صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 54

موضوع: بحث آزاد : آنقدر متنفرم از...

4780
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    تشکر شده 470 بار در 269 پست
    میزان امتیاز
    8

بحث آزاد : آنقدر متنفرم از...

سلام...

هر کی از هر کسی یا چیزی متنفره بیاد اینجا و بگه و اگه اشتباه می کرد دوستان یه کاری کنند تنفرش از بین بره و اگه تنفرش به جا بود که هیچی.

اول از همه خودم:

انقدر متنفرم از اینکه این روانشناسا تیریپ علمی برمیدارن اسم چارتا بیماری قلنبه سلنبه رو حفظ می کنن میان میگن شما مبتلا به بیماری مثلا آندرانیک هستید... (البته آندرانیک رو از خودم ساختم بیماری نیست اسم بازیکن فوتباله )

انقدر بدم میاد از ناراحتی و تیریپ غم و فکرای چرت و پرت و مزخرف و فک کردن به اینکه چقدر تنهام... (حتی اگه خودم ازین تیریپا بردارم) بابا پر رو باش.

انقدر بدم میاد از مهدی طارمی و علیشمس...

انثدر بدم میاد از دخترایی که خودشونو میخوان به پسرا نزدیک کنن تیریپ پسرا رو برمیدان و یه پا تامبوی میشن... مثلا دختره میاد تو گروه دانشگاه هنوز ترم یکه هنوز اول کار میگه کی ورق داره...؟ که چی مثلا میخوای بگی من پاسور بلدم؟ مثلا میخوای بگی من عروسک بازی نمی کنم؟ مثلا میخوای بگی من واسه خودم لاتی ام؟ مثلا منم آره؟ مثلا میخوای به پسرا بگی من واسه خودم شاخی ام؟

انقدر بدم میاد از خودم وقتی دختره (خیلی کلاس میذاره) تو اینستا پست میذاره واسه اینکه کلاس بذارم دیر پستشو لایک می کنم...
    ویرایش توسط Mohsen123 : 11-24-2016 در ساعت 02:34 PM
    امضای ایشان

2. 9 کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : انقدر متنفرم از...

انقدر از کلمه "متنفرم" متنفرم
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

4. 3 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32237
    تشکـر
    1
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

انقدر متنفرم از اینکه این روانشناسا تیریپ علمی برمیدارن اسم چارتا بیماری قلنبه سلنبه رو حفظ می کنن میان میگن شما مبتلا به بیماری مثلا آندرانیک هستید... (البته آندرانیک رو از خودم ساختم بیماری نیست اسم بازیکن فوتباله
    )
    رو خوب اومدی ...
    .
    .
    .
    انقدر متنفرم از همه که همه از هم نیستن!

6. کاربران زیر از meeto بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط آقا محسن گل نمایش پست ها
    سلام...

خواستم منم از این تاپیکا بزنم...

هر کی از هر کسی یا چیزی متنفره بیاد اینجا و بگه و اگه اشتباه می کرد دوستان یه کاری کنند تنفرش از بین بره و اگه تنفرش به جا بود که هیچی.

اول از همه خودم:

انقدر متنفرم از اینکه این روانشناسا تیریپ علمی برمیدارن اسم چارتا بیماری قلنبه سلنبه رو حفظ می کنن میان میگن شما مبتلا به بیماری مثلا آندرانیک هستید... (البته آندرانیک رو از خودم ساختم بیماری نیست اسم بازیکن فوتباله )
    انقد متنفرم از اونایی که از روانشناسا متنفرن

8. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

متنفرم از کسایی که. کلاس میذارن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

10. 4 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

اینقدر بدم میاد از ادمای دوبهم زن.
    اینقدر بدم میاد از آدمایی ک خودشون هزارتا گناه میکنن و بعد حجاب میکنن تا نوک دماغشون و بقیه را نصیحت و ارشاد میکنن.
    اینقدر بدم میاد از اونایی ک چشم و هم چشمی میکنن.
    اینقدر بدم میاد از آدمای دورو.

یا علی مدد

12. 5 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21862
    تشکـر
    500
    تشکر شده 144 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

از عبارت "هر جور راحتی"

14. 2 کاربران زیر از مهسا90 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی تایپیکت باحاله... آندرانیک

16. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30750
    تشکـر
    1,307
    تشکر شده 391 بار در 213 پست
    میزان امتیاز
    8

از جوگیر بودن متنفرم.
    امضای ایشان
    حال که انسان اشرف مخلوقات است
    باید در هر گام به یاد داشته باشد که خلیفه خدا بر زمین است
    و طوری رفتار کند که شایسته ی این مقام باشد.
    انسان اگر فقیر شود، به زندان افتد، آماج افترا شود، حتی به اسارت رود،
    باز هم باید مانند خلیفه ای سرافراز، چشم و دل سیر و با قلبی مطمین رفتار کند.

ملت عشق، الیف

18. 3 کاربران زیر از Aza بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    تشکر شده 444 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط unbroken نمایش پست ها
    آقا من بخوام بنویسم لیست خیلی خیلی طولانی میشه...عیب نداره؟؟؟؟من از در و دیوارم بدم میاد....خخخخخخخخ

1)آنقد بدم میاد از ابن افرادی که میان با بردن اسم بازیگر خارجی و فیلم خارجی و کتاب های ادبیات خارجی ها و نویسنده هاشون و یا خوانند ها خارجی و آهنگاشون کلاس میزارن.....متنفرم.....اصن نمیتونم تحمل کنم....نمیدونم چرا....آغا اگه میشینی میبینی دیدی دیگه ...یا اگه میخونی چیزاشون رو خوندی دیگه...برا چی میای جار میزنی به ما میگی؟؟؟؟براچی؟؟؟
    ینی برا من میشینی پا اجنبی ها!؟؟؟یا برا کلاسش؟؟؟؟؟
    2)از افراد لعنتی که میان تو حمع در مورد:جن،روح،شیطان پرستی،فوش به اسرائیل و آمریکا میدن

3)از افرادی که نیرن رو منبر میان موعظه میکنن در مورد دین و کلا بحث دینی شدید میکنن...الان که چی؟؟؟مثلن میری بهشت؟؟؟ما جهنم؟؟؟؟
    میخوای بگی من خیلی دین و ایمان دارم؟؟؟؟حضرت عیسی ایی؟؟؟موسی ای؟؟؟شیثی؟؟؟کی هستی تو؟؟؟مرتیکه!!!

4)از افرادی که میان میگن من از فلان فرد معروف یا فلان بازیگر یا فلان سیاستمدار متنفرم!!!!بدم میاد!!!الان خود شما آقا محسن گل این کارو کردین ها!!!خب آخه این افراد دلیلشون چیه؟؟؟

5)از این پسرای ایرانی که میان تیپ لات و لوتی میزنن و جوری ژست میایم که انگار ما خیلی "پسرای بدی"...بعضیاشونم زیادی نازو ادا درمیارن...مثلا نمونش تو راه مشهد یه پسری رو دیدم کلاهی سرش بود نوشته بود"پسر بد"حالمو بهم زد...ازاین پسرایی که میان مث مدلا زن ناز و ادا در میارن متنفرم...بابا عادی باش مرتیکه بی صاحاب....
    6) از این دخترا ایرانی که میرن باری عمل میکنن به علاوه باری آرایش به علاوه باری تیپ به علاوه با کلی ناز و ادا میرن نگاه آینه میکنن خودشون و تکان میدن و میگن " ما زنای ایرانی از همه دنیا خشکلتریم" متنفریم!!!
    آغا چه دبطی داره...همه نژادا هم خشکل دارن هم زشت!!!مگه میشه یه نژاد همه خشکل!!!نمیشه!!!همه جا هن خشکل هس هم زشت!!!چه ربطی داره آخه؟؟؟عوقققققققققق!!!
    7)از این پسرایی که نسبت به قیافشون یا خودشون بی اعتماد به نفسن متنفرم...حالمو بهم میزنن...البته به غیز از "micheal jackson"

8)از این افرادی که میان تو جمع راجع به استقلال پرسپولیس حرف میزنن متنفرم!!!!!
    9)از این پیرزنایی که میان در مورد ویژگی های عروسی که میخوان واسه پسرشون بیارن تو جمع میگن..

10)از این افرادی که خودشون رو خیلی اجتماعی میگیرن الکی...بعدش وقتی میان پیشت متوجه میشی که چه سطحSQپایینی دارن متنفرم...

11)از افرادی که میان تو جمع از حودشون تعریف میکنن و رجز میخونن!!!!متنفرم!!!!چه از پولش تعریف کنه....چه از زیباییش...چه از درسش تو مدرسه...چه از رشته تحصیلیش....عوقققققققففقفف

12)انقدر بدم میاد از کسایی که وقتی میری پیششون درمورد "دوست پسراشون"و رابطه هاشون میگن....مثلا که چی واقعا..خوب اگه ما بگیم پسره بده..که فردا اگه خوب دراومد یقه ما گیره...اگه بگیم خوبه که فردا اگه بهم ریخت دیگه نمیشه تو روشون نگاه کرد....

13)انقدر بدم میاد از بچه ها کوچیکی که تو جمع میان با این صدا جیغشون باری حرف میزنن...مث آدم بزرگا..بچه خفه شو برو بشین پا درس و مشقت..
    ینی میخوان بگن زبون داریم....

14)از این دخترایی که میان داستان طولانی راجع به گیر دادن پسرا بهشون میگن یا اینکه دوس پسراشون میگن متنفرم!!!!

15) از این افرادی که وقتی منو آجیم رو میبینن که دوقلوییم...خیلی بی ذوقانه نگاه میکنن و میگن ما تو خوانوادمون سه قلو داریم...عوضی....

16)از این افرادی که میات تو جمع راجع به زیباییی یه فردی که ما تا حالا ندیدیم میگن متنفرم!!!!آخه که چی مثلن؟؟؟؟شاید از نظر تو خوبه از نظر ما نه؟؟اصن شنیدن کی بود مانند دیدن؟؟به جا این کارا یه عکس بیار از طرف!!!

15)از پسرایی که تو جمع همش مزه میریزن و شوخی مسخره میکنن متنفرم!!!

16) از دخترایی که 18 یا 19 هستن یا اصن جوونتر بعد خودشون رو خیلی بالغ و رسیده میگیرن....انگار ما به بلوغ عقلی زیادی رسیدیم متنفرم!!!

17) از افرادی که تا یه فرد رو نشونشون میدی میگن طرف زشته خیلی بدم میاد خیلی...آخه سلیقته؟؟؟؟برا خودت نگهش دار....بعضیا که اصن رحم ندارن ..آدم عادی که هیچ...حتی بازیگرا رو هم میبینن همش میگن اینا زشتن...یا ملکه های زیبایی رو میبینن میگن اینا زشتن.....خیلی هم خوشکلن!!!چشت درآد!!!

18)از افرادی که وقتی بغلشون میکنی..کمرتو نمیگیرن...یا میگن..بغلم نکن بغل خوب نیست...متنفرم....عوضی!!!!!!

بببخشيدخب الان از اسم من بدت مياد جدا؟؟ بخاطر گزينه يك؟
    امضای ایشان
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

20. کاربران زیر از JOY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30396
    تشکـر
    31
    تشکر شده 28 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

میگم هنوز فک نمیکنین یکمیش مونده بگین ماشاا... ب شما باید گفت از چی متنفر نیستی اونو بگو

22. کاربران زیر از zoli بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    تشکر شده 444 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام دوست قدیمی.....من که گفتم شما خردداین و خردادی عشقه!!!!
    خوب اگه اینجوره ینی اسم خودممم باید بدم بیاد به خاطر گرینه 1.. .unbroken دیگه....
    نه بابا...منظورم اینه که از کلاس گذاشتن با اجنبی ها بدم میاد....خخخخخخخ
    اوکى فهميدم
    امضای ایشان
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

24. کاربران زیر از JOY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18107
    تشکـر
    48
    تشکر شده 34 بار در 24 پست
    میزان امتیاز
    9

متتتتتنفرم از کسایی که بدون اطلاع از موضوعی درموردش حرف میزنن(همون خاله زنک بازی)

26. 3 کاربران زیر از زهرا.ا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30396
    تشکـر
    31
    تشکر شده 28 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

متنفرم از ادمای موذی و رفتارهای موذیانه اشون یعنی دلم میخواد خفه اشون کنم

28. 4 کاربران زیر از zoli بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    تشکر شده 552 بار در 347 پست
    میزان امتیاز
    8

آقا من بخوام بنویسم لیست خیلی خیلی طولانی میشه...عیب نداره؟؟؟؟من از در و دیوارم بدم میاد....خخخخخخخخ

1)آنقد بدم میاد از ابن افرادی که میان با بردن اسم بازیگر خارجی و فیلم خارجی و کتاب های ادبیات خارجی ها و نویسنده هاشون و یا خوانند ها خارجی و آهنگاشون کلاس میزارن.....متنفرم.....اصن نمیتونم تحمل کنم....نمیدونم چرا....آغا اگه میشینی میبینی دیدی دیگه ...یا اگه میخونی چیزاشون رو خوندی دیگه...برا چی میای جار میزنی به ما میگی؟؟؟؟براچی؟؟؟
    2)از افراد لعنتی که میان تو حمع در مورد:جن،روح،شیطان پرستی،فوش به اسرائیل و آمریکا میدن

3)از افرادی که نیرن رو منبر میان موعظه میکنن در مورد دین و کلا بحث دینی شدید میکنن...الان که چی؟؟؟مثلن میری بهشت؟؟؟ما جهنم؟؟؟؟
    میخوای بگی من خیلی دین و ایمان دارم؟؟؟؟حضرت عیسی ایی؟؟؟موسی ای؟؟؟شیثی؟؟؟کی هستی تو؟؟؟مرتیکه!!!

4)از افرادی که میان میگن من از فلان فرد معروف یا فلان بازیگر یا فلان سیاستمدار متنفرم!!!!بدم میاد!!!الان خود شما آقا محسن گل این کارو کردین ها!!!خب آخه این افراد دلیلشون چیه؟؟؟

5)از این پسرای ایرانی که میان تیپ لات و لوتی میزنن و جوری ژست میایم که انگار ما خیلی "پسرای بدی"...بعضیاشونم زیادی نازو ادا درمیارن...مثلا نمونش تو راه مشهد یه پسری رو دیدم کلاهی سرش بود نوشته بود"پسر بد"حالمو بهم زد...ازاین پسرایی که میان مث مدلا زن ناز و ادا در میارن متنفرم...بابا عادی باش مرتیکه بی صاحاب....
    6) از این دخترا ایرانی که میرن باری عمل میکنن به علاوه باری آرایش به علاوه باری تیپ به علاوه با کلی ناز و ادا میرن نگاه آینه میکنن خودشون و تکان میدن و میگن " ما زنای ایرانی از همه دنیا خشکلتریم" متنفریم!!!
    آغا چه دبطی داره...همه نژادا هم خشکل دارن هم زشت!!!مگه میشه یه نژاد همه خشکل!!!نمیشه!!!همه جا هن خشکل هس هم زشت!!!چه ربطی داره آخه؟؟؟عوقققققققققق!!!
    7)از این پسرایی که نسبت به قیافشون یا خودشون بی اعتماد به نفسن متنفرم...حالمو بهم میزنن...البته به غیز از "micheal jackson"

9)از این پیرزنایی که میان در مورد ویژگی های عروسی که میخوان واسه پسرشون بیارن تو جمع میگن..

10)از این افرادی که خودشون رو خیلی اجتماعی میگیرن الکی...بعدش وقتی میان پیشت متوجه میشی که چه سطحSQپایینی دارن متنفرم...

11)از افرادی که میان تو جمع از حودشون تعریف میکنن و رجز میخونن!!!!متنفرم!!!!چه از پولش تعریف کنه....چه از زیباییش...چه از درسش تو مدرسه...چه از رشته تحصیلیش....عوقققققققففقفف

12)انقدر بدم میاد از کسایی که وقتی میری پیششون درمورد "دوست پسراشون"و رابطه هاشون میگن....مثلا که چی واقعا..خوب اگه ما بگیم پسره بده..که فردا اگه خوب دراومد یقه ما گیره...اگه بگیم خوبه که فردا اگه بهم ریخت دیگه نمیشه تو روشون نگاه کرد....

13)انقدر بدم میاد از بچه ها کوچیکی که تو جمع میان با این صدا جیغشون باری حرف میزنن...مث آدم بزرگا..بچه خفه شو برو بشین پا درس و مشقت..

14)از این دخترایی که میان داستان طولانی راجع به گیر دادن پسرا بهشون میگن یا اینکه دوس پسراشون میگن متنفرم!!!!

15) از این افرادی که وقتی منو آجیم رو میبینن که دوقلوییم...خیلی بی ذوقانه نگاه میکنن و میگن ما تو خوانوادمون سه قلو داریم...عوضی....

16)از این افرادی که میات تو جمع راجع به زیباییی یه فردی که ما تا حالا ندیدیم میگن متنفرم!!!!آخه که چی مثلن؟؟؟؟شاید از نظر تو خوبه از نظر ما نه؟؟اصن شنیدن کی بود مانند دیدن؟؟به جا این کارا یه عکس بیار از طرف!!!

16) از دخترایی که 18 یا 19 هستن یا اصن جوونتر بعد خودشون رو خیلی بالغ و رسیده میگیرن....انگار ما به بلوغ عقلی زیادی رسیدیم متنفرم!!!

17) از افرادی که تا یه فرد رو نشونشون میدی میگن طرف زشته خیلی بدم میاد خیلی...آخه سلیقته؟؟؟؟برا خودت نگهش دار....بعضیا که اصن رحم ندارن ..آدم عادی که هیچ...حتی بازیگرا رو هم میبینن همش میگن اینا زشتن...یا ملکه های زیبایی رو میبینن میگن اینا زشتن.....خیلی هم خوشکلن!!!چشت درآد!!!

18)از افرادی که وقتی بغلشون میکنی..کمرتو نمیگیرن...یا میگن..بغلم نکن بغل خوب نیست...متنفرم....عوضی!!!!!!
    مورد ۱و ۵و۶ و۱۲و۱۴روموافقم
    امضای ایشان
    هروقت زمین خوردی،دست کم چیزی از زمین بردار

30. کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31895
    تشکـر
    29
    تشکر شده 92 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    متنفرم از کسایی که. کلاس میذارن

32. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط ؛آیسان؛ نمایش پست ها
    اصلااا خنده نداشت نظرم ازت نخواستم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

33. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

انقدر متنفرم از ادمایی که مخشون خالیه ولی خیلی حرف میزنن

35. 3 کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31895
    تشکـر
    29
    تشکر شده 92 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    0

متنفرم از طرز کار کردن ایرانیا همه از کارشون میدزدند. هیچی سرجای خودش نیست. مثلا میری آرد بخری گچ قاطیش میکنن بصرفه و میری گچ بخری که آرد قاطیشه واسه اینکه بصرفه. از ماشینهای ایرانی هم متنفرم. خسته شدم هر روز کار میکنم باید به جای اینکه مانتو و لباس بخرم واسه ماشین باید خرج کنم

37. کاربران زیر از ؛آیسان؛ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    تشکر شده 325 بار در 198 پست
    میزان امتیاز
    9

اینقدر بدم میاد از آدمایی ک خودشون هزارتا گناه میکنن و بعد حجاب میکنن تا نوک دماغشون و بقیه را نصیحت و ارشاد میکنن.

يعني عاشق اين يك تيكه شدم خيلي از اين يكي خوشم اومد

39. 3 کاربران زیر از مري موجي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    میزان امتیاز
    9

منم از ادم هاي دو رووو متنفرم از ادم هاي چاپلوس متنفرم
    از ادمم هايي كه جلو روت يك جورن پشت سرت يك جور ديگه
    مثل رئيس خودم

41. 2 کاربران زیر از مري موجي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

انقدر متنفرم از کسایی که بیکارن و کارشون فقط نقطه ضعف گرفتن از بقیه و خورد کردنشونه

43. 4 کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31863
    تشکـر
    44
    تشکر شده 75 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    0

یا ابرفرززززززززززززز
    خواهر من تو از چیزی خوشت میاد؟

45. کاربران زیر از mamadiiiiii بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31863
    تشکـر
    44
    تشکر شده 75 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    0

انقدر متنفرم از این ادمایی که همه زندگیشون شده اهنگ دیس لاو و غمگین
    فک میکنن کلاسه
    بابا با کلااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااس

47. 4 کاربران زیر از mamadiiiiii بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

انقدر متنفرم از کسایی که دیگران و عقایدشون رو مسخره میکنن

49. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    انقدر متنفرم از کسایی که بیکارن و کارشون فقط نقطه ضعف گرفتن از بقیه و خورد کردنشونه
    یعنی حرف دل منو زدی.لایک
    امضای ایشان

51. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    میزان امتیاز
    8

۱.از کسایی که فقط دلشون میخواد قُم پز باشن و میشینن واست دروغ میبافن یا از خودشون تعریف میکنن تندتندخوشم نمیاد.
    ۲.متنفرم از کسایی که فقط تاوقتی کارشون بهت گیره دور و برت رو میگیرن و بعداز اینکه کمکشون کردی روی واقعیشونو نشون میدن و خودشونوبرات میگیرن.
    ۳.متنفرم ازکسایی که فقط واسه مچ گیری سوال میپرسن درحالیکه خودشون جواب رو بلدن فقط میخوان تو رو ضایع کنن.
    ۴.متنفرم از کسایی که میشینن خیالبافی و دروغاشون رو برات تعریف میکنن و بلابه نسبت شما ادم رو خر فرض میکنن.
    ۵.ازکسایی هم که خودشونو برات میگیرن خوشم نمیاد.
    ۶.از کسایی که حرف ندارن بزنن میشینن مثل پسر ندیده ها از پسرای کلاس و پیشنهادای دوستیشون حرف میزنن و خلاصه مخ ادم رو میخورن خوشم نمیاد.
    ۷.متنفرم ازکسایی که احترام پدرمادرشون و بزرگتراشونو حفظ نمیکنن و هرطور خواستن بابزرگترشون حرف میزنن و فکر میکنن مثلا امروزی هستن.
    امضای ایشان

52. کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    میزان امتیاز
    8

........
    ویرایش توسط Miss tarsa : 11-20-2016 در ساعت 02:45 PM
    امضای ایشان

54. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

از آدمهایی که سجاده آب می کشند متنفرم از کسی که ظاهر مذهبی برخورد و اخلاقش بد است متنفرم از هر آدم ریاکار بدم می آید

55. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : بحث آزاد : آنقدر متنفرم از...

.....
    ویرایش توسط Miss tarsa : 11-21-2016 در ساعت 01:25 AM
    امضای ایشان

57. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    میزان امتیاز
    8

سلام...خواستم منم از این تاپیکا بزنم...هر کی از هر کسی یا چیزی متنفره بیاد اینجا و بگه و اگه اشتباه می کرد دوستان یه کاری کنند تنفرش از بین بره و اگه تنفرش به جا بود که هیچی.اول از همه خودم:انقدر متنفرم از اینکه این روانشناسا تیریپ علمی برمیدارن اسم چارتا بیماری قلنبه سلنبه رو حفظ می کنن میان میگن شما مبتلا به بیماری مثلا آندرانیک هستید... (البته آندرانیک رو از خودم ساختم بیماری نیست اسم بازیکن فوتباله )انقدر بدم میاد از ناراحتی و تیریپ غم و فکرای چرت و پرت و مزخرف و فک کردن به اینکه چقدر تنهام... (حتی اگه خودم ازین تیریپا بردارم) بابا پر رو باش.انقدر بدم میاد از مهدی طارمی و علیشمس... انثدر بدم میاد از دخترایی که خودشونو میخوان به پسرا نزدیک کنن تیریپ پسرا رو برمیدان و یه پا تامبوی میشن... مثلا دختره میاد تو گروه دانشگاه هنوز ترم یکه هنوز اول کار میگه کی ورق داره...؟ که چی مثلا میخوای بگی من پاسور بلدم؟ مثلا میخوای بگی من عروسک بازی نمی کنم؟ مثلا میخوای بگی من واسه خودم لاتی ام؟ مثلا منم آره؟ مثلا میخوای به پسرا بگی من واسه خودم شاخی ام؟انقدر بدم میاد از خودم وقتی دختره (خیلی کلاس میذاره) تو اینستا پست میذاره واسه اینکه کلاس بذارم دیر پستشو لایک می کنم... خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
    سلام.اقامحسن شما خودت تاپیکو زدی و فرارکردی؟شوخی کردم.اگه اجازه بدی تاپیکت رو به چالش بکشم و نقدی داشته باشیم؟!
    امضای ایشان

58. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

متنفرم از کسایی که بی قانون رانندگی میکنن کی به اینا گواهینامه داده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

59. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Miss tarsa نمایش پست ها
    سلام.اقامحسن شما خودت تاپیکو زدی و فرارکردی؟شوخی کردم.اگه اجازه بدی تاپیکت رو به چالش بکشم و نقدی داشته باشیم؟!
    شرمنده سر فرصت میخونم

به چالش بکش... فقط روش خاک نریز
    امضای ایشان

60. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    میزان امتیاز
    8

شرمنده سر فرصت میخونم

اتفاقا میخوام روش خاک بریزم حالا ک اینجوره
    امضای ایشان

61. کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    میزان امتیاز
    8

شرمنده سر فرصت میخونم

نقد و نظر بنده این هست:من خودم هم تو این تاپیک شرکت داشتم و واسم جالب بود.این تاپیک یه سری مزیت داشت یه سری هم چیزایی که واقعا مزیت نبودن.البته اقا محسن بنده نظراتمو باتمام احترامی ک براتون قائلم میگم و امیدوارم شما از نظرو نقد من برداشت بد نکنید.اول اینکه خوبیش به این بود که همون طور ک خودتتونم اول تاپیک گفتی قرار شد اگر نظر ویا تنفر کسی اشتباه بود یا درست بود یا تاییدش کنیم یا تصحیحش کنیم ک این خیلی خوبه.واما یه چیز دیگه اینکه باپستایی ک دوستان تو این تاپیک گذاشتن(و یا میذارن)و تنفرهاشونو گفتن،شاید نسبت به نظرات همدیگه سوء برداشتی پیدا کردن و مثلا یه ویژگی رو که یکی ازش تنفر داره؛یکی دیگه میاد میخونه و میبینه که این ویژگی رو داره.بعد باخودش فکر میکنه ک یعنی از من بدش میاد؟؟؟؟!!!و حتی ممکنه اصلا این فکرشو عنوان نکنه و به همین خاطر یه جورایی این تاپیک میتونه دیدِ بچه های انجمن رو نسبت به هم تغیر بده.البته اینا نظرات من هست و من قصد توهین و یا خراب کردن تاپیک رو ندارم وگرنه واسش یه تاپیک جدا میزدم اگه میخواستم خرابش کنم.و حتی خودمم شرکت داشتم تو این تاپیک و راضی هم بودم چون جالب بود.اینم گفتم که بدبرداشت نکنید هم شما اقا محسن و هم دوستان دیگه.و این فقط نظرات من بود.شما خودتم میتونی نظر بدی و این نقد و چالش رو پیش ببریم.حتی میتونی نظر بنده رو راجب تاپیک،هم نقد کنی.
    امضای ایشان

63. کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

65. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31146
    تشکـر
    595
    میزان امتیاز
    8

دیفففونه.
    امضای ایشان

67. کاربران زیر از Miss tarsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

انقد متنفرم محسن الکی منو نقل قول میکنه

69. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31098
    تشکـر
    49
    تشکر شده 124 بار در 62 پست
    میزان امتیاز
    8

انقد متنفرم از اینایی که خودشون زیادی قبول دارن واعتماد به نفسشون شده اعتماد به سقف
    انقد متنفرم از اونایی که تا آدم میبینن میپرسن چه خبر پس کی ازدواج میکنین بعد یه قیافه ای میگیرن آدم از دنیا سیر میشه
    انقد بدم مياد ازاونایی که تا میخوای چیزی بگی میگه منو تو ازاین شانسها نداریم و فازمنفی میدن
    انقد بدم مياد از اونایی که تا دهنت باز میکنی سوال بپرسی یه وااا میگه بعد سرش تكون میده که چی یعنی خنگی جوابش نمیدونی
    انقد بدم مياد از اینایی که تا میخوای برا رفع مجهولات ذهنت حرفی بگی فوری شروع میکنن به استغفرالله گفتن که چی من مومنم تو کافر
    انقد بدم مياد از اونایی که به زور میخوان خودشون بندازن بین رابطه کسی
    انقد بدم مياد از اینایی که همش متن وپست اینور اونور میذارن پر حرفای قشنگ اما به وقتش عمل نمیکنن خودشون

واااااا چقدر زیاد شد فکرنمیکردم انقد بدم بیاد
    ویرایش توسط e.m : 11-22-2016 در ساعت 09:45 PM

70. 4 کاربران زیر از e.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

71. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

متنفرم از کسایی که بی قانون رانندگی میکنن کی به اینا گواهینامه داده
    مگه خوتون درست میرونید؟

72. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

....
    ویرایش توسط Experience : 11-23-2016 در ساعت 01:49 AM

73. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط e.m نمایش پست ها
    انقد متنفرم از اینایی که خودشون زیادی قبول دارن واعتماد به نفسشون شده اعتماد به سقف
    انقد متنفرم از اونایی که تا آدم میبینن میپرسن چه خبر پس کی ازدواج میکنین بعد یه قیافه ای میگیرن آدم از دنیا سیر میشه
    انقد بدم مياد ازاونایی که تا میخوای چیزی بگی میگه منو تو ازاین شانسها نداریم و فازمنفی میدن
    انقد بدم مياد از اونایی که تا دهنت باز میکنی سوال بپرسی یه وااا میگه بعد سرش تكون میده که چی یعنی خنگی جوابش نمیدونی
    انقد بدم مياد از اینایی که تا میخوای برا رفع مجهولات ذهنت حرفی بگی فوری شروع میکنن به استغفرالله گفتن که چی من مومنم تو کافر
    انقد بدم مياد از اونایی که به زور میخوان خودشون بندازن بین رابطه کسی
    انقد بدم مياد از اینایی که همش متن وپست اینور اونور میذارن پر حرفای قشنگ اما به وقتش عمل نمیکنن خودشون

واااااا چقدر زیاد شد فکرنمیکردم انقد بدم بیاد
    منم از همه اینایی که e.m گفت متنفرم بخصوص مورد سه و چهار و پنج

74. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

75. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    مگه خوتون درست میرونید؟
    بعله من با قانون رانندگی میکنم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

76. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

77. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8109
    تشکـر
    2,867
    تشکر شده 3,828 بار در 1,232 پست
    میزان امتیاز
    12

ازافراد عصا قورت داده ای که کاری جز نصحیت و نقدت ندارن متنفرم
    امضای ایشان

آموخته ام که:خدا عشقست و عشق تنهاخداست!
    آموخته ام: وقتی ناامید میشوم خدا،با تمام عظمتش،عاشقانه انتظار میکشد،دوباره به رحمتش امیدوارشوم!

آموخته ام: اگر تاکنون به آنچه خواستم نرسیدم،خدا برایم بهترش را درنظر گرفته!

78. 3 کاربران زیر از mahastey بابت این پست مفید تشکر کرده اند

79. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

به نظر من این پست مضره .

چون آدم در خودش دنبال تنفر میگدره ، اگر نداشته باشه میسازه ...

نگه داشتن حس تنفر درون ما یا تازه کردنش هم باعث میشه تبدلیل بشیم به همونی که ازش متنفر هستیم !

توصیه میکنم اهل تنفر نباشید .

دکتر شریعتی : «کلاس پنجم که بودم پسر درشت هیکلی در ته کلاس ما می نشست که برای من مظهر تمام چیزهایچندش آور بود ،

آن هم به سه دلیل ؛ اول آنکه کچل بود، دوم
    اینکه سیگار می کشید و سوم - که از همه تهوع آور بود- اینکهدر آن سن و سال، زن داشت. !...

چند سالی گذشت یک روز
    که با همسرم ازخیابان می گذشتیم ،آن پسر قوی هیکل تهکلاس را دیدم در حالیکه خودم زن داشتم ،سیگار می کشیدم وکچل شده بودم...(دکتر شریعتی).

80. 4 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

81. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    میزان امتیاز
    9

دکتر شریعتی : «کلاس پنجم که بودم پسر درشت هیکلی در ته کلاس ما می نشست که برای من مظهر تمام چیزهایچندش آور بود ،

اینکه سیگار می کشید و سوم - که از همه تهوع آور بود- اینکهدر آن سن و سال، زن داشت. !...

چند سالی گذشت یک روز
    که با همسرم ازخیابان می گذشتیم ،آن پسر قوی هیکل تهکلاس را دیدم در حالیکه خودم زن داشتم ،سیگار می کشیدم وکچل شده بودم...(دکتر شریعتی).
    [/quote]

خيلي زيبا بود
    امضای ایشان
    زندگي آب روان است روان مي گذرد هر چه اقبال من و توست همان مي گذرد

82. 4 کاربران زیر از مري موجي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

83. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط مري موجي نمایش پست ها

چند سالی گذشت یک روز

خيلي زيبا بود

شما یه کتاب بنویسید مثل 4 اثر، چون همه حرفا و کاراتون شده دقیقاً مثل نویسنده اون کتاب
    ویرایش توسط Experience : 11-23-2016 در ساعت 03:31 PM

84. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    24128
    تشکـر
    833
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    شما یه کتاب بنویسید مثل 4 اثر، چون همه حرفا و کاراتون شده دقیقاً مثل نویسنده اون کتاب
    يعني چي؟؟؟؟؟
    امضای ایشان
    زندگي آب روان است روان مي گذرد هر چه اقبال من و توست همان مي گذرد

85. کاربران زیر از مري موجي بابت این پست مفید تشکر کرده اند

86. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط مري موجي نمایش پست ها
    يعني چي؟؟؟؟؟
    در مورد فوت شدن زن عموتون و هدیه خریدن به دخترش و دریافت چک از همکارتون گفته بودین( بین هدیه دادن و دریافت چک رابطه ای هست )

امروزم این حرفو از دکتر شریعتی نقل کردین( بین متنفر بودن از اون پسر و به همون حال و روز در اومدن در آینده رابطه ای وجود داره )

خوب اینا شبیه گفته های نویسنده کتاب چهار اثر نیست؟

منظورم این بود اگه از اینجور اتفاقات براتون زیاد پیش میاد واقعاً میتونید در موردشون یه کتاب بنویسید تا بقیه مردم هم این راهو یاد بگیرن

من که خیلی دلم میخواد در این مورد بیشتر بدونم

به نظرتون چند درصد مردم وجود این رابطه ها رو قبول دارن؟

87. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

88. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

اتفاقا میخوام روش خاک بریزم حالا ک اینجوره
    خخخخخخخخخخخخخ

نقد و نظر بنده این هست:من خودم هم تو این تاپیک شرکت داشتم و واسم جالب بود.این تاپیک یه سری مزیت داشت یه سری هم چیزایی که واقعا مزیت نبودن.البته اقا محسن بنده نظراتمو باتمام احترامی ک براتون قائلم میگم و امیدوارم شما از نظرو نقد من برداشت بد نکنید.اول اینکه خوبیش به این بود که همون طور ک خودتتونم اول تاپیک گفتی قرار شد اگر نظر ویا تنفر کسی اشتباه بود یا درست بود یا تاییدش کنیم یا تصحیحش کنیم ک این خیلی خوبه.واما یه چیز دیگه اینکه باپستایی ک دوستان تو این تاپیک گذاشتن(و یا میذارن)و تنفرهاشونو گفتن،شاید نسبت به نظرات همدیگه سوء برداشتی پیدا کردن و مثلا یه ویژگی رو که یکی ازش تنفر داره؛یکی دیگه میاد میخونه و میبینه که این ویژگی رو داره.بعد باخودش فکر میکنه ک یعنی از من بدش میاد؟؟؟؟!!!و حتی ممکنه اصلا این فکرشو عنوان نکنه و به همین خاطر یه جورایی این تاپیک میتونه دیدِ بچه های انجمن رو نسبت به هم تغیر بده.البته اینا نظرات من هست و من قصد توهین و یا خراب کردن تاپیک رو ندارم وگرنه واسش یه تاپیک جدا میزدم اگه میخواستم خرابش کنم.و حتی خودمم شرکت داشتم تو این تاپیک و راضی هم بودم چون جالب بود.اینم گفتم که بدبرداشت نکنید هم شما اقا محسن و هم دوستان دیگه.و این فقط نظرات من بود.شما خودتم میتونی نظر بدی و این نقد و چالش رو پیش ببریم.حتی میتونی نظر بنده رو راجب تاپیک،هم نقد کنی.

شما که تعریف کردی از این تاپیک... مگه چیز بدی هم گفتی؟

اگه گفتی بهم نشون بده من آی کیوم پایینه یکم تو منظور گرفتن و فهمیدن متلکا... یکم متلک گیرم دیر اقدام میکنه
    امضای ایشان

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد