مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 82

موضوع: بحث آزاد:ارائه راهکارهای مراقبتهای زیبایی

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.02
    تشکـر
    608
    تشکر شده 1,196 بار در 634 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    1

Red face بحث آزاد:ارائه راهکارهای مراقبتهای زیبایی

سلام دوستا قشنگا
    بچه ها با اجازه شما و مدیر محترم سایت
    این تایپیک باز کردم که بحث خوبی داشته باشیم درباره معرفی راهکارهایی
    راجب زیبایی های فیزیک بدن میتونه راجب هرچیزی باشه : پوست ناخن مو و هر زیبایی فیزیکی دیگه ای
    اگر مثلا موهای زیبا یا پوست خوب و یا هرچیز دیگه ای دارید به ما بگید چطور ازش مراقبت کردید که انقدر خوب موندید
    یا اگر از کرمها یا لوسیون یا محلول و یا هرچیزی برای مراقبت زیباییتون استفاده میکنید در اختیار بقیه بزارید

باشد که بجای ارایشهای غلیظ یاد بگیریم مراقب زیبایی ها و تقویت فیزیکمون باشیم

از تمام خانومها دعوت به عمل می آید رازهاتون بر ملا کنید ببینیم چیکار کردید انقدر قشنگ شدید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

2. 4 کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.02
    تشکـر
    608
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : بحث آزاد:ارائه راهکارهای مراقبتهای زیبایی

اول خودم بگم که برای پیشگیری خطوط دور چشم و سیاهی دورچشم از کرم
    نئودرم استفاده میکنم بد نیست ولی توقع منو براورده نکرد
    ضد افتابم از کرم الارو استفاده میکنم البته بدون کرم پودرش (خیلی خوبه )
    وووو کرم دیگه ای مصرف نمیکنم دوست دارم بچه ها معرفی کنن اگر میدونن
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

4. 2 کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند! زیبایی هایش را بیرون بکشد ... تلخی هایش را صبر کند آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند : یک کنسرو که فقط درش را باز کنند بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون و هی لبخند بزندو بگویدحق با توست...
    شماره عضويت
    19153
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.01
    تشکـر
    1,707
    تشکر شده 5,620 بار در 1,826 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    6

چه تایپیک مفیدی
    بجای اینکه ایراداتو بقول شما با لوازم ارایشی بپوشونیم خیلی بهتره که از ریشه درمانشون کنیم
    خواهش میکنم خوشگلی از خودتونه
    من خیلی به مراقبتهای زیبایی اهمیت میدم اسم کرمها و گیاهایی که استفاده میکنم میگم امیدوارم مفید باشن.

1.کرم دور چشم بنظر من مرغوبترینش کرمهای lierac هستش،که برای انواع چروک هست و فقط یه نوع نیست پس بسته به نوع پوست میشه هرنوعی رو که نیازه تهیه کرد.

2.کرم ضد افتابی که من سالهاست استفاده میکنم کرم ضد افتاب nivea هستش که فوق العاده جذب پوست میشه و نه میماسه نه چربی باقی میزاره روی پوست.

3.کرم شب loreal استفاده میکنم که مواد غذایی پوست رو تو طول شب تامین میکنه و باعث میشه صبح که بیدار شدید پوستی شفاف و تمیز داشته باشید در واقع خستگی پوست رو هم میگیره

4.برای تقویت ابرو میتونید از محلول رزماری استفاده کنید این محلول جریان خون رو زیاد میکنه و بعد از یکماه ریزش ابرو یا حتی مو رو از بین میبره و بعد از یکماه شاهد تبدیل شدن موهای کرکی ابرو به موهای کلفت میشید البته ممکنه پوست ابرو پوست پوست بشه که نگران کننده نیست و نشانه عملکرد صحیح محلوله

5.برای داشتن لبهای نرم بدون خط میتونید از ویتامین آ یا وازلین استفاده کنید بجای رژ لبهای سربی

6.بخور همیشه تو برنامه ی هفتگیتون باشه بخور با بابونه یا پونه پوستتون رو شفاف و بدون الودگی نگه میداره

7.سعی کنید از لیمو ترش تازه استفاده کنید و مصرف شیرینی جات و قند و شکر کم کنید

8.سعی کنید برای شستن صورت از صابون استفاده نکنید چون دچار چروک میشید در طولانی مدت بجاش از ژلهای شست شو استفاده کنید

9.میوه و سبزی زیاد بخورید.

10.ورزش کنید

فعلا چیز دیگه ای یادم نمیاد اگه چیزی دوباره به ذهنم رسید برات میگم عزیزم

آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

6. 4 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    شماره عضويت
    31215
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.26
    تشکـر
    1,105
    تشکر شده 1,080 بار در 580 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    3

وااااای چه تاپیک خوبی!!

ممنون حنا جون ٬ واقعا موضوع این تاپیک جزء یکی از مهمترین دغدغه های خانوماس

من همیشه از ۱۶٬۱۷ سالگی به بعد هر میوه و سبزیجاتی میخوردم پوستشو میزاشتم روی صورتم

خدا رو شکر از پوست صورتم راضیم و همیشه ضد آفتاب نیووآ زدم و توی فصول سرد از ویتامین آ.د و وازلین واسه مرطوب نگه داشتنش استفاده کردم.

ولی دنبال یک کرم شب یا یک ضد چروک مناسبم که از این به بعد استفادشو شروع کنم

به نظر من اگه بلد باشیم چطور از پوستمون مراقبت کنیم آرایش هیچ لطمه ای به پوست نمیرسونه٬

چیزی که در مورد آرایش خیلی مهمه٬ استفاده از لوازم آرایشی با کیفیت و مراقبت قبل و بعد از آرایشه؛

حتما باید از مرطوب کننده های مناسب پوستمون استفاده کنیم و یک نکته خیییییییلی مهم اینه که موقع خواب باید صورتمون کاملا تمیز باشه!

پاک کردن آرایش که کاملا واضحه اما حتی اگه آرایشم نداریم باید صورتمونو حتما بشوریم.

واسه پاک کردن آرایشم ترجیحا اگه از آب گرم و حوله بدون استفاده از مواد شوینده و پاک کننده های آرایش باشه خیلی بهتره!

واسه موهامم همیشه از ماسک مو استفاده میکنم.

واسه بدن هم به نظرم روغن بدن بچه خییییییلی خوبه؛

کلا من از همه محصولات شوینده و بهداشتی که واسه بچه هاس خیلی استفاده میکنم چون درصد مواد شیمیایی و حساسیت زاش کمتره ! ( خونمون پره از صابون و شامپو و پودر صابون و روغن بدن بچه )

8. 3 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.02
    تشکـر
    608
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    چه تایپیک مفیدی
    بجای اینکه ایراداتو بقول شما با لوازم ارایشی بپوشونیم خیلی بهتره که از ریشه درمانشون کنیم
    خواهش میکنم خوشگلی از خودتونه
    من خیلی به مراقبتهای زیبایی اهمیت میدم اسم کرمها و گیاهایی که استفاده میکنم میگم امیدوارم مفید باشن.

1.کرم دور چشم بنظر من مرغوبترینش کرمهای lierac هستش،که برای انواع چروک هست و فقط یه نوع نیست پس بسته به نوع پوست میشه هرنوعی رو که نیازه تهیه کرد.

2.کرم ضد افتابی که من سالهاست استفاده میکنم کرم ضد افتاب nivea هستش که فوق العاده جذب پوست میشه و نه میماسه نه چربی باقی میزاره روی پوست.

3.کرم شب loreal استفاده میکنم که مواد غذایی پوست رو تو طول شب تامین میکنه و باعث میشه صبح که بیدار شدید پوستی شفاف و تمیز داشته باشید در واقع خستگی پوست رو هم میگیره

4.برای تقویت ابرو میتونید از محلول رزماری استفاده کنید این محلول جریان خون رو زیاد میکنه و بعد از یکماه ریزش ابرو یا حتی مو رو از بین میبره و بعد از یکماه شاهد تبدیل شدن موهای کرکی ابرو به موهای کلفت میشید البته ممکنه پوست ابرو پوست پوست بشه که نگران کننده نیست و نشانه عملکرد صحیح محلوله

5.برای داشتن لبهای نرم بدون خط میتونید از ویتامین آ یا وازلین استفاده کنید بجای رژ لبهای سربی

6.بخور همیشه تو برنامه ی هفتگیتون باشه بخور با بابونه یا پونه پوستتون رو شفاف و بدون الودگی نگه میداره

7.سعی کنید از لیمو ترش تازه استفاده کنید و مصرف شیرینی جات و قند و شکر کم کنید

8.سعی کنید برای شستن صورت از صابون استفاده نکنید چون دچار چروک میشید در طولانی مدت بجاش از ژلهای شست شو استفاده کنید

9.میوه و سبزی زیاد بخورید.

10.ورزش کنید

فعلا چیز دیگه ای یادم نمیاد اگه چیزی دوباره به ذهنم رسید برات میگم عزیزم

مرسی سمیرا جووونم واسه مو پیشنهادی نداری؟ برای نرم شدنش؟و اینکه خیلی راغب شدم کرم نیوا بگیرم چون هم شما هم رامونا جونم پیشنهاد کردن کرم شب واقعا نیازه ؟ و اینکه اگه قیمت کرمهارم بگی خیلی ممنوووووووووونت میشم خانومی

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

10. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.02
    تشکـر
    608
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    وااااای چه تاپیک خوبی!!

ممنون حنا جون ٬ واقعا موضوع این تاپیک جزء یکی از مهمترین دغدغه های خانوماس

من همیشه از ۱۶٬۱۷ سالگی به بعد هر میوه و سبزیجاتی میخوردم پوستشو میزاشتم روی صورتم

خدا رو شکر از پوست صورتم راضیم و همیشه ضد آفتاب نیووآ زدم و توی فصول سرد از ویتامین آ.د و وازلین واسه مرطوب نگه داشتنش استفاده کردم.

ولی دنبال یک کرم شب یا یک ضد چروک مناسبم که از این به بعد استفادشو شروع کنم

به نظر من اگه بلد باشیم چطور از پوستمون مراقبت کنیم آرایش هیچ لطمه ای به پوست نمیرسونه٬

چیزی که در مورد آرایش خیلی مهمه٬ استفاده از لوازم آرایشی با کیفیت و مراقبت قبل و بعد از آرایشه؛

حتما باید از مرطوب کننده های مناسب پوستمون استفاده کنیم و یک نکته خیییییییلی مهم اینه که موقع خواب باید صورتمون کاملا تمیز باشه!

پاک کردن آرایش که کاملا واضحه اما حتی اگه آرایشم نداریم باید صورتمونو حتما بشوریم.

واسه پاک کردن آرایشم ترجیحا اگه از آب گرم و حوله بدون استفاده از مواد شوینده و پاک کننده های آرایش باشه خیلی بهتره!

واسه موهامم همیشه از ماسک مو استفاده میکنم.

واسه بدن هم به نظرم روغن بدن بچه خییییییلی خوبه؛

کلا من از همه محصولات شوینده و بهداشتی که واسه بچه هاس خیلی استفاده میکنم چون درصد مواد شیمیایی و حساسیت زاش کمتره ! ( خونمون پره از صابون و شامپو و پودر صابون و روغن بدن بچه )
    سلام خانومی من همیشه نظر شمارو تو تایپیکها دوست میداشتم خوشحالم که واسه منم نظر میزارید چقدرر خووووب من چون کثیف کاری میشه اصلا اینکارو نمیکنم خیلی حساسم که لای موهام یا رو گردن کثیف نشه میدونم میوه طبیعی بهتره ها ولی خیلی وسواسی ام اصلاا
    مامانم همیشه میگه ماسک بزااار من فراری هستم متاسفانه ولی ترجیح میدم زیاد بخورمشون جالب بود هم شما هم سمیرا جون از نیوا استفاده میکنید می خوام اندفعه منم از کرم ضد افتاب نیوا استفاده کنم و اینکه کرم شب سمیرا معرفی کرد : کرم لورال باز اگه شما کرمی سراغ دارید معرفی کنین مرررسی خانومی روغن بچه خیلی چرب نمیشه واسه بدن ؟؟؟
    راجب ماسک مو میشه بیشتر توضیح بدی خانومی؟ من موهام پرپشته ولی نرم نیست

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

11. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    شماره عضويت
    31215
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.26
    تشکـر
    1,105
    تشکر شده 1,080 بار در 580 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط حناء نمایش پست ها
    سلام خانومی من همیشه نظر شمارو تو تایپیکها دوست میداشتم خوشحالم که واسه منم نظر میزارید چقدرر خووووب من چون کثیف کاری میشه اصلا اینکارو نمیکنم خیلی حساسم که لای موهام یا رو گردن کثیف نشه میدونم میوه طبیعی بهتره ها ولی خیلی وسواسی ام اصلاا
    مامانم همیشه میگه ماسک بزااار من فراری هستم متاسفانه ولی ترجیح میدم زیاد بخورمشون جالب بود هم شما هم سمیرا جون از نیوا استفاده میکنید می خوام اندفعه منم از کرم ضد افتاب نیوا استفاده کنم و اینکه کرم شب سمیرا معرفی کرد : کرم لورال باز اگه شما کرمی سراغ دارید معرفی کنین مرررسی خانومی روغن بچه خیلی چرب نمیشه واسه بدن ؟؟؟
    راجب ماسک مو میشه بیشتر توضیح بدی خانومی؟ من موهام پرپشته ولی نرم نیست
    ممنونم گلم لطف داری منم همیشه نظراتتو میخونم و دوس دارم

اینم که میوه و سبزی دوس داری و زیاد مصرف میکنی خیلی عالیه عزیزم.

باعث خوشحالی منه که سمیرا جون نظرش در مورد ضد آفتاب با من یکیه

میدونی کلا محصولات نیووآ خیلی خوبن٬ من همیشه ازش راضی بودم.

من موهای مجعد و زبری دارم٬ انقد که تو زندگیم واسه موهام دغدغه داشتم واسه زیبایی پوست و صورتم نداشتم!

همیشه بعد از شامپو از نرم کننده استفاده میکنم و بیشتر از دو سه دقیقه نمیزارم رو موهام بمونه چون زیادیش باعث ریزش موها میشه.

هفته ای دو بارم ماسک موی آبکشی میزارم٬ نسبت به نرم کننده باید بیشتر روی سر بمونه و بعدشم که شسته میشه!
    غیر از اونم وقتایی که ماسک آبکشی نمیزارم ٬ همیشه بعد از حمام از ماسکهای غیر آبکشی استفاده میکنم!

آره حتما این کرم شبی که سمیرای عزیزم گفت تو ذهنم هست تا بیشتر در موردش بدونم٬ یه جای دیگه هم از کرم شب ضد چروک نیووآ گفته بود که استفاده میکنه و راضیه!

13. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.02
    تشکـر
    608
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    ممنونم گلم لطف داری منم همیشه نظراتتو میخونم و دوس دارم

اینم که میوه و سبزی دوس داری و زیاد مصرف میکنی خیلی عالیه عزیزم.

باعث خوشحالی منه که سمیرا جون نظرش در مورد ضد آفتاب با من یکیه

میدونی کلا محصولات نیووآ خیلی خوبن٬ من همیشه ازش راضی بودم.

من موهای مجعد و زبری دارم٬ انقد که تو زندگیم واسه موهام دغدغه داشتم واسه زیبایی پوست و صورتم نداشتم!

همیشه بعد از شامپو از نرم کننده استفاده میکنم و بیشتر از دو سه دقیقه نمیزارم رو موهام بمونه چون زیادیش باعث ریزش موها میشه.

هفته ای دو بارم ماسک موی آبکشی میزارم٬ نسبت به نرم کننده باید بیشتر روی سر بمونه و بعدشم که شسته میشه!
    غیر از اونم وقتایی که ماسک آبکشی نمیزارم ٬ همیشه بعد از حمام از ماسکهای غیر آبکشی استفاده میکنم!

آره حتما این کرم شبی که سمیرای عزیزم گفت تو ذهنم هست تا بیشتر در موردش بدونم٬ یه جای دیگه هم از کرم شب ضد چروک نیووآ گفته بود که استفاده میکنه و راضیه!

من از کرم چرب و مرطوب کننده نیوا استفاده کردم با صابونش که خیلی راضی بودم ولی کرم دیگه ای مصرف نکردم
    مرسی خانومی موهای من مجعد نیست ولی مثل ماله شما خشکه میترسیدم نرم کننده بزنم بریزه باید ازین ماسکهایی که گفتی استفاده کنم
    جدی؟پس از سمیرا خانوم می خوایم بگه از کدوم یکی بیشتر راضی بوده لورال یا نیوا ؟ جفتشون ضد چروکن یا نه؟
    چون من می خوام این گزینه رو ام داشته باشه

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

15. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.10
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,078 بار در 2,137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

سلام

ممنون بابت تاپیکت حنا جان .

خداروشکر پوست و موی خوبی دارم ، به قول رامونا جان هرچیزی میخورمو دم دستم باشه میزنم به صورتم ، از گوجه گرفته تا پوست خیار تا آخریش که پریشب باشه عصاره ی پوست پرتقال ، پوست پرتقال رو که فشار بدید اون عصاره ای که ازش بدست میاد برای لیفت پوست خوبه .

یه مدت شیرو عسل میزدم به صورتم ، یه مدت گلاب ، یه مدت آبلیمو و گوجه رنده شده ، خلاصه هرچی که باشه خوبه .

دو سالم هست هر شب یا یه شب در میون روغن شترمرغ میزنم به صورتمو ماساژش میدم تا جذب بشه ، اینم خیلی خوب بوده ، روغن شتر مرغ باعث شفاف شدن و روشن شدن و پیشگیری از چین و چروکه ، علاوه بر همه ی اینا میشه بجای مرطوب کننده هم استفاده کرد ، معمولا بعد از حمام چون پوست صورتم خشک میشه میزنم به عنوان نرم کننده .

مرطوب کننده مارک جانسون هم پیشنهاد میکنم ، پوستو خیلی لطیف میکنه .

هفت هشت ساله بعد حمام سرم مو میزنم اینم برای اینه که موهای رنگ شده آسیب کمتری ببینن ، البته اگه مو هم رنگ نشده باشه خوبه چونکه ویتامین داره .

برای مو هم یه مدته قرص اکوفان میخورم برای تقویت ناخن و مو ، اینم تاثیرش بعد دو ماه استفاده مشخصه .

آهان راستی سرکه ی سیب هم شنیدم خوبه بعد حمام بزنی به موها و بعد آبکشی کنی ، باعث شفاف شدن موها میشه ، به علاوه اینکه از موخوره هم جلوگیری میکنه ، اینم میخوام شروع کنم به زدن ببینم چجوریه .

16. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.02
    تشکـر
    608
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    سلام

ممنون بابت تاپیکت حنا جان .

خداروشکر پوست و موی خوبی دارم ، به قول رامونا جان هرچیزی میخورمو دم دستم باشه میزنم به صورتم ، از گوجه گرفته تا پوست خیار تا آخریش که پریشب باشه عصاره ی پوست پرتقال ، پوست پرتقال رو که فشار بدید اون عصاره ای که ازش بدست میاد برای لیفت پوست خوبه .

یه مدت شیرو عسل میزدم به صورتم ، یه مدت گلاب ، یه مدت آبلیمو و گوجه رنده شده ، خلاصه هرچی که باشه خوبه .

دو سالم هست هر شب یا یه شب در میون روغن شترمرغ میزنم به صورتمو ماساژش میدم تا جذب بشه ، اینم خیلی خوب بوده ، روغن شتر مرغ باعث شفاف شدن و روشن شدن و پیشگیری از چین و چروکه ، علاوه بر همه ی اینا میشه بجای مرطوب کننده هم استفاده کرد ، معمولا بعد از حمام چون پوست صورتم خشک میشه میزنم به عنوان نرم کننده .

مرطوب کننده مارک جانسون هم پیشنهاد میکنم ، پوستو خیلی لطیف میکنه .

هفت هشت ساله بعد حمام سرم مو میزنم اینم برای اینه که موهای رنگ شده آسیب کمتری ببینن ، البته اگه مو هم رنگ نشده باشه خوبه چونکه ویتامین داره .

برای مو هم یه مدته قرص اکوفان میخورم برای تقویت ناخن و مو ، اینم تاثیرش بعد دو ماه استفاده مشخصه .

آهان راستی سرکه ی سیب هم شنیدم خوبه بعد حمام بزنی به موها و بعد آبکشی کنی ، باعث شفاف شدن موها میشه ، به علاوه اینکه از موخوره هم جلوگیری میکنه ، اینم میخوام شروع کنم به زدن ببینم چجوریه .
    سلام خانومی مرسی از شما بابت توضیحات کاملت
    من عاشق خانومهای متاهلی ام که انقدر به خودشون میرسن الان دیدم شماها همتون متاهل هستید و با مشغله و انقدر به خودتون میرسید از خودم نا امید شدم که با وجود تجردو نداشتن هیچ مسئولیتی به خودم نمیرسم
    ولی تصمیم گرفتم دیگه کلی به خودم برسم
    خانومی روغن شترمرغی که استفاده میکنی میشه مارکش و هزینش رو بگی منپوستم صافه ولی شفاف نیست انگار بیحاله دوست دارم شفاف و سفت بشه نمیدونم این روغن که شما گفتید مناسب هست برام یا نه؟
    سرکه ؟؟؟؟؟؟؟چه جالب از همین امشب تست میکنم
    کلی ممنوووونم ازت خانومی
    ویرایش توسط حناء : 12-27-2016 در ساعت 05:34 PM

می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

صفحه 1 از 9 123456789 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)