مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 22 از 22

موضوع: بحث آزاد :دعانویسی وگشایش بخت

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33431
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.67
    تشکـر
    176
    تشکر شده 96 بار در 76 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : بحث آزاد :دعانویسی وگشایش بخت

نقل قول نوشته اصلی توسط شمیمی نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوستان از جواباتون.ولی من خواستگار زیاد دارم ولی اونی ک میخوام نشده بهم گفتن نحسی تو بختمه 😖و اینکه گفتيد فعالیت در اجتماع هم تأثيري نداره چون عقل مردم تو چشمشونه و دنبال ی دختر خوووووشگل و قد بلند و باریک هستن مثلا مانکن.البته پولدار و اینکه کسی ب نجابت دختر نگاه نمیکنه دیگه ب خانواده ی خوب و ساده پسند نگاه نمیکنن انشالله ک خدا واسه همه زودتر درست کنه.ریا نشه تو دانشگاه معروف بودم ب ی دختر خوب اما چن تا مورد با تفاوتهای زیاد پیشنهاد میدادن خب مناسب نبودیم از لحاظ سطح طبقاتی .فقط التماس دعا دارم چون دعای بقیه در حق آدم بهتره
    نمیدونم چقد به دعا اعتقاد داری ولی من دیدم که کسانی بودند از زیارت عاشورا نتیجه گرفتن تا 40 شب بعد از نماز زیارت عاشورا بخون و هدیه کن به امام هادی تو روزای خاص نباید بخونی و بگو یک نفر یا چند نفر به نیابت تو بخونن انشاءالله حاجت روا میشی من به نحس بودن بخت اعتقاد ندارم خدا تو قرآن برای هر آدمی هر حیوانی هر گیاهی زوج قرار داده زوج تو هنوز پیدا نشده و انشاءالله پیدا میشه به دعا نویس و اینا اعتقاد ندارم چون فکر نمیکنم اونا چشم بصیرت داشته باشن تو باید اول به قدرت و اراده خدا ایمان پیدا کنی و بعد به خودش متوسل بشی اینکه الان مردم دختر خوشگل و قد بلند و پولدار میخوان واقعا باهات موافقم ولی کم نیستن آدمایی که کمالات دختر واسشون مهمه اینایی که طلاق میگیرن همونایی هستن که از رو ظاهر انتخاب کردن امیدوارم خوشبخت بشی .
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از zeinab1990 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    29520
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    4
    تشکر شده 23 بار در 18 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بحث آزاد :دعانویسی وگشایش بخت

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab1990 نمایش پست ها
    نمیدونم چقد به دعا اعتقاد داری ولی من دیدم که کسانی بودند از زیارت عاشورا نتیجه گرفتن تا 40 شب بعد از نماز زیارت عاشورا بخون و هدیه کن به امام هادی تو روزای خاص نباید بخونی و بگو یک نفر یا چند نفر به نیابت تو بخونن انشاءالله حاجت روا میشی من به نحس بودن بخت اعتقاد ندارم خدا تو قرآن برای هر آدمی هر حیوانی هر گیاهی زوج قرار داده زوج تو هنوز پیدا نشده و انشاءالله پیدا میشه به دعا نویس و اینا اعتقاد ندارم چون فکر نمیکنم اونا چشم بصیرت داشته باشن تو باید اول به قدرت و اراده خدا ایمان پیدا کنی و بعد به خودش متوسل بشی اینکه الان مردم دختر خوشگل و قد بلند و پولدار میخوان واقعا باهات موافقم ولی کم نیستن آدمایی که کمالات دختر واسشون مهمه اینایی که طلاق میگیرن همونایی هستن که از رو ظاهر انتخاب کردن امیدوارم خوشبخت بشی .
    بعله معلومه اعتقاد دارم ب دعا ها و کم نظیر بودنشونو شک ندارم البته تابحالم ب دعا نویس رو نیاوردم خواهرم برام دعا گرفته ولی هنوز استفاده نمیکنم ازش و معتقدم خدا خودش خواسته دلمو میدونه.من همه چیو سپردمش ب خودش امیدوارم ب واسطه ی امام حسین ع و شما خوبان خدا نگاهيم بما بندازه
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

4. کاربران زیر از شمیمی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)