مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 75

موضوع: استفاده از پتانسیل زنان در جامعه

1. Top | #41

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.27
    تشکـر
    791
    تشکر شده 1,202 بار در 662 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : نشریه ی زنان آزاد اندیش

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    بدن زنان به خودشان تعلق دارد و ناموس هیچ کس نیست

و با بهانه های تعصب و غیرت نیاز به مراقبت خاصی ندارند.

" ما میتوانیم از خودمان مراقبت کنیم اگر بگذارند. "

سلام . از اون حرفها بود !!
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #42

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.19
    تشکـر
    2,147
    تشکر شده 2,150 بار در 1,065 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط امید دارم نمایش پست ها
    رمانتیک نبودن؟
    مثلا همه مردها باید احساساتی باشن؟
    مرد باید جذبه داشته باشه در کنار مهربانی باید بتونه در مقابل مشکاات ایستادگی کنه
    قابل پیش بینی؟
    ینی مردت همیشه باید غیر قابل پیش بینی و مرموز باشه؟
    سلطه گر نباشه؟
    مثلا تو خونه بزاره بچه و مادر بزنن تو سرش اونم هیچی نگه
    یکم توی معنای جملات بیشتر فکر کنید و اینقدر کلیشه ای برداشت نکنید منظور از سلطه گری اینه که مرد هر چی میگه همون اجراشه و دیکتاتور باشه غیر قابل پیشبینی به معنای مرموز بودن هم نیست منظور از احساساتی و رمانتیک بودن اینه که بتونه همسرش رو درک کنه و مانند هم جنسای خودش با زنش برخورد نکنه بلکه شناخت کافی از روحیه یک زن داشته باشه و به همان لطافت باهاش برخورد کنه.مطالعه تون رو بیشتر کنید

3. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #43

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.19
    تشکـر
    2,147
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام . از اون حرفها بود !!
    از کدوم حرفا؟؟!!شما فقط میخوایید صاحب دیگران بشید و همه رو تحت اختیار خودتون در بیارید کاملا مشخصه هر زنی اراده و اختیار خودش رو داره وهیچ کی حق نداره به اسم ناموس بخواد صاحبش بشه این مزخرفات که زن ناموسه بین ماها هست وگرنه زن و مرد هیچ فرقی ندارن!!!
    باید خجالت کشید که مردای ما تو همون قرن های قدیم موندن!!کی میخوان درست شن و به این تبعیض ها پایان بدن خدا میدونه.

5. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #44

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.19
    تشکـر
    2,147
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    صلاح !!!
    عجب!!!
    به عقیده ی شما یک دختر یا زن خودش نمیتونه تشخیص درست یا غلط بده ؟!
    بستگی داره شما صلاح رو چی تعریف میکنید البته این طور که پیداست تعریف شما از صلاح "تحمیل"است
    تعجب نداره مردای جهان سوم که عرب ها نمونه بارزش هسن زن ها رو در همین حد میبینن به قول عده ای احمق که میگن زن ناقص العقله!!!!
    همه زن رو یه موجود ضعیف و فاقد اراده میبینن که فقط باید مواظب باشن که ازشون استفاده نشه!!!!وقتی تو همچین جایی زندگی میکنی شنیدن این حرفا هیچ تعجبی نداره.کی میخواییم درست شیم فقط خدا میدونه!

7. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #45

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32193
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.32
    تشکـر
    0
    تشکر شده 20 بار در 15 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    یکم توی معنای جملات بیشتر فکر کنید و اینقدر کلیشه ای برداشت نکنید منظور از سلطه گری اینه که مرد هر چی میگه همون اجراشه و دیکتاتور باشه غیر قابل پیشبینی به معنای مرموز بودن هم نیست منظور از احساساتی و رمانتیک بودن اینه که بتونه همسرش رو درک کنه و مانند هم جنسای خودش با زنش برخورد نکنه بلکه شناخت کافی از روحیه یک زن داشته باشه و به همان لطافت باهاش برخورد کنه.مطالعه تون رو بیشتر کنید
    معنای جملات شما کاملا واضحه این تفسیر شماست که یه معنی دیگه رو میرسونه
    مثلا مرد نباید قابل پیش بینی باشه این ینی چی
    ای خدا اگر تمام دختران سرزمینم اینجوری فکر میکنن من تا ابد ازدواج نمیکنم

9. Top | #46

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.27
    تشکـر
    791
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

از کدوم حرفا؟؟!!شما فقط میخوایید صاحب دیگران بشید و همه رو تحت اختیار خودتون در بیارید کاملا مشخصه هر زنی اراده و اختیار خودش رو داره وهیچ کی حق نداره به اسم ناموس بخواد صاحبش بشه این مزخرفات که زن ناموسه بین ماها هست وگرنه زن و مرد هیچ فرقی ندارن!!!
    باید خجالت کشید که مردای ما تو همون قرن های قدیم موندن!!کی میخوان درست شن و به این تبعیض ها پایان بدن خدا میدونه.

سلام. چقدر عصبانی!! راستش مواردی رو که فرمودید اصلا" دیدگاه من نیستش .

جمله من در خصوص این جملات بود " بدن زنان به خودشان تعلق دارد و ناموس هیچ کس نیست و با بهانه های تعصب و غیرت نیاز به مراقبت خاصی ندارند.
    ما میتوانیم از خودمان مراقبت کنیم اگر بگذارند. "

نه همه آن تفاسیری که شما نوشتید. و برایش دلیل داشتم

شما وقتی ازدواج میکنید شما به عنوان بک خانم بدن همسر شما متعلق به شماست یا نیازی به مراقبت نداره و میتونه هر کاری خواست با بدنش انجام بده؟
    اگر شما چنین انتظاری از همسر دارید چطوری میشه وقتی مرد همچین انتظاری داره این مورد رو بد میدونید.

یکی دیگه اینکه واقعا" شما به عنوان یک خانم هرجایی و هرمکانی و هرساعتی از شبانه روز رو امنیت دارید؟ ما به عنوان مرد هم نمیتونیم همچین حرفی بزنیم!
    اگر ساعت 11 شب یک خانم نیاز به خرید داشته باشه همسرش بگن برو خودت خرید کن به من چه میتونی ار خودت مراقبت کنی.خانم ها دوست دارند؟
    اگر دوسه نفر مزاحم یک خانم شده باشند ایشون با همسر یا برادر یا پدر تماس بگیرید که از اون قائله نجاتشون بدن باز هم ناموس پرستیه؟
    یا اون خانم دوست دارند مرد یا مردهای خانواده بگن بدن خودت هست به ما ربطی نداره.تو که میتونی از خودت مراقبت کنی.

واقعا" خانمی پیدا میشه که دوست داشته باشه با همچین مردی زندگی کنه یا برادر و پدر این مدلی داشته باشه؟

این ها اسمش تبعیض نیست ... مراقبت از روی نگرانی و احساس مسئولیت هست.

10. Top | #47

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.19
    تشکـر
    2,147
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

سلام. چقدر عصبانی!! راستش مواردی رو که فرمودید اصلا" دیدگاه من نیستش .

جمله من در خصوص این جملات بود " بدن زنان به خودشان تعلق دارد و ناموس هیچ کس نیست و با بهانه های تعصب و غیرت نیاز به مراقبت خاصی ندارند.
    ما میتوانیم از خودمان مراقبت کنیم اگر بگذارند. "

نه همه آن تفاسیری که شما نوشتید. و برایش دلیل داشتم

شما وقتی ازدواج میکنید شما به عنوان بک خانم بدن همسر شما متعلق به شماست یا نیازی به مراقبت نداره و میتونه هر کاری خواست با بدنش انجام بده؟
    اگر شما چنین انتظاری از همسر دارید چطوری میشه وقتی مرد همچین انتظاری داره این مورد رو بد میدونید.

یکی دیگه اینکه واقعا" شما به عنوان یک خانم هرجایی و هرمکانی و هرساعتی از شبانه روز رو امنیت دارید؟ ما به عنوان مرد هم نمیتونیم همچین حرفی بزنیم!
    اگر ساعت 11 شب یک خانم نیاز به خرید داشته باشه همسرش بگن برو خودت خرید کن به من چه میتونی ار خودت مراقبت کنی.خانم ها دوست دارند؟
    اگر دوسه نفر مزاحم یک خانم شده باشند ایشون با همسر یا برادر یا پدر تماس بگیرید که از اون قائله نجاتشون بدن باز هم ناموس پرستیه؟
    یا اون خانم دوست دارند مرد یا مردهای خانواده بگن بدن خودت هست به ما ربطی نداره.تو که میتونی از خودت مراقبت کنی.

واقعا" خانمی پیدا میشه که دوست داشته باشه با همچین مردی زندگی کنه یا برادر و پدر این مدلی داشته باشه؟

این ها اسمش تبعیض نیست ... مراقبت از روی نگرانی و احساس مسئولیت هست.
    درسته .ازدواج فرق داره و هر دو همسر بهم تعلق دارن و دیگه مسئله شخصی نیست اما ناموس محدود به زن نمیشه به قول خودتون این خطرات ممکنه برای حتی مرد ها هم باشه پس اینکه بخواییم کلمه ناموس رو استفاده کنیم میشه تبعیض دوم اینکه فقط پدر یا صرفا جنس مذکر این مواقع کمک یار دختر نیستن بلکه همه به فکر کمک هستن .من حتی زنی رو میشناسم که به دلیل مهارت کافی در رزم دونفر از اوباش رو که قصد مزاحمت داشتن رو دستگیر کرده!!کلمه ناموس ینی تبعیض.چرا پسرا ناموس نیسن؟!به قول شما خطر برای مرد ها هم اتفاق میفته.احساس مسئولیت به جاست و حس کمک و نگرانی اما اینکه بخواییم به اسم ناموس زن ها رو محدود کنیم درست نیست.یه نمونه اش تاپیکی با عنوان محدودیت زیاد هست که خانم رو به خاطر جنسیتش از پیشرفت عقب نگه داشتن.

11. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #48

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.19
    تشکـر
    2,147
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط امید دارم نمایش پست ها
    معنای جملات شما کاملا واضحه این تفسیر شماست که یه معنی دیگه رو میرسونه
    مثلا مرد نباید قابل پیش بینی باشه این ینی چی
    ای خدا اگر تمام دختران سرزمینم اینجوری فکر میکنن من تا ابد ازدواج نمیکنم
    من زودتر به نتیجه گیری شما رسیدم که ازدواج با مردایی امثال مردای سرزمینم که یه مشت دیکتاتور زورگو هستن و هیچ درک و شناختی از روحیه یه زن ندارن و نمیخوان داشته باشن حماقته.مثل عربا هستن دیگه فقط یه ذره پیشرفته تر.ازدواج با این مردا==عقب ماندگی.شما نگران نباش خیلی از دخترا هستن که مثل من فکر نمیکنن و خودشون رو فقط در حدی میدونن که یکی بیاد بگیرتشون و تا اخر عمر بخوان از اهدافشون دست بکشن و زیرسلطه شوهرشون برن و شوهرشم به اسم ناموس تو خونه حبسش کنه و فقط بچه بندازه و کنیزی کنه دلم خیلی میسوزه!!هسن این دخترا شما نگران نباش!
    ویرایش توسط saba95 : 11-19-2016 در ساعت 10:10 PM

13. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #49

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.27
    تشکـر
    791
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

درسته .ازدواج فرق داره و هر دو همسر بهم تعلق دارن و دیگه مسئله شخصی نیست اما ناموس محدود به زن نمیشه به قول خودتون این خطرات ممکنه برای حتی مرد ها هم باشه پس اینکه بخواییم کلمه ناموس رو استفاده کنیم میشه تبعیض دوم اینکه فقط پدر یا صرفا جنس مذکر این مواقع کمک یار دختر نیستن بلکه همه به فکر کمک هستن .من حتی زنی رو میشناسم که به دلیل مهارت کافی در رزم دونفر از اوباش رو که قصد مزاحمت داشتن رو دستگیر کرده!!کلمه ناموس ینی تبعیض.چرا پسرا ناموس نیسن؟!به قول شما خطر برای مرد ها هم اتفاق میفته.احساس مسئولیت به جاست و حس کمک و نگرانی اما اینکه بخواییم به اسم ناموس زن ها رو محدود کنیم درست نیست.یه نمونه اش تاپیکی با عنوان محدودیت زیاد هست که خانم رو به خاطر جنسیتش از پیشرفت عقب نگه داشتن.

بله خطر برای هردو هست مردها بیشتر از خانم ها توی اجتماع بیرون در حال دعوا کردن و از بین رفتن هستند ولی خانم ها آسیب پذیرتر هستند. این مسئله رو که قبول دارید.
    اون خانمی که شما مثال زدید یک در چند میلیون نفر بود.باید به خودتون نگاه بیندازبد و ببینبد میتونبد به این شکل از خودتون دفاع کنید یا نه.
    همسر .مادر.خواهر. دختر فرقی ندارند برای مرد همه زن های خانوادش عزیز هستند و در برابرشون احساس مسئولیت میکنه.

15. Top | #50

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.82
    تشکـر
    2,159
    تشکر شده 2,204 بار در 1,055 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    3

بله خطر برای هردو هست مردها بیشتر از خانم ها توی اجتماع بیرون در حال دعوا کردن و از بین رفتن هستند ولی خانم ها آسیب پذیرتر هستند. این مسئله رو که قبول دارید.
    اون خانمی که شما مثال زدید یک در چند میلیون نفر بود.باید به خودتون نگاه بیندازبد و ببینبد میتونبد به این شکل از خودتون دفاع کنید یا نه.
    همسر .مادر.خواهر. دختر فرقی ندارند برای مرد همه زن های خانوادش عزیز هستند و در برابرشون احساس مسئولیت میکنه.
    دوست عزیز حرف شما متین
    اما مسئله این جاست این که ما در فرهنگ مون جا افتاده که خانم ها آسیب پذیر ترند فکریه که خودمون به وجود آوردیم در صورتی که بخواهیم به صورت واضح نگاه کنیم این آسیب میتونه گریبانگیر همه مون بشه
    نکته ایی که در اون متن ابتدایی نهفته بود این بود که میخواست یادآور بشه که ما همه انسانیم و اگر بخواهیم ناموس وار بهش نگاه کنیم همه ی انسان ها باید ناموس هم باشند فرقی نداره یه جا یه مرد کمک یه زن میکنه یه جا یه زن کمک یه مرد میکنه (مثل حضرت زهرا که وقتی حضرت علی رو داشتند دست بسته میبردند مسجد رفت به کمکش) اما مسئله ایی که هست غالبا مردان از این کلمه ی ناموس معنای صاحب رو تلقی میکنند نکته ی اساسی که اون متن می خواست بگه این بود که صرف کلمه ی ناموس صاحب اختیار هم نشیم همه ی ما انسانیم و با توجه به حقوق انسانیمون آزادی داریم
    اصلا به نظره من کلمه ی ناموس مفهومی نداره نوع دوستی به نظرم مهمه اینکه وظیفه ی هر انسانی هست که به کمک دیگری بشتابه

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

16. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 5 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)