صفحه 3 از 4 1234
نمایش نتایج: از 101 به 150 از 190

موضوع: ...ازدواج موقت (صیغه)...

9585
  1. بالا | پست 101

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : ...ازدواج موقت (صیغه)...

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    اقا ما دیگه راه حل نداریم امید دست سام بگیر همین امروز برید خانه عفاف. ثبت نام کنید نمیخواد مارو قانع کنی صیغه صیغه یعنی ما دخترا هم اگه راه صیغه بدون اجازه پدر برامون باز بود انقد بی تاب بودیم0_o وای بلا بدورالان امید میاد باز حرف های تکراری میزنه: /
    دختر من گفتم صیغه میکنم!!! گفتم اینطور که میگین نیست کار حلال، حالا یک عده سواستفاده می کنند دلیل نمیسه بد دونست!!

2. بالا | پست 102

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدزاده نمایش پست ها
    اگر منظورتون منم اين دو موضوع شايد شبيه هم باشه ولي كلاا فرق ميكنه مسئله من جفتش رو نفي ميكنم ولي خانمي كه اشتباه كرده و گول خورده حق زندگي نداره؟؟
    اينجا بحث صيغه كردنه و ما هم نگفتيم حرامه و اين حرفها
    من ميگم به همين راحتي نيست هر كسي تو هر شرايطي واجد شرايط صيغه نيست كاش خدا اين مسئله رو باز ميكرد كه كيا ميتونن برن صيغه كنن اگر راحت بود كه هيچ كس نميرفت ازدواج دائم بكنه همه صيغه ميكردن
    کلی گفتم ، در جواب سام، چطور میشه پسری که صیغه کرده حالا صادقانه بگه دخترا فیلم بازی کنند ولی اینجا بودن دخترای که میگفتن پسری که دوست پسر نداشته باشه خوب نیست!!!

در مورد اشتباه بحث تکراری نمی کنم ،اشتباه کرده ،حق زندگی داره ولی حق کلاه برداری و دقل بازی نداره، هرکاری تاوانی داره اگر واقعا توبه کرده تا اخر عمر مجرد بمونه، مگه کشته مرده شوهر که حقه بازی کنه،صبر کنه کسی پیدا بشه که براش مهم نباشه روابط قبلی دختر، کم هستند ولی هستند اونطور پسرا...

3. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 103

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,137 بار در 614 پست
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    کلی گفتم ، در جواب سام، چطور میشه پسری که صیغه کرده حالا صادقانه بگه دخترا فیلم بازی کنند ولی اینجا بودن دخترای که میگفتن پسری که دوست پسر نداشته باشه خوب نیست!!!

در مورد اشتباه بحث تکراری نمی کنم ،اشتباه کرده ،حق زندگی داره ولی حق کلاه برداری و دقل بازی نداره، هرکاری تاوانی داره اگر واقعا توبه کرده تا اخر عمر مجرد بمونه، مگه کشته مرده شوهر که حقه بازی کنه،صبر کنه کسی پیدا بشه که براش مهم نباشه روابط قبلی دختر، کم هستند ولی هستند اونطور پسرا...
    تاوان پسره چي ميشه پس؟پسر راحت زندگي كنه بدون اينكه عذاب وجدان داشته باشه اونوقت دختره بخاطر اينكه مشخص ميشه رابطه داشته تا ااخر عمر مجرد بمونه؟؟؟
    من فكرنميكنم پسري باشه كه قبول كنه اين شرايط رو

5. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 104

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

دختر من گفتم صیغه میکنم!!! گفتم اینطور که میگین نیست کار حلال، حالا یک عده سواستفاده می کنند دلیل نمیسه بد دونست!!
    پس جار نزن حلال صیغه بهتر کسی که بدون صیغه زنا کنه خیلی ها فکر میکنن پس میتونن مردی که زن داره پسری که همه نظر سالم. و و و برن دور. صیغه. از گوشت خوک هم حرومتره. و هیچ فرقی با کسی که صیغه خونده یا نخونده نداره فقططططط شرایط خیلی خاص شامل همه نمیشه بگو چشم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 105

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

تاوان پسره چي ميشه پس؟پسر راحت زندگي كنه بدون اينكه عذاب وجدان داشته باشه اونوقت دختره بخاطر اينكه مشخص ميشه رابطه داشته تا ااخر عمر مجرد بمونه؟؟؟
    من فكرنميكنم پسري باشه كه قبول كنه اين شرايط رو
    خانوم، همه جای دنیا اینحوریه دختری که خودش راحت در اختیار یکی دیگه قرار میده، زندگی و اینده اش به خطر می اندازه، هیچ دنیا با دختری که خودش حراج میزاره زندگی نمی کنه بلکه حال می کنه...

خب انسان کاری انجام بده باید عواقبش هم در نظر بگیره....اره خود عیاش هم موقعی که از عیاشی خسته شدند دنبال دختر افتاب ومهتاب ندیده هستند چه برسه کسی که سالم بوده...

شما نگران نباش پسرای سالم وپاک خیلی بیشتر و اونا زودتر تلاش می کنند ازدواج کنند ،اونا عیاش ها فعلا به فکر عیاشی هستند تا ازدواج.

خب خدا بزرگه ،توبه واقعی کنه از خدا بخواد یک مهتابی فکری پیدا بشه براش مهم نباشه و از گذشته اش نپرسه و معاینه سلامت بکارت و غیره نبره..

9. بالا | پست 106

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

پس جار نزن حلال صیغه بهتر کسی که بدون صیغه زنا کنه خیلی ها فکر میکنن پس میتونن مردی که زن داره پسری که همه نظر سالم. و و و برن دور. صیغه. از گوشت خوک هم حرومتره. و هیچ فرقی با کسی که صیغه خونده یا نخونده نداره فقططططط شرایط خیلی خاص شامل همه نمیشه بگو چشم
    حالا چرا عصبانی میشی!! خودت بخون ببین چی نوشتی!! خب منم میگم شرایط داره...

10. بالا | پست 107

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

بهتره برای ادامه این بحث با کارشناس صحبت بشه .

همونطور که کسی که بیمار میشه به پزشک حاذق مراجعه می کنه، کسی که بیمار روحی میشه به روانشناس، کسی که میخواد ساختنا سازی کنه به مهندس و... تو این زمینه هم باید با کارشناس حاذق صحبت بشه و اطلاعات کامل گرفته بشه. اینطوری بحث به نتیجه نمیرسه.

برای هر حرفی که موافق بزنه مخالف جوابی داره، همینطور بالعکس ... چون یکی از اصول داره نقض میشه، تفاوت انسان و حیوان. عدم کنترل غریزه مربوط به انسان نیست، کسی که نتونه به هیچ وجه کنترل کنه، نیاز جنسی نداره، بیماری جنسی داره و باید درمان بشه و بین نیاز تا بیماری تفاوت از زمینه تا آسمون

اما در هر صورت، باید با کارشناس حاذق بحث بشه، اگه خود انجمن بتونه کارشناسی رو دعوت کنه و توی یه تاپیک همه در این زمینه با حضور کارشناس دینی و کارشناس فرهنگی و همچنین یک مشاور و روانشناس مباحثه کنند، اینطور مسلما خیلی بهتر از این بحث هاست
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

11. 2 کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 108

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

حالا چرا عصبانی میشی!! خودت بخون ببین چی نوشتی!! خب منم میگم شرایط داره...
    چون فقط این جملت بلدی تکرار کنی ( صیغه بهتر از کسی که. بدون صیغه رابطه داشته باشه ) نگفتی شرایط خاص. .حتی منم این جمله رو ازت برداشت کردم. که هرکی رسید بره صیغه کنه چه برسه به بقیه. خوندم قشنگ و واضح نوشتم منم گفتم کسی. که شرایطش خاص نباشه بره صیغه کنه یا نکنه رابطه داشته باشه جفتش یه عیبه و هیچ فرقی نداره میدونی که این شکلک. چقد معنی داره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

13. بالا | پست 109

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

وای چرا حرف ها همش پشت سر هم میاد من پاگراف پاراگراف حرف زدم این انجمن هر دیقه یه چیش میشه هااا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. بالا | پست 110

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سام با حرفت موافق نیستم!! یعنی چی دختر امریکای عاطفه واحساس نداره؟؟ حالا هرجا نیاز جنسی پیدا کرد میره بکی پیدا می کنه می کشه پایین میگه برام رفع کن!!!
    من از عاطفه و احساس حرف نزدم از اعتقادات گفتم

آیا به نظرت اعتقاد یه جوون کمی مذهبی ایرانی با یه دختر آمریکایی یکسانه؟؟؟

آیا به نظرت قوانین ایران درباره رابطه جنسی به قول خودشون نامشروع به قوانین آمریکا یکسانه؟

15. بالا | پست 111

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

بله زیاد داریم خانومایی که عار میدونن اگه همسرشون قبل از اونا دوست پسر نداشته باشه و اینو بر بی عرضگی طرف تو روابط اجتماعیش میدونن

16. بالا | پست 112

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

پررررررررررررر
    پررررررررررر
    پررررررررر
    پررررررر
    پرررر
    پررر
    پرر
    پر

17. بالا | پست 113

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    پررررررررررررر
    پررررررررررر
    پررررررررر
    پررررررر
    پرررر
    پررر
    پرر
    پر
    میخوای بری خانه عفاف ثبت نام کنی نه چرا خانه عفاف بیا برو تو کاواره های کشورای دیگه تازه هلو تر میارن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

18. بالا | پست 114

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

من از عاطفه و احساس حرف نزدم از اعتقادات گفتم

آیا به نظرت اعتقاد یه جوون کمی مذهبی ایرانی با یه دختر آمریکایی یکسانه؟؟؟

آیا به نظرت قوانین ایران درباره رابطه جنسی به قول خودشون نامشروع به قوانین آمریکا یکسانه؟
    قبول داری که انسان ها از یک ذات و ریشه هستند؟؟ پس فطرت یکسانی دارند ،غیرت وعاطفه و حیا و....همه انسان ها هست،رابطه جنسی همینطور...

پس صرف اعتقاد مذهبی نمیشه گفت، امریکا هم هیچ مردی که تعصب وغیرت داره ،براش قابل هضم نخواهد بود که زنش قبلا با یکی دیگه بوده حالا اون طرف بیاد بگه با زنت قبلا دوست بودیم گاهی هم باهم می خوابیدیم!!!

نمونه اش چند وقت پیش همینجا یک نفر اومده بود به خدا اعتقاد نداشت با بیست وسی نفر هم خوابیده بود ولی دنبال دختر باکره بود چون می گفت حسش بهش اجازه نمیده با دختری که قبلا رابطه داشته ازدواج کنه...

حالا آیا واقعا همه دختراش دوست پسر دارند و رابطه جنسی؟؟ یعنی اونا بدون اینکه تعصب و علاقه وعشق اینکار می کنند وبهشون حس حقارت دست نمیده پسره ولشون کنه؟! نه ما اینجا آشنای نامزدی میگیم اونا دوست پسری ودختری که خانواده هم خبر داره حالا اینجا هم یکسری دوران نامزدی به غلط رابطه دادند اونا همینطور....

19. بالا | پست 115

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

چون فقط این جملت بلدی تکرار کنی ( صیغه بهتر از کسی که. بدون صیغه رابطه داشته باشه ) نگفتی شرایط خاص. .حتی منم این جمله رو ازت برداشت کردم. که هرکی رسید بره صیغه کنه چه برسه به بقیه. خوندم قشنگ و واضح نوشتم منم گفتم کسی. که شرایطش خاص نباشه بره صیغه کنه یا نکنه رابطه داشته باشه جفتش یه عیبه و هیچ فرقی نداره میدونی که این شکلک. چقد معنی داره
    در مورد فتوا ت نمی تونم چیزی بگم....

20. بالا | پست 116

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

بله زیاد داریم خانومایی که عار میدونن اگه همسرشون قبل از اونا دوست پسر نداشته باشه و اینو بر بی عرضگی طرف تو روابط اجتماعیش میدونن
    اینا از اونا روشن فکرای پشت کوه اومده هستن خخخخخخخخ

21. بالا | پست 117

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh72 نمایش پست ها
    اقای سام هزار بار این سوالو پرسیدین که ...
    اگه صیغه قبول نداره از روابط نامشروع متنفره و شرایط ازدواج نداره خب باید یه جوری خودشو کنترل کنه
    ذهنشو به سرگرمیای دیگه مشغول کنه همین ...
    اصلنم کار سختی نیست اگه بگه نمیتونم کنترل کنم چرت گفته چرا پسرای دیگه میتونن کنترل کنن
    اگه تو این پیشنهادو بهشون دادی و اونا قبول نکردن
    مطمئن باش دنبال بهونن که اخرش بگن دیدی ما جز صیغه چاره ی دیگه ای نداریم
    اگه حرفاتو قبول نکردن بگو برن صیغه کنن
    بنظر من اون افرادی که دنبال این کاران یه سری پسر بیکار و جوونن که از سر بیکاری و علافی به رابطه ی جنسی فکر میکنن بجای اینکه شرایط ازدواجو فراهم کنن از روی تنبلی میرن دنبال زن صیغه ای.
    ( بنظر من زن صیغه ای با یه زن فاحشه هیچ فرقی نداره هردو کارشون یکیه پول میگیرن نیاز طرفو برطرف میکنن) .
    بهنر نیست در مورد جمله اخرتجدید نظر کنی چون می دونم مذهبی هستی واسه اون میگم، هیچ وقت حالال خدا ،حرام نکن چون .....

خیلی از زن ها هستند شرایط ازدواج دایم ندارند ،و صیغه هستند خب نیاز مالی و عاطفی وجنسی و...دارند ، صیغه عده و غیره داره ،چطور می تونی با یک زن فاحشه مقایسه کنی اینارو، فحشا وزنا یک تعریف خاص خودش داره وهمه می دونند.

خب یک عده واقعا شورش دراوردند ،صیغه یک روزه و دوساعته ....خب همه موضوع ها اینجوریه می بینی طرف نمیخواهد روزه بگیره صبح قبل اذان سوار ماشین از شهر می زنه بیرون به اصطلاح کلاه شرعی گذاشته،اینا کلاه سر خودشون می زارن نه شرع

22. بالا | پست 118

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

صيغه بايد ثبت بشه جايي نه اينكه الكي دونفر ميان ميگن ما با هم صيغه محرميت خونديم من تو اين انجمن و بيرون از كسايي شنيدم كه گفتن خودمون خونديم اينا چرت و پرته خودشون خوندن؟پس محرم شدن به همين راحتي

23. بالا | پست 119

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

بهنر نیست در مورد جمله اخرتجدید نظر کنی چون می دونم مذهبی هستی واسه اون میگم، هیچ وقت حالال خدا ،حرام نکن چون .....

خیلی از زن ها هستند شرایط ازدواج دایم ندارند ،و صیغه هستند خب نیاز مالی و عاطفی وجنسی و...دارند ، صیغه عده و غیره داره ،چطور می تونی با یک زن فاحشه مقایسه کنی اینارو، فحشا وزنا یک تعریف خاص خودش داره وهمه می دونند.

خب یک عده واقعا شورش دراوردند ،صیغه یک روزه و دوساعته ....خب همه موضوع ها اینجوریه می بینی طرف نمیخواهد روزه بگیره صبح قبل اذان سوار ماشین از شهر می زنه بیرون به اصطلاح کلاه شرعی گذاشته،اینا کلاه سر خودشون می زارن نه شرع
    بازم شرایط خاص زن حق صیغه شدن داره

زنی که سالم باشه و شرایط ازدواج داشته باشه

صیغه این و اون بشه با زن فاحشه هیچ فرقی نداره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

24. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 120

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

صيغه بايد ثبت بشه جايي نه اينكه الكي دونفر ميان ميگن ما با هم صيغه محرميت خونديم من تو اين انجمن و بيرون از كسايي شنيدم كه گفتن خودمون خونديم اينا چرت و پرته خودشون خوندن؟پس محرم شدن به همين راحتي
    خودش می تونه بخونه یا نه باید مرجع تقلید ش بگه،

ولی اینم ازاون موضوعاتی که شورش دراومده، خب صیغه خوند عده واسش نگه داشنه یا نه؟؟ نمی دونم واسه موقت هم شاهد میخواهد یا نه؟

ولی هر چی هست یک عده سواستفاده گر که هم خدا میخوان و خرما این کارا می کنند ....

26. بالا | پست 121

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

بازم شرایط خاص زن حق صیغه شدن داره

زنی که سالم باشه و شرایط ازدواج داشته باشه

صیغه این و اون بشه با زن فاحشه هیچ فرقی نداره
    میدونی در مورد جمله اخرت اصلا نمی تونم چیزی بگم...قضاوت اش با خدا...

ولی گفتم شورش دراوردن یکسری حالا چه زن باشه یا پسر ومرد...

27. بالا | پست 122

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نه اقا امید شاید ظاهراا باهم فرق کنن چون با ایه محرم میشن
    اما باطناا هییییچ فرقی ندارن
    دیدم خانمای بیوه ای که میتونن ازدواج کنن اما صیغه میشن میدونی چرا ؟؟
    چون با این کار درامد زایی میکنن خوش میگذرونن
    فرقشون با خانمای فاحشه اینه که چادر سر میکنن و به صورت مذهبی پول درمیارن ...
    چی بگم...

28. بالا | پست 123

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    تشکر شده 357 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    9

من منظور تایپیک رو نفهمیدم دقیقا چیه درمورد خوب بودن یا نبودن صیغه هست؟یا درمورد اینکه مجردها باید چه بکنند؟اگه در مورد خوب بودن صیغه باشه خوب من شرایطشو نمیدونم ولی حتما خوبه که اسلام صیغه رو گونجونده در مورد مجردها هم که شرایط ازدواجو ندارند باید بگم جامعه ایراد داره نتیجشم میشه همین انحرافات یعنی چی آخه پسر25ساله شرایط ازدواج نداره؟ واقعا مسخرس تا موقعیکه ازدواج دائم درست نشه همین بحثهای صیغه خود ارضایی و غیره پیش میاد یا ازدواج جوونا رو درست کنید یا همه جوونا همینطور به انحرافشون ادامه میدن این گفته هم کاملا اشتباس که میگن اگه شرایطش پیش نیاد باید تقوی پیشه کنی و فکرتو جایی دیگه هدایت کنی این مسئله شبیه تشنه شدنه شما نمیتونید آب نخورید آب نباشه مجبور میشه یک چیزی شبیه آب پیدا کنه وقتی یک چیز نیازه باید از راه درست رفعش کرد اونم ازدواج دائمه اگه این نباشه بقیش بر فناست و انحرافه
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

29. بالا | پست 124

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

صیغه فقط برای کسایی که میخوان بهم محرم بشن تا زمان ازدواجشون برسه

دختر و پسری که ازدواج نکردن یا رابطه جنسی به هر شکلی نداشتن هیچوقت اونقد تحریک نمیشن که نتونن جلو خودشون رو بگیرن

چون هورمونای بدنشون تنظیماتش بهم نخورده

پسرها با محتلم شدن و دخترها با دوران قاعدگی نیاز جنسیشون رفع میشه... این روال طبیعی هست که خداوند قرار داده

اما اگه کسی خود ارضایی کرده باشه و یا رابطه جنسی داشته باشه اونوقت دیگه نمیتونه خودشو کنترل کنه

چون این باعث میشه هورمونی در بدنشون ترشح بشه که صرف رابطه داشتن به دست میاد

پس وقتی نمیتونین آتشی رو خاموش کنین بهتر اصلا روشنش نکنین!!!

با نگاه نکردن به فیلما و عکس های مستهجن، خودارضایی نکردن، رابطه نامتعارف نداشتن و ... میشه جلوی این نیاز رو گرفت

نیاز جنسی جزو نیازهای ثانویه بشر هست یعنی اگر نباشه هم خللی در زندگی فرد سالم اینجا نمیکنه

هرکی هم میگه صیغه میکنم چون نیاز دارم ... مفت میگه فقط... خیلی راحت میتونه بگه دوست دارم تجربه کنم!!

بعد از اونم دیگه نمیتونه خودشو کنترل کنه و بارها و بارها ممکنه شریک جنسیش هم عوض بشه

حالا هی به اسم اسلام و قرآن سرپوش بذارن رو کاراشون ... خدا خودش به وقتش یقه شون رو میگیره

30. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 125

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    صیغه فقط برای کسایی که میخوان بهم محرم بشن تا زمان ازدواجشون برسه

دختر و پسری که ازدواج نکردن یا رابطه جنسی به هر شکلی نداشتن هیچوقت اونقد تحریک نمیشن که نتونن جلو خودشون رو بگیرن

چون هورمونای بدنشون تنظیماتش بهم نخورده

پسرها با محتلم شدن و دخترها با دوران قاعدگی نیاز جنسیشون رفع میشه... این روال طبیعی هست که خداوند قرار داده

اما اگه کسی خود ارضایی کرده باشه و یا رابطه جنسی داشته باشه اونوقت دیگه نمیتونه خودشو کنترل کنه

پس وقتی نمیتونین آتشی رو خاموش کنین بهتر اصلا روشنش نکنین!!!

با نگاه نکردن به فیلما و عکس های مستهجن، خودارضایی نکردن، رابطه نامتعارف نداشتن و ... میشه جلوی این نیاز رو گرفت

نیاز جنسی جزو نیازهای ثانویه بشر هست یعنی اگر نباشه هم خللی در زندگی فرد سالم اینجا نمیکنه

هرکی هم میگه صیغه میکنم چون نیاز دارم ... مفت میگه فقط... خیلی راحت میتونه بگه دوست دارم تجربه کنم!!

بعد از اونم دیگه نمیتونه خودشو کنترل کنه و بارها و بارها ممکنه شریک جنسیش هم عوض بشه

حالا هی به اسم اسلام و قرآن سرپوش بذارن رو کاراشون ... خدا خودش به وقتش یقه شون رو میگیره
    جزو نیازهای ثانویه هست قبول ولی ثانویه هم خیلی به اولیه نزدیکه نیست؟درجواب این حرفتون که گفتین میشه جلوی این نیاز رو گرفت باید بگم مگه قراره جلوش گرفته بشه؟درمورد حرف بعدیتون که گفتین خللی وارد نمیشه واقعا نمیشه؟پس این مسائل که اینجا مطرح میشه خلل نیست؟بنظرم تمام این مشکلات روحی وروانی میتونه بخاطر همین مشکلات باشه
    امضای ایشان
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

32. کاربران زیر از mohammad365 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 126

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad365 نمایش پست ها
    جزو نیازهای ثانویه هست قبول ولی ثانویه هم خیلی به اولیه نزدیکه نیست؟درجواب این حرفتون که گفتین میشه جلوی این نیاز رو گرفت باید بگم مگه قراره جلوش گرفته بشه؟درمورد حرف بعدیتون که گفتین خللی وارد نمیشه واقعا نمیشه؟پس این مسائل که اینجا مطرح میشه خلل نیست؟بنظرم تمام این مشکلات روحی وروانی میتونه بخاطر همین مشکلات باشه
    اونقد نزدیک نیست که آدم به خاطرش تن به هرکاری بده

حتی همون نیاز اولیه وقتی در درسترس نباشه آدم راضی نمیشه با یه چیز دیگه ارضا بشه

شما فک کن کسی خیلی تشنه باشه... هیچ آبی هم در دسترس نداره

یه گودال آب فقط داره که آب کثیفی داره

اما میدونه اگه کمی صبر کنه میتونه به جایی برسونه خودشو و آب سالم بخوره... به نظرتون صبر میکنه یا همون آب کثیف رو میخوره؟؟

بله باید جلوش رو گرفت وقتی نمیتونیم از طریق درست و سالمش بهش برسیم.. جلوش رو بگیریم تا به همون آب سالم برسیم

وقتی زمینه اش فراهم شد اونوقت دیگه لازم نیست جلوشو گرفت

و واقعا هم خللی ایجاد نمیکنه...

مسائلی که اینجا مطرح میشه به خاطر همینه که جلوشو نگرفتن و از راه نادرست دنبال ارضا کردنش بودن

اینکه انقد مسائل جنسی رو بزرگ کردن و غیر قابل کنترل واقعا آدم رو متاسف میکنه

وقتی میدونیم چیزی به ضررمون تموم میشه چرا باید انقد بریم دنبالش؟؟؟؟

خود ارضایی از لحاظ روانشناسی میتونه باعث افسردگی و ایجاد حس بی ارزشی در فرد بشه

که همین حس میتونه فرد رو برای اینکه ازش رها بشه به خطاهای دیگه بکشونه

دوباره حرفم رو میگم... آتیشی رو که نمیتونیم خاموشش کنیم نباید روشنش کنیم

وقتی من نوعی میدونم امکان ازدواج فعلا برام فراهم نیست

چرا باید خودمو درگیر روابطی کنم که نیازمو به اشتباه ارضا میکنه؟؟؟

باید کمی دیدگاهمون رو تغییر بدیم و انقد مسائل جنسی رو عمیق و بزرگ جلوه ندیم

که فک کنیم حلال تموم مشکلاتمون هست

34. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 127

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    میزان امتیاز
    10

با این قسمت از حرفتون موافق نیستم، نمیتونه خودش رو کنترل کنه درست نیست. مخصوصا کسی که متاهل بوده.

کسانی که رابطه اشتباه یا خود ارضایی داشتن دور شدن از این مساله واسشون سخت هست، اما باز هم غیر ممکن نیست یا غیر قابل کنترل.
    امضای ایشان

1

36. کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 128

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25598
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    9

اونقد نزدیک نیست که آدم به خاطرش تن به هرکاری بده

حتی همون نیاز اولیه وقتی در درسترس نباشه آدم راضی نمیشه با یه چیز دیگه ارضا بشه

شما فک کن کسی خیلی تشنه باشه... هیچ آبی هم در دسترس نداره

یه گودال آب فقط داره که آب کثیفی داره

اما میدونه اگه کمی صبر کنه میتونه به جایی برسونه خودشو و آب سالم بخوره... به نظرتون صبر میکنه یا همون آب کثیف رو میخوره؟؟

بله باید جلوش رو گرفت وقتی نمیتونیم از طریق درست و سالمش بهش برسیم.. جلوش رو بگیریم تا به همون آب سالم برسیم

وقتی زمینه اش فراهم شد اونوقت دیگه لازم نیست جلوشو گرفت

و واقعا هم خللی ایجاد نمیکنه...

مسائلی که اینجا مطرح میشه به خاطر همینه که جلوشو نگرفتن و از راه نادرست دنبال ارضا کردنش بودن

اینکه انقد مسائل جنسی رو بزرگ کردن و غیر قابل کنترل واقعا آدم رو متاسف میکنه

وقتی میدونیم چیزی به ضررمون تموم میشه چرا باید انقد بریم دنبالش؟؟؟؟

خود ارضایی از لحاظ روانشناسی میتونه باعث افسردگی و ایجاد حس بی ارزشی در فرد بشه

که همین حس میتونه فرد رو برای اینکه ازش رها بشه به خطاهای دیگه بکشونه

دوباره حرفم رو میگم... آتیشی رو که نمیتونیم خاموشش کنیم نباید روشنش کنیم

وقتی من نوعی میدونم امکان ازدواج فعلا برام فراهم نیست

چرا باید خودمو درگیر روابطی کنم که نیازمو به اشتباه ارضا میکنه؟؟؟

باید کمی دیدگاهمون رو تغییر بدیم و انقد مسائل جنسی رو عمیق و بزرگ جلوه ندیم

که فک کنیم حلال تموم مشکلاتمون هست
    مثالی که زدین درسته آدم صبر میکنه آب سالمو بخوره مثلا یک روز یا دوروز شایدم سه روز اما دیگه یک هفته رو که نمیشه تحمل کرد میشه؟اون آدمی که مثلا35سالشه همینطور داره صبر میکنه که شرایطش پیش بیاد یعنی اگه ار15سالگی بگیم این نیاز واسش بوجود اومده بنظرتون این شخص چندسال منتظر شرایط مناسب بوده؟ مشکل جنسی عمیق وبزرگ نیست ولی باعث بیشتر انحرافات میشه قبول دارین یا نه؟بنظرم مشکل جای دیگس این بحثها که میشه حاشیه است برین ازدواج آسان رو درست کنید بعدشم شرایط زندگی رو آسون بعدش کل این همه حرفا خودش از بین میره
    امضای ایشان

38. بالا | پست 129

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4839
    تشکـر
    920
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط desboy نمایش پست ها
    با این قسمت از حرفتون موافق نیستم، نمیتونه خودش رو کنترل کنه درست نیست. مخصوصا کسی که متاهل بوده.

کسانی که رابطه اشتباه یا خود ارضایی داشتن دور شدن از این مساله واسشون سخت هست، اما باز هم غیر ممکن نیست یا غیر قابل کنترل.
    موافقم

39. کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 130

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

درسته اما کلی گفتم

مسلما هرکس که بخواد تو هر مرحله از زندگیش میتونه هر شرایطی رو کنترل کنه

منظورم اینکه برای کسی که تجربه کرده سخت تره تا برای کسی که تجربه نکرده!!

یه مجرد خیلی راحت تر میتونه کنار بیاد تا کسی این لذت رو چشیده

41. بالا | پست 131

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

مثالی که زدین درسته آدم صبر میکنه آب سالمو بخوره مثلا یک روز یا دوروز شایدم سه روز اما دیگه یک هفته رو که نمیشه تحمل کرد میشه؟اون آدمی که مثلا35سالشه همینطور داره صبر میکنه که شرایطش پیش بیاد یعنی اگه ار15سالگی بگیم این نیاز واسش بوجود اومده بنظرتون این شخص چندسال منتظر شرایط مناسب بوده؟ مشکل جنسی عمیق وبزرگ نیست ولی باعث بیشتر انحرافات میشه قبول دارین یا نه؟بنظرم مشکل جای دیگس این بحثها که میشه حاشیه است برین ازدواج آسان رو درست کنید بعدشم شرایط زندگی رو آسون بعدش کل این همه حرفا خودش از بین میره
    کسیه که 35 سالشه مسلما خودش هم دستی داشته که شرایط مناسب رو مهیا نکرده

به نظر من اراده و کنترل زندگی آدم دست خودشه

هر کس بخواد میتونه زندگی خوبی داشته باشه هرکسم نخواد هیچکس نمیتونه کمکش کنه

یه فرد 35 ساله اگه از 20 سالگیش هم کار میکرد میتونست شرایط یه زندگی ساده رو ( حداقل ) فراهم کنه

یا مشکلی داشته یا اینکه از مسئولیت زندگی کردن هراس داشته

مسائل جنسی باعث انحرافات نمیشه بلکه ما این هستیم که در مسیر منحرف ازش استفاده میکنیم

اگه دست من بود حتما شرایط ازدواج آسان رو فراهم میکردم ولی فعلا من مسئول جایی نیستم متاسفانه یا خوشبختانه

شرایط زندگی هر کسی با توجه تلاش و کوشش هر فرد درست میشه

تو هر وضعی از اجتماع که باشه مشکلات هستن

هر کس باید بتونه گلیم خودش رو از آب بکشه بیرون

42. بالا | پست 132

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    تشکر شده 210 بار در 115 پست
    میزان امتیاز
    9

چرا چیزی را که اسلام حرام نکرده شما دارید حرام میکنید؟ مسخرس پس باید بره خود ارضایی کنه؟یا داف بازی ؟ یا مثلا با صدتا دختر بره تو یه خونه کدوماش بهتره؟تو خودت خواهرتو به پسر اس وپاس که درسش تموم نیس و سربازی نرفته حاضری بدی؟ توروخدا کسی نگه نفسشو کنترل کنه پدر مادرای ما خداییش کی ازدواج میکردن؟ پدر بنده 20 سالش بود ومادرم 14 سالش اما الان چی؟ خب پسر بد بخت باید چیکار کنه ؟ تو اگه راه حل داری بگو جامعه ما متسفانه جوری شده که ازدواج سخت ترین راهشه من نظرم اینه کسی که اینقدر براش حلال حرومی مهمه چه اشکال داره از نظر من مشکلی ندارههرچند خب قبول دارم اگه بخواد هر دفعه با یک نفر باشه تنوع طلب میشه اما اگه بایک نفر باشه واونم واقعا در زمانی که هیچ جوره نتوننه کنترلش کنه چه ایرادی داره بهتر از خودارضاییه

43. بالا | پست 133

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    میزان امتیاز
    10

شنا همونقدر که در طول روز آب میخورین، غذا هم میخورین؟
    مقایسه نیازهای متفاوت از نظر زمانی منطقی و عقلانی نیست، بنده هم مثال غذا رو زدم و گفتم لطفا از نظر زمانی مقایسه نکنید که درست نیست، صرفا یک مثال هست.

دوست عزیز، بیاید یه تقسیم بندی کنیم. فرشتگان، انسان ها، حیوانات. این ها یکی هستن؟ تفاوت اینها رو بدونیم به جواب میرسیم!

گفتین ازدواج آسان رو درست کنید!
    کنید؟ کی درست کنه؟ ازدواج سخت منشائش کیه؟ کمی منطقی باشیم، خود ما مردم. من حاضر نیستم فلان شغل رو انجام بدم، من مراسمم باید فلان تومن خرجش باشه، من ماشینم باید فلان باشه، خونم باید فلان جای شهر باشه، فلان سرویس طلا باید باشه حتما ...

دوستانی که مثال از زمان گذشته و وضع اقتصادی جامعه قبل میزنن، یک قسمت خیلی مهم رو فراموش کردن، قناعت و توقع پایین نسل های گذشته، مطمئن باشین قبلا هم کسی میتونسته ازدواج چشم کور کن بگیره، نمیگم وضعیت فقط خود ما مردم و جامعه هستیم، اما اصل قضیه و منشاش خود ماییم.

ضمن اینکه نیاز جنسی یک آدم عاقل، بالغ و سالم به حدی نمیرسه که غیر قابل کنترل باشه، پس مجوز صیغه در هر شرایطی به وجود نمیاد!
    همونطور که قبلا گفتم، غیر قابل کنترل بودن این غریزه، دیگه نیاز جنسی نیست، بیماری جنسی هست. بیمار جنسی نه با صیغه درمان میشه، نه زنا، نه خود ارضایی. حکمرانی و سرکشی میل جنسی دقیقا همین صحبتی هست که از ابتدای تاپیک خیلی ها دارن ازش با عنوان نیاز جنسی دفاع میکنن، در صورتی که بیماری جنسی هست، هیچ ربطی به صیغه و رابطه نامشروع و ارضایی هم نداره، بلکه بینار جنسی با این قبیل مسائل احساسش فروکش نمیکنه بلکه شدیدتر و سرکش تر میشه، چنین فردی باید به دنبال درمان صحیح باشه، مثل کسی که بیماری پرخوری داره، یا هر بیماری دیگه ای که توی ذهنتون بیاد.لطفا با غیر قابل کنترل بودن یک همچین غریزه ای، تا این حد ارزش و مقام یک انسان رو پایین نیارین.
    امضای ایشان

1

44. 2 کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 134

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25494
    تشکـر
    53
    تشکر شده 49 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام یه مسئله ای که الان تو جامعه ما به وجود اومده و متاسفانه متاسفانه باعث خیلی از کثافت کاری ها شده مسئله ازدواج موقت یا همون صیغه هستش .تا الان چندین تایپیک در این مورد زده شده هرکدوم با موضوعاتی مختلف مربوط به صیغه

با نکاتی که من این چند وقته فهمیدم متاسفانه صیغه در بین پسرا زیاد شده و بدتر از اون چون خیلی نیاز به هزینه ای نداره چند نفری را دیدم که طرف 20.22 سالشه و رفته پول تو جیبی هاشو جمع کرده و یه زن مطلقه یا شوهر مرده 44.45 ساله را صیغه کرده به خاطر روابط جنسی و عاطفی چندین مورد هم شنیدم طرف 25.26 ساله رفته یه خانوم 50 ساله را صیغه کرده واسه روابط جنسی چون خانم یائسه بوده هرکاری دلش میخواسته میتونه بکنه و محدودیتی نداشته

دلیلشونم اینه پول ندارم ازدواج کنیم از یه طرف ازدواج خیلی خرج داره از اونور دنبال دختر بازی و دوست دختر و فاحشه بازی نیستیم چون گناه میدونیم نیاز جنسی داریم یا باید خود ارضایی کنیم که صدمات فراوانی داره یا باید یکی را صیغه کنیم که هم ما نیازمون برطرف بشه هم طرف یه پولی دستش بیاد هم طرف نیازش از طریق ما برطرف بشه و ما صیغه را انتخاب کردیم ما دنبال تعدد زوجات نیستیم که با 100 تا زن صیغه کنیم با یه خانم صیغه ای آشنا میشیم رابطمون را تا قبل ازدواج باهاش ادامه میدیم نزدیک ازدواج رابطه با زن صیغه ای قطعش میکنیم و با دختری که معرفی شده ازدواج دائم میکنیم اینطوری هم گناه نکردیم هم نیاز جنسیمون تامین شده هم نیاز عاطفیمون

سوال اصلیم از خانوما هستش اگه بدونید خواستگار شما یا فردی که باهاش آشنا شدید واس ازدواج قبلنا زنی را صیغه کرده و یا به قول امروزی ها زن صیغه ای داشته عکس العمل و قضاوت شما چی هستش.و در کل نظرتون چیه درباره چنین رفتار هایی
    =======
    بچه ها سو تفاهم شده قبلا هم گفتم با فونت کوچیکتر ولی شایدبعضیا متوجه نشدن این حرفایی که من میزنم هیچکدوم هیچکدوم اعتقادات من نیست من اعتقاداتم و افکارمو قبلا گفتم تو تایپیک های مختلف دلیل اینکه این تایپیک را زدم واسه اینه که قبلا وقتی یکی تو همین انجمن تایپیک میزد درباره صیغه ههمون ( از جمله خود من ) میریختیم سرش و میگفتیم صیغه فلان صیغه بهمان و برو ازدواج دائم کن و این حرفا و اکثرا شعار میدادیم و نتونستیم نتیجه گیری داشته باشیم ولی الان من این تایپیک را زدم تا به یه نتیجه گیری جامع برسیم : با این فرق که من صحبت میکنم از طرف موافقان صیغه و حرفایی که میزنم حرفهای من نیست حرفهای جامعه موافقان صیغه هستش که فقط من در جواب صحبتهای شما مطرحش میکنم

بازم میگم این صحبتهایی که من تو این تایپیک میگم هیچکدوم نه جز افکارمه نه اعتقاداتم فقط فقط بازگو کنندش هستم و بس به طور ساده من خودمو قرار میدم جای پسری که شرایط ازدواج نداره نمیخواد خود ارضایی و خانم بازی کنه فشار جنسی بالایی داره پس بهترین راه از نظر خودش واسش صیغه هستش و حالا اون پسره اومده و تایپیک زده و با شماها مناظره میکنه

پس واسه من صفحه نچینید

همون نظری رو.داریم که شما درحین خاستگاری از یه دختر میفهمید صیغه بوده چون نیاز داشته

در این گونه موارد نظر درباره جنس مخالف یکسانه

اگع فردی با صیغه مشکلی نداره اینو.باید بدونه که همش زن صیغه نمیشه گاهی اوقات دختر هم هست

همیشه غریبه نیست ممکنه اشنا هم باشه ممکنم هست اون کسی باشه که شما (منظورم کسایی هست که صیغه میکنن یا نظر مثبت دارن ) قصد زندگی باش دارید همیشع که مرگ واسه همسایه نیست

پس باید خود شخص هم با این مسعله کنار بیاد هرچیزیو رواج بدیم از کنترل خارج میشه اگر یه قشری موافق صیغه باشن باید بدونن روزی همسراشون بیوه میشن و دختراشونم گرفتار فقط نظر ما مهم نیست حالا فرضا ما مخالف وقتی رواج پیدا کرد چاره چیه؟

الان لذت بخشه ولی اخرش چیزی جز فساد نیست همین الانم شک و بدبینی هست وای به اون روز دیگه

46. کاربران زیر از delaram54 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 135

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25494
    تشکـر
    53
    تشکر شده 49 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    9

اون کسی که ۳۵سالشه و.منتظر شرایطه هم خودش بی عرضس هم خوانوادش چجور یه خانواده ای تحمل داره پسر یل دخترش سن سی رو رد کنه و تجربه زندگی نداشته باشه ؟

و اما درباره میل جنسی تو نوجوانی عطشش زیاده بخاطر رشد سریع بدن و بهم ریختن هورمون ها اما در جوانی کمتر میشه

هر کاری رو.که انسان به طور مداوم و خود اگاه انجام بده کنترل اون از خوداگاه به ناخوداگااه مغز منتقل میشه

کار نشد نداره هرچیزی که اولش لذت بخشه مطمعن باشید اخرش ویرانی داره مثل همین صیغه یا تلفن همراه و اینترنت همه هم میدونیم و شاهد هستیم

میل جنسی هم یک نیاز هست ولی نیاز چندان مهمی نیست مهم شده چون تلقین میکنیم وگرنه میشه باهاش کنار اومد تا شرایط جور شد

منتظر شرایط هم نشینید شرایطو بسازید

48. 3 کاربران زیر از delaram54 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 136

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    میزان امتیاز
    9

چه جااالب
    مجردی یا متاهل ؟
    اگه مجردی دوست داری همسر ایندت قبل ازدواج با تو با زن دیگه ای رابطه داشته باشه اونم به صورت صیغه؟ شاید همسر ایندت فقط با اون زن باشه اما خب اون زنه با هزار نفر بوده تو میتونی اینو قبول کنی ؟؟؟
    اگه هم متاهلی به شوهرت رضایت میدی اگه چند وقت ازت دور بود و نیاز جنسی داشت بره زن صیغه کنه ؟
    اگه با این حرفایی ک گفتم مشکلی نداری خب دیگه حرفی نمی مونه ...
    با هیچ کدوم مشکلی ندارم چون میدونم نیاز جنسی چقدر اعصاب ادمو بهم میرزه من شما هارا نمیدونم ولی خودم توی عذاب واقعی هستم وسخت میگذره بهم من ترجیح میدم شوهرم بره یک زن صیغه کن تا بره س.ک.س چارتی وهزار کوفت دیگه فکر کردین نیست؟ پس این همه مردایی که همزمان با چندتا زن هستن کیان؟ یا اینا که حاضرن س.ک.س ضربدری کنن و زنشونو به اشتراک بزارند ........... من با یه صیغه در کنار این چیزا که میشنوم فکرنمیکنم مشکلی داشته باشم به هر حال حرام نیس ومساله مهم همینه البته خب اینکه بره هردفعه یکی را صیغه کنه واین براش سرگرمی بشه این خب جالب نیس حداقل باید حدشو بدونه البته خودمم نمیدونم این حد چطور تعیین میشه

50. بالا | پست 137

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam551 نمایش پست ها
    با هیچ کدوم مشکلی ندارم چون میدونم نیاز جنسی چقدر اعصاب ادمو بهم میرزه من شما هارا نمیدونم ولی خودم توی عذاب واقعی هستم وسخت میگذره بهم من ترجیح میدم شوهرم بره یک زن صیغه کن تا بره س.ک.س چارتی وهزار کوفت دیگه فکر کردین نیست؟ پس این همه مردایی که همزمان با چندتا زن هستن کیان؟ یا اینا که حاضرن س.ک.س ضربدری کنن و زنشونو به اشتراک بزارند ........... من با یه صیغه در کنار این چیزا که میشنوم فکرنمیکنم مشکلی داشته باشم به هر حال حرام نیس ومساله مهم همینه البته خب اینکه بره هردفعه یکی را صیغه کنه واین براش سرگرمی بشه این خب جالب نیس حداقل باید حدشو بدونه البته خودمم نمیدونم این حد چطور تعیین میشه
    عزیزمن مردی که توان ازدواج با کسی رو داشته باشه. بره
    قبلش صیغه کنه با کسی که بدون صیغه رابطه داشته باشه هیچ فرقی نمیکنه

فقط شرایط های خاص حق صیغه. دارن ...صیغه برای همه حلال نیست
    تازه اونم صیغه میکنن که اگر فردا یه نطفه بچه به وجود امد بچه حق حقوق داشته باشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

51. بالا | پست 138

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    میزان امتیاز
    9

عزیزمن مردی که توان ازدواج با کسی رو داشته باشه. بره
    قبلش صیغه کنه با کسی که بدون صیغه رابطه داشته باشه هیچ فرقی نمیکنه

فقط شرایط های خاص حق صیغه. دارن ...صیغه برای همه حلال نیست
    تازه اونم صیغه میکنن که اگر فردا یه نطفه بچه به وجود امد بچه حق حقوق داشته باشه
    مثلا چه شرایطی؟لطفا با مدرک بگو بعدشم من که نمیگم همین جور پسرا راه بیفتن برن صیغه کنن که ............... ولی از نظر من فرق داره راستش شاید نظرم از نظر خیلی ها مسخره باشه ولی من کلا با دید جامعه در باره این مساله مشکل دارم شایدم مشکل از من باشه

52. بالا | پست 139

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

میتونی زنگ بزنی مرجع تقلیدت بپرسی یا نه خیلی راحت تر تو نت سرچ بزن و یه دلیل دیگه هم اوردم تو نقل قول جواب سام صفحات قبل بخون

عزیزمن اگه صیغه برا همه مرد ها ازاد بود دیگه چه دردی بود زن بگیرن.
    ویرایش توسط پریماه. : 02-23-2016 در ساعت 11:20 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

53. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 140

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

مثلا چه شرایطی؟لطفا با مدرک بگو بعدشم من که نمیگم همین جور پسرا راه بیفتن برن صیغه کنن که ............... ولی از نظر من فرق داره راستش شاید نظرم از نظر خیلی ها مسخره باشه ولی من کلا با دید جامعه در باره این مساله مشکل دارم شایدم مشکل از من باشه

درباره اظهارنظر برخی از كارشناسان حقوق زن مبنی بر این‌كه برای ماده 22 تبصره‌ای در نظر گرفته شود كه ازدواج موقت هم با اجازه همسر اول باشد، گفت: در نظام حقوقی جمهوری اسلامی و كلا در نظام حقوقی اسلام اصل بر ازدواج دائم است كه موجب تشكیل خانواده و تحكیم بنیان خانواده و تربیت فرزندان می‌شود، یعنی ازدواج دائم مورد تاكید اسلام است و ازدواج موقت به عنوان یك ضرورت در مواردی كه امكان ازدواج دائم فراهم نیست در شرع و قانون آمده است.

وی درباره اظهارنظر برخی از كارشناسان حقوق زن مبنی بر این‌كه برای ماده 22 تبصره‌ای در نظر گرفته شود كه ازدواج موقت هم با اجازه همسر اول باشد، گفت: در نظام حقوقی جمهوری اسلامی و كلا در نظام حقوقی اسلام اصل بر ازدواج دائم است كه موجب تشكیل خانواده و تحكیم بنیان خانواده و تربیت فرزندان می‌شود،

یعنی ازدواج دائم مورد تاكید اسلام است و ازدواج موقت به عنوان یك ضرورت در مواردی كه امكان ازدواج دائم فراهم نیست در شرع و قانون آمده است.

مخبر كمیسیون حقوقی و قضایی هم‌چنین خاطر نشان كرد: بالاخره در جامعه برای بعضی از افراد چه زن و چه مرد به علت‌های متعدد امكان ازدواج دائم فراهم نیست، لذا اسلام و نظام حقوقی این اجازه را داده كه این افراد بتوانند به طور موقت ازدواج كنند؛ اما این مورد ترویج و تاكید نظام حقوقی ما نیست،

بلكه به عنوان یك استثناء در موارد ضروری مطرح است و معمولا برای مردان مجرد است نه متاهل.

پس کسی که میاد با شما ازدواج میکنه شرایط ازدواج رو داره و جز ادم های ضروری نیست!!!!!!
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

55. بالا | پست 141

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    میزان امتیاز
    9

مرسی پریماه جان عالی بود اما صیغه برای مردای متاهل هست مثلا کسی که مجبور مسافرت های طولانی کاری بره.....

56. کاربران زیر از maryam551 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 142

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

مرسی پریماه جان عالی بود اما صیغه برای مردای متاهل هست مثلا کسی که مجبور مسافرت های طولانی کاری بره.....
    خواهش میکنم عزیزم برا مرد های متاهل که مسافرت طولانی میرن ؟؟ پس زنش چیکار کنه ؟؟؟ مگه فقط مرد نیاز جنسی دارهخدایشش بگو خودت حاظری پدرت یا شوهرت مسافرت طولانی برن زن صیغه کنن ؟؟؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

58. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 143

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    میزان امتیاز
    9

من اینو نمیدونم زنش چیکار کنه ولی بپرس مرد اگر واقعا نیاز داشته باشه میتونه حکم شرعیش هم هست

60. بالا | پست 144

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21993
    تشکـر
    34
    میزان امتیاز
    9

راستش حرف ونظرمن نبست

61. بالا | پست 145

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

من اینو نمیدونم زنش چیکار کنه ولی بپرس مرد اگر واقعا نیاز داشته باشه میتونه حکم شرعیش هم هست
    اره میتونه ! ولی از نظر انسانی کاملا دور !!!!!!
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

62. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 146

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    میزان امتیاز
    10

متاسفانه به دلایل اختلافات مذهبی پس از پیامبر، یکی از حاکمان اسلام از روی اشتباه، جهل، اقتضای زمان یا هر چیز دیگری، برای مدتی صیغه رو حرام الام کردن که همون باعث شد احکام صیغه کامل نشه ، وگرنه عقلانی فکر کنین نمیشه همچین مساله مهمی حکم ساده و سرسری داشته باشه و هرکس بخواد راحت بگه بسم الله و ...!
    امضای ایشان

1

64. بالا | پست 147

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    میزان امتیاز
    10

اره میتونه ! ولی از نظر انسانی کاملا دور !!!!!!
    مگه ممکنه حکم دین با انسانیت منافات داشته باشه؟ مسلما اگر دینی کامل باشه نه ...
    اگه خوب در این مورد تحقیق کنیم توی تاریخ به یه قسمت مجهول میخوریم که دلیل همه این بحث هاست، من همون روز که گفتم نیاز به همفکری و نظر کارشناس دینی هست، رفتم صحبت کردم، نظر کارشناس هم این نبود هرکس بخواد میتونه و دیگه حلال مطلق ، همون شرایط و مسائلی که قبلا ایراد گرفته بودم گفنم، تایید کردن تقریبا، و نظر همین بود که اینطور نیست که هرکی بخواد بره سمتش و انجام بده، مثل خیلی احکام دیگه شرایط داره
    امضای ایشان

1

65. بالا | پست 148

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

مگه ممکنه حکم دین با انسانیت منافات داشته باشه؟ مسلما اگر دینی کامل باشه نه ...اگه خوب در این مورد تحقیق کنیم توی تاریخ به یه قسمت مجهول میخوریم که دلیل همه این بحث هاست، من همون روز که گفتم نیاز به همفکری و نظر کارشناس دینی هست، رفتم صحبت کردم، نظر کارشناس هم این نبود هرکس بخواد میتونه و دیگه حلال مطلق ، همون شرایط و مسائلی که قبلا ایراد گرفته بودم گفنم، تایید کردن تقریبا، و نظر همین بود که اینطور نیست که هرکی بخواد بره سمتش و انجام بده، مثل خیلی احکام دیگه شرایط داره
    بله دقیقا همینطوره احکام و شرایط خاصی داره و شامل همه نمیشه ولی کسی جز شرایط خاص نباشه بره اینکار کنه از انسانیت واقعا به دوره !
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

66. بالا | پست 149

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اقای سام هزار بار این سوالو پرسیدین که ...
    اگه صیغه قبول نداره از روابط نامشروع متنفره و شرایط ازدواج نداره خب باید یه جوری خودشو کنترل کنه
    ذهنشو به سرگرمیای دیگه مشغول کنه همین ...
    اصلنم کار سختی نیست اگه بگه نمیتونم کنترل کنم چرت گفته چرا پسرای دیگه میتونن کنترل کنن
    اگه تو این پیشنهادو بهشون دادی و اونا قبول نکردن
    مطمئن باش دنبال بهونن که اخرش بگن دیدی ما جز صیغه چاره ی دیگه ای نداریم
    اگه حرفاتو قبول نکردن بگو برن صیغه کنن
    بنظر من اون افرادی که دنبال این کاران یه سری پسر بیکار و جوونن که از سر بیکاری و علافی به رابطه ی جنسی فکر میکنن بجای اینکه شرایط ازدواجو فراهم کنن از روی تنبلی میرن دنبال زن صیغه ای.
    ( بنظر من زن صیغه ای با یه زن فاحشه هیچ فرقی نداره هردو کارشون یکیه پول میگیرن نیاز طرفو برطرف میکنن) .

طرز فکرت مثل بعضی از ننه باباهای سنتیه دخترشون 25 سالش شده پسرشون 29 سالش شده هنوز ازدواج نکرده وقتی هم حرفشو میزنه بهش میگن خب تو هم چقد دنبال زن یا شوهری از پسر خالت یاد بگیر از دختر داییت یاد بگیر ببین 30 سالشه هیچوقت از ازدواج حرفی نمیزنه ایشالا هروقت قسمت شد دیگه ازدواج میکنی

شما از کجا میدونی پسرای دیگه کنترل میکنن؟؟

67. بالا | پست 150

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

شنفتم آخوندایی که دنبال صیغه و معرفی هستن دفتر ثبت دارن تازه صیغه نامه هم میدن

صفحه 3 از 4 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)