صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 68

موضوع: بحث آزاد: رابطه دو طرفه

4052
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    8

بحث آزاد: رابطه دو طرفه

من از زمانی که با این جغرافیای طبیعی همانا جنس لطیف آشناشدم (تقریبا۱۳سالم بودکه به بلوغ جسمی(جنسی) رسیدم )همواره یک سوال این ذهن وفکرمو بخودش مشغول میکرد ...
    توی ی ارتباط جنسی زنآشوئی.چ پنهان.چ صیغه ..ازهرنوعش چرا با اینکه این لذت دوطرفه اس وهردوطرف ازش کام میگیرن پس چرا مردها اینقد باید براش تاوان بدن..؟
    چرا هر اتفاقی بیفته منه نوعی باید سرکوفت دیگرانو متحمل بشم.مگه طرف مقابل از این ارتباط لذت نمیبره ...میدونم سوالم کمی مشمئز کنندس..بنوعی پروئیه .ولی خدامیدونه ازسراخلاصه و بی اندازه مهمه پس خالصانه جواب بدید.تفره رفتن نادیده انگاشتن مطمعن باشید چیزیو تغییر نمیده ....ازتک تک دوستان وخواهران گلم خواهش میکنم جواب ب
    ویرایش توسط KiaMhr : 08-15-2016 در ساعت 04:41 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : رابطه....《دوطرف سود..پس چرااینهمه سرکوفت》

سلام

مردو زن هردو باهم تفاوت هایی دارن که جسمی چه روحی

هردو تو زندگی مشترک لذت میبرن هردو تلاش میکنن برای بهبودش و هر دو اسیب میبینن اگر مشکلی باشه هرکس به نوبه خودش

چی باعث شده فکر کنید اگر اتفاقی بیوفته فقط مرد اسیب میبینه ؟
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

3. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    سلام

هردو تو زندگی مشترک لذت میبرن هردو تلاش میکنن برای بهبودش و هر دو اسیب میبینن اگر مشکلی باشه هرکس به نوبه خودش

نه شما متوجه عرایضم نشدید خوب البته منم زیاد روشن ننوشتم منظورم ارتباط جنسی و نزدیک ی هستش..
    باورکنید شرم دارم از بیانش اما واقعا برام سواله

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

این حرف درمورد ازدواج درست نیست اما در موارد غیر ازدواج میتونم بگم 98درصد بدبختی برعهده ی دختره از بدبختی های باردار شدن گرفته تا سرزنش مردم و زدن برچسب خراب و فاسد به دختر و...توی مملکت ما تعریفی از دختر به اسم ناموس داریم به خاطر همین اگر اشتباهی صورت بگیره واین مسائل پیش بیاد اون دختر دیگه هیچ جا پذیرفته نمیشه نه خاستگار داره اسمشم که همه جا بد در میره موردسرزنش خانواده و تنبیه قرار میگیره و....ولی اگر یه پسر این کارو بکنه با هر دختری که بخواد راحت ازدواج میکنه اگرم کسی از کارش بو ببره میگن مرده خب اشکالی نداره ازدواج بکنه درست میشه. جواب سوالتون اینه که همه به تعریف ما از دختر و پسر برمیگرده شرایط دختر در جامعه به گونه ای هست که اگر این رابطه ها شکل بگیره دختر خیلی چیزاشو از دست میده ولی پسر نه.

6. 7 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : بحث آزاد: رابطه دو طرفه

نقل قول نوشته اصلی توسط KiaMhr نمایش پست ها
    من از زمانی که با این جغرافیای طبیعی همانا جنس لطیف آشناشدم (تقریبا۱۳سالم بودکه به بلوغ جسمی(جنسی) رسیدم )همواره یک سوال این ذهن وفکرمو بخودش مشغول میکرد ...
    توی ی ارتباط جنسی زنآشوئی.چ پنهان.چ صیغه ..ازهرنوعش چرا با اینکه این لذت دوطرفه اس وهردوطرف ازش کام میگیرن پس چرا مردها اینقد باید براش تاوان بدن..؟
    چرا هر اتفاقی بیفته منه نوعی باید سرکوفت دیگرانو متحمل بشم.مگه طرف مقابل از این ارتباط لذت نمیبره ...میدونم سوالم کمی مشمئز کنندس..بنوعی پروئیه .ولی خدامیدونه ازسراخلاصه و بی اندازه مهمه پس خالصانه جواب بدید.تفره رفتن نادیده انگاشتن مطمعن باشید چیزیو تغییر نمیده ....ازتک تک دوستان وخواهران گلم خواهش میکنم جواب ب

برای اینکه مردان طبق قران بر زنان ولایت پیدا کردند پس باید بار چنین مسئولیتی رو هم به دوش بکشن
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

8. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    این حرف درمورد ازدواج درست نیست اما در موارد غیر ازدواج میتونم بگم 98درصد بدبختی برعهده ی دختره از بدبختی های باردار شدن گرفته تا سرزنش مردم و زدن برچسب خراب و فاسد به دختر و...توی مملکت ما تعریفی از دختر به اسم ناموس داریم به خاطر همین اگر اشتباهی صورت بگیره واین مسائل پیش بیاد اون دختر دیگه هیچ جا پذیرفته نمیشه نه خاستگار داره اسمشم که همه جا بد در میره موردسرزنش خانواده و تنبیه قرار میگیره و....ولی اگر یه پسر این کارو بکنه با هر دختری که بخواد راحت ازدواج میکنه اگرم کسی از کارش بو ببره میگن مرده خب اشکالی نداره ازدواج بکنه درست میشه. جواب سوالتون اینه که همه به تعریف ما از دختر و پسر برمیگرده شرایط دختر در جامعه به گونه ای هست که اگر این رابطه ها شکل بگیره دختر خیلی چیزاشو از دست میده ولی پسر نه.
    مطمعنا درمورد دخترپسربهیچ وجهه قابل قیاس نیس وکاملا حق باشماست...
    اما....آخ....چطور بگم ...؟؟؟ولشکن ببین برای روشن شدن موضوع سوال ی داستان واقعی وحادا بنوعی خندهدارو باید بگم...
    دوستی دارم ک میگفت که من خیلی بدبختم و واقعا بدبخت ترازماتوی این دنیا کسی نیس اولا مافکرمیکردیم شوخی میکنه..ک بلاخره دهن بازکردو چیزی گفت ک بی ارتباط با مشغله ذهنی من واین سوال نیس..آره گفت خانومش یکی دوروز مونده ک شب جمعه بیادشروع بچاپیدنش میکنه و اگ دوستم کوچکترین اعتراضی بکنه بابی رحمی تمام دوهفته قهرمیکنه و داغ شب جمعه رو بدل شوهرش میزاره..گویا از کارای خونه گرفته تا لباس و طلاهرچی ک خانم ارادکنه دوستم بایدسریع محیاکنه..یادمه اونروزکه تعریف میکردمنم ناخودآگاه گفتم مگه خودش لذت نمیبره واین ارتباط دوطرفس ...حالا واقعا بامدنظرقرادادن داستان دوستم چرا در هرارتباط جنسی خانوما طلبکارمعابانه برخورد میکنن مگه خودشونم لذت نمیبرن پس چراهمیشه باهزار منتوسنت بمردآشون ...میزارن ...آخیش راحت شدم مونده بودم چطوری اینو بگم...

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

اما....آخ....چطور بگم ...؟؟؟ولشکن ببین برای روشن شدن موضوع سوال ی داستان واقعی وحادا بنوعی خندهدارو باید بگم...
    دوستی دارم ک میگفت که من خیلی بدبختم و واقعا بدبخت ترازماتوی این دنیا کسی نیس اولا مافکرمیکردیم شوخی میکنه..ک بلاخره دهن بازکردو چیزی گفت ک بی ارتباط با مشغله ذهنی من واین سوال نیس..آره گفت خانومش یکی دوروز مونده ک شب جمعه بیادشروع بچاپیدنش میکنه و اگ دوستم کوچکترین اعتراضی بکنه بابی رحمی تمام دوهفته قهرمیکنه و داغ شب جمعه رو بدل شوهرش میزاره..گویا از کارای خونه گرفته تا لباس و طلاهرچی ک خانم ارادکنه دوستم بایدسریع محیاکنه..یادمه اونروزکه تعریف میکردمنم ناخودآگاه گفتم مگه خودش لذت نمیبره واین ارتباط دوطرفس ...حالا واقعا بامدنظرقرادادن داستان دوستم چرا در هرارتباط جنسی خانوما طلبکارمعابانه برخورد میکنن مگه خودشونم لذت نمیبرن پس چراهمیشه باهزار منتوسنت بمردآشون ...میزارن ...آخیش راحت شدم مونده بودم چطوری اینو بگم...
    خوب شاید به همسرش علاقه نداره و فقط به فکر اینه که ازش پول بگیره همه که اینطوری نیستن.شما حتما دیده اید دخترایی رو که با حتی پیرمردها ازدواج میکنن به نظرتون هدفشون چیه؟پول طرف چون کسی نمیاد عاشق یه پیرمرد بشه.اینو بهتون بگم که خانم ها تا به یکی علاقه نداشته باشن نمیتونن از اون طرف لذت ببرن.حتما علاقه ای درکار نبود.

11. 4 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

ولی سوالتون گفتنش خیلیم سخت نبودااااااا !!

درمورد این دوستتون باید بگم خانمشون اصلا لذتی از رابطه نمیبرن که حاضرن تعطیل کنن رابطه رو و رابطه ی جنسی رو به عنوان یه حربه تو زندگیشون استفاده کردن .

دلیل لذت نبردنشم ؛ امکان داره علاقه ای به همسرش نداشته باشه که لذت نمیبره

امکان داره همسرشون کم کاری میکنن تو رابطه و خودخواهانه پیش میرن و فقط تو فکر ارضای خودشون هستن و خانم رو نادیده میگیرن حالا امکان داره از نظر روحی و عاطفی خانمشون رو ارضا نکنن نه صرفا جسمی .

همچین زنی میگه من که لذتی نمیبرم حداقل به جاش طلب پول و لباس و طلا و .... کنم ( که البته کاااااملاااااا اشتباست )

درنتیجه فکر میکنم تو یه رابطه ی زناشویی نرمال که دو طرف لذت میبرن هیچکدوم تاوانی نمیده و هیچکدوم از اونیکی طلبکار نیست .

13. 3 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

خوب شاید به همسرش علاقه نداره و فقط به فکر اینه که ازش پول بگیره همه که اینطوری نیستن.شما حتما دیده اید دخترایی رو که با حتی پیرمردها ازدواج میکنن به نظرتون هدفشون چیه؟پول طرف چون کسی نمیاد عاشق یه پیرمرد بشه.اینو بهتون بگم که خانم ها تا به یکی علاقه نداشته باشن نمیتونن از اون طرف لذت ببرن.حتما علاقه ای درکار نبود.
    خوب مطمعنا بی تاثیر نیس اما صرف نظر ازدوستم ک اتفاقا این مشکلشون بالاگرفت بعد بادخالت بزرگان فامیل حل میشه اما جالبیش اینه ک مرده بعدازگذشت مدتی بخانومش میگه من اشتباه کردم و تودیگه برامن دلچسبی و عزیزی اونروزآ رو نداری وبازمیگه بیا برم گردون بهمون موقعه ها..ومن (اسم خانومشو میاره)[خانومی] میخام ک برا رسیدن بهش سختی بکشم و متحمل ضرر وزیان بشم دست نیافتنی بودن وسخت رسیدن بخانومم برام لذت میاوردکه من دیر متوجه شدم ...خوب البته بماندکه همان لحظه و ساعت یک دست بند طلا خانوم آقا رو پیاده کرد...خخخخخخخخ
    امابچه ها ازاین گذشته من همچنان برام روشن نیس ک چرا ...

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    برای اینکه مردان طبق قران بر زنان ولایت پیدا کردند پس باید بار چنین مسئولیتی رو هم به دوش بکشن
    سلام فرخ جان ادامه پرسش و پاسخ های منو که خوندی ان وقت نظرت را بگو که مترسد پاسخ شما هستم چون همجنس هستیم

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها

درمورد این دوستتون باید بگم خانمشون اصلا لذتی از رابطه نمیبرن که حاضرن تعطیل کنن رابطه رو و رابطه ی جنسی رو به عنوان یه حربه تو زندگیشون استفاده کردن .

امکان داره همسرشون کم کاری میکنن تو رابطه و خودخواهانه پیش میرن و فقط تو فکر ارضای خودشون هستن و خانم رو نادیده میگیرن حالا امکان داره از نظر روحی و عاطفی خانمشون رو ارضا نکنن نه صرفا جسمی .

همچین زنی میگه من که لذتی نمیبرم حداقل به جاش طلب پول و لباس و طلا و .... کنم ( که البته کاااااملاااااا اشتباست )

درنتیجه فکر میکنم تو یه رابطه ی زناشویی نرمال که دو طرف لذت میبرن هیچکدوم تاوانی نمیده و هیچکدوم از اونیکی طلبکار نیست .
    موافقم.دلیلش همینه به نظرم.

17. 5 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    سلام

خانم سمیرآ خانم با ادامه پرسش و پاسخ ک دادم متوجه شدید که مشکل عدیده ام چیه ک جواب بدید...

19. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

ولی باور کنید هست..
    خانم ها طلبکارانه برخورد میکنن چون شهوت ندارن بمانند مردها اسیر شهوت نیستند....
    یک خانم در ابتدآی نزدیکی خیلی خیلی راحت میتونه جدابشه و مثلا موضوع رابه روز و ساعته دیگه موکول کنه اما یک مرد بهیچ عنوان قادرنیس جدابشه چراکه بشدت عآصیب میبینه...
    بقول قدیمیآ ک چ زیبا گفتندکه:
    شهوت مرد در چشم اونه...
    وشهوت زن در کف پاشه
    و زن باهر قدمی ک برمیداره پا روی شهوت خودش میزاره....حالا چی آیا درست نمیگم

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

ولی باور کنید هست..
    یک خانم در ابتدآی نزدیکی خیلی خیلی راحت میتونه جدابشه و مثلا موضوع رابه روز و ساعته دیگه موکول کنه اما یک مرد بهیچ عنوان قادرنیس جدابشه چراکه بشدت عآصیب میبینه...
    شهوت مرد در چشم اونه...
    وشهوت زن در کف پاشه
    اول اینکه اینو بدونید که تو رابطه ی زناشویی اگر زن لذت تام ببره و از رابطش راضی باشه اون زن هست که دنبال مرد میره نه مرد دنبال زن !!

دوم اینکه میگید یه زن در ابتدای رابطه راحت میتونه پا پس بکشه ولی مرد نمیتونه بخاطر اینه که مدت زمان برانگیخته شدن در زن بیشتر از مرد هست و طول میکشه تا وارد فاز تحریک بشه ، برای همین راحت میتونه جدا بشه . ولی مرد از همون ابتدای رابطه تو فاز تحریک میره و قاعدتا جدا شدن براش خیلی سختتره .

این رو هم در نظر بگیرید که زنها بخاطر حیایی که دارن کنترل گریشون بیشتر از مردهاست .

حالا من فکر میکنم سوال شما چیز دیگه ایه !!

اینی که میگم فقط مختص رابطه های پنهانیه نه زن و شوهری .

من فکر میکنم میخواید بگید چرا توی رابطه ی جنسیه دو دوست با اینکه هردو لذت میبرن ولی مثلا اگر آخر این رابطه به کات کردن منجر شد ، یا پسره گذاشت رفت چرا همیشه دخترا طلبکارن و همه میگن پسر از دختر سوء استفاده کرد .

یعنی میخواید بگید توی این رابطه چرا همه میگن پسر قصدش سواستفاده ی جنسی از دختر بوده ( درصورتیکه دختر هم از رابطه لذت برده ) ؟!

درسته یا منظورتون چیز دیگست ؟

21. 2 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

ولی باور کنید هست..
    شهوت مرد در چشم اونه...
    وشهوت زن در کف پاشه
    به نظرم دلیلش اینه که آقایون وقتی یاد رابطه میفتن که پر هستن یعنی دلشون میخواد فقط ارضا بشن، در حالیکه زنشون هنوز یه تحریک جزئی هم نشده.

برای اینکه این مشکل پیش نیاد، مرد باید قبل از پر شدن خودش، تحریک کردن و عشقبازی با زنشو شروع کنه.

گیرم که مرد بخواد تا دو ماه رابطه ای نداشته باشه، با این حال بازم نباید زنشو به حال خودش رها کنه.

تمام وقت باید حواسش به خانمش باشه یعنی به حرفاش گوش کنه، از خانمهای دیگه تعریف نکنه، چشم چرونی نکنه، نوازش و بغل کردن و بوسیدن رو فراموش نکنه.

شهوت مردها عین شعله آتیشه ولی شهوت زنها عین آتش زیر خاکستره و برای اینکه زبانه بکشه باید بهش دمیده بشه(عشقبازی).
    ویرایش توسط Experience : 08-15-2016 در ساعت 07:51 PM

23. 2 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

باورکنین مجبورشدم وگرنه نمیخاسم بگم..همین دوستم بخاطرداشتن فیزیک بدنی مطلوب صدرصدی همسرش باعثشدبوده ک زنش در مورد ************ ی تکه کلام داشته باشه ک خداوندبهتراز************ چیزی نیافریده واگرهم آفریده براخودش گذاشته و ب انسان نداده ...

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,483 بار در 1,286 پست
    میزان امتیاز
    12

من نظر شخصی اینه که عشق زن بیشتر در صورت محبت واقعی و احترام و درک متقابل ایجاد میشه تا اون روابط (شاید اون روابط درصد خیلی کمی روتشکیل بده ) شما مردا هسین که بیشتر اون روابط براتون مهمه واسه همینه که یک زن تا اخره عمرش میتونه مجرد بمونه ولی یه مرد هرگز نمیتونه بدون زن زندگی کنه.
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

26. 3 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

ولی باور کنید هست..
    شهوت مرد در چشم اونه...
    وشهوت زن در کف پاشه
    اتفاقا شهوت زن بیشتر از مرد هم میشه.ولی تو جامعه ی ما چون شرایط برای زن ها فرق داره این باعث میشه راحت خودشون رو منع کنن چون از اول عادت کردن.

28. 4 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

منطق جای خودشو داره و احساسات جای خودشو.

هیچکدومو نمیشه نفی کرد.

اون خانمایی که تا اخر عمر مجرد میمونن مشکل روحی روانی دارن احتمالاً و دلیل بر توانا بودنشون نیست.

خوب من عشق به همسر رو بعد ازدواج اینطوری تعریف میکنم : « مرد نباید زنشو به حال خودش رها کنه. تمام وقت باید حواسش به خانمش باشه یعنی به حرفاش گوش کنه، از خانمهای دیگه تعریف نکنه، چشم چرونی نکنه، نوازش و بغل کردن و بوسیدن رو فراموش نکنه. موقع خرجی دادن غر نزنه و هر کار دیگه ای که خانمه خوشش میاد و خارج از توانایی مرد نیست »
    ویرایش توسط Experience : 08-15-2016 در ساعت 11:26 PM

30. 3 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

حالا خانما بگن عشق بعد از ازدواجو نسبت به شوهرشون چطور تعریف میکنن؟

بگید ببینیم شما چی بلدید؟

ببینیم اصلاً نیازهای مردها رو میدونید؟

32. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

کاره خاصی نمیکنم فقط مردو سعی کنه خیلی بهم محبت کنه تا خشن نشم
    امضای ایشان

34. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    منطق جای خودشو داره و احساسات جای خودشو.

هیچکدومو نمیشه نفی کرد.

اون خانمایی که تا اخر عمر مجرد میمونن مشکل روحی روانی دارن احتمالاً و دلیل بر توانا بودنشون نیست.

خوب من عشق به همسر رو بعد ازدواج اینطوری تعریف میکنم : « مرد نباید زنشو به حال خودش رها کنه. تمام وقت باید حواسش به خانمش باشه یعنی به حرفاش گوش کنه، از خانمهای دیگه تعریف نکنه، چشم چرونی نکنه، نوازش و بغل کردن و بوسیدن رو فراموش نکنه. موقع خرجی دادن غر نزنه و هر کار دیگه ای که خانمه خوشش میاد و خارج از توانایی مرد نیست »
    این درسته که سخته ادم مجرد بمونه اما وقتی شرایطش نباشه یا فردی که مناسب ادم نباشه چکار کنه؟خود شما اینکه فکر ازدواج رو کنار گذاشتید ینی مشکل روحی دارید؟نه چون شرایظ فعلا جور نیست .

36. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

اتفاقا شهوت زن بیشتر از مرد هم میشه.ولی تو جامعه ی ما چون شرایط برای زن ها فرق داره این باعث میشه راحت خودشون رو منع کنن چون از اول عادت کردن.
    باتمام احترامم بشما بایدبگم اصلاهم اینجورنیس این ی باور اشتباهه ک از قدیم مونده سر زبونآ ..
    خانوما کجا میدونن شهوت چیه ...!!!!!؟؟
    و البته ب بهترین شکلش همونیه ک هستن..
    اگ بدونی چ حس کثافتیه...اگ بدونی با آدم چیکار میکنه واقعا ازش بدم حیصیت آدمآ رو بگا میده...خوش بحالتون ک ندارید

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

اول اینکه اینو بدونید که تو رابطه ی زناشویی اگر زن لذت تام ببره و از رابطش راضی باشه اون زن هست که دنبال مرد میره نه مرد دنبال زن !!

دوم اینکه میگید یه زن در ابتدای رابطه راحت میتونه پا پس بکشه ولی مرد نمیتونه بخاطر اینه که مدت زمان برانگیخته شدن در زن بیشتر از مرد هست و طول میکشه تا وارد فاز تحریک بشه ، برای همین راحت میتونه جدا بشه . ولی مرد از همون ابتدای رابطه تو فاز تحریک میره و قاعدتا جدا شدن براش خیلی سختتره .

این رو هم در نظر بگیرید که زنها بخاطر حیایی که دارن کنترل گریشون بیشتر از مردهاست .

حالا من فکر میکنم سوال شما چیز دیگه ایه !!

اینی که میگم فقط مختص رابطه های پنهانیه نه زن و شوهری .

من فکر میکنم میخواید بگید چرا توی رابطه ی جنسیه دو دوست با اینکه هردو لذت میبرن ولی مثلا اگر آخر این رابطه به کات کردن منجر شد ، یا پسره گذاشت رفت چرا همیشه دخترا طلبکارن و همه میگن پسر از دختر سوء استفاده کرد .

یعنی میخواید بگید توی این رابطه چرا همه میگن پسر قصدش سواستفاده ی جنسی از دختر بوده ( درصورتیکه دختر هم از رابطه لذت برده ) ؟!

درسته یا منظورتون چیز دیگست ؟
    آره درسته اما ی چیزیو که هنوز نفهمیدم اینه ک واقعا چ چیزی ی خانومو وادار به لذت میکنه..
    ک رضایتش باعث بشه از رابطه بامردش خشنود بشه .....
    اماموردآخرت ببینید تمام حرف من نیس اما این هم مشکلیس بزرگیه...من اینو میگم ک ارتباط یک برخورد دوسویه مگه نیس مگ نمیگن شهوت زن چندبرابرمرده بماندکه ماهنوزندیدیم اما بافرض بودش پس چرا در تمام مراحل این مرده ک باید نازبکشه ..مهریه بده و ...و....و....

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

نه من حریم و حرمت دختر را بهش هیچ کاری ندارم ک واقعا بهش احترام میزارم من فقط روی سخنم خانومای گرگ و پر ادعاس خخخخ شوخی کردم رنجیدخاطر نشید...

40. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

این سوال خوبی فک میکنم مجردها بایددراین بحث شرکت کنن چون فوق الاده برای قوام ی زندگی دخیله

41. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

این سوال خوبی فک میکنم مجردها بایددراین بحث شرکت کنن چون فوق الاده برای قوام ی زندگی دخیله
    فعلاً که کسی شرکت نکرده، انگار کم آوردن خانما

نه بذار هم مجردها و هم متاهلهاشون جواب بدن، ببینیم چیا بلدن.

42. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

خانما جواب میخوایم.

43. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

خانما جواب میخوایم.
    اخه ادم هر چی میگه که میگین اشتباهه پس چه فرقی میکنه نظر بدیم چون بازم میگن اشتباهه.
    نمیدونم ولی حرف دوستمون برام واقعا عجیبه!!

45. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

باتمام احترامم بشما بایدبگم اصلاهم اینجورنیس این ی باور اشتباهه ک از قدیم مونده سر زبونآ ..
    اگ بدونی چ حس کثافتیه...اگ بدونی با آدم چیکار میکنه واقعا ازش بدم حیصیت آدمآ رو بگا میده...خوش بحالتون ک ندارید
    خواهش میکنم ولی شما که جای خانم ها نیستید!!من بهتر میدونم پس یا شما؟خیلی از دخترا رو دیدم که به خاطر بی حجابی مردان حتی گمراه شدن.خواهش میکنم از روی منطق بگید نه همینجوری.حداقل مطالعه کنید در این زمینه .حرفتون مثل اینه که بگیداقایون اصلا احساس ندارن و نمیتونن ان را درک کنن.به نظرم سعی کنید با بالا بردن اطلاعاتتون نظرتون رو تغییر بدید چون برای زندگی اینده تون هم مفید میتونه باشه.
    ویرایش توسط saba95 : 08-16-2016 در ساعت 04:28 PM

47. 4 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

با احترام به نظرتون اصلا نظرتون قبول ندارم
    نظرتون اصلا قابل درک نیست کلا با نظر شما قانون دنیا بهم میریزه
    اگر خانم ها نمیدونستن شهوت چیه میل جنسی چیه هییییچ وقت تن به رابطه یکبار هم نمیدادن. واسه چی فکر میکنید چیز کثافتی ؟؟؟ یه حس کاملا طبیعی که در همه زن و مرد قرار داره و باید رفع بشه زن هم کاملا این نیاز و داره و درک میکنه

«حياء ده سهم است 9 سهم در زنان است و يك سهم در مردان‏» (3)
    يعني اگرچه زنان 9 سهم از 10 سهم شهوت را دارا هستند. اما 9 سهم از 10 سهم حيا را نيز دارند و حيا نقطه مقابل بروز و ظهور شهوت است.
    به علاوه در معناي روايت اول بر فرض صحت سندي آن مي توان گفت اين روايت در مقام كيفيت ميل جنسي در زنان است نه كميت آن؛ يعني ميل جنسي در زنان به طور طبيعي بر ساير تمايلاتشان نمي چربد و به علاوه به حدي نيست كه آنان را وادار به رفتارهاي كاملا نامعقول كند،

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

49. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

زن و شوهر باید مکمل هم باشند یعنی تکمیل کننده هم باشن
    نیاز هر زن و شوهری فرق میکنه باید همو بشناسن حتی در نیاز جنسی حتی نیاز عاطفی هم هرکسی فرق میکنه این دیگه بین زن و شوهر باید که بدونن چطور همو ارضا کنن

درضمن قرار نیست هرکی هرکیو درک کنه ادم ها متفاوت هستند
    غیر از نیاز جنسی شاید برای شما یه چیزی نیاز اصلی باشه ولی برای یه مرد دیگه نیاز اصلی نباشه !
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

51. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    با احترام به نظرتون اصلا نظرتون قبول ندارم
    نظرتون اصلا قابل درک نیست کلا با نظر شما قانون دنیا بهم میریزه
    اگر خانم ها نمیدونستن شهوت چیه میل جنسی چیه هییییچ وقت تن به رابطه یکبار هم نمیدادن. واسه چی فکر میکنید چیز کثافتی ؟؟؟ یه حس کاملا طبیعی که در همه زن و مرد قرار داره و باید رفع بشه زن هم کاملا این نیاز و داره و درک میکنه

«حياء ده سهم است 9 سهم در زنان است و يك سهم در مردان‏» (3)
    يعني اگرچه زنان 9 سهم از 10 سهم شهوت را دارا هستند. اما 9 سهم از 10 سهم حيا را نيز دارند و حيا نقطه مقابل بروز و ظهور شهوت است.
    به علاوه در معناي روايت اول بر فرض صحت سندي آن مي توان گفت اين روايت در مقام كيفيت ميل جنسي در زنان است نه كميت آن؛ يعني ميل جنسي در زنان به طور طبيعي بر ساير تمايلاتشان نمي چربد و به علاوه به حدي نيست كه آنان را وادار به رفتارهاي كاملا نامعقول كند،

این تمکین کردن خانوما درمقابلش اینکه هیچ نقش تعیین کننده ای در زندگیشون نداره اینکه راحت ی نفرو کنار میزارن همه اینآ اون دلیلیه ک من باعث میشه فکرکنم و البته مطمعن بگم خانوما ندارن...
    باورکن شمارو خدا خیلی دوسداشته ک این حس کثافته ..بی پدرومادر..بشمانداده...نمیدو ی آبجی من نمیدونی چ قدرتی داره نمیدونی با یه مرد میتونه چیکارکنه... مرد...دلو..دینو..عقلو...هوشو... مه را به باد میده وای به اونروزی ک ی مرد بیشترازحدمعمول ازش بهربرده باشه ....که اونروز بایدگفت...
    مسلمان نشنود کافر نبیند

53. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

این تمکین کردن خانوما درمقابلش اینکه هیچ نقش تعیین کننده ای در زندگیشون نداره اینکه راحت ی نفرو کنار میزارن همه اینآ اون دلیلیه ک من باعث میشه فکرکنم و البته مطمعن بگم خانوما ندارن...
    باورکن شمارو خدا خیلی دوسداشته ک این حس کثافته ..بی پدرومادر..بشمانداده...نمیدو ی آبجی من نمیدونی چ قدرتی داره نمیدونی با یه مرد میتونه چیکارکنه... مرد...دلو..دینو..عقلو...هوشو... مه را به باد میده وای به اونروزی ک ی مرد بیشترازحدمعمول ازش بهربرده باشه ....که اونروز بایدگفت...
    مسلمان نشنود کافر نبیند

ببینید حس شهوت در همه وجود داره چه زن چه مرد!

خانمی تا یه حس عشق به مردش نداشته باشه اصلا رابطه جنسی براش خیلی چندش اور حساب میشه و اگر عاشق مردش باشه مطمعن باشید از این رابطه لذت نمیبره هیچ ممکن بیشتر خواهان این رابطه باشه !

شما فقط دوستتون و دیدید اینو میگید من پیشنهاد میکنم تو همین انجمن بخونید

بله درست شهوت دست کار ادم میده ولی یه مرد هم انسان و یه انسان هم میتونه خودش و کنترل کنه !

مرد ها چون در رابطه جنسی دستشون باز تره. و شرم و حیا کمتر خانم ها. دارن ذهنشون هم بیشتر درگیر میشه. وقتی ذهنی درگیر یه چیزی بشه اون مسئله تو ضمیر ناخوداگاهش میمونه انققققد بهش فکر میکنه که میشه ملکه ذهنش و خود به خود ادم جذبش میشه !

این حس نباید سرکوب بشه ولی انقدر هم مهم نیست که ذهن و همه چیز درگیرش بشه خیلی چیزایی مهم تری هست که ادم میتونه سرگرمش بشه تا موقعی که شرایط ازدواج فراهم باشه. بعد بتونه نیازش و برطرف کنه ! ادم هرچی تنها تر باشه این فکر ها بیشتر سراغش میاد دست خود ادم بتونه شدتش و کم کنه .
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

54. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

این سوال از من نبود و منم ‌زن نیسم اما بنظرمن باید خانومآ شوهرآنشونو اول بشناسن ی مردهست فقط دوسداره خانومش از صبح تاشب لباس تنگ و فانتیزی بپوشه و جلوش راه بره...
    ی مردیم هست مث خود من خخخخخ ک دوسدارم زنم کتاب بمن هدیه بدد همیشه باظاهری ژولیده مولیده باشه ...
    آره باید طرفتو بشناسی ک آیا فانتیزی دوسداره یا مث من کتاب ...روی همون تمایلش براش مایه بزار

56. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

اخه ادم هر چی میگه که میگین اشتباهه پس چه فرقی میکنه نظر بدیم چون بازم میگن اشتباهه.
    نمیدونم ولی حرف دوستمون برام واقعا عجیبه!!
    خانم صبا در مورد چی ما اشتباه میکنیم ...
    ونبینم اختلاف نظری باعث بشه شما از ماها نا امید بشی خدانکنه....
    اما با این وجود شما اگر جواب دادی من یه نکته کوچک بهت میگم مطمعنم قبول میکنی ..

57. کاربران زیر از KiaMhr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

فعلاً که کسی شرکت نکرده، انگار کم آوردن خانما

نه بذار هم مجردها و هم متاهلهاشون جواب بدن، ببینیم چیا بلدن.
    داداش مدنظرت باشه ک خانوما فوق العاده محافظه کارن و بشدت از سرزبون افتادن میترسن ..یعنی الان هیچ خانمی وارد بحث ما نمیشه میدونی چرا ...چون فکرمیکنه اگه به بحث ماواردبشه خانومای دیگه بهش وسله ای بی حیای میزنن....والبته غیر از حیا که بشدت کنترلشون میکنه اونا برعکس منو شما بهیچ عنوان از همکلام شدن باجنس مخالف غریبه لذت نمیبرن...پس الکی منتظر نباش

59. کاربران زیر از KiaMhr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    کاره خاصی نمیکنم فقط مردو سعی کنه خیلی بهم محبت کنه تا خشن نشم
    شما خیلی شجاعت بخرج دادی ازتون ممنونم

61. کاربران زیر از KiaMhr بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

زن و شوهر باید مکمل هم باشند یعنی تکمیل کننده هم باشن
    نیاز هر زن و شوهری فرق میکنه باید همو بشناسن حتی در نیاز جنسی حتی نیاز عاطفی هم هرکسی فرق میکنه این دیگه بین زن و شوهر باید که بدونن چطور همو ارضا کنن

درضمن قرار نیست هرکی هرکیو درک کنه ادم ها متفاوت هستند
    غیر از نیاز جنسی شاید برای شما یه چیزی نیاز اصلی باشه ولی برای یه مرد دیگه نیاز اصلی نباشه !
    جوابی که من میخوام این نیست.

ببینید ما میدونیم بعد ازدواج زن دوس نداره شوهرش چشم چرونی کنه و اینو باید براش رعایت کرد و این رعایت کردنا از سر عشقه.

حالا خانما بگن چه چیزایی رو برا مردها باید رعایت کرد؟
    ویرایش توسط Experience : 08-16-2016 در ساعت 06:41 PM

63. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

داداش مدنظرت باشه ک خانوما فوق العاده محافظه کارن و بشدت از سرزبون افتادن میترسن ..یعنی الان هیچ خانمی وارد بحث ما نمیشه میدونی چرا ...چون فکرمیکنه اگه به بحث ماواردبشه خانومای دیگه بهش وسله ای بی حیای میزنن....والبته غیر از حیا که بشدت کنترلشون میکنه اونا برعکس منو شما بهیچ عنوان از همکلام شدن باجنس مخالف غریبه لذت نمیبرن...پس الکی منتظر نباش
    مگه خواستیم چی بگن که حیا اجازه نمیده بگن؟
    رابطه بین زن و شوهر چه بی حیا بودنی داره؟
    حرفا میزنید.
    هر خانمی که در خانه بی حیاتر و در بیرون باحیاتر باشه بهتره.

فقط میخوام بدونم از این همه خانم، کسی هست که مردها و نیازهاشونو بشناسه؟

اینا که اینقد میگن مرد باید عشق بورزه، بگن ببینیم خودشون چجور عشق میورزن؟
    ویرایش توسط Experience : 08-16-2016 در ساعت 06:40 PM

64. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    میزان امتیاز
    12

من یه مقاله جالب دارم در همین مورد

میزارم دعوتتون میکنم بخونیدش
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

66. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    میزان امتیاز
    12

امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

68. 2 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    میزان امتیاز
    12

ببینید اگر دو نفر که همو درک کنن و باهم تفاهم دارن باهم ازدواج کنن میتونن باهم خوشبخت بشن
    حالا درک چی میتونه باشه
    از نظر سرد مزاجی و گرم مزاجی" onclick="replacer_hook(53)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f144">گرم مزاجی مثله هم باشن
    اینقدر همو دوست داشته باشن که محبتشون در تمام طول هفته باشه نه اینکه فقط یه زمان خاص (که مجبور بشن براش هزینه کنن )
    بهم احترام بزارن و زن سالاری و مردسالاری مطرح نباشه (یک روح در دو بدن باشن )
    شرایط رو درک کنن اینکه همسرشون از چیزی غمیگینه ناراحته یا فکرش مشغوله به جای خودخواهی و اینکه فقط به فکر نیاز خودش باشه اونو درک کنه و از خواستش بگذره
    عشق زن به دنبال عشق مرد ایجاد میشه یعنی اگر مردی به زنش عاشقانه و از روی اخلاص (نه برطرف شدن نیاز خودش ) محبت کنه مطمنن زن عاشق تر از مرد خواهد شد ولی کافیه این محبت از ته دل نباشه سریع زن متوجه میشه .
    لازمه یه زندگی موفق گذشت و فداکاریه و برای تداوم عشق باید از خودخواهی دست برداشت
    امضای ایشان

70. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

Aza

71. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

ببینید اگر دو نفر که همو درک کنن و باهم تفاهم دارن باهم ازدواج کنن میتونن باهم خوشبخت بشن
    حالا درک چی میتونه باشه
    از نظر سرد مزاجی و گرم مزاجی مثله هم باشن
    اینقدر همو دوست داشته باشن که محبتشون در تمام طول هفته باشه نه اینکه فقط یه زمان خاص (که مجبور بشن براش هزینه کنن )
    شرایط رو درک کنن اینکه همسرشون از چیزی غمیگینه ناراحته یا فکرش مشغوله به جای خودخواهی و اینکه فقط به فکر نیاز خودش باشه اونو درک کنه و از خواستش بگذره
    عشق زن به دنبال عشق مرد ایجاد میشه یعنی اگر مردی به زنش عاشقانه و از روی اخلاص (نه برطرف شدن نیاز خودش ) محبت کنه مطمنن زن عاشق تر از مرد خواهد شد ولی کافیه این محبت از ته دل نباشه سریع زن متوجه میشه .
    لازمه یه زندگی موفق گذشت و فداکاریه و برای تداوم عشق باید از خودخواهی دست برداشت

خوب یه زن بعد عاشق شدن چه کارایی انجام میده و چه توقعاتی از مرد رو باید تامین کنه تا رابطه سرد نشه؟

72. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

حالا درک چی میتونه باشه
    از نظر سرد مزاجی و گرم مزاجی مثله هم باشن
    خانم الی من تا بمیرم همچنان ذهنم مشغوله و فک میکنم فقط خالق بتونه این جوابو بد د‌....
    آخ چرا شماهمچین میکنید...
    میگیم خانوم دلمون پوسید ی لباس خوب بپوش کیف کنیم میگه محبت بکن تا جواب ببینی...
    میگیم خانوم شما چقد زیبای چ دمی چ سری عجب پرو بالی سریع میگید من ک میدونم تو میخای این پنیرو بدزدی ...میگیم بابا پنیر میخام تو سرم بزنم من تو رو میخام ...میگه نه ۷۶روز قبل ی زنه رو تو نیگاکردی ک مانتو تنگ داشته حالام برو پیش همون میگیم بابا خدائیش ی هوئی چشمون افتاد...هرچی مااصرار از جنس لطیف انکار ...تا بلاخره حوصلمون سرمیره طاقتمون طاق میشه دادمیزنیم ک آخ عزیزم من بدرک اصن من جهود ..یهودی خودت ..خودتو نمیخای ارضا کنی مگه نمیگیدو ادعا داریدک ۷ برابرما شهوت داری میگه کی گفته عمرا ...دلمون بخاد ریختتونم ببینیم ...
    ای خدا جدی پس فردا قیامت جواب ما مردآ را چی میدی خخخخخخخخخخخخخخخخ
    اینا چین آفریدی بهیچ سازشون نمیشه رقصید ...
    حالا مرد میخام جواب بدد..خخخخخخخخخ

73. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

حالا دیدی من باتجربه ترم انوخت تواسم خودتو گذاشتی تجربه ....زن جماعت من میشناسم از خودشون بهترمیشناسمشون

74. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

ما ک اینجا همو نمیشناختیم اما ما میتونسیم چیزای ازهم یاد بگیریم ک هرکدومش از پس سالها زندگی مشترک در میاد...خلاصه این بحث هم در همینجا در عین مهمی و نوباوگی عقیم ماند...
    بریم سر یه بحث دیگه....

75. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

ببینید حس شهوت در همه وجود داره چه زن چه مرد!

خانمی تا یه حس عشق به مردش نداشته باشه اصلا رابطه جنسی براش خیلی چندش اور حساب میشه و اگر عاشق مردش باشه مطمعن باشید از این رابطه لذت نمیبره هیچ ممکن بیشتر خواهان این رابطه باشه !

شما فقط دوستتون و دیدید اینو میگید من پیشنهاد میکنم تو همین انجمن بخونید

بله درست شهوت دست کار ادم میده ولی یه مرد هم انسان و یه انسان هم میتونه خودش و کنترل کنه !

مرد ها چون در رابطه جنسی دستشون باز تره. و شرم و حیا کمتر خانم ها. دارن ذهنشون هم بیشتر درگیر میشه. وقتی ذهنی درگیر یه چیزی بشه اون مسئله تو ضمیر ناخوداگاهش میمونه انققققد بهش فکر میکنه که میشه ملکه ذهنش و خود به خود ادم جذبش میشه !

این حس نباید سرکوب بشه ولی انقدر هم مهم نیست که ذهن و همه چیز درگیرش بشه خیلی چیزایی مهم تری هست که ادم میتونه سرگرمش بشه تا موقعی که شرایط ازدواج فراهم باشه. بعد بتونه نیازش و برطرف کنه ! ادم هرچی تنها تر باشه این فکر ها بیشتر سراغش میاد دست خود ادم بتونه شدتش و کم کنه .
    خانوم پریماه ببینید کی و کجا بشما گفتم من از منظریک مرد میگم و شما ....شما خبردارید چند درصد طلاق ها بدلیل مشکلات جنسیه ک برا زوج بوجود امده باور کنید بی انداز برای مرد مهمه ...مرد اگر از بابت جنسی ارضا شد چشم و گوش خودشو بقرآن قسم روی خیلی از کموکاستیای خانومش میبنده اصن نادیده میگیره من جای شما بودم بچه ها رو تهیج میکردم ب بحث پیرامون همین موضوع

76. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

خانم صبا در مورد چی ما اشتباه میکنیم ...
    ونبینم اختلاف نظری باعث بشه شما از ماها نا امید بشی خدانکنه....
    اما با این وجود شما اگر جواب دادی من یه نکته کوچک بهت میگم مطمعنم قبول میکنی ..
    خواهش میکنم اختیار دارید.من میگم نمیشه گفت خانما سیب زمینی هسن ادم داریم تا ادم.

77. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

78. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

خواهش میکنم اختیار دارید.من میگم نمیشه گفت خانما سیب زمینی هسن ادم داریم تا ادم.
    آره مطمعن همزنطوره اما من شانس نداشتم ک ازاون بی رگ تر نیس دچار ما شده و تازه خودشم شب و روز تبلیغ بی احساسی میکنه

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد