مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 56

موضوع: بحث آزاد : خدا رو شناختي؟

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27944
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.90
    تشکـر
    2,310
    تشکر شده 1,056 بار در 661 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : بحث آزاد : خدا رو شناختي؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    نمیدونم منظورتون به من بود یا نه ولی اگر به من بود من فقط میگم این عذاب در مورد تار مو منطقی نیست و صرفا خدا رو خشن جلوه میده.چون اگر اینجور باشه اکثر زنان دنیا از مو اویزون میشن اون دنیا اونم برای چندین سال.!!!
    من خودم حجابم مشکلی نداره.فقط کاری به منابع و احادیث ندارم چون خیلیاش رو صحتش رو نمیشه اثبات کرد حتی معنی تحت الفظی قرانم قبول ندارم و به نظرم تفسیر درستش به درد الان میخوره.خیلی از چیزا رو یه عده ادم بی وجدان برای کنترل مردم رواج میدن و به خدا میبندن.مثلا یه مدت میگفتن خشک سالی برای بدحجابیه.!!!یا مردم دارن تو گرسنگی و بدبختی دست و پا میزنن به جای اینکه از دزدی هاشون دست بردارن میگن خدا گفته قتاعت پیشه کنید!!
    نه من کلی گفتم و قبل از همه خودمو مورد خطاب قرار دادم

نظر من اینه که در اون دنیا برای هر آدمی به نسبت گناه و اشتباهش عذابی هست اگه توبه نکرده باشه، حالا من مثل خیلیا به شکل و شمایل عذاب کاری ندارم که چطور خواهد بود

دلیل اعتقاد داشتنم به وجود عذاب اینه که خیلی از آدمایی که در این دنیا ظلم میکنن و حق الناس به گردنشونه، برای ظلمی که کردن مجازات نمیشن، یعنی اگه عذاب و مجازاتی در آخرت نباشه، اینجور آدما واقعاً خیلی سود میکنن چون اینجا هر کار خواستن کردن و اونجا هم کسی کاری به کارشون نداره

پس دزدی کردن عذاب خودشو داره و دیده شدن مو عذاب خودشو و کنترل نکردن نگاه عذاب خودشو
    ویرایش توسط تجربه : 03-04-2017 در ساعت 10:03 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #12

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    11.87
    تشکـر
    10,097
    تشکر شده 12,943 بار در 6,566 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

من یه کتاب خوندم زندگی پس از مرگ نویسندش هم مسیحی بود خیلییی به اسلام نزدیک بود ...

میگفت هرکی زمانی که بمیره با همون خصلت و خوی از دنیا میره و گناهایی که اینجا انجام داده تو دنیایی برزرخ این کار و باز تکرار میکنه که پشیمون میشه و اون موقع که پاک میشه و بعد باز میمیره و وارد بهشت میشه

اون تصوری که از جهنم تو ذهن ما ساختن اصلا وجود نداره

انقدر کتاب قشنگ توضیح داده که اصلا اون دنیا وحشت و ترس نداره

حتی نوشته اون دنیا برا ادم های بد هم بهتر

انشالله قسمت هممون میشه فقط امیدوارم با روح ارامش و پاک از این دنیا بریم که نخوایم تو دنیایی برزرخ تقاص پس بدیم

arash.AP

4. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #13

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.96
    تشکـر
    18,381
    تشکر شده 9,694 بار در 3,342 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    من یه کتاب خوندم زندگی پس از مرگ نویسندش هم مسیحی بود خیلییی به اسلام نزدیک بود ...

میگفت هرکی زمانی که بمیره با همون خصلت و خوی از دنیا میره و گناهایی که اینجا انجام داده تو دنیایی برزرخ این کار و باز تکرار میکنه که پشیمون میشه و اون موقع که پاک میشه و بعد باز میمیره و وارد بهشت میشه

انشالله قسمت هممون میشه فقط امیدوارم با روح ارامش و پاک از این دنیا بریم که نخوایم تو دنیایی برزرخ تقاص پس بدیم
    یعنی الان حرف های کتاب مسیحی ها رو باور دارین ؟

میدونستین دویستو خردی انجیل وجود داره ، هر کودوم هرچی دوست داشته نوشته ...

( طبق اعتقاد اونا هرگناهی بکنی فقط بگی خدا ببخش پاک شده ، یعنی اعتراف ، اما خدا تو قرآن گفته مثل نصوح توبه کنید ، تازه حق الناس را باید از بنده اش طلب بخشش کرد )

بهتره به قران فقط تکیه کنید ، چون آخرین پیامبر و آخرین حجت بوده ، بقیه کتاب ها تحریف شده است ، شاید خوندنش لذت بخش باشه و به آدم بچسبه اما دروغه .

6. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #14

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27944
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.90
    تشکـر
    2,310
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

اینجوری که خیلی خوش بحال آدمای بد میشه

اینی که شما گفتین شامل آدمی میشه که حق الناس به گردنش نیست و اشتباهات شخصی خودشو قبول داره

8. کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #15

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    11.87
    تشکـر
    10,097
    تشکر شده 12,943 بار در 6,566 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    یعنی الان حرف های کتاب مسیحی ها رو باور دارین ؟

میدونستین دویستو خردی انجیل وجود داره ، هر کودوم هرچی دوست داشته نوشته ...

( طبق اعتقاد اونا هرگناهی بکنی فقط بگی خدا ببخش پاک شده ، یعنی اعتراف ، اما خدا تو قرآن گفته مثل نصوح توبه کنید ، تازه حق الناس را باید از بنده اش طلب بخشش کرد )

بهتره به قران فقط تکیه کنید ، چون آخرین پیامبر و آخرین حجت بوده ، بقیه کتاب ها تحریف شده است ، شاید خوندنش لذت بخش باشه و به آدم بچسبه اما دروغه .
    نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    اینجوری که خیلی خوش بحال آدمای بد میشه

اینی که شما گفتین شامل آدمی میشه که حق الناس به گردنش نیست و اشتباهات شخصی خودشو قبول داره
    متاسفانه شما بد برداشت کردید از حرف هام

این کتاب کتابی که 99درصد نظریاتش شبیه اسلام واقعی

و اجازه انتشارش هم داده شده

فقط چون گفتم مسیحی بوده نویسندش کلیک کردید رو اون؟؟؟؟؟!!!!!! و قبولش ندارید واقعا فاجعه باره انقدر تعصب دارید اگر نگفته بودم خیلی بهتر میتونستید بفهمید

شما اگر این کتاب و بخونید میفهمید اون دنیا خیلی قشنگ و اصلا ترسی و توهمی که اینجا برامون ساختن نیست و من به شخصه که همیشه از مردن میترسیدم الان به هیچ وجه از مردن نمیترسم بهتره بهتونم بگم بعد از خوندن این کتاب خیلی خیلی خیلی به خدا نزدیک تر شدم نمازامم همش سر وقت میخونم. و اون گناهی که از نظر خودم وحشتناک بود ( شاید از نظر بقیه نباشه ) توبه کردم اونم واقعی و نه هیچ وقت تکرار کردم و نه میکنم
    چون تو کتاب که همون مسیحی نوشته یاد گرفتم تو این دنیا باید روحم ارامش داشته باشه و تا هنگام مرگم برسه با ارامش و پاک از دنیا برم. واسه همین نماز خون شدم به خدا هرروز نزدیک تر میشم و خیلی خیلی خیلییی هم راضی هستم واسه همینم که میگن خودکشی گناه چون اون لحظه کسی که خود کشی میکنه روحش تو عذاب وقتی هم مرد دیگه نمیتونه کاری کنه و روحش همیشه تو عذابه

بعله کتاب یه ادم مسیحی منو بیشتر به دین اسلامم نزدیک تر کرد و برام روشن تر و قشنگترش کرد تا بقیه کتاب هایی که از طرف مسلمون ها نوشته شده ......

چون تو کتاب های دیگه انقدر اون دنیا ادمو به وحشت میندازن و ترس تو دلت به وجود میارن که ادم از خدا هم میرسه و حاظرم قسم بخورم اکثر کسایی که نماز میخونن از ته دل. و با کیف و ارامش نمیخونن از وحشت و توهمی که تو ذهنشون ساختن میخونن

کسایی که رشته اصلیشون باشه میفهمن من چی میگم و این کتاب و تایید میکنن
    الانم تو این کتاب حرفی نزده که فکر میکنید ضد اسلام

تو کتاب داره میگه هرکسی از هر دین و مذهبی باید به. شخصی که خیلی پاک فکر کنه و و تصور کنه.چون اون دنیا همه یه راهنما دارن و شما با فرکانس مثبت میتونید اون فرد و اینجور که میخواید تصور کردید هنگام ما مرگ بیاد جلوتون نوشته مثلا مسیحی ها حضرت مسیح. مسلمان ها حضرت محمد و...

خب تو اون کتابم نوشته شما هرگناهی کنی اون دنیا تقاص پس میدی کجاش دقیقا ضد اسلام ؟؟؟؟!!!!!!! تو اسلام خودمونم همین حرف و زده .....

بعدشم مگه داریم خودمون و گول میزنیم یا خدا رو گول میزنیم که هرگناهی کنیم بعدش بگیم ببخشه ؟؟!!!! معلومه این فکر خیلی هم بچگانه و مسخرست. ..

لطفا سعی کنید بیشتر مطلب و درک کنید بعد نظر بدید....

باتشکر یا علی
    ویرایش توسط پریماه. : 03-05-2017 در ساعت 06:48 AM

arash.AP

10. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #16

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    23059
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    5
    تشکر شده 42 بار در 30 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط سهيل نمایش پست ها
    دوستان

ي سوال مذهبي و اعتقادي

نميدونم اينجا چقدر اهل اين سوالا هستش...
    آيا واقعا
    جهنم هست يا نيست؟ و اگه هست يعني خدا راضي به عذاب بنده هاش هست يا نه؟حالا اگه هست كه اين خدا نعوذبالله ديگه خدا نيست چون صفات سلبي در اون هست و اگر جهنم نيست پس تكليف افرادي كه وعده داده عذابشون ميكنه چي ميشه؟
    خدا چقد رحيمه؟ رحمتش براي كياست؟

اگه بدونيم واقعا خدا چيجوري عمل ميكنه شايد بهتر بتونيم بندگي كنيم؟بي شك ديگه شوهري زنشو كتك نميزنه، ديگه زنها يا مردها به همسرشون خيانت نميكنن و خيلي ديگه ها ي ديگه...

واقعا خدارو شناختيم؟
    سلام
    من شخصاً هرکار کنم نمیتونم جهنم به معنای آتش و ... باور کنم ، همینطور که بهشت به نظرم باغ و نحرو عسل و پری نیست... به نظرم اینها تمثیل هستند
    نظر شخصیم اینهکه برای انسانها بعد از مرگ یک سری پرده ها کنار میره، بینش عمیق پیدا میکنند و خدارو واقعا میشناسند ، اون موقع از رضایت خدا و یا عدم رضایت خدا نسبت به بنده ها بهشت و جهنم شکل میگیره در واقع باید عذابی باشه اما روحی
    فرض کنید کسی اشتباه بزرگی کرده توی زندگیش (مثلا خیانت )و عمیقا پشیمونه یه وقتایی حاضره هزار سال تو آتش بسوزه ولی بتونه بخشش و رضایت طرف مقابل رو جلب کنه ، حالا این حس هزار برابر بشه میشه جهنم..

12. 3 کاربران زیر از Butterf بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #17

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    3.96
    تشکـر
    18,381
    تشکر شده 9,694 بار در 3,342 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    9

فقط چون گفتم مسیحی بوده نویسندش کلیک کردید رو اون؟؟؟؟؟!!!!!! و قبولش ندارید واقعا فاجعه باره انقدر تعصب دارید اگر نگفته بودم خیلی بهتر میتونستید بفهمید

شما اگر این کتاب و بخونید میفهمید اون دنیا خیلی قشنگ و اصلا ترسی و توهمی که اینجا برامون ساختن نیست و من به شخصه که همیشه از مردن میترسیدم الان به هیچ وجه از مردن نمیترسم بهتره بهتونم بگم بعد از خوندن این کتاب خیلی خیلی خیلی به خدا نزدیک تر شدم نمازامم همش سر وقت میخونم. و اون گناهی که از نظر خودم وحشتناک بود ( شاید از نظر بقیه نباشه ) توبه کردم اونم واقعی و نه هیچ وقت تکرار کردم و نه میکنم
    چون تو کتاب که همون مسیحی نوشته یاد گرفتم تو این دنیا باید روحم ارامش داشته باشه و تا هنگام مرگم برسه با ارامش و پاک از دنیا برم. واسه همین نماز خون شدم به خدا هرروز نزدیک تر میشم و خیلی خیلی خیلییی هم راضی هستم واسه همینم که میگن خودکشی گناه چون اون لحظه کسی که خود کشی میکنه روحش تو عذاب وقتی هم مرد دیگه نمیتونه کاری کنه و روحش همیشه تو عذابه

بعله کتاب یه ادم مسیحی منو بیشتر به دین اسلامم نزدیک تر کرد و برام روشن تر و قشنگترش کرد تا بقیه کتاب هایی که از طرف مسلمون ها نوشته شده ......

چون تو کتاب های دیگه انقدر اون دنیا ادمو به وحشت میندازن و ترس تو دلت به وجود میارن که ادم از خدا هم میرسه و حاظرم قسم بخورم اکثر کسایی که نماز میخونن از ته دل. و با کیف و ارامش نمیخونن از وحشت و توهمی که تو ذهنشون ساختن میخونن

تو کتاب داره میگه هرکسی از هر دین و مذهبی باید به. شخصی که خیلی پاک فکر کنه و و تصور کنه.چون اون دنیا همه یه راهنما دارن و شما با فرکانس مثبت میتونید اون فرد و اینجور که میخواید تصور کردید هنگام ما مرگ بیاد جلوتون نوشته مثلا مسیحی ها حضرت مسیح. مسلمان ها حضرت محمد و...

خب تو اون کتابم نوشته شما هرگناهی کنی اون دنیا تقاص پس میدی کجاش دقیقا ضد اسلام ؟؟؟؟!!!!!!! تو اسلام خودمونم همین حرف و زده .....

بعدشم مگه داریم خودمون و گول میزنیم یا خدا رو گول میزنیم که هرگناهی کنیم بعدش بگیم ببخشه ؟؟!!!! معلومه این فکر خیلی هم بچگانه و مسخرست. ..

باتشکر یا علی
    سلام

هر کتابی که اجازه انتشار بهش بدن که درش حقیقت نیست ، در بازار کتاب مقدس ، تورات و انجیل ... هم هست .

کسی هم نگفته نوشته مسیحی ها را نباید خوند ، اصلاً خود من انجیل دارم ( البته انجیلی که کمترین تحریف را داره )

اینکه مطالب مسیحیت شبیه اسلامه شکی درش نیست ، و اینکه برای تقویت دین مطالب سایر دین ها رو بخونیم اشکالی خیلی خوبه ، اما همه پیامبر ها اومدن تا اسلام را معرفی کنند ، از حضرت آدم بگیرین تا حضرت محمد (ص) ، پس بهتره آخرین کلام خدا را همیشه مد نظر داشته باشیم و بهش تکیه کنیم .

مخصوصاً برای دنیاییه بعد مرگ بهتره به کتاب خودمون قرآن تکیه کنیم ، چون قراره ابدی اونجا باشیم و موقت اینجا .

اگه در دنیا خودمون رو برای مرگ آماده کنیم راحته و آسان ، نکنیم سخت و ترسناک ، امام صادق میگن : مرگ برای مومن مثل بو کردن گلی خوش بوست ، و برای کافر مثل نیش مار یا عقرب . ( پس نتیجه میگیریم حتی مرگ هم برای همه یکسان نیست )

دنیایی بعد مرگ هم ما با اعمال خودمون میسازیم ، و هیچ اعمالی هم بدون ثواب و عقاب نیست ، هم جهنم ابدی هست ، هم بهشت ابدی و هر دو هم شامل درجاتی هستن .

14. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #18

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    انکه میگفت منم بهر تو غمخوارترین..چه دل ازارترین شد چه دل ازارترین
    شماره عضويت
    30434
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.61
    تشکـر
    99
    تشکر شده 209 بار در 111 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    میزان امتیاز
    1

لطفا بخونید

مردی همسر و سه فرزندش را ترک کرد و در پی روزی خود و خانواده اش راهی سرزمینی دور شد… فرزندانش او را از صمیم قلب دوست داشتند و به او احترام می گذاشتند. مدتی بعد، پدر نامه ی اولش را به آن ها فرستاد.
    بچه ها آن را باز نکردند تا آنچه در آن بود بخوانند، بلکه یکی یکی آن را در دست گرفته و بوسیدند و گفتند: این نامه از طرف عزیزترین کس ماست. سپس بدون این که پاکت را باز کنند، آن را در کیسه ی مخملی قرار دادند… هر چند وقت یکبار نامه را از کیسه درآورده و غبار رویش را پاک کرده و دوباره در کیسه می گذاشتند… و با هر نامه ای که پدرشان می فرستاد همین کار را می کردند.
    سال ها گذشت. پدر بازگشت، ولی به جز یکی از پسرانش کسی باقی نمانده بود، از او پرسید: مادرت کجاست؟ پسر گفت: سخت بیمار شد و چون پولی برای درمانش نداشتیم، حالش وخیم تر شد و مرد. پدر گفت: چرا؟ مگر نامه ی اولم را باز نکردید؟ برایتان در پاکت نامه پول زیادی فرستاده بودم!
    پسر گفت: نه! پدر پرسید: برادرت کجاست؟ پسر گفت: بعد از فوت مادر کسی نبود که با تجربه هایش او را نصیحت کند و راه درست را به او نشان دهد، او هم با دوستان ناباب آشنا شد و با آنان رفت!
    پدر تعجب کرد و گفت: چرا؟ مگر نامه ای را که در آن از او خواستم از دوستان ناباب دوری گزیند و نشانه های راه خطا را برایش شرح دادم نخواندید؟ پسر گفت: نه…! مرد گفت: خواهرت کجاست؟ پسر گفت: با همان پسری که مدت ها خواستگارش بود ازدواج کرد الآن هم در زندگی با او اسیر ظلم و رنج است!
    پدر با تأثر گفت: او هم نامه ی من را نخواند که در آن نوشته بودم این پسر آبرودار و خوش نامی نیست و دلایل منطقی ام را برایش توضیح داده بودم و اینکه من با این ازدواج مخالفم؟ پسر گفت: نه…!
    الان به چی دارید فکر میکنید؟ به اینکه مقصر خود فرزندان بودند که بجای خواندن نامه، اونو میبوسیدن و به چشم میمالیدند و با احترام در کیسه مخملی نگهداریش میکردند؟
    به چیز درستی فکر میکنید، پس حالا میتوانید ادامه ی صحبت های منو خوب درک کنید ادامه… به حال آن خانواده فکر کردم و این که چگونه به راحتی همه فرصتها را از دست داده بودند، سپس چشمم به قرآن روی طاقچه افتاد که در قوطی مخملی زیبایی قرار داشت.
    وای بر من…! رفتار من با کلام الله مثل رفتار آن بچه ها با نامه های پدرشان است! من هم قرآن را میبوسم روی چشمم میگذارم مورد احترام قرار میدهم می بندم و در کتابخانه ام می گذارم و آن را نمی خوانم و از آنچه در اوست، سودی نمی برم، در حالی که تمام آنچه که در آن است روش زندگی من است…
    از الله طلب بخشش و عفو کردم و قرآن را برداشتم و تصمیم گرفتم که دیگر از او جدا نشوم
    چه ساده قلبمان را دو دستی چسبیده ایم

که مبادا کسی آ ن را بدزدد و عاشقمان کند....

غافل از اینکه برای عاشق کردنمان..عقلمان را میدزدند

و ما می مانیم با قلبی که اندیشیدن بلد نیست"

16. 2 کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #19

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27944
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.90
    تشکـر
    2,310
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

باتشکر یا علی

من کاری به مسلمان یا مسیحی یا بت پرست بودنش ندارم

آدم به هر دین و مذهبی نباید حق الناس به گردنش باشه وگرنه در اون دنیا پاش گیره، مثلاً آدمی که ساعت 10 شب چراغ قرمزو رد میکنه و میزنه یه نفرو لت و پار میکنه و بعد فرار میکنه، یعنی اون دنیا کاری به کارش ندارن؟
    خودتونو بذارید جای اونی که خورد و خمیر شده بعد ببینید شدنیه در اون دنیا کاری به اون راننده دیوونه نداشته باشن؟ میتونید راضی باشید؟
    این مثالی که زدم از یه اتفاق واقعی بود

پس در نتیجه اون چیزی که شما میگین برا آدمای شرور و دیوانه نیست
    برا آدمای خیرخواه هست که نه تنها کوچکترین ضرری برا هیچ موجودی اعم از انسان، حیوان و گیاه ندارن بلکه در حد توانشون به بقیه کمک میکنن و معمولاً حلال مشکلات بقیه هستن
    خوب یه آدم اینجوری واضحه که در اون دنیا عذاب نمیشه
    سعدی میگه:
    خدا را بر آن بنده بخشایش است / که خلق از وجودش در آسایش است
    ویرایش توسط تجربه : 03-05-2017 در ساعت 02:56 PM

18. کاربران زیر از تجربه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #20

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    متخصص حوزه مثبت انديشي، ياد گرفتم و لمس كردم كه براي امروز زندگي كنم.نه براي فردا يا ديروز...
    شماره عضويت
    20970
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.16
    تشکـر
    829
    تشکر شده 1,754 بار در 624 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط Butterf نمایش پست ها
    سلام
    من شخصاً هرکار کنم نمیتونم جهنم به معنای آتش و ... باور کنم ، همینطور که بهشت به نظرم باغ و نحرو عسل و پری نیست... به نظرم اینها تمثیل هستند
    نظر شخصیم اینهکه برای انسانها بعد از مرگ یک سری پرده ها کنار میره، بینش عمیق پیدا میکنند و خدارو واقعا میشناسند ، اون موقع از رضایت خدا و یا عدم رضایت خدا نسبت به بنده ها بهشت و جهنم شکل میگیره در واقع باید عذابی باشه اما روحی
    فرض کنید کسی اشتباه بزرگی کرده توی زندگیش (مثلا خیانت )و عمیقا پشیمونه یه وقتایی حاضره هزار سال تو آتش بسوزه ولی بتونه بخشش و رضایت طرف مقابل رو جلب کنه ، حالا این حس هزار برابر بشه میشه جهنم..

تفسير قشنگي بود
    موافقم با شما
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

20. کاربران زیر از سهيل بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

بحث آزاد,  بحث آزاد نوعروس,  بحث آزاد شیعه و سنی,  بحث آزاد دینی,  بحث آزاد در تلگرام,  بحث آزادی بیان,  بحث آزاد انجمن نوعروس,  بحث آزاد آشپزی,  بحث آزاد انگلیسی,  کلاس بحث آزاد انگلیسی,  بهموت,  بهناز جعفری,  به موزیک,  بهشت زهرا,  بهترین همسر,  بهرام رادان,  بهاره افشاری,  بهنام صفوی,  بهنوش طباطبایی,  بهنوش بختیاری,  خيانت,  خيانة الصديق,  خيانة الحبيب,  خيانتك,  خيانة الزوج,  خيانتي لزوجي,  خيانة الحب,  خيانة الزوجه,  خيانتك قتلتني,  خيانة حبيب,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)