نمایش نتایج: از 1 به 27 از 27

موضوع: بحث آزاد :در روز چقدر مطالعه می کنید؟

1288
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    تشکر شده 2,159 بار در 1,087 پست
    میزان امتیاز
    11

بحث آزاد :در روز چقدر مطالعه می کنید؟

سلام
    نظرتون و نگاهتون نسبت به مطالعه کردن چیه؟ خودتون در روز چقدر مطالعه می کنید؟ منظورم از مطالعه کتاب و روزنامه و مجله هست نه تلگرام و ...
    فکر می کنید علت اصلی پایین بودن سرانه مطالعه در کشور ما چیه ؟ اهمیت مطالعه و نقش اون را در کاهش مشکلات اجتماعی چقدر میدونید؟
    راهکارتون برای افزایش سرانه مطالعه چیه؟
    یه جا میخوندم اگه هر ایرانی روزی نیم ساعت مطالعه میکرد الان ایران از سوئد پیشرفته تر بود. این تاپیکو با توجه به مناسبت این روزها و نمایشگاه بین المللی کتاب که هر ساله برگزار میشه ایجاد کردم.
    اگه امسال نمایشگاه رفتید تجربتون را بگید.

2. 3 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : مطالعه

خدایش دانشجو هاش ما هستیم از وضعیت با خبری دیگه بماند مردم عادی و اونای که مشغله کاری و ..سرش مشغول کرده ...

البته کسانی هستند مطالعه می کنند ولی کم هستند. کسانی هشتند تحقیق و پژوهش می کنند به اونا هم بها نمی دهند دلسرد میشه یا میزاره یک کشور دیگه.....

4. 3 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط omidd نمایش پست ها
    خدایش دانشجو هاش ما هستیم از وضعیت با خبری دیگه بماند مردم عادی و اونای که مشغله کاری و ..سرش مشغول کرده ...

البته کسانی هستند مطالعه می کنند ولی کم هستند. کسانی هشتند تحقیق و پژوهش می کنند به اونا هم بها نمی دهند دلسرد میشه یا میزاره یک کشور دیگه.....
    خودت چقدر مطالعه میکنی چه تخصصی چه غیر مرتبط؟ و نظرت در مورد خودت چیه؟

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    21877
    تشکـر
    2,345
    تشکر شده 1,788 بار در 1,138 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad313 نمایش پست ها
    خودت چقدر مطالعه میکنی چه تخصصی چه غیر مرتبط؟ و نظرت در مورد خودت چیه؟
    تخصصی که اصلا نگاه نمی کنم !!اینم برمیگرده به نظام اموزشی غلط یک جزو 200 و 300 صحفه ای هست اونم کامل نمیگه خب من شب امتحان می تونم نگاه کنم و نمره قابل قبول الف بگیرم چرا خودم به زحمت بندازم.

حالا شاید بگی خب اطلاعات ببر بالا خب از این طرف هم می بینم کسی که سواد داره بیکاره ولی اون که بی سواد سر کار هست دیگه انگیزه نمی مونه!!

غیر مرتبط سعی می کنم موضوعات مختلف حالا هر موقع به دست می اید مطالعه می کنم چه کتاب و چه از نت ، به خصوص نا اشنا باشم برام جذابیت داره.

ولی در کل از خودم راضی نیستم رشته تخصصی باید صاحب نظر باشم ولی....

7. 2 کاربران زیر از omidd بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

علم برابر است با راهی که گذشتگان رفتن و تجربیاب خودشونو برای اینکه افراد دوباره اون مسیر رو تکرار نکنن در اختیار ما گذاشتن . به نظرم علم اساس زندگیه و باعث میشه در وقت افراد صرفه جویی بشه و اینکه دوباره اون راهو تجربه نکنن. عمر ما خیلی با ارزشه و محدوده و هرکسی با یه هدفی آفریده شده و من خودم به شخصه هدف از مطالعه رو این میدونم که بتونم یکی از مشکلات جامعه رو حل کنم و اینجوری احساس مفید بودن میکنم و معتقدم اگر راه علمو در پیش بریم بالاخره یه روز به ثروت میرسیم و اگر راهه ثروتو در پیش بگیریم یه روز ممکنه اونو از دست بدیم . ریشه ی بساری از شکست ها از جهل و نا آگاهیه برای مثال چرا دو نفر طلاق میگیرن؟ اگر قبل از ازدواج دو نفر اطلاعات خودشونو از جنس مخالف زیاد میکردن اینجوری از هم شناخت بیشتر و همدیگرو بهتر درک میکردن

به نظرم خانواده نقش محوری در علم آموزی افراد داره و همچین اگر درس رو اجبار نمیکردن و هرکسی براساس علاقه مطالعه میکرد سطح مطالعه زیاد میشد ولی متاسفانه سیستم نمره ای و خشک آموزش پرورش و این که کسی که حتی تا مقطع دکترا میخونه و بیکاری و آینده ای نامعلوم در انتظارشه و فقط برای یکسری از رشته ها کار وجود داشته باشه و به سایر رشته ها بهایی داده نشه نه تنها باعث میشه افراد براساس علاقه خود رشته ای انتخاب نکنن بلکه کلن خیلی از افراد از علم دور میشن و هدفشون رو پول قرار میدن ولی علت پیشرفت کشورهای خارجی یقینا بها دادن به همه ی رشته ها و افراد محصل و قشر تحصیل کردست .
    اما در مورد خودم من از وقتی یادم میاد همش درحال درس خوندن بودم از بیشتر تفریحاتم میگذشتم تا درس بخونم که متاسفانه باعث میشه فرد یک بعدی بشه ولی علمو با هیچی عوض نمیکنم حتی اگر آینده ای در انتظارم نباشه میخام براساس علاقم زندگی کنم

9. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    10

گاهی وقتا خوندن یک کتاب باعث میشه آدم ره صد ساله رو یک شبه طی کنه منکه خودم عاشق کتاب خوندن هستم و به نظرم ارتباطی میتونم با کتاب برقرار کنم با فیلم و.. نمیتونم
    اینکه افراد علاقه ی بیشتری نشون بدن باید فرهنگ سازی بشه شما اگر دقت کرده باشی اکثرا کتاب فروشی ها دارن خلوت و خلوت تر میشه و نمایشگاه کتاب هم یک سریا که تعدادشون داره سال به سال
    زیاد و زیاد تر میشه برای کلاسشو چشم و هم چشمی میرن مثلا اگر بعدش ازش سوالی بپرسی میگن آره رفتیم فلان شخصیت اومده بخش ورزشی و سرگرمیش جالب بود و...
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

11. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

یه روز رفته مدرسه پسرم مدیر گفت کی بچه اش تو تابستون مطالعه غیر از کتاب های درسی داره .

از بین 120 مادر من فقط دستم رو بالا بردم . انگار جرم انجام داده بودم .همه یه جور نگاه میکردن

خودم وبچه ها مطالعه زیاد داریم .

طوری که از طرف کتابخونه منطقه به عنوان عضو فعال انتخاب شدیم .

البته هر شش نفرمون عضو هستیم .

کسی کارتش رو به دیگری نمیده چون خودمون لازمش داریم .

خب من پدرم علاقه زیاد به مطالعه داشت بچه ها هم از خودمن الگو گرفتن .

قبلا گلایه ای که مردم از مسئولان داشتن این بود که کتاب گرونه .

ولی الان بیشتر کتاب هایی که معمولا چاپ میشه در کتابخونه های شهرداری موجوده با یه مقدار ناچیز میتونیم عضو یک ساله بشیم .

اگر عضو ویژه باشیم از تمام کتابخونه ها میشه کتاب بگیریم .

از سالن مطالعه میتونیم استفاده کنیم .

کتاب های مرجع رو نمیتونیم خونه بیاریم ولی تو کتابخونه میتونیم از کتاب ها استفاده کنیم .

حتی مسول کتابخونه می گفت قبل زنگ میزدیم به اعضا کتاب درخواستی رو با پیک دم در منزل میبردیم .

الان هم که دانشجویان با خرید بن تقریبا پنجاه درصد تخفیف میگیرن .

یعنی به ازای 50 هزار تومان صد هزار خرید میکنند .علاوه بر تخفیف خود نمایشگاه که ده الی بیست درصد بود .

این از راهکار مسولانمون .

خودمون هم جای همه چی پول میدیم ولی به کتاب که میرسیم میگیم گرونه .

برای علاقه مند کردن و ترویج فرهنگ مطالعه میتونیم کتاب هدیه بدیم .

یه طرح جالب من امسال شنیدم که میگفتن به جای هدیه دادن سر رسید که معمولا بلااستفاده میمونه کتاب هدیه بدیم .

متاسفانه خودم نتونستم برم ولی یکی از پسرام از طرف مدرسه رفت و تمام پول عیدیش رو کتاب خرید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

13. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    میزان امتیاز
    9

یه زمانی علاقه داشتم ولی راستش الان دیگه نه به اون صورت.....چون کلا تازگیا یه مقدار بی حوصله شدم واقعا حسشو ندارم....مطلبای کوتاه و کوچیک رو بهتر حوصلم میذاره...ولی اینکه بخوام یه کتابو تموم کنم دیگه حوصلشو ندارم!!ولی از یه طرف دیگه دنبال یاد گرفتن نرم افزارای زیادی میرم
    ویرایش توسط delaram1 : 05-14-2016 در ساعت 05:29 PM

15. کاربران زیر از delaram1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

نمایشگاه رو متاسفانه تا الان تو مصلی برگزار میکردن که رفت وامدش برای ما که مرکز بودیم سخت بود چه برسه به بقیه .

الان هم شهر افتابه روبروی مرقد باز هم رفت وامدش سخته .

اینجا هم که دیگه نوبرشه از ترافیک .

به نظر من نمایشگاه رو در چند نقطه برگزار کنند بهتره .

مثلا کتاب کودک یه قسمت تهران باشه .

کتاب های دانشگاهی یه سمت دیگه .

که البته یکی مثل خانواده من واقعا سرگردون میشن .

چون یا باید هر روز یه طرف بریم و با توجه به مشغله هایی که ما داریم خیلی سخته این کار رو انجام بدیم .

یکی از معایب نمایشگاه برگزار کردن اون دقیقا تو فصل امتحانات پایان ترم ومیان ترمه .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

17. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

اهمیت مطالعه و نقش اون را در کاهش مشکلات اجتماعی چقدر میدونید؟

من الان به وضوح تاثیرش رو در بچه ها حس می کنم .

در مورد هر چیزی اطلاع دارن حتی مطالبی که به گوش من نخورده .

وقتی اطلاعاتشون در هر زمینه ای بالا باشه قطعا راحت تر با مشکلات کنار میان و راهکاری مناسب برای مشکلشون پیدا می کنند .

قبلا از این که این مشکل به یه معضل اجتماعی تبدیل بشه .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

19. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

خب هدف من بیشتر در مورد کتابهای غیر درسی بود کتابهایی که با خوندنشون بینش ما ونگاه ما به خیلی چیزا عوض میشه و شخصیت ما را شکل میده و نهایتا یک شخصیت رشد یافته میتونه به اندازه رشدی که داشته توی جامعه اثر گذار باشه و حتی مسیر یه ملت و یه کشور را تغییر بده و به پیش ببره بذارید یه مثال بزنم تا قبل از اینکه بشر کره زمین را کشف کنه فکر میکرد روستایی که در اون زندگی میکنه همه دنیاست وقتی زمین را کشف کرد فکر میکرد همه دنیا زمینه وقتی فضا را کشف کرد فکر میکرد همه دنیا منظومه شمسی هست و این مسیر فقط با افزایش آگاهی به پیش رفت تا جایی که الان مرزی برای عالم قائل نیست و همچنان در جستجوی جهان های فراتر هست. کتاب خوندن هم اهمیتش به همین اندازه هست تا وقتی کتابی نخوندی فکر میکنی کامل ترین افکار را داری وقتی یک کتاب میخونی کلی افکارت دگرگون میشه وقتی دوتا کتاب میخونی بیشتر میفهمی به همین ترتیب هرچی آگاهی بیشتر کیفیت زندگی بیشتر نحوه برخورد با مسائل منطقی تر و تعالی روح بالاتر و وسیع تر. توی ایران فکر میکنم دغدغه های اقتصادی و امرار معاش انگیزه را از توجه به اهمیت مقوله فرهنگ و مطالعه از بین برده البته هرکس واقعا طالب فهم بیشتر باشه میتونه وقتی را به این کار اختصاص بده. من خودم شخصا روزی یک ساعت مطالعه تخصصی میکنم و متاسفانه هفته ای دو ساعت حدودا مطالعه غیر درسی دارم که خیلی کمه و افتضاحه ولی سعیم اینه که بیشتر تلاش کنم و خودمو تغییر بدم. فقط میدونم اهمیت این موضوع به اندازه ای هست که میتونه کشور ما را همیشه یک کشور پیرو و محتاج و مقلد و جهان سومی نگه داره و میتونه هم باعث بشه خودمون حرفی برای گفتن داشته باشیم.البته این را هم بگم به نظر من کتابهایی باعث پیشرفت میشن که افکار قدیمی ما را به چالش بکشن و ما مجبور باشیم برای پیدا کردن سوالاتمون به کتابهای دیگه هم رجوع کنیم و به این ترتیب آگاهیمون را افزایش بدیم.
    ویرایش توسط Mohammad313 : 05-14-2016 در ساعت 05:52 PM

21. 5 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

من هم منظورم کتاب های غیر درسی بود .

وگرنه همسر من که کتاب های دانشگاهش رو هنوز باز نکرده ولی کتاب کتابخونه رو اینقدر دیر پس داد که مجبور شدیم جریمه بدیم .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

23. 2 کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

دیگه با وجود اینترنتو و فیلمای علمی که ساخته شده دیگه میشه گفت کتاب های غیر درسی به تاریخ پیوسته . فکر میکنم به خاطر اینترنت سطح دانش وآگاهی افراد خیلی افزایش پیدا کرده و نسل های بعدی زودتر به بلوغ فکری میرسند و سن ازدواج به طبع پایین تر میاد و من بیشتر نمایشگاه کتاب به قصد خرید کتاب درسی میرم تا غیر درسی .

25. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    دیگه با وجود اینترنتو و فیلمای علمی که ساخته شده دیگه میشه گفت کتاب های غیر درسی به تاریخ پیوسته . فکر میکنم به خاطر اینترنت سطح دانش وآگاهی افراد خیلی افزایش پیدا کرده و نسل های بعدی زودتر به بلوغ فکری میرسند و سن ازدواج به طبع پایین تر میاد و من بیشتر نمایشگاه کتاب به قصد خرید کتاب درسی میرم تا غیر درسی .
    درسته ولی هیچوقت اینترنت نمیتونه جای کتاب را پر کنه. نمیخوام بگم با اینترنت مشکل دارم ولی یکی از دلایل پایین بودن سرانه مطالعه همین اینترنت و اعتیاد به اون هست. کتاب جامع تر هست به نظرم. درسته که توی اینترنت مطالب زیادی هست ولی توی کتاب مطالب بصورت عمیق تر هست و چیزایی که توی کتابا هست توی اینترنت نیست.
    ویرایش توسط Mohammad313 : 05-14-2016 در ساعت 06:51 PM

27. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

درسته ولی هیچوقت اینترنت نمیتونه جای کتاب را پر کنه. نمیخوام بگم با اینترنت مشکل دارم ولی یکی از دلایل پایین بودن سرانه مطالعه همین اینترنت و اعتیاد به اون هست. کتاب جامع تر هست به نظرم.
    باید یاد بگیریم از هر وسیله ایی به نحو احسن استفاده کنیم درسته که کتاب جامع تر هست اما خیلی وقتا از همین اینترنت میشه مطالب رو با صرف وقت کم تر و سریع تر پیدا کرد
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

29. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

درسته ولی هیچوقت اینترنت نمیتونه جای کتاب را پر کنه. نمیخوام بگم با اینترنت مشکل دارم ولی یکی از دلایل پایین بودن سرانه مطالعه همین اینترنت و اعتیاد به اون هست. کتاب جامع تر هست به نظرم.
    آخه وقتی فرض یه چیزی که نمیدونی با یه سرچ ساده میتونی سریع به جوابش برسی دیگه کی حوصله داره یه کتاب کامل بخونه تازه در وقتم صرفه جویی میشه حالا تا من بخوام کتابو بخونم تا به اون جوابه سوالم برسم ممکنه یه روز طول بکشه .

31. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

منکر خوبیهای اینترنت نیستم به هیچ وجه ولی این حرف شما بنظرم وقتی درسته که بخوایم در مورد یک موضوع خاص مطلب کوتاهی تهیه کنیم ولی کاربرد کتاب تغییر نگرش هاست و مطالب بصورت عمقی و مستدل عرضه میشن ولی توی اینترنت بیشتر مطالب کوتاه و سطحی در حدی که نیاز اون لحظه ما را حل کنن هست.

33. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

منکر خوبیهای اینترنت نیستم به هیچ وجه ولی این حرف شما بنظرم وقتی درسته که بخوایم در مورد یک موضوع خاص مطلب کوتاهی تهیه کنیم ولی کاربرد کتاب تغییر نگرش هاست و مطالب بصورت عمقی و مستدل عرضه میشن ولی توی اینترنت بیشتر مطالب کوتاه و سطحی در حدی که نیاز اون لحظه ما را حل کنن هست.
    اگر بخوای تخصصی بهش نگاه کنی درسته البته اینم باید در نظر بگیریم کتاب یه جورایی زیرمجموعه ی اینترنت چون الان دیگه اکثر کتابا حتی دانشگاهی لینک دانلودش داخل نت هست
    من خودم به شخصه کتابامم با لپ تاپم میخونم و همه رو هم دانلود میکنم البته هستن کتابایی که نیستن و آدم مجبور میشه بره کلی بیرون دنبالشون بگرده توی نت هم پیدا نمیشند
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

35. 2 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط miss eli vrn نمایش پست ها
    اگر بخوای تخصصی بهش نگاه کنی درسته البته اینم باید در نظر بگیریم کتاب یه جورایی زیرمجموعه ی اینترنت چون الان دیگه اکثر کتابا حتی دانشگاهی لینک دانلودش داخل نت هست
    من خودم به شخصه کتابامم با لپ تاپم میخونم و همه رو هم دانلود میکنم البته هستن کتابایی که نیستن و آدم مجبور میشه بره کلی بیرون دنبالشون بگرده توی نت هم پیدا نمیشند
    همین که کتاب را از نت دانلود میکنید نشون میده اینترنت ابزاری در خدمت کتاب هست نه کتاب ابزاری برای اینترنت.

37. 2 کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

منظورت مطالب درسییه یا غیر درسی؟ اگر درسی باشه که قبول دارم کتاب خیلی ارحج تره ولی در مورد غیر درسی آدم برا چی بخوات همه چی رو بدونه یه چیز کلی بدونه کافیه چون مطالب زیادی فراموشی میاره مگر اینکه واقعن اون موضوع رو بخوات از همه زاویه هاش بخوات بفهمه و ریشه یابی کنه در اون زمانم که کتاب معمولا مطالب قدیمی رو بیان میکنه و بهتره مقاله انگلیسی بخونه تا اطلاعاتش به روز باشه

39. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

همین که کتاب را از نت دانلود میکنید نشون میده اینترنت ابزاری در خدمت کتاب هست نه کتاب ابزاری برای اینترنت.
    من از اون سمت به قضیه نگاه میکنم نت رو میتونیم یک جهان دیگر در نظر بگیریم که شامل همه چیز هست حتی کتاب
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

41. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    منظورت مطالب درسییه یا غیر درسی؟ اگر درسی باشه که قبول دارم کتاب خیلی ارحج تره ولی در مورد غیر درسی آدم برا چی بخوات همه چی رو بدونه یه چیز کلی بدونه کافیه چون مطالب زیادی فراموشی میاره مگر اینکه واقعن اون موضوع رو بخوات از همه زاویه هاش بخوات بفهمه و ریشه یابی کنه در اون زمانم که کتاب معمولا مطالب قدیمی رو بیان میکنه و بهتره مقاله انگلیسی بخونه تا اطلاعاتش به روز باشه
    منظورم هم درسیه هم غیر درسی کتاب هم مال صد سال پیش نیست که همین مقالات بروز جمع میشن و نهایتا در قالب کتابهای مرجع ارائه میشن. کلا شما بخونید هر چی باشه خوبه ولی کتاب یه چیز دیگست.

43. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

همه کتابای انگلیسی تو نت هست ولی متاسفانه فارسیا نیست که اونم قیمتش خیلی زیاده منم میرم از کتابخونه میگیرم

45. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

من از اون سمت به قضیه نگاه میکنم نت رو میتونیم یک جهان دیگر در نظر بگیریم که شامل همه چیز هست حتی کتاب
    ولی نه هر کتابی عموما کتابهای قدیمی که رایگان برای دانلود میگذارن و همه کتابها حتی خریدنی هاش بصورت الکترونیکی عرضه نمیشن اگه بخوایم اینطوری نگاه کنیم باید همه کتابخونه های جهان را جمع کنیم. عرض کردم منکر مزایای بی شمار اینترنت نیستم ولی بحث من یه چیز دیگست

47. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

کتاب که دیگه اصلا نمیتونم از وقتی این تلگرام و این. چیزا امده خیلییی کانال های آموزشی .. روانشناسی و سرگرمی و توصیه های پزشکی امام ها این چیزا عضو هستم. و هرروز بیش از 20تا پیام میاد و همشون میخونم. کلالذت میبرم وقتی یه چیز میفهمم.
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

49. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    میزان امتیاز
    10

ولی نه هر کتابی عموما کتابهای قدیمی که رایگان برای دانلود میگذارن و همه کتابها حتی خریدنی هاش بصورت الکترونیکی عرضه نمیشن اگه بخوایم اینطوری نگاه کنیم باید همه کتابخونه های جهان را جمع کنیم. عرض کردم منکر مزایای بی شمار اینترنت نیستم ولی بحث من یه چیز دیگست
    خب واقعا الان کتابفروشیا داره کم رنگ تر میشه و هرکیو میبینی یه تبلت دستشه داره کتاب میخونه نمیدونم شاید دانشگاه ما این طوریه
    اون کتاب های خریدنیم توی نتم خریدنیه
    اما خب در کل اینکه کتاب و دستت بگیری و بخونیش خیلی بهتره
    امضای ایشان

Don't GIVE UP

50. کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26338
    تشکـر
    2,454
    میزان امتیاز
    11

خب واقعا الان کتابفروشیا داره کم رنگ تر میشه و هرکیو میبینی یه تبلت دستشه داره کتاب میخونه نمیدونم شاید دانشگاه ما این طوریه
    اون کتاب های خریدنیم توی نتم خریدنیه
    اما خب در کل اینکه کتاب و دستت بگیری و بخونیش خیلی بهتره
    خوبه حالا شما هرکیو میبینی تبلت دستشه داره کتاب میخونه ما که هرکیو دیدیم تبلت دستشه یا بازی میکرد یا توی تلگرام بود

52. کاربران زیر از Mohammad313 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)