نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11

موضوع: بحث آزاد : ارتباط برقرار کردن پسر و دختر

4487
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34175
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بحث آزاد : ارتباط برقرار کردن پسر و دختر

با سلام
    عاقا میخوام بدونم این دختر پسرا چجوری با هم مچ میشن با یه نگاه؟؟؟یه کلام ختم کلام چجوری این دخترای شیطون نخ میدن دست پسره؟؟؟
    ما هم دلمون میخا خب
    از دوستام رمز موفقیتو میپرسم ولی حسودن نمیگن
    راستشو بخواید من یه خرده ظاهر جدی دارم و اندکی اخمو و کمی تا قسمتی ابری خجالتی واسه همین میدونم سینگل ب گور میشم,من قبلا دوست پسر داشتم البته اشنایی از طریق شبکه های اجتماعی بوده ولی زیاد نمیسازم با پسر جماعت ب محض شنیدن اولین علایم بروز غریزه مزخرفشون ترکشون میکنم پس نگران گول خوردنم نباشید من خودم شیطونو درس میدم,نگران شکست عشقی اینجانب هم نباشید چون پوستم کلفت شده
    سخته ببینی اون یارویی که دوزس داری دو روز بعد ببینی با یه دختر زشت و چندش جیک تو جیکن و لاو میتر************ن,زندگیم خیلی مزخرف میگذره تنهایی وحشتناکه حتی اگه یه رابطه یه ماهه هم باشه قبولش دارم
    پس اگر کمکی در باب نخ دادن بلدید تاکید میکنم کمک نه نصیحت چون میدونم اون که در این زمینه نصیحت میکنه خودش یار خودشو داره و زر اضافه میزنه ,متشکررررررررر

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : نخ دادن

ولش کن نمیخوام کل کل کنم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34175
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

گگگگگگگگگگ

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

ضمن عرض سلام و احترام

آدم واقعا توی این انجمن موضوعات و حرفهای عجیبی میبینه بعضی وقتا...هنوزم که هنوزه شگفت آوره...

خب مشکلی که شما براش مشورت میخواین کمی جالبه چون طبق صحبتهای خودتون کسی که این قبیل روابط رو تجربه کرده و شیطون رو درس میده و پوست کلفتی هم داره

دیگه چه نیازی به مشاوره گرفتن در مورد همچین موضوع کوچیکی مثل چراغ سبز نشون دادن داره ؟ روراست باشین حداقل با خودتون...واقعا چه نیازی داره ؟

قرن 21 و سال 2017 عصر ارتباطات و تکنولوژی و دیگه نیازی به این صحبتها نیست واقعا...بهتر نیست نگران مشکلاتی به مراتب جدی تر از این حرفها باشیم؟

سلامت و سربلند باشید...
    ویرایش توسط YAshin.SAhAkiyAn : 03-03-2017 در ساعت 05:41 AM
    امضای ایشان
    If You Always Put Limits On Everything You Do
    Physical Or Anything Else
    It Will Spread Into Yor Work And Into Yor Life
    There Are No Limits
    There Are Only Plateaus , And You Must Not Stay There

You Must Go Beyond Them

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34175
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ایششششش, فقط میان اینجا حرف کلیشه ای میزنن بشن مشاور نمونه
    من بلد بودم چراغ سبز نشون بدن نیمه شب بیکار نبودم از جنااااااابت سوال بپرسم
    نمکدون!!!!!

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34175
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ایششششش, فقط میان اینجا حرف کلیشه ای میزنن بشن مشاور نمونه
    من بلد بودم چراغ سبز نشون بدن نیمه شب بیکار نبودم از جنااااااابت سوال بپرسم
    نمکدون!!!!!

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    کافیه یه نخ از چرخ خیاطی برداری بدی به طرفت حله.
    گذشته از شوخی به نظرم توی این دوره زمونه ادم از ازدواج کردن با این پسرا میترسه چه برسه دیگه به دوستی و این حرفا.به هیچکی نمیشه اعتماد کرد تو نمیدونی طرفی که میخوای باهاش دوست شی چجور ادمی هست پس ارزش ریسک نداره.نخ دادن هم هنر خاصی نمیخواد اکثرا با یه خنده و عشوه طرفو گول میزنن.ولی اینکه کار درستی میکنی یا نه چیزیه که خودت باید تصمیم بگیری و قضاوت کنی.اگر برات مهم نیست که همسراینده ات به چندتا دختر نخ داده باشه حرفی ندارم ولی اگر مهمه خودت هم باید رعایت کنی.
    ویرایش توسط saba95 : 03-03-2017 در ساعت 04:26 AM

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

سنت کمتر 20 ؟؟؟؟ اشکال نداره مال سنته
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

9. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33849
    تشکـر
    170
    تشکر شده 134 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    سنت کمتر 20 ؟؟؟؟ اشکال نداره مال سنته
    نمی دانم چرا یاد این ابیات از مولانا افتادم ::!

قفلی یود میل وهوا بنهاده بر دل های ما//
    مفتاح شو ، مفتاح را دندانه شو دندانه شو
    تو لیلة القبری برو تا لیلة القدری شوی//
    چون قدر مر ارواح را کاشانه شو کاشانه شو

اندیشه‌ات جایی رود وآنگه تو را آن جا کشد //
    ز اندیشه بگذر چون قضا پیشانه شو پیشانه شو

ویرایش توسط AmirAli65 : 03-03-2017 در ساعت 10:23 AM

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط nejla نمایش پست ها
    با سلام
    عاقا میخوام بدونم این دختر پسرا چجوری با هم مچ میشن با یه نگاه؟؟؟یه کلام ختم کلام چجوری این دخترای شیطون نخ میدن دست پسره؟؟؟
    ما هم دلمون میخا خب
    از دوستام رمز موفقیتو میپرسم ولی حسودن نمیگن
    راستشو بخواید من یه خرده ظاهر جدی دارم و اندکی اخمو و کمی تا قسمتی ابری خجالتی واسه همین میدونم سینگل ب گور میشم,من قبلا دوست پسر داشتم البته اشنایی از طریق شبکه های اجتماعی بوده ولی زیاد نمیسازم با پسر جماعت ب محض شنیدن اولین علایم بروز غریزه مزخرفشون ترکشون میکنم پس نگران گول خوردنم نباشید من خودم شیطونو درس میدم,نگران شکست عشقی اینجانب هم نباشید چون پوستم کلفت شده
    سخته ببینی اون یارویی که دوزس داری دو روز بعد ببینی با یه دختر زشت و چندش جیک تو جیکن و لاو میتر************ن,زندگیم خیلی مزخرف میگذره تنهایی وحشتناکه حتی اگه یه رابطه یه ماهه هم باشه قبولش دارم
    پس اگر کمکی در باب نخ دادن بلدید تاکید میکنم کمک نه نصیحت چون میدونم اون که در این زمینه نصیحت میکنه خودش یار خودشو داره و زر اضافه میزنه ,متشکررررررررر
    سلام

یه چراغ سبز همیشه دستت باشه هر جا پسری دیدی که ازش خوشت اومد چراغ سبزو بنداز تو چشش بگو دوس میشی یا کورت کنم؟

12. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بحث آزاد : ارتباط برقرار کردن پسر و دختر

اکثر آقایون در نزدیک شدن به خانم ها بزرگترین اشتباهشان این است که بیش از اندازه فکر می کنند که چه باید بگویند. تصورشان این است که یک کلام جادویی وجود دارد که در همه موقعیت ها جواب می دهد. این کلام جادویی را تمرین کرده و وقتی به فرد مورد نظرشان تحویل می دهند انتظار دارند که آن خانم فوراً جذب آنها شود.

اما متاسفانه این روش به ندرت عمل می کند. چون معمولاً بیشتر حرفهایی که می زنید بی ربط است. در جلب توجه یک خانم کلید کار اعتماد به نفسی است که به او نشان میدهید.
    1) به محیط دقت کنید. درمورد چیزی که در محیط اطراف می بینید نظری بدهید. این روش مخصوصاً در فروشگاه و مغازه خیلی موثر است. مثلاً اگر او می خواهد یک ساندویچ مرغ سفارش دهد، از او بپرسید که ساندویچ مرغ های آن مغازه خوب هستند یا نه. نظرتان را فوری در آن موقعیت خاص ابراز کنید تا کاملاً طبیعی به نظر برسد. مهم نیست که کجا باشید، همیشه نکته جالبی برای نظر دادن وجود دارد.

2) لبخند بزنید. اینکار به او نشان می دهد که اعتماد به نفس دارید و رفتاری دوستانه دارید. یک لبخند طبیعی نه تنها به خودتان احساس خوبی می بخشد، بلکه برقراری رابطه را برای فرد مقابل نیز راحت تر می کند.

3) دست دست نکنید. اگر برای نزدیک شدن به او تامل کنید، نشان می دهد که اعتماد به نفس ندارید و او فوراً نظر منفی راجع به شما پیدا خواهد کرد. وقتی او را می بینید، بعد از مدت زمان کمی به سمت او بروید و به او نشان دهید که مردی هستید که می داند چه می خواهد و دنبال آن رامی گیرد.

4) زبان بدن مثبت. اگر قوز کرده و سر رو به پایین به او نزدیک شوید، اطلاعات منفی درمورد خودتان به او منتقل خواهید کرد. پس صاف بایستید، شانه ها را عقب و سینه را جلوب دهید و محکم و البته ریلکس راه بروید.

5) نه خیلی سریع. اگر خیلی تند راه بروید، زنگ هشدار درونی او به صدا در خواهد آمد. سعی کنید آرام و عادی به او نزدیک شوید و این بهترین راه برای ایجاد حس راحتی در فرد مقابلتان است.

6) ارتباط چشمی برقرار کنید. هیچوقت شما اولین کسی نباشید که ارتباط چشمی را وقتی نزدیک می شوید قطع کند. اگر چنین کاری بکنید، طرف مقابل تصور خواهد کرد از اینکه به او نزدیک شده اید احساس خوبی ندارید. وقتی از ارتباط چشمی قوی استفاده کنید، بیشتر به سمتتان کشیده خواهد شد. با تمرین در اینکار استاد خواهید شد.

7) گوش دهید. حتماً به حرفهایی که می زند خوب گوش دهید. هیچوقت جواب او را قبل از اینکه خوب درموردش فکر کرده باشید به زبان نیاورید. خانم ها عاشق مردهایی هستند که به جزئیات حرفهای آنها هم خوب گوش می دهد.

8) بی قرار نباشید. لول خوردن و بیقرار بودن بعد از اینکه به فرد مورد نظرتان نزدیک شدید نشان می دهد که احساس راحتی نمی کنید. در اینصورت طرفتان هم چنین احساس پیدا می کند و بحث را ختم می کند. باید مراقب حرکاتتان باشید. حرکاتی انجام دهید که اعتماد به نفس و راحتی شما را به طرفتان مخابره کند نه ناراحتی و بی قراریتان را.

9) تن صدایتان را ملایم کنید. تن صدایتان ابزار بسیاری قوی است. بهترین راه این است که با صدایی آرام و در ضمن شوخ به او نزدیک شوید. همچنین می توانید با صدایی جدی شروع کنید و بگویید "امیدوارم کمی از ساندویچ را برای من نگه داشته باشید" و با لبخندی در ادامه آن به او بفهمانید که شوخی می کرده اید. همراه با دوستانتان روی تن صدایتان تمرین کنید.

10) با فاصله ازاو بایستید. مردهایی که موقع حرف زدن خیلی به سمت زن مورد نظرشان خم می شوند باعث می شوند که احساس ناراحتی به فرد مقابل دست بدهد. بهتر است کمی عقب تر بایستید و این باعث می شود نشان دهید که به حریم او احترام قائلید و از خودتان نیز مطمئن هستید.

رمز موفقیت در استفاده از این روش ها این است که تمرین کنید. این نکات را امتحان کنید و ببینید چه واکنشی دریافت می کنید. وقتی همه آنها را یکجا استفاده کنید مطمئن باشید که بهترین نتیجه عایدتان خواهد شد
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)