صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 68 از 68

موضوع: بحث آزاد: رابطه دو طرفه

4001
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : بحث آزاد: رابطه دو طرفه

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    خواهش میکنم اختیار دارید.من میگم نمیشه گفت خانما سیب زمینی هسن ادم داریم تا ادم.
    صبا خانوم آخ ی چیز دیگم هست ک ببینم اینو چی میگی مرد زن را انتخاب نمیکنه بلکه این شهوتشه ک انتخاب میکنه ...حالا اینو همینجور داشته باش تا ی چیز دیگه بگم ببین ی مرد علی الرغم اوضاع و احوال گرونی و نداشتن خونه و ازاینچیزآ...باز میره زن میگیره ک میدونیم کار شهوته حالا یک همچین
    پتانسیلی بنظرت در خانومآ یافت میشه

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

خواهش میکنم ولی شما که جای خانم ها نیستید!!من بهتر میدونم پس یا شما؟خیلی از دخترا رو دیدم که به خاطر بی حجابی مردان حتی گمراه شدن.خواهش میکنم از روی منطق بگید نه همینجوری.حداقل مطالعه کنید در این زمینه .حرفتون مثل اینه که بگیداقایون اصلا احساس ندارن و نمیتونن ان را درک کنن.به نظرم سعی کنید با بالا بردن اطلاعاتتون نظرتون رو تغییر بدید چون برای زندگی اینده تون هم مفید میتونه باشه.
    خانم صبا..مجبورشدم بگم ک بابا من باتمام وجودم اینو درک کردم...صبرکن الان همشو میگم

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

زن و شوهر باید مکمل هم باشند یعنی تکمیل کننده هم باشن
    نیاز هر زن و شوهری فرق میکنه باید همو بشناسن حتی در نیاز جنسی حتی نیاز عاطفی هم هرکسی فرق میکنه این دیگه بین زن و شوهر باید که بدونن چطور همو ارضا کنن

درضمن قرار نیست هرکی هرکیو درک کنه ادم ها متفاوت هستند
    غیر از نیاز جنسی شاید برای شما یه چیزی نیاز اصلی باشه ولی برای یه مرد دیگه نیاز اصلی نباشه !
    امکان نداره مردی باشه و شهوت نداشته باشه مگه میشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها

زن و شوهر باید مکمل هم باشند یعنی تکمیل کننده هم باشن
    نیاز هر زن و شوهری فرق میکنه باید همو بشناسن حتی در نیاز جنسی حتی نیاز عاطفی هم هرکسی فرق میکنه این دیگه بین زن و شوهر باید که بدونن چطور همو ارضا کنن

درضمن قرار نیست هرکی هرکیو درک کنه ادم ها متفاوت هستند
    غیر از نیاز جنسی شاید برای شما یه چیزی نیاز اصلی باشه ولی برای یه مرد دیگه نیاز اصلی نباشه !
    مگ میشه طرف مرد باشه و این حس رو نداشته راشه..اصن اگ خانوما بدونن ک شوهرشون شهوتیه باید دوسش بدارن ...چون نسبت ب مردهای معمولی و بی رگ بیش ازحد اونو دوست داشته و روچشم خودمیزارن

4. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    ۰خانم سمیرا جدی مسرور شدم چ قلمی دارید واقعا دست نوشته خودته یا از اینوراونورآ کش رفتی خخخخشوخی کردم ناراحت نشید...
    اما جالب بود که اینقد نگاهتون از منظر مردها درست و بجا بود تا جائی ک گفتم نکنه خانوم سمیرا مرد باشه خخخخ شوخی کردم نرنجی...
    اما در هرصورت خیلی باحال و قشنگ بود ممنونم
    عجیب بود با این قلم چرا اکثرا خاموش بودی و جواب نمیدادی اونم با اینهمه اشراف داشتن ب موضوع

5. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

زن و مرد رو نباید باهم مقایسه کرد چون کاملا باهم فرق دارن و تکمیل کننده همن
    همونطور که ما فکر میکنیم از صبح تا شب سرکاری داریم پول درمیاریم برای همسرمون برای زندگیمون همسرمونم وظایفی داره تو خونه مسولیت غذا و کارهای نظافتو داره وظیفه پرورش نطفه رو تو رحمش وظیفه بدنیا اوردنش تربیت بچه و خیلی چیزهای دیگه مثل تقسیم کار برای زندگی

6. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط KiaMhr نمایش پست ها
    ۰خانم سمیرا جدی مسرور شدم چ قلمی دارید واقعا دست نوشته خودته یا از اینوراونورآ کش رفتی خخخخشوخی کردم ناراحت نشید...
    اما جالب بود که اینقد نگاهتون از منظر مردها درست و بجا بود تا جائی ک گفتم نکنه خانوم سمیرا مرد باشه خخخخ شوخی کردم نرنجی...
    اما در هرصورت خیلی باحال و قشنگ بود ممنونم
    عجیب بود با این قلم چرا اکثرا خاموش بودی و جواب نمیدادی اونم با اینهمه اشراف داشتن ب موضوع
    چندتا مقاله بود که باهم ادغام کردم چندتا موردم خودم اضافه کردم

راز زندگی مشترک خوب داشتن : درک متقابله

همه ادمها اشرف مخلوقات هستند زن و مرد تفاوتهای ساختاریه زیادی دارند و نباید باهم مقایسه بشن

مثل اینکه بخوایم خورشیدو درخت و مقایسه کنیم که درست نیست هرکدوم وظایف خودشون دارن هرکدوم ساختار خودشون رو

فقط باید درک کنیم و احترام بزاریم

خواهش میکنم

امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

7. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط سمیراه نمایش پست ها
    چندتا مقاله بود که باهم ادغام کردم چندتا موردم خودم اضافه کردم

راز زندگی مشترک خوب داشتن : درک متقابله

همه ادمها اشرف مخلوقات هستند زن و مرد تفاوتهای ساختاریه زیادی دارند و نباید باهم مقایسه بشن

مثل اینکه بخوایم خورشیدو درخت و مقایسه کنیم که درست نیست هرکدوم وظایف خودشون دارن هرکدوم ساختار خودشون رو

فقط باید درک کنیم و احترام بزاریم

خواهش میکنم

این همون چیزیه ک من میگم خانوم الان شما متعهدهستید درسته...؟؟؟مطمعنم ک اشراف داشتنتان به این موضوع اساسی و پراهمیت باعث شده چنان زندگی زیبای در کنار شوهر خوش شانست داشته باشی ک عالموآدم بهش قبطه بخورن ...جدی بگو آیا حرفم برداشتم از زندگی مشترکتون درسته...!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

9. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

ظاهراً خانمها اصلاً نیازای آقایونو نمیدونن برا بعد از ازدواج.

واقعاً که خانما اینجور که مشخصه برای بعد ازدواج برا خودتون اصلاً وظیفه و مسئولیتی در نظر نگرفتین.

فک کنم توقعتونم داشتن یه زندگی موفقه!!!

10. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

این همون چیزیه ک من میگم خانوم الان شما متعهدهستید درسته...؟؟؟مطمعنم ک اشراف داشتنتان به این موضوع اساسی و پراهمیت باعث شده چنان زندگی زیبای در کنار شوهر خوش شانست داشته باشی ک عالموآدم بهش قبطه بخورن ...جدی بگو آیا حرفم برداشتم از زندگی مشترکتون درسته...!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بله متاهل هستم

ممنون
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

11. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

شادباشیوسربلند زندهباد خودت وپدرت امیدوارم شوهرت لیاقت این جواهر کمیابو داشته باشه ...ماشالله بهت آفرین..اما وژدانا بگو اخلاق و روحیات همسرت چطوره طرز برخوردش باشما چطوره آیا کلا موفق هسید خوشبخت هستید..بگو زندگیت چطوره؟

13. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9098
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

من از زمانی که با این جغرافیای طبیعی همانا جنس لطیف آشناشدم (تقریبا۱۳سالم بودکه به بلوغ جسمی(جنسی) رسیدم )همواره یک سوال این ذهن وفکرمو بخودش مشغول میکرد ...
    توی ی ارتباط جنسی زنآشوئی.چ پنهان.چ صیغه ..ازهرنوعش چرا با اینکه این لذت دوطرفه اس وهردوطرف ازش کام میگیرن پس چرا مردها اینقد باید براش تاوان بدن..؟
    چرا هر اتفاقی بیفته منه نوعی باید سرکوفت دیگرانو متحمل بشم.مگه طرف مقابل از این ارتباط لذت نمیبره ...میدونم سوالم کمی مشمئز کنندس..بنوعی پروئیه .ولی خدامیدونه ازسراخلاصه و بی اندازه مهمه پس خالصانه جواب بدید.تفره رفتن نادیده انگاشتن مطمعن باشید چیزیو تغییر نمیده ....ازتک تک دوستان وخواهران گلم خواهش میکنم جواب ب
    البته فکر کنم بر عکس باشه ( توی جامعه ایران بیشتر دختر رو مقصر میدونن ) و بهشون سرکوفت میزنن

14. 2 کاربران زیر از rapema بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط rapema نمایش پست ها
    البته فکر کنم بر عکس باشه ( توی جامعه ایران بیشتر دختر رو مقصر میدونن ) و بهشون سرکوفت میزنن
    نه بابا دخترآ که ملکه وار بر عریکه قدرت نشستن و منه مادر مورده اگ یه ماچ خشکو خالیم بخام بکنم باید قباله کهنه ننجونوباباجونه عهد تیرکمون شاهم م رو بهشون بدم تا اجازه بدم ... خخخخخخ
    آره دختر مزننه ای بازار دستت نیستا....

16. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

صبا خانوم آخ ی چیز دیگم هست ک ببینم اینو چی میگی مرد زن را انتخاب نمیکنه بلکه این شهوتشه ک انتخاب میکنه ...حالا اینو همینجور داشته باش تا ی چیز دیگه بگم ببین ی مرد علی الرغم اوضاع و احوال گرونی و نداشتن خونه و ازاینچیزآ...باز میره زن میگیره ک میدونیم کار شهوته حالا یک همچین
    پتانسیلی بنظرت در خانومآ یافت میشه
    شاید این تمایل وجود داشته باشه اما خانم ها ان را انجام نمیدن چون فکر میکنم عذاب وجدان بیشتری نسبت به اقایون دارن و همچنین از حیای بیشتری برخوردارن . اینم قبلا گفتم که تو ایران چون خانم ها زیاد منع میشن شرایط فرق داره شما تو خارج ببینید هر دو نفر از این لحاظ یکسان هستن و فرقی نداره اما تو ایران دختر ها به عنوان ناموس شناخته میشن و هر لغزشی ممکنه اینده اونا رو خراب کنه پس خیلی خود داری میکنن و این خود داری در وجودشون نهادینه میشه ینی راحت میتونن بر شهوت غلبه کنن اما همین حس که شما میگید به نظرم در پتانسیل خانم ها یافت میشه فقط شرایط ایجاب نمیکنه این کارو بکنن.البته مسئله تقوا هم بحثش جداست.

17. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

شاید این تمایل وجود داشته باشه اما خانم ها ان را انجام نمیدن چون فکر میکنم عذاب وجدان بیشتری نسبت به اقایون دارن و همچنین از حیای بیشتری برخوردارن . اینم قبلا گفتم که تو ایران چون خانم ها زیاد منع میشن شرایط فرق داره شما تو خارج ببینید هر دو نفر از این لحاظ یکسان هستن و فرقی نداره اما تو ایران دختر ها به عنوان ناموس شناخته میشن و هر لغزشی ممکنه اینده اونا رو خراب کنه پس خیلی خود داری میکنن و این خود داری در وجودشون نهادینه میشه ینی راحت میتونن بر شهوت غلبه کنن اما همین حس که شما میگید به نظرم در پتانسیل خانم ها یافت میشه فقط شرایط ایجاب نمیکنه این کارو بکنن.البته مسئله تقوا هم بحثش جداست.
    ببین حرفت درسته ...قبولم دارم اما نمیدونم چیه این وسط ک اینقد من زنها رو دوست دارم و مقابل به همان اندازه ازشون متنفرم ...جدی میگم بقرآن..
    و نمیدونم این بیماری روانی درمن ک ازموجودی آنچنان دوستش دارم ک اگ پاش بیفته جونموبراش بدم وازطرفی این موجودهرچه بهش نزدی************زدیکترمیشم رفتارهاش آنقد بستوه میاردم ک میخام بکشمش ...این تقابل چیه باورکنیدازش میترسم

19. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9098
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نه بابا دخترآ که ملکه وار بر عریکه قدرت نشستن و منه مادر مورده اگ یه ماچ خشکو خالیم بخام بکنم باید قباله کهنه ننجونوباباجونه عهد تیرکمون شاهم م رو بهشون بدم تا اجازه بدم ... خخخخخخ
    آره دختر مزننه ای بازار دستت نیستا....
    واقعا توقع دارید بهتون اجازه بدن باهاشون رابطه داشته باشین؟ :|

حرفتون خیلی خنده دار هست . ( اگر دنبال ************ هستید بهتون پیشنهاد میکنم جولوی شهوتتون وایسید ) چون زندگیتون رو خراب میکنه .و فکرتون رو تغییر بدید در مورد رابطه

20. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

برعکس این حرف شماست ک خنددار..خنددارچیه نه مشمعزکنندس ..من نمیدونم چراتابه ی خانوم بگی سلام میگه ایوای حواسم بایدجم کنم این سلامم کردمیخادمنوبزنه زمین...شماها کی میخاید متوجه بشید بابا مرداگ زنیو دوسبداره و عاشقش بشه هیچ وقت فکر زمین زدنشو نداره چون ترس دارن از کم شدن عشقشون ..تازمانی ک شماها فک کنید جازبه س شما تنها ثروتتونه و هیچ جاذبه ای دیگری نداری اوضا برهمین منوال میگزره ...خواهرزادم کاناداس میگف روزی ب خانمی ک در به ضن ماها بی بندوباربوده میگه این چیزی ک تو اینقدراحت دراختیار مردآ قرار میدی برای ما باارزش ترینه و در ادامه میگه ما بهش میگیم ناموس و ازاینحرفا...
    اون خانومه ببین چی میگه بزار ببینم اصدا تا تهشو میخونی ک ازم سوالکنی یا الاوقتکی داری ی چیزی لرا دل خودت میگی

21. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    9098
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

برعکس این حرف شماست ک خنددار..خنددارچیه نه مشمعزکنندس ..من نمیدونم چراتابه ی خانوم بگی سلام میگه ایوای حواسم بایدجم کنم این سلامم کردمیخادمنوبزنه زمین...شماها کی میخاید متوجه بشید بابا مرداگ زنیو دوسبداره و عاشقش بشه هیچ وقت فکر زمین زدنشو نداره چون ترس دارن از کم شدن عشقشون ..تازمانی ک شماها فک کنید جازبه س شما تنها ثروتتونه و هیچ جاذبه ای دیگری نداری اوضا برهمین منوال میگزره ...خواهرزادم کاناداس میگف روزی ب خانمی ک در به ضن ماها بی بندوباربوده میگه این چیزی ک تو اینقدراحت دراختیار مردآ قرار میدی برای ما باارزش ترینه و در ادامه میگه ما بهش میگیم ناموس و ازاینحرفا...
    اون خانومه ببین چی میگه بزار ببینم اصدا تا تهشو میخونی ک ازم سوالکنی یا الاوقتکی داری ی چیزی لرا دل خودت میگی
    تکلیفتون با خودتون روشن نیست :| روی فارسی نوشتنتون هم کار کنید .

22. کاربران زیر از rapema بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30101
    تشکـر
    67
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط rapema نمایش پست ها
    تکلیفتون با خودتون روشن نیست :| روی فارسی نوشتنتون هم کار کنید .
    اتفاقا ما مردآ باخودمون تکلیفمون روشنه وخوب میدونیم چی م چی نمیخایم ...خحححححح
    واما فارسی صرف نظراز کلماتی ک بخاطرملاحضات سایت بسته شده و منم بجای اون از اصطلاحات روزمره استفاده میکنم بعضا پیش میاد بدلیل نزدیکی دوحرف از صفحه کیبرد بجای همدیگه همدیگع میاد (مث همین کلمه) این ک همه بهش واقفن و گفتن داره؟؟؟؟؟ببین توهم همه اش رو نخواندی وگرنه سوالت این نبود

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد