مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567
نمایش نتایج: از 61 به 68 از 68

موضوع: بحث آزاد: رابطه دو طرفه

1. Top | #61

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9098
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بحث آزاد: رابطه دو طرفه

نقل قول نوشته اصلی توسط KiaMhr نمایش پست ها
    من از زمانی که با این جغرافیای طبیعی همانا جنس لطیف آشناشدم (تقریبا۱۳سالم بودکه به بلوغ جسمی(جنسی) رسیدم )همواره یک سوال این ذهن وفکرمو بخودش مشغول میکرد ...
    توی ی ارتباط جنسی زنآشوئی.چ پنهان.چ صیغه ..ازهرنوعش چرا با اینکه این لذت دوطرفه اس وهردوطرف ازش کام میگیرن پس چرا مردها اینقد باید براش تاوان بدن..؟
    چرا هر اتفاقی بیفته منه نوعی باید سرکوفت دیگرانو متحمل بشم.مگه طرف مقابل از این ارتباط لذت نمیبره ...میدونم سوالم کمی مشمئز کنندس..بنوعی پروئیه .ولی خدامیدونه ازسراخلاصه و بی اندازه مهمه پس خالصانه جواب بدید.تفره رفتن نادیده انگاشتن مطمعن باشید چیزیو تغییر نمیده ....ازتک تک دوستان وخواهران گلم خواهش میکنم جواب ب
    البته فکر کنم بر عکس باشه ( توی جامعه ایران بیشتر دختر رو مقصر میدونن ) و بهشون سرکوفت میزنن
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از rapema بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #62

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    کارما...هرچ کنی بخودکنی.گرهمه نیکوبدکنی
    شماره عضويت
    30101
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    67
    تشکر شده 20 بار در 13 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط rapema نمایش پست ها
    البته فکر کنم بر عکس باشه ( توی جامعه ایران بیشتر دختر رو مقصر میدونن ) و بهشون سرکوفت میزنن
    نه بابا دخترآ که ملکه وار بر عریکه قدرت نشستن و منه مادر مورده اگ یه ماچ خشکو خالیم بخام بکنم باید قباله کهنه ننجونوباباجونه عهد تیرکمون شاهم م رو بهشون بدم تا اجازه بدم ... خخخخخخ
    آره دختر مزننه ای بازار دستت نیستا....

4. Top | #63

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.53
    تشکـر
    1,854
    تشکر شده 1,930 بار در 946 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

صبا خانوم آخ ی چیز دیگم هست ک ببینم اینو چی میگی مرد زن را انتخاب نمیکنه بلکه این شهوتشه ک انتخاب میکنه ...حالا اینو همینجور داشته باش تا ی چیز دیگه بگم ببین ی مرد علی الرغم اوضاع و احوال گرونی و نداشتن خونه و ازاینچیزآ...باز میره زن میگیره ک میدونیم کار شهوته حالا یک همچین
    پتانسیلی بنظرت در خانومآ یافت میشه
    شاید این تمایل وجود داشته باشه اما خانم ها ان را انجام نمیدن چون فکر میکنم عذاب وجدان بیشتری نسبت به اقایون دارن و همچنین از حیای بیشتری برخوردارن . اینم قبلا گفتم که تو ایران چون خانم ها زیاد منع میشن شرایط فرق داره شما تو خارج ببینید هر دو نفر از این لحاظ یکسان هستن و فرقی نداره اما تو ایران دختر ها به عنوان ناموس شناخته میشن و هر لغزشی ممکنه اینده اونا رو خراب کنه پس خیلی خود داری میکنن و این خود داری در وجودشون نهادینه میشه ینی راحت میتونن بر شهوت غلبه کنن اما همین حس که شما میگید به نظرم در پتانسیل خانم ها یافت میشه فقط شرایط ایجاب نمیکنه این کارو بکنن.البته مسئله تقوا هم بحثش جداست.

5. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #64

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    30101
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    67
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    شاید این تمایل وجود داشته باشه اما خانم ها ان را انجام نمیدن چون فکر میکنم عذاب وجدان بیشتری نسبت به اقایون دارن و همچنین از حیای بیشتری برخوردارن . اینم قبلا گفتم که تو ایران چون خانم ها زیاد منع میشن شرایط فرق داره شما تو خارج ببینید هر دو نفر از این لحاظ یکسان هستن و فرقی نداره اما تو ایران دختر ها به عنوان ناموس شناخته میشن و هر لغزشی ممکنه اینده اونا رو خراب کنه پس خیلی خود داری میکنن و این خود داری در وجودشون نهادینه میشه ینی راحت میتونن بر شهوت غلبه کنن اما همین حس که شما میگید به نظرم در پتانسیل خانم ها یافت میشه فقط شرایط ایجاب نمیکنه این کارو بکنن.البته مسئله تقوا هم بحثش جداست.
    ببین حرفت درسته ...قبولم دارم اما نمیدونم چیه این وسط ک اینقد من زنها رو دوست دارم و مقابل به همان اندازه ازشون متنفرم ...جدی میگم بقرآن..
    و نمیدونم این بیماری روانی درمن ک ازموجودی آنچنان دوستش دارم ک اگ پاش بیفته جونموبراش بدم وازطرفی این موجودهرچه بهش نزدی************زدیکترمیشم رفتارهاش آنقد بستوه میاردم ک میخام بکشمش ...این تقابل چیه باورکنیدازش میترسم

7. Top | #65

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9098
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نه بابا دخترآ که ملکه وار بر عریکه قدرت نشستن و منه مادر مورده اگ یه ماچ خشکو خالیم بخام بکنم باید قباله کهنه ننجونوباباجونه عهد تیرکمون شاهم م رو بهشون بدم تا اجازه بدم ... خخخخخخ
    آره دختر مزننه ای بازار دستت نیستا....
    واقعا توقع دارید بهتون اجازه بدن باهاشون رابطه داشته باشین؟ :|

حرفتون خیلی خنده دار هست . ( اگر دنبال ************ هستید بهتون پیشنهاد میکنم جولوی شهوتتون وایسید ) چون زندگیتون رو خراب میکنه .و فکرتون رو تغییر بدید در مورد رابطه

8. Top | #66

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    30101
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    67
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

برعکس این حرف شماست ک خنددار..خنددارچیه نه مشمعزکنندس ..من نمیدونم چراتابه ی خانوم بگی سلام میگه ایوای حواسم بایدجم کنم این سلامم کردمیخادمنوبزنه زمین...شماها کی میخاید متوجه بشید بابا مرداگ زنیو دوسبداره و عاشقش بشه هیچ وقت فکر زمین زدنشو نداره چون ترس دارن از کم شدن عشقشون ..تازمانی ک شماها فک کنید جازبه س شما تنها ثروتتونه و هیچ جاذبه ای دیگری نداری اوضا برهمین منوال میگزره ...خواهرزادم کاناداس میگف روزی ب خانمی ک در به ضن ماها بی بندوباربوده میگه این چیزی ک تو اینقدراحت دراختیار مردآ قرار میدی برای ما باارزش ترینه و در ادامه میگه ما بهش میگیم ناموس و ازاینحرفا...
    اون خانومه ببین چی میگه بزار ببینم اصدا تا تهشو میخونی ک ازم سوالکنی یا الاوقتکی داری ی چیزی لرا دل خودت میگی

9. Top | #67

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9098
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    4
    تشکر شده 8 بار در 6 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

برعکس این حرف شماست ک خنددار..خنددارچیه نه مشمعزکنندس ..من نمیدونم چراتابه ی خانوم بگی سلام میگه ایوای حواسم بایدجم کنم این سلامم کردمیخادمنوبزنه زمین...شماها کی میخاید متوجه بشید بابا مرداگ زنیو دوسبداره و عاشقش بشه هیچ وقت فکر زمین زدنشو نداره چون ترس دارن از کم شدن عشقشون ..تازمانی ک شماها فک کنید جازبه س شما تنها ثروتتونه و هیچ جاذبه ای دیگری نداری اوضا برهمین منوال میگزره ...خواهرزادم کاناداس میگف روزی ب خانمی ک در به ضن ماها بی بندوباربوده میگه این چیزی ک تو اینقدراحت دراختیار مردآ قرار میدی برای ما باارزش ترینه و در ادامه میگه ما بهش میگیم ناموس و ازاینحرفا...
    اون خانومه ببین چی میگه بزار ببینم اصدا تا تهشو میخونی ک ازم سوالکنی یا الاوقتکی داری ی چیزی لرا دل خودت میگی
    تکلیفتون با خودتون روشن نیست :| روی فارسی نوشتنتون هم کار کنید .

10. کاربران زیر از rapema بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #68

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    شماره عضويت
    30101
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    67
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط rapema نمایش پست ها
    تکلیفتون با خودتون روشن نیست :| روی فارسی نوشتنتون هم کار کنید .
    اتفاقا ما مردآ باخودمون تکلیفمون روشنه وخوب میدونیم چی م چی نمیخایم ...خحححححح
    واما فارسی صرف نظراز کلماتی ک بخاطرملاحضات سایت بسته شده و منم بجای اون از اصطلاحات روزمره استفاده میکنم بعضا پیش میاد بدلیل نزدیکی دوحرف از صفحه کیبرد بجای همدیگه همدیگع میاد (مث همین کلمه) این ک همه بهش واقفن و گفتن داره؟؟؟؟؟ببین توهم همه اش رو نخواندی وگرنه سوالت این نبود

صفحه 7 از 7 نخستنخست 1234567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

شهوت جنسی زن چندبرابرمرده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

بحث آزاد انگلیسی,  بحث آزاد,  بحث آزاد دینی,  بحث آزاد نوعروس,  بحث آزاد شیعه و سنی,  بحث آزاد زبان,  بحث آزاد سیاسی,  بحث آزاد doc,  بحث آزاد فلسفی,  بحث آزاد شاهگوش,  لطیفه,  لطیفے,  لطیفه عزیزی,  لطیفہ,  لطیفوں کی دنیا,  لطیفه های خنده دار,  لطیف یحیی,  لطیفه سمعنا,  لطیفے اردو,  لطیفے ہی لطیفے,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)