صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 66

موضوع: بحث آزاد: برخورد مامورین گشت ارشاد

6611
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

بحث آزاد: برخورد مامورین گشت ارشاد

سلام
    چرا باید یه دختر که بیماری قلبی داره رو فقط برای اینکه موهای سرش پیداست به وحشیانه ترین شکل ممکن کتک بزنن اینه تزریق اعتقادات خدا و پیامبر به مردم ؟اینه نحوه ی تبلیغ دین اسلام؟
    اونم چی ادم از اینکه همجنست اینکارو بکنه بیشتر میسوزه یعنی خود زنها به هم رحم نمیکنن و همجنسشونو بخاطر اعتقادش کتک میزنن!!! دلیلشو میدونم این زنها به اسم دین تمام عقده هایی که تو وجودشونه رو با وارد شدن به این شغل شریف تخلیه میکنن!
    هیچ جای دنیا نه اجبار توی دین هست نه توی حجاب چرا وضع ایران اینقدر خرابه و مبلغای دین مث سگی هستن که قلادشونو تازه باز کردن؟
    از وقتی جامعه داره با زور و کتک حجاب رو تحمیل میکنه ناخوداگاه حس تنفر نسبت به حجاب تو وجودم ایجاد میشه.
    چرا هنوز شعور مسئولا به اون حد نرسیده که درک کنن ادما با اعتقادای مختلف میتونن کنار هم زندگی کنن؟!
    این که یه دختر رو بخاطر پوشش کتک میزنید اوج مردسالاریو تو جامعه نشون میده شما به چه حقی رو دختر مردم دست بلند میکنید اونم دختری که بیماری قلبی داره؟!!!!!!
    متاسفم برای بیکفایتی یه عده و متاسفم واسه دخترایی که نمیدونم از رو حس پاچه خواری یا تعصب دینی که بجای انسان ازشون حیوان ساخته اینا رو میبینن و سکوت میکنن .
    حتی اسلام هم حجاب و دینو اجبار نکرده و انسان رو ازاد گذاشته تا خودش انتخاب کنه و توصیه کرده کنار مسیحی ها یهودی ها و سایر فرقه ها مسالمت امیز زندگی کنید در مورد حجاب هم هیچ اجباری قائل نشده مسئولا دیگه از خدا بالاترن دارن گند میزنن به دین خدا؟!
    به نظر من مهمترین مشکل جامعه ما نه بدحجابیه نه تلگرامه که میخوان از ترس ابرو فیلترش کنن میتونم به جرئت بگم تمام مشکلات ما وجود ادمای نالایقی هست که نشستن و دارن تصمیم میگرن و با اعتماد بنفس تمام خودشونو امام زمان و پیرو راه ائمه میدونن مردم بخاطر این ادمای پر ادعا دارن هر روز فشار اقتصادی تبعیض های جنسیتی دزدی های کلان فرار مغزها و نوابغ از ایران و تمام چیزایی که جزو حقوق بشره و نقض میشه رو تحمل میکنن.
    به نام دین به کام خود!
    حااالا تلگرامم میخوان فیلتر کنن یه عده بدبختو از کار بندازن تا بوی گند کثافت کاریاشون از طریق کانالای سیاسی به مشام کسی نخوره واقعا متاسفم!
    ببخشید سرتون رو درد اوردم با دیدن کلیپ خیلی حالم بد شد خواستم حرفایی که توی دلم مونده بود رو یه جا بزنم.
    ویرایش توسط saba95 : 04-20-2018 در ساعت 03:09 PM

2. 15 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    تشکر شده 773 بار در 518 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : برخورد وحشیانه و حیوانی مامورین گشت ارشاد با دختر بیحجاب

درود
    منم کلیپ رو دیدم تو تلگرام
    اعصابم بهم ریخت..
    رضا صادقی عزیز هم حسابی اعصابش بهم ریخته بود..تو اینستاگرامش نوشته و اهنگم خونده..

مطمن باشند تقاص پس میدن..
    حالم خیلی گرفته شد..بیچاره رو کتک زدن..
    نمیدونم چی بگم؟؟

در رابطه با فیلتر تلگرام اینا فقط ب فکر خودشون هستن.ی عده ی هستن دارن کار میکنند و پول در میارن از تلگرام.چرا باید فیلترش کنند؟؟
    چرا تا یک برنامه ی رشد میکنه این جور کارا‌شون شروع میشه؟؟
    بیاین بجای فیلتر کردن یک برنامه بدین بیرون رقابت کنید بهش نه اینکه فیلترش کنید..
    چرا تماس صوتی تلگرام فیلتر کردند؟؟
    بخاطر خودشون..چون اپراتوراشون بیکار شدن بی پول.با اون کیفیت عالی و هزینه کم
    اینا فقط بفکر خودشون هستن
    در اخرم میگن بخاطر امنیت فیلتر کردیم.
    اگه امنیته که باید کلا اینترنت قطع بشه.

دیــــــــــن من انســــــــــانیت هست

فرستاده شده از SM-J110Hِ من با Tapatalk

4. 3 کاربران زیر از javaheri69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34397
    تشکـر
    60
    تشکر شده 53 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام صباخانم
    بله منم این کیلیپ رو دیدم و قلبم شدیدا به درد اومد تمام حرفایی که میگین درست.
    اینکه یه تعداد ادم اونجا بودن و فقط شاهد این ماجرا بودن نشون میده حکومت در بیغیرت کردنمون موفق بوده.
    تو یه همچین جامعه ای که اینجور وحشیانه رفتار میکنن برای اینکه اعتقادی رو بقول شما به کسی تزریق کنن حتی اونایی که یسری چیزا رو رعایت میکنن هم زده میشن بخاطر تبلیغ وحشیانه دین.
    متاسفانه ما هنوز و هنوز تو ابتدایی ترین مسائل که باری همه جوامع حل شده گیر کردیم و یسری کارای روتین و بیهوده انجام میدیم که نتیجه ای نداره و روبنایی هست.

6. کاربران زیر از maziar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط javaheri69 نمایش پست ها
    درود
    منم کلیپ رو دیدم تو تلگرام
    اعصابم بهم ریخت..
    رضا صادقی عزیز هم حسابی اعصابش بهم ریخته بود..تو اینستاگرامش نوشته و اهنگم خونده..
    مطمن باشند تقاص پس میدن..
    حالم خیلی گرفته شد..بیچاره رو کتک زدن..
    نمیدونم چی بگم؟؟
    در رابطه با فیلتر تلگرام اینا فقط ب فکر خودشون هستن.ی عده ی هستن دارن کار میکنند و پول در میارن از تلگرام.چرا باید فیلترش کنند؟؟
    چرا تا یک برنامه ی رشد میکنه این جور کارا‌شون شروع میشه؟؟
    بیاین بجای فیلتر کردن یک برنامه بدین بیرون رقابت کنید بهش نه اینکه فیلترش کنید..
    چرا تماس صوتی تلگرام فیلتر کردند؟؟
    بخاطر خودشون..چون اپراتوراشون بیکار شدن بی پول.با اون کیفیت عالی و هزینه کم
    اینا فقط بفکر خودشون هستن
    در اخرم میگن بخاطر امنیت فیلتر کردیم.
    اگه امنیته که باید کلا اینترنت قطع بشه.
    دیــــــــــن من انســــــــــانیت هست
    سلام
    والا اگر هدف امنیت چرا پیام رسان سروش با اون امنیت مزخرف رو دارن تبلیغ میکنن و خودشون رو هلاک میکنن که مردم نصبش کنن؟اونقد امنیتش کمه که یسری از افراد خیلی خیلی معمولی به راحتی هک کرده بودنش.
    چقدر بده یه عده کثیر فدای خودخواهی یه عده ادم خودخواه بشن.
    ویرایش توسط saba95 : 04-20-2018 در ساعت 05:26 PM

8. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام
    والا اگر هدف امنیت چرا پیام رسان سروش با اون امنیت مزخرف رو دارن تبلیغ میکنن و خودشون رو هلاک میکنن که مردم نصبش کنن؟اونقد امنیتش کمه که یسری از افراد خیلی خیلی معمولی به راحتی هک کرده بودنش.
    اره .سروش که خیلی ضعیفه..جوری بود که شماره ادمین کانال رو هک کرده بودن..
    تو سروش تا جایی که من میدونم دیلیت اکانت نداره یعنی چی؟؟؟؟؟
    یــــــــــعنی اطلاعات شما همیشه باقی میمونه..

نسخه جدید تلگرام بنظرم خودش فیلتر شکن داره..

10. کاربران زیر از javaheri69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28060
    تشکـر
    478
    تشکر شده 157 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام منم خیلی عصابم خورد شد
    خوب شد گشت ارشاده زن هست اینقدر زمخت و تهوع اوره و وحشیه دقیقا مث سگیه که بهش چند روزه غذا ندادن. گرچه حیف سگ که به اینا نسبت بدیم.
    بقول تو این جور زنها و دخترا یا پاچه خوار حکومتن و از دم و دستگاه های خودشونن یا با دین مغزشونو شست و شو دادن طوری که مفاهیمی مث انسانیت و اصل دین که رشد شخصیت ادمه رو فراموش کردن.
    منم متاسفم...

12. 2 کاربران زیر از Asal78 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    میزان امتیاز
    10

کجای دین و کدوم کتاب نوشته اینجور وحشیانه با طرف برخورد بشه..

بعد میگن با گشت ارشاد..➣........ باهاشون برخورد شده و این جور حرفا
    در صورتی که کاری ب کارشون ندارن.

14. کاربران زیر از javaheri69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    تشکر شده 67 بار در 47 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام .هر چند دل خوشی از دخترا ندارم ولی وقتی این کلیپ رو دیدم واقعا ناراحت و عصبانی شدم و دلم میخواست اون شخصی که اینجوری رفتار کرده رو زیر دست و پا له کنم و ...
    واقعا متاسفم برای هممون
    حرفی ندارم برای گفتن. امیدوار هم نیستم روزی این چیزا درست بشه چون نمیخوان که درست بشه

16. کاربران زیر از آروین 24 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    میزان امتیاز
    10

https://www.aparat.com/v/mP1ZR/فیلم_کتک_زدن_یک_خانم_توسط_ما مور_گشت_ارشاد_نیروی

18. کاربران زیر از javaheri69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آروین 24 نمایش پست ها
    سلام .هر چند دل خوشی از دخترا ندارم ولی وقتی این کلیپ رو دیدم واقعا ناراحت و عصبانی شدم و دلم میخواست اون شخصی که اینجوری رفتار کرده رو زیر دست و پا له کنم و ...
    واقعا متاسفم برای هممون
    حرفی ندارم برای گفتن. امیدوار هم نیستم روزی این چیزا درست بشه چون نمیخوان که درست بشه
    یادمه تو فرانسه گوجه گرون شد مردم ریختن بیرون کوجه ها رو له کردن و خیلی قاطعانه برخورد کردن طوری که قیمت کوجه ها کم شد ولی اینجا اگر یه چیز گرون بشه مردم چندتاچندتا میخرن منم امید ندارم وضعمون تغیر کنه چون فقط یه عده بال و پر میزنن یه عده عین خیالشون نیس هیچ حمایتم میکنن.ینی بقول تو خودمون نمیخواییم وضع عوض بشه.تو مملکتی که یه متجاوز به چندین بچه مث سعید طوسی رو بخاطر داشتن پارتی با یه بخشش تبرئه میکنن ولی یه بدبختی رو که از زور گرسنگی دزدی میکنه اعدام میکنن یا دستشو قطع میکنن نمیشه توقع دیگه ای داشت.

20. 4 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26542
    تشکـر
    319
    میزان امتیاز
    10

یادمه تو فرانسه گوجه گرون شد مردم ریختن بیرون کوجه ها رو له کردن و خیلی قاطعانه برخورد کردن طوری که قیمت کوجه ها کم شد ولی اینجا اگر یه چیز گرون بشه مردم چندتاچندتا میخرن منم امید ندارم وضعمون تغیر کنه چون فقط یه عده بال و پر میزنن یه عده عین خیالشون نیس هیچ حمایتم میکنن.ینی بقول تو خودمون نمیخواییم وضع عوض بشه.تو مملکتی که یه متجاوز به چندین بچه مث سعید طوسی رو بخاطر داشتن پارتی با یه بخشش تبرئه میکنن ولی یه بدبختی رو که از زور گرسنگی دزدی میکنه اعدام میکنن یا دستشو قطع میکنن نمیشه توقع دیگه ای داشت.
    کاملا درست

22. کاربران زیر از javaheri69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

تعجبی نداره وقتی کارای مهمتر ازشون برنمیاد به این چیزا گیر میدن

24. 4 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    سلام
    آخه نمی توانند مطالب تلگرام را سانسور کنند برای همین میخواهند سروش را به جای تلگرام قالب کنند تا تمام محتواها زیر نظر خودشان باشد.

26. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

خدایا دینتو دست امثال اینها نجات بده

28. 4 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

من فقط همیشه برام سواله که اینا حقوقم میگیرن که وایسن تو خیابون به سر و وضع مردم گیر بدن

30. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    من فقط همیشه برام سواله که اینا حقوقم میگیرن که وایسن تو خیابون به سر و وضع مردم گیر بدن
    بله حقوقشون رو از مالیاتی میگیرن که مردم میپردازن ینی در واقع پول میدیم کتک میخوریم.

32. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37339
    تشکـر
    24
    تشکر شده 40 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    صبا جان با حرفات کاملا موافقم.
    شاید نظر من به مذاق بعضی دوستان زیاد خوش نیاد ولی باور و ایمان قلبی دارم که فقط زمانی میتونیم در برابر یک حکومت فاشیست دینی قد علم کنیم که ابزار دین اون ها دیگه کارایی نداشته باشه. به اسم اسلام و دین به زن و مرد تجاوز میکنن بی احترامی میکنن حق و ناحق میکنن مالمونو میخورن هر حرکتی انجام میدن و در کل انسان رو فدای دین میکنن. آیا دین اسلام یا هر دینی جز برای این اومده که زندگی آدم ها بهتر بشه؟ ما امروز تبدیل به ابزار برای حفظ دین شدیم در حالی که دین و مذهبی اگر خوبه و صحیحه نیازی به حمایت اونم به این شکل نداره نیازی نیست با باتوم و به زور کتک سر زن ها لچک بکنن تا به بقیه دنیا نشون بدن که ما خیلی مسلمونیم جامعه اسلامی هستیم مردممون پایبند دین هستن!
    به نظر من ما فقط زمانی میتونیم به این ظلم ها و وحشی گری ها پایان بدیم که فریاد برائت از استفاده از دین سر بدیم و جداییش از سیاست رو طلب کنیم. ما اینکارو نمیکنیم مردم ما در برابر دین هنوز کوتاه میان و از خشم خدا میترسن هنوز مردم ما جامعه اسلامی و مذهبی میخوان خب بفرمایید این اون جامعه اسلامی ای که پدران ما چهل سال پیش براش انقلاب کردن که نتیجه ش دخترهای خودشون کتک بخورن و فحاشی ببینن. هنوز جواب اینکه چرا کتک زدن چرا بازداشت کردن اینه که اسلام به خطر افتاد به اسلام هتک حرمت شده به امام رضا هتک حرمت شده که نشانه عقب موندگی نشانه بی ارزش بودن مقام انسان و هنوز تو این دوره زمونه دید جنسیتی داشتن به خانمها در دید این وحشیهاست.
    من معتقدم اگر این شیوه ادامه پیدا کنه در نسل های بعدی دیگه اثری از اسلام و دینداری در مردم نمیمونه و بالاخره مردم قیام میکنن ولی تا این اتفاق نیفته تغییری در جامعه رخ نمیده و البته از نسل ما هم خیلی میگذره.

34. 3 کاربران زیر از خورشید خاموش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خورشید خاموش نمایش پست ها
    سلام
    صبا جان با حرفات کاملا موافقم.
    شاید نظر من به مذاق بعضی دوستان زیاد خوش نیاد ولی باور و ایمان قلبی دارم که فقط زمانی میتونیم در برابر یک حکومت فاشیست دینی قد علم کنیم که ابزار دین اون ها دیگه کارایی نداشته باشه. به اسم اسلام و دین به زن و مرد تجاوز میکنن بی احترامی میکنن حق و ناحق میکنن مالمونو میخورن هر حرکتی انجام میدن و در کل انسان رو فدای دین میکنن. آیا دین اسلام یا هر دینی جز برای این اومده که زندگی آدم ها بهتر بشه؟ ما امروز تبدیل به ابزار برای حفظ دین شدیم در حالی که دین و مذهبی اگر خوبه و صحیحه نیازی به حمایت اونم به این شکل نداره نیازی نیست با باتوم و به زور کتک سر زن ها لچک بکنن تا به بقیه دنیا نشون بدن که ما خیلی مسلمونیم جامعه اسلامی هستیم مردممون پایبند دین هستن!
    به نظر من ما فقط زمانی میتونیم به این ظلم ها و وحشی گری ها پایان بدیم که فریاد برائت از استفاده از دین سر بدیم و جداییش از سیاست رو طلب کنیم. ما اینکارو نمیکنیم مردم ما در برابر دین هنوز کوتاه میان و از خشم خدا میترسن هنوز مردم ما جامعه اسلامی و مذهبی میخوان خب بفرمایید این اون جامعه اسلامی ای که پدران ما چهل سال پیش براش انقلاب کردن که نتیجه ش دخترهای خودشون کتک بخورن و فحاشی ببینن. هنوز جواب اینکه چرا کتک زدن چرا بازداشت کردن اینه که اسلام به خطر افتاد به اسلام هتک حرمت شده به امام رضا هتک حرمت شده که نشانه عقب موندگی نشانه بی ارزش بودن مقام انسان و هنوز تو این دوره زمونه دید جنسیتی داشتن به خانمها در دید این وحشیهاست.
    من معتقدم اگر این شیوه ادامه پیدا کنه در نسل های بعدی دیگه اثری از اسلام و دینداری در مردم نمیمونه و بالاخره مردم قیام میکنن ولی تا این اتفاق نیفته تغییری در جامعه رخ نمیده و البته از نسل ما هم خیلی میگذره.
    سلام دوست خوبم
    کاملا با حرفات موافقم.من خودم به چشم هنوز میبینم کسایی رو که حتی حاضر نیستن راجب دینشون تحقیق کنن ببینن این چیزی که دارن اجرا میکنن جزو دین هست یا نه و فقط طبق اون چیزی که تو ذهنشون کردن پیروی میکنن حتی یادمه این مسائل اشتباه و غلط رو تو مدارس به ما ترویج میدادن مثلا جریان اویزون شدن از مو رو اونقد به ما گفته بودن که ملکه ذهنمون شده بود و تا یه دخترو میدیدیم موهاش پیداس سریع تو ذهنمون میومد چقد وحشت ناکه وضعیتش اما بعدا که گندش دراومد ثابت کردن این یه حدیث جعلی بوده که به اشتباه بین عوام رایج شده.
    همین دیشب به مناسبت جشن رفتیه بودیم یه سالن من به دخترعموم گفتم مانتوهامون گشاده بلند هم هست چادرامون رو در بیاریم که قاطی جمعیت نره زیردستو پا کثیف بشه بعد که با مانتو اومدیم اصلا بعضی از این زنها انچنان با تنفر مارو نگاه میکردن به طوری که پوشش ما مشکلی نداشت ولی توی قم چون همه چادر سر میکنن اونایی که سر نمیکنن رو به چشم بد نگاه میکنن حتی بی خوردی یکیشون با ما دعوا کرد که یا نیایید سالن یا اگر میخواسین بیایین با چادر بیایین خلاصه از اینجور ادما میخوام بگم هست کسایی که فقط ظاهر دین رو میبینن ولی اونطرفو نگاه نمیکنن که چقدر توی دین به داشتن اخلاق خوب سفارش شده.
    خیلی هستن از این ادما که تعصب دینیشون باعث شده چشمشون رو به روی خیلی چیزا ببندن حالا شما براش کلی دلیل بیار عمرا اگر قبول کنه.

36. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بحث آزاد: برخورد مامورین گشت ارشاد

سلام صبا جون٬ منم دیدم و واقعا خیلی دلم شکست و ناراحت شدم!

انقدر عمق این موضوع فاجعه باره که آدم نمیدونه چی بگه!

فقط میتونم بگم پول و قدرت انقدر چیز کثیفیه که واسه حفظش آدمیزادو به هر کاری وامیداره...

حتی وقتی انقلاب شد امام خمینی مخالف بود با حجاب اجباری٬ تا یه مدتم اوضاع معمولی بود.

یهو یه عده خیابونا رو پر کردن و به اسم حجاب جلو ناموس مردمو میگرفتن...

خدا بسوزونه ظلمشونو...

38. 3 کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رامونا نمایش پست ها
    سلام صبا جون٬ منم دیدم و واقعا خیلی دلم شکست و ناراحت شدم!

انقدر عمق این موضوع فاجعه باره که آدم نمیدونه چی بگه!

فقط میتونم بگم پول و قدرت انقدر چیز کثیفیه که واسه حفظش آدمیزادو به هر کاری وامیداره...

حتی وقتی انقلاب شد امام خمینی مخالف بود با حجاب اجباری٬ تا یه مدتم اوضاع معمولی بود.

یهو یه عده خیابونا رو پر کردن و به اسم حجاب جلو ناموس مردمو میگرفتن...

خدا بسوزونه ظلمشونو...
    سلام رامونا جان
    بله اونقدر ظلم زیاد هست که واقعا ادم نمیدونه از کجا شروع کنه بگه....
    امیدوارم تقاص پس بدن.

40. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

بدبختی میدونی چیه که واقعا نمیشه ازشونم شکایت کرد اینا انقدر پشتشون گرمه

به راحتی این دختره هم میگیرن میبرن بهش تهمتم میزنن یه پرونده هم براش میسازن ! !!!

به همین راحتی !!!

حییون پرورش میدن البته بلا نسبت حییون

از اسلام فقط حجاب میدونن چرا اینا نابود نمیشن اخه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

41. 5 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

به راحتی این دختره هم میگیرن میبرن بهش تهمتم میزنن یه پرونده هم براش میسازن ! !!!

به همین راحتی !!!

حییون چیه؟

کتک زدن یه دختر در ملاعام گناه نداره؟!!!
    ویرایش توسط Experience : 04-22-2018 در ساعت 12:24 AM

43. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    حییون چیه؟

کتک زدن یه دختر در ملاعام گناه نداره؟!!!
    اصلافهمیدی چی گفتم ؟:/
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

44. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

اصلافهمیدی چی گفتم ؟:/
    سعید اومده این سوالتو تشکر زده، یعنی که نه تجربه حرفتو نفهمیده

اول گیر دادم به حییون گفتنت بعدشم گفتم کتک زدن دختر جلوی چشم مردم گناهش بیشتره

46. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

سعید اومده این سوالتو تشکر زده، یعنی که نه تجربه حرفتو نفهمیده

اول گیر دادم به حییون گفتنت بعدشم گفتم کتک زدن دختر جلوی چشم مردم گناهش بیشتره
    کلا دارم میگم کارشون از حییونم بدتره

خب معلوم گناه مثلا قرار بوده گناه نباشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

47. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    تشکر شده 41 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    8

من کلیپو ندیدم چون نمیخواستم کابوسام یادم بیاد آخه من چند سال پیش که هنوز اینطوری حجابو انتخاب نکرده بودم یه همچین بلایی سرم اومد...البته از من بیچاره کسی فیلم نگرفت و البته من نه کوچکترین بی احترامی ای کردم نه چیزی فقط وقتی گفت بیا تو ماشین گفتم نمیام و هرچی پافشاری کرد من رد کردم و البته من بدحجاب نبودم دوستم خیلی بد حجاب بود به دو تامون گیر دادن منم که حرف زور حالیم نمیشد مقاومت کردم پلیسای زن این قد کتکم زدن که به زور ببرنم تو ماشین کمرم کبود شده بود تو ماشینم بم فوش میدادن می گفتن یک کلمه حرف بزنی کچلت میکنیم منم عاشق موهایم بودم بلند بود میترسیدم واقعا بکنن چه روز سختی بود..بابام اومد دنبالم منم که میخواستم اون محیطه مخوفو هرچی زودتر ترک کنم صدام در نیومد رفتیم خونه کبودیامو که دید داشت سکته می کرد دور از جون
    گفت چرا همون موقع نگفتی...و....
    واقعا دیوونن خدا خودش جوابشونو بده ایشالا من نمیدونم چجوری مغزاشونو شست و شو میدن

48. 2 کاربران زیر از مبینا1111111111 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    تشکر شده 41 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    8

من کلیپو ندیدم چون نمیخواستم کابوسام یادم بیاد آخه من چند سال پیش که هنوز اینطوری حجابو انتخاب نکرده بودم یه همچین بلایی سرم اومد...البته از من بیچاره کسی فیلم نگرفت و البته من نه کوچکترین بی احترامی ای کردم نه چیزی فقط وقتی گفت بیا تو ماشین گفتم نمیام و هرچی پافشاری کرد من رد کردم و البته من بدحجاب نبودم دوستم خیلی بد حجاب بود به دو تامون گیر دادن منم که حرف زور حالیم نمیشد مقاومت کردم پلیسای زن این قد کتکم زدن که به زور ببرنم تو ماشین کمرم کبود شده بود تو ماشینم بم فوش میدادن می گفتن یک کلمه حرف بزنی کچلت میکنیم منم عاشق موهایم بودم بلند بود میترسیدم واقعا بکنن چه روز سختی بود..بابام اومد دنبالم منم که میخواستم اون محیطه مخوفو هرچی زودتر ترک کنم صدام در نیومد رفتیم خونه کبودیامو که دید داشت سکته می کرد دور از جون
    واقعا دیوونن خدا خودش جوابشونو بده ایشالا من نمیدونم چجوری مغزاشونو شست و شو میدن

50. کاربران زیر از مبینا1111111111 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط مبینا1111111111 نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم.واقعا متاسفم
    اصلا حالم بد شد. امیدوارم این ادمای پست به طرز فجیع اسیب ببینن یه جوری که بفهمن فقط خودشون نیستن که بچه دارن بچه های مردمم ادمن که مث حیوون رفتار میکنن.واقعا امیدوارم یه روزی یه جایی بدجور تلنگر بخورن بفهمن چقدر جیگر مادر کباب میشه وقتی میفهمه بچه اش اینجور عذاب کشیده.
    من مطمئنم اگر قرار باشه یه ناجی بیاد نه امریکا نه اسرائیل نه عربستان نه کشورای دیگه بلکه خود همینا جلوی ناجی وامیسن نقشه قتلشو میکشن.بازتاب کاراشون باعث شده مردم از اسلام متنفر بشن و نسبت به مسلمونا دید ادمای وحشی و سنگدل رو داشته باشن.
    واقعا خدا لعنت کنه کسیو که ادعا میکنه یاری دهنده مردمه ولی تو حکومتش ظلم و تبعیض و نابرابری و حق خوری موج میزنه.
    حالا اگه پلیسای امریکا یه سیاه پوست رو میزدن اینا خودشونو پاره میکردن تو اخبار صدا و سیما صدبار میگفتن ولی اینجا اگر یه دختر رو بخاطر اعتقادش کتک بزنن اشکالی نداره ماشالا یه کوه ادعا هم دارن که ما در جمهوری اسلامی به زن احترام میزاریم و به اون ارزش والا مینهیم!!!!!!!!!!!!!
    چقد ارزش میدین که علاوه بر اینکه حق انتخابو از یه زن تو پوششی که داره گرفتین به ضرب کتک و وحشی بازی برای دختر حجاب میزارین.
    واقعا متاسفم امیدوارم کسایی که این کارو کردن و باعث شدن این ناراحتی تو وجودت بمونه تقاص پس بدن.
    ویرایش توسط saba95 : 04-22-2018 در ساعت 07:02 PM

52. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

انی بعثت لاتمم مکارم الاخلاق
    اینها نه بویی از اسلام برد و نه بویی از انسانیت. گناهان و خطاهاشان را میخواهند با ظاهری دینی بپوشانند این همه فساد اقتصادی دارند حتی فساد اخلاقی با قاری قرآن شدن و پیاده تا کربلا رفتن میخواهند بپوشانند

53. 3 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

والا آدمو شرمنده میکنن اینا!
    من هرکی ازم بپرسه خانم شما مذهبی هستین میگم نه نیستم!
    چون میدونم چه تصور هولناکی از مذهب دارن!
    خجالت میکشم بگم مذهبیم!
    من فک میکنم اینا یه جریان بزرگ پشتشون هست
    که میخان با بد نشون دادن اسلام مردم رو از دین فراری بدن!
    وگرنه کجای قرآن خدا گفته بیاید مردم رو کتک بزنید؟؟؟!!!
    حتی خود پیامبرا هم خدا بهشون میگفت نباید سخت بگیرید !
    حضرت یونس قومش رو نفرین کرد از شهرش زد بیرون خدا فرستادش تو قعر دریا تو شکم ماهی
    گفت نباید زود نفرین میکردی باید فرصت میدادی به قومت!!
    شدن کاسه‌ی داغتر از آش!
    چقدر از تدبیر و امید لبریز شده جامعمون!
    پیامبر ما به حسن خلق مشهور بودند، حتی آیه نازل شد بر پیامبر که اگر تو قسی قلب بودی مردم از اطرافت پراکنده میشدن!
    اینا دارن چیو ترویج میدن؟؟؟؟
    از کی الگو میگیرن این همه توحش رو؟؟؟؟

55. 3 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    والا آدمو شرمنده میکنن اینا!
    من هرکی ازم بپرسه خانم شما مذهبی هستین میگم نه نیستم!
    چون میدونم چه تصور هولناکی از مذهب دارن!
    خجالت میکشم بگم مذهبیم!
    من فک میکنم اینا یه جریان بزرگ پشتشون هست
    که میخان با بد نشون دادن اسلام مردم رو از دین فراری بدن!
    وگرنه کجای قرآن خدا گفته بیاید مردم رو کتک بزنید؟؟؟!!!
    حتی خود پیامبرا هم خدا بهشون میگفت نباید سخت بگیرید !
    حضرت یونس قومش رو نفرین کرد از شهرش زد بیرون خدا فرستادش تو قعر دریا تو شکم ماهی
    گفت نباید زود نفرین میکردی باید فرصت میدادی به قومت!!
    شدن کاسه‌ی داغتر از آش!
    چقدر از تدبیر و امید لبریز شده جامعمون!
    پیامبر ما به حسن خلق مشهور بودند، حتی آیه نازل شد بر پیامبر که اگر تو قسی قلب بودی مردم از اطرافت پراکنده میشدن!
    اینا دارن چیو ترویج میدن؟؟؟؟
    از کی الگو میگیرن این همه توحش رو؟؟؟؟
    به نظر من اینا به تنهایی مقصر نیستن مقصر کسایی هستن که با اینا برخورد جدی نمیکنن اینا پشتشون گرمه اگر مدیریت کشور درست بود کسی به خودش اجازه نمیداد این رفتارو بکنه بقول جناب سعید قاری قران بیت یا همون سعید طوسی به چندتا بچه معصوم تجاوز کرد بجای اعدام با یه عفو تبرئه شد گشت ارشاد هم همین طور. نمیخوام وارد سیاست بشم اما متاسفانه همه اینا سرمنشا سیاسی داره کسایی مث سعید طوسی یا گشت ارشاد یا سایر عوامل پشتشون گرمه چون باهاشون برخورد نمیشه بخاطر پارتی کلفتی که دارن به خودشون اجازه هر رفتاری رو با مردم میدن.
    مسئولین بجای حل مشکلات عظیم کشور چسبیدن به حاشیه مردم کرمانشاه بعد از زلزله با اون وضع نابسمان دارن زندگی میکنن بدون اینکه بهشون کمک جدی بشه اونوقت بعضی از علما فتوا های عجیب غریب میدن که لباس زیر زنانه نباید در شهر مشهد فروخته بشه و باعث هتک حرمت میشه!!
    اصلا خود اسلام حجابو اجبار نکرده پس نباید توی کشور چیزی به اسم گشت ارشاد باشه چه برسه به اینکه بخوان کتک هم بزنن.
    حجاب یه مسئله اعتقادیه نه اجباری.

57. 4 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

همش میگن آقااااا بی حجابا پا رو خون شهدا میزارن

آقا دختر اگه مانتوش کوتاه باشه بی احترامی به خون شهداست

آقا جوونای مردم رفتن تو جبهه ها تکه تکه شدن که خواهرم تو حجابتو رعایت کنی

آخه یکی نیست بهشون بگه حرامزاده ها این شهیدی که تکه تکه شد شهیدی که کفنش شد لباس دومادیش رفت جونشو داد به خاطر این کشور که دست یه مش مزدور مثل شماها نیفته

خون شهید به حقوق ماهی 30.40 میلیونم حساسه

به وامهای بی بهره هم حساسه

به اختلاس ها هم حساسه

به خودروهای بی کیفیت هم حساسه

به گرونی و فقر و تن فروشی و کلیه فروشی و اعتیاد جوونا هم حساسه

شهید تیربارون شد که تو خیابون به اسم دین دختر جوونشو کتک نزنن

شهید شده بازیچه یه مش پشمالو که فقط از اسلام ادعاشو بلد شدن

59. 7 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    همش میگن آقااااا بی حجابا پا رو خون شهدا میزارن

آقا دختر اگه مانتوش کوتاه باشه بی احترامی به خون شهداست

آقا جوونای مردم رفتن تو جبهه ها تکه تکه شدن که خواهرم تو حجابتو رعایت کنی

آخه یکی نیست بهشون بگه حرامزاده ها این شهیدی که تکه تکه شد شهیدی که کفنش شد لباس دومادیش رفت جونشو داد به خاطر این کشور که دست یه مش مزدور مثل شماها نیفته

خون شهید به حقوق ماهی 30.40 میلیونم حساسه

به وامهای بی بهره هم حساسه

به اختلاس ها هم حساسه

به خودروهای بی کیفیت هم حساسه

به گرونی و فقر و تن فروشی و کلیه فروشی و اعتیاد جوونا هم حساسه

شهید تیربارون شد که تو خیابون به اسم دین دختر جوونشو کتک نزنن

شهید شده بازیچه یه مش پشمالو که فقط از اسلام ادعاشو بلد شدن
    این حرفا صرفا برای بازی کردن با احساسات مردمه تا بتونن با این کار عقاید خشن و تبعیض امیزشونو مسلط کنن وگرنه والا منم فکر نمیکنم شهدا برای این خون داده باشه که مردم توی اعتقاداتشون حق انتخاب و ازادی نداشته باشن و به زور جامعه اعتقاد و مسیر زندگیشونو تعیین کنن.
    اگر ازادی بود اونایی که واقعا دین دارن یا اعتقاد دارنو خیلی راحت تر میشد از بقیه تشخیص داد و اینجور ریا تو جامعه بوجود نمیومد.
    متاسفانه اینا میخوان مردم رو به زور کتک ببرن بهشت اما با این کارشون باعث میشن که حتی اون ادمایی هم که اعتقاد دارن از دین متنفر بشن.
    الان ببین همه از ادمای مذهبی میترسن یا حس بدی بهشون دارن نسبت به زنهای چادری حس بدی دارن چون بارها با ابزار مذهب تحقیر شدن و بارها توسط افراد محجبه امر به معروف های بیحاصل شدن.حتی اگر اون ادمای مذهبی خوب باشن اما اینا وجه مذهب رو برای مردم خراب کردن
    یکی از دوستامون از خاطراتش گفت منم والا با اینکه شما منو میشناسید که ادم بدحجابی نیستم و چادر سر میکنم اما بارها تو خیابون در ملا عام توسط این خانم های محجبه امر به معروف شدم سر رنگ کفش سر پیدا بودن مقدا کمی از موها و هزاران ایرادای بنی اسرائیلی دیگه
    یه بنده خدایی راست میگفت من واقعا به این حرفش اعتقاد دارم که اینایی که امر به معروف میکنن ادمایی بودن که یا ازادی ندارن یا با حسادت به ظاهر یه دختر حس حسادتشونو از این طریق تخلیه میکنن یعنی دین شده ابزاری برای تخلیه عقده های اینجور ادما وگرنه کدوم زنی اونقدر وحشیه که یه دختر همجنسشو اینجور بزنه!!

اشالا که منجی بیاد عدالت رو برپا کنه.
    ویرایش توسط saba95 : 04-23-2018 در ساعت 08:26 PM

61. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    تشکر شده 115 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    9

میخواستم یه پست در همین رابطه بزنم
    که دیدم شما زحمت شو کشیدید

من نمیدونم این گشت برا کدوم شهری بود !
    ( زنه که مشخصه پریوده )
    والا من خودم یه مدت تو گشت اخلاقی بودم.

وظیفه اصلی هم محافظت از ناموس مردم بود
    ونهایت گیر دادنمون به افرادی که مورد مزاحمت قرار میگرفتن این بود:
    خانم حجابتو رعایت کن تا این مشکلا پیش نیاد برات
    کتک زدن هم نهایتا برا افراد بیشعوری بود که مزاحمت ایجاد میکردن همین !

فرمانده ما میگف هدف ایجاد آرامشه نه به هم زدن ارامش !

یه قضیه میخوام تعریف کنم شاید بی ربط باشه اما وقتی یادم میاد خیلی داغون میشم!
    وقتی تو گشت بودن یه روز جلو دانشگاه وایسادی بودیم پدره با تویوتا اومد در رو برا دخترش باز کرد پیشونیش و بوسید و گف به سلامت دخترم
    بعدش یه پسره با پراید اومد گف بپر بالا توله سگ !
    دختره هم خندید و سوار شد و رفت ...

63. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarbahal نمایش پست ها
    میخواستم یه پست در همین رابطه بزنم
    که دیدم شما زحمت شو کشیدید

من نمیدونم این گشت برا کدوم شهری بود !
    (
    زنه که مشخصه پریوده
    )
    والا من خودم یه مدت تو گشت اخلاقی بودم.

وظیفه اصلی هم محافظت از ناموس مردم بود
    ونهایت گیر دادنمون به افرادی که مورد مزاحمت قرار میگرفتن این بود:
    خانم حجابتو رعایت کن تا این مشکلا پیش نیاد برات
    کتک زدن هم نهایتا برا افراد بیشعوری بود که مزاحمت ایجاد میکردن همین !

فرمانده ما میگف هدف ایجاد آرامشه نه به هم زدن ارامش !

یه قضیه میخوام تعریف کنم شاید بی ربط باشه اما وقتی یادم میاد خیلی داغون میشم!
    وقتی تو گشت بودن یه روز جلو دانشگاه وایسادی بودیم پدره با تویوتا اومد در رو برا دخترش باز کرد پیشونیش و بوسید و گف به سلامت دخترم
    بعدش یه پسره با پراید اومد گف بپر بالا توله سگ !
    دختره هم خندید و سوار شد و رفت ...

تو خود قم من از این موارد زیاد دیدم که طرفو بخاطر حجاب کتک میزنن یا بهش ناسزا میگن حالا بقیه شهرا رو دقیق نمیدونم.اما برای من چیزی به اسم گشت ارشاد معنی نداره گشت ارشاد مگه پیامبر یا معصومه که بخواد ارشاد کنه کسیو ؟؟اینا خودشون نیاز به ارشاد دارن!!اسمش باید پلیس باشه که بقول شما هدفش برقراری امنیت باشه نه اینکه اعتقادات مردم رو با زور طبق دلخواه خودشون تغیر بدن.
    بله شعار همه جا هست که هدف ما سازندگیه هدف ما خوشحالی ملته خیالتون از بابت دلار راحت باشه هدف ما رونق اقتصادیه هدف گشت ارشاد برقراری امنیته و...اینا همش حرفه که گفتنش راحته ولی در عمل ما داریم چیز دیگه ای میبینیم.
    ویرایش توسط saba95 : 04-24-2018 در ساعت 07:19 PM

64. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

تو خود قم من از این موارد زیاد دیدم که طرفو بخاطر حجاب کتک میزنن یا بهش ناسزا میگن حالا بقیه شهرا رو دقیق نمیدونم.اما برای من چیزی به اسم گشت ارشاد معنی نداره گشت ارشاد مگه پیامبر یا معصومه که بخواد ارشاد کنه کسیو ؟؟اینا خودشون نیاز به ارشاد دارن!!اسمش باید پلیس باشه که بقول شما هدفش برقراری امنیت باشه نه اینکه اعتقادات مردم رو با زور طبق دلخواه خودشون تغیر بدن.
    بله شعار همه جا هست که هدف ما سازندگیه هدف ما خوشحالی ملته خیالتون از بابت دلار راحت باشه هدف ما رونق اقتصادیه هدف گشت ارشاد برقراری امنیته و...اینا همش حرفه که گفتنش راحته ولی در عمل ما داریم چیز دیگه ای میبینیم.
    عزیز من کاری به دولت و افراد دیگه ندارم که فقط شعار میدن یا نه
    فرمانده گروه و منطقه فعالیت ما اینطور میگف ماهم طبق وظایف رعایت میکردیم

من نمیدونم وظیفه گشت ارشاد چیه؟ جلو بد حجابی میگیره؟ همین؟

من با حجاب اجباری مخالفم و موافقم که حجاب اختیاری بشه
    اما پایبند به قوانین جامعه ای که در آن هستم میباشم
    اگر در قانون ما درمورد حجاب چیزی گفته شده پس باید رعایت بشه
    اما نه دیگه به این شکل!
    مردم باید خودشون عقل و فهم داشته باشن و به قانون پایبند باشن

ضمنا قم که یه کشور مستقل شده
    ویرایش توسط pesarbahal : 04-24-2018 در ساعت 08:19 PM

65. کاربران زیر از pesarbahal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33849
    تشکـر
    170
    تشکر شده 134 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    سلام صبا خانوم.

امیدوارم خوب و سرحال باشید.

راستش خیلی حرف واسه گفتن دارم، ولی میترسم با نوشتن همه ی اونها یا نوشته من یا کلا تاپیکتون رو پاک کنن.

اما بزارین این طور بگم و از دلار ! شروع کنم.

ببینین ما توی دنیا دانشگاههای بسیار خوب و متخصصان و نظریه پردازان فوق العاده ای داریم. مثلا دانشگاه های کمبریج، بث، منچستر و... در کشور انگلستان. در این دانشگاه ها چندین و چند استاد بسیار قوی و متخصص در علوم اقتصادی حضور دارن که حتی بعضی از اونها به خاطر نظریات اقتصادیشون برنده جوایز نوبل شدن. حالا ما در ایران طرح های اقتصادی برای افزایش ارزش پول ملی ( یا همون کاهش ارزش دلار) اجرا می کنیم، مثل تک نرخی کردن ارز، مثل جایگزینی یورو بجای دلار در معاملات بین المللی و... .

من یک سوال از شما دارم; به نظر شما اگر این اساتید اقتصاددان در کشورهای پیشرفته دنیا (کانادا، سوئد ، آلمان و..)
    این ایده های ناب ما در ارتباط با افزایش ارزش پول ملی را کار آمد می دونستن، آیا خودشون به کار نمی بستن؟ یعنی این ایده ها به ذهن هیچ کدوم از آنها نرسیده؟ پس چرا یکی از اساتید برجسته اقتصاد دانشگاه جان هاپکینز آمریکا (15 امین دانشگاه برتر جهان) در توییتی می نویسه (نقل به مضمون- ترجمه) : "اقدامات ایران برای افزایش ارزش پول ملی در دراز مدت کاملا بی اثر هست، ایران باید مشکل را بصورت ریشه ای حل کند."

در ارتباط با گشت ارشاد هم دقیقا مشابه همین موضوع هست. برندگان جوایز مهم دنیا در رشته های جامعه شناسی، علوم رفتاری، روانشناسی و... همهگی در این کشور های پیشرفته حضور دارند. آیا ایده ی گشت ارشاد به ذهن هیچ کدام از آنها خطور نکرده است؟ یعنی این دانشمندان برجسته اگر یک درصد فکر می کردند که این "گشت ارشاد" و اصولا این گونه برخوردها برای جامعه خودشان خوب است، آیا تشویق به ایجاد "گشت ارشاد" نمی کردند؟ مگر نه اینکه همه ی دول غربی جاه طلب هستند ! و همه چیز های خوب را برای خود می خواهند. پس اگر گشت ارشاد هم یک پدیده ی مفید اجتماعی است، قطعا این اساتید بزرگوار، این نوع برخورد ها را برای کشورهای خودشان تجویز می کردند تا از سوووووووووووووووووووووووو ووووووووود های بی انتهای آن بهره ببرند؟؟؟ یا حداقل در نوشته ها، کتاب ها و مقالاتشان این گشت عزیز را برای برخی از جوامع با ویژگی های خاص توصیه می کردند.

حالا طرح های اقتصادی تازه اجرا شده، اما گشت ارشاد 12 سالی هست اجرا میشه.

محض رضای خدا، یک نفر، فقط یکی - و نه بیشتر- از دستاوردهای این طرح را پس از 12 سال اجرا، برای من بگوید؟ آیا به قول خودشان، "حجاب بیشتر و پوشش بهتر شده"؟ فساد کمتر شده؟ امنیت اخلاقی بانوان در جامعه افزایش یافته؟
    آمار طلاق کمتر شده؟ تجاوز؟؟؟ دعوا و فحاشی های زننده و ناموسی؟؟

ایام به کام.
    ویرایش توسط AmirAli65 : 04-24-2018 در ساعت 09:53 PM

67. 2 کاربران زیر از AmirAli65 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

عزیز من کاری به دولت و افراد دیگه ندارم که فقط شعار میدن یا نه
    فرمانده گروه و منطقه فعالیت ما اینطور میگف ماهم طبق وظایف رعایت میکردیم

من نمیدونم وظیفه گشت ارشاد چیه؟ جلو بد حجابی میگیره؟ همین؟

من با حجاب اجباری مخالفم و موافقم که حجاب اختیاری بشه
    اما پایبند به قوانین جامعه ای که در آن هستم میباشم
    اگر در قانون ما درمورد حجاب چیزی گفته شده پس باید رعایت بشه
    اما نه دیگه به این شکل!
    مردم باید خودشون عقل و فهم داشته باشن و به قانون پایبند باشن

ضمنا قم که یه کشور مستقل شده

کاری به دولت و دیگر افراد اتفاقا باید داشته باشید .نباید دنبال زیرمجموعه بگردین باید دنبال خود مجموعه اصلی بگردین.توی پست هام گفتم اگر بالا دست ها درست بود الان شاهد این مسائل نبودیم گشت ارشاد چرا به خودش اجازه این کارار رو میده؟چون خیالش راحته بالا دستا یا دولت باهاش برخورد جدی نمیکنن .
    حالا شاید تو گروه شما این موارد پیش نیومده ولی من خودم به چشم دیدم این موارد رو کیلیپی هم که منتشر شد گویای ماجراست.
    در حال حاضر که وظیفه گشت ارشاد گیر دادن به تیپ مردمه والا اگر گشت ارشاد جلوی مزاحم های خیابونی رو میگرفت که نصف پسرای قم زندان بودن!!!
    وقتی توی خارج دولت پلیس ها رو موظف میکنه با متلک های خیابونی برخورد جدی کنن اگر کسی کوچکترین توهین کلامی تو خیابون به دختری بکنه پلیس به شدت باهاش برخورد میکنه و حتی کتکش میزنه میتونید تحقیق کنید که یه متلک ساده اونجا چقدر جرم داره اما تو ایران گشت ارشاد هدفش گیر دادن به تیپ و پوشش و اعتقادات مردمه .

69. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

کاری به دولت و دیگر افراد اتفاقا باید داشته باشید .نباید دنبال زیرمجموعه بگردین باید دنبال خود مجموعه اصلی بگردین.توی پست هام گفتم اگر بالا دست ها درست بود الان شاهد این مسائل نبودیم گشت ارشاد چرا به خودش اجازه این کارار رو میده؟چون خیالش راحته بالا دستا یا دولت باهاش برخورد جدی نمیکنن .
    حالا شاید تو گروه شما این موارد پیش نیومده ولی من خودم به چشم دیدم این موارد رو کیلیپی هم که منتشر شد گویای ماجراست.
    در حال حاضر که وظیفه گشت ارشاد گیر دادن به تیپ مردمه والا اگر گشت ارشاد جلوی مزاحم های خیابونی رو میگرفت که نصف پسرای قم زندان بودن!!!
    وقتی توی خارج دولت پلیس ها رو موظف میکنه با متلک های خیابونی برخورد جدی کنن اگر کسی کوچکترین توهین کلامی تو خیابون به دختری بکنه پلیس به شدت باهاش برخورد میکنه و حتی کتکش میزنه میتونید تحقیق کنید که یه متلک ساده اونجا چقدر جرم داره اما تو ایران گشت ارشاد هدفش گیر دادن به تیپ و پوشش و اعتقادات مردمه .
    اصن این مورد ربطی به دولت نداره که بخوام کاری باشون داشته باشم !
    اگه به دولت حسن بود که میگفت حجاب ازاد

من نمیدونم گشت ارشاد چیه

ببینید عزیز شما اگر بخواهید مارو با یه کشور خارجی مقایسه کنید بباید همه چیز ما با اون کشور یه سطح باشه ( اگه متوجه منظورم نشدید مثال بزنم)
    من نمیدنم گشت ارشاد چی هست و چجوری تشکیل شده و اصلا نندیدم
    اما وظیفه پلیس اخلاقی مبارزه با فساد های اخلاقی( متلک و توهین و...) میباشد
    ضمنا در قانون ماهم وهین مجازات داره !

70. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

به همین راحتی !!!

عزیز هرچقدر هم پشتشون گرم باشه
    اگه یکی پیدا شه قانونی اقدام کنه دهنشون سرویس میشه شاید با شکایت یه تحویل نیز ایجاد بشه !

71. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

اگه یکی پیدا شه قانونی اقدام کنه دهنشون سرویس میشه شاید با شکایت یه تحویل نیز ایجاد بشه !
    یعنی میفرمایید یه نفر بره بگه اومدم از ماموراتون شکایت کنم؟

72. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38110
    تشکـر
    47
    تشکر شده 23 بار در 22 پست
    میزان امتیاز
    7

در زمان های قدیم برای رفتن به کشوری مامورانی رو توی مرز میزاشتن و هرکس میخاست از مرز رد بشه باید 2 تا سیلی میخورد ....
    حاکم شهر که دیده بود مردم برای اینکه از مرز رد بشن باید 2 تا سیلی بخورن و کسی هم اعتراضی نمیکنه 2 تا سیلی رو کرد 4 تا ...
    و باز هم مردم سکوت کردند و 4 سیلی خوردندی و به کشور دیگر مهاجرت کرددندی
    حاکم که دید باز هم مردم سکوت کرده اند ، وزرا و اهالی دربار را جمع کرد و دستور داد همه مردم داخل میدان جمع بشن
    حاکم گفت اگه کسی اعتراضی چیزی از شیوه حکومت من داره بگه !؟
    همه مردم ساکت بودن ته اونجا یه پیر مردی بلند شد و گفت :
    حاکم ، تعداد سیلی بزن ها رو زیاد کن چون باید به مدت زیادی پشت مرز منتظر بمونیم تا سیلیمون رو بخوریم و رد بشیم !

حکایت ماست !
    نمیدونم چی بگم گفتنی ها رو دوستان گفتن : لا اکراه فی الدین ....
    خدایا همه ما رو از شر ظلم نجات بده ، الهی امین
    خطاب به استارتر تایپک هم یه معذرت خواهی بابت رفتار گذشته بدهکارم عذرمیخوام

73. 2 کاربران زیر از Tarah3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

فک کن 1 درصد

75. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

فک کن 1 درصد
    یعنی میفرمایید یه نفر بره بگه اومدم از ماموراتون شکایت کنم؟

اگه مامور کارش غیر قانونی باشه به راحتی میشه ازش شکایت کرد
    والا من نمیدونم گشت ارشاد چیه
    احتمالا 80 درصد شماها هم نمیدونید !

مثلا من که توگشت بودم شوکر داشتم
    اما اگه بدون اجازه فرمانده استفاده میکردم
    بیچاره بودم !

76. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    ممنون از صبا جان بابت تاپیک
    منم مثل بقیه وقتی این رو دیدم خیلی ناراحت شدم و خیلی هم عصبی با دیدن اون صحنه های غیر انسانی!
    اگه کسی اینکارو با دختر همون مامورا میکرد خودشون چیکار میکردن؟
    کدوم دین و کدوم آیین با اجبار میخواستن چادر سر مردم کنن که ماها دومیش باشیم؟
    از خدا بالاتر که نداریم، میگه میخوای دین داشته باش نمیخوای نداشته باش واسلام
    این همه گناه میکنیم انگار نه انگار خدا هست چی گفته چی نگفته، این همه اختلاس اون مفسدای اقتصادی رو که حق هزارن نفر از مردم رو خوردن و جوونارو بیچاره و بیکار و آواره کردن و حشقون خیلی بیشتره از کتک زدن هست رو چطوری با احترام میارید جلو دوربین و میبرید دادگاه و اخرشم که هیچ، معلوم نیست به کدوم کشور اروپایی فرار میکنن!
    خب این دختر گناهش بالاتر بود؟ حالا گیریم پسری هم با دیدن بی حجاب کمش به تحریک شه و به گناه بیفته باز هم گناهش پیش خیلی های دیگه هیچ بود!

من از این ناراحتم این ها واسه ی حجاب این بنده ی خدارو این شکلیش کرده بودن، حالا اخبار ایران می گفت دختره گویا توهین کرده به خانومه اونم خواسته تلافی و تنبیه کنه
    به هرحال هر چی باشه بهتره بود کتک نباشه اونم به این شکل
    بعدشم اگه این ها حجاب براشون ارزش و مهمه چرا جلوی مامورای مرد موهای دختره رو لخت کردن و میکشیدن رو زمین؟
    اونم میگفتن که دختره بیماری قلبی داره، اگه میفتاد بلایی سرش میومد چیکار میکردید؟
    وجهه ی دختر مردم رو جلوی عام خراب میکنین که چی رو ثابت کنین؟
    شماها دین میدونین چیه؟ خدا میشناسین اصلا؟
    برای مامورای آقا هم متاسفم، اون ها خودشون یعنی زن و بچه ندارن؟ دلشون رحم نیومد دست اون مامور بی شخصیت رو بگیرن
    میگفتن از بس موهای دختره رو کشیده انگشتش توی موهاش شکسته
    خدا جوابشون رو بده واقعا.

77. 3 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

78. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از صبا جان بابت تاپیک
    منم مثل بقیه وقتی این رو دیدم خیلی ناراحت شدم و خیلی هم عصبی با دیدن اون صحنه های غیر انسانی!
    اگه کسی اینکارو با دختر همون مامورا میکرد خودشون چیکار میکردن؟
    کدوم دین و کدوم آیین با اجبار میخواستن چادر سر مردم کنن که ماها دومیش باشیم؟
    از خدا بالاتر که نداریم، میگه میخوای دین داشته باش نمیخوای نداشته باش واسلام
    این همه گناه میکنیم انگار نه انگار خدا هست چی گفته چی نگفته، این همه اختلاس اون مفسدای اقتصادی رو که حق هزارن نفر از مردم رو خوردن و جوونارو بیچاره و بیکار و آواره کردن و حشقون خیلی بیشتره از کتک زدن هست رو چطوری با احترام میارید جلو دوربین و میبرید دادگاه و اخرشم که هیچ، معلوم نیست به کدوم کشور اروپایی فرار میکنن!
    خب این دختر گناهش بالاتر بود؟ حالا گیریم پسری هم با دیدن بی حجاب کمش به تحریک شه و به گناه بیفته باز هم گناهش پیش خیلی های دیگه هیچ بود!

من از این ناراحتم این ها واسه ی حجاب این بنده ی خدارو این شکلیش کرده بودن، حالا اخبار ایران می گفت دختره گویا توهین کرده به خانومه اونم خواسته تلافی و تنبیه کنه
    به هرحال هر چی باشه بهتره بود کتک نباشه اونم به این شکل
    بعدشم اگه این ها حجاب براشون ارزش و مهمه چرا جلوی مامورای مرد موهای دختره رو لخت کردن و میکشیدن رو زمین؟
    اونم میگفتن که دختره بیماری قلبی داره، اگه میفتاد بلایی سرش میومد چیکار میکردید؟
    وجهه ی دختر مردم رو جلوی عام خراب میکنین که چی رو ثابت کنین؟
    شماها دین میدونین چیه؟ خدا میشناسین اصلا؟
    برای مامورای آقا هم متاسفم، اون ها خودشون یعنی زن و بچه ندارن؟ دلشون رحم نیومد دست اون مامور بی شخصیت رو بگیرن
    میگفتن از بس موهای دختره رو کشیده انگشتش توی موهاش شکسته
    خدا جوابشون رو بده واقعا.
    سلام یلداجان
    ممنون کاملا درست میگی
    اینا واقعا دل سنگن غیرتشون فقط به مو هست ولی بقول تو وقتی یکی اینجور به خاک کشده میشه غیرتشون گم و گور میشه .من حتی به ذهنم رسید شاید اینا قبل از اینکه مامور گشت ارشاد بشن باید یه دوره شکنجه گری رو با موفقیت پاس کنن!!
    دیدی وقتی میخوان یکیو نفرین کنن میگن دستت بشکنه که فلانی رو اینجور زدی؟حالا برام جالب بود این مامور اونقدر وحشیانه زده این دختر رو که دستش لای مو های دختر گیر کرده و انگشتش شکسته .حالا صداسیما که دروغ زیاد میگه مث جریان همون فیلتر تلگرام که ورداشته بود بخشی از صحبتای مردم نه کاملشو پخش کرده بود که راضین تلگرام فیلتر شده و یسری از اون بنده خداهایی که باهاشون مصاحبه شده بود اومدن گفتن چرا صحبتای مارو نصفه پخش کردین.درمورد گشت ارشادم کلی دروغ پخش شد.
    خدا جوابشون رو میده .

79. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

80. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام یلداجان
    ممنون کاملا درست میگی
    اینا واقعا دل سنگن غیرتشون فقط به مو هست ولی بقول تو وقتی یکی اینجور به خاک کشده میشه غیرتشون گم و گور میشه .من حتی به ذهنم رسید شاید اینا قبل از اینکه مامور گشت ارشاد بشن باید یه دوره شکنجه گری رو با موفقیت پاس کنن!!
    دیدی وقتی میخوان یکیو نفرین کنن میگن دستت بشکنه که فلانی رو اینجور زدی؟حالا برام جالب بود این مامور اونقدر وحشیانه زده این دختر رو که دستش لای مو های دختر گیر کرده و انگشتش شکسته .حالا صداسیما که دروغ زیاد میگه مث جریان همون فیلتر تلگرام که ورداشته بود بخشی از صحبتای مردم نه کاملشو پخش کرده بود که راضین تلگرام فیلتر شده و یسری از اون بنده خداهایی که باهاشون مصاحبه شده بود اومدن گفتن چرا صحبتای مارو نصفه پخش کردین.درمورد گشت ارشادم کلی دروغ پخش شد.
    خدا جوابشون رو میده .

درسته عزیزم
    دیدی که من چقدر ناراحت شدم، حتی دیدم اون صحنه های دعوا رو ترسیدم
    من مادر اون دختر بودم به همون شکل میگرفتم موهای اون زنه رو مینداختم بیرون
    اگه به خاطر حجاب دعوا میکنه چرا روسری رو از سر دختره میندازه یا اگه خودش افتاد چرا کاری نکرد و به بی رحمی هاش ادامه داد
    خاک بر سرشون کنن واقعا، با همین کاراشون مردم رو دین زده کردن

یه مصاحبه از تلویزیون دیدم در مورد رفع نیاز جنسی جوون با بالارفتن سن ازدواج و این هفت خان رستم هایی که بر سر راه جووناست
    یه آقای مسنی بود خیلی رک در جواب گفت خب جوون ها با خودشون ور میرن چیکار کنن پس!
    حرفشم واقعیت خیلی از جوونها به خصوص پسرای جامعه است که مسئولین باید سرشون رو پایین بندازند و شرمنده شون باشن.
    شنیده بودم تنبیه و شلاق رو برداشتن از قانون، نمیدونم واقعیت داره یا نه
    ولی نمی دونستم هنوزم اینقدر بد هست که به خاطر هر مشکلی هم باشه این بلارو به روز دختر مردم بیاره.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 04-25-2018 در ساعت 08:46 PM

81. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

82. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اگه مامور کارش غیر قانونی باشه به راحتی میشه ازش شکایت کرد
    والا من نمیدونم گشت ارشاد چیه
    احتمالا 80 درصد شماها هم نمیدونید !

مثلا من که توگشت بودم شوکر داشتم
    اما اگه بدون اجازه فرمانده استفاده میکردم
    بیچاره بودم !
    چون شما یه سرباز بودی .ولی وقتی فرماندت بی قانونی کنه چی؟

83. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    برخوردشان خوب بود باید دختر را تکه پاره میکردند(صدای صلوات حضار)
    والا خودتان دوستشان دارید ما چه کار کنیم وقتی کپه کپه میرفتید پایه صندوق "بله" مینداختید این هم نتیجه اش , هرکس باد بکارد طوفان درو میکند هر کس هم خرزهره بکارد جک و جانور درو میکند !

هیچ کس به کلیپی که یک دختر تراجنسی را آزار میدادند و پلیس به کش تمبانش نبود اشاره نکردند چرا؟ چون آن بنده خدا مطابق عرف "ابلهانه عوام" نبود!
    پس هرچه سرتان میاورند گوارایتان باد!

84. 2 کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

85. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah3 نمایش پست ها
    در زمان های قدیم برای رفتن به کشوری مامورانی رو توی مرز میزاشتن و هرکس میخاست از مرز رد بشه باید 2 تا سیلی میخورد ....
    حاکم شهر که دیده بود مردم برای اینکه از مرز رد بشن باید 2 تا سیلی بخورن و کسی هم اعتراضی نمیکنه 2 تا سیلی رو کرد 4 تا ...
    و باز هم مردم سکوت کردند و 4 سیلی خوردندی و به کشور دیگر مهاجرت کرددندی
    حاکم که دید باز هم مردم سکوت کرده اند ، وزرا و اهالی دربار را جمع کرد و دستور داد همه مردم داخل میدان جمع بشن
    حاکم گفت اگه کسی اعتراضی چیزی از شیوه حکومت من داره بگه !؟
    همه مردم ساکت بودن ته اونجا یه پیر مردی بلند شد و گفت :
    حاکم ، تعداد سیلی بزن ها رو زیاد کن چون باید به مدت زیادی پشت مرز منتظر بمونیم تا سیلیمون رو بخوریم و رد بشیم !

حکایت ماست !
    نمیدونم چی بگم گفتنی ها رو دوستان گفتن : لا اکراه فی الدین ....
    خدایا همه ما رو از شر ظلم نجات بده ، الهی امین
    خطاب به استارتر تایپک هم یه معذرت خواهی بابت رفتار گذشته بدهکارم عذرمیخوام
    درود
    بعید است با ورد خوانی اتفاقی بیوفتد!

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد