مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 33 از 33

موضوع: بحث آزاد:از چه مدل ماشین زیر 40 میلیونی خوشت میاد؟

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26659
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.19
    تشکـر
    1,408
    تشکر شده 826 بار در 588 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : بحث آزاد:از چه مدل ماشین زیر 40 میلیونی خوشت میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    چند سال قبل من و یکی از دوستانم درباره مدل ماشین و زندگی صحیت میکردیم. بحث رفتش سمت اینکه چه کسانی چه ماشین هایی دارند. ناخودآگاه گفتش صبج زود بیرون میری چه ماشین های خوبی توی مسیر هستند.
    دیدم چقدر حرفش درسته .شما ساعت 6و7 صبح از خانه بیرون برو هرچه ماشین مدل بالا و شاسی بلنده در حال تردد هستند حالا ساعت 8و9 برو همه فرم ماشینی میبینی.
    همه کسانی که هدف دارند و تلاش پیگیر دارند صبح خیلی زود بیدار هستند و مشغول تلاش و کار
    بعد یک عده که از دور می بینند میگن طرف خوش شانس بوده یا بچه پولدار بوده یا از راه نادرست پول درآورده... باید به اینجور افراد گفت نه عزیز وقتی شما در خواب ناز بودی اون شخص سالها همین ساعت رو در حال تلاش بوده
    فقط باید تلاش کرد و نا امید نشد همه چیز ممکنه اگر بخواهیم
    حرفتون متین هست
    به نکته ی خوبی اشاره کردین، کسانی که هدف دارند بالاخره یه زمانی و یه جایی به هدفشون می رسند حتی بعد از پشت سر گذاشتن کلی سختی
    و یا اگه به همه ی هدفشون نرسن به نزدیکاش میرسند
    به اصطلاح میگن اگه هدفت رسیدن به ماه هست و اگه براش تلاش کنی و بهش نرسی حداقل به یه ستاره می رسی
    آدمی که تو زندگیش به یه موفقیت خوب میرسه و مردم وقتی بهش نگاه میکنن موفقیت رو میبینن نه سال ها تلاش و پشتکارش رو
    در حالیکه اگه همون آدم ها اون شخص رو به جای مقصد توی مسیر میدیدن خیلی نظرشون عوض میشد و دست از شانس و تقدیر و سرنوشت برمیداشتن

البته نمیدونم دقیقا خداوند تقدیر و سرنوشت رو چجوری تعریف کردن برای انسان
    ولی کسانی که پیشگویی میکنن و میگن از طریق اجنه آینده ی آدم رو میبینن رو هم نمیدونم واقعا آیا میشه تغییر داد یا نه
    ولی چند بار دیدم حرفشون درست از آب در اومده!
    خداوند که قادر مطلق هست چطور به برخی بنده هاش این اجازه رو میده که سرنوشت بقیه رو بتونن بخونن؟!
    من گاهی این چیزها برام سوال میشه
    البته تا حالا با این افراد برخورد نداشتم ولی بقیه که مراجعه کردن یه چیزهایی گفتن در مورد سرنوشت من ، همیشه کنجکاوم بدونم درست میشه حرفشون یا نه
    ای کاش میشد گاهی آدم با خدا حرف میزد و جواب بعضی چراها رو ازشون پرسید!

دوسه روز پیش با یکی از اقوام در این مورد صحبت می کردم
    البته طبق معمول نظرشون این هست که خداوند یه راه سرنوشت برای آدم تعریف کرده و آدم ناخودآگاه همون مسیر رو باید بره!
    اما من میگم خداوند خودش قدرت انتخاب و اختیار به آدم داده، حتی تو مهم ترین مسئله ی زندگی که زندگی و مرگ هست
    مثلا یکی میتونه با ماشین بره ته دره و یا به طریق دیگه ای جون خودش رو بگیره! مصداقش هم زیاد هست و خداوند نمیاد بگه اینکارو نکن و یا کسی بهش اجازه ی این کار رو نده
    یکی هم هست با خودش اونقدر مهربون هست و سالم زندگی میکنه سال ها عمر مفید داره و بهترین لذت رو از زندگی میبره
    یکی هم منتظر تقدیر هست و همیشه خودش رو در چارچوب سرنوشت میبینه
    حس می کنم کسانی که تو زندگی بنا به هر دلیلی توی رسیدن به یه هدف دچار مشکل شدن و رضایت زیاد خوبی از زندگی ندارن بیشتر این حرف هارو میزنن تا آدمایی که با تلاششون به اونچه که میخوان رسیدن یا حداقل به نزدیکای هدفاشون

من میگم اگه خداوند راههایی هم برای انسان مشخص کرده یک راه نیست و به قول دکتر فرهنگ ممکنه در زندگی هر آدمی ده ها راه برای خوشبخت شدن و رسیدن به مقصد وجود داشته باشه و اون با قدرت انتخابش یکی رو به دلخواه انتخاب کنه
    چون اگه غیر این باشه به نظرم هم حرف خداوند زیر سوال میره و هم اینکه آدم میشه یه رباتی که یه برنامه نویس یک بار برای همیشه برنامه اش رو تعریف کرده و راه دومی براش وجود نداره
    که این هم در مورد انسان که اشرف مخلوقات هست جالب و قشنگ نیست.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 09-15-2017 در ساعت 11:14 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30886
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.13
    تشکـر
    940
    تشکر شده 1,391 بار در 789 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    حرفتون متین هست
    به نکته ی خوبی اشاره کردین، کسانی که هدف دارند بالاخره یه زمانی و یه جایی به هدفشون می رسند حتی بعد از پشت سر گذاشتن کلی سختی
    و یا اگه به همه ی هدفشون نرسن به نزدیکاش میرسند
    به اصطلاح میگن اگه هدفت رسیدن به ماه هست و اگه براش تلاش کنی و بهش نرسی حداقل به یه ستاره می رسی
    آدمی که تو زندگیش به یه موفقیت خوب میرسه و مردم وقتی بهش نگاه میکنن موفقیت رو میبینن نه سال ها تلاش و پشتکارش رو
    در حالیکه اگه همون آدم ها اون شخص رو به جای مقصد توی مسیر میدیدن خیلی نظرشون عوض میشد و دست از شانس و تقدیر و سرنوشت برمیداشتن

البته نمیدونم دقیقا خداوند تقدیر و سرنوشت رو چجوری تعریف کردن برای انسان
    ولی کسانی که پیشگویی میکنن و میگن از طریق اجنه آینده ی آدم رو میبینن رو هم نمیدونم واقعا آیا میشه تغییر داد یا نه
    ولی چند بار دیدم حرفشون درست از آب در اومده!
    خداوند که قادر مطلق هست چطور به برخی بنده هاش این اجازه رو میده که سرنوشت بقیه رو بتونن بخونن؟!
    من گاهی این چیزها برام سوال میشه
    البته تا حالا با این افراد برخورد نداشتم ولی بقیه که مراجعه کردن یه چیزهایی گفتن در مورد سرنوشت من ، همیشه کنجکاوم بدونم درست میشه حرفشون یا نه
    ای کاش میشد گاهی آدم با خدا حرف میزد و جواب بعضی چراها رو ازشون پرسید!

دوسه روز پیش با یکی از اقوام در این مورد صحبت می کردم
    البته طبق معمول نظرشون این هست که خداوند یه راه سرنوشت برای آدم تعریف کرده و آدم ناخودآگاه همون مسیر رو باید بره!
    اما من میگم خداوند خودش قدرت انتخاب و اختیار به آدم داده، حتی تو مهم ترین مسئله ی زندگی که زندگی و مرگ هست
    مثلا یکی میتونه با ماشین بره ته دره و یا به طریق دیگه ای جون خودش رو بگیره! مصداقش هم زیاد هست و خداوند نمیاد بگه اینکارو نکن و یا کسی بهش اجازه ی این کار رو نده
    یکی هم هست با خودش اونقدر مهربون هست و سالم زندگی میکنه سال ها عمر مفید داره و بهترین لذت رو از زندگی میبره
    یکی هم منتظر تقدیر هست و همیشه خودش رو در چارچوب سرنوشت میبینه
    حس می کنم کسانی که تو زندگی بنا به هر دلیلی توی رسیدن به یه هدف دچار مشکل شدن و رضایت زیاد خوبی از زندگی ندارن بیشتر این حرف هارو میزنن تا آدمایی که با تلاششون به اونچه که میخوان رسیدن یا حداقل به نزدیکای هدفاشون

من میگم اگه خداوند راههایی هم برای انسان مشخص کرده یک راه نیست و به قول دکتر فرهنگ ممکنه در زندگی هر آدمی ده ها راه برای خوشبخت شدن و رسیدن به مقصد وجود داشته باشه و اون با قدرت انتخابش یکی رو به دلخواه انتخاب کنه
    چون اگه غیر این باشه به نظرم هم حرف خداوند زیر سوال میره و هم اینکه آدم میشه یه رباتی که یه برنامه نویس یک بار برای همیشه برنامه اش رو تعریف کرده و راه دومی براش وجود نداره
    که این هم در مورد انسان که اشرف مخلوقات هست جالب و قشنگ نیست.

سلام
    دنبا پر از چراهای بی جواب هست منم نمیدانم سرنوشت دقیقا چیه ولی هر چی هست تقدیر از دسترس من و شما خارجه
    به نظر من اینکه یک فرد در کجای دنیا چه خانواده ای با چه مذهبی و چه جنسیتی دنیا میاد حداقل تاثیر 50 درصدی اولیه رو در زندگیش میگذاره
    دیگه باقیش بستگی به شرایط و دید ما به زندگی داره و اینکه سعی کنیم شرایط رو به نحو احسن به نفع خود تغییر بدهیم
    بحثی که من واردش شدم درباره اون دسته از کسانی که زحمتشان رو میکشند و نتیجه دلخواه نمیگیرند چون بار زندگی زیادی بر روی دوش دارند یا کسانی که شرابط نامیزان دارند نبود حرفم درباره اشخاصی هست که در زندگیشان درست و حسابی تلاش نمیکنند و توقعات زیاد دارند

مثلا از دید من کاری که ساعت 8 و 9 شروع میشه اسمش کار نیست کسی کار میکنه که ساعت 7 تا 7:30 سرکارش حضور داشته باشه. حتی اگر کسی در اداره یا مغازه ای مشغول به کار هست که تایم کاری دیرتر هست هیچ اشکالی نداره باید بیدار شد اون یک ساعت رو کتاب فروش یا هر کتابی که مربوط به شغل و حرفه اش هست رو مطالعه کنه.
    اصلا به نظر نمیاد ولی همین یک ساعت ها طی سالها بین معلومات و زندگی آدم ها شکاف ایجاد میکنه و یکی رو توی کارش موفق میکنه یکی معمولی و یکی ناموفق .
    پس این تایم کاری مستلزم 6 صبح بیدار شدن هست.وقتی سالهاست این ساعت رو پاشدم و کار کردم نمیتوانم بپذیرم طرف که توی ده پانزده سال ،ده پانزده بار سرجمع این ساعت رو بیدار نشده ... از شانس و بدبختی و حق خوری صحبت کنه.
    هرکسی ممکنه در زندگیش اشتباهاتی داشته باشه یا راهی رو نادرست رفته باشه مهم اینه به خودمان بیاییم
    دو تا برادر دو قلو بودند پدری الکلی داشتند. یکی راه پدر رو پیش گرفت مثل پدر الکلی شد یکی سمت الکل نرفت و بیزینس من شد.
    از هر دو پرسیدند چرا این راه رو انتخاب کردی؟ هر دو گفتند پدرم رو دیدم
    نحوه دیدن ما خیلی مهمه اینکه شرایط رو بد ببینیم و همان بدی رو الگو قرار بدهیم یا از بدی شرایط موقعیت خوب رو بسازیم
    ویرایش توسط siavash_en : 09-16-2017 در ساعت 12:19 AM
    نیست نشان زندگی
    تا نرسد نشان تو

3. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دلم از دنیا گرفته ... غم من مهتاب نداره
    شماره عضويت
    27671
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.12
    تشکـر
    693
    تشکر شده 525 بار در 354 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    موافقم
    پارس به خصوص سفیدش به دل میشینه.
    اصن عالیه
    باهاش خانومت رو ببری شمااال
    اصن صفایی داره برا خودش
    تایرهاش هم اسپرت باشه که دیگه هیچی
    قدر دان دانشته هایتان باشید نمیتوانید باور کنید که چه بسیار ادم هایی که به داشتن آنها ارزو مندند

طراح وب ، سئو ، اندروید ، تبلیغات سوالات کامپیوتری و فناوری خود را خصوصی کنید در خدمت شما هستم

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)