که قبل ازدواج رابطه ی جنسی برقرار میکنن (چه صیغه باشه چه دوست دختر یا دوست پسرش باشه ) بدم میاد
    احساس میکنم کثیفن نه از لحاظ روحی و شخصیتی ها
    از لحاظ جسمی میگم
    اصلا چندشم میشه
    فکر کن شوهر ادم قبلا از راه قانونی همون صیغه با کسی رابطه برقرار کرده باشه حس بدی بهم دست میده
    اصلا شاید اون زنه کثیف بوده (که مطمئنن هست چون حتما صیغه ی هزار نفر دیگه هم شده )بعد بیاد به منم دست بزنه
    واای حالم بد شده...
    اصلا مردا چطور میتونن به زنی که میدونن صیغه ایه دست بزنن حالشون بد نمیشه ؟!!!!
    میدونی وقتی انسان تحریک میشه دیگه اون عقل کامل نداره!!! ممکنه کارهای بکنه ،خب بدتر از صیغه هستن کسای که با فاحشه می خوابند!!یا دختر های که تن به روابط نامشروع میدن حالا برا مثال به قولی از لیوان باباش آب نمی خوره ولی میره با کسی کهبهش مثل یک فاحشه نگاه کنه رابطه دهانی ایجاد می کنه...

انسان باید بتونه احساسات خودش کنترل کنه و نزار خوی انسانی به حیوانی تبدیل بشه و کارهای انجام بده که معلومه بده....

67. بالا | پست 98

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نه دیگه اشتباه نکنید تو کشورای اسلامی مردا تحت فشار قرار میگیرن و هم خانما به خاطر عقاید مذهبیشون

یه مثال تو کشور مثلا آمریکا یه دختر نیاز جنسی داشته باشه میری دوست پسر میگیره رفعش میکنه یه پسر نیاز داشته باشه یا با دوست دخترش رفعش میکنه یا با خانمای فاحشه ؟ بدون هیچ ترس و لرزی و عقایدی.وقتی هم که ازدواج بکنه به خاطر اخلاق دختره به خاطر شخصیت و خانواده دختره ازدواج میکنه حتی 1 درصد افکار جنسی تو ازدواجش نیست

ولی آیا تو ایران یه پسر یا یه دختر که اعتقادات مذهبی داره میتونه به راحتی پسر و دختر آمریکایی رفع نیاز کنه ؟؟؟

در ثانی دختره میخواد ازدواج کنه پسره میخواد زن بگیره ولو شده یک درصد تو انتخاب همسر این فکر باهاشه واسه خانما همسرم هیکلش چطوره ؟
    واسه آقایون سایز همسرم چطوره ؟
    سام با حرفت موافق نیستم!! یعنی چی دختر امریکای عاطفه واحساس نداره؟؟ حالا هرجا نیاز جنسی پیدا کرد میره بکی پیدا می کنه می کشه پایین میگه برام رفع کن!!!

68. بالا | پست 99

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اقا ما دیگه راه حل نداریم امید دست سام بگیر همین امروز برید خانه عفاف. ثبت نام کنید نمیخواد مارو قانع کنی صیغه صیغه یعنی ما دخترا هم اگه راه صیغه بدون اجازه پدر برامون باز بود انقد بی تاب بودیم0_o وای بلا بدورالان امید میاد باز حرف های تکراری میزنه: /
    ویرایش توسط پریماه. : 02-22-2016 در ساعت 10:25 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

69. بالا | پست 100

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    جالبه ،حالا چند نفر اینجا بودند که ازدواج با کسی که زنا کرده حالا توبه کرده یا نکرده معلوم نیست گذشته طرف می دونستند ولی صیغه که حلال خداست دارند جبه می گیرند هههه
    اگر منظورتون منم اين دو موضوع شايد شبيه هم باشه ولي كلاا فرق ميكنه مسئله من جفتش رو نفي ميكنم ولي خانمي كه اشتباه كرده و گول خورده حق زندگي نداره؟؟
    اينجا بحث صيغه كردنه و ما هم نگفتيم حرامه و اين حرفها
    من ميگم به همين راحتي نيست هر كسي تو هر شرايطي واجد شرايط صيغه نيست كاش خدا اين مسئله رو باز ميكرد كه كيا ميتونن برن صيغه كنن اگر راحت بود كه هيچ كس نميرفت ازدواج دائم بكنه همه صيغه ميكردن

صفحه 2 از 4 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)