مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 76

موضوع: استفاده از پتانسیل زنان در جامعه

1. Top | #61

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.56
    تشکـر
    2,136
    تشکر شده 2,179 بار در 1,042 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : نشریه ی زنان آزاد اندیش

نقل قول نوشته اصلی توسط MorbidCorpse نمایش پست ها
    وچه بسا بسیار حدیث داریم در باب صغره و والارث والایمان و....... مورد خطاب دادن زن در خطبه80نهج البلاغه وسائل الشیعه سوره بقره سوره واقعه و.................

اگر از دید دین به *زن* نگاه کنیم اوضاع اسفناک تر از این بحث ها میباشد (کافیه به محدودیت ها و نوع نگاه به بانوان کشور خودمون بیندازید تا به دینی بودن این نوع نگاه پی ببرید)

از نظر علم هم تفاوتی بین زن و مرد نیست جز موارد فیزیکال و شیمیکال البته اگر نظرات علما اجازی زندگی به زن دهد !
    دوست عزیز متاسفانه و متاسفانه یکسری افراد به ظاهر روشنفکر این افکار رو در ذهن برخی از جمله شما جا دادند این مواردی که می فرمایید هرکدام به تنهایی یک کتاب می شوند و هیچ کدام زن رو محدود یا شخصیت زن را زیر سوال نبردند من کاری به جامعه ندارم که تبعیض به خصوص جنسیتی درونش فریاد میزنه
    اما از نظر دینی باید بگم دین اسلام نه تنها زن را محدود نکرده بلکه ارزش و قرب بالایی به آن داده متاسفانه نمی توانم تمام ادله ام که بسیار زیادند را در این باره برای شما بیاورم چون باید بشینم و ساعت ها تایپ کنم
    دانستن این مطالب نیازمند تحقیق بسیار و خواندن کتاب های متفاوت است نه نشستن پای صحبت همان افراد به ظاهر روشنفکر
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

2. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #62

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    price Ur Pray
    شماره عضويت
    33009
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    دوست عزیز متاسفانه و متاسفانه یکسری افراد به ظاهر روشنفکر این افکار رو در ذهن برخی از جمله شما جا دادند این مواردی که می فرمایید هرکدام به تنهایی یک کتاب می شوند و هیچ کدام زن رو محدود یا شخصیت زن را زیر سوال نبردند من کاری به جامعه ندارم که تبعیض به خصوص جنسیتی درونش فریاد میزنه
    اما از نظر دینی باید بگم دین اسلام نه تنها زن را محدود نکرده بلکه ارزش و قرب بالایی به آن داده متاسفانه نمی توانم تمام ادله ام که بسیار زیادند را در این باره برای شما بیاورم چون باید بشینم و ساعت ها تایپ کنم
    دانستن این مطالب نیازمند تحقیق بسیار و خواندن کتاب های متفاوت است نه نشستن پای صحبت همان افراد به ظاهر روشنفکر
    منابع ش موجود است گرامی ! (هرچند منابع تحریف شده به کرار در تاپیک رویت میشود)

با چه استدلالی میفرمایید زاییده ذهن یک عده روشنفکر نما بنده متعجبم! در حالی که تبعات منفی این دید شرعی نسبت به زن به وضوح در جامعه ما قابل رویت است _ جامعه ملاک و معیار خوبی ست در مورد ظلم به *زن* مگر اینکه ساکن آمریکا باشیم و صرفا تاپیکی استارت کرده باشیم

شما که در مورد تبعیض جنسیتی در جامعه ما میفرمایید علل و ریشه آنرا در چه میبینید؟!

هرچند مشخص نیست نگاه شما که استارتر تاپیک باشید از چه ماهیتی برخردار است فمینیسم یا بسنده کردن به یک سری استدلال دینی در مورد *زن*
    Beg for your life, you won't escape the knife
    Your fate was sealed today
    Disease has spread you pray for death
    Evisceration plague

4. کاربران زیر از MorbidCorpse بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #63

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.56
    تشکـر
    2,136
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    2

با چه استدلالی میفرمایید زاییده ذهن یک عده روشنفکر نما بنده متعجبم! در حالی که تبعات منفی این دید شرعی نسبت به زن به وضوح در جامعه ما قابل رویت است _ جامعه ملاک و معیار خوبی ست در مورد ظلم به *زن* مگر اینکه ساکن آمریکا باشیم و صرفا تاپیکی استارت کرده باشیم

هرچند مشخص نیست نگاه شما که استارتر تاپیک باشید از چه ماهیتی برخردار است فمینیسم یا بسنده کردن به یک سری استدلال دینی در مورد *زن*
    جامعه بحثش جداست
    چه بسا اگر بازتاب درستی و کاملی از دین در جامعه داشتیم زن های ایرانی الان داشتند مانند ملکه زندگی می کردند
    اینکه شما در تعجبید برایم جای تعجبی نداشت و نداره چون متاسفانه همان افراد انقدر به افکار امثال شما رسوخ کردند و شستشوی مغزی دادند که برای دیدن واقعیت می بایست به میدان جنگ درونی رفت
    اینکه ازم ادله میخواهید همان ابتدا بهتون گفتم این ها بحثی نیست که من بیایم با دو سه تا جمله برای شما توضیح بدم برای مثال اشتباه فاحشی و که همه آن به اسلام نسبت میدهند عبارت : زن ها ناقص العقل هستند هست .
    در باره ی این جمله کتابی منتشر شده که این معنای ناقص العقل یکی از معانیش در این کتاب به معنی ناقص در ارثیه هست نه اینکه استنباط بشه زن از لحاظ عقلی ناکامله حالا این ناقص در ارثیه به خاطر حق و حقوق مازادی که هر زنی میگیره از جمله مهریه و نفقه و شیر بها و موارد دیگر که تامین کامل مادی زن برعهده ی مرد می باشد حتی اسلام به مرد گفته اگر فقیر هم هستی واجبه که زنت رو تامین بکنی حالا فرض کنیم زنی نه شوهر داشته باشه نه پدر خودشم توانایی کار کردن را نداشته باشه این وظیفه ی حکومت هست که زن رو کاملا از نظر مادی تامین کنه با وجود این همه مزایا برای زن ناقص بودنش در ارثیه موجه میشود چون مرد به طور کلی سرپرست خانواده است یعنی مسئول و وظیفه ی معاش را بر عهده داره و هم هیچ یک از مزیای زن را نداره تازه مرد ارثیه ایی که میگیرد وظیفه دارد صرف خانواده اش بکند که شامل زنش هم میشود
    در جامعه ی ما با وجود اینکه اسم اسلامی بودن را یدک میکشه اما قوانین زیاد اسلامی را رعایت نمیکنه مثلا اگر بر طبق این قانون اسلامی که حکومت موظف به تامین زنان بی سرپرست هست رو به طور کامل در جامعه رعایت میشد دیگه الان انقدر گدای زن یا زن هایی برای تامین معاش حاضر به خود فروشیند را نداشتیم گفتم که کاری به حرفت درباره جامعه ندارم اما درباره ی دین باهات مخالفم اگر به دین دقیق نگاه کنی متوجه میشی از همه نظر کامله و نقصی درش نیست

این توضیحاتی که دادم یک میلیونونیم ادله هایست برایت گفتم
    اگرچه میدونم کسی و خواب میشه بیدار کرد اما کسی و که خودش رو به خواب زده نمیشه بیدار کرد
    درنهایت ازت سپاسگذارم که نظرت رو در اختیارمون گذاشتی
    موفق باشی

Don't GIVE UP

6. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #64

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    انکه میگفت منم بهر تو غمخوارترین..چه دل ازارترین شد چه دل ازارترین
    شماره عضويت
    30434
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.99
    تشکـر
    88
    تشکر شده 199 بار در 101 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : استفاده از پتانسیل زنان در جامعه

خانوما کمک کنین این تاپیک اپ بمونه
    چه ساده قلبمان را دو دستی چسبیده ایم

که مبادا کسی آ ن را بدزدد و عاشقمان کند....

غافل از اینکه برای عاشق کردنمان..عقلمان را میدزدند

و ما می مانیم با قلبی که اندیشیدن بلد نیست"

8. 2 کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #65

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.50
    تشکـر
    1,796
    تشکر شده 1,890 بار در 922 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

شما که در مورد تبعیض جنسیتی در جامعه ما میفرمایید علل و ریشه آنرا در چه میبینید؟!

من قبول دارم که به تبعیض ها از مسائل دینی سرچشمه میگیره .مثلا یه نمونه اش حجاب اجباری هست.یه نمونه از خشونت های جنسیتی هم اینه که زن نمیتونه دقیقا مثل مرد تو جامعه فعایت های مختلف داشته باشه که اگر داشته باشه به چشم زن خراب بهش نگاه میکنن و درصدد سواستفاده برمیان.مواردش خیلی هست که صرفا برای اینکه مرد دچار مشکل نشه زن باید از حق طبیعی ازاد بودنش بزنه و یکسری قوانین رو رعایت کنه در صورتی که برای مرد هیچ قوائد بازدارنده تلنگر نمیشه.مثلا چقدر راحت میرن و صیغه میکنن ولی یه زن فقط باید یه مرد رو بپذیره.خب این میشه تبعیض و موارد بسیار دیگه ...به نظرم دین نیومده که ما صرفا یک تئوری هایی انجام بدیم تا نتیجه اش رو اون دنیا ببینیم .دین برای ساختن ادماست برای اینکه طرز فکرای اشتباهشونو اصلاح کنن و انسانیت پیدا کنن و کامل بشن.
    ویرایش توسط saba95 : 12-26-2016 در ساعت 02:37 PM

10. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #66

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.50
    تشکـر
    1,796
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    جامعه بحثش جداست
    چه بسا اگر بازتاب درستی و کاملی از دین در جامعه داشتیم زن های ایرانی الان داشتند مانند ملکه زندگی می کردند
    اینکه شما در تعجبید برایم جای تعجبی نداشت و نداره چون متاسفانه همان افراد انقدر به افکار امثال شما رسوخ کردند و شستشوی مغزی دادند که برای دیدن واقعیت می بایست به میدان جنگ درونی رفت
    اینکه ازم ادله میخواهید همان ابتدا بهتون گفتم این ها بحثی نیست که من بیایم با دو سه تا جمله برای شما توضیح بدم برای مثال اشتباه فاحشی و که همه آن به اسلام نسبت میدهند عبارت : زن ها ناقص العقل هستند هست .
    در باره ی این جمله کتابی منتشر شده که این معنای ناقص العقل یکی از معانیش در این کتاب به معنی ناقص در ارثیه هست نه اینکه استنباط بشه زن از لحاظ عقلی ناکامله حالا این ناقص در ارثیه به خاطر حق و حقوق مازادی که هر زنی میگیره از جمله مهریه و نفقه و شیر بها و موارد دیگر که تامین کامل مادی زن برعهده ی مرد می باشد حتی اسلام به مرد گفته اگر فقیر هم هستی واجبه که زنت رو تامین بکنی حالا فرض کنیم زنی نه شوهر داشته باشه نه پدر خودشم توانایی کار کردن را نداشته باشه این وظیفه ی حکومت هست که زن رو کاملا از نظر مادی تامین کنه با وجود این همه مزایا برای زن ناقص بودنش در ارثیه موجه میشود چون مرد به طور کلی سرپرست خانواده است یعنی مسئول و وظیفه ی معاش را بر عهده داره و هم هیچ یک از مزیای زن را نداره تازه مرد ارثیه ایی که میگیرد وظیفه دارد صرف خانواده اش بکند که شامل زنش هم میشود
    در جامعه ی ما با وجود اینکه اسم اسلامی بودن را یدک میکشه اما قوانین زیاد اسلامی را رعایت نمیکنه مثلا اگر بر طبق این قانون اسلامی که حکومت موظف به تامین زنان بی سرپرست هست رو به طور کامل در جامعه رعایت میشد دیگه الان انقدر گدای زن یا زن هایی برای تامین معاش حاضر به خود فروشیند را نداشتیم گفتم که کاری به حرفت درباره جامعه ندارم اما درباره ی دین باهات مخالفم اگر به دین دقیق نگاه کنی متوجه میشی از همه نظر کامله و نقصی درش نیست

این توضیحاتی که دادم یک میلیونونیم ادله هایست برایت گفتم
    اگرچه میدونم کسی و خواب میشه بیدار کرد اما کسی و که خودش رو به خواب زده نمیشه بیدار کرد
    درنهایت ازت سپاسگذارم که نظرت رو در اختیارمون گذاشتی
    موفق باشی
    الهه جان همه معمولا بر اساس قوانینی که اجرا میشه در کشورای اسلامی درباره ی دینشون فکر میکنن. حتی قوانینی از دین برداشت بد بشه و بشت بندش چیزای دیگه باشه .اما خیلیا از سر و ته قضیه برای نفع شخصی میزنن و دین رو خراب میکنن مثل همین صیفه. باورت نمیشه ولی معلم دینی محمد بهشون گفته بود که اگر بر شهوتتون نمیتونید غلبه کنید ازدواج کنید اگر شرایط ازدواج نیست صیغه کنید حالا برای یه بسر 15 ساله!!!!!!!!!!!!!!!خب همچین ادمایی میشن الگوی دینی تو مدرسه یا بزرگترش تو جامعه.اما درسته که ادم خودش باید در مورد اون دین تحقیق کنه نه این که صرفا به عملکرد کشور اسلامی نگاه کنه اما مبلغای دینی هم مطمئنا تا حد زیادی میتونن تو افکار مردم نسبت به دین تاثیر بذارن.
    ویرایش توسط saba95 : 12-26-2016 در ساعت 02:53 PM

12. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #67

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    price Ur Pray
    شماره عضويت
    33009
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    من قبول دارم که به تبعیض ها از مسائل دینی سرچشمه میگیره .مثلا یه نمونه اش حجاب اجباری هست.یه نمونه از خشونت های جنسیتی هم اینه که زن نمیتونه دقیقا مثل مرد تو جامعه فعایت های مختلف داشته باشه که اگر داشته باشه به چشم زن خراب بهش نگاه میکنن و درصدد سواستفاده برمیان.مواردش خیلی هست که صرفا برای اینکه مرد دچار مشکل نشه زن باید از حق طبیعی ازاد بودنش بزنه و یکسری قوانین رو رعایت کنه در صورتی که برای مرد هیچ قوائد بازدارنده تلنگر نمیشه.مثلا چقدر راحت میرن و صیغه میکنن ولی یه زن فقط باید یه مرد رو بپذیره.خب این میشه تبعیض و موارد بسیار دیگه ...به نظرم دین نیومده که ما صرفا یک تئوری هایی انجام بدیم تا نتیجه اش رو اون دنیا ببینیم .دین برای ساختن ادماست برای اینکه طرز فکرای اشتباهشونو اصلاح کنن و انسانیت پیدا کنن و کامل بشن.
    بگذریم بزرگوار تاپیکی که با اهداف خاصی جهت بویلد جلوه دادن و تو جیه کرند بعضی از مسائل استارت شده باشه تا ابد بحث کردن هم دردی از زنان جامعه دوا نمیکنه چه قشر روشنفکرش چه روشنفکر نماش (هرچند همه رشد یافته فرهنگ دولتی هستند ) .

نهایت ماجرا هم با یک موفق باشید حل و فصل میشه_
    Beg for your life, you won't escape the knife
    Your fate was sealed today
    Disease has spread you pray for death
    Evisceration plague

14. Top | #68

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.56
    تشکـر
    2,136
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    2

در بحث مسائل دینی سه دسته از افراد وجود دارند :

1- افراد ی که فقط به ظواهر دین اهمیت میدهند اون قدر به ظاهر اهمیت میدهند که از خیلی از مسائل غافل میشند

2- عده ایی هم هستند که فقط به باطن اهمیت میدن و اصلا ظاهر امر براشون مهم نیست

3 - آخرین دسته کسانی هستند هم ظاهر دین و هم باطن براشون مهمه

دین باید هم در ظاهر و هم در باطن ما متجلی بکنه این طور میشه که میتونیم به انسانیت واقعی برسیم

اتفاقا اگر دین کاملا در جامعه رعایت بشه هیچ تبعیضی ما نمیبینیم برای مثال تعدد زوجات که که یکسری میگن اسلام برای مردان قرار داده در واقعش اینه که خدا در قرآن گفته اولا اجازه ی زن اول دوما رعایت عدالت و شرایط دیگر و در جای دیگری از قرآن گفته کسی نمیتونه عدالت را کامل رعایت کنه یعنی در واقع اومده این موضوع رو برای موارد خیلی خیلی خیلی نادر میگه که میشه یک در میلیونیوم

یا اینکه در جامعه یکسری خشک مذهب ها میگند زن فقط باید بشینه توی خونه در صورتی که اسلام همچین مسئله ی تایید نمیکنه و حتی در زمان پیامبر هم یکسری زنان دوشادوش مردان کار میکرند و تامین معاش میکردند و حتی یکسری در میدان های جنگ هم شرکت میکردند اگر غیر فعال بودن زنان از نظر اسلام مطلوب بود فعالیت های اجتماعی حضرت زهرا و حضرت مریم و حضرت زینب و ... که شاهدش بودیم رو نهی میکرد در صورتی فعالیت های آن برزگواران رو ارزش بخشیده

یا اینکه موضوع حجاب به عقیده ی من حتی اونایی که کافر هم هستند اگر متمدن باشند مسئله ی حجاب براشون اهمیت ویژه ایی داره چه بسا در خیلی از فیلم هاشونم این نکته رو بهش اشاره کردند حتی میتونم نمونه های زیادی بهتون بگم که به زنانی که براشون اهمیت داشت اون زنان حجاب بیشتری داشتند و حتی مردان هم همین طور
    متاسفانه ما یاد گرفتیم تا حرف از حجاب میاد ذهنمون بره سمت حجاب زن و ... در صورتی اگر بخواییم عمقی نگاه کنیم حجاب امری هست که در همه چی باید باشه حجاب گفتار رفتار نگاه و ... که شاملشون حجاب ظاهری برای مرد و زن در جامعه میشه حتی در قرآن هم گفته مردان هم باید عفیف باشند یکی از معنا های عفیف داشتن حجاب است مطمئنن اگر هر کسی تمام حجاب های ظاهری و باطنیشو رعایت کنه میتوانیم جامعه ی سعادت مند ببینیم

من کاری به جامعه ندارم که به جای باز کردن فلسفه ی حجاب و از طریق منطق وارد شدن این مسئله رو به مردم بفهمونه اومده حجاب رو اجباری کرده
    خدایی که خداست در قرآن گفته لا اکراه فی الدین یعنی گفته حتی دین اجباری نیست یعنی نباید با زور اجبار این مسئله تحمیل بشه
    در واقع به نظره من نباید دین رو در جامعه اجباری میکردند مشکل از ریشه است
    اما هر کسی که میاد این دین رو انتخاب میکنه باید از دستوراتش هم پیروی کنه و این دستورات رو ما به طور قطع باید از امام معصوم بشنویم دلیل خیلی از شبه ها و خیلی از تحریف ها به خاطره اینکه ما الان در دوره ی سردرگمی به سر میبریم چون امامون غایبه
    ادعام نمیشه جامعه ی ما اسلامی است و خیلی تبعیض ها و خیلی قوانینی داره که کسایی که اطلاعات کمی دارند از اسلام بیزار میکنه
    اما با این مطلب که دین باعث تبعض هست کاملا مخالفم
    ویرایش توسط miss eli vrn : 12-26-2016 در ساعت 08:34 PM

Don't GIVE UP

15. Top | #69

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.56
    تشکـر
    2,136
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    الهه جان همه معمولا بر اساس قوانینی که اجرا میشه در کشورای اسلامی درباره ی دینشون فکر میکنن. حتی قوانینی از دین برداشت بد بشه و بشت بندش چیزای دیگه باشه .اما خیلیا از سر و ته قضیه برای نفع شخصی میزنن و دین رو خراب میکنن مثل همین صیفه. باورت نمیشه ولی معلم دینی محمد بهشون گفته بود که اگر بر شهوتتون نمیتونید غلبه کنید ازدواج کنید اگر شرایط ازدواج نیست صیغه کنید حالا برای یه بسر 15 ساله!!!!!!!!!!!!!!!خب همچین ادمایی میشن الگوی دینی تو مدرسه یا بزرگترش تو جامعه.اما درسته که ادم خودش باید در مورد اون دین تحقیق کنه نه این که صرفا به عملکرد کشور اسلامی نگاه کنه اما مبلغای دینی هم مطمئنا تا حد زیادی میتونن تو افکار مردم نسبت به دین تاثیر بذارن.
    عزیزم من نمیگم یکسری که به اصطلاح قصدشون تبلیغ دین اما در واقع دارند با اسلام به کمر اسلام میزنند کا خوبی میکند
    بله قبول دارم مبلغ های دینی در این قضیه تاثیر دارند اما کسی که میخواد اسلام رو انتخاب کنه وظیفه اش اینکه فقط به دوروبرش نگاه نکنه به تعبیری نوک دماغشو نگاه نکنه و خودش دنبال تحقیق و بررسی بره بعد نتیجه گیری کنه
    به قول شاعر اسلام به ذات خود ندارد عیبی هر عیب که هست از مسلمانی ماست

Don't GIVE UP

16. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #70

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.50
    تشکـر
    1,796
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : استفاده از پتانسیل زنان در جامعه

‍ اگر پدرانمان در مقابل چشمان ما مادرانمان را مى بوسيدند

اگر قديمى ترها به زنانشان نمى گفتند منزل و با اسم فرزندِ پسر خطابشان نمى کردند

اگر گهگاهى به جاى پوشک و ملافه و آبکش ، کتاب و قلم دست مادرانمان مى ديديم

اگر ياد مى گرفتيم زنى که عطر ميزند فاحشه نيست

اگر ياد مى گرفتيم زنى که مى خندد و گيسوانش را به باد مى سپارد قصد خود فروشى ندارد

اگر با صداى پاشنه هاى کفش يک زن ، هزار و يک سر نمى چرخيد به سمت صدا

اگر هر مردى را که با همسرش مهربان بود و به او شاخه گلى تقديم مى کرد زن ذليل ناميده نمى شد

و هزار و يک اگر و اماى ديگر ..

امروز زن ها را معيار عقده هاى جنسى جامعه قرار نمي دادند

معيارهايمان را اشتباه نوشتند
    اشتباه." ..!

18. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)