نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: بحث آزاد: تعویض جنس فروخته شده

600
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

بحث آزاد: تعویض جنس فروخته شده

سلام .فرض کنید یه چیزی خریدین مثله لباس وکفش یا وسایل برقی ولی وقتی رفتین خونه متوجه شدین اون چیزی نبوده که شما میخواسین و یا اینکه یه مشکلی داشته و شما هنگام خرید متوجهش نشدید و خواسین پسش بدین ولی فروشنده قبول نمیکنه چه عکس العملی نشون میدین؟ (اگرم در واقعیت براتون همچین اتفاقی افتاده بیان کنید)
    دیگه راضی میشین و برمیگردین
    یا اینکه با دادو فریاد سعی میکنید اون وسیله رو پس بدین
    یا اینکه سکوت میکنید و بعدا حالشو میگیرین از طریق شکایت و...
    یا اینکه حوصله رفتن به مغازه و پس دادنش ندارین
    و ...
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : بحث آزاد: تعویض جنس فروخته شده

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    سلام .فرض کنید یه چیزی خریدین مثله لباس وکفش یا وسایل برقی ولی وقتی رفتین خونه متوجه شدین اون چیزی نبوده که شما میخواسین و یا اینکه یه مشکلی داشته و شما هنگام خرید متوجهش نشدید و خواسین پسش بدین ولی فروشنده قبول نمیکنه چه عکس العملی نشون میدین؟ (اگرم در واقعیت براتون همچین اتفاقی افتاده بیان کنید)
    دیگه راضی میشین و برمیگردین
    یا اینکه با دادو فریاد سعی میکنید اون وسیله رو پس بدین
    یا اینکه سکوت میکنید و بعدا حالشو میگیرین از طریق شکایت و...
    یا اینکه حوصله رفتن به مغازه و پس دادنش ندارین
    و ...

من خودم مفازه دارم اگه کسی جنسی پس بیاره هم عوض می کنم هم اگه جنس دیگه نخواد پولش رو بر میگردونم

ولی درمورد سوالتون اگه دودل باشم از ابتدا با فروشنده برای تعویض توافق می کنم و تا به حال مشکلی پیش نیومده

اگه از قبل هم توافق نکرده باشم و حال و حوصله و داشته باشم ( بیکار باشم و اون جنس برام کمی مهم باشه و... ) جنسو پس میبرم فرشنده یا قبول می کنه که چه بهتر یا اینکه قبول نمی کنه و چنتا دلیل چرت و پرت میاره با توجه به برخوردش منم یکم بهش حرف می زنم بعد میام بیرون.( اگه محترمانه بود محترمانه و اگه بی ادبانه بود بی ادبانه )
    به قول معروف که می گن سنگ مفت ، گنجیشک هم مفت ، میزنیم شاید خورد

البته این رو هم بگم تا به حال پیش نیومده که فروشنده جنس رو قبول نکنه
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

3. 2 کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

گاهی بعضی فروشنده ها مینویسن جنس فروخته شده پس گرفته نمیشه بستگی به فروشنده داره. من خودم از هرچی خوشم نیاد سه سوت میزارم تو سایت دیوار میان میبرن .

5. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    من خودم مفازه دارم اگه کسی جنسی پس بیاره هم عوض می کنم هم اگه جنس دیگه نخواد پولش رو بر میگردونم

ولی درمورد سوالتون اگه دودل باشم از ابتدا با فروشنده برای تعویض توافق می کنم و تا به حال مشکلی پیش نیومده

اگه از قبل هم توافق نکرده باشم و حال و حوصله و داشته باشم ( بیکار باشم و اون جنس برام کمی مهم باشه و... ) جنسو پس میبرم فرشنده یا قبول می کنه که چه بهتر یا اینکه قبول نمی کنه و چنتا دلیل چرت و پرت میاره با توجه به برخوردش منم یکم بهش حرف می زنم بعد میام بیرون.( اگه محترمانه بود محترمانه و اگه بی ادبانه بود بی ادبانه )
    به قول معروف که می گن سنگ مفت ، گنجیشک هم مفت ، میزنیم شاید خورد

البته این رو هم بگم تا به حال پیش نیومده که فروشنده جنس رو قبول نکنه
    این قسمت حرفتون برام سواله اگر رفتارشون بی ادبانه باشه ، بی ادبانه رفتار کردن درسته یانه؟ آیا با برخورد بد مثله اونا شخصیت ادم زیر سوال میره یا اینکه باید حقتونو بگیرید که حس نکنید ضرر کردید و با دیگران هم اینگونه رفتار نکنه ؟
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    این قسمت حرفتون برام سواله اگر رفتارشون بی ادبانه باشه ، بی ادبانه رفتار کردن درسته یانه؟ آیا با برخورد بد مثله اونا شخصیت ادم زیر سوال میره یا اینکه باید حقتونو بگیرید که حس نکنید ضرر کردید و با دیگران هم اینگونه رفتار نکنه ؟

چون قرار نیست فروشنده رو در آینده ببینیمش رفتار ما با ایشون هر چی که باشه تاثیری در ادامه زندگیمون نداره. اگه هر چند وقت یک بار ایشون رو میدیدیم باید طوری رفتار می کردیم که برابر ما اون رفتار رو تکرار نکنه پس کینه ای نسبت به این جور افراد نباید گرفت و باید فراموش کرد

مهمتر از برخورد ما با اون شخص فروشنده اینه که رفتار ما در شرایط مشابه که ممکنه برامون پیش بیاد چطور باشه که ضرر نکینم

یه وقتی هست که ما زورمون نرسیده یا در مقابل طرف اون طور که دوست داشتیم محکم نبودیم بعد که با خودمون تنها میشیم و فکر می کنیم هی میگیم کاش اینو گفته بودم کاش اونو گفته بودم و خود خوری میکنیم

اگه یه خورده تئوریک بحث کنیم حالت ایده آل اینه که ما توانایی دفاع از خودمون رو داشته باشیم اونجا انتخاب می کنیم که برخورد کنیم و انرژی بزاریم یا بی تفاوت رد شیم یا ببخشیم

من از وقتی که رو عزت نفسم کار کردم و در کنارش یه سری مطالب دیگه خوندم و یکم مهارت ارتباطی خوندم دیگه خود خوری نمی کنم حتی اگه زورم نرسه.

گرفتن چیزی که فکر می کنید حق شماست ، حق شماست! ( ربطی به حفظ شخصیت نداره ) و البته هزینه هم داره. انتخاب خودتونه که حاضر باشید چقدر هزینه بدین
    وسط دعوا هم قرار نیست خیلی احترام بزاریم یا مودب باشیم اصلا دعوا یعنی جدال و نزاع که معمولا با پرخاش هم همراهه
    و البته پرخاش هم داریم تا پرخاش ، یه وقت یکی شروع می کنه به پرخاش هر چی از دهنش در میاد میگه که کنترل اوضاع از دست در میره و اگه روی دعوا با آشنا باشه ضرر و پشیمونی قطعیه
    به نظرم هنر اینه که جوری رفتار کنیم که هم حرفمون رو بزنیم هم در آینده پپشیمون نشیم

اگه دوست دارین اتفاقی که افتاده رو توضیح بدین تا روش بحث کنیم
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

8. 2 کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)