نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: بحث آزاد: دلخور بودن از مردم جامعه

1014
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    تشکر شده 15 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

بحث آزاد: دلخور بودن از مردم جامعه

سلام
    دوستان تا به حال شده بگیم پدر مادری دارن ظلم به فرزند میکنن یکم به فرزند حق بدیم دلداریش بدیم ؟ چرا همیشه عادت کردیم بگیم اگر پدر مادر هم سر فرزند اش خواست از هم جدا کنه باید فرزند سکوت کنه و تایید کنه ؟
    فرزندی که به این دنیا میاد خودش نمیخواسته پس اون فرزند هم حقی دارد چرا فرزند شده یک حیوان که هر طریقی باید رفتارای ظلم امیز بعضی پدر مادر تحمل کنه یکی نیست به ما بگه چرا از روی منطق استدلال نمیخوایم تصمیم بگیریم ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دلخور بودن از مردم جامعه

سلام
    متاسفانه متاسفانه این چیزیه که به شکل سنت تو جامعه ما جا افتاده و جزو سنت های اشتباه هست.همیشه تا وقتی فرزند خواسته حتی حرف منطقی بزنه بهش گفتن خوبیت نداره جلو بزرگترت زبون درازی کنی و این موجب شده تو بعضی از خانواده ها والدین فکر کنن فقط وظیفه فرزنده که درست رفتار کنه یا احترام بذاره.
    مشاوری میگفت تعداد زیادی از مراجعه کننده های من که یکسری اختلال های بزرگ دارن و ریشه یابی کرده بود عاملش والدین بودن مثلا میگفت تو یه خانواده پدر به همه توهین میکرد ولی وظیفه بقیه احترام گذاشتن بود توی وجود همچین بچه ای نفرت و ویژگی های جدید ایجاد میشه.
    به نظرم نباید از هر سنتی پیروی کرد باید جایی که میبینی داره بهت توهین میشه جلوی والدین وایسی.
    ویرایش توسط saba95 : 04-21-2018 در ساعت 03:54 PM

3. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه متاسفانه این چیزیه که به شکل سنت تو جامعه ما جا افتاده و جزو سنت های اشتباه هست.همیشه تا وقتی فرزند خواسته حتی حرف منطقی بزنه بهش گفتن خوبیت نداره جلو بزرگترت زبون درازی کنی و این موجب شده تو بعضی از خانواده ها والدین فکر کنن فقط وظیفه فرزنده که درست رفتار کنه یا احترام بذاره.
    مشاوری میگفت تعداد زیادی از مراجعه کننده های من که یکسری اختلال های بزرگ دارن و ریشه یابی کرده بود عاملش والدین بودن مثلا میگفت تو یه خانواده پدر به همه توهین میکرد ولی وظیفه بقیه احترام گذاشتن بود توی وجود همچین بچه ای نفرت و ویژگی های جدید ایجاد میشه.
    به نظرم نباید از هر سنتی پیروی کرد باید جایی که میبینی داره بهت توهین میشه جلوی والدین وایسی.
    بله متاسفانه من ار دست پدر مادر طوری شده هر روز عصبیم و نفرت دارم از این دنیا و ادماش.... ولی بازم زیاد نفرت به خودم راه نمیدم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ae85 نمایش پست ها
    بله متاسفانه من ار دست پدر مادر طوری شده هر روز عصبیم و نفرت دارم از این دنیا و ادماش.... ولی بازم زیاد نفرت به خودم راه نمیدم
    به نظرم مشاوره حضوری برین اول راجب خودتون بگید بعد پدر و مادر رو ببرین اگر مشاور باهاشون صحبت کنن شاید اوضاع بهتر بشه.
    حتما هم مشاور خوب انتخا کنید.

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33994
    تشکـر
    6
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    به نظرم مشاوره حضوری برین اول راجب خودتون بگید بعد پدر و مادر رو ببرین اگر مشاور باهاشون صحبت کنن شاید اوضاع بهتر بشه.
    حتما هم مشاور خوب انتخا کنید.
    متاسفانه جواب نمیده

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بحث آزاد: دلخور بودن از مردم جامعه

درود
    بزرگوار بدترین عذاب این است که کلا با پدرمادرتان دیگر حرف نزنید هیچ نگویید سکوت مطلق کنید.....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد