صفحه 1 از 5 123 ...
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 225

موضوع: بحث آزاد : دختران و روابط جنسی

12611
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

بحث آزاد : دختران و روابط جنسی

بحثی که میخوام شروع کنم یه اتفاق بسیار دردناک هستش تو ایران ما یه اتفاقی که واقعا نمیشه هیچ جور توجیهش کرد و دل هر آدمیو به درد میاره بریم سراغ بحث :

===================
    روزی نیست که تو کشور ما کلیپ یا عکسی تو اینترنت پخش نشه از رابطه جنسی یک دختر ایرانی چه آزاد چه مخفیانه.کلیپا و عکسایی که وارد موبایلها میشه و از طریق شبکات اجتماعی و سایتهای مستهجن دست به دست میگرده و حتی سالها بعد نیز این کلیپها هنوز رواج داره و سیو میشه تو موبایلها و کامپیوتر ها.از این نمونه از دختران 2 نوع داریم گروه اول که خودشون وارد رابطه جنسی میشن خودشون رابطه جنسی را دوست دارن و به نوع عامیانه هرزه هستند و در لغت بهشون میگن فاحش... که ما باهاشون کاری نداریم و موضوع بحث ما گروه دوم هستند : دخترانی معمولی از این دیار با خانواده هایی معمولی و ایرانی دخترایی که نمیشه نسبت های بالا را بهشون داد و به قول عامیانه پسرها کلیپ باز نیستند چندین فیلم و عکس ازشون منتظر نشده فقط یکدونه بوده و بس ولی این یکدونه بزرگترین اشتباه زندگیشون بوده
    ===================
    حال سوال :
    1 : چی میشه یه دختر با اینکه میدونه بعد رابطه جنسی به چشم یک دختر سالم و پاک بهش نگاه نمیشه رابطه برقرار میکنه؟

2 : مگه دخترا نمیدونن پسری که با دختری قبل ازدواج رابطه جنسی برقرار کنه هرگز حاضر نیست با اون دختر ازدواج کنه؟

3 : عاقبت دختران توی کلیپها چی میشه به کجا کشیده میشه ؟ وقتی بعد از سالها ازدواج کنند و این کلیپ به دست همسرشون بیافته قراره چه اتفاقی بیوفته ؟؟ وقتی این کلیپ به دست داداش و پدر و مردای فامیل بیوفته چه اتفاقاتی در پی داره ؟ این دختران اگر مادر بشن بعدها دیدگاه فرزندشون با مشاهده این کلیپها چیه ؟

4 : دختر خانم چجوری غلبه کنی بر گرگای جامعه تا کلیپت در نیاد و رابطه برقرار نکنی ؟

تبصره : این نکته را نگید که دختر لطیفه احساس داره.زود گول میخوره.ساده هستش.به خاطر اینکه بسیار تکراریه این حرف و جواب میگیرید این دختر ساده چجوری تحصیل کرده این دختر ساده چجوری قراره در آینده یه زندگی را بچرخونه این دختر ساده چجوری قراره یه فرزند تربیت کنه.ساده ترین فرد تو ایران هم اگه باشه کاملا واضح هستش رابطه جنسی قبل ازدواج تو فرهنگ ایرانی مورد قبول نیست حالا چه مذهبی چه غیر مذهبی پس همین که پا رو این فرهنگ خانوادگی گذاشته یعنی ساده نبوده

نکته : بحث من درباره دخترانی نیست که مورد تجاوز قرار میگیرند البته بین دختری که آگاهانه خونه خالی دوست پسر میره و مورد تجاوز قرار میگیره خیلی فرقه تا دختری که تو تاکسی مورد تجاوز قرار میگیره بحث این مورد را شامل میشه البته
    ویرایش توسط sam127 : 03-11-2016 در ساعت 10:06 AM

2. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : ...دختران و روابط جنسی...

واقعا چرا؟

4. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26087
    تشکـر
    255
    تشکر شده 155 بار در 92 پست
    میزان امتیاز
    9

موضوع جالبیه
    ممنون سام
    امضای ایشان

دوست داشتن مثل نماز میمونه ،

وقتی نیت کردی

دیگه نباید اطرافتو نگاه کنی...!

6. کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکل + ات = مشکلات

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    25359
    تشکـر
    636
    تشکر شده 434 بار در 239 پست
    میزان امتیاز
    0

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25658
    تشکـر
    5
    تشکر شده 28 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.... من مشکل و از جایی میدونم که این روابط عادی شده و مثل قبل نیست.. دختر و پسر مثل پنبه و اتشن....دختر ساده نیست ولی وقتی با پسری دوست میشه غیر ازدواج به چیزی فکر نمیکنه... حتی کسایی که یه دوست عادین... دختر رویا میسازه. پس فکر میکنه میتونه با اون مرد باشه اگه نتونست بدستش بیاره از راه جنسی امتحان میکنه... یا شایدم بخاطر شهوته انی هست

10. کاربران زیر از nafise0915 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

شاید تصمیم می گیرن به خاطر دوست داشتن شون از پاکیشون بگذرن. دوست داشتن برای دخترا خیلی ارزش داره. از یه طرفم به ادم جسارت میده. شما این بعد داستانو میبینی ولی من میدونم اون زنی که تا اخر عمرش عشقو نمیبینه شاید همیشه از اینکه به خاطر عشقی که به یه نفر دیگه داشته جسارت نکرده و سعی نکرده جلوتر بره حسرت می خوره.
    من در مورد حس دخترایی می گم که حاضر میشن به خاطر عشقشون این خطرو بکنن. می دونم خیلی کارشون احمقانست چون هیچکس که از بعدش خبر نداره شاید هزار و یک اتفاق بیفته که اون و طرفش به هم نرسن. ولی ادمی که احساس داره کار احمقانه ام زیاد می کنه. اصلا عقل و احساس دشمن همدیگن.
    البته همه به خاطر حسشون این کارو نمیکنن شاید انگیزه های دیگه دارن که من به اونا کار ندارم اما اونایی که من دیدم بیشترشون به خاطر دوست داشتن این کارو می کنن.
    یکی از همکلاسیای خودم تو دبیرستان بکارتشو زد به خاطر اینکه طرفشو دوست داشت. بعد از یه مدتم پسره ولش کرد چون رسما دختر باز بود هیچم مشکلی نداشت که بقیه اینو بفهمن
    دوستمم زندگیش نابود شد یکی از بلاهایی که سرش اومد این بود که بعد از اون با چند نفر همزمان بود چون میگفت دیگه اب از سرم گذشته.
    حالا که دارین در مورد این چیزا بحث می کنید بیاین اینم بگین که دخترا واسه خاطر دوست داشتنشون همه کار می کنن. درسته کار بدیه و خیلی کثیفه اما اون پسریم که برای اولین بار با یه دختر رابطه می گیره خوبه حداقل درک اینو داشته باشه که اگه جنم موندن نداشت غیرت کنه نذاره اصلا کار به اینجاها برسه.
    دخترا نباید اعتماد کنن ولی پسرام می تونن غیرت به خرج بدن اینجوری بیشتر جلو این قضیه گرفته میشه

12. 2 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها

لایک

14. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط بهنام1 نمایش پست ها
    موضوع جالبیه
    ممنون سام
    قابل نداره بسم الله شروع کن

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan1 نمایش پست ها
    مشکل + ات = مشکلات
    چه مشکلاتی ؟

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط nafise0915 نمایش پست ها
    سلام.... من مشکل و از جایی میدونم که این روابط عادی شده و مثل قبل نیست.. دختر و پسر مثل پنبه و اتشن....دختر ساده نیست ولی وقتی با پسری دوست میشه غیر ازدواج به چیزی فکر نمیکنه... حتی کسایی که یه دوست عادین... دختر رویا میسازه. پس فکر میکنه میتونه با اون مرد باشه اگه نتونست بدستش بیاره از راه جنسی امتحان میکنه... یا شایدم بخاطر شهوته انی هست
    خب چرا دختر اجازه میده از راه جنسی امتحان بشه

مگه من و شما شهوت نداریم پس چرا رابطه نداشتیم؟

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    شاید تصمیم می گیرن به خاطر دوست داشتن شون از پاکیشون بگذرن. دوست داشتن برای دخترا خیلی ارزش داره. از یه طرفم به ادم جسارت میده. شما این بعد داستانو میبینی ولی من میدونم اون زنی که تا اخر عمرش عشقو نمیبینه شاید همیشه از اینکه به خاطر عشقی که به یه نفر دیگه داشته جسارت نکرده و سعی نکرده جلوتر بره حسرت می خوره.
    من در مورد حس دخترایی می گم که حاضر میشن به خاطر عشقشون این خطرو بکنن. می دونم خیلی کارشون احمقانست چون هیچکس که از بعدش خبر نداره شاید هزار و یک اتفاق بیفته که اون و طرفش به هم نرسن. ولی ادمی که احساس داره کار احمقانه ام زیاد می کنه. اصلا عقل و احساس دشمن همدیگن.
    البته همه به خاطر حسشون این کارو نمیکنن شاید انگیزه های دیگه دارن که من به اونا کار ندارم اما اونایی که من دیدم بیشترشون به خاطر دوست داشتن این کارو می کنن.
    یکی از همکلاسیای خودم تو دبیرستان بکارتشو زد به خاطر اینکه طرفشو دوست داشت. بعد از یه مدتم پسره ولش کرد چون رسما دختر باز بود هیچم مشکلی نداشت که بقیه اینو بفهمن
    دوستمم زندگیش نابود شد یکی از بلاهایی که سرش اومد این بود که بعد از اون با چند نفر همزمان بود چون میگفت دیگه اب از سرم گذشته.
    حالا که دارین در مورد این چیزا بحث می کنید بیاین اینم بگین که دخترا واسه خاطر دوست داشتنشون همه کار می کنن. درسته کار بدیه و خیلی کثیفه اما اون پسریم که برای اولین بار با یه دختر رابطه می گیره خوبه حداقل درک اینو داشته باشه که اگه جنم موندن نداشت غیرت کنه نذاره اصلا کار به اینجاها برسه.
    دخترا نباید اعتماد کنن ولی پسرام می تونن غیرت به خرج بدن اینجوری بیشتر جلو این قضیه گرفته میشه
    آقا به نظر من پسری که به خودش اجازه میده قبل ازدواج با دختر مردم بخوابه بدون هیچی گرگ هستش پس پسرا را بگیر گرگ

یه مثال تصادف همیشه هستش ولی تو نباید تصادف کنی گرگ همیشه هستش ولی دختر نباید اثیر گرگا بشه

این احساس که میگی چرا یه بعدش رابطه جنسیه دختر اگه واقعا احساس داره خب چرا به پسره پیله نمیکنه بیا خواستگاریم و علنی کنه

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    آقا به نظر من پسری که به خودش اجازه میده قبل ازدواج با دختر مردم بخوابه بدون هیچی گرگ هستش پس پسرا را بگیر گرگ

یه مثال تصادف همیشه هستش ولی تو نباید تصادف کنی گرگ همیشه هستش ولی دختر نباید اثیر گرگا بشه

این احساس که میگی چرا یه بعدش رابطه جنسیه دختر اگه واقعا احساس داره خب چرا به پسره پیله نمیکنه بیا خواستگاریم و علنی کنه

این دو خط اولشو نفهمیدم چی شد این خط اخرشم هزارتا بهونه ی منطقی میاره که نیاد و نمیشه و اینا . شاید دختره خودشم نخاد اونموقع ازدواج کنه ......همه که داستانشون شبیه هم نیست

20. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

این دو خط اولشو نفهمیدم چی شد این خط اخرشم هزارتا بهونه ی منطقی میاره که نیاد و نمیشه و اینا . شاید دختره خودشم نخاد اونموقع ازدواج کنه ......همه که داستانشون شبیه هم نیست
    خب مگه نمیگی دخترا از اول دوستی دنبال ازدواجن ؟

22. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

. سلام
    من جنبه دین و مذهب میذارم کنار و طبق چیزی که واقعیت توجامعمون نظرم میدم
    منم با حرف های سارا. نفیسه جان. کاملا موافقم.. همه حرف هاروگفتن .

ولی در کل کار خیلی خیلی اشتباهی. خیلی کم پیدا میشه پسری که بعد اینکه با دختر رابطه برقرار کرد بخوادتش

منم یه دوستی داشتم البته تو فضای مجازی نه دیدمش. نه میشناختمش ولی یه سه سالی هست در ارتباطم

اقا این با یه پسری همو میخواستن جوری عشق کورش کرده بود میگفت من فکر همه چیز کردم فوق فوقش یا عشقم یا مرگ. پسره. بکارتش و زد وای خدا میدونه چقد عصبانی شدم چقد سرش داد بیداد کردم ولی همش یه چیز میگفت پری من تصمیم و گرفتم ( اصلا کور کور بود ) ولی در اخر بهم رسیدن و ازدواج کردن

میخوام بگم کمتر پسری پیدا میشه مثل این اقا باشه و با جرت میگم اکثرن اتفاقی که سر دوست سارا امد براشون میافته

من فقط ارزو میکنم روزی دختران سرزمینم عاشق شدن منطقشون کنار نذارن

ولی سام نباید این تایپک رو تو این انجمن میزدی چون خیلی ها میان نظر میدن که توش توهین هم هست از کلمات نامناسب استفاده میکنن

چون خیلی ها میان انجمن تایپک ایجاد کردن دقیقا همین مشکل و داشتن و فکر نکنم دوست داشته باشن راجبشون نظر داد و قضاوتشون کرد باعث رنجوندن دلشون میشه

هیچ کسی از دل هیشکی خبر نداره هرکی از جنبه و احساس و درک و فهم خودش نظر میده

امیدوارم دوستان عزیز ناراحت نشن و هرچی زودتر مشکلشون حل بشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

24. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

خب مگه نمیگی دخترا از اول دوستی دنبال ازدواجن ؟
    من؟ کی گفتم؟؟

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

من؟ کی گفتم؟؟
    ===
    اما اونایی که من دیدم بیشترشون به خاطر دوست داشتن این کارو می کنن.
    ===
    خب این دوست داشتن پشتش یه هدفیه دیگه اون هدف مگه چیزی غیر از ازدواجه؟

27. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    . سلام
    من جنبه دین و مذهب میذارم کنار و طبق چیزی که واقعیت توجامعمون نظرم میدم
    منم با حرف های سارا. نفیسه جان. کاملا موافقم.. همه حرف هاروگفتن .

ولی در کل کار خیلی خیلی اشتباهی. خیلی کم پیدا میشه پسری که بعد اینکه با دختر رابطه برقرار کرد بخوادتش

منم یه دوستی داشتم البته تو فضای مجازی نه دیدمش. نه میشناختمش ولی یه سه سالی هست در ارتباطم

اقا این با یه پسری همو میخواستن جوری عشق کورش کرده بود میگفت من فکر همه چیز کردم فوق فوقش یا عشقم یا مرگ. پسره. بکارتش و زد وای خدا میدونه چقد عصبانی شدم چقد سرش داد بیداد کردم ولی همش یه چیز میگفت پری من تصمیم و گرفتم ( اصلا کور کور بود ) ولی در اخر بهم رسیدن و ازدواج کردن

میخوام بگم کمتر پسری پیدا میشه مثل این اقا باشه و با جرت میگم اکثرن اتفاقی که سر دوست سارا امد براشون میافته

من فقط ارزو میکنم روزی دختران سرزمینم عاشق شدن منطقشون کنار نذارن

ولی سام نباید این تایپک رو تو این انجمن میزدی چون خیلی ها میان نظر میدن که توش توهین هم هست از کلمات نامناسب استفاده میکنن

چون خیلی ها میان انجمن تایپک ایجاد کردن دقیقا همین مشکل و داشتن و فکر نکنم دوست داشته باشن راجبشون نظر داد و قضاوتشون کرد باعث رنجوندن دلشون میشه

هیچ کسی از دل هیشکی خبر نداره هرکی از جنبه و احساس و درک و فهم خودش نظر میده

امیدوارم دوستان عزیز ناراحت نشن و هرچی زودتر مشکلشون حل بشه
    اتفاقا این تایپیک وجودش خیلی واجبه
    یه دلیلی که اینجا کسی با کسی فامیل نیست و همدیگه را تو دنیای واقعی نمیشناسیم
    پس بهترین فرصته تا خانمایی که قرار بوده گیر گرگای جامعه بیوفتن و تو باتلاق رابطه جنسی و کلیپ فرو برن و خودشون را آزاد کردن از این باتلاق بیان تجربه هاشون را بگن که من چیکار کردم که محکم بودم و خام نشدم
    و کسایی که تجربه اینطور اتفاقاتی را نداشتن بیان بحث کنن با هم که چی میشه افراد به این باتلاق میوفتن چیکار کنیم نیوفتیم

29. 4 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

این تایپیک و بحثایی که میشه اگه باعث بشه ولو یک دختر از باتلاق نجات پیدا کنه واسه من عالیه

31. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

===
    اما اونایی که من دیدم بیشترشون به خاطر دوست داشتن این کارو می کنن.
    ===
    خب این دوست داشتن پشتش یه هدفیه دیگه اون هدف مگه چیزی غیر از ازدواجه؟

نه نمیدونم دوستام انقدر خاطر طرفو می خواستن که فقط دوست داشتن با طرف باشن دیگه اصلا در مورد بعدشم فکر نمی کردن.
    یه رابطه مگه چقدر وقت میگری؟ همش نیم ساعته قبلش این همه فکر نمی کردن
    اگه قرار بود ادما اینقدر عاقل باشن ک تو میگی ک دیگه مشکلی پیش نمیومد
    اینی که من میگم از رو دوست داشتن و عشقه. عشقم کوره یعنی دیگه به فرداتم فکر نمی کنید چه برسه اینده
    ویرایش توسط ملکه شیشه ای : 03-11-2016 در ساعت 12:05 PM

33. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نه نمیدونم دوستام انقدر خاطر طرفو می خواستن که فقط دوست داشتن با طرف باشن دیگه اصلا در مورد بعدشم فکر نمی کردن.
    اینی که من میگم از رو دوست داشتن و عشقه. عشقم کوره یعنی دیگه به فرداتم فکر نمی کنید چه برسه اینده
    این رابطه ای که تو میگی یه روزه شکل نمیگیره که یه مقطع زمانی طولانی را طی میکنه تا به جنسی برسه

طبعا اینطوری نیست امروز آشنایی خیابونی فردا رابطه جنسی عاشقانه

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

خب با این تفسیر فکر نمی کنی اینا هرزه هستند؟؟؟ مگه هرزگی شاخ ودم داره!! فحاشه چیکاری می کنه که اینا نمی کنند!!
    امروز زیر عشق اول می خوابه فردا کات میشه زیر عشق دوم و...

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اتفاقا این تایپیک وجودش خیلی واجبه
    یه دلیلی که اینجا کسی با کسی فامیل نیست و همدیگه را تو دنیای واقعی نمیشناسیم
    پس بهترین فرصته تا خانمایی که قرار بوده گیر گرگای جامعه بیوفتن و تو باتلاق رابطه جنسی و کلیپ فرو برن و خودشون را آزاد کردن از این باتلاق بیان تجربه هاشون را بگن که من چیکار کردم که محکم بودم و خام نشدم
    و کسایی که تجربه اینطور اتفاقاتی را نداشتن بیان بحث کنن با هم که چی میشه افراد به این باتلاق میوفتن چیکار کنیم نیوفتیم
    اره اینجورم خیلی عالی که کسی تو این باتلاق نیافته ولی خودت هم میدونی اینجا اکثرن میان قضاوت میکنن و توهین میکنن
    هیچ کدوم از ماها که داریم بحث میکنیم جاشون قرار نگرفتیم که بتونیم درکشون کنیم که واقعا چرا. همچین کاری میکنن! !

سام زن دوس داری. ترشیده
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

37. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

آقا ما میخوایم اینجا روشهای گول زدن گرگها را بگیم و روش بحث و آنالیز کنیم

مثلا یه روش دارن پسره میگه وای فلانی بیا امروز خونمون مامانم میخواد ببینتت دختره اعتماد میکنه میره خونه پسره از مامان خبری نیست پسره یا تعرض میکنه یا با چهار تا قول و حرف عاشقانه و وعده دختره را با میل خودش راضی میکنه
    ===

خب وقتی من و شمایی بیایم در این مورد بحث کنیم و آنالیز کنیم مثلا اگه قرار بوده سارایی تو دنیای واقعی اسیر گرگ بشه تا گرگه چنین حرفی را بهش میزنه واسش آشنا هستش آره تو فلان انجمن فلان تایپیکش این حرف زده شده این یه روشه گفته بودن ممکنه گرگه فلان حرفو بزنه گفته بودن هم وقتی این حرفو زد چجوری رفتار کنید پس رفتاری که شنیده را انجام میده و از باتلاق فرار میکنه

چون دختری که تو این موقعیت قرار میگیره اولین کارش طبق تحقیقم سرچ تو اینترنته چون نمیتونه بره به مادرش بگه فلانی بهم گفته بیا خونمون

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اره اینجورم خیلی عالی که کسی تو این باتلاق نیافته ولی خودت هم میدونی اینجا اکثرن میان قضاوت میکنن و توهین میکنن
    هیچ کدوم از ماها که داریم بحث میکنیم جاشون قرار نگرفتیم که بتونیم درکشون کنیم که واقعا چرا. همچین کاری میکنن! !

سام زن دوس داری. ترشیده
    شماها قرار نگرفتید ولی ممکنه یکی همین الان عضو انجمن شه که قرار گرفته و رد شده
    تو بحث صیغه هم گفتم اون به مدیریت تایپیک من بر میگرده که نزارم توهین و قضاوت انجام بشه
    عمتو دوست دارم

40. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

آقا ما میخوایم اینجا روشهای گول زدن گرگها را بگیم و روش بحث و آنالیز کنیم

مثلا یه روش دارن پسره میگه وای فلانی بیا امروز خونمون مامانم میخواد ببینتت دختره اعتماد میکنه میره خونه پسره از مامان خبری نیست پسره یا تعرض میکنه یا با چهار تا قول و حرف عاشقانه و وعده دختره را با میل خودش راضی میکنه
    ===

خب وقتی من و شمایی بیایم در این مورد بحث کنیم و آنالیز کنیم مثلا اگه قرار بوده سارایی تو دنیای واقعی اسیر گرگ بشه تا گرگه چنین حرفی را بهش میزنه واسش آشنا هستش آره تو فلان انجمن فلان تایپیکش این حرف زده شده این یه روشه گفته بودن ممکنه گرگه فلان حرفو بزنه گفته بودن هم وقتی این حرفو زد چجوری رفتار کنید پس رفتاری که شنیده را انجام میده و از باتلاق فرار میکنه

چون دختری که تو این موقعیت قرار میگیره اولین کارش طبق تحقیقم سرچ تو اینترنته چون نمیتونه بره به مادرش بگه فلانی بهم گفته بیا خونمون

سام دلت خوشه ااا!! نمی بینی میگه دوست داشتن رابطه داشته باشند!! یعنی دختری که بالای 17و18سال به بالاست خودش خوب می دونه وقتی میره خونه خالی میخواهد چی بشه....چه برا اولش باشه چه برا صد مین بارش... مگه اینکه واقعا ساده تا اون حد باشه از دنیا خبر نداشته باشه...

42. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    سام دلت خوشه ااا!! نمی بینی میگه دوست داشتن رابطه داشته باشند!! یعنی دختری که بالای 17و18سال به بالاست خودش خوب می دونه وقتی میره خونه خالی میخواهد چی بشه....چه برا اولش باشه چه برا صد مین بارش... مگه اینکه واقعا ساده تا اون حد باشه از دنیا خبر نداشته باشه...
    بحث من دختری نیست که با اطلاع میره که به قول پسرا زمینش بزنن.بحث من دختریه که خام میشه و میره

43. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

آقا من چند روز پیش اتفاقی یه کلیپ دیدم

خب ما کارمون با مردمه رفت و آمد داریم تو چهره طرف راحت میتونیم تشخیص بدیم فازش چیه

به معنای واقعی معلوم بود دختره این کلیپ خام شده و اومده خودش نخواسته بیاد چون معصومیتی در چهرش بود که واقعا میشد حس کرد

مبنای بحث من این دختر و چنین دخترایی هستش

45. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

شماها قرار نگرفتید ولی ممکنه یکی همین الان عضو انجمن شه که قرار گرفته و رد شده
    تو بحث صیغه هم گفتم اون به مدیریت تایپیک من بر میگرده که نزارم توهین و قضاوت انجام بشه
    عمتو دوست دارم
    اون که میخونه و رد میشه براش مهم نی.

فعلا که دارم میبینیم همین الان هم توهین شده هم قضاوت

عمه بابامو برات میگیرم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

46. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

47. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

بحث من دختری نیست که با اطلاع میره که به قول پسرا زمینش بزنن.بحث من دختریه که خام میشه و میره
    خام میشه!! چجوری خام میشه!! حرف های که سارا از دوستش زد خام بودن نبود بلکه کرم از خودش بود....

خام دختری میشه که سنش کوچکه نه اونی که به سن قانونی رسیده و خوب وبد میفهمه و مگر اینکه واقعا توب وبد نفهمه...

48. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

این رابطه ای که تو میگی یه روزه شکل نمیگیره که یه مقطع زمانی طولانی را طی میکنه تا به جنسی برسه

طبعا اینطوری نیست امروز آشنایی خیابونی فردا رابطه جنسی عاشقانه

اخه سام رابطه ی احساسی خیلی پیچیدست الان تو پشت کامپیوتری خوب میدونی ک درست چیه غلط چیه
    اما اونی ک وارد رابطه میشه انقدر بالا پایین داره انقدر بازی میده و بازی میخوره انقدر داستان براش پیش میاد که نمیدونم هر اتفاقی شاید بیفته
    ببین حرف زدن اسونه اما عمل کردن سخته
    خود توام فک کن یکیو دوست داری که یه مدت بعدش بترسی از دستش بدی بعد فکر کنی اگه بهترین چیزیو که داری براش قربانی کنی اون شاید شاید شاید بمونه بعد این کارو نمیکنی؟؟ تو پسری شاید نکنی ولی یه دختر واسه دوست داشتنش همه کار میکنه بخصوص اگه عشق اولش باشه یا سنش کم باشه.
    دخترا احساس دارن احساسم خیلی پیچیدست. بعضی وقتا دل خودت سرت یه بلاهایی میاره که خودتم بعدن از کارایی که کردی تعجب میکنی.
    پاکی یه دختر همه چیزشه. خیلی از دخترا هستن که دلشون نمیخاد پاکیشونو از دست بدن و اندازه ی شماها بدیشو میدونن اما بازم اشتباهو میکنن چون تحت تاثیر احساساتشونن

49. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اون که میخونه و رد میشه براش مهم نی.

فعلا که دارم میبینیم همین الان هم توهین شده هم قضاوت

عمه بابامو برات میگیرم
    نه توهین شده نه قضاوت

حرف تو مثل این میمونه منی به دختر یا زنی که میاد تو خیابون جلو ماشین دست دراز میکنه و قیمت تعیین میکنه

بگم فاحش....

بعد تو بگی نه توهین کردی بهش و قضاوتش کردی

50. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

آقا من چند روز پیش اتفاقی یه کلیپ دیدم

خب ما کارمون با مردمه رفت و آمد داریم تو چهره طرف راحت میتونیم تشخیص بدیم فازش چیه

به معنای واقعی معلوم بود دختره این کلیپ خام شده و اومده خودش نخواسته بیاد چون معصومیتی در چهرش بود که واقعا میشد حس کرد

مبنای بحث من این دختر و چنین دخترایی هستش
    اینای که کلیپ شون پخش میشه اکثر دختر فراری هستند این از این.

اونی هم که میگی چهره معصوم !!مگه با چهره میشه قضاوت کرد؟؟

منم یکی دیدم خدا لعنت کنه پسر و دوستش تف تو ذات همچین ادمای، دختر میگفت دوست داشتنت این بود و فلان گریه میکرد ،پسره هم مثل حیوون کارش میکرد ، اینجورا هم هستند نمی گم نیست ولی درصد کمی هست که دخار ندونه میره خونه خالی فرار چی بشه...

51. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

خب با این تفسیر فکر نمی کنی اینا هرزه هستند؟؟؟ مگه هرزگی شاخ ودم داره!! فحاشه چیکاری می کنه که اینا نمی کنند!!
    امروز زیر عشق اول می خوابه فردا کات میشه زیر عشق دوم و...
    برچسب زدن اسونه فاحشه ها به خاطر پول با کسین نه دوست داشتن اگه اینو میفهمی که پس اینم باید بفهمی که نباید رو هر دختری اسم فاحشه بذاری چون معلوم نی دلت از کجا پره. اگرم نمیفهمی که دیگه حرفی نی

52. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خام میشه!! چجوری خام میشه!! حرف های که سارا از دوستش زد خام بودن نبود بلکه کرم از خودش بود....

خام دختری میشه که سنش کوچکه نه اونی که به سن قانونی رسیده و خوب وبد میفهمه و مگر اینکه واقعا توب وبد نفهمه...
    ممکنه یه دختر 30 سالش باشه ولی خام بشه ..مگه همه دخترا هفت خطن ؟

53. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

چرا دوست منم همونه ک سام گفت خام شد کرمم از خودته

55. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

برچسب زدن اسونه فاحشه ها به خاطر پول با کسین نه دوست داشتن اگه اینو میفهمی که پس اینم باید بفهمی که نباید رو هر دختری اسم فاحشه بذاری چون معلوم نی دلت از کجا پره. اگرم نمیفهمی که دیگه حرفی نی
    دلم از دخترای کثافتی پر که میرن به اسم عشق میدن بعد با یک توبه میخواهند خودشون قالب کنند، اینا از فاحشه هم بد ترند ، خیالت راحت شد اینا باعث بد بینی جامعه اند ،

عرضه داشته باشند توبه واقعی کنند و با امثال خودشون ازدواج کنند ....

56. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

اقا اگه قراره بحث کنیم انقدر رو کسی که نمیشناسین اسم نذارین توهینم نکنید

57. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اینای که کلیپ شون پخش میشه اکثر دختر فراری هستند این از این.

اونی هم که میگی چهره معصوم !!مگه با چهره میشه قضاوت کرد؟؟

منم یکی دیدم خدا لعنت کنه پسر و دوستش تف تو ذات همچین ادمای، دختر میگفت دوست داشتنت این بود و فلان گریه میکرد ،پسره هم مثل حیوون کارش میکرد ، اینجورا هم هستند نمی گم نیست ولی درصد کمی هست که دخار ندونه میره خونه خالی فرار چی بشه...
    بله با چهره میشه تا حدی قضاوت کرد..

شاید بالغ بر صد ها هزار کلیپ و عکس داریم همه فراری هستند ؟ اصلا امکان نداره

به جرات میگم 70 درصد دخترایی هستند که خام میشن

59. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

خخخخخخ بهت برخورد چرا؟؟ حرفیه که حودت زدی منم سوال کردم !! میگی ازدواج نمی کنند و دوست دارند باهاشون باشند یعنی چی؟؟؟

61. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خب چی شد که دوستت خام شد ؟؟؟

یعنی من الان برم بگم دوست دارم عاشقتم خام من میشه؟؟

62. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    میزان امتیاز
    0

دلم از دخترای کثافتی پر که میرن به اسم عشق میدن بعد با یک توبه میخواهند خودشون قالب کنند، اینا از فاحشه هم بد ترند ، خیالت راحت شد اینا باعث بد بینی جامعه اند ،

یعنی شما توبه ام قبول نداری؟

63. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اون دختری که به اسم عشق رابطه برقرار میکنه هدفش ازدواجه ولی خامه نمیدونه پسری که واقعا میخواد ازدواج کنه زمانی دست به دختره میزنه که حلقه عقد تو دستش باشه

64. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

منم قبول ندارم چون بحث توبه شده شعار تو این مملکت

شما خانما که هی توبه توبه میگید اگه منی بیام یکی از نزدیکانتون را به قتل برسونم بعدم توبه کنم آیا میگذرید؟؟

66. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خخخخخخ بهت برخورد چرا؟؟ حرفیه که حودت زدی منم سوال کردم !! میگی ازدواج نمی کنند و دوست دارند باهاشون باشند یعنی چی؟؟؟
    باهاشون بودن یعنی چی ؟؟؟

باهاشون باشن تا کی ؟؟؟

68. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نه توهین شده نه قضاوت

حرف تو مثل این میمونه منی به دختر یا زنی که میاد تو خیابون جلو ماشین دست دراز میکنه و قیمت تعیین میکنه

بگم فاحش....

بعد تو بگی نه توهین کردی بهش و قضاوتش کردی
    نه. ما که راجب این دخترا حرف نمیزنیم

تکلیفمون روشن کن منظورت چجور دختری

ما داریم راجب فاحشه ها خیابونی مگه حرف میزنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
    اینجور ادم ها که تکلیفشون معلوم

ما داریم راجب کسی که اشتباه میکنه یه بار حرف میزنیم و حق توهین بهش نداریم. و این القاب درست نیست
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

69. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

بله با چهره میشه تا حدی قضاوت کرد..

شاید بالغ بر صد ها هزار کلیپ و عکس داریم همه فراری هستند ؟ اصلا امکان نداره

به جرات میگم 70 درصد دخترایی هستند که خام میشن
    اینا اکثرا دختر فراری هستند

اونای هم که خام میشن ،یا دستشون رو نمیشه و اونای که رومیشه باز فرار می کنند یا اینکه خودکشی وقتا ناموسی وغیره انفاق میفتده

71. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نه. ما که راجب این دخترا حرف نمیزنیم

تکلیفمون روشن کن منظورت چجور دختری

ما داریم راجب فاحشه ها خیابونی مگه حرف میزنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
    اینجور ادم ها که تکلیفشون معلوم

ما داریم راجب کسی که اشتباه میکنه یه بار حرف میزنیم و حق توهین بهش نداریم. و این القاب درست نیست
    ما هم بحثمون درباره دختری نیست که اشتباه میکنه و اصلا هم این القاب را به او نمیدیم

ولی اشتباه میکنه یه چیزه دوست داره اشتباه بکنه یه چیز دیگه

72. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

73. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اینا اکثرا دختر فراری هستند

اونای هم که خام میشن ،یا دستشون رو نمیشه و اونای که رومیشه باز فرار می کنند یا اینکه خودکشی وقتا ناموسی وغیره انفاق میفتده
    ما بگیم خودکشی .فرار.ناموسی

خب میخوایم نتیجه بگیریم اون دختر چیکار کنه خام نشه که بعدش بخواد فرار کنه یا خودکشی کنه

74. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

75. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    میزان امتیاز
    0

نه توبه ابکی قبول ندارم، توبه کنند حق کلاه برداری نداره چون اون دیگه دختر نیست بلکه زن هستش،

توبه واقعی کنه مطمین باش خدا هم ابروش حفظ می کنه و طرف هم تا اخر عمرش نمی فهمه و ازش نمی پرسه وگرنه خودش قالب کنه میشه از هرزه هم کمتر

76. کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 5 123 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)