مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 9 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 190

موضوع: ...ازدواج موقت (صیغه)...

1. Top | #81

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.23
    تشکـر
    2,288
    تشکر شده 1,703 بار در 1,083 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    5

پاسخ : ...ازدواج موقت (صیغه)...

جالبه ،حالا چند نفر اینجا بودند که ازدواج با کسی که زنا کرده حالا توبه کرده یا نکرده معلوم نیست گذشته طرف می دونستند ولی صیغه که حلال خداست دارند جبه می گیرند هههه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #82

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    11.52
    تشکـر
    10,100
    تشکر شده 12,939 بار در 6,556 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    بچه ها سو تفاهم شده قبلا هم گفتم با فونت کوچیکتر ولی شایدبعضیا متوجه نشدن این حرفایی که من میزنم هیچکدوم هیچکدوم اعتقادات من نیست من اعتقاداتم و افکارمو قبلا گفتم تو تایپیک های مختلف دلیل اینکه این تایپیک را زدم واسه اینه که قبلا وقتی یکی تو همین انجمن تایپیک میزد درباره صیغه ههمون ( از جمله خود من ) میریختیم سرش و میگفتیم صیغه فلان صیغه بهمان و برو ازدواج دائم کن و این حرفا و اکثرا شعار میدادیم و نتونستیم نتیجه گیری داشته باشیم ولی الان من این تایپیک را زدم تا به یه نتیجه گیری جامع برسیم : با این فرق که من صحبت میکنم از طرف موافقان صیغه و حرفایی که میزنم حرفهای من نیست حرفهای جامعه موافقان صیغه هستش که فقط من در جواب صحبتهای شما مطرحش میکنم بازم میگم این صحبتهایی که من تو این تایپیک میگم هیچکدوم نه جز افکارمه نه اعتقاداتم فقط فقط بازگو کنندش هستم و بس به طور ساده من خودمو قرار میدم جای پسری که شرایط ازدواج نداره نمیخواد خود ارضایی و خانم بازی کنه فشار جنسی بالایی داره پس بهترین راه از نظر خودش واسش صیغه هستش و حالا اون پسره اومده و تایپیک زده و با شماها مناظره میکنه

پس واسه من صفحه نچینید

نظر اخریت میشه دقیقا شرایط یه دختری که نیاز جنسی داره شرایط ازدواج نداره. فقط فرقش این شما میتونید صیغه کنید ما نمیتونیم بدون اجازه پدر این کار و کنیم

ما دخترا. چون راهی نداریم فکرشم نمیکنیم ولی شماها چون راهی دارید میخواید خودتون بکشین. تا تجربش. کنید بابا بیخیال انقد نگید سرکوب سرکوب اقا اینم یه حسی که یهویی میاد سراغ ادم وقتی امد سراغتون پاشید خودتون مشغول کار دیگه ای کنید ( نه کار خاک برسی که بدتر بشیدا مثلا نشینید فیلم. خاک برسری ببنید ) کارای مفید کنید اون حس هم میره یادتون میره

اقا حله
    ؟؟ همه حرف هام به همه پسرا بود. نه فقط سام( اینو گفتم یه وقت نمیاد منو بزنه )

این اتفار صیغه هم بندازید دور. برای ارضا جنسیتون دور دختر نرید. فیلم های خاک برسری نبینید دست به گازم نزنید. شب هم مسواک بزنید. دیگه دیگه چی نگفتم اهان شب هم زود بخوابید

خدا منو براتون حفظ کنه انقد بامزم
    ویرایش توسط پریماه. : 02-21-2016 در ساعت 06:17 PM

arash.AP

4. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #83

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26087
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    255
    تشکر شده 155 بار در 92 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    به یکی گفتم یعنی کل دخترای این مملکت همشون دنبال طرفین که قبلش خونه و ماشین و پول و شغل مناسب داشته باشه که تو میگی ندارم شرایطتشو پس برم صیغه .گفت بله اینایی که میگن ازدواج آسون ازدواج فلان شعار میدن

ازدواج آسون داریم ولی واسه دختری که 29.30 سالشه منتظره فقط یکی بیاد بگیرتش اگه من 30 سالم باشه برم اینو بگیرم شرایطی نداره چون فقط میخواد متاهل بشه

ازدواج آسون داریم ولی واسه اون دختر 20.24 ساله که یا از نظر ظاهری و اندامی زیبا نیست یا خانوادش نرمال نیستن خانوادش میترسن رو دستشون بمونه سریع با اولین خواستگار شوهرش میدن

دختر درست حسابی اگه بخوام برم بگیرم همشون شرایط دارن خونه و ماشین و فلان

میگن ما زن را مظهر رابطه نمیدونیم ولی منطقی هستش که رابطه جزئی از وجود انسانه حالا چه مرد چه زن پس نمیشه کتمانش کرد
    سام عزیز کاملا باهت مخالفم
    دخترای دیدم که همه جوره عالی بودن و...وازدواج اسان رو مد نظرشون بوده چون کاملا از نظر مذهبی روشون کار شده
    نمونشم داریم تو فامیل که زبان زد شده حرکتش چهارده سکه مهریش بوده وازدواجشون هم در کنارحرم امام رضا!واقعا دختر همه چیز تکمیل بود وتحصیل کرده

دوست داشتن مثل نماز میمونه ،

وقتی نیت کردی

دیگه نباید اطرافتو نگاه کنی...!

6. 2 کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #84

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26087
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    255
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

نظر اخریت میشه دقیقا شرایط یه دختری که نیاز جنسی داره شرایط ازدواج نداره. فقط فرقش این شما میتونید صیغه کنید ما نمیتونیم بدون اجازه پدر این کار و کنیم

ما دخترا. چون راهی نداریم فکرشم نمیکنیم ولی شماها چون راهی دارید میخواید خودتون بکشین. تا تجربش. کنید بابا بیخیال انقد نگید سرکوب سرکوب اقا اینم یه حسی که یهویی میاد سراغ ادم وقتی امد سراغتون پاشید خودتون مشغول کار دیگه ای کنید ( نه کار خاک برسی که بدتر بشیدا مثلا نشینید فیلم. خاک برسری ببنید ) کارای مفید کنید اون حس هم میره یادتون میره

اقا حله
    ؟؟ همه حرف هام به همه پسرا بود. نه فقط سام( اینو گفتم یه وقت نمیاد منو بزنه )

این اتفار صیغه هم بندازید دور. برای ارضا جنسیتون دور دختر نرید. فیلم های خاک برسری نبینید دست به گازم نزنید. شب هم مسواک بزنید. دیگه دیگه چی نگفتم اهان شب هم زود بخوابید

خدا منو براتون حفظ کنه انقد بامزم
    با سلام
    من 3بار متنتون رو خوندم جز مزاح وشوخ طبعی شما چیزی نفهمیدم ماشالله به انرژی وشادابیتون
    احساس میکنم این مسله درسن شما نمیگنجه و...
    مبحث صیغه از دوران ظهور اسلام شروع شده وبه قول اقا سام نه گناه نه چیزی وبه نظرم ثوابم داره ولی اقا سام وقتی واجبات هست کسی طرف مستحبات نمیره!مطمن باش خانمی هم هست که با معیار ازدواج شما پیش بیاد !خیلی خانواده ها طبق شناخت قبلی دخترشون رو به پسری میدن که دانشجو و... نمونش رو خودتون به کرار میبینین که پسر هنوز درسش تموم نشده کار درست حسابی نداره وزندگی زیر متوسط دارن !ازدواج رو برای خودمون قول ساختیم

حالا اقا سام شما که شرایطتون اوکیه به اون بنده خدا دوستتون کمی چیزی کنین عاقبت بخیر بشن خو

وقتی نیت کردی

8. کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #85

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    11.52
    تشکـر
    10,100
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط بهنام1 نمایش پست ها
    با سلام
    من 3بار متنتون رو خوندم جز مزاح وشوخ طبعی شما چیزی نفهمیدم ماشالله به انرژی وشادابیتون
    احساس میکنم این مسله درسن شما نمیگنجه و...
    مبحث صیغه از دوران ظهور اسلام شروع شده وبه قول اقا سام نه گناه نه چیزی وبه نظرم ثوابم داره ولی اقا سام وقتی واجبات هست کسی طرف مستحبات نمیره!مطمن باش خانمی هم هست که با معیار ازدواج شما پیش بیاد !خیلی خانواده ها طبق شناخت قبلی دخترشون رو به پسری میدن که دانشجو و... نمونش رو خودتون به کرار میبینین که پسر هنوز درسش تموم نشده کار درست حسابی نداره وزندگی زیر متوسط دارن !ازدواج رو برای خودمون قول ساختیم

حالا اقا سام شما که شرایطتون اوکیه به اون بنده خدا دوستتون کمی چیزی کنین عاقبت بخیر بشن خو
    اقا بهنام چه رسمی صحبت میکنید من چون ادم شوخی. و خوش مشربی هستم سختمه اینجور با مخاطبم صحبت کنم یا بلعکس 0_o
    باتشکر
    شما لطف دارید
    اره شوخی کردم بچه ها یه وقت ناراحت نشن

خب گفتی از ظهور اسلام بود و ثواب. صیغه مگه الکی؟؟؟؟؟؟شامل حال همه نمیشه مخصوصا شماها چون یه جوونید و سالم و موقعیت ازدواجم پیش بیاد میتونید ازدواج کنید و نیاز هاتون برطرف کنید ( پس خودتون گول نزنید از اول اسلام بوده)

استاد رائفی میگه اون موقع تو زمان پیامبر جنگ زیاد بوده و وقتی مردی میمیرده زن هاشون نیاز جنسی داشتند و عملا پارچه میزدن درخونشون که اقا ما اینکاره ایم و جالب اینجاست مرد های دیگه میرفتن زن هارو ارضا میکردن تازه پولم بهشون نمیدادن منت هم سرشون میذاشتن

اون موقع پیامبر محاسبه میکنن هر مردی میتونه 4تا زن اختیار کنه. که محرم بشن هم زن بتونه نیاز جنسی و مادیش تامین بشه

ولی الان این قانون نباید اجرا بشه و درست نیست چون الان تعداد زن و مرد زیاد !

حتی یکی ازش پرسید 1 به 2نفر چی میشه الان خیلی ها دوتا زن میگیرن گفت اونم نمیشه

هرچیزی باید طبق زمان خودش قانون وصل بشه

مثلا میدونی برا کی صیغه خوبه کسی که زنش وحشتناک از نظر جنسی سرد باشه اونم فقط با یه نفر صیغه کنه نه صد نفر

کسی که عقیم شده یا نازست میدونه هیچ کسی باهاش ازدواج نمیکنه !

و خیلی شرایط خاص

پس شامل هرکی نمیشه انقد راحت بگیم ثواب
    اخو ثواب عممه

ویرایش توسط پریماه. : 02-21-2016 در ساعت 08:02 PM

arash.AP

10. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #86

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26087
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.20
    تشکـر
    255
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    اقا بهنام چه رسمی صحبت میکنید من چون ادم شوخی. و خوش مشربی هستم سختمه اینجور با مخاطبم صحبت کنم یا بلعکس 0_o
    باتشکر
    شما لطف دارید
    اره شوخی کردم بچه ها یه وقت ناراحت نشن

خب گفتی از ظهور اسلام بود و ثواب. صیغه مگه الکی؟؟؟؟؟؟شامل حال همه نمیشه مخصوصا شماها چون یه جوونید و سالم و موقعیت ازدواجم پیش بیاد میتونید ازدواج کنید و نیاز هاتون برطرف کنید ( پس خودتون گول نزنید از اول اسلام بوده)

استاد رائفی میگه اون موقع تو زمان پیامبر جنگ زیاد بوده و وقتی مردی میمیرده زن هاشون نیاز جنسی داشتند و عملا پارچه میزدن درخونشون که اقا ما اینکاره ایم و جالب اینجاست مرد های دیگه میرفتن زن هارو ارضا میکردن تازه پولم بهشون نمیدادن منت هم سرشون میذاشتن

اون موقع پیامبر محاسبه میکنن هر مردی میتونه 4تا زن اختیار کنه. که محرم بشن هم زن بتونه نیاز جنسی و مادیش تامین بشه

ولی الان این قانون نباید اجرا بشه و درست نیست چون الان تعداد زن و مرد زیاد !

حتی یکی ازش پرسید 1 به 2نفر چی میشه الان خیلی ها دوتا زن میگیرن گفت اونم نمیشه

هرچیزی باید طبق زمان خودش قانون وصل بشه

مثلا میدونی برا کی صیغه خوبه کسی که زنش وحشتناک از نظر جنسی سرد باشه اونم فقط با یه نفر صیغه کنه نه صد نفر

کسی که عقیم شده یا نازست میدونه هیچ کسی باهاش ازدواج نمیکنه !

و خیلی شرایط خاص

پس شامل هرکی نمیشه انقد راحت بگیم ثواب
    اخو ثواب عممه

با تشکر از جواب شما
    ولی بازم هم متوجه منظورتون نشدم اخه منم مخالف این کارم ولی گفتم گناه هم نداره بلکه ...
    و گفتمم وقتی ازدواج هست چرا صیغه
    بازم ممنونم که پست گذاشتید
    ولی خیلی حرفاتون رو قبول ندارم مسلمانی که از مرجع تقلیدش استفاده نکنه ونظری هرچیزی که خودش قبول داره به خودش بقبولونه اون مسلمان نیستا
    پس دخلاتی توش نداشته باشیم و... به قول داداش سام بعضیا رابطه جنسی دختر رو با پسر تو همین انجمن بدون مشکل دونستن ولی اینجا بهشون برخورده

وقتی نیت کردی

12. 2 کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #87

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.20
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,078 بار در 2,137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

به قول داداش سام|

داداش سام نه هاااااااا ... امید بود

14. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #88

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    11.52
    تشکـر
    10,100
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    17

با تشکر از جواب شما
    ولی بازم هم متوجه منظورتون نشدم اخه منم مخالف این کارم ولی گفتم گناه هم نداره بلکه ...
    و گفتمم وقتی ازدواج هست چرا صیغه
    بازم ممنونم که پست گذاشتید
    ولی خیلی حرفاتون رو قبول ندارم مسلمانی که از مرجع تقلیدش استفاده نکنه ونظری هرچیزی که خودش قبول داره به خودش بقبولونه اون مسلمان نیستا
    پس دخلاتی توش نداشته باشیم و... به قول داداش سام بعضیا رابطه جنسی دختر رو با پسر تو همین انجمن بدون مشکل دونستن ولی اینجا بهشون برخورده
    چی بگم والا

ولی با حرفتون موافقم منم نظرم همین دیگه
    وقتی ازدواج هست شرایط جور چرا الکی صیغه

صیغه هم فلسفه خودش رو داره. و شامل هرکسی نمیشه

ولی حرف های استاد رائفی رو حتما گوش کنید حرفهاشون کامل و قشنگ

arash.AP

16. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #89

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.20
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,078 بار در 2,137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh72 نمایش پست ها
    اقا سام به اون پسرایی که گفتن صیغه خوبه و نیاز جنسیشونو نمیتونن کنترل کنن (مثل حیوون که نمیتونه نیاز جنسیشو کنترل کنه ) یا موقعیت ازدواج ندارن (اینا همش بهانست ها )بگو که برن صیغه کنن این جور مردا رو اصلا نمیشه قانع کرد چون بهونه اومده دستشون مثلا دخترا بی حجابن ما نمیتونیم خودمونو کنترل کنیم واقعا مسخرست ..... فقط از خدا میخوام یه همچین ادم نجسی گیر من یکی نیوفته فکر کن اگه همسر اینده من قبلا یه زن صیغه کرده باشه من نمیتونم حتی دستشو بگیرم چه برسه باهاش زندگی کنم چون معلوم نیس اون زن صیغه ای با چند نفر بوده اه حالم بهم خورد
    فقط یه سوال منو خیلی از دخترا هم نیاز جنسی داریم چرا ماها می تونیم خودمونو کنترل کنیم ؟؟ هیچ مشکلی هم پیش نیومده
    آقایون چون راه صیغه براشون بازه خودشونو گول میزنن که نمیتونیم کنترل کنیم ولی دخترا میتونن !! ( حالا انگار خدا به دخترا یه کنترل اینطوری [:] داده دستشون )

18. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #90

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.23
    تشکـر
    2,288
    تشکر شده 1,703 بار در 1,083 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط bahareh72 نمایش پست ها
    اقا سام به اون پسرایی که گفتن صیغه خوبه و نیاز جنسیشونو نمیتونن کنترل کنن (مثل حیوون که نمیتونه نیاز جنسیشو کنترل کنه ) یا موقعیت ازدواج ندارن (اینا همش بهانست ها )بگو که برن صیغه کنن این جور مردا رو اصلا نمیشه قانع کرد چون بهونه اومده دستشون مثلا دخترا بی حجابن ما نمیتونیم خودمونو کنترل کنیم واقعا مسخرست ..... فقط از خدا میخوام یه همچین ادم نجسی گیر من یکی نیوفته فکر کن اگه همسر اینده من قبلا یه زن صیغه کرده باشه من نمیتونم حتی دستشو بگیرم چه برسه باهاش زندگی کنم چون معلوم نیس اون زن صیغه ای با چند نفر بوده اه حالم بهم خورد
    فقط یه سوال منو خیلی از دخترا هم نیاز جنسی داریم چرا ماها می تونیم خودمونو کنترل کنیم ؟؟ هیچ مشکلی هم پیش نیومده
    خانوم اصلا صیغه مشکلی نداره که ،انگار فقط پسر حالش می بره ،اون زنی هم که صیغه شده هم نیاز داره ولی حالا به هردلیلی شرایط ازدواج نداره، بهتر از اینکه بره هروز با یکی دوست بشه و زنا کنه و نطفه بچه هم بسته بشه احیانا حروم زاده بشه...

یعنی پسری که دوست دختر داشته باشه و زنا کرده باشه پاک تره؟؟؟

در مورد این که خودت نگاه می داری هم بیا نگاه ندار این چه حرفیه می زنید صیغه شرایط داره دیگه یک عده سواستفاده می کنند دلیل نمیشه بگیم بد هستش...

ولی باهات موافقم پسرا هم باید کنترل کنند وبا عشق وحلالشون رابطه داشته باشند و لذت اولین رابطه با اون تجربه کنند ،مثل دخترای پاکی که به دست شوهر وعشق شون از دختر وباکره بودن خارج میشن...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)