مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 56

موضوع: بحث آزاد : خدا رو شناختي؟

1. Top | #41

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25992
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.61
    تشکـر
    1,558
    تشکر شده 1,263 بار در 607 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

پاسخ : بحث آزاد : خدا رو شناختي؟

خدا رو تو تک تک لحظه های زندگیم حسش میکنم دیدم که هر کاری هر حرفی و... میزنم بلافاصله نتیجه کارامو میبینم . خب چجوری با یه عمل کوچک بالافاصله نتیجشو میبینم و این نشون میده تمام حرکات و رفتار ما تحت نظارت خدای بزرگمونه که هیچ حقی ضایع نشه بهشتو جهنم هم نتیجه اعمال خودمونه بهشتو جهنمو خودمون داریم با دستای خودمون رقم میزنیم خدا همه بندهاشو دوست داره و دلش نمیخوات ما عذاب بکشیم و فرصتای زیادی بهمون میده ولی چون دنیا برامون پررنگ تر و اون دنیا رو نمیبینم در نتیجه همچنان روی کاراهای خودمون پافشاری میکنیم. و همچنین یه چیزهای از خدا میخواسم و همیشه ارزوشو داشتم که بهم نداده ولی بعد از مدتی بهترشو بهم داده چون یقین داشتم که خدا صلاح بندهاشو میخوات و بهش رسیدم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    مسافرکوچکی هستم در جستجوی ستاره ای که از آن من است

دل سپرده ام به رنگ آبی دریا

خاطراتم را ولی همه جا با خود خواهم برد

2. Top | #42

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دلم از دنیا گرفته ... غم من مهتاب نداره
    شماره عضويت
    27671
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.08
    تشکـر
    539
    تشکر شده 474 بار در 311 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir
    میزان امتیاز
    2

من خدای خودم رو دوست دارم نه خدایی که اخوند ها همش بیم ترس از جهنم رو میدن
    من خدایی رو دوست دارم که بهم امید بده
    خدایی رو دوست داره که اگه یه اشتباهی کردم منو ببخشه
    اره
    من خدایی جز خدای انسانیت رو دوست ندارم
    قدر دان دانشته هایتان باشید نمیتوانید باور کنید که چه بسیار ادم هایی که به داشتن آنها ارزو مندند

طراح وب ، سئو ، اندروید ، تبلیغات سوالات کامپیوتری و فناوری خود را خصوصی کنید در خدمت شما هستم

3. کاربران زیر از Tarah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #43

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دلم از دنیا گرفته ... غم من مهتاب نداره
    شماره عضويت
    27671
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.08
    تشکـر
    539
    تشکر شده 474 بار در 311 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط خدایا تنهایم مگذار نمایش پست ها
    همچین خدایی وجود نداره
    تا بیم از جهنم نباشه امثال تو دنیا رو به گند میکشند
    امثال
    من طرفدار انسانیت هستیم
    و انسانیت نه تنها خراب نمیکنه بلکه اباد میکنه
    امثال تو هستن که با یکسری خرافاتشون دنیا رو گند زدند
    امیدوارم روزی نسل امثال تو روی زمین منقرض بشه و انسان های واراسته که هدفشون انسانیت هست روی کار ایند
    قدر دان دانشته هایتان باشید نمیتوانید باور کنید که چه بسیار ادم هایی که به داشتن آنها ارزو مندند

طراح وب ، سئو ، اندروید ، تبلیغات سوالات کامپیوتری و فناوری خود را خصوصی کنید در خدمت شما هستم

5. 2 کاربران زیر از Tarah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #44

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.42
    تشکـر
    417
    تشکر شده 2,526 بار در 1,379 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

بچه ها من حرفاتون را خوندم و کل حرفام اینه :

من یه حدیثی خوندم از حضرت علی که گفته بودن ما اهل بیت 70 برابر یعقوب یوسف شما را دوست داریم و خدا 70 برابر من علی شمارو دوست داره .اینا نماینده اون خدان.

این خدایی که بعضی از آخوندا میگن خدا نیست چون قشنگ نیست خدایی که با یه چماق وایستاده اونجا .خدایی که آتیش درست کرده اونور دمیده داغش کرده تورو بندازه توش قشنگه به نظرتون میشه دوسش داشت؟؟؟میشه باهاش رفیق شد اصن رفاقت میشه کرد با کسی که ازش میترسید..میگن 100 سال از موهاش تو جهنم آویزونش میکنن بعد یک آب چرک و خون میدن بخوره بعد این بدنشو هضم میکنه از پشتش میریزه بیرون.بعد طبق صحبتهای خودشون 1 روز اونجا برابر 50 سال اینجا هستش بعد این علی بن ابیطالب کجای محشره من میگم تشنمهه میگه 50 سال دیگه بهت آب میدم .کو اون علی که تو نهج البلاغه نوشته تابستون آفتاب چسبیده بود به دیوار همینطوری عرق میریخت گفتم آقا سر ظهر اینجا چیکار میکنی گفت دو سه نفر کمک میخواستن کمکشون کردم صبح تاحالا الانم وایستادم ببینم کسی کمک میخواد کمکش کنم .این آینه خداست... مذهبی ها میگن اون دنیا میگی تشنمه آبت نمیدن بخوری .من نمیتونم این چیزارو قبول کنم خدا تو کجایی که 50 سال بندت تشنشه .

آقا پس اینطوری که ملاها میگن اگه خدا اینطوریه داعشیا خیلی آدما خوبین وقتی اینا خدا را اینطوری نشون جهان میدن پس داعشیا کاراشون توجیه داره دیگه میگن اینو خدا میخواد ببره 100 هزار سال آویزونش کنه حالا ما یه ساعت آویزونش کردیم طوری نی.

پس اون حسین بن علی که تو گودال قتلگاه داره واسه شمر گریه میکنه آینه اون خداست؟؟؟

یه دین درست کردن خطرناک هرکی سلیقشو خودشو تو دین اعمال میکنه بعدم میگن اینی که ما میگیم دینه هرکیم خلاف این بگه خلاف دین گفته

خدای من اون خداییه که اول هر آیش میگه به نام خدای بخشنده مهربان خدای من اون خداییه که میگه اگه میدونستید من چقدر دوستون دارم از شدت خوشحالی میمردید خدای من اون خدایییه که هروقت رفتم در خونش ردم نکرد

خدای من خدایییه که رفیقمه و دوستش دارم خدایی نیست که آقا بالاسرم باشه و ازش بترسم
    ویرایش توسط sam127 : 03-10-2017 در ساعت 12:55 PM

7. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #45

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.52
    تشکـر
    10,109
    تشکر شده 12,918 بار در 6,553 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط خدایا تنهایم مگذار نمایش پست ها
    همچین خدایی وجود نداره
    تا بیم از جهنم نباشه امثال تو دنیا رو به گند میکشند
    چه حرف مسخره و ای و خنده داری

دلم میسوزد هرچی ریختن تو مخت و داری تکرار میکنی چقدر بدبختی

9. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #46

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.22
    تشکـر
    2,152
    تشکر شده 2,145 بار در 1,061 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    چه حرف مسخره و ای و خنده داری

دلم میسوزد هرچی ریختن تو مخت و داری تکرار میکنی چقدر بدبختی
    این ادما شخصیتشون طوری هست که حتما باید از یه چیز بترسونیشون که طرف کار بد نرن(همون طور که خودشون اشاره کردن مثالش ترس از جهنمه).خودشون وجدان و درک ندارن که حق الناس نکنن یا خطا های مختلف دیگه.و وقتی دم از انسانیت میشه ذهنشون (که بازم مشکل از انحراف ذهنی خودشون هست)طرف بی قید و بندی و بی بندو باری میره و واقعا نمیتونن درک کنن مفهوم انسانیت چیه.
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!

11. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #47

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.04
    تشکـر
    18,205
    تشکر شده 9,558 بار در 3,256 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    بچه ها من حرفاتون را خوندم و کل حرفام اینه :

من یه حدیثی خوندم از حضرت علی که گفته بودن ما اهل بیت 70 برابر یعقوب یوسف شما را دوست داریم و خدا 70 برابر من علی شمارو دوست داره .اینا نماینده اون خدان.

این خدایی که بعضی از آخوندا میگن خدا نیست چون قشنگ نیست خدایی که با یه چماق وایستاده اونجا .خدایی که آتیش درست کرده اونور دمیده داغش کرده تورو بندازه توش قشنگه به نظرتون میشه دوسش داشت؟؟؟میشه باهاش رفیق شد اصن رفاقت میشه کرد با کسی که ازش میترسید..میگن 100 سال از موهاش تو جهنم آویزونش میکنن بعد یک آب چرک و خون میدن بخوره بعد این بدنشو هضم میکنه از پشتش میریزه بیرون.بعد طبق صحبتهای خودشون 1 روز اونجا برابر 50 سال اینجا هستش بعد این علی بن ابیطالب کجای محشره من میگم تشنمهه میگه 50 سال دیگه بهت آب میدم .کو اون علی که تو نهج البلاغه نوشته تابستون آفتاب چسبیده بود به دیوار همینطوری عرق میریخت گفتم آقا سر ظهر اینجا چیکار میکنی گفت دو سه نفر کمک میخواستن کمکشون کردم صبح تاحالا الانم وایستادم ببینم کسی کمک میخواد کمکش کنم .این آینه خداست... مذهبی ها میگن اون دنیا میگی تشنمه آبت نمیدن بخوری .من نمیتونم این چیزارو قبول کنم خدا تو کجایی که 50 سال بندت تشنشه .

آقا پس اینطوری که ملاها میگن اگه خدا اینطوریه داعشیا خیلی آدما خوبین وقتی اینا خدا را اینطوری نشون جهان میدن پس داعشیا کاراشون توجیه داره دیگه میگن اینو خدا میخواد ببره 100 هزار سال آویزونش کنه حالا ما یه ساعت آویزونش کردیم طوری نی.

پس اون حسین بن علی که تو گودال قتلگاه داره واسه شمر گریه میکنه آینه اون خداست؟؟؟

یه دین درست کردن خطرناک هرکی سلیقشو خودشو تو دین اعمال میکنه بعدم میگن اینی که ما میگیم دینه هرکیم خلاف این بگه خلاف دین گفته

خدای من اون خداییه که اول هر آیش میگه به نام خدای بخشنده مهربان خدای من اون خداییه که میگه اگه میدونستید من چقدر دوستون دارم از شدت خوشحالی میمردید خدای من اون خدایییه که هروقت رفتم در خونش ردم نکرد

خدای من خدایییه که رفیقمه و دوستش دارم خدایی نیست که آقا بالاسرم باشه و ازش بترسم
    سلام

از نوشته هاتون معلومه یکسری کلیپ ها و متن های تحریف شده گوش کردین و خوندین ، اما اینا حقیقت و حق را کتمان نمیکند ، باعث نمیشه که دنبال حق نریم .

چه دوست داشته باشیم یا نه جهنم هست همانطور که بهشت هست ، فلسفه وجود بهشت هم مثل تنبیه و تشویقه .

جهنم وجود داره تا حتی از ترس شده بعضی ها سمت اعمالی غیر انسانی نرن رو انجام ندن و بهشت وجود داره تا انسان به خاطرش سمت کلی اعمال خوب و انسانی بره . ( تا بتونه رشد کنه و اونچه لیاقتش رو داره برسه )

همانطور که قرآن و معصویم گفتن جهنم و بهشت هست ، حال اینکه بعضی از ما بخواهیم برای خودمون خدای خاص تفسیر کنیم یا بسازیم ، همچنین دین شخصی خودمون را بسازیم و داشته باشیم ، مسئله رو حل نمیکنه ،

خدای همه یکیه و یکتا ، آدما را بدون راهنما رها نکرده ، پیامبران و قرآن فرستاده ، همچنین معصومین جهت هدایت ما ...

خدا همانطور که بخشنده ترین و مهربان ترین است ، بزگترین انتقام گیرنده و عذاب دهنده هم هست ، فقط لازمه به تاریخ نگاه کنید ، قوم حضرت لوط تر و خشک باهم سوختن ،

قوم نوح دچار چه عذاب های شدن ، قوم حضرت موسی و...

پس بهتره هنوز زوده به فکر اون دنیا و آخرت باشیم ، اونجا دیگه این جسم ها رو نداریم که بتونیم دروغ بگیم ،

اونجا حتی بعضی ها اسم پیامبرشون را فراموش میکنن و هر کاری میکنن یادشون نمیاد ، چون در ظاهر مسلمان بودن و در قلباً دنبال یا مال بودن یا دنیا ...

پس بهتره در دین با هرکه صادق نیستیم با خودمون صادق باشیم و با وجدان کاملاً بیدار و جدی بهش نگاه کنیم .

از احتضار تا عالم قبر

13. Top | #48

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    31916
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.54
    تشکـر
    256
    تشکر شده 333 بار در 208 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoshhal
    میزان امتیاز
    1

بهشت و جهنم حتما هست ولی خدا هیچ دخالتی در ساختن جهنم نمی کند خود خدا می گوید این اعمال شما ست که آتش جهنم به وجود می آورد یعنی خدا که مظهر مهربانی است هرگز عذاب بندگانش را نمی خواهد شما ببیند وقتی نوح از پسرش می خواهد که به کشتی اش وارد شود پسر نوح خود از دعوت پدر روی گردانیده و به سمت یک کوه بلند می رود پس قهر خدا همان بستن راه رحمت الهی است یزید هم می توانست توبه کند ولی خود راه رحمت الهی را بر خود بست آتش جهنم همان اعمال شر و غلط انسانی به این صورت نمایان می شود

14. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #49

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.42
    تشکـر
    417
    تشکر شده 2,526 بار در 1,379 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

از نوشته هاتون معلومه یکسری کلیپ ها و متن های تحریف شده گوش کردین و خوندین ، اما اینا حقیقت و حق را کتمان نمیکند ، باعث نمیشه که دنبال حق نریم .

چه دوست داشته باشیم یا نه جهنم هست همانطور که بهشت هست ، فلسفه وجود بهشت هم مثل تنبیه و تشویقه .

جهنم وجود داره تا حتی از ترس شده بعضی ها سمت اعمالی غیر انسانی نرن رو انجام ندن و بهشت وجود داره تا انسان به خاطرش سمت کلی اعمال خوب و انسانی بره . ( تا بتونه رشد کنه و اونچه لیاقتش رو داره برسه )

همانطور که قرآن و معصویم گفتن جهنم و بهشت هست ، حال اینکه بعضی از ما بخواهیم برای خودمون خدای خاص تفسیر کنیم یا بسازیم ، همچنین دین شخصی خودمون را بسازیم و داشته باشیم ، مسئله رو حل نمیکنه ،

خدای همه یکیه و یکتا ، آدما را بدون راهنما رها نکرده ، پیامبران و قرآن فرستاده ، همچنین معصومین جهت هدایت ما ...

خدا همانطور که بخشنده ترین و مهربان ترین است ، بزگترین انتقام گیرنده و عذاب دهنده هم هست ، فقط لازمه به تاریخ نگاه کنید ، قوم حضرت لوط تر و خشک باهم سوختن ،

قوم نوح دچار چه عذاب های شدن ، قوم حضرت موسی و...

پس بهتره هنوز زوده به فکر اون دنیا و آخرت باشیم ، اونجا دیگه این جسم ها رو نداریم که بتونیم دروغ بگیم ،

اونجا حتی بعضی ها اسم پیامبرشون را فراموش میکنن و هر کاری میکنن یادشون نمیاد ، چون در ظاهر مسلمان بودن و در قلباً دنبال یا مال بودن یا دنیا ...

پس بهتره در دین با هرکه صادق نیستیم با خودمون صادق باشیم و با وجدان کاملاً بیدار و جدی بهش نگاه کنیم .

از احتضار تا عالم قبر

کسی
    نگفت بهش و جهنم وجود نداره

بحث اینه خدا را بدجور نشون دادن به جوونا از بدو تولد بیشتر از عذاب خدا گفتن تا رحمت خدا

16. Top | #50

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    <<< الهم عجل لولیک الفرج >>>
    شماره عضويت
    6691
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    4.04
    تشکـر
    18,205
    تشکر شده 9,558 بار در 3,256 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    کسی
    نگفت بهش و جهنم وجود نداره

بحث اینه خدا را بدجور نشون دادن به جوونا از بدو تولد بیشتر از عذاب خدا گفتن تا رحمت خدا
    ترسوندن از عذاب جهنم هم بد نیست ، دروغ گفتن و افراطه که بده .

مثلاً یکسری نوشته های شما که در مورد عذاب ها بود اصلاً ربطی به ما شیعه ها یا مسلمون ها نداره ، اگر پیام من رو اول پست مطالعه میکردین میفهمیدین که آویزان کردن زنان از مو ، مال کتاب زرتشته ، یا این بخششی که از نوشتین همه رو میبخشه مربوط به مسحیی هاست ...

پس بهتر شما هم بجای اینکه مردم رو از جامعه روحانیت دور کنید دنبال حقیقت باشین ، و بدونین که دور کردن مردم از روحانیون هم یک گناهه ، حتی اگر عده ای از روحانیون واقعاً اشتباه کرده باشن یا اصلاً خلافکار باشن .

حتی یکسری مراجع تقلید شیعه داخل کشور هستن که انحرافی هستن و دارن دین را تحریف میکنن ، مثلاً قمه زنه را خوب میدونن ، پس طلبه و آخوند بماند ، هم دلیل نمیشه حق باشن و هم دلیل نمیشه ما بگیم همه مراجع و آخوند ها یکی هستن . ( البته این مراجع مورد تایید نیستن )

صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

بحث آزاد انگلیسی,  بحث آزاد,  بحث آزاد دینی,  بحث آزاد نوعروس,  بحث آزاد شیعه و سنی,  بحث آزاد زبان,  بحث آزاد سیاسی,  بحث آزاد doc,  بحث آزاد فلسفی,  بحث آزادی بیان,  بهموت,  بهرام مشیری,  بهشت زهرا,  به موزیک,  بهترین همسر,  بهنوش بختیاری,  بهروز وثوقی,  بهار نیوز,  بهنوش طباطبایی,  به سلامتی,  خيانت,  خيانة الصديق,  خيانة الحبيب,  خيانتك,  خيانة الزوج,  خيانة الحب,  خيانتي لزوجي,  خيانة حبيب,  خيانتك لي,  خيانة زوج,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)