مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 190

موضوع: ...ازدواج موقت (صیغه)...

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26087
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    255
    تشکر شده 155 بار در 92 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : ...ازدواج موقت (صیغه)...

بنده کاملا مخالفم با ازدواج موقت قبل ازدواج وهیچ توجیهی نداره و...
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

دوست داشتن مثل نماز میمونه ،

وقتی نیت کردی

دیگه نباید اطرافتو نگاه کنی...!

2. کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26087
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    255
    تشکر شده 155 بار در 92 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    ببین تایپیک در مورد من نیست من نظراتم واضحه شما این را جواب بدید :
    سوال مهمه که سوال خیلی ها هستش :

وقتی شرایط ازدواج نیست . من صیغه را بد میدونم. دنبال خود ارضایی هم نیستم . پس با نیاز جنسیم چه کنم ؟؟؟
    با سلام
    چرا زن رو یا ازدواج رو به یه کالای جنسی میبینین؟یعنی شهوت ومیل جنسی انقدر واجبه که نمیتونین تحمل کنین؟
    ازدواج تو سنت پیامبر چیه؟چی گفته؟
    ازدواج رو انقدر برای خودتون سخت میدونید که صیغه رو اسون؟والا ده ما برعکسه ازدواج اسون تر از صیغه کردن مخفیه
    بجای توجیح کردن وکلاه شرعی و... به نظرم باید بستر ازدواج اسان فراهم بشه هستن دخترانی که از همه چی کاملا وتو زمینه ازدواج واقعا قانع به همه چیزن و...
    همین طوری که شما درونتون میل جنسی هست دردختران هم هست چرا اینجای دین رو در این میبینید که راه حلی برای مشکل جنسی اقایانه؟

دوست داشتن مثل نماز میمونه ،

وقتی نیت کردی

دیگه نباید اطرافتو نگاه کنی...!

4. 3 کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.03
    تشکـر
    477
    تشکر شده 2,713 بار در 1,495 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط بهنام1 نمایش پست ها
    با سلام
    چرا زن رو یا ازدواج رو به یه کالای جنسی میبینین؟یعنی شهوت ومیل جنسی انقدر واجبه که نمیتونین تحمل کنین؟
    ازدواج تو سنت پیامبر چیه؟چی گفته؟
    ازدواج رو انقدر برای خودتون سخت میدونید که صیغه رو اسون؟والا ده ما برعکسه ازدواج اسون تر از صیغه کردن مخفیه
    بجای توجیح کردن وکلاه شرعی و... به نظرم باید بستر ازدواج اسان فراهم بشه هستن دخترانی که از همه چی کاملا وتو زمینه ازدواج واقعا قانع به همه چیزن و...
    همین طوری که شما درونتون میل جنسی هست دردختران هم هست چرا اینجای دین رو در این میبینید که راه حلی برای مشکل جنسی اقایانه؟
    به یکی گفتم یعنی کل دخترای این مملکت همشون دنبال طرفین که قبلش خونه و ماشین و پول و شغل مناسب داشته باشه که تو میگی ندارم شرایطتشو پس برم صیغه .گفت بله اینایی که میگن ازدواج آسون ازدواج فلان شعار میدن

ازدواج آسون داریم ولی واسه دختری که 29.30 سالشه منتظره فقط یکی بیاد بگیرتش اگه من 30 سالم باشه برم اینو بگیرم شرایطی نداره چون فقط میخواد متاهل بشه

ازدواج آسون داریم ولی واسه اون دختر 20.24 ساله که یا از نظر ظاهری و اندامی زیبا نیست یا خانوادش نرمال نیستن خانوادش میترسن رو دستشون بمونه سریع با اولین خواستگار شوهرش میدن

دختر درست حسابی اگه بخوام برم بگیرم همشون شرایط دارن خونه و ماشین و فلان

میگن ما زن را مظهر رابطه نمیدونیم ولی منطقی هستش که رابطه جزئی از وجود انسانه حالا چه مرد چه زن پس نمیشه کتمانش کرد

6. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    وَ اصْبرِْ فَإِنَّ اللَّهَ لَا یُضِیعُ أَجْرَ الْمُحْسِنِین
    شماره عضويت
    6271
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    1,498
    تشکر شده 558 بار در 143 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

ببین تایپیک در مورد من نیست من نظراتم واضحه شما این را جواب بدید :
    سوال مهمه که سوال خیلی ها هستش :

وقتی شرایط ازدواج نیست . من صیغه را بد میدونم. دنبال خود ارضایی هم نیستم . پس با نیاز جنسیم چه کنم ؟؟؟
    طرف باید ازدواج کنه.هرچقدرهم خودش شرایطش رو نداشته باشه خانواده ها بااید کمک کنن.مگه قبلا که یه نوجوون15.16ساله ازدوتج میکرد پول و ماشین و خونه داشت؟؟؟
    نه نداشت
    پدرو مادر کمک کردن خونه دادن جا دادن غذا دادن تا رشد کنن و بتونن روی پای خودشون بایستن
    این دیگه از بی عرضگی خونواده های الانه که کمک به جوونشون نمیکنن.

به یکی گفتم یعنی کل دخترای این مملکت همشون دنبال طرفین که قبلش خونه و ماشین و پول و شغل مناسب داشته باشه که تو میگی ندارم شرایطتشو پس برم صیغه .گفت بله اینایی که میگن ازدواج آسون ازدواج فلان شعار میدن

ازدواج آسون داریم ولی واسه دختری که 29.30 سالشه منتظره فقط یکی بیاد بگیرتش اگه من 30 سالم باشه برم اینو بگیرم شرایطی نداره چون فقط میخواد متاهل بشه

ازدواج آسون داریم ولی واسه اون دختر 20.24 ساله که یا از نظر ظاهری و اندامی زیبا نیست یا خانوادش نرمال نیستن خانوادش میترسن رو دستشون بمونه سریع با اولین خواستگار شوهرش میدن

دختر درست حسابی اگه بخوام برم بگیرم همشون شرایط دارن خونه و ماشین و فلان

میگن ما زن را مظهر رابطه نمیدونیم ولی منطقی هستش که رابطه جزئی از وجود انسانه حالا چه مرد چه زن پس نمیشه کتمانش کرد
    این نظرتون کاااااااملا مخالفم و فقط از منظر دید خودتونه.من 24سالمه با شرایط کاملا ساده ازدواج کردم خرج ازدواجم 8میلیون شد.از نظر ظاهری تحصیلات هیچ کمی ندارم.
    وام و قرض و قوله بالاخره یه روز میره ولی این ارامشه هست که میمونه.
    پس همه رو با یه دید نگاه نکنید.

7. 5 کاربران زیر از آفرودیت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خــــدایا … دخیــل می‌بنــدم! 
نـه اینـکه گــره بگــشایی ؛ نـه ! می‌بنـدم که رهــایم نکــنی !
    شماره عضويت
    17322
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.01
    تشکـر
    3,335
    تشکر شده 6,555 بار در 2,599 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    7

اقا سام شما تحصیل کرده ای .

چرا فکر می کنید دختری که از یک خانواده پولدار نباشه وپدر ومادر تحصیل کرده نداشته باشه وراضی به ازدواج آسان باشه

دختر خوبی نیست وبه درد زندگی نمیخوره .

در عوض دختری که زیباست وبه قول معروف باربیه با یک پدر پولدار وتحصیلات بالا میتونه خوش بختتون کنه .
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

9. 6 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    11.23
    تشکـر
    10,133
    تشکر شده 12,953 بار در 6,563 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط آفرودیت نمایش پست ها
    طرف باید ازدواج کنه.هرچقدرهم خودش شرایطش رو نداشته باشه خانواده ها بااید کمک کنن.مگه قبلا که یه نوجوون15.16ساله ازدوتج میکرد پول و ماشین و خونه داشت؟؟؟
    نه نداشت
    پدرو مادر کمک کردن خونه دادن جا دادن غذا دادن تا رشد کنن و بتونن روی پای خودشون بایستن
    این دیگه از بی عرضگی خونواده های الانه که کمک به جوونشون نمیکنن.

این نظرتون کاااااااملا مخالفم و فقط از منظر دید خودتونه.من 24سالمه با شرایط کاملا ساده ازدواج کردم خرج ازدواجم 8میلیون شد.از نظر ظاهری تحصیلات هیچ کمی ندارم.
    وام و قرض و قوله بالاخره یه روز میره ولی این ارامشه هست که میمونه.
    پس همه رو با یه دید نگاه نکنید.

آفرودیت عزیز با احترام به نظرتون با قسمت اول حرفتون کاملا مخالف هستم.

شما. زندگی پسر 15 ساله. الان با پسر 15 ساله دهه 50 مقایسه میکنید ؟؟
    طبق حرف های پدر بزرگم و بابام اون موقع همه مردم معمولا. وضع اقتصادیشون در یه سطح بود و هم دیگرو درک میکردن.
    ولی قبول دارید الان نه خیلی قشر های متفاوتی هست ؟

ببخشید من پسر دیدم از بچگی کار کرده. رو پای خودش وایساده

من پسری که به امید خانوادش نشسته. که بهش خونه و ماشین بدن هیچ وقت برای ازدواج قبول نمیکنم این بی عرضگی پسره رو نشون میده نه خانواده

پسر مستقل قبول دارم که از. نوجونیش کار کرده باشه دستش تو جیب خودش باشه محتاج این اون نباشه قدر پولی که در. سختی به دست میاره رو میفهمه و پسری که در سختی بزرگ
    شده باشه مرد بار میاد و میتونه مثل یه مرد زندگی رو اداره کنه سختی و مشکلی تو زندگیش پیش امد درست از پسش بربیاد و زود محتاج بقیه نشه

و قسمت دوم حرفتون که گفتید با 8میلیون عروسی گرفتید

و اینکه تو هر شهری قیمت هرچیزی فرق میکنه

همون قدر که شما عروسیتون ساده گرفتید 8 میلیون پسر دوست مامانم عروسیش خیلی ساده برگذاری کرد شد 24میلون

و اینکه فرهنگ و عقیده. سلیقه و نظر هرخانواده ای هم فرق میکنه

نمیشه بگی چون شما اینجور بودید بقیه هم صدرصدی میتوونن

ولی درکل این سام دیدش. بده به دخترای که از نظر مالی ازشون کمترن همش فکرهای منفی بد میکنه
    دعوا کنید ولی دور از شوخی سام وسواش فکری گرفتتش

ویرایش توسط پریماه. : 02-21-2016 در ساعت 12:42 PM دلیل: فنت تغییر دادم

arash.AP

11. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26244
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.86
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    3

اینکه صیغه رو راهی واسه استفاده ابزاری از جنس مخالف، چه زن و چه مرد قرار بدیم اصلا توجیه مساله صیغه نیست.

مساله اول، خوندن صیغه یا نخوندن اون که باعث حلال یا حرام بودن رابطه میشه، در عالم کائنات فکر کردن، صحبت کردن و مسائل دیگه باعث به وجود اومدن چیزی و ایجاد تغییراتی میشه، که یکی از دلایل خواند صیغه یا هر دعا با عبارت دیگه ای هست که باید به صورت صحیح هم خونده بشه. برای افرادی که میگن چهارتا جمله چطور حلال و حروم میکنه. حتی این که گفته بشه همینه دیگه چون خدا گفته باید بگیم چشم، دلیل موجهی نیست، چرا که پشت هر فکر ، جمله ، کلمه یا حرفی معنی و مفهومی هست که بیان کردن یا فکر بهش باعث موجود شدن چیزی یا تعییر در عالم میشه که بحث بیشترش اینجا لازم نیست.

و در مورد صیغه،
    دوستان انگار فراموش کردیم کل این دنیا از جمله مسائل دینی و اخلاقی مسائلی به هم پیوسته هستن که باهم ارتباط دارن، نه مسائلی مقطعی و گسسته. منظور اینکه صیغه معنیش این نیست شما زن داری برو کنار صیغه هم بخون با یکی دیگه یا هرچندتا دیگه و تا میتونی لذت ببر، خیر. مرد متاهل، برای ازدواج مجدد نیاز به رضایت قلبی زوجه داره ، در غیر این صورت یکی از حقوق همسرش نقض شده و حلال حرومی کارش دیگه با خودش و خدا ... پس انقدر ساده و الکی هم نیست.
    در مورد فرد مجرد، اگه خوب مطالعه کنیم، 99 درصد به جوان و فرد مجرد توصیه شده تقوا پیش کنن ، خویشتن دار باشن تا فرصت مناسب برای ازدواج به وجود بیاد،
    حالا اینکه جامعه مشکل داره و مردم خودشون به نیاز کاذب دامن زدن و سن ازدواج بالا رفته و هر دلیل دیگه، معنیش این نیست همه برن صیغه کنن، مشکلاتی که مردم خودشون به وجود میارن و سعی در حلش ندارن خللی به دین وارد نمی کنه و باعث نمیشه اجازه انجام دادن هرکاری توسط هرکسی داده بشه.
    هدف اصلی صیغه، مردان و زنان مطلقه یا همسر فوت شده بودن که به دلایل مختلف امکان ازدواج دائم مجدد براشون فراهم نبوده، و صیغه مساله ای هست که زندگی راحت تر باشه و رفع نیازها رو بتونن راحت تر رفع کنن.
    نه اینکه هرکی به سن بلوغ رسید بره تو شهر بگرده و ...

کلاه شرعی رو ما سر خودنون میذاریم نه خدا یا مسائل دینی
    اول مطلب گفتم قواعد دیگ و اخلاق و ... قواعدی به هم میوسته هستن. اخلاق، مذهب، مراسم دینی و ... همه میوسته و به هم آمیخته هستن. اگر یک عمل که حلال هم هست، باعث ایجاد فساد در حامعه یا در فرد بشه، نتیجش یک کار حرام شده. خب میشه گفت این کار حلال بوده؟ با فهمیدن همسر باعث فروپاشی بنیان یک خانواده میشه، میشه گفت حلال بوده؟ شرایطی هست که به اقتضای زمان و وضعیت موجود نمیشه حتی گاهی یک کار اجازه داده شده رو انجام داد.
    مثل مساله حجاب، همه جا حجاب یکسانه ؟ جلو محرم و نامحرم؟
    نماز خوندن واجبه، اما جای غصبی میشه نماز خوند؟
    و خیلی مسائل دیگه که وقتی در تقابل با یه فعل حلال قرار میگیره مجوز انجامش دیگه وجود نداره، مثل همین صیغه که در تقابل و تداخل با خیلی مسائل دیگه هست ...

ضعف اراده و دور شدن از افکار مثبت و فطرت انسانی و بیش از دامن زدن و فکر به غرایز ، مجوز خراب کردن وضع جامعه نیست! چه برسه وقتی مقصر به وجود اومدن و جلوه کردن بیشتر بعضی نیازها، خود جامعه باشه ...

و متاسفانه خیلی موارد به اسم ضعف دین یا قشر دیندار جامعه تموم میشه، در صورتی که دینداری و دین یک سری قواعد به هم پیوسته و در ارتباطه که گسستگیشون و دلخواهی عمل کردن به بعضی قواعد و ترک بعضی دیگه، معنیش دینداری نیست، بلکه سوء استفاده از دین و کلمه دینداری هست...
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

13. کاربران زیر از desboy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    وَ اصْبرِْ فَإِنَّ اللَّهَ لَا یُضِیعُ أَجْرَ الْمُحْسِنِین
    شماره عضويت
    6271
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    1,498
    تشکر شده 558 بار در 143 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

آفرودیت عزیز با احترام به نظرتون با قسمت اول حرفتون کاملا مخالف هستم.

شما. زندگی پسر 15 ساله. الان با پسر 15 ساله دهه 50 مقایسه میکنید ؟؟
    طبق حرف های پدر بزرگم و بابام اون موقع همه مردم معمولا. وضع اقتصادیشون در یه سطح بود و هم دیگرو درک میکردن.
    ولی قبول دارید الان نه خیلی قشر های متفاوتی هست ؟

ببخشید من پسر دیدم از بچگی کار کرده. رو پای خودش وایساده

من پسری که به امید خانوادش نشسته. که بهش خونه و ماشین بدن هیچ وقت برای ازدواج قبول نمیکنم این بی عرضگی پسره رو نشون میده نه خانواده

پسر مستقل قبول دارم که از. نوجونیش کار کرده باشه دستش تو جیب خودش باشه محتاج این اون نباشه قدر پولی که در. سختی به دست میاره رو میفهمه و پسری که در سختی بزرگ
    شده باشه مرد بار میاد و میتونه مثل یه مرد زندگی رو اداره کنه سختی و مشکلی تو زندگیش پیش امد درست از پسش بربیاد و زود محتاج بقیه نشه

و قسمت دوم حرفتون که گفتید با 8میلیون عروسی گرفتید

و اینکه تو هر شهری قیمت هرچیزی فرق میکنه

همون قدر که شما عروسیتون ساده گرفتید 8 میلیون پسر دوست مامانم عروسیش خیلی ساده برگذاری کرد شد 24میلون

و اینکه فرهنگ و عقیده. سلیقه و نظر هرخانواده ای هم فرق میکنه

نمیشه بگی چون شما اینجور بودید بقیه هم صدرصدی میتوونن

ولی درکل این سام دیدش. بده به دخترای که از نظر مالی ازشون کمترن همش فکرهای منفی بد میکنه
    دعوا کنید ولی دور از شوخی سام وسواش فکری گرفتتش

من ادمهای الان رو بااون موقع مقایسه نکردم..ونگفتم پسر دست رو دست بزاره تا خونواده کمکش کنن...برای پسری که سنش 25.28سالشه و نمیتونه ازدواج کنه خونوادش بااید کمکش کنن تا از سراغ خود ارضایی و یا هرجیز دیگه ای نره

ازدواج من هم کاملا عالی بود توی شهر کوچیک هم نیستم ومرکز استان بزرکی هستم...ازدواج 1میلیاردی هست 8میلیونی هم هست.بستگی داره چی بخوای
    و من باز نگفتم همه مثل من باشن..من فقط تجربه خودمو گفتم

بعدهم دعوا واسه کم عقلاست و تنها صلاحشونه دعوا کنیم برای چی

15. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    16868
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.41
    تشکـر
    1,103
    تشکر شده 544 بار در 260 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard
    میزان امتیاز
    3

وقتی قبل ازدواج میل جنسی ارضا نشه، نه از راه صیغه و نه از راه خودارضایی قطعا روی ازدواج هم تاثیر می ذاره.
    این که میگین باید زودتر ازدواج کرد در اصل دارین این حرفو تایید می کنید که برای نیاز جنسی تون ازدواج کنید! یعنی
    فقط برای یه رابطه ساده (که اون قدر سرکوب شده به یه عقده تبدیل شده) باید یه عمر با یه نفر زندگی کرد. واقعا
    توهین آمیز تر از این وجود داره؟
    اما اگه نیاز های جنسی تون رو قبل ازدواج به هر نوعی برطرف کرده باشید مطمئن باشید ازدواج هوشمندانه تری
    دارین.
    توصیه من به سام اینه که هر جوری که فکر می کنی درسته، از هر روشی که اعتقاداتت رو زیر سوال نبره و بعدا
    عذاب وجدان نداشته باشی نیاز جنسی خودتو برطرف کن. مطمئن باش آرامش بیش تری به دست میاری و قدرت
    تفکر و استدلالت برای ازدواج هم بیش تر میشه و خیلی راحت به بقیه زندگیت میرسی. نیازی هم نیست به همسر
    آینده ت توضیح بدی، همون طور که نباید از اون توقع داشته باشی چیزی برات توضیح بده.

16. کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4839
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.05
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,134 بار در 614 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    5

ما ادمها به اسم اسلام دستوراتش رو به جاهاي ديگه ميكشونيم
    اينكه طرف ميل جنسيش زياده و ميره صيغه ميكنه چون شرايط نداره اين توجيه قابل قبولي نيست
    فقط يه (خيلي ببخشيد بلا نسبت)حيوون نميتونه ميل جنسيش رو كنترل كنه اونم بخاطر غريزه ايه كه داره و عقليه كه نداره ما ادمها با حيوانات يه فرقي بايد داشته باشيم كه اين رو هم تو اين زمينه ميشه نشون داد

18. 2 کاربران زیر از محمدزاده بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)