مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 19 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 190

موضوع: ...ازدواج موقت (صیغه)...

1. Top | #181

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    365
    تشکر شده 395 بار در 163 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : ...ازدواج موقت (صیغه)...

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    بازم برگشتیم پله اول .بله جوون اختیار داره نیرو جنسیشو چجوری رفع کنه و سوال من تکرار میشه :

شرایط ازدواج نداره. صیغه را بد میدونه.خانم بازی را متنفره.فشار جنسی داره .میخواد شعاری کنترل کنه ولی چجوری ؟
    بله ...بله.....من هم بازم سوالمو تکرار می کنم....دخترشرایط ازدواج نداره. صیغه را بد میدونه.پسر بازی را متنفره.فشار جنسی داره .میخواد شعاری کنترل کنه ولی چجوری ؟
    حالا جوابه من به سواله خودت:
    1.طرز تفکره مسخره و منگولانه ی خودشو که میگه هر کی کم توقعه اسگوله رو از خودش دور کنه!!!!
    2. بپذیره که "شرایطه ازدواج رو ندارم در نود و پنج درصده موارد یک دروغه محضه!!!!
    3. مهمترین مورد: تکلیفشو با خودش معلوم کنه....اگه خدارو قبول داره و بش ایمان داره که بارها گفتم....خدا میگه نگین شرایطه ازدواجو ندارم....یه کاره حلال هرچند با هرشرایطی پیدا کنه توکل کنه دختره مناسب که خیلی راحت پیدا می شه(به شرطه نداشتنه طرز تفکره مسخره ای که تو مورده یک گفتم)رو پیدا کنه....من روزیشو میدم(اگه پسره با ایمانه باید و باید و باید بدونه هیچ بهونه و راه دررویی به این حرفه خدا مطمئن باشه و بره ازدواج کنه) و اگه هم خدارو قبول نداره و ایمان نداره...که حلال دونستنه صیغه مسخرس!!!وقتی یکی اونقد ایمان نداره که چنین حرفه ساده ای از خدارو بپذیرره...بیجا می کنه ایمانو مسلمونیشو صرفه حلال دونستنه صیغه می کنه!!!
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

3. Top | #182

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

یه تایپیک 60 صفحه ای میشه در این مورد بحث کرد که چرا واسه مردای ایرانی عادی نیست واسه خارجیا عادی هست
    یه تایپیکه صد صفحه ای می توونم برات توضیح بدم که برای هیچ مردی در هیچ زمانو مکانی هیچ چیز عادی نیست....ببین در هرجایی بعد از یه مدت همه چیزه اونجا عادی می شه اما چشم حریص و ناپاکه زن و مرد همچنان دنباله رابطس....تو می گی مردای خارج دیدن زنها به این شکل در خیابون براشون عادی شده چون مدتهاست این شکلین...اما میله جنسی...تجاوز...رابطه و....همچنان اونجا وجود داره....البته اصلا نمیخوام بحثو سیاسی کنم چون بیخودی منحرف میشه....تمامه حرفم اینه که چه شرایطه ایران الان مثله زمان رضا شاه بشه چه زمانه ناصرالدین شاه....چه مثله آمریکا چه مثله عربستان....ربطی به موضوعه اصلیه بحث نداره...اونم اینه که در هر شرایطی هر انسانی(و نه هر مسلمانی) با هر شرایطه اقتصادی تنها راهه انسانی برایه کنترله غرایزش ازدواجه !!!همین و بس!!!

4. Top | #183

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    آقایون چون راه صیغه براشون بازه خودشونو گول میزنن که نمیتونیم کنترل کنیم ولی دخترا میتونن !! ( حالا انگار خدا به دخترا یه کنترل اینطوری [:] داده دستشون )
    واااااااااااااااااااااااا اااااااااای خیلی خوب گفتی خلاصه و مفید!!!! انگار خانومارو کنترل دادن دستشون

5. کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #184

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نه دیگه اشتباه نکنید تو کشورای اسلامی مردا تحت فشار قرار میگیرن و هم خانما به خاطر عقاید مذهبیشون

یه مثال تو کشور مثلا آمریکا یه دختر نیاز جنسی داشته باشه میری دوست پسر میگیره رفعش میکنه یه پسر نیاز داشته باشه یا با دوست دخترش رفعش میکنه یا با خانمای فاحشه ؟ بدون هیچ ترس و لرزی و عقایدی.وقتی هم که ازدواج بکنه به خاطر اخلاق دختره به خاطر شخصیت و خانواده دختره ازدواج میکنه حتی 1 درصد افکار جنسی تو ازدواجش نیست

ولی آیا تو ایران یه پسر یا یه دختر که اعتقادات مذهبی داره میتونه به راحتی پسر و دختر آمریکایی رفع نیاز کنه ؟؟؟

در ثانی دختره میخواد ازدواج کنه پسره میخواد زن بگیره ولو شده یک درصد تو انتخاب همسر این فکر باهاشه واسه خانما همسرم هیکلش چطوره ؟
    واسه آقایون سایز همسرم چطوره ؟
    اصلا به مذهب چه ربطی داره...دخترو پسری که به هم وفادار باشن چیزی رو تجربه می کنن که دخترو پسر که فقط هی می رن خودشونو با اینو اون ارضا می کنن تجربه نمی کنن!!!حالا دوست ندارن اون حسه فوق العاده رو تجربه کنن ...نکنن!!
    دخترو پسری که وفاداری مفاداری تو کتشون نمیره و به این چیزا می خندن و فقط درکشون از زندگیه ارضایه جنسیه،درست مثله یک معلوله ذهنی می مونن که درکشون از زندگی فقط یسری مسائله خاصه و اصلا یسری حقایقو نخواهند درک کرد!!!
    دختر و پسری که فارق از نگاه به مذهب...ارضایه جنسیو با هم و با اعلام تعهدی به نامه ازدواج تجربه می کنن و وفادار می مونن...چیزیو تجربه می کنن که یک مادر و پدر با اومدنه بچه ی واقعیه خودش تجربه می کنن..!!!مثلا یکی می گه چکاریه خودم بچه به دنیا بیارم....میرم یه نوزاد از پرورشگاه می گیرم....خب شاید در نگاهه اول حرفش درست باشه اما چنین خانومی هیچوقت طعمه مادره واقعی شدن رو نخواهد چشید چون این چیزی نیست که بشه بیانش کرد فقط باید مادر شد و فهمید فرقش با اون سبک مادر شدن چیه!!!! ازدواج و وفاداری هم همینه...آره دخترو پسره امریکایی دارن حال می کنن تا حدودی قبول!!!و اونها از چشیدنه طعمی متفاوت و آرامش و ارضایه جنسی ای متفاوت و فوق العاده تا ابد بی بهره خواهند بود!!!هزاریم بگین نه...فقط دارین واقعیتیو کتمان می کنین که دیگران تجربش کردن و شما از تجربه کردنش هراس دارین چون ایمان ندارین....!!!

7. Top | #185

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

ببین استثنا همیشه هستش من نمیگم نیست ولی عمومیت نداره.
    ببین استثنا همیشه هست....ولی نه اون استثنایی که تو فکر می کنی.....استثنا تو دخترایه خوب!!!یعنی تعداده کمی از دخترا بدن!!!و پرتوقع ....بقیشون خوبن هم کم توقع هم سر به تن بیارز

8. Top | #186

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    میتونی زنگ بزنی مرجع تقلیدت بپرسی یا نه خیلی راحت تر تو نت سرچ بزن و یه دلیل دیگه هم اوردم تو نقل قول جواب سام صفحات قبل بخون

عزیزمن اگه صیغه برا همه مرد ها ازاد بود دیگه چه دردی بود زن بگیرن.
    اینو خوب اومدی!!!!!واقعا....

9. Top | #187

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    خواهش میکنم عزیزم برا مرد های متاهل که مسافرت طولانی میرن ؟؟ پس زنش چیکار کنه ؟؟؟ مگه فقط مرد نیاز جنسی دارهخدایشش بگو خودت حاظری پدرت یا شوهرت مسافرت طولانی برن زن صیغه کنن ؟؟؟
    بسیار عالی....این آخره پررورییه...مرده بره مسافرته طولان ی.....بعد آخی...دلش می خواد پس بره صیغه کنه...بعد زنه بیچاره که تو فشاره بشینه سبزی پاک کنهتازه این راهه مسخره و غیر منطقی برایه زنه یه آفته دیگه هم داره...اونم اینه که مرده میگه مگه مغزه خر خوردم برگردم همینجا می مونم هم به کارم میرسیم هم تنوع طلبیه حلال انجام میدم حالا هر وقت حوصلم گرفت برمی گردم!!! در صورتی که اگه چنین چیزه غیر انسانیو غیر منطقیو حلال نمی دونست...شاید تلاششو می کرد زودتر برگرده تا زنه همکمتر تو فشار باشه!!!!!!!!!!!!!!!

10. کاربران زیر از atrin1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #188

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

به قول فامیل دور من حرفی ندارم
    ===
    یه فرد 35 ساله اگه از 20 سالگیش هم کار میکرد میتونست شرایط یه زندگی ساده رو ( حداقل ) فراهم کنه
    ===

مثلا طرف 20 سالش بوده شروع کرده کار کردن پس اندازش شده 30 میلیون اون زمان گفته 30 میلیون میرم یه آپارتمان میخرم ولی الان یا یه پراید بهش میدن یا پول رهن یه آپارتمان
    وای خدا متنفرم از حساب و کتابه پیش پیشه پسرا که میگن مثلا اگه این کارو انجام بدیم ده سال دیگه یه پراید داریم پس بریم فلان کارو کنیم......به جرات می تونم بگم تا بحال آدمیو در اطرافم ندیدم که با همون شرایطه سالم که گفتم ازدواج کرده باشه و خدا براش همه چیو جور نکرده باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!بت پیشنهاد میدم تایپیکه پول یا برکت از خودمو بخونی!!!!
    بازم تکرار می کنم این حسابو کتابایه مسخره (چرا می گم مسخره چون تو حساب کتابای شما خدا و برکتی که وعدشو داده هیچ نقشی نداره!!!!) هیچ سندیتی نداره...وقتی خدا میگه با ازدواج برکت میاد یعنی بی برو برگشت میاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خدا نگفته اگه وضعیته اقتصادی فلان باشه دیگه برکت نمی دم....یا اگه دخترایه خوبو کم توقعو متهم کنین به سرش به تنش نیارز،برکتتون کم و زیاد میشه!!!!!وقتی این حرفه خدارو قبول ندارند بیخود می کنن صیغه رو واسه خودشون حلال می دونن!!!باور کن خدا هم داره از اون بالا بشون می خنده میگه ای وایه من که این همه حرف زدم یکیشو باور نکرد ....گیر داده به این یکی!!!

12. Top | #189

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14282
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.35
    تشکـر
    365
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

ساعت 5/20 دقیقه ی صبحه...حدود سه ساعت و نیمه دارم تایپ می کنم....ده پونزده تا پست گذاشتم...واقعا خسته شدم دیگه راجع به صیغه تایپیک نزاریدا خیلی حساسم باشد که با این همه وقتی که گذاشتم رستگار شوید
    صحبتامو با یه جمله ی جالب از حضرت موسی تموم می کنم!!!
    رب اشرح لی صدری *و یسر لی امری*و احلل عقده من لسانی* یفقهو قولی سوره ی طه

13. Top | #190

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.42
    تشکـر
    417
    تشکر شده 2,533 بار در 1,383 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

اگه بخوام جوابتو بدم باز این بحث ادامه پیدا میکنه

و فقط اعصاب خوردی داره

ممنونم بابت توجهت

صفحه 19 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)