مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 11 از 11

موضوع: بحث آزاد : طلاق در کشورهای غربی

1. Top | #11

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.80
    تشکـر
    2,305
    تشکر شده 2,284 بار در 1,150 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : بحث آزاد : طلاق در کشورهای غربی

نقل قول نوشته اصلی توسط eli2 نمایش پست ها
    ببینید بحث سر این نیست که ایا کشور من یا کشور های خارجی،.. ازادی مسایل اقصادی فرهنگی و.. در اون رعایت میشه یا نه ، بحث سر عقایده، بحث سره روابط نامشروعه، .. سوالی میپرسم ایا کشوری که فرض دچار مشکلات اقتصادی و.. هست مردمشون حق دارن و این اجازه رو داره که روابط نامشروع داشته باشه؟پسرو دخترای مجرد ایا به بهونه اینکه شغل نیس کار نیس و... حق دارن خونه خالی برن و تن به هزار،کثافت کاری بدن چون شرایط ازدواجشون جور نیست؟!!!!والا همه ی دوران ها و.زمان ها این مشکلات بوده این حق کشیا بوده . ااینکه خارجیا روابط خارج ازدواج دارن رو که دیگه همه میدونن (من خودم بعضی از اقواممون در خارج زندگی میکنن مثلا خالم که انگلیس و داییم امریکا زندگی میکنه میگه اکثر ازدواج ها 6ماهه طلاق میگیرن البته امریکا بدتره کانادا تقریبا اقواممون راضی بودن) البته من مقایسه رو براساس روابط دخترو پسری میگم کاری ندارم اونجا کار هس یا نیس خوشکلتره یا زشتره ازاده یا ازاد نیس، صحبت من مربوط به عقایده، که مردم کشورمن اکثرا مسلمون شناسنامه ای هسن عقاید ضعیفه که به تقلید خارجیا افتادن
    من که نگفتم چون شرایط ازدواج ندارن برن روابط نامشروع برقرار کنن من فقط گفتم اگر شرایط جامعه بهتر بشه فساد به میزان قابل توجهی کاهش پیدا میکنه.مثل همون جمله اخرم که مثال زدم
    ویرایش توسط saba95 : 12-19-2016 در ساعت 09:56 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

طلاق در کشورهای غربی

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

بحث آزاد,  بحث آزاد نوعروس,  بحث آزاد شیعه و سنی,  بحث آزاد دینی,  بحث آزاد در تلگرام,  بحث آزادی بیان,  بحث آزاد انجمن نوعروس,  بحث آزاد آشپزی,  بحث آزاد انگلیسی,  کلاس بحث آزاد انگلیسی,  بهموت,  بهاره رهنما,  به موزیک,  بهشت زهرا,  بهترین همسر,  بهرام رادان,  بهاره افشاری,  بهنام صفوی,  بهنوش طباطبایی,  بهنوش بختیاری,  با تشکر از شما,  بانک ملت,  بالاترین,  بانک ملی,  بانيت,  باما,  بازار,  بانک شهر,  بانک مسکن,  بانک سرمایه,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)