مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 18 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 190

موضوع: ...ازدواج موقت (صیغه)...

1. Top | #171

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.30
    تشکـر
    365
    تشکر شده 395 بار در 163 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : ...ازدواج موقت (صیغه)...

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    یکی از اهدافی که من از زدن این تایپیک دارم جواب دادن به یک سوال مهمه که سوال خیلی ها هستش :

وقتی شرایط ازدواج نیست . من صیغه را بد میدونم. دنبال خود ارضایی هم نیستم . پس با نیاز جنسیم چه کنم ؟؟؟

البته یه جواب جامع بدون آیه و حدیث و پزشکی سنتی که هیچکدومش قطعی نیست
    خدا منو از دسته پسته تو نجات بده...فک کنم تا صبح باید بیدار بمونم دونه دونه جواب بدم.... خب جوابه این سوالو میدیم حالا....اولا اینکه شرایطه ازدواج هست...فقط باید گشت و آدمشو پیدا کرد...هزاریم بگی شرایطه اقتصادی بده...مگه نمی بینی؟ من نمی پذیرم....دلیلشم مفصله شاید تو جوابای بعدیم بیشتر توضیح بدم....فلا به همین مقدار اکتفا می کنم...خدا خودش به صراحت وعده داده ازدواج کنید روزیش با من بچه دار شین روزیش با من(به شرطه پرتوقع نبودن هم دختر و هم پسر).....یه سوال دارم اگه اون آدمی که اینقد به خدا و دین معتقده و صیغه رو حلال می دونه...چطوریه که به این وعده ی صددرصد درسته خدا ایمان نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ایما نو مسلمون بودنش اینجا به دردش نمیخوره...ها؟!!فقط موقع صیغه کردن آدم مومنیه؟!!!!!!!!!!!!
    دوما این سوالتو این دفه می خوام با طرحه یه سوال از خودت جواب بدم؟
    "وقتی شرایط ازدواج نیست . من صیغه را بد میدونم. دنبال خود ارضایی هم نیستم . پس با نیاز جنسیم چه کنم ؟؟؟"
    این سوال برات آشناست...هاااان؟ درسته چون حالا می خوام این سوالو به عنوانه یه دختر ازت بپرسم!!!!!؟ هر جوابی پیدا کردی...همون جوابو بزار واسه جوابه خودت...یعنی چطور دختر هیچ راهی نداره و فقط باید تحمل کنه...خب پسرم بکنه!!!!والا...........
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #172

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.30
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

ممنون از حضورتون .ببینید مسئله ای که من بیان کردم شامل تحقیقات چند وقتمه با این افراد .
    من اصلا مخالف ازدواج زود نیستم و به شدت مخالف صیغه ام ولی همش میگن ازدواج آسان این جمله یه شعار شده
    من طرف میشناسم وقتی حرف از ازدواج میشه شعار ازدواج آسان میده ولی واسه خواستگارای دخترش مهریه 300 میلیونی طلب میکنه پس این چه ازدواج آسونیه

اگه گفتم شهرهای مذهبی چون تحقیقات نسبی داشتم تو شهرای قم . یزد.مشهد

تو قم میگن نزدیک حرم حضرت معصومه قبرستانی به اسم شیخان هستش که محل تجمع خانمای صیغه ایه اتفاقا من یکسال پیش که قم بودم به اون قبرستان رفتم ولی چون دنبالش نبودم نتونستم تشخیص بدم این خانمایی که اونجا بودن اهل صیغه بودن یا خیر

یا میگن تو یزد روحانیونی که سن و سال بالا دارن اگه بهشون مراجعه کنی خانمایی را سراغ دارند

یا تو مشهد دوست مشهدیم میگفت نزدیک حرم خیلی هستن تو صحن ها هم همینطور نشونشونم اینه چادرشون را برعکس سر میکنند
    خب جوابهازد این حرف....1.ازدواج زود شعار نیست....باید باشه...و هرکی می گه نمی تونم و بهونه میاره دروغه محضه...من تو این جامعه زندگی می کنمم و از همه ی مشکلات بد اقتصادی خبر دارم....ولی بیشتر از هرچیز به حرفه خدا ایمان دارم.....ایمااااااااااااااا اااااااااااااااااااااان ...وقتی میگه تو درست ازدواج کن و از هیچ چیز نترس و باقیش با من...ینی باید ایمان داشت...هرکس هم نتونسته ازدواج مناسب کنه یا با همچین موارد مهریه ای روبه رو شده...تقصیر خودشه....ینی یه جای کاره خودش می لنگه....یا کاری کرده که همچین توقعاتی نصیبش شده یا خودش زیاده خواهه و میره سراغه از خودش بهترون یا خیلی چیزای دیگه...
    2. در اینجا مجبورم از محل س************ته خودم اطلاع بدم.....من قم زندگی می کنم...و اصلا چنین حرفهای شمارو نمی پذیرم....در اطرافیانم هر قمیه واقعا مذهبی و انسانیو هم دیدم اصلا از این چیزی که شما می گین در شیخان هست بی اطلاعه....اگر همچین اتفاقی در اونجا در حاله رواج باشه ...تماما با جرات می تونم بگم بیش از 80 درصدشون مثل شما از جاهایه دیگه اومدن.....!!!!

4. کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #173

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.30
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

ممنون از حضورتون .ببینید مسئله ای که من بیان کردم شامل تحقیقات چند وقتمه با این افراد .
    من اصلا مخالف ازدواج زود نیستم و به شدت مخالف صیغه ام ولی همش میگن ازدواج آسان این جمله یه شعار شده
    من طرف میشناسم وقتی حرف از ازدواج میشه شعار ازدواج آسان میده ولی واسه خواستگارای دخترش مهریه 300 میلیونی طلب میکنه پس این چه ازدواج آسونیه

تو قم میگن نزدیک حرم حضرت معصومه قبرستانی به اسم شیخان هستش که محل تجمع خانمای صیغه ایه اتفاقا من یکسال پیش که قم بودم به اون قبرستان رفتم ولی چون دنبالش نبودم نتونستم تشخیص بدم این خانمایی که اونجا بودن اهل صیغه بودن یا خیر

یا میگن تو یزد روحانیونی که سن و سال بالا دارن اگه بهشون مراجعه کنی خانمایی را سراغ دارند

یا تو مشهد دوست مشهدیم میگفت نزدیک حرم خیلی هستن تو صحن ها هم همینطور نشونشونم اینه چادرشون را برعکس سر میکنند

خب جوابهازد این حرف....1.ازدواج زود شعار نیست....باید باشه...و هرکی می گه نمی تونم و بهونه میاره دروغه محضه...من تو این جامعه زندگی می کنمم و از همه ی مشکلات بد اقتصادی خبر دارم....ولی بیشتر از هرچیز به حرفه خدا ایمان دارم.....ایمااااااااااااااا اااااااااااااااااااااان ...وقتی میگه تو درست ازدواج کن و از هیچ چیز نترس و باقیش با من...ینی باید ایمان داشت...هرکس هم نتونسته ازدواج مناسب کنه یا با همچین موارد مهریه ای روبه رو شده...تقصیر خودشه....ینی یه جای کاره خودش می لنگه....یا کاری کرده که همچین توقعاتی نصیبش شده یا خودش زیاده خواهه و میره سراغه از خودش بهترون یا خیلی چیزای دیگه...
    2. در اینجا مجبورم از محل س************ته خودم اطلاع بدم.....من قم زندگی می کنم...و اصلا چنین حرفهای شمارو نمی پذیرم....در اطرافیانم هر قمیه واقعا مذهبی و انسانیو هم دیدم اصلا از این چیزی که شما می گین در شیخان هست بی اطلاعه....اگر همچین اتفاقی در اونجا در حاله رواج باشه ...تماما با جرات می تونم بگم بیش از 80 درصدشون مثل شما از جاهایه دیگه اومدن.....!!!!

6. کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #174

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.30
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

به یکی گفتم یعنی کل دخترای این مملکت همشون دنبال طرفین که قبلش خونه و ماشین و پول و شغل مناسب داشته باشه که تو میگی ندارم شرایطتشو پس برم صیغه .گفت بله اینایی که میگن ازدواج آسون ازدواج فلان شعار میدن

ازدواج آسون داریم ولی واسه دختری که 29.30 سالشه منتظره فقط یکی بیاد بگیرتش اگه من 30 سالم باشه برم اینو بگیرم شرایطی نداره چون فقط میخواد متاهل بشه

ازدواج آسون داریم ولی واسه اون دختر 20.24 ساله که یا از نظر ظاهری و اندامی زیبا نیست یا خانوادش نرمال نیستن خانوادش میترسن رو دستشون بمونه سریع با اولین خواستگار شوهرش میدن

دختر درست حسابی اگه بخوام برم بگیرم همشون شرایط دارن خونه و ماشین و فلان

میگن ما زن را مظهر رابطه نمیدونیم ولی منطقی هستش که رابطه جزئی از وجود انسانه حالا چه مرد چه زن پس نمیشه کتمانش کرد
    هیییییییییییییییییییییییی ی خدا ما از دسته شما پسرا چیکار کنیم..این حرفتت از اون حرفا بود که انتظارشو داشتم یکی یه روزی تو این سایت بزاره چون خیلی وقته جوابش تو گلوم گیر کرده ...کسی نبود بش بگمدلم می خواد خودمو تو دریا غرق کنم از دست شما پسرا به خاطر این طرز تفکر....ما ازدست شما چیکار کنیم...اگه بگیم...مهریه ...خونه....ماشین....می گین پرتوقعن ...اگه بگیم اینارو نمی خوایم می گین 29 سالس ترشیدس...مونده رو دستشون.....یا حتما دختره یه عیبی داره!!!!خودت به این طرزه فکره خودخواهانه نگاه کن بعد به پسرا بخند فقط....به خاطر همین طرز تفکراس که توقعای دخترا مجبورا رفته بالا...والا....می گی نه...نمونش خودم خدارو شاهد می گیرم ...الان با خانوادم تو خونه درحاله جنگیم...دو سه روز دیگه مهربرونمه...من میگم 14 تا!!!!مامانم می گه نه....نهایتا اونا منو تونستن قانع کنن که باید خیلی بیشتر از این حرفا باشه....می دونی چرا؟ چون می گن تو چرا اینقد کم توقعی....باور کن اگه اینطوری کنی...ارزشت پیششون کم میشه....در حالی که من مهریه زیاد دوس ندارماما ناچارم بخاطره این طرزه تفکره مسخره ی پسرا الکی چیزمیز بخوام....چرا؟!!!چون اگه این کارو نکنم می گن حتما آدم درست حسابی ای نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!واقعاااااا ااااااااااااااااااا مسخرست!!!! با خودتون درگیرینا!!!!!!(منظورم توی نوعی بود)

8. Top | #175

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.30
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

ببینید این حرفتون کاملا شعاره که طرف باید ازدواج کنه خانوادش باید کمکش کنن قدیم مگه ماشین و خونه بود .شما هرگز نمیتونید دوره پدرامون را با ماها مقایسه کنید و هرگز نمیتونید توقعات مادرامون را با دخترای الان مقایسه کنید.قدیم زنه میرفت چندین سال خونه مادر شوهر زندگی میکرد با دار و ندار شوهره میساخت ولی الان آیا اینطوریه؟
    اصلا هم شعار نیست....اسمه مخالفته شما فقط چشم پوشی رو حقیقته...منظور از شما همون قشریه که داری به عنوان نمایندشون حرف میزنی...
    الانم زنه حاضره بره چند سال خونه مادر شوهرش....و با داروندارش بسازه...بشرطی که مطمئن باشه واقعا مرده...مرررررررررررررررررر ررررررد...یکی از علائمه مرد بودنم می دونی چیه؟ اینکه اینقد کوتا فکر نباشه که اگه همسرش با دارو ندارش ساخت ...با خودش بگه حتما رو دسته مامان باباش مونده بود یا شوهر می خواست!!!!چنین طرزه فکری از یه مرد نیست...و چنین آدمی اصلا لیاقته ازدواج نداره یا قشنگتر اینکه آمادگیشو نداره به خاطره همینم هست که مورد مناسبی گیرش نخواهد آمد....

9. Top | #176

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.30
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

همش میگید ازدواج آسون ولی من تاحالا ندیدم .این دیدگاه من نیست مجددا میگم من فقط روایت کننده صحبتام .

چیزی که بین خیلی از جوونا هستش اینه دخترایی که سرشون به کلاشون بیارزه سخت گیرن ما پول نداریم بریم باهاشون ازدواج کنیم میمونیم مجرد 29.30 سالمون میشه .
    از یه طرفم ازدواج مسخره بازی نیست که مثلا منی که سطح متوسط دارم برم با سطح پایین ازدواج کنم چون میخوام ازدواج کنم
    دختری که سرش به تنش بیارزه سخت گیره...و دختری که کم توقع باشه حتما بی خوده و سطح پایین و چون ما می خوایم با دختری که سرش به تنش بیارزه ازدواج کنیم و اون سختگیره پس نمی تونیم و باید بریم صیغه کنیم...و اگه ما ازدواج نمی کنیم، چون دخترا سختگیرن....چرا سختگیرن....؟ اگه سختگیر نباشن حتما ازدواج می کنیم....چون ما آدمه خوبی هستیم و ازدواج را دوست داریم ولی چون دخترا سختگیرن بدن....پس چون اونا بدن ما زادواج نمی کنیم....ولی اگه سختگیر نباشن قطعا ازدواج می کنیم...
    (این حرفایه یه آقا پسره فرضی بود)
    حالا مثلا من بش یه دختره کم توقعو معرفی می کنم....بعد جوابه اونو ببینین:
    واقعا دختره کم توقعیه؟!!!!پس حتما یه عیبی داره و سرش به تنش نمی ارزه...چون اگه سرش به تنش می ارزید قطعا پرتوقع بود پس نتیجه می گیریم این کم توقع یا زشته یا بیخود یا بی شوهر یا ترشیدهپس من نمی خوامش ....من دختری می خوام که سرش به تنش بیارزه و چون اونی که سرش به تنش میارزه و من می خوامش قطعا پرتوقعه(مثلا لیلی نامی...) ...پس من ازدواج نمی کنم....
    حالا مثلا من بش میگم،لیلی تصمیم گرفته کم توقع باشه و هیچی ازت نخواد...جوابه اون پسر:
    واقعا؟ باورم نمیشه...نکنه ترسیده دیگه شوهر گیرش نیاد....نکنه یه عیبی داشته من نمی دونستم....نکنه باباش برشکست شده....نکنه اون قسمت از هیکلش که من ندیدم یه عیبی داره می خوان سریع بندازنش به من!!!!!!!!
    ینی طرف با این طرزه تفکرش رسما خودشو مارو یه جا اسگول کرده

10. Top | #177

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.30
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

یکی میگفت هی میگن تقوا پیشه کن فشار جنسیتو کنترل کن بعدم داستان فلان بنده خدای دوره پیامبر را میگن که فشار جنسیشو کنترل کرد و فلان

ولی الان من چجوری میتونم وقتی تو خیابون دختر ساپورتی میبینم فشار جنسیمو کنترل کنم چجوری کنترل کنم فشار جنسیمو وقتی میبینم فلان دختر یه مانتو تنش کرده که لباس زیرش کاملا مشخصه

دوره پیامبر مگه زنا ساپورت میپوشیدن مگه زنا مانتو شیشه ای میپوشیدن
    لازم نیست تقوا پیشه کرد به این معنا ...فقط کافیه انسان بود...انسان بودن رو تو این دوره زمونه اشتباه تفسیر کردیم....سام با اینکه میگی حرفایه خوودت نیس و فقط گوینده ای واقعا ازت انتظار نداشتم چنین حرفیو از چنین آدمایی بشنوی و ساکت باشی و تازه بیای برای ما هم بگی ...می دونی کودوم حرفو می گم...اینو..."الان من چجوری میتونم وقتی تو خیابون دختر ساپورتی میبینم فشار جنسیمو کنترل کنم چجوری کنترل کنم فشار جنسیمو وقتی میبینم فلان دختر یه مانتو تنش کرده که لباس زیرش کاملا مشخصه"
    میدونی چرا؟
    این بی انصافیه...یه روزی خودِ تو...خودِ خودِ تو تو یه تایپیکی...که راجع به رابطه ی جنسی دختر قبل از ازدواج گذاشته بودن یا بودی...و داشتی دخترهارو به احمق بودن متهم می کردی...می گفتی از فلان پسر شنیدی وقتی دستشو رو پایه دختره می زاره...خودشم خوشش میاد و دلش می خواد رابطه داشته باشه....و تو با اطمینانه کامل و با لحنه طلبکارانه ای می گفتی...چرا اون دختر اینقد احمقه که باید خوشش بیاد و بزاره پسر باش رابطه داشته باشه...؟!!!! و خودِ من و خیلیای دیگه هرچی بت می گفتیم بابا خوب تقصیره پسرس...چرا اصلا دستشو باید بزاره رو پایه دختر یا با حرفهایه دروغ احساسشو تحریک کنه؟!!!و تو می گفتی خب حالا پسره گرگ باشه بیاد اینکارو بکنه...دختره چرا باید اینقد بی ظرفیت باشه که خودشو بندازه تو آغوشه پسره؟!!!!!!!!!!!!!!!!
    اینجا باید بگم ،روانیه منطقتم آقا سام.....
    اگه پسری دلش می خواد رابطه داشته باشه و نمی تونه خودشو کنترل کنه بخاطره اینه که دخترا تو خیابون ساپورت می پوشن...و تقصیره خوددختراس...پس می گن "ما حق داریم نتونیم خودمونو کنترل کنیم!!!!!!!
    اما اگه دختری با یک عالمه دروغو دفنگه پسر و حرفایه احساسی و تازه از اون بدتر نزدیک شدن جسمیه پسره به دختره...تحریک بشه...باید خودشو کنترل کنه و تقصیره دخترس....

همونطور که انتظار داری دختره باید خودشو کنترل کنه...پسره هم باید حتی در شرایطه بدتر از این خودشو کنترل کنه....ضمنه اینکه یادت نره گفتم اینکه نیازه جنسیه پسرها بیشتر از دختراس رو کاملا رد شده بپذیر!!!اصلا قابله قبول نیست....
    و دوباره ضمن اینکه باید بگم تقوا اتفاقا در چنین شرایطی معنا داره...والا طرف تو جامعه الزهرا تقوا داشته باشه...که اصلا معنا نداره...به این اصلا نمیگن تقوا....می گن گربه دستش به گوشت نمی رسه میگه من با تقوام
    ویرایش توسط atrin1 : 07-08-2016 در ساعت 04:34 AM

11. Top | #178

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.30
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

چند تا دختر سراغ دارید که راضی به ازدواج 8 میلیونی میشه

طرف میگفت 25 سالم بود رفتم خواستگاری دختره گفت خونه ماشین . درآمدتم باید بالای 1 میلیون باشه
    دیدم ندارم رفتم یه زن 40 ساله شوهر مرده پیدا کردم گفت تو فقط سایه سرم باش هم از نظر جنسی تامینم کرد هم عاطفی صیغش کردم با درآمد ماهی 500 تومنمم ساخت الان چند ساله هی تمدید میکنم زن میخوام چیکار دیگه
    چقد من از این حرفا حرص خوردم ده کیلو لاغر کردم...بازم ارجاعت می دم به حرفایه قبلم ضمن اینکه دوباره تکرار می کنم.....اگه به تریشه قبایه آقا پسرای صیغه باز برنخوره که حتما دخترایه کم توقع بیخود و بدرد نخورن باید بگم به جرات می تونم بگم حدوده هشتاد درصده دخترا کم توقعن (البته اسمه کم توقع براشون زشته و من کاملا با این اسم مخالفم....و باید بگم هشتاد درصده دخترا انسانوار فکر می کنن)...البته به شرطه اینکه طرفشون مرد باشه....این آقایی که شما می گی رفته زنه 40 ساله رو صیغه کرده من اسمشو نمیزارم مرد....میزارم س ک س کار!!!!بی وفا ...بی مسئولیت... بی تعهد ....یه آدمه احمق که تمامه درکش از زندگی رابطه ی جنسیه!!!!

12. Top | #179

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.30
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

قرار شد آیه و حدیث نیاریم .ببین اینی که شما گفتی درسته . ولی جوون 20 ساله نیرو جنسیش بیشتره یا تاجر 50 ساله؟
    بابا به کی قسم برای هزار بار دختره بیست ساله هم نیروی جنسیش از پسره بیست ساله بیشتر باشه کمتر نیست.....دلیل نمیشه که!!!!

13. Top | #180

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.30
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

ببین ربطش اینه قدیم جوون اگه نمیخواست تحریک بشه میرفت مسجد .امامزاده . و مکانای مذهبی چون میدونست خانمایی که میان اونجا محجبه واقعی هستند .
    ولی الان حتی بعضی از خانمای چادری هم شاید از نظر پوشش چادر دارن ولی از نظر رفتار جذب کننده یه جوونن
    وقتی برای پونصد هزارمین بار یه چیزو تکرار می کنی منم مجبورم برای پونصد هزارمین بار یه جوابه تکراری بدم.......اصن تو بگو خانومه لخته مادرزاد استغفرا.....اومده تو حسینیه نشسته...این دلیل بر این نیست که خودشو کنترل نکنه!!!!چرا؟؟!!! بنا بر یه دلیله انسانی...اگه ببینی یه بچه تو خیابون افتاده و تو هم عاشقه بچه ای و شرایطه بچه دارشدن نداری بچههرو بر می داری واسه خودت یا بازم اون دلیله معروفم ...اینکه اگه چنین بهونه ای بتونه واسه پسر منطقی باشه پس با همون منطق باید واسه دخترم قابله اجرا باشه....و چون چنین چیزی باعث ایجاده یک جامعه ی حیوانی می شه امکان پذیر نیست!!!
    بعدم منی که تو قم دارم زندگی می کنم بت یه رازیو میگم....(از اون جهت که حجابه کامل از یه جایی به بعد واسه پسرایه اون منطقه عادی میشه و بازم با دیدنه دماغه دختره تحریک می شن...)از من بشنو به خدا قسم اگه خانوما همه جا با چادر و پوشیه(واقعی )بیان تو سطحه شهر...بازم این بهونه ها هست.... به یه شکله دیگه.....کسی که بخواد کاریو انجام بده می ده به هر بهونه ای و کسی که نخواد انجام بده نمی ده با هر شرایطی...
    ویرایش توسط atrin1 : 07-08-2016 در ساعت 04:56 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)