مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 14 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 225

موضوع: بحث آزاد : دختران و روابط جنسی

1. Top | #131

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.56
    تشکـر
    9,897
    تشکر شده 12,714 بار در 6,453 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : ...دختران و روابط جنسی...

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    اره زیاد مونده چون افرتد دورو زیاد و افرادی که از اونا حمایک هم می کنند هم زیاده...

هیچ جای دنیا پرده نمی دوزند و ....

اونا یک چیزشون خوبه که روان شناسی قوی دارند و می دوند انسان با حیوان فرق داره سال به سالجفت شون عوض نمی کنند چون می دونند چه آثار مخربی داره...

مشکل ما اینکه یک عده تا دین به نفع شون هست طرف دین هر کجا بهضرره تغییر رویه می دهند و یک رو بودن خودش خیلی بزرگه و اره اصل تشکیل خانواده صداقته....

مشکل ما اینکه یک عده تا دین به نفع شون هست طرف دین هر کجا بهضرره تغییر رویه می دهند و یک رو بودن خودش خیلی بزرگه

این حرف خودت رو من به خودت زدم چند صفحه قبلتر

هرجا دین بنفعته قبولش داری هرجا نداری میگی نه!
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

🌱
    گاندی میگوید : بهترین و بدترین آدمها را در بین دینداران دیدم؛

بهترین آنها کسانی بودند که میخواستند خودشان به بهشت بروند و چقدر بی آلایش و پاک بودند، سرشان به کار خودشان بود، بی آزار بودند و بهترین مشوق من به دین بودند.

و بدترین آنها کسانی بودند که؛ میخواستند غیر از خودشان بقیه را هم به بهشت ببرند.
    چقدر وحشتناک بود برخورد با آنها ! تظاهر و ریا !!!
    خشونت و‌توحش در بین آنها موج میزد.

2. Top | #132

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    15635
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    61
    تشکر شده 276 بار در 117 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    دقیقا. .. ولی وقتی توکل به خدا باشه چرا که نه

چه بسا کسایی که رابطه داشتن بعد ازدواج پایبند بودن و کسایی که رابطه نداشتن بعد ازدواج رابطه داشتن

اگه قرار بر این بود که بگین چه بسا به هر چیزی الان بیشتر کار های ما لنگ بود ما با عقل و منطق زندگی میکنیم نه با حدس و گما

کسی که قبل ازدواج خودش رو پاک نگه داشته و واقعا هیچ رابطه غیر اخلاقی نداشته بهتر میتونه خودش رو بعد ازدواج کنترل کنه
    چون عمری تونسته خودش و احساساتش رو کنترل کنه

ولی کسی که رابطه داشته حالا بگیم فقط با یک نفر بوده این یعنی اون طرف رو دوست داشته به خاطر همینه فقط با یک نفر بوده
    ایا میتونید چنین چیزی رو تحمل کنید یعنی فکرش همیشه پیش قبلیه باشه خودتونم میدونید فراموش کردن به این راحتی نیست
    بعد چندین سال بازم یه گوشه ذهن ادم میمونه اون خاطرات و حسای خوشی که داشته

و کسی هم که چندین رابطه داشته یعنی تنوع طلب شده وگرنه میتونست بعد از یک بار دوستی دیگه چنین دوستی هایی نداشته باشه
    یعنی نمیتونه خودش رو کنترل کنه چنین فردی بعد ازدواج هم به سختی میتونه خودش رو کنترل کنه تو کوچکترین ضعفی که از شما ببینه
    دیگه راهش رو بلده چیکار کنه.

نمیگم نمیشه ولی خیلی سخته

حالا نظر شخصیتونه چی میشه گفت

3. Top | #133

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    4.21
    تشکـر
    2,275
    تشکر شده 1,678 بار در 1,068 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

مشکل ما اینکه یک عده تا دین به نفع شون هست طرف دین هر کجا بهضرره تغییر رویه می دهند و یک رو بودن خودش خیلی بزرگه

این حرف خودت رو من به خودت زدم چند صفحه قبلتر

هرجا دین بنفعته قبولش داری هرجا نداری میگی نه!
    خخخخخخ

حرفای جالب می زنی!! قران میگه با زنا کار ازدواج نکن بعد داری برام حدیث می اری که ابرو خودتون حفظ کنید!!

خب منم می گم باید ابروی خودش حفظ کنه ولی دلیل نمیشه خودش قالب کنه.

این بد بینی که تو جامعه هست حاصل افکار شماست، چهارتا جوون میاد می بینه دختر اومده پست گذشته یک سال با یکی خوابیدم چیکار کنم شماها می گید توبه کردی ، نمی خواهد نگران باشی پرسی هم نگو و خدا بزرگه و فلان فلان

خب این خودش بی اعتمادی تو جامعه میاره

دارید دوربودن تبلیغ می کنی...

4. Top | #134

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.56
    تشکـر
    9,897
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

خخخخخخ

حرفای جالب می زنی!! قران میگه با زنا کار ازدواج نکن بعد داری برام حدیث می اری که ابرو خودتون حفظ کنید!!

خب منم می گم باید ابروی خودش حفظ کنه ولی دلیل نمیشه خودش قالب کنه.

این بد بینی که تو جامعه هست حاصل افکار شماست، چهارتا جوون میاد می بینه دختر اومده پست گذشته یک سال با یکی خوابیدم چیکار کنم شماها می گید توبه کردی ، نمی خواهد نگران باشی پرسی هم نگو و خدا بزرگه و فلان فلان

خب این خودش بی اعتمادی تو جامعه میاره

دارید دوربودن تبلیغ می کنی...
    چرو انقد علاقه به چرت گفتن داری خدا گفته با زنا کار ازدواج نکنید. منظور کسیی که هیییچ وقت پشیمون نیست و افتخار میکنه و با همه حال میکنه !!!!!!!! حداقل مغز نخودیت به کار ببر فرق و بفهم .

و اینکه لطفا توهین نکن

🌱

بهترین آنها کسانی بودند که میخواستند خودشان به بهشت بروند و چقدر بی آلایش و پاک بودند، سرشان به کار خودشان بود، بی آزار بودند و بهترین مشوق من به دین بودند.

5. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #135

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.56
    تشکـر
    9,897
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshans نمایش پست ها
    اگه قرار بر این بود که بگین چه بسا به هر چیزی الان بیشتر کار های ما لنگ بود ما با عقل و منطق زندگی میکنیم نه با حدس و گما

کسی که قبل ازدواج خودش رو پاک نگه داشته و واقعا هیچ رابطه غیر اخلاقی نداشته بهتر میتونه خودش رو بعد ازدواج کنترل کنه
    چون عمری تونسته خودش و احساساتش رو کنترل کنه

ولی کسی که رابطه داشته حالا بگیم فقط با یک نفر بوده این یعنی اون طرف رو دوست داشته به خاطر همینه فقط با یک نفر بوده
    ایا میتونید چنین چیزی رو تحمل کنید یعنی فکرش همیشه پیش قبلیه باشه خودتونم میدونید فراموش کردن به این راحتی نیست
    بعد چندین سال بازم یه گوشه ذهن ادم میمونه اون خاطرات و حسای خوشی که داشته

و کسی هم که چندین رابطه داشته یعنی تنوع طلب شده وگرنه میتونست بعد از یک بار دوستی دیگه چنین دوستی هایی نداشته باشه
    یعنی نمیتونه خودش رو کنترل کنه چنین فردی بعد ازدواج هم به سختی میتونه خودش رو کنترل کنه تو کوچکترین ضعفی که از شما ببینه
    دیگه راهش رو بلده چیکار کنه.

نمیگم نمیشه ولی خیلی سخته

حالا نظر شخصیتونه چی میشه گفت
    دوست عزیز جواب این حرفتون تو چند صفحه قبل دادم!!!!! برگردید بخونید. و جواب اون سوالم رو بدید

🌱

7. Top | #136

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    15635
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    61
    تشکر شده 276 بار در 117 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

با همه حرفتون موافقم به جز قسمت اول که میگید رابطه پاک داشته گذشتش بعد ازدواج میتونه خودش رو کنترل کنه !!!!! من میگم همچین ادمی وجود داره قبلش رابطه نداشته ولی بعد ازدواجش با پسر رابطه داشته!!!!!! !!!!

هیچی. چیزی صدرصدی نیست قبول دارید, ؟؟؟
    ببینید هیچ چیزی مطلق نیست ما داریم نسبی حرف میزنیم و تو یک شرایط خاص
    یکی دو مورد در مقابل هزاران مورد یک چیز خیلی کمیه و انتخاب ریسک کم در مقابل ریسک زیاد منطقی تره
    تغییر دادن انسان ها خیلی سخته از خودتون بدونید ایا میتونید تو یه مدت کوتاه تمام چیزهایی که بهش پایبند بودید رو زیر پا بزارید
    یا این که یک خصوصیت بد رو نمیشه تو یک مدت کوتاه ترکش کرد اراده خیلی بزرگی میخواد چون این خصوصیت طی چندین سال به وجود اومده

8. 3 کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #137

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    4.21
    تشکـر
    2,275
    تشکر شده 1,678 بار در 1,068 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

چرو انقد علاقه به چرت گفتن داری خدا گفته با زنا کار ازدواج نکنید. منظور کسیی که هیییچ وقت پشیمون نیست و افتخار میکنه و با همه حال میکنه !!!!!!!! حداقل مغز نخودیت به کار ببر فرق و بفهم .

و اینکه لطفا توهین نکن
    برو سوره نور تلاوت کن و معنیش هم بخون...
    در ثانی زیادی تعصب به خرج نده گفتم که این کار شماها همون بی اعتمادی سبب میشه، جامعه به گند نکشید هرکی با جور خودش ازدواج کنه ، نه اینکه توبه کردی دیگه می تونی خودت قالب کنی...

10. Top | #138

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26087
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    254
    تشکر شده 155 بار در 92 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    بحثی که میخوام شروع کنم یه اتفاق بسیار دردناک هستش تو ایران ما یه اتفاقی که واقعا نمیشه هیچ جور توجیهش کرد و دل هر آدمیو به درد میاره بریم سراغ بحث :
    ===================
    روزی نیست که تو کشور ما کلیپ یا عکسی تو اینترنت پخش نشه از رابطه جنسی یک دختر ایرانی چه آزاد چه مخفیانه.کلیپا و عکسایی که وارد موبایلها میشه و از طریق شبکات اجتماعی و سایتهای مستهجن دست به دست میگرده و حتی سالها بعد نیز این کلیپها هنوز رواج داره و سیو میشه تو موبایلها و کامپیوتر ها.از این نمونه از دختران 2 نوع داریم گروه اول که خودشون وارد رابطه جنسی میشن خودشون رابطه جنسی را دوست دارن و به نوع عامیانه هرزه هستند و در لغت بهشون میگن فاحش... که ما باهاشون کاری نداریم و موضوع بحث ما گروه دوم هستند : دخترانی معمولی از این دیار با خانواده هایی معمولی و ایرانی دخترایی که نمیشه نسبت های بالا را بهشون داد و به قول عامیانه پسرها کلیپ باز نیستند چندین فیلم و عکس ازشون منتظر نشده فقط یکدونه بوده و بس ولی این یکدونه بزرگترین اشتباه زندگیشون بوده
    ===================
    حال سوال :
    1 : چی میشه یه دختر با اینکه میدونه بعد رابطه جنسی به چشم یک دختر سالم و پاک بهش نگاه نمیشه رابطه برقرار میکنه؟

2 : مگه دخترا نمیدونن پسری که با دختری قبل ازدواج رابطه جنسی برقرار کنه هرگز حاضر نیست با اون دختر ازدواج کنه؟

3 : عاقبت دختران توی کلیپها چی میشه به کجا کشیده میشه ؟ وقتی بعد از سالها ازدواج کنند و این کلیپ به دست همسرشون بیافته قراره چه اتفاقی بیوفته ؟؟ وقتی این کلیپ به دست داداش و پدر و مردای فامیل بیوفته چه اتفاقاتی در پی داره ؟ این دختران اگر مادر بشن بعدها دیدگاه فرزندشون با مشاهده این کلیپها چیه ؟

4 : دختر خانم چجوری غلبه کنی بر گرگای جامعه تا کلیپت در نیاد و رابطه برقرار نکنی ؟

تبصره : این نکته را نگید که دختر لطیفه احساس داره.زود گول میخوره.ساده هستش.به خاطر اینکه بسیار تکراریه این حرف و جواب میگیرید این دختر ساده چجوری تحصیل کرده این دختر ساده چجوری قراره در آینده یه زندگی را بچرخونه این دختر ساده چجوری قراره یه فرزند تربیت کنه.ساده ترین فرد تو ایران هم اگه باشه کاملا واضح هستش رابطه جنسی قبل ازدواج تو فرهنگ ایرانی مورد قبول نیست حالا چه مذهبی چه غیر مذهبی پس همین که پا رو این فرهنگ خانوادگی گذاشته یعنی ساده نبوده

نکته : بحث من درباره دخترانی نیست که مورد تجاوز قرار میگیرند البته بین دختری که آگاهانه خونه خالی دوست پسر میره و مورد تجاوز قرار میگیره خیلی فرقه تا دختری که تو تاکسی مورد تجاوز قرار میگیره بحث این مورد را شامل میشه البته
    این دخترا ابله وشهوت پرستن!هرچقدر که اون پسر شهوت پرسته دختر هم اندازه اون مشکل داره!
    فقط خدا از گناهانشون بگذره که گناه کبیره کردن!
    ایام فاطمیه است! اون دنیا چطور میخوان جلوی حضرت فاطمه وعلی دم از عشق بزنن؟جلوش وایمیستن میگن شیعه علی بودیمواین کارا رو کردیم؟
    چرا یه لحظه تو اون اتفاق خدا رو شاهد این کارشون نمیگیرن؟

دوست داشتن مثل نماز میمونه ،

وقتی نیت کردی

دیگه نباید اطرافتو نگاه کنی...!

11. 2 کاربران زیر از بهنام1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #139

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26895
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.43
    تشکـر
    56
    تشکر شده 91 بار در 61 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    شاید تصمیم می گیرن به خاطر دوست داشتن شون از پاکیشون بگذرن. دوست داشتن برای دخترا خیلی ارزش داره. از یه طرفم به ادم جسارت میده. شما این بعد داستانو میبینی ولی من میدونم اون زنی که تا اخر عمرش عشقو نمیبینه شاید همیشه از اینکه به خاطر عشقی که به یه نفر دیگه داشته جسارت نکرده و سعی نکرده جلوتر بره حسرت می خوره.
    من در مورد حس دخترایی می گم که حاضر میشن به خاطر عشقشون این خطرو بکنن. می دونم خیلی کارشون احمقانست چون هیچکس که از بعدش خبر نداره شاید هزار و یک اتفاق بیفته که اون و طرفش به هم نرسن. ولی ادمی که احساس داره کار احمقانه ام زیاد می کنه. اصلا عقل و احساس دشمن همدیگن.
    البته همه به خاطر حسشون این کارو نمیکنن شاید انگیزه های دیگه دارن که من به اونا کار ندارم اما اونایی که من دیدم بیشترشون به خاطر دوست داشتن این کارو می کنن.
    یکی از همکلاسیای خودم تو دبیرستان بکارتشو زد به خاطر اینکه طرفشو دوست داشت. بعد از یه مدتم پسره ولش کرد چون رسما دختر باز بود هیچم مشکلی نداشت که بقیه اینو بفهمن
    دوستمم زندگیش نابود شد یکی از بلاهایی که سرش اومد این بود که بعد از اون با چند نفر همزمان بود چون میگفت دیگه اب از سرم گذشته.
    حالا که دارین در مورد این چیزا بحث می کنید بیاین اینم بگین که دخترا واسه خاطر دوست داشتنشون همه کار می کنن. درسته کار بدیه و خیلی کثیفه اما اون پسریم که برای اولین بار با یه دختر رابطه می گیره خوبه حداقل درک اینو داشته باشه که اگه جنم موندن نداشت غیرت کنه نذاره اصلا کار به اینجاها برسه.
    دخترا نباید اعتماد کنن ولی پسرام می تونن غیرت به خرج بدن اینجوری بیشتر جلو این قضیه گرفته میشه

به فرض اینکه دختره عاشق واقعی باشه.
    ولی باید اینو بفهمه که اگه پسری واقعا دوسش داشته باشه .حتی اگه دختره هم پیشنهاد رابطه بده .پسره هیچ وقت قبول نمیکنه.
    اینی که دخترا بهش دل میبندن هوس پسراس نه عشق پسرا
    پسری که واقعا عاشق باشه هیچ زقت به خودش اجازه نمیده همچین بلایی سر عشقش بیاره.
    پسری که عاشق باشه حتی اگه عشقش رو ببوسه این بوسه از روی هوس نیست از روی عشقه.
    خیلی دیدم که پسرا به قصد ازدواج میان جلو تا با دختره دوست بشن و اونو وابسته کنن و بعد هم اهداف شومشون
    دختره هم گولشونو میخره چرا؟ چون ی سری کمبود ها داره که به خانوادش بر میگرده
    اره خانواده......
    دختری که از محبت پدر و مادر لبریز باشه هیچ وقت عشق گدایی نمیکنه
    نه محبتی که فقط با پول هست و 4تا قربون صدقه
    محبتی که همش عشقه
    وقتی پدر و مادر چوی رو توی خونه ایجاد کنن که دختر احساس ارامش کنه و هیچ کس رو به جز پدر مادرش به خودش نزدیک ندونه
    وقتی پدر مادر خودشونو دوست دخترشون میدونن و دختر هر چیزی که براش پیش میاد باهاشون در میون میزاره .هیچ وقت تن به این عشق های الکی و خیابونی نمیده.
    اما دختری که جرات نداره چیزی رو به پدر مادرش بگه چون میدونه اگه بگه جنجال میشه و پدر مادرش اون رو تنبیه میکنن حالا به هر شکلی ....
    ترجیه میده برای زدن حرفاش یکی دیگه رو پیدا کنه
    بجای عشق بدر و مادر یه عشق دیگه جایگزین کنه...

13. کاربران زیر از رها75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #140

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    13.56
    تشکـر
    9,897
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

برو سوره نور تلاوت کن و معنیش هم بخون...
    در ثانی زیادی تعصب به خرج نده گفتم که این کار شماها همون بی اعتمادی سبب میشه، جامعه به گند نکشید هرکی با جور خودش ازدواج کنه ، نه اینکه توبه کردی دیگه می تونی خودت قالب کنی...
    برو همون سوره رو بخون معنیش درست درک کن!
    تعصب به خرج نمیدم فقط داری عین طوطی یه حرف تکرار میکنی واولا درست صحبت کن توهمت نزن! !!! فقط از همه حرف ها چیز های منفی برداشت میکنی نترس این طرز فکری که تو داری ....!!!!! هرچی به نفع قبول میکنن هرچی باب میلشون نبود چیزایی دیگه میچسبونن

اقا من میتونم کسی که یکبار اشتباه کرده رو ببخشم و گذشتش برام مهم نباشه و سوال هم نمیکنم چون شعور میگه کار درستی نیست ! من خیلی چیزایی دیگه برام مهمتر از یه رابطه جنسی !!! رابطه جنسی رو اولویت زندگیم قرار نمیدم ! حالا میخواد خودشو. به من قالب کنه میخواد نکنه اینده مهم !!!!!

تمام ! دیگه حرفی نیست

🌱

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)