مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 80

موضوع: بحث آزاد:ارائه راهکارهای مراقبتهای زیبایی

1. Top | #71

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    میان پرواز تا پرتاب... تفاوت از زمین تا آسمان است. پرواز که کنی، آنجا می‌رسی که خودت می‌خواهی! پرتابت که کنند، آنجا می‌روی که آنان می‌خواهند، پس پرواز را بیاموز...
    شماره عضويت
    8050
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.44
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,278 بار در 1,139 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بحث آزاد:ارائه راهکارهای مراقبتهای زیبایی

بهترین زمان استفاده از ماسک :

بعد از حمام یا شستن پوست ، بهترین زمان استفاده از ماسک‌هاست. یعنی اول هر نوع آرایشی را از روی پوست‌‌تان پاک کنید. بعد در یک فضای مرطوب‌ و گرم مانند حمام قرار بگیرید تا منافذ صورت‌‌ تان باز شود.
    بعد از حمام کردن هم، بهتر است صورت‌تان را لیف بزنید تا سلول‌ های مرده از روی آن پاک شده و راه برای ورود ترکیبات فعال باز شود.
    نحوه استفاده از ماسک :

لایه‌ای ضخیم از ماسک (به خصوص ماسک‌های مرطوب‌ کننده) را روی پوست صورت و گردن بمالید
    تا آنچه پوست نیاز دارد، جذب کند.
    می‌‌توانید از سمت پایین به بالا برای کشیدن پوست به سمت بالا و وارد کردن مواد فعال به عمق
    پوست، صورت و گردن را ماساژ دهید.
    به این مسئله توجه داشته باشید که نباید مواد را به اطراف چشم که پوست آن بسیار نازک است
    بمالید چون در این صورت احتمال تورم و تحریک پوست وجود دارد.
    چند ماسک با هم ؟ :

مسلما هم‌زمان نمی‌توانید از چند ماسک استفاده کنید اما از آنجا که پوست نیازهای متفاوتی دارد
    که ممکن است یکی دو تا از آن در یک ماسک وجود داشته باشد،
    می‌توانید بر حسب نیاز خود مثلا ۳نوع ماسک مرطوب ‌کننده، روشن‌ کننده و جوان‌کننده را انتخاب کنید
    و در طول هفته به نوبت از آن‌ها استفاده کنید
    البته هرگز پشت سر هم از ۲ ماسک استفاده نکنید زیرا پوست نیازمند زمانی برای دریافت مواد فعالی
    است که روی آن نشسته است. اگر پوست چرب یا مخلوطی دارید
    ماسک آب‌ رسان را روی گونه و گردن و همزمان ماسک پاک‌ کننده را روی پیشانی، بینی و چانه بمالید.
    زمان شستن ماسک :

عموما بین ۱۰ تا نهایتا ۲۰ دقیقه زمان کافیست تا ماسک روی صورت بماند. البته اگر از ماسک آب‌رسان
    استفاده می‌‌کنید یا تقویت‌‌کننده، می‌توانید
    مدت زمان بیشتری آن را روی صورت باقی بگذارید اما در مورد ماسک‌‌های تمیز‌کننده یا روشن‌کننده که به‌طور
    آماده از داروخانه می‌خرید باید
    حتما به زمان معین نوشته شده روی بسته توجه کنید چون در غیر این صورت احتمال آسیب‌دیدن پوست وجود دارد.
    اگر این نوع ماسک‌ها را به موقع از روی پوست پاک نکنید، حس گزش و سوزش خواهید کرد.
    چند وقت‌ یک بار :

فقط اگر در آب و هوایی خیلی گرم، سرد یا خشک زندگی می‌کنید و پوست‌‌تان خشک شده،
    می‌توانید روزانه از ماسک‌‌های مرطوب‌‌کننده استفاده کنید؛ در غیر این صورت هفته‌ای ۲ بار کافیست.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #72

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.77
    تشکـر
    608
    تشکر شده 1,196 بار در 634 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    1

شما ممکن است که به لیموناد علاقه زیادی داشته باشید، ولی آنچه که برای پوست و موی شما بسیار مفید است لیمو ترش به تنهایی است. لیمو ترش فواید زیاد و خارق العاده ای برای زیبایی پوست و مو دارد. در اینجا تعدادی از برترین خواص این میوه زرد رنگ و خوش طعم را ذکر می کنیم:1.مرطوب کننده و شفاف کنندهچند قطره شیر نارگیل را با چند قطره آب لیمو ترش تازه مخلوط کنید و به پوست خود بمالید. شیر نارگیل باعث آبرسانی پوست شده و آب لیمو پوست شما را شفاف و درخشان خواهد کرد.ماسک صورت برای درخشندگی و شفافیت پوست

2.روشن کننده پوست زانو و آرنج

اگر پوست آرنج و زانوی شما تیره بنظر می رسد، لیممو ترش را به دو نیم کرده و نصفی ازآن را به پوست این نواحی بمالید. این کار مثل یک معجزه است!ماسک آووکادو برای روشن کردن پوست

3. درمان جوشهای سرسیاه

ممکن است این مورد کمی اغراق آمیز بنظر بیاید، ولی به دلیل خاصیت ضد باکتریای لیمو ترش، این میوه می تواند به درمان آکنه و انواع جوش کمک کند. تنها کافیست یک لیمو را به دو نیم کنید و آب آن را روی پوست خود بچکانید. جوش های سر سیاه قبل از اینکه متوجه شوید شروع به محو شدن خواهند کرد.از بین بردن جوش صورتاز بین بردن جای جوش

4.پاکسازی پوست

2 تا 3 قطره از آب لیمو ترش با چند قطره روغن تی تری را در 170 سی سی آب مقطر حل کنید . سپس با پارچه های کتانی این تونر رابر روی پوست صورت بگذارید تا نیم ساعت بماند.این تونر برای پوستهای آسیب دیده بسیار مناسب است.اسکرابهای لایه بردار برای نرمی و شفافیت پوست5.سفید کننده دندانمقداری جوش شیرین را با چند قطره لیمو ترش مخلوط کرده و به دندانهایتان بمالید. سپس از مسواک خود استفاده کرده و تمام سطح دندانتان را با این مخلوط تمیز کنید. این روش راهی کم هزینه تر از رفتن نزد دندانپزشک برای جرمگیری دندانهاست.کاربردهای جوش شیرین در زیبایی پوست و مومواد غذایی که باعث تیره شدن دندانها می شوند

6. درمان آفت و زخم دهان

استفاده از روغن لیمو برای درمان آفت ها و زخم های دهانی بسیار موثر بوده و به التیام سریع آنها کمک می کند.درمان گیاهی زخم ها و آفت های دهانی

7.روشن کننده پوست

لیمو ترش غنی از ویتامین C و سیتریک اسید می باشد، بنابراین وقتی مرتبا از این میوه استفاده کنید به مرور زمان به روشن شدن و درخشندگی پوست کمک می کند.ویتامین C آنتی اکسیدانی قوی برای خنثی کردن رادیکالهای آزاد و تقویت کننده تولید کلاژن به شمار می رود. این بدین معنی است که این ویتامین می تواند به روشن شدن لکه های تیره و قهوه ای پوست کمک کند. به یاد داشته باشید وقتی از ماسک لیمو ترش برای پوستتان استفاده می کنید، در طول روز حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنید، زیرا استفاده از مرکبات و همچنین لیمو ترش می تواند پوست را نسبت به اشعه آفتاب حساس سازد.ماسک لیمو ترش برای شفافیت و روشنی پوست

8. از بین برنده چربی اضافه پوست

لیمو ترش برای تعدیل چربی های موجود در پوست گزینه بسیار مناسبی بوده و به همین دلیل مانع از این می شود که پوستتان خیلی براق و چرب بنظر بیاید.مراقبت و زیبایی پوست های چرب

9.لایه بردار لب

مقدار کمی آب لیمو ترش را شبها قبل از خواب بر روی لبهایتان بمالید و صبحها بعد از بیدار شدن آن را بشویید، این کار به ترمیم لبهای خشک و از بین رفتن سلولهای مرده لب کمک می کند.درمان خانگی و طبیعی خشکی لبهااسکراب لایه بردار پوست و لبها

10.تقویت کننده ناخن

مخلوطی از روغن زیتون و آب لیمو ترش تازه را تهیه کرده و روی ناخنهایتان بمالید. این بهترین درمان برای ناخنهای خشک و شکننده می باشد و همچنین بهترین راه برای طبیعی شدن رنگ ناخنهایی است که زرد رنگ شده اند.
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

3. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #73

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    میان پرواز تا پرتاب... تفاوت از زمین تا آسمان است. پرواز که کنی، آنجا می‌رسی که خودت می‌خواهی! پرتابت که کنند، آنجا می‌روی که آنان می‌خواهند، پس پرواز را بیاموز...
    شماره عضويت
    8050
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.44
    تشکـر
    3,819
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

هفت ماسک درمانگر موی خانگی

ماسک پروتئین برای مو

برای کسانی که موهای ظریف شکننده دارند یک ماسک فوق العاده خوب و قوی داریم. با ترکیب دو موز رسیده، دو زرده ی تخم مرغ و سه قاشق خوراک خوری زیتون و سه قاشق خوراک خوری عسل در مخلوط کن ماسک شما حاضر است. محتویات را خوب مخلوط کنید. ماسک را به تمام مو، از نوک مو تا کف سر بمالید و نیم ساعت آن را به حال خودش بگذارید. موها را با آب ولرم بشویید تا موهایی ضخیم تر و پر جنب و جوش تر داشته باشید.
    ماسک موهای فر

اگر شما هم موهای فر و غیر قابل کنترل دارید، بجای رفتن به سالن های گران قیمت از دستور العمل زیر پیروی کنید. نصف فنجان شربت افرا (اگر موجود داشتید، در غیر این صورت عسل را جایگزین کنید) دو عدد موز، چهار قاشق خوراک خوری آبلیمو، یک چهارم فنجان روغن زیتون، دو قاشق خوراک خوری آرد سفید. همه ی مواد را به خوبی مخلوط کنید، محتویات را با دمای کم روی اجاق گاز قرار دهید و سعی کنید هیچ توده ای باقی نماند. این ماسک مرطوب کننده ی فوق العاده را به همه ی موهای تان آغشته کنید و با یک کلاه دوش به مدت 45 دقیقه بپوشانید. پس از شستشوی موها خواهید دید فر موهای تان نرم تر و قابل کنترل تر از هر وقت دیگری شده اند.
    ماسک مرطوب کننده مو

میوه ی آووکادو

پس از مشغله های روزمره و زیر روسری ماندن موها، موها کسل و بی روح می شوند. بنابراین برای مرطوب کردن و درخشنده کردن موها می توانید این ماسک آووکادو را در منزل امتحان کنید. نصف آووکادو را پوره کنید و از اسانس کیاهی معطر دلخواه تان به آن اضافه کنید (مثل اسانس رزماری) ابتدا موهای تان را با شامپو شستشو دهید، سپس از این ماسک روی موها بزنید. بعد از 15 دقیقه ماسک را بشویید و داشتن گیسوانی نرم را تجربه کنید. اگر جنس موهایتان خشک است، می توانید زرده ی تخم مرغ و یا ماست را به ماسک خود اضافه کنید.

ماسک درمان ضد خشکی مو

روغن نارگیل

رمز قدیمی برای درمان خشکی مو، ماساژ موها با روغن نارگیل است. موهای تان را از نوک تا کف سر به روغن نارگیل خوب آغشته کنید و کلاه دوش را به سر بکشید و بگذارید یک شب بماند. صبح با شامپو آن را بشویید. این یکی از ساده ترین راه های درمان موهای خشک است.
    ماسک تقویت درخشش مو

سرکه ی سیب، راز درخشش مو

سرکه ی سیب راز درخشندگی ویژه ی موهاست. یک قاشق سرکه سیب را با نصف فنجان آب رقیق کنید. محلول را به موها (بجز کف سر) بزنید و موها را شانه کنید. پنج دقیقه به موها استراحت بدهید و سپس موها را بشویید. اگر بوی سرکه خیلی آزارتان می دهد، می توانید چند قطره اسانس کیاهی معطر دلخواه تان به آن اضافه کنید.
    ماسک خانگی درمان موهای چرب

درمان موهای چرب

موهای چرب آن هم در شهر تهران از بزرگترین دردسرهاست. با این ماسک ساده می توانید از شر روغن اضافی موهای تان خلاص شوید. پنج قاشق خوراک خوری کشک، یک قاشق خوراک خوری آب لیمو و یک قاشق خوراک خوری جوش شیرین را باهم مخلوط نمایید. این مخلوط را به موهای تان بزنید و بگذارید نیم ساعت بماند و بعد بشویید. می توانید برای نتیجه ی بهتر، هفته ای یکبار این ماسک را به کار ببرید

ماسک مایونز برای نرمی و لطافت مو

ماسک مایونز و عسل

تقریبا همه ی خانم ها به خاطر آفتاب تند و آلودگی هوا، از موهای خشک و شکننده رنج می برند. این ماسک خانگی موهای تان را نرم و صاف می کند. نصف فنجان سس مایونز، با دو قاشق خوراک خوری عسل را خوب مخلوط کنید و آن را به همه ی موهای تان آغشته کنید. کلاه دوش را بگذارید و بعد از یک ساعت موها را با شامپو بشویید

5. کاربران زیر از رهگذر زندگی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #74

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    شماره عضويت
    11159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.18
    تشکـر
    4,040
    تشکر شده 2,821 بار در 1,389 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    وااااای چه تاپیک خوبی!!

ممنون حنا جون ٬ واقعا موضوع این تاپیک جزء یکی از مهمترین دغدغه های خانوماس

من همیشه از ۱۶٬۱۷ سالگی به بعد هر میوه و سبزیجاتی میخوردم پوستشو میزاشتم روی صورتم

خدا رو شکر از پوست صورتم راضیم و همیشه ضد آفتاب نیووآ زدم و توی فصول سرد از ویتامین آ.د و وازلین واسه مرطوب نگه داشتنش استفاده کردم.

ولی دنبال یک کرم شب یا یک ضد چروک مناسبم که از این به بعد استفادشو شروع کنم

به نظر من اگه بلد باشیم چطور از پوستمون مراقبت کنیم آرایش هیچ لطمه ای به پوست نمیرسونه٬

چیزی که در مورد آرایش خیلی مهمه٬ استفاده از لوازم آرایشی با کیفیت و مراقبت قبل و بعد از آرایشه؛

حتما باید از مرطوب کننده های مناسب پوستمون استفاده کنیم و یک نکته خیییییییلی مهم اینه که موقع خواب باید صورتمون کاملا تمیز باشه!

پاک کردن آرایش که کاملا واضحه اما حتی اگه آرایشم نداریم باید صورتمونو حتما بشوریم.

واسه پاک کردن آرایشم ترجیحا اگه از آب گرم و حوله بدون استفاده از مواد شوینده و پاک کننده های آرایش باشه خیلی بهتره!

واسه موهامم همیشه از ماسک مو استفاده میکنم.

واسه بدن هم به نظرم روغن بدن بچه خییییییلی خوبه؛

کلا من از همه محصولات شوینده و بهداشتی که واسه بچه هاس خیلی استفاده میکنم چون درصد مواد شیمیایی و حساسیت زاش کمتره ! ( خونمون پره از صابون و شامپو و پودر صابون و روغن بدن بچه )
    سلام
    روغن بچه چ مارکی میزنید؟
    "ملکه شیشه ای"

ملکه ها همه شبیه همند
    بی اعتنا ، قوی ، مغرور
    ولی فقط یکیشون شیشه ایه..
    اونی که شکستنو باچشمای بسته ام از بر میخونه...

7. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #75

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    8050
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.44
    تشکـر
    3,819
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

روش تهیه یک محصول طبیعی برای لب های شما

به منظور الهام بخشیدن و قدرت دادن به خانم ها برای دور انداختن تمام محصولات زیبایی شیمیایی برای داشتن یک سبک زندگی سالم تر، ایو این دستور انحصاری را برای درست کردن بالم لب عسل با استفاده از روغن نارگیل (یک مرطوب کننده عالی حاوی ویتامین E)، روغن آفتابگردان، کره انبه، موم (که یک سد حفاظتی طبیعی برای جلوگیری از ترک خوردن لب ها تشکیل می دهد) و البته عسل (که ضد باکتری، ضد قارچ و ضد عفونی کننده است) با ما به اشتراک گذاشت.
    بالم لب عسل
    دستور تهیه بالم لب خانگی عسل

۴ قاشق چایخوری قرص موم ارگانیک
    ۲ قاشق چایخوری روغن نارگیل ارگانیک
    ۱ قاشق چایخوری عسل مایع ارگانیک خام
    ۲ قاشق چایخوری روغن دانه آفتابگردان ارگانیک
    ۱ قاشق چایخوری کره انبه ارگانیک
    موم، روغن ها و عسل را در یک double boiler (دیگی که دیگ کوچکتری د رآن جای می گیرد)
    روی حرارت کم، آب کنید. اگر double boiler ندارید، یک کاسه آلومینیومی را در یک ماهی تابه پر
    از آب گرم قرار دهید.

هنگامی که موم آب شد، آن را از روی حرارت بردارید و با یک همزن دستی یا برقی بهم بزنید تا
    زمانی که مایع سرد شده و عسل به خوبی مخلوط شود (شما در ابتدا عسل را در زیر روغن ها
    خواهید دید که بدین معناست که باید آن را بیشتر بهم بزنید). اگر پیش از این، شروع به سفت
    شدن کرد، نترسید. دوباره آن را برای چند ثانیه در double boiler قرار دهید تا مجددا آب شود.

.

9. Top | #76

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند! زیبایی هایش را بیرون بکشد ... تلخی هایش را صبر کند آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند : یک کنسرو که فقط درش را باز کنند بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون و هی لبخند بزندو بگویدحق با توست...
    شماره عضويت
    19153
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.16
    تشکـر
    1,661
    تشکر شده 5,542 بار در 1,781 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    6

حنا جان من خیلی وقته از شامپوی پنتن استفاده میکنم

که محصول شرکت فرانسه ست شامپو فوق العاده خوبیه و قبلترها کمتر میشد اصلش رو پیدا کرد

ولی بتازگی نمایندگیش رو شرکت بوران دریافت کرده و تویه فروشگاها و داروخانه ها براحتی میشه

اصلش رو خرید کردحتما میدونید این برند بیش از 60 ساله که داره محصولات مرغوبی رو

تولید میکنه و تنها رقیبش برند head and shoulders هست و البته هردو در یک سطح هستند و در نوع خودشون عالی

ولی پنتن فکر میکنم طرفدار بیشتری داشته باشه چون ملایمتره و با مو سازگارتر

شامپو پن تن تاثیرش رو توی 14 روز رو موهاتون میزاره مو رو نرم و جوان میکنه و در برابر اسیبهای روزانه از موهاتون

مراقبت میکنه بهتون قول میدم اگر امتحانش کنید دیگه نمیرید سراغ محصول دیگه ای

آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

10. 2 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #77

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    شماره عضويت
    31215
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.28
    تشکـر
    978
    تشکر شده 933 بار در 492 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    سلام
    روغن بچه چ مارکی میزنید؟
    سلام عزیزم

فرقی نمیکنه همشون خوبن٬ ولی اگه خارجی بخوای چیکو٬ جانسون٬ بیبی اویل٬ موستلا جزء شناخته ترینها هستن ؛

حتی فیروز هم که ایرانیه خوبه.

12. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #78

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.77
    تشکـر
    608
    تشکر شده 1,196 بار در 634 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    حنا جان من خیلی وقته از شامپوی پنتن استفاده میکنم

که محصول شرکت فرانسه ست شامپو فوق العاده خوبیه و قبلترها کمتر میشد اصلش رو پیدا کرد

ولی بتازگی نمایندگیش رو شرکت بوران دریافت کرده و تویه فروشگاها و داروخانه ها براحتی میشه

اصلش رو خرید کردحتما میدونید این برند بیش از 60 ساله که داره محصولات مرغوبی رو

تولید میکنه و تنها رقیبش برند head and shoulders هست و البته هردو در یک سطح هستند و در نوع خودشون عالی

ولی پنتن فکر میکنم طرفدار بیشتری داشته باشه چون ملایمتره و با مو سازگارتر

شامپو پن تن تاثیرش رو توی 14 روز رو موهاتون میزاره مو رو نرم و جوان میکنه و در برابر اسیبهای روزانه از موهاتون

مراقبت میکنه بهتون قول میدم اگر امتحانش کنید دیگه نمیرید سراغ محصول دیگه ای

چه خوب برم بگیرم تشکرررررررررررررررررررررر رررررررررر
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

14. کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #79

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    این روزها کسی به خودش زحمت نمی دهد یک نفر را کشف کند! زیبایی هایش را بیرون بکشد ... تلخی هایش را صبر کند آدم های امروز دوستی های کنسروی می خواهند : یک کنسرو که فقط درش را باز کنند بعد یک نفر شیرین و مهربان از تویش بپرد بیرون و هی لبخند بزندو بگویدحق با توست...
    شماره عضويت
    19153
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.16
    تشکـر
    1,661
    تشکر شده 5,542 بار در 1,781 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط حناء نمایش پست ها
    چه خوب برم بگیرم تشکرررررررررررررررررررررر رررررررررر
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

16. Top | #80

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30982
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.72
    تشکـر
    341
    تشکر شده 618 بار در 342 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    1

بچه ها ماسک حنا بزااارید رو صورتتون فوق العادست
    کمتر بد جنس باشیم

بیشتر خوش جنس باشیم

صفحه 8 از 8 نخستنخست 12345678

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)