مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

موضوع: بحث آزاد : عاقبت یک اوباش

1. Top | #1

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.04
    تشکـر
    477
    تشکر شده 2,707 بار در 1,492 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

بحث آزاد : عاقبت یک اوباش

سلام راستش امروز خبری خوندم با این متن و عنوان :

سخنگوی اورژانس بابل، از مرگ محمود طالبی معروف به شاه مازندران در زندان متی‌کلا بابل خبر داد.
    محمود طالبی به جرم جرایم خشن دستگیر و هفته های گذشته به 16 سال حبس محکوم شده بود. وی با پخش فیلمی از خود در بهمن ماه 94 موجب رعب و وحشت در میان شهروندان شده بود.

مهدی غلامنیا روشن سخنگوی اورژانس بابل اظهار کرد: طی تماسی از زندان متی‌کلا بابل با مرکز سازمان اورژانس بابل مبنی بر عدم هوشیاری یکی از زندانی گزارش شد.
    وی افزود: پس از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز فرماندهی سازمان اورژانس بابل تکنسین‌های پایگاه دانشگاه را به محل مورد نظر اعزام کرد.
    غلامنیا روشن تصریح کرد: تکنسین‌های اورژانس 115 پس از معاینات اولیه متوجه شدند، زندانی محمود طالبی معروف به شاه مازندران است دچار ایست قلبی تنفسی شده و فاقد علائم حیاتی بود. براساس اعلام رسانه ها ساعت حدود سه بامداد "شاه مازندران" در زندان متی کلا بابل دچار ایست قلبی و تنفسی شده و جانش را از دست داده است. گفته شده است علت مرگ این مجرم سابقه دار سکته قلبی است.
    =================================

وقتی این پست را خوندم و بعد اومدم نظرات مردم را خوندم نظرات اکثرا اینطوری بود :
    ====
    ب درک
    احساس امنیت نداشتیم با این
    ====
    در هر دو حالت خدا رو شکر عاقبت شرارت
    ====
    به درک ! یه لات کمتر بهتر...!؟
    ====
    همین که شما بهش میگی جووون مردم،خیلیا رو سکته داده.حقش بدتر ازینها بوده
    ====
    خدابیامرزش همون بهتر که مرد حالا کشتنش یا به مرگ طبیعی مرد,باز همان بهتر که مرد
    =====

وقتی یه بازیگری فوت میکنه یا یه خواننده ای یا اصلا یه فرد عادی مردم میگن خدا رحمتش کنه روحش شاد خدا بیامرزدش زود بود که بره چه حیف شد و این حرفا

وقتی این کامنتا را خوندم به خودم نهیب زدم که یحیی انسان به کجا میرسه که مرگش میشه باعث خوشحالی مردم انسان به کجا میرسه که به جا اینکه دوست داشته باشه مردم دوسش داشته باشن باعث میشه مردم ازش بدشون بیاد و ازش متنفر باشن

سوالم از شما هم همینه چی میشه یه انسان به این درجه از افول میوفته ؟؟

همین آدم مگه وقتی از دامان مادر زاده شد این شخصیت را داشت به نظرتون علتهاش چیه که به این وضع میوفته؟

برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 5 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.81
    تشکـر
    2,304
    تشکر شده 2,284 بار در 1,150 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : بحث آزاد : عاقبت یک اوباش

نمیدونم جرم این اقا چی بوده ممکنه ایشون به عزیزان یه عده اسیب زده باشه و باعث شده باشه مردم اینقدر خشمگین بشن.اما چون از ایشون اطلاعی ندارم قضاوت نمیکنم و کامنتهای مردم خیلی تند هست که راضی به مرگ ایشون شدن.
    دلیلش اون صحبت اخرتون فکر میکنم این باشه که ملت پیرو اکثریت هستن و همش تبعیت میکنن بدون اینکه راجب یه چیزی خودشون مستقل فکر و نتیجه گیری کنن.همچنین خیلی راحت به خودشون اجازه قضاوت در مورد همدیگه رو میدن.

4. Top | #3

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.04
    تشکـر
    477
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

مستان سال 94 تصاویر قدرت نمایی فردی در فضای مجازی به شکل گسترده ای منتشر شد که خود را "شاه مازندران" معرفی می کرد. این تصاویر که حاوی قدرت نمایی و خشونت ورزی فردی با هویت محمود طالبی بود، جو عمومی استان مازندران و حتی استان های همجوار را تحت تاثیر خود قرار داد.

تصاویر منتشر شده از محمود طالبی نشان می داد که او یکی از اوباش بابل را ربوده و با قمه و خشونت فراوان او را مورد ضرب و شتم قرار می دهد.

این اقدام در راستای ضرب شست نشان دادن به دیگر اشرار منطقه مازندران بود. محمود طالبی می خواست نشان دهد او "شاه" است.

پس از انتشار این تصاویر، ویدئو های دیگری از قدرت نمایی و رجز خوانی افراد دیگر علیه او و شبیه به او در فضای مجازی منتشر شد. به گونه ای که اشرار استان گلستان، سمنان و دیگر استان ها نیز شاخ و شانه می کشیدند.

این ویدئوها به شکل گسترده ای دست به دست می شد.

شاخ و شانه کشیدن شاه مازندران پس از آن آغاز شد که او از زندان و تبعید آزاد شده بود. او مدتی پیش از خودنمایی رسانه ای در سیستان و بلوچستان دوران محکومیت و تبعیدش را می گذراند، که با کسب رضایت از شاکیانش از زندان آزاد شد. او محکوم به مشارکت در قتل بود.

پس از این اتفاق و دست به دست شدن ویدئوها دادستانی مازندرانی و شهر بابل وارد میدان شد و "شاه مازندران" دوباره تحت تعقیب قرار گرفت. حدود دو هفته پس از آن محمود طالبی در مخفیگاهش در یکی از روستاهای بابل توسط پلیس بازداشت و تحویل مقامات قضایی شد.

او تنها نبود و تعدادی از دوستان و نوچه هایش در کنارش بودند که آن ها هم بازداشت شدند.

محمود طالبی متولد سال 62 بود. او همچون بسیاری از نوجوانان مازندرانی راه خود را در کشتی پیگیری کرد. تحصیلاتش را تا مقطع دیپلم ادامه داد و پس از آن رها کرد. گویا او پیش از این به تیم ملی کشتی نیز دعوت شده اما به جایی نرسیده بود.

طالبی چندی پیش در گفت و گویی ماجرای انتشار ویدئو جنجالی خود را اینگونه شرح داد: «من برای ورزش به جویبار رفته بودم. به همراه دوستانم بعد از تمرینات بیرون آمده و می‌خواستیم به بابل برگردیم که سه نفر با دو موتور راه ما را سد کردند. یکی از آنها که تفنگ شکاری در دست داشت از موتور پیاده شده و لوله آن را به طرف من نشانه رفت. او در حالیکه حرف‌های نامربوطی می‌زد مرا تهدید کرد و دستش را روی ماشه تفنگ فشار داد اما گلوله در لوله تفنگ گیر کرد و شلیک نشد. دوستانش با دیدن این صحنه پا به فرار گذاشتند و ما او را گرفتیم. وقتی او را به‌ بابل آوردیم می‌خواستیم بفهمیم که چه کسی او را برای کشتن من اجیر کرده است.»

او درتوضیح این که چرا از ضرب و شتم آن فرد فیلم گرفته بود، گفت: «می خواستیم با ارسال این فیلم برای کسی که او را اجیر کرده بود او را بترسانیم اما این کار را نکردیم. شاید کسی از تلفن همراهم برداشته باشد. شاید یکی از کسانی که آن روز در آن خانه بودند فیلم را انتشار داده باشد.»

محمود طالبی پس از بازداشت با کیفرخواست "محاربه"از سوی دادستان روبه رو شد. کیفرخواستی که مجازات آن اعدام است. اما پرونده او از دادستانی بابل خارج و در اختیار دادستانی ساری قرار گرفت. دادستان ساری چنین جرایمی را متناسب با اتهام افساد فی‌الارض نشناخته بود.

از این رو با توجه به اینکه پرونده شاه مازندران دیگر در زیر مجموعه دادستان بابل قرار نداشت او از اتهام سنگین محاربه نجات یافت و جرایمش در قالب آدم‌ربایی و رفتار خشن به همراه قدرت‌نمایی مجازی تحت رسیدگی قرارگرفت.

در بهمن ماه سال گذشته پیش از آن که حکم "شاه مازندران" صادر شود شایعاتی پیرامون مرگ او در زندان منتشر شده بود که دادستانی بابل این شایعات را تکذیب کرد.

بلاخره در 11 اردیبهشت سال 96 پس از بررسی پرونده محمود طالبی در دادگستری مازندران حکم او صادر شد. "شاه مازندران" به اعدام محکوم نشد، به گزارش خبرگزاری قوه قضائیه، او به 16 حبس محکوم شده بود.

5. Top | #4

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.04
    تشکـر
    477
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    نمیدونم جرم این اقا چی بوده ممکنه ایشون به عزیزان یه عده اسیب زده باشه و باعث شده باشه مردم اینقدر خشمگین بشن.اما چون از ایشون اطلاعی ندارم قضاوت نمیکنم و کامنتهای مردم خیلی تند هست که راضی به مرگ ایشون شدن.
    دلیلش اون صحبت اخرتون فکر میکنم این باشه که ملت پیرو اکثریت هستن و همش تبعیت میکنن بدون اینکه راجب یه چیزی خودشون مستقل فکر و نتیجه گیری کنن.همچنین خیلی راحت به خودشون اجازه قضاوت در مورد همدیگه رو میدن.

خب چی میشه که انسان به این راه میوفته؟؟ همه ماها تو شهرمون قطعا چنین افرادی را داریم چرا ماها اینطوری نشدیم؟؟ چجوری باید جلوگیری کرد

6. Top | #5

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.04
    تشکـر
    477
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

چه استدلال مسخره ای.

7. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #6

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خدای من... این روزها بیشتر حواست به من باشد...میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم... من هنوز هم تورا به نام قاضی الحاجات میخوانم... خدای خوب من...! برای دلم امن یجیب بخوان...!
    شماره عضويت
    31215
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.28
    تشکـر
    1,105
    تشکر شده 1,079 بار در 580 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    3

سلام.

میدونی بیشتر از اینکه راجع به این آقا(شاه مازندران) تأسف بخورم ؛

بیشتر برای اون کامنتهایی که راجع به مرگش نوشتن ناراحت شدم؛

آخه کی میدونه چجوری مرده!!؟

شاید توبه کرده بوده و پاک از دنیا رفته!

9. کاربران زیر از رامونا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #7

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.04
    تشکـر
    477
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

منم یکی از مسائلی که دلخور شدم همینه و بعد موردی که تایپیک زدم

11. Top | #8

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    9968
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.98
    تشکـر
    5,964
    تشکر شده 6,116 بار در 2,906 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    شرخر بود
    ی شرخر بزرگ

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk
    ویرایش توسط fateme.68 : 05-16-2017 در ساعت 09:14 PM

12. Top | #9

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.81
    تشکـر
    2,304
    تشکر شده 2,284 بار در 1,150 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    خب چی میشه که انسان به این راه میوفته؟؟ همه ماها تو شهرمون قطعا چنین افرادی را داریم چرا ماها اینطوری نشدیم؟؟ چجوری باید جلوگیری کرد
    چون زندگی ادما با هم کاملا فرق داره .شما یه ادم خسیس رو درنظر بگیر این خساست میتونه منشائش فقر در گذشته باشه. سرمنشا خیلی از رفتارهای ادم میتونه خانواده دوستان جامعه و...باشه .یه مثال واضح از تاثیر جامعه بر مردم میزنم:از اونجایی که توی ایران فقر بیداد میکنه و حقوق اکثر مردم زیر خط فقر هست ویژگی حریص بودن در مردم بوجود میاد که اگر روز عاشورا و تاسوعا مسجد برید کاملا متوجه این موضوع میشید.
    در مورد اینم که چرا شما یا ادمای دیگه اینجور نشدن خب طبیعتا محیط ها فرق داشته.شاید شما تو خانواده ای بودید که پدر و مادر وظایفشون رو در حق فرزندشون درست اجرا کردن و یه فرزند بدون عقده و فشار روحی و سالم تحویل جامعه دادن.همش به اثرات محیط روی اون ادم ربط داره.البته خود انسانم تا حدی زیادی مسئول کنترل رفتارش هستست.
    ویرایش توسط saba95 : 05-16-2017 در ساعت 09:50 PM

13. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #10

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دلم از دنیا گرفته ... غم من مهتاب نداره
    شماره عضويت
    27671
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.18
    تشکـر
    792
    تشکر شده 553 بار در 374 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir
    میزان امتیاز
    2

سلام
    فونت تایپک اصلا مناسب نیست و قابل خوانایی نیست
    به نظر من مشکل همه این موارد به خانواده بر میگرده !
    خانواده خیلی مهمه واقعا که طرف چطوری توش تربیت بشه
    یکی باباش معتاده میشه عین باباش
    یکی خانوادش تحصیل میکنن همشون میشه مهندس
    کلا خانواده خیلی مهمه
    نکته بعد اینکه قسمت دیگه این مشکلات هم بر میگرده به جامعه !
    گاهی وقتا ادم از تبعیض ، فقر و ... خسته میشه و دست به کارایی که نباید بکنه میزنه
    قدر دان دانشته هایتان باشید نمیتوانید باور کنید که چه بسیار ادم هایی که به داشتن آنها ارزو مندند

طراح وب ، سئو ، اندروید ، تبلیغات سوالات کامپیوتری و فناوری خود را خصوصی کنید در خدمت شما هستم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

بحث آزاد,  بحث آزاد نوعروس,  بحث آزاد شیعه و سنی,  بحث آزاد دینی,  بحث آزاد در تلگرام,  بحث آزادی بیان,  بحث آزاد انجمن نوعروس,  بحث آزاد آشپزی,  بحث آزاد انگلیسی,  کلاس بحث آزاد انگلیسی,  مهدی احمدوند,  مهدی پاکدل,  مهدی خزعلی,  مهدی,  مهدی طارمی,  مهدی قائدی,  مهدی رەزا,  مهدی سلطانی,  مهدی جهانی,  مهدی مقدم,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)