مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 190

موضوع: ...ازدواج موقت (صیغه)...

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.64
    تشکـر
    350
    تشکر شده 2,205 بار در 1,203 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : ...ازدواج موقت (صیغه)...

بچه ها سو تفاهم شده قبلا هم گفتم با فونت کوچیکتر ولی شایدبعضیا متوجه نشدن این حرفایی که من میزنم هیچکدوم هیچکدوم اعتقادات من نیست من اعتقاداتم و افکارمو قبلا گفتم تو تایپیک های مختلف دلیل اینکه این تایپیک را زدم واسه اینه که قبلا وقتی یکی تو همین انجمن تایپیک میزد درباره صیغه ههمون ( از جمله خود من ) میریختیم سرش و میگفتیم صیغه فلان صیغه بهمان و برو ازدواج دائم کن و این حرفا و اکثرا شعار میدادیم و نتونستیم نتیجه گیری داشته باشیم ولی الان من این تایپیک را زدم تا به یه نتیجه گیری جامع برسیم : با این فرق که من صحبت میکنم از طرف موافقان صیغه و حرفایی که میزنم حرفهای من نیست حرفهای جامعه موافقان صیغه هستش که فقط من در جواب صحبتهای شما مطرحش میکنم بازم میگم این صحبتهایی که من تو این تایپیک میگم هیچکدوم نه جز افکارمه نه اعتقاداتم فقط فقط بازگو کنندش هستم و بس به طور ساده من خودمو قرار میدم جای پسری که شرایط ازدواج نداره نمیخواد خود ارضایی و خانم بازی کنه فشار جنسی بالایی داره پس بهترین راه از نظر خودش واسش صیغه هستش و حالا اون پسره اومده و تایپیک زده و با شماها مناظره میکنه

پس واسه من صفحه نچینید
    ویرایش توسط sam127 : 02-21-2016 در ساعت 02:14 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.64
    تشکـر
    350
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط آفرودیت نمایش پست ها
    طرف باید ازدواج کنه.هرچقدرهم خودش شرایطش رو نداشته باشه خانواده ها بااید کمک کنن.مگه قبلا که یه نوجوون15.16ساله ازدوتج میکرد پول و ماشین و خونه داشت؟؟؟
    نه نداشت
    پدرو مادر کمک کردن خونه دادن جا دادن غذا دادن تا رشد کنن و بتونن روی پای خودشون بایستن
    این دیگه از بی عرضگی خونواده های الانه که کمک به جوونشون نمیکنن.

این نظرتون کاااااااملا مخالفم و فقط از منظر دید خودتونه.من 24سالمه با شرایط کاملا ساده ازدواج کردم خرج ازدواجم 8میلیون شد.از نظر ظاهری تحصیلات هیچ کمی ندارم.
    وام و قرض و قوله بالاخره یه روز میره ولی این ارامشه هست که میمونه.
    پس همه رو با یه دید نگاه نکنید.
    ببینید این حرفتون کاملا شعاره که طرف باید ازدواج کنه خانوادش باید کمکش کنن قدیم مگه ماشین و خونه بود .شما هرگز نمیتونید دوره پدرامون را با ماها مقایسه کنید و هرگز نمیتونید توقعات مادرامون را با دخترای الان مقایسه کنید.قدیم زنه میرفت چندین سال خونه مادر شوهر زندگی میکرد با دار و ندار شوهره میساخت ولی الان آیا اینطوریه؟

3. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    متخصص حوزه مثبت انديشي، ياد گرفتم و لمس كردم كه براي امروز زندگي كنم.نه براي فردا يا ديروز...
    شماره عضويت
    20970
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.44
    تشکـر
    820
    تشکر شده 1,749 بار در 622 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

سلام به همه ي دوستان
    بحث فوق العاده زيبايي هست
    ولي بخاطر يكسري موضوعات كه معمولا توي تاپيتكهاي ديگه هم پيش مياد ترجيح ميدم خواننده باشم

چونكه بحث حقوقي در فكر يك فرد غير حقوقي واقعا نميگنجه...

دلتون هميشه سبز
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

5. 2 کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #34

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.64
    تشکـر
    350
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    اقا سام شما تحصیل کرده ای .

چرا فکر می کنید دختری که از یک خانواده پولدار نباشه وپدر ومادر تحصیل کرده نداشته باشه وراضی به ازدواج آسان باشه

دختر خوبی نیست وبه درد زندگی نمیخوره .

در عوض دختری که زیباست وبه قول معروف باربیه با یک پدر پولدار وتحصیلات بالا میتونه خوش بختتون کنه .

همش میگید ازدواج آسون ولی من تاحالا ندیدم .این دیدگاه من نیست مجددا میگم من فقط روایت کننده صحبتام .

چیزی که بین خیلی از جوونا هستش اینه دخترایی که سرشون به کلاشون بیارزه سخت گیرن ما پول نداریم بریم باهاشون ازدواج کنیم میمونیم مجرد 29.30 سالمون میشه .
    از یه طرفم ازدواج مسخره بازی نیست که مثلا منی که سطح متوسط دارم برم با سطح پایین ازدواج کنم چون میخوام ازدواج کنم

7. Top | #35

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.64
    تشکـر
    350
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

آفرودیت عزیز با احترام به نظرتون با قسمت اول حرفتون کاملا مخالف هستم.

شما. زندگی پسر 15 ساله. الان با پسر 15 ساله دهه 50 مقایسه میکنید ؟؟
    طبق حرف های پدر بزرگم و بابام اون موقع همه مردم معمولا. وضع اقتصادیشون در یه سطح بود و هم دیگرو درک میکردن.
    ولی قبول دارید الان نه خیلی قشر های متفاوتی هست ؟

ببخشید من پسر دیدم از بچگی کار کرده. رو پای خودش وایساده

من پسری که به امید خانوادش نشسته. که بهش خونه و ماشین بدن هیچ وقت برای ازدواج قبول نمیکنم این بی عرضگی پسره رو نشون میده نه خانواده

پسر مستقل قبول دارم که از. نوجونیش کار کرده باشه دستش تو جیب خودش باشه محتاج این اون نباشه قدر پولی که در. سختی به دست میاره رو میفهمه و پسری که در سختی بزرگ
    شده باشه مرد بار میاد و میتونه مثل یه مرد زندگی رو اداره کنه سختی و مشکلی تو زندگیش پیش امد درست از پسش بربیاد و زود محتاج بقیه نشه

و قسمت دوم حرفتون که گفتید با 8میلیون عروسی گرفتید

و اینکه تو هر شهری قیمت هرچیزی فرق میکنه

همون قدر که شما عروسیتون ساده گرفتید 8 میلیون پسر دوست مامانم عروسیش خیلی ساده برگذاری کرد شد 24میلون

و اینکه فرهنگ و عقیده. سلیقه و نظر هرخانواده ای هم فرق میکنه

نمیشه بگی چون شما اینجور بودید بقیه هم صدرصدی میتوونن

ولی درکل این سام دیدش. بده به دخترای که از نظر مالی ازشون کمترن همش فکرهای منفی بد میکنه
    دعوا کنید ولی دور از شوخی سام وسواش فکری گرفتتش

صفحه نزار

8. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #36

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.64
    تشکـر
    350
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط سهيل نمایش پست ها
    سلام به همه ي دوستان
    بحث فوق العاده زيبايي هست
    ولي بخاطر يكسري موضوعات كه معمولا توي تاپيتكهاي ديگه هم پيش مياد ترجيح ميدم خواننده باشم

چونكه بحث حقوقي در فكر يك فرد غير حقوقي واقعا نميگنجه...

دلتون هميشه سبز
    بحثمون با حضور شما زیباتر میشه که بخواید از دید حقوقی نگاه کنید

10. Top | #37

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    4839
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.28
    تشکـر
    920
    تشکر شده 1,134 بار در 614 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    ببینید این حرفتون کاملا شعاره که طرف باید ازدواج کنه خانوادش باید کمکش کنن قدیم مگه ماشین و خونه بود .شما هرگز نمیتونید دوره پدرامون را با ماها مقایسه کنید و هرگز نمیتونید توقعات مادرامون را با دخترای الان مقایسه کنید.قدیم زنه میرفت چندین سال خونه مادر شوهر زندگی میکرد با دار و ندار شوهره میساخت ولی الان آیا اینطوریه؟
    نه شعار نيست حرفاشون
    البت حقيقته منم ميشناسم كه خانواده ها كمك ميكنن و زندگي خيلي موفق تره اون زمان سطح توقعات هم پايين تر بود جووناي الان حاضر نيستن با مادرشوهر يكجا زندگي كنن البته من هيچ ساپورتي از خانواده همسرم نديدم البته خدا رو شكر هم نميتونن منتي سرمنو همسرم بذارن يه عروسي گرفتن كه خرج اونم با كادو هاي عروسي ير به ير كردن ولي اگر كمك ميكردن زندگي الان من خيلي جلوتر بود و خيلي كمتر به مشكل ميخورديم و تو اين مدت از زير صفر حداقل به روي صفر ميرسيديم
    به اونها هم حق ميدم كه و اين دوره زمونه با نداري و گروني نميشه ولي مادرپدرها هم بايد دست فرزندانشون رو بگيرن خانواده ها بايد توقعاتشون رو بيارن پايين

11. Top | #38

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.56
    تشکـر
    9,897
    تشکر شده 12,714 بار در 6,453 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط آفرودیت نمایش پست ها
    من ادمهای الان رو بااون موقع مقایسه نکردم..ونگفتم پسر دست رو دست بزاره تا خونواده کمکش کنن...برای پسری که سنش 25.28سالشه و نمیتونه ازدواج کنه خونوادش بااید کمکش کنن تا از سراغ خود ارضایی و یا هرجیز دیگه ای نره

ازدواج من هم کاملا عالی بود توی شهر کوچیک هم نیستم ومرکز استان بزرکی هستم...ازدواج 1میلیاردی هست 8میلیونی هم هست.بستگی داره چی بخوای
    و من باز نگفتم همه مثل من باشن..من فقط تجربه خودمو گفتم

بعدهم دعوا واسه کم عقلاست و تنها صلاحشونه دعوا کنیم برای چی

چون گفتید پسر 15 سال اون موقع گفتم دارید مقایسه میکنید چون شرایط زندگی همه اون موقع با الان فرق داره

پسری که 25 یا 28 ساله باید شرایط ازدواج خودش جور کرده باشه که احتیاج به بقیه نداشته باشه. کمک خانواده ها مهم نه تا این حد که بخوان همه چیزیشون جور کنن

حالا که تو این سن رسیده تازه کاسه چیکار کنم دستش گرفته !

من پسر مستقل خیلی برای ازدواج قبول دارم و یکی از شرایط مهم و ملاکم ( این نظر منه)

و اینکه هرکی باید از طبق و قشر خودش همسر بگیره تا شرایط همو درک کنن

گفتم که خرج هر شهری واقعا سرسام اوره اصفهان شهر بزرگی ولی قیمت خونه ها خیلی خوبه. ولی شهر ما اصلا وحشتناک. قیمت همه چیز سر به فلک

اون کسی که عروسی 1ملیاردی میگیره پولشم داره
    نوش جونش

ولی اینکه سام میگه دخترا پر توقعن درست نیست ! و اینکه فکر میکنه. اگه دختر تو قشرپاین مالی زن بگیره از خود بی خود میشه یا اینکه فامیل چی میگن یا اینکه میتونه از پس بر بیاد
    واسه این میگم وسواس گرفتتش

🌱
    گاندی میگوید : بهترین و بدترین آدمها را در بین دینداران دیدم؛

بهترین آنها کسانی بودند که میخواستند خودشان به بهشت بروند و چقدر بی آلایش و پاک بودند، سرشان به کار خودشان بود، بی آزار بودند و بهترین مشوق من به دین بودند.

و بدترین آنها کسانی بودند که؛ میخواستند غیر از خودشان بقیه را هم به بهشت ببرند.
    چقدر وحشتناک بود برخورد با آنها ! تظاهر و ریا !!!
    خشونت و‌توحش در بین آنها موج میزد.

12. Top | #39

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.64
    تشکـر
    350
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط desboy نمایش پست ها
    اینکه صیغه رو راهی واسه استفاده ابزاری از جنس مخالف، چه زن و چه مرد قرار بدیم اصلا توجیه مساله صیغه نیست.

مساله اول، خوندن صیغه یا نخوندن اون که باعث حلال یا حرام بودن رابطه میشه، در عالم کائنات فکر کردن، صحبت کردن و مسائل دیگه باعث به وجود اومدن چیزی و ایجاد تغییراتی میشه، که یکی از دلایل خواند صیغه یا هر دعا با عبارت دیگه ای هست که باید به صورت صحیح هم خونده بشه. برای افرادی که میگن چهارتا جمله چطور حلال و حروم میکنه. حتی این که گفته بشه همینه دیگه چون خدا گفته باید بگیم چشم، دلیل موجهی نیست، چرا که پشت هر فکر ، جمله ، کلمه یا حرفی معنی و مفهومی هست که بیان کردن یا فکر بهش باعث موجود شدن چیزی یا تعییر در عالم میشه که بحث بیشترش اینجا لازم نیست.

و در مورد صیغه،
    دوستان انگار فراموش کردیم کل این دنیا از جمله مسائل دینی و اخلاقی مسائلی به هم پیوسته هستن که باهم ارتباط دارن، نه مسائلی مقطعی و گسسته. منظور اینکه صیغه معنیش این نیست شما زن داری برو کنار صیغه هم بخون با یکی دیگه یا هرچندتا دیگه و تا میتونی لذت ببر، خیر. مرد متاهل، برای ازدواج مجدد نیاز به رضایت قلبی زوجه داره ، در غیر این صورت یکی از حقوق همسرش نقض شده و حلال حرومی کارش دیگه با خودش و خدا ... پس انقدر ساده و الکی هم نیست.
    در مورد فرد مجرد، اگه خوب مطالعه کنیم، 99 درصد به جوان و فرد مجرد توصیه شده تقوا پیش کنن ، خویشتن دار باشن تا فرصت مناسب برای ازدواج به وجود بیاد،
    حالا اینکه جامعه مشکل داره و مردم خودشون به نیاز کاذب دامن زدن و سن ازدواج بالا رفته و هر دلیل دیگه، معنیش این نیست همه برن صیغه کنن، مشکلاتی که مردم خودشون به وجود میارن و سعی در حلش ندارن خللی به دین وارد نمی کنه و باعث نمیشه اجازه انجام دادن هرکاری توسط هرکسی داده بشه.
    هدف اصلی صیغه، مردان و زنان مطلقه یا همسر فوت شده بودن که به دلایل مختلف امکان ازدواج دائم مجدد براشون فراهم نبوده، و صیغه مساله ای هست که زندگی راحت تر باشه و رفع نیازها رو بتونن راحت تر رفع کنن.
    نه اینکه هرکی به سن بلوغ رسید بره تو شهر بگرده و ...

کلاه شرعی رو ما سر خودنون میذاریم نه خدا یا مسائل دینی
    اول مطلب گفتم قواعد دیگ و اخلاق و ... قواعدی به هم میوسته هستن. اخلاق، مذهب، مراسم دینی و ... همه میوسته و به هم آمیخته هستن. اگر یک عمل که حلال هم هست، باعث ایجاد فساد در حامعه یا در فرد بشه، نتیجش یک کار حرام شده. خب میشه گفت این کار حلال بوده؟ با فهمیدن همسر باعث فروپاشی بنیان یک خانواده میشه، میشه گفت حلال بوده؟ شرایطی هست که به اقتضای زمان و وضعیت موجود نمیشه حتی گاهی یک کار اجازه داده شده رو انجام داد.
    مثل مساله حجاب، همه جا حجاب یکسانه ؟ جلو محرم و نامحرم؟
    نماز خوندن واجبه، اما جای غصبی میشه نماز خوند؟
    و خیلی مسائل دیگه که وقتی در تقابل با یه فعل حلال قرار میگیره مجوز انجامش دیگه وجود نداره، مثل همین صیغه که در تقابل و تداخل با خیلی مسائل دیگه هست ...

ضعف اراده و دور شدن از افکار مثبت و فطرت انسانی و بیش از دامن زدن و فکر به غرایز ، مجوز خراب کردن وضع جامعه نیست! چه برسه وقتی مقصر به وجود اومدن و جلوه کردن بیشتر بعضی نیازها، خود جامعه باشه ...

و متاسفانه خیلی موارد به اسم ضعف دین یا قشر دیندار جامعه تموم میشه، در صورتی که دینداری و دین یک سری قواعد به هم پیوسته و در ارتباطه که گسستگیشون و دلخواهی عمل کردن به بعضی قواعد و ترک بعضی دیگه، معنیش دینداری نیست، بلکه سوء استفاده از دین و کلمه دینداری هست...
    یکی میگفت هی میگن تقوا پیشه کن فشار جنسیتو کنترل کن بعدم داستان فلان بنده خدای دوره پیامبر را میگن که فشار جنسیشو کنترل کرد و فلان

ولی الان من چجوری میتونم وقتی تو خیابون دختر ساپورتی میبینم فشار جنسیمو کنترل کنم چجوری کنترل کنم فشار جنسیمو وقتی میبینم فلان دختر یه مانتو تنش کرده که لباس زیرش کاملا مشخصه

دوره پیامبر مگه زنا ساپورت میپوشیدن مگه زنا مانتو شیشه ای میپوشیدن

13. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #40

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    متخصص حوزه مثبت انديشي، ياد گرفتم و لمس كردم كه براي امروز زندگي كنم.نه براي فردا يا ديروز...
    شماره عضويت
    20970
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.44
    تشکـر
    820
    تشکر شده 1,749 بار در 622 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    همش میگید ازدواج آسون ولی من تاحالا ندیدم .این دیدگاه من نیست مجددا میگم من فقط روایت کننده صحبتام .

چیزی که بین خیلی از جوونا هستش اینه دخترایی که سرشون به کلاشون بیارزه سخت گیرن ما پول نداریم بریم باهاشون ازدواج کنیم میمونیم مجرد 29.30 سالمون میشه .
    از یه طرفم ازدواج مسخره بازی نیست که مثلا منی که سطح متوسط دارم برم با سطح پایین ازدواج کنم چون میخوام ازدواج کنم

برادر
    من حاضرم به سوالاي ي فرد طرفدار ازدواج موقت پاسخ بدم.
    اما افراد غير بينش حقوقي نبايد در اين مورد در خصوص حرفاي من نظر بدن
    ميتونن خودشون از من در همين عمومي سوال كنن تا بقيه هم بخونن و جواب ميدم
    بحث هاي حقوقي خودتم ميدوني هميشه جنجاليه، اصلا دادگاه هميشه همينه
    من بعنوان يك فرد حقوقي بايد بگم موافق ازدواج موقت نيستم به هيچ عنوان اما با پديده ازدواج موقت و فلسفه ي اون كاملا موافقم

دلتون هميشه سبز
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

15. کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)