مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 61 به 68 از 68

موضوع: بحث آزاد : دین و حجاب..

1. Top | #61

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.37
    تشکـر
    598
    تشکر شده 3,022 بار در 1,690 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : ..بحث آزاد : دین و حجاب..

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    هیچی کانال میخواستم یه پستو برام تبلیغ بزنه
    آهان
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #62

دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.82
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,973 بار در 1,490 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

...
    ویرایش توسط ملکه شیشه ای : 03-12-2018 در ساعت 02:00 PM
    پاک کردن اسم سایت منبع از توی مقاله ها دزدی حساب میشه
    تازه این کارو بدون توضیح دادن به ادم میکنید اونم وقتی من ازتون سوال کردم
    خیلی خیلی خیلی کاراتون زشته رسما به همه کاربرا توهین میکنید انقدر که ارزشی برای کسی قائل نیستید

3. Top | #63

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.37
    تشکـر
    598
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ملکه شیشه ای نمایش پست ها
    ...
    پیچ اینستا دارم اگه میخوای اونجا بزارم

4. Top | #64

دلنوشته کاربر
    قوی باش،مثل درخت مرده ای که کویربعد از مدتا هنوز نتونسته تنه ی خشکشو به زمین بزنه
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.82
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,973 بار در 1,490 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    پیچ اینستا دارم اگه میخوای اونجا بزارم
    می خواستم برای کانالش خودم تبلیغ کنم تا اونم واسه من تبلیغ کنه.
    واسه اینستا کاری نمی تونم بکنم
    پاک کردن اسم سایت منبع از توی مقاله ها دزدی حساب میشه
    تازه این کارو بدون توضیح دادن به ادم میکنید اونم وقتی من ازتون سوال کردم
    خیلی خیلی خیلی کاراتون زشته رسما به همه کاربرا توهین میکنید انقدر که ارزشی برای کسی قائل نیستید

5. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #65

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.49
    تشکـر
    2,081
    تشکر شده 1,691 بار در 874 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام من موافق نظرتونم این قضیه عکس و برعکس نداره و به نظرم یه چیز تعاملی هستش اگه تیپ من باعث آزردن همسرم میشه باید اصلاحش کنم و برعکس اگه تیپ اون باعث آزار من میشه باید اصلاحش کنه البته با منطق نه زور

و نظرتون درمورد دین فرزند؟
    ببینید مسله تربیت بچه مسله خیلی مهمه و نمیشه راحت دربارش حرف زد یکی از مهم ترین مواردی که باعث میشه یه تربیت صحیح داشته باشیم اینه که پدرو مادر باید با هم تفاهم داشته باشند و یک محیط آروم و بدون درگیری وجود داشته باشه تا این بچه ازپدرومادر خودش الگو بگیره نه اینکه الگوش یه نفر غریبه باشه و به سمت دوست ناباب کشیده بشه .
    باتوجه به اینکه بچه ها تا یه سنی کاملا از کسی که دارن بزرگش میکنن تقلید میکنن چه طرز حرف زدن پدرو مادر چه اخلاق و چه مسایل اعتقادی همه رو تقلید میکنن پس نیاز نیست که به بچه بگی اینکارو بکن اینکارو نکن . من دراینده اگه بچه داشته باشم سعی میکنم یه دید مثبتی از دین رو براش به نمایش بزارم یعنی مثلاموقع اذون سعی میکنم نماز بخونم جشن ها عیدها و مراسمای مذهبی همه رو سعی میکنم اجرا کنم اینجا خوده بچه ناخودگاه با دین اشنا میشه پیامبرو اماما رو میشناسه
    وقتی پدرو مادر اخلاق و رفتار مناسبی داشته باشند و تصویر درستی از دین رو به بچه نشون بدن و در عین حال با همه ی ادیان دیگم اشناس بکنن (مثلا چه اشکالی داره کلیسا رو ببینه و حتی بودایی هم ببینه و... ولی خب بهتره تا بچه هست با دین پدرومادر اشنا بشه کمی که بزرگتر شد با بقیه ادیانم اشنا بشه) بچه هم حتی به مرحله انتخاب دین برسه دینی رو انتخاب میکنه که کامل تره
    ولی همه ی اینا به کنار واقعا به دنیا اوردن بچه تو این دنیا نمیدونم اصلن کاره درستی میتونه باشه یانه ؟ چون بازم این کارا به حرف زدن اسونه.
    چایت را بنوش
    نگران فردا نباش ....
    از گندمزار من و تو
    مشتی کاه می ماند
    برای بادها ! ...

7. Top | #66

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.37
    تشکـر
    598
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    ببینید مسله تربیت بچه مسله خیلی مهمه و نمیشه راحت دربارش حرف زد یکی از مهم ترین مواردی که باعث میشه یه تربیت صحیح داشته باشیم اینه که پدرو مادر باید با هم تفاهم داشته باشند و یک محیط آروم و بدون درگیری وجود داشته باشه تا این بچه ازپدرومادر خودش الگو بگیره نه اینکه الگوش یه نفر غریبه باشه و به سمت دوست ناباب کشیده بشه .
    باتوجه به اینکه بچه ها تا یه سنی کاملا از کسی که دارن بزرگش میکنن تقلید میکنن چه طرز حرف زدن پدرو مادر چه اخلاق و چه مسایل اعتقادی همه رو تقلید میکنن پس نیاز نیست که به بچه بگی اینکارو بکن اینکارو نکن . من دراینده اگه بچه داشته باشم سعی میکنم یه دید مثبتی از دین رو براش به نمایش بزارم یعنی مثلاموقع اذون سعی میکنم نماز بخونم جشن ها عیدها و مراسمای مذهبی همه رو سعی میکنم اجرا کنم اینجا خوده بچه ناخودگاه با دین اشنا میشه پیامبرو اماما رو میشناسه
    وقتی پدرو مادر اخلاق و رفتار مناسبی داشته باشند و تصویر درستی از دین رو به بچه نشون بدن و در عین حال با همه ی ادیان دیگم اشناس بکنن (مثلا چه اشکالی داره کلیسا رو ببینه و حتی بودایی هم ببینه و... ولی خب بهتره تا بچه هست با دین پدرومادر اشنا بشه کمی که بزرگتر شد با بقیه ادیانم اشنا بشه) بچه هم حتی به مرحله انتخاب دین برسه دینی رو انتخاب میکنه که کامل تره
    ولی همه ی اینا به کنار واقعا به دنیا اوردن بچه تو این دنیا نمیدونم اصلن کاره درستی میتونه باشه یانه ؟ چون بازم این کارا به حرف زدن اسونه.

خب مسئله ای که هست پدر مادر میان خوبی های دین رامیگن بچه با دین آشنا میشه بعد میره تو جامعه و تمام اعتقاداتش به آتیش کشیده میشه چرا چون ممکنه ببینه مثلا فلان حاجی بازاری که ادعاش میشه خدای دینداریه چجوری ظلم میکنه بر مردم و بعدشم میره مسجد نماز اول وقت

اینجا دوگانگی ارزشی واسش به وجود میاد

8. Top | #67

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.49
    تشکـر
    2,081
    تشکر شده 1,691 بار در 874 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خب مسئله ای که هست پدر مادر میان خوبی های دین رامیگن بچه با دین آشنا میشه بعد میره تو جامعه و تمام اعتقاداتش به آتیش کشیده میشه چرا چون ممکنه ببینه مثلا فلان حاجی بازاری که ادعاش میشه خدای دینداریه چجوری ظلم میکنه بر مردم و بعدشم میره مسجد نماز اول وقت

اینجا دوگانگی ارزشی واسش به وجود میاد
    ببین نکتش همین جاست پدرومادر باید جوری رفتار کنند که فرزندشون به راحتی هر سوالی براش پیش میاد رو بیاد از پدرو مادرش بپرسه اگه در مقابل سوال فرزندشون عکس العمل بد نشون بدن که چرا همچین سوالی میپرسی خب اونم میره جوابه سوالشو از یکی میپرسه که میتونه گمراهش کنه . مثلا من خودم هر وقت سوال مذهبی برام پیش میاد و یا هر سوالی چون با مادرم خیلی دوست و راحتم میرم ازش میپرسم و حتی ساعت ها میشینیم روش بحث میکنیم حتی اگر مامانم بلد نباشه میگه وایسا برم قرانو بیارم همراه با تفسیرش بزار از تو کتاب و نت سرچ کنیم ببینیم جوابه درستش چیه .
    ولی خب در نهایت خوده فرزنده که مسیرشو انتخاب میکنه همونطور که پسر نوح هم مسیری دیگه رو انتخاب کرد با وجود اینکه پدرش پیامبربود
    مثلا تو خانواده ما یکی از خاله هام رفته انگلیس با مرد انگلیسی ازدواج کرده یکی از داییام با زن امریکایی ولی مامان و یکی دیگه از خاله هام چندتا از داییام مذهبی هستن . پس با وجود تربیت یکسان هر کسی یه مسیری رو انتخاب کرده
    چایت را بنوش
    نگران فردا نباش ....
    از گندمزار من و تو
    مشتی کاه می ماند
    برای بادها ! ...

9. Top | #68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.79
    تشکـر
    130
    تشکر شده 196 بار در 142 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye

پاسخ : بحث آزاد : دین و حجاب..

سلام لطفا نظرتون را درباره این 2 عقیده بیان کنید

1. در بحث حجاب بعد از ازدواج زن باید آزاد باشه و حجابی را که خودش میپسنده رعایت کنه و شوهر فقط میتونه راهنمایی کنه ولی انتخاب آخر بر عهده زن.چون اگه دختر نرمال باشه طبعا حجابی را انتخاب نمیکنه که انگشت نما بشه

2. در بحث دین وقتی فرزندی به دنیا میاد پدر مادر باید اجازه بدن اون فرزند خودش دین خودش را انتخاب کنه و اول درباره ادیان و مذاهب مختلف تحقیق کنه هرکدوم را که پسندید انتخاب کنه
    درود
    1-کلمه حجاب چیز مزخرفیست ، اصلا کلمه اش توهین آمیز است ضمنا عربی هم هست نیک بود از واژه "پوشش" استفاده میشد!
    فعلا یک نمره ازتان کم میکنم
    ببینید سم جان مگر همسر جنابعالی در رنگ زیرشلواریه شما دخالت میکنند؟! یا اگر دخالت کنند شما نمیگویید به تو چه؟!
    اصلا به نظر من دخالت در کار بانوان یا کلا همه کاری غلط است(البته عمرا در فرهنگ عربها چیزی بنام احترام موجود باشد!)
    2-با این موافقم اما به شرطی که در جامعه ایی نباشیم که زمین و زمانش عربی باشد ، مثلا در یک کشور سکولار باشد که محیط جامعه اصلا تاثیرگذار نباشد !
    برای نمونه شما اگر جرات داری برو در ایران(عربستان نزولی) بگو حضرت عالی آتئیست هستی ببین چطور از خجالتت درمی آیند
    خطرناک ترین آدمها آنهایی هستند که درک و فهمشان کم و ایمان اعتقادشان زیاد است!
    *آنتوان چخوف

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
بحث آزاد انگلیسی,  بحث آزاد انگلیسی رایگان,  بحث آزاد نوعروس,  بحث آزاد,  بحث آزاد دینی,  بحث آزاد سیاسی,  بحث آزادی,  بحث آزاد تلگرام,  بحث آزاد زبان,  بحث آزاد در باره قصاص,  مادريت,  مادري,  مادارا,  مادريت انك اناني,  مادريتا,  مادرنا والو,  مادرم,  مادرو طبعي شمس,  مادريت كلمات,  مدريد,  پدرم,  پدرخوانده,  پدرام,  پدر رضا شاه,  پدرام سلطانی,  پدرم کاش بودی,  پدرخوانده 2,  پدر احسان علیخانی,  پدرخوانده 3,  پدر به انگلیسی,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)