نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: بحث آزاد:دفاع از آزاده نامداری

1832
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    تشکر شده 41 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    9

بحث آزاد:دفاع از آزاده نامداری

دفاع از خانم آزاده نامداری
    من نه فامیلو دوست ایشونم نه عاشق چشم و ابروشم نه برام مهمه نه بش فکر می کنم
    فقط لازم میدونم چیزی که به عنوان یه چادری به نظرم میاد و بگم چون احساس میکنم قضاوت آدما درست نیست بخصوص اگه مغرضانه باشه...
    شما هم نظری داشتین یا انتقادی بعد از خوندن حرفو مثال من بزنید..
    مثال:
    آدمها با توجه به نوع برخوردشون با دروغ به سه دسته تقسیم میشن:
    دسته ی اول:دروغگویان خبیثن
    این دسته راحت دروغ میگن و از دروغ گفتن لذت میبرن و به دروغگو بودنشون هم افتخار می کنن
    اینا تعدادشون زیاد نیست شاید پنج درصد از کل آدما..
    دسته ی سوم(دسته ی دومو بعد میگم)
    دسته ی سوم راستگوهای واقعی هستن
    کسانی که از دروغ متنفرن و وافعا هم قدره ارزنی دروغ نمیگن حتی در بدترین شرایط
    اینا هیچ وقت نمی گن این که دروغ نبود این شوخی بود..این مصلحتی بود...این فلان بود
    این آدما واقعا به معنای واقعی راستگویند..
    این دسته هم تعدادشون خیلی کمه خوش بینانش پنج درصدن...
    قبول دارین؟
    خود شما چند نفر اطرافتون میشناسین که تو دسته ی سوم باشن...
    اما دسته ی دوم که شامل اکثریت آدما میشه و شامل خیلی از ماهاست
    آدمای این دسته یک بامو دو هوان..
    اینا مطمئنا دروغ و دروغگویی بده و خیلی هاشون ادعا می کنن دروغ خط قرمزشونه اینا از دسته ی اول خوششون نمیاد و عاشق دسته ی سومن اینا اگه کسی دروغ بگه احتمالا تذکر میدن و از فواید راستگویی براش می گن
    اما
    امان از دست خودشون
    که خیلی موقع ها سر خودشون کلاه میزارن اصطلاحا کلاه شرعی..
    میگن این که دروغ نبود این خیلی کوچیک بود
    این مصلحتی بود
    این به نفع خودش بود..
    خیلی موقع ها از بین آدمهای معروف دیدیم که میگن تو مصاحبه هاشون
    که ما از دروغ متنفریم اما وقتی مجری ازشون میپرسه خودتون چقد بهش عمل می کنین در جواب میگن تمام تلاشمونو می کنیم که همیشه راست بگیم..
    ینی با اینکه به بد بودن دروغ ایمان دارن اما خودشون میدونن که گاهی هم زیر آبی میرن..
    اینا آرزوشون اینه که مثل دسته سوم باشن اما هنوز نتونستن و خیلی باید تلاش کنن...
    اما ربط این دسته ها به ازاده نامداری....
    ببینین دسته بندی ما چادری ها
    هم مثل دسته بندی بالاست..
    ینی یه دسته ی اول داریم که دخلی با چادر ندارن از چادرم خوششون نمیاد یا از روی اجبار یا ریا یا فایده ای که براشون داره چادر سر میکنن..
    یا کلا حال میکنن چادر سرکنن و زیرش هر غلطی میخوان بکنن اینا تعدادشون کمه ولی تاثیرگذار و تو چشمن...شاید پنج درصد
    دسته ی سوم چادری های واقعین بهش ایمان دارن و تا پای جون پاش وایسادن اینا مطمئنا حجاب خوبه و فکرشون با عملشونم یکیه..
    اینا هم تعدادشون کمه خیلی..
    اما دسته ی دوم که شامل خیلی از ما چادری ها میشه شامل من و احتمالا آزاده نامداری(چون نمیشناسم نمیتونم به قطعیت بگم اما طبق شواهد و به خاطر قانون اکثریت من تو این دسته فرارش میدم)
    آدمهای این دسته دقیقا مثل دسته ی دوم دروغگویین البته کم و زیاد داره
    ولی حرفم اینه که خبیثو ریاکار نیستن
    حجابو چادرشونو دوست دارن و شاید بش افتخار می کنن و آرزوشون اینه که مثل دسته ی سوم بشن ولی خیلی باید تلاش کنن
    اینا هم مثل گروه دوم دروغگویی گاهی ممکنه زیر آبی برنو کلاه سرخودشون بزارن
    و مثلا بگن الان که اشکال نداره لب دریام الان تاریکه کسی نمیبینه ..و...
    یا مثلا اینجا خلوته آدما دارن از اون ور رد میشن و کسی منو نمیبینه باید به بچمم شیر بدم شوهرمم که پیشمه باد شدیدم میاد روسریم میاد تو پرو بالم
    نیم ساعت نباشه هیچ اتفاقی نمی افته....
    خلاصه با این حرفا که شاید تو اون لحظه به نظرش درست بیاد سر خودشو شیره می ماله
    در این که آدمهای این دسته مثل دسته ی دوم دروغگویی دارن اشتباه می کنن و کارشون خوب نیست شکی نیست
    اما مستحق اینم نیستن که بهشون انگ دسته اولی بودن بزنیم ...
    قضاوتهای مقرضانه رو باید حذف کنیم
    اگر مثلا همینایی که دارن به آزاده نامداری چیز میگن به خاطر معروفیتش
    اگه مثلا کسی مثل بهاره رهنما که به نظر میاد تو دسته ی دومه دروغگوییه چون به نظرم یه جا شنیدم می گفت خط قرمزم دروغه... بشنویم یه جایی دروغ گفته همه میریزیم سرش بش میگیم خبیثه ریاکاره فلان.!
    .مطمئنم همین آدمایی که اینجا حمله ی انتحاری میکنن به آزاده نامداری
    اونجا دفاع خواهند کرد که کار عجیبی نکرده و درسته اشتباه کرده اما عین خیلی ار ماها تو دسته دومه پس مستحق این هجمه توهین نیست در صورتی که دروغ گناه کبیره هم هست..ولی برای همه دروغ گفتن قابل لمسه...ولی چرا در مورد چادر و حجاب نیست...؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36217
    تشکـر
    52
    تشکر شده 42 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دفاع از آزاده نامداری

نقل قول نوشته اصلی توسط مبینا1111111111 نمایش پست ها
    دفاع از خانم آزاده نامداری
    من نه فامیلو دوست ایشونم نه عاشق چشم و ابروشم نه برام مهمه نه بش فکر می کنم
    فقط لازم میدونم چیزی که به عنوان یه چادری به نظرم میاد و بگم چون احساس میکنم قضاوت آدما درست نیست بخصوص اگه مغرضانه باشه...
    شما هم نظری داشتین یا انتقادی بعد از خوندن حرفو مثال من بزنید..
    مثال:
    آدمها با توجه به نوع برخوردشون با دروغ به سه دسته تقسیم میشن:
    دسته ی اول:دروغگویان خبیثن
    این دسته راحت دروغ میگن و از دروغ گفتن لذت میبرن و به دروغگو بودنشون هم افتخار می کنن
    اینا تعدادشون زیاد نیست شاید پنج درصد از کل آدما..
    دسته ی سوم(دسته ی دومو بعد میگم)
    دسته ی سوم راستگوهای واقعی هستن
    کسانی که از دروغ متنفرن و وافعا هم قدره ارزنی دروغ نمیگن حتی در بدترین شرایط
    اینا هیچ وقت نمی گن این که دروغ نبود این شوخی بود..این مصلحتی بود...این فلان بود
    این آدما واقعا به معنای واقعی راستگویند..
    این دسته هم تعدادشون خیلی کمه خوش بینانش پنج درصدن...
    قبول دارین؟
    خود شما چند نفر اطرافتون میشناسین که تو دسته ی سوم باشن...
    اما دسته ی دوم که شامل اکثریت آدما میشه و شامل خیلی از ماهاست
    آدمای این دسته یک بامو دو هوان..
    اینا مطمئنا دروغ و دروغگویی بده و خیلی هاشون ادعا می کنن دروغ خط قرمزشونه اینا از دسته ی اول خوششون نمیاد و عاشق دسته ی سومن اینا اگه کسی دروغ بگه احتمالا تذکر میدن و از فواید راستگویی براش می گن
    اما
    امان از دست خودشون
    که خیلی موقع ها سر خودشون کلاه میزارن اصطلاحا کلاه شرعی..
    میگن این که دروغ نبود این خیلی کوچیک بود
    این مصلحتی بود
    این به نفع خودش بود..
    خیلی موقع ها از بین آدمهای معروف دیدیم که میگن تو مصاحبه هاشون
    که ما از دروغ متنفریم اما وقتی مجری ازشون میپرسه خودتون چقد بهش عمل می کنین در جواب میگن تمام تلاشمونو می کنیم که همیشه راست بگیم..
    ینی با اینکه به بد بودن دروغ ایمان دارن اما خودشون میدونن که گاهی هم زیر آبی میرن..
    اینا آرزوشون اینه که مثل دسته سوم باشن اما هنوز نتونستن و خیلی باید تلاش کنن...
    اما ربط این دسته ها به ازاده نامداری....
    ببینین دسته بندی ما چادری ها
    هم مثل دسته بندی بالاست..
    ینی یه دسته ی اول داریم که دخلی با چادر ندارن از چادرم خوششون نمیاد یا از روی اجبار یا ریا یا فایده ای که براشون داره چادر سر میکنن..
    یا کلا حال میکنن چادر سرکنن و زیرش هر غلطی میخوان بکنن اینا تعدادشون کمه ولی تاثیرگذار و تو چشمن...شاید پنج درصد
    دسته ی سوم چادری های واقعین بهش ایمان دارن و تا پای جون پاش وایسادن اینا مطمئنا حجاب خوبه و فکرشون با عملشونم یکیه..
    اینا هم تعدادشون کمه خیلی..
    اما دسته ی دوم که شامل خیلی از ما چادری ها میشه شامل من و احتمالا آزاده نامداری(چون نمیشناسم نمیتونم به قطعیت بگم اما طبق شواهد و به خاطر قانون اکثریت من تو این دسته فرارش میدم)
    آدمهای این دسته دقیقا مثل دسته ی دوم دروغگویین البته کم و زیاد داره
    ولی حرفم اینه که خبیثو ریاکار نیستن
    حجابو چادرشونو دوست دارن و شاید بش افتخار می کنن و آرزوشون اینه که مثل دسته ی سوم بشن ولی خیلی باید تلاش کنن
    اینا هم مثل گروه دوم دروغگویی گاهی ممکنه زیر آبی برنو کلاه سرخودشون بزارن
    و مثلا بگن الان که اشکال نداره لب دریام الان تاریکه کسی نمیبینه ..و...
    یا مثلا اینجا خلوته آدما دارن از اون ور رد میشن و کسی منو نمیبینه باید به بچمم شیر بدم شوهرمم که پیشمه باد شدیدم میاد روسریم میاد تو پرو بالم
    نیم ساعت نباشه هیچ اتفاقی نمی افته....
    خلاصه با این حرفا که شاید تو اون لحظه به نظرش درست بیاد سر خودشو شیره می ماله
    در این که آدمهای این دسته مثل دسته ی دوم دروغگویی دارن اشتباه می کنن و کارشون خوب نیست شکی نیست
    اما مستحق اینم نیستن که بهشون انگ دسته اولی بودن بزنیم ...
    قضاوتهای مقرضانه رو باید حذف کنیم
    اگر مثلا همینایی که دارن به آزاده نامداری چیز میگن به خاطر معروفیتش
    اگه مثلا کسی مثل بهاره رهنما که به نظر میاد تو دسته ی دومه دروغگوییه چون به نظرم یه جا شنیدم می گفت خط قرمزم دروغه... بشنویم یه جایی دروغ گفته همه میریزیم سرش بش میگیم خبیثه ریاکاره فلان.!
    .مطمئنم همین آدمایی که اینجا حمله ی انتحاری میکنن به آزاده نامداری
    اونجا دفاع خواهند کرد که کار عجیبی نکرده و درسته اشتباه کرده اما عین خیلی ار ماها تو دسته دومه پس مستحق این هجمه توهین نیست در لام صورتی که دروغ گناه کبیره هم هست..ولی برای همه دروغ گفتن قابل لمسه...ولی چرا در مورد چادر و حجاب نیست...؟
    سلام به نظر من هر کسی هر جور که دلش میخواد باید لباس بپوشه و به نظر دیگران اهمیتی نده،حالا شما که دلتون میخواد چادر بزنین ،چادر بزنینو دیگه چه اهمیتی داره دیگران چی میگن،در مورد این خانم هم،بحث چادرو پیش کشیدن،چون اولا یه آدم معروفی هستن ثانیا چادر به خاطر این استفاده میشه که کلا میخون چشم نامحرم بهشون نیفته،پس دو حالت داره ایشون اگه خیلی محجبن چطور انقد راحت حجابشو برمیداره،از طرفی مردم که از تو اتاق خوابش عکسشو برنداشتن خودشون پخش کردن یا نکردنو نمیدونم،اما ترسی هم از پخش شدنش نداشتن،،پس باید مناظر انتقاد و..مردمم باشن،الان شما یا هر کسی چادرشو برداره بره ساحل عکس بگیره کی متوجه میشه!ولی این خانم بحثش فرق میکنه،ایشون کلا خیلی تو چشمن،از چی دفاع کنیم نرفتن که به زور چادرشو بردارن یا از تو خونه ش با لباس خونه به زور عکس گرفته باشن و پخش کرده باشن
    امضای ایشان
    همیشه راهی وجود دارد

3. 3 کاربران زیر از کیفسان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

دیگه یه آدم چطوری باید دورو باشه تا بهش بگید ریاکار؟
    چطوری تو روتون بهتون دروغ بگه تا بهش بگید دروغگو؟
    دروغ دروغه و ادم دروغگوام حقشه که طرد بشه. هر چی این دروغ تو بعد بزرگتر باشه تاونشم بیشتره. به نظرم راحت گذشتن از کنار این قضیه فقط باعث میشه این کار بیشتر از قبل عادی به نظر بیاد.

5. 7 کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

آدم یا دروغ میگه یا دروغ نمیگه...حد وسطی نداره

اینم که ایشون انقدر کارشون بولد شده بخاطر این هست که همیشه ادعا چادری بودن و محجبه بودن داشتن و همیشه میگفتن چادر من فلان و بهمان...

حتی تو مصاحبه با یکی از ترانه سراهای خانم گفتن که شما چون حجاب نداری ممنوع الکار شدی و فک نمیکنی بهتر بود حجاب داشتی؟؟؟!!!

کسی که بی حجابی دیگران رو باعث ممنوع الکاریشون میدونه الان نباید اعتراضی داشته باشه

اگرچه این خانم خیلی هم با حجاب نبودن به اون شکل...همیشه یه قسمتی از موهاشون و دستاشون هم که تا آرنج پیدا بوده...

وقتی کسی خودش رو انقدر بولد میکنه تو مجامع عمومی باید بدونه چطور رفتار میکنه و چه انتظاری رو در نگاه دیگران ایجاد میکنه!

مردم رو نمیشه فریب داد به هیچ صورتی!

من خودم چادر رو خیلی میپسندم و همیشه هم ازش دفاع کردم تو همه ی بحث ها...اما در عین حال همه جا هم گفتم خیلی جاها میشه که چادر نپوشیدم و بیشتر برا دانشگاه میپوشیدم اگرچه حجابمو داشتم...

خب این خانم هم مثه خیلی دیگه از بازیگرای کشورمون که فقط در سریال های تلویزیونی حجاب دارند میتونست فقط موقع کارش چادر سر کنه و بقیش بیچادر یا هر پوشش دیگری داشته باشه

حداقل مثل اسمش آزاده وار رفتار میکرد نه اینکه با چادرش بخواد مردم رو فریب بده و حتی به دیگران بخاطر حجابشون ایراد بگیره

واسه کسی که خودش در ملاعام حجابشو برداشته هیچ دفاعی نیست چون باید این احتمال رو میداد که ممکنه کسی این دروغش رو برملا کنه

که البته قبل از مردم اگه این خانم خدا رو در نظر داشت باید میدونست خدای ایران و بقیه جاهای دنیا یکیه!!!! نه اینکه ایران خداش شیعه و مسلمونه پس حجاب کنم...خدای بقیه جاها مسیحی و یهودی و بودایی و ... است پس نیازی به حجاب نیست

و بیشتر از اینکه مسئله بی حجابی ایشون مطرح باشه...بحث اینه که مردم رو فریب دادن! وگرنه همین مردم خیلی از بازیگرا رو حتی تو کشور خودمون میبینن که حجاب درستی ندارن چرا به اونا گیر نمیدن؟؟؟

7. 6 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

تو یه جمله اگه بخوام بگم : با توجه به دسته بندی شما خانم نامداری خودش رو تو دسته سوم قرار داده بود ( راستگویان واقعی ) به همین دلیل توقع دیگه ای از ایشون میرفت می رفت

یه جمله معروف از یه شخصی هست که میگه (آدمهای بزرگ اشتباهاتشان بزرگی می کنند)) حالا این جمله رو تعمیم میدم به خانم نامداری : آدم های معروف هزینه زیادی بابت اشتباهاتشون میدن به نظرم رفتاری که با خانم نامداری شد بیشتر ناشی از خصوصیت معروف بودن هست تا اشکال احتمالی جامعه

به نظرم سلبریتی ها جدا از زندگی خصوصی هر کدوم یک چهره و شخصیت رسانه ای دارن مثلا یه بازیگر هست که در نظر مردم فمنیست بودن جزئی از شخصیتشه یکی هست به سیاسی بودن از نوع اپوزسیون معروفه یکی به حامی حکومت معروفه و این معروف شدن ها در خیلی موارد توسط خود سلبریتی ها به صورت هدفمندانه ایجاد شده و اگه دقت کنین این آدما دائما اکثرا سعی می کنن به نوعی این چهره رو حفظ و یا اصلاح کنن

حالا یه بازیگر بیاد بی ربط و با ربط هر جا رفت از چادری بودن ، حجاب و حاشیه های اون صحبت کنه و در عکسها و ویدئو هاش و صحبتهاش موضوع حجابش رو شرکت بده حجاب اون خانم در نظر مردم میشه جزئی از شخصیتش طوری که اکثر جامعه صداقت در رفتارش رو باور مکنن حالا وقتی فیلمی خلاف ادعاش افشا بشه طبیعیه که همه شکه بشن و رفتار سرزنش آمیز و تمسخرآمیز داشته باشن

خانم نامداری خود رو جز دسته سوم تبلیغ کرده بود حالا معلوم شده یه دروغ گوی دسته اولی !

اگه خانم رهنما هم به راست گویی معروف بشه در صورت مشخص شدن دروغش رفتار بهتری باهاش نمیشه

نمی فهمم چرا شما خانم نامداری رو تو دسته دوم قرار دادین(دسته ای که خودتون رو قرار میدین)؟
    ویرایش توسط آرش67 : 09-12-2017 در ساعت 02:21 AM
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

9. 2 کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27608
    تشکـر
    36
    تشکر شده 41 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    تو یه جمله اگه بخوام بگم : با توجه به دسته بندی شما خانم نامداری خودش رو تو دسته سوم قرار داده بود ( راستگویان واقعی ) به همین دلیل توقع دیگه ای از ایشون میرفت می رفت

یه جمله معروف از یه شخصی هست که میگه (آدمهای بزرگ اشتباهاتشان بزرگی می کنند)) حالا این جمله رو تعمیم میدم به خانم نامداری : آدم های معروف هزینه زیادی بابت اشتباهاتشون میدن به نظرم رفتاری که با خانم نامداری شد بیشتر ناشی از خصوصیت معروف بودن هست تا اشکال احتمالی جامعه

به نظرم سلبریتی ها جدا از زندگی خصوصی هر کدوم یک چهره و شخصیت رسانه ای دارن مثلا یه بازیگر هست که در نظر مردم فمنیست بودن جزئی از شخصیتشه یکی هست به سیاسی بودن از نوع اپوزسیون معروفه یکی به حامی حکومت معروفه و این معروف شدن ها در خیلی موارد توسط خود سلبریتی ها به صورت هدفمندانه ایجاد شده و اگه دقت کنین این آدما دائما اکثرا سعی می کنن به نوعی این چهره رو حفظ و یا اصلاح کنن

حالا یه بازیگر بیاد بی ربط و با ربط هر جا رفت از چادری بودن ، حجاب و حاشیه های اون صحبت کنه و در عکسها و ویدئو هاش و صحبتهاش موضوع حجابش رو شرکت بده حجاب اون خانم در نظر مردم میشه جزئی از شخصیتش طوری که اکثر جامعه صداقت در رفتارش رو باور مکنن حالا وقتی فیلمی خلاف ادعاش افشا بشه طبیعیه که همه شکه بشن و رفتار سرزنش آمیز و تمسخرآمیز داشته باشن

خانم نامداری خود رو جز دسته سوم تبلیغ کرده بود حالا معلوم شده یه دروغ گوی دسته اولی !

اگه خانم رهنما هم به راست گویی معروف بشه در صورت مشخص شدن دروغش رفتار بهتری باهاش نمیشه

نمی فهمم چرا شما خانم نامداری رو تو دسته دوم قرار دادین(دسته ای که خودتون رو قرار میدین)؟
    اولا بسیار از شما ممنونم که با اینکه نظری مخالف منو دارین اما کاملا منطقی پاسخ دادیم و اول متنمو خوندین مشخصه بش فکر کردین و بعد با تحلیل حرف منو زیر سوال بردین
    بعضی ها با دیدن نظر مخالف سریع جبهه می گیرن..
    دوما من حرفه ای شمارو قبول دارم و به نظر با هم هم عقیده ایم با این اختلاف نظر که شما میگین آزاده نامداری جزو دسته ی سوم خودشو نشون داده (که اگه اینطور باشه منم میگم این هجمه انتقاد کاملا درسته)
    ولی من میگم تو دسته ی دوم بوده که اینطور باشه شما هم احتمالا میپذیرین این هجمه به حق نبوده
    اما جواب سوالتون:به چند دلیل من ایشونو تو دسته ی دوم قرار میدم
    اول اینکه به نشون دادن نیست که، شما میگی خودشو تو دسته ی سوم نشون داده...اگه به نشون دادن باشه دسته ی اولم خودشو مثل دسته ی سوم نشون میده در ظاهر

ببخشید بقیه دلایلشو میام میکنید بود نرسیدم بنویسم فعلا لازم دونستم ازتون تشکر کنم تا وقت کنم بیام

11. کاربران زیر از مبینا1111111111 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط مبینا1111111111 نمایش پست ها
    اول اینکه به نشون دادن نیست که، شما میگی خودشو تو دسته ی سوم نشون داده...اگه به نشون دادن باشه دسته ی اولم خودشو مثل دسته ی سوم نشون میده در ظاهر
    خواهش می کنم

مسئله اینجاست که خانم نامداری هم دقیقا همین کارو کرده

همیشه دسته اولیها تظاهر می کنن اما وقتی رسوا میشن بسته به موقعیتشون مورد هجمه بیشتری نسبت به دسته دومیها قرار میگیرن

به نظرم جدا از تظاهر کردن خانم نامداری که دلیل اصلی این اتفاق هست دلایل دیگه هم در رفتار مردم نسبت به ایشون تاثیر داشته
    به نظرم یکی دیگه از دلایلی که فشار روی خانم نامداری زیاد بوده به این خاطر هست که مسئله حجاب مقداری جنبه سیاسی پیدا کرده و خیلیها به دنبال نشون دادن درستی افکار خودشون در خصوص روش اداره کشور هستند این مسئله به عنوان مصداقی بر درستی ادعاهاشون هست پس تلاش میکنن که واقعه رو هر چه بزرگتر نشون بدن

یک دلیله دیگه هم که به ذهنم میرسه اینه که میدونیم صدا و سیما رسانه فراگیری هست و از طرفی هم مخالفای زیادی هم داره. به طبع وقتی عوامل صدا سیما اشتباهی مرتکب میشن میزان عقده دری نسبت به اون اشخاص بیشتر میشه ممکن بعضیها با خود شخص یا رفتارش مشکل نداشته باشن اما با سیستمی که اونو به کار گرفته یا تربیت کرده مشکل دارن سر اون بدبخت خالی میکنن.
    اگه دو مطلب بالا رو قبول کنیم
    این عصبانیت جامعه ما از خانم نامداری در واقع پیام روشنی هست برای حکومت که تلاش میکنه یک سری هنجارها رو به مردم دیکته کنه

ولی با تمام این حرفها این مسئله تظاهر کردن خانم نامداری رو توجیح نمیکنه
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : بحث آزاد:دفاع از آزاده نامداری

چه با کلمات بازی کردین
    خانم نامداری برای دروغش نبود ک مورد تهاجم افکار مردم قرار گرفت بلکه بخاطره تظاهرش بود
    این خانم خیلی ادعای باحجاب بودن و پاکی داشتن و اونوقت تو اون عکس بدون حجاب ومشغول میل چیزایی ک قبلا دیگران را به خوردن آن متهم میکردن.

مثالی ک شما زدین اصلا قابل قیاس نیس
    هر دروغی به یک اندازه سنگین نیس
    مثل اینکه کسی دروغی بگه و با دروغش ی متهم آزاد بشه و ی بی گناه مجازات و زندانی بشه آیا این دروغ با ی دروغ ساده و کوچیک برابر هست؟!
    این خانم ابروی دیگران میبرد و ماخذه میکرد اونوقت خودش با اون شکل ظاهر شدن
    لااقل چیزی ک دستاویز میشه دیگران را محاکمه کنیم و ابروش را ببریم خودمون انجام ندیم...

14. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد