صفحه 2 از 3 123
نمایش نتایج: از 51 به 100 از 105

موضوع: بحث آزاد : مسئله ای به نام تحریک

9008
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بحث آزاد : مسئله ای به نام تحریک

[QUOTE=maam76;275833]سلام
    اونجا محل هاییی دارن به اسم سوینگر کلاب یا ************ کلاب که مرد یا زن که میخوان تنوع داشته باشن میرن اونجا که چن نفری باهم .........
    خوب حالا همشون این طوری نیستن ،ولی هم چین جایی ساختن،وقتی انقد راحته تو این کشورا رابطه پیدا کردن،هرکی یه نیاز کوچیک پیدا کنه میره
    تو کشور ما هم چین جایی نیس و پسر یا دختر زودی بفکر ازدواج میفتن
    ،ولی سن^ازدواج الان 27 28 به بالاس،و داره همین طور داره میره بالا متاسفانه
    الان به نظرم بصرفه زود بریم ازدواج کنیم ،حتی اگه پشتوانه مالی نداشته باشیم
    من خودم از ازدواج موقت بیزارم،انقد اون بحثو توو سرم نکوب

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    ببین توی یه جامعه کلیت ادما رو در نظر میگیرن نه حداقل .توی اونجا هم همه جور ادمی هست اما بحث من با کلیت هست نه یه تعداد اندک.شما اگر بری سفر خارج متوجه حرف من میشی.من دیدم زنها لخت کنار دریا هستن شاید از بین 50 نفر دوتاشون یه نگاه کنن .تو همه کشورا افراد چشم چرون وجود دارن ولی تعدادشون فرق داره در صد چشم چرونی تو ایران با اونجا اصلا مقایسه خنده داریه.
    ببینید من درصدشو کار ندارم شماگفتی اصلا همچین مسئله ای اونجاها وجود نداره و باقاطعیت گفتین الان میگین هست ولی کم هست خودتون جواب خودتونو دادین .حرف منم همینه ،هست!
    کار به کم و زیادش نداشتم.
    ویرایش توسط hamideh banoo : 08-14-2018 در ساعت 02:38 PM
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

3. کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

در میان این همه هیاهو و بحث یک سوال پرسیدم در اول تایپیک و بی جواب موند

این دوستان که میگن خانمای بد حجاب باعث تحریک جوونا میشن

پس چرا ما تحریک نمیشیم؟؟؟ چرا ما برامون عادیه؟؟

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها

عجیبهههههه
    امضای ایشان
    مهدی76ص

6. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    تشکر شده 45 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    6

شاید زیادی از این نظر تامین هستی و سیر شدی.
    و شاید شهوت شما خیلی کم و ضعیف است.
    و شاید هم خیلی خویش تن دار هستی.
    و شاید ...

انسان، داری عواطف و احساسات است و تحت تاثیر قرار میگیرد.

7. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

جوابت اینه اونا یا مذهبی هستن زیادی یا زیادی بی بند و بار.پسری که حالت نرمال داشته باشه هیچ وقت با دیدن موی یه زن تحریک نمیشه .مثلا اگر بگی باز زن با بدن نیمه عریان بیاد بیرون یه چیزی ولی توی ایران دخترا مجبورن در حد حداقل حجاب بزارن دیگه کسی تحریک میشه مشکل خودشه.
    اون پسرا که تحریک میشن بیشترشون مذهبی هستن و دلیل این که دم به ساعت تحریک میشن اینه از اول براشون زن رو خیلی گنده کردن و دیگه نمیتونن به چچشم عادی به زن نگاه کنن فقط تا اسم زن میاد یاد شهوت میفتن.
    فقط تو نیستی خیلی از مردای دورو برم هستن که میگن اصلا با دیدن موی دختر یا دختری که تیپ اسپرت ولی بی حجاب زده تحریک نمیشن.
    ببین مطمئن باش اگر کل دخترای جهان چادری بشن یه عده پسرا هنوزم بهانه برا تحریک شدن دارن یدفه میگن خب چهره این دختر خوشکله باعث میشه ادم تحریک بشه .
    مث داعش که مجبور میکنن زنهاشون رو بنده و دستکش سیاه بپوشن تا کلا دیده نشن.بقول جناب امیر کلا از نظر اینا زن باید بره تو گونی تا مرد تحریک نشه.این حرف مث این میمونه من بگم خورشید نتابه تا بستنی های من اب نشه.

8. 4 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34397
    تشکـر
    60
    تشکر شده 53 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

والا منم چند ساله مجردم ولی با دیدن یه دختر که عادی لباس پوشیده مث دخترای خارج و موهاش کلا باز هست تحریک نمیشم نمیدونم والا .شاید یه عده میخوان ذهن هرزشونو با این حرفا توجیح کنن و بگن مشکل از ما نیست .
    والا من تا حالا هم با دختری رابطه نداشتم که یه عده میان میگن پسرایی که این چیزا واسشون عادیه چشمو دلشون سیره و سیراب میشن نه والا این حرفام نیس.
    فقط من تو محیطی بزرگ شدم که بین دختر و پسر تفاوتی قائل نمیشدن و حرف زدن و همکار بودن با یه دختر واسم کاملا عادیه.
    والا اینجا ایرانه دخترا لخت نمیان بیرون و به زور جامعه حجاب میزارن ولی بازم یه عده پسرا تحریک میشن.

10. 4 کاربران زیر از maziar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.gals نمایش پست ها
    و شاید ...

سلام.دوست گرامی طبق شناختی که از ایشون دارم اینه که ایشون ادم نرمالی هستن.
    شما از دید خودت داری به این مسئله نگاه میکنی و قبلا هم تو تاپیکی عرض کردم شما اون حالت نرمال رو ندارین چون با دیدن محارم هم تحریک میشین.پس نمیتونید در این مورد قضاوتی کنید.

12. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط maam76 نمایش پست ها
    عجیبهههههه
    واقعا تحریک میشید شما
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

سلام.دوست گرامی طبق شناختی که از ایشون دارم اینه که ایشون ادم نرمالی هستن.
    شما از دید خودت داری به این مسئله نگاه میکنی و قبلا هم تو تاپیکی عرض کردم شما اون حالت نرمال رو ندارین چون با دیدن محارم هم تحریک میشین.پس نمیتونید در این مورد قضاوتی کنید.
    بله، تقریبا درست میگید.
    ولی من از نظر دیگر دوستان و آشنایان گفتم که آنها را دیده ام که چجوری هستند.
    خیلی ها رو در جامعه دیدم که تحریک می شوند، ولی خوب خیلی ها هم هستند که تحریک نمی شوند.
    پنج انگشت دست، با هم برابر نیستند.
    ویرایش توسط saman.gals : 08-15-2018 در ساعت 02:41 AM

15. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

بله، تقریبا درست میگید.
    ولی من از نظر دیگر دوستان و آشنایان گفتم که آنها را دیده ام که چجوری هستند.
    خیلی ها رو در جامعه دیدم که تحریک می شوند، ولی خوب خیلی ها هم هستند که تحریک نمی شوند.
    پنج انگشت دست، با هم برابر نیستند.
    درست میفرمایین و اینکه یه عده تحریک میشن دلیل بر این نیست ما به زنها برچسب هرزگی بزنیم براشون تو حجاب محدودیت قائل بشیم یا بطور کلی اونا رو از حقوقشون محروم کنیم.اگر کسی تحریک میشه مشکل خودشه کافور بخوره .زنها مجبور نیستن بخاطر یه مشت هوس ران تو این گرمای وحشتناک قم چادر با مانتو مقنعه بپوشن بعد یه عده مرد هم با تیشرت راحت بگردن این انصاف نیست.من بخاطر مقنعه یه مدت سر میکردم ریزش مو گرفتم خیلی از دخترا موهاشون میریزه چون مثلا طولانی مدت زیر پوشش هست هوا نمیخوره .حجاب اصن یه مسئله اختیاری هست حتی توی دین اسلام اینا اجباریش کردن.خود زن باید ازاد باشه انتخاب کنه که چجور تو اجتماع ظاهر بشه وقتی ما حق انتخابو از زن میگیریم که خدانکرده مرد تحریک نشه ینی داریم مردسالاری رو رواج میدیم.

16. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

درست میفرمایین و اینکه یه عده تحریک میشن دلیل بر این نیست ما به زنها برچسب هرزگی بزنیم براشون تو حجاب محدودیت قائل بشیم یا بطور کلی اونا رو از حقوقشون محروم کنیم.اگر کسی تحریک میشه مشکل خودشه کافور بخوره .زنها مجبور نیستن بخاطر یه مشت هوس ران تو این گرمای وحشتناک قم چادر با مانتو مقنعه بپوشن بعد یه عده مرد هم با تیشرت راحت بگردن این انصاف نیست.من بخاطر مقنعه یه مدت سر میکردم ریزش مو گرفتم خیلی از دخترا موهاشون میریزه چون مثلا طولانی مدت زیر پوشش هست هوا نمیخوره .حجاب اصن یه مسئله اختیاری هست حتی توی دین اسلام اینا اجباریش کردن.خود زن باید ازاد باشه انتخاب کنه که چجور تو اجتماع ظاهر بشه وقتی ما حق انتخابو از زن میگیریم که خدانکرده مرد تحریک نشه ینی داریم مردسالاری رو رواج میدیم.
    سلام
    خوب تا یک حدی رعایت قابل قبول هست ولی آنقدر افراط هم درست نیست خوب قبل از انقلاب هم حتی زنان با سر باز بودند ولی خیلی محجوب بودند تحریک زن فقط به پوشش نیست به سبک رفتار زن هست خوب این همه مواد آرایشی مصرف میشه که چه. اگر به سختی هست مانتوهای تنگ و شلوارهای چسبان هم در تابستان اذیت کننده هست باید هم مرد و هم زن عفاف داشته باشند وقار و حیا فقط به پوشش نیست مردها هم منع بیش از حد باعث افزایش تحریک پذیری آنها میشود اگر از اول اینقدر دست در جامعه نمی بردند جامعه راه تعادل را در پیش میگرفت فعلا جامعه ما مریض شده خانمها هم مثل ما مردها آدم هستند خیلی هم شبیه هستند بله تفاوتهایی از نظر جنسیت دارند ولی نه اینقدر. اصلا فلسفه حجاب رفت و آمد زنان در جامعه هست بدون آنکه جنبه جنسی آنان در نظر گرفته شود من که الان دارم مینویسم و شما هر دو تا انسانیم ارتباط انسانها امری عادیست اصل نگاه و رفتار انسانی با یکدیگر هست جالب هست در بعضی مسائل حتی دیه وقتی در قرآن نگاه می کنید قتل نفس را یک مجازات واحد اعلام کرده و اصولا بحثی بر روی جنسیت نداشته چون اینجا بحث سر جنسیت نیست بحث کشته شدن آدم هست خیلی از مراجع هم دیه را مساوی اعلام کرده اند من ماندم اینها بدترین قوانین را اجرا می کنند.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

18. 5 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

عجیبهههههه
    چرا عجیبه؟

20. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

و شاید ...

من رئیس انجمن دانشجویی دانشگاهمون هستم و طبیعتا دختر دور و برم زیاده با همه جور تیپ و چهره ای

در کنارشم یه آدم فوق العاده اجتماعی هستم ( دوستایی که منو از نزدیک میشناسن میتونن گواه بدن) و افتخارم اینه تاحالا ارتباط نامشروع نداشتیم علی رغم اینکه اراده کنم میتونم هرشب یه دختر تو بغلم داشته باشم

ولی واسم به شدت مسخره هستش فردی میاد میگه اگه دختر فلان مانتو تنش کنه من تحریک میشم.خب اگه تو با یه مانتو تحریک میشی پس چرا اون جوون اروپایی که ساحل لختی ها میره و همه چی واسش عادیه تحریک نمیشه

21. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    خوب تا یک حدی رعایت قابل قبول هست ولی آنقدر افراط هم درست نیست خوب قبل از انقلاب هم حتی زنان با سر باز بودند ولی خیلی محجوب بودند تحریک زن فقط به پوشش نیست به سبک رفتار زن هست خوب این همه مواد آرایشی مصرف میشه که چه. اگر به سختی هست مانتوهای تنگ و شلوارهای چسبان هم در تابستان اذیت کننده هست باید هم مرد و هم زن عفاف داشته باشند وقار و حیا فقط به پوشش نیست مردها هم منع بیش از حد باعث افزایش تحریک پذیری آنها میشود اگر از اول اینقدر دست در جامعه نمی بردند جامعه راه تعادل را در پیش میگرفت فعلا جامعه ما مریض شده خانمها هم مثل ما مردها آدم هستند خیلی هم شبیه هستند بله تفاوتهایی از نظر جنسیت دارند ولی نه اینقدر. اصلا فلسفه حجاب رفت و آمد زنان در جامعه هست بدون آنکه جنبه جنسی آنان در نظر گرفته شود من که الان دارم مینویسم و شما هر دو تا انسانیم ارتباط انسانها امری عادیست اصل نگاه و رفتار انسانی با یکدیگر هست جالب هست در بعضی مسائل حتی دیه وقتی در قرآن نگاه می کنید قتل نفس را یک مجازات واحد اعلام کرده و اصولا بحثی بر روی جنسیت نداشته چون اینجا بحث سر جنسیت نیست بحث کشته شدن آدم هست خیلی از مراجع هم دیه را مساوی اعلام کرده اند من ماندم اینها بدترین قوانین را اجرا می کنند.

شما هم نظرتو بگو

چرا پس ما تحریک نمیشیم

23. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

بنظر من کمی تحریک شدن طبیعیه(کسی که اصلا تحریک نشه باید بره دکتر) ولی قضیه اینه که با تحریک شدن چطور برخورد کنی.

اول اینکه برا پیشگیری از تحریک نباید نگاه کرد نباید چشم چرون بود و دوم اینکه اگه دیدی، نباید زوم کنی.

اونایی که تحریک شدن رو مشکلی برا خودشون میدونن در واقع مشکل اصلیشون چشم رونی و زوم کردن خودشونه، دلشون میخواد نگاه کنن و ببینن، خب وقتی زوم کردن و کاملاً جزئیاتو دیدن نباید از تحریک شدنشون متعجب بشن.

اونایی که میگن تحریک نمیشیم چون یاد گرفتن زوم نکنن و به قیافه و پوشش کاری نداشته باشن، این به مرور زمان عادت خوبی براشون شده.
    ویرایش توسط Experience : 08-15-2018 در ساعت 12:35 PM

25. 3 کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

سلام
    سلام درسته.حرفتون رو قبول دارم درمورد حجاب و قبلا هم گفتم حجاب از نظر من سادگی و متانت تو پوشش و رفتاره و بقول شما یکی ممکنه سرش باز باشه ولی حجاب داشته باشه.
    من میگم مردای ما حتی با زنهای دوران شاه هم که یسریاشون ساده و باحجاب بودن تحریک میشن و اصلا بحث حجاب این وسط میره کنار چون یه عده بخاطر اینکه مریض فکری هستن حتی اگر طرف به بیشترین شکل خودشو بپوشونه اونا به زن چشم داشت جنسی رو دارن .
    حرف من اینه در حال حاضر فکر مردا مریضه زنها هم دارن به طبع مریض میشن.وگرنه تو قم ما حجاب رو رعایت میکنیم ولی تو تاکسی و اتوبوس بار ها دیدم دختری که به بهترین نحو حجاب داشته مورد سو استفاده قرار گرفته.
    ما بجای اینکه روی تربیت مردا یکم کار کنیم روی محدود کردن و فشار اوردن به زنها تمرکز کردیم و مسلما هیچ جامعه ای با فشار و اجبار درست نمیشه بدتر میشه.
    مثل جریان همون خانوم مذهبی که به پسرش بیش از حد فشار اورده بود و پسرش زیادی از اونور افتاده بود شیطان پرست شده بود.
    ویرایش توسط saba95 : 08-15-2018 در ساعت 03:07 PM

27. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    واقعا تحریک میشید شما
    نننننننننه
    من فرایند تحریکو گفتم،.......من اینطوری تحریک نمیشم،
    مگر کسی هدف شومی داشته باشه
    ویرایش توسط maam76 : 08-15-2018 در ساعت 04:28 PM
    امضای ایشان
    مهدی76ص

29. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

ن بابا اینطوریم نیس همش
    امضای ایشان
    مهدی76ص

30. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

سلام درسته.حرفتون رو قبول دارم درمورد حجاب و قبلا هم گفتم حجاب از نظر من سادگی و متانت تو پوشش و رفتاره و بقول شما یکی ممکنه سرش باز باشه ولی حجاب داشته باشه.
    من میگم مردای ما حتی با زنهای دوران شاه هم که یسریاشون ساده و باحجاب بودن تحریک میشن و اصلا بحث حجاب این وسط میره کنار چون یه عده بخاطر اینکه مریض فکری هستن حتی اگر طرف به بیشترین شکل خودشو بپوشونه اونا به زن چشم داشت جنسی رو دارن .
    حرف من اینه در حال حاضر فکر مردا مریضه زنها هم دارن به طبع مریض میشن.وگرنه تو قم ما حجاب رو رعایت میکنیم ولی تو تاکسی و اتوبوس بار ها دیدم دختری که به بهترین نحو حجاب داشته مورد سو استفاده قرار گرفته.
    ما بجای اینکه روی تربیت مردا یکم کار کنیم روی محدود کردن و فشار اوردن به زنها تمرکز کردیم و مسلما هیچ جامعه ای با فشار و اجبار درست نمیشه بدتر میشه.
    مثل جریان همون خانوم مذهبی که به پسرش بیش از حد فشار اورده بود و پسرش زیادی از اونور افتاده بود شیطان پرست شده بود.
    همش حرفای تکراری
    من نمیدونم هممممممش بر چسب بد به مذهبیا میزنی
    چرا حرفو حق نمیزنی
    شما چرااا ادم مرئضو با ادم مذهبی یکی میکنی،ینی از نظرت یع ادم مذهبی مریضه
    الان سن بلوغ یه پسر از 15 سال اومده زیر 11 12 بخواطر ماهواره بخواطر بد لباسا بخواطر ساپورت پوشا بخواطر تربیت نادرست...
    خوب نباید اون پسر عادی باشه!
    اخرش میشه چشم چرون،اینه ربطش
    نگا کن اصلا من کاری به مو ندارم،هیج ادمی با چند تا مو تحریک نمیشه،مگر مریض باشه،کار من با محترمه ای هس که لباس ناجور پوشیده که این ،هیچ همچین با صدای نازک و ادا اطفار حرف میزنه که ادم فقط دلش برا پدرمادرش میسوزه...
    من تو عمرام فقط یکبار شهر قم دیدم ،واقعا نمی دونم چجور ادمی هستن،که با یه فرد چادری همچین کاری میکنن....
    ولی تو تهران خانوما اینطور که بالا گفتم هستن،وامنیت جنسی روبهم میریزن
    ویرایش توسط maam76 : 08-15-2018 در ساعت 04:44 PM
    امضای ایشان
    مهدی76ص

31. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

همش حرفای تکراری
    چرا حرفو حق نمیزنی
    الان سن بلوغ یه پسر از 15 سال اومده زیر 11 12 بخواطر ماهواره بخواطر بد لباسا بخواطر ساپورت پوشا بخواطر تربیت نادرست...
    نگا کن اصلا من کاری به مو ندارم،هیج ادمی با چند تا مو تحریک نمیشه،مگر مریض باشه،کار من با محترمه ای هس که لباس ناجور پوشیده که این ،هیچ همچین با صدای نازک و ادا اطفار حرف میزنه که ادم فقط دلش برا پدرمادرش میسوزه...
    من تو عمرام فقط یکبار شهر قم دیدم ،واقعا نمی دونم چجور ادمی هستن،که با یه فرد چادری همچین کاری میکنن....
    کسی بهت سیخ فرو نکره مجبور باشی حرفای تکراریو بخونی نخون خب مگه مجبوری؟
    من برچسب بد به مذهبیا نمیزنم واقعیت زندگیمو میگم .تمام کسایی که مریضن اکثرا مذهبی هستن یا تو خانواده مذهبی بودن این واقعیته که فشار مذهب ادمو مریض میکنه.تو قم هم اکثر کثافت کاریارو ادمای مذهبی میکنن.دلیل اینکه تهران اونجور نیست خیلی واضحه و همون حرف اول منه.اونجا چون زنا رو تو گونی نکردن مردا واسشون عادیه ولی تو قم از بس زنها پوشیده بودن مردا بدتر کنجکاو میشن در زمینه جنسی .برا همین به چادری ها هم پیله میکنن. دلیلش خیلی واضحه.
    شما نخون کامنتای منو اذیت بشی.مگه مجبوری؟
    امتیاز منفی هم که میدی خودتو تخلیه میکنی چی میخوای دیگه؟
    کلا همه گند ها از زیر سر مذهبیای افراطی بلند میشه من در این مورد به قطعیت رسیدم.مذهبیا فکر میکنن پیامبرن و هیچ وقت به حرفاشون شک نمیکنن و راجب غیر انسانی بودنش فکر نمیکنن و جالب تر اینه اگر کسی حرفی خلاف عقیده عرب زدشون بزنه باهاش برخورد میکنن.
    مثل همون کاربر pesarbahalکه عضو گشت امنیت اخلاقی و مذهبی بود اومده بود خصوصی به من فحاشی میکرد فقط چون نظرم شبیه نظرش نبود.
    مذهبیا بیمارن
    والا ما هم بدمون نمیاد به پسرایی که تیشرت تنگ بمیپوشن یا تیپ میزنن نگاه کنیم ولی خودمونو کنترل میکنیم به اون فرد حق میدیم طبق نظر و اعتقاد خودش بگرده.
    ویرایش توسط saba95 : 08-15-2018 در ساعت 05:50 PM

32. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

همش حرفای تکراری
    چرا حرفو حق نمیزنی
    ببینید مقایسه تهران با قم خیلی فرق میکنه.تهران یه شهر بزرگیه که مردم اینقدر مشغله دارند که اصلا دنبال این نیستند که دختره مانتوش چجوریه تیپش چجوریه

ولی شهری مثل قم یا اکثرا شهرای کوچیک چون مشغله کمتره در وقت آزادشون ملت دوست دارند به هم گیر بدن و تو کار همدیگه دخالت کنند چون فرهنگ پایینه

یه مثال بزنم : من تو یزد اگه یه لیوان خاکشیر دستم باشه و بخورم و برم تو خیابون امکان نداره یکی رد بشه و متلک بهم نندازه

ولی تو تهران که میام اصن طرف نگاتم نمیکنه چه برسه تو بهرت بره که چی داری میخوری و متلکت بگه

حجابم اینطوریه بارها به دوستام تو قم یه خانمه نزدیک حرم چندین سال پیش به من که پسر هستم گیر داد نه زبونی با حرکات و رفتارش.اگر چه منم با رفتار و زبان بدنم جوابشو به نحو شایسته و بایسته دادم

ولی یه دختر اگه اون جوابی که من به اون زن دادم را میداد قطعا دعوا میشد

34. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام

من برچسب بد به مذهبیا نمیزنم واقعیت زندگیمو میگم .تمام کسایی که مریضن اکثرا مذهبی هستن یا تو خانواده مذهبی بودن این واقعیته که فشار مذهب ادمو مریض میکنه.تو قم هم اکثر کثافت کاریارو ادمای مذهبی میکنن.دلیل اینکه تهران اونجور نیست خیلی واضحه و همون حرف اول منه.اونجا چون زنا رو تو گونی نکردن مردا واسشون عادیه ولی تو قم از بس زنها پوشیده بودن مردا بدتر کنجکاو میشن در زمینه جنسی .برا همین به چادری ها هم پیله میکنن. دلیلش خیلی واضحه.
    کلا همه گند ها از زیر سر مذهبیای افراطی بلند میشه من در این مورد به قطعیت رسیدم.مذهبیا فکر میکنن پیامبرن و هیچ وقت به حرفاشون شک نمیکنن و راجب غیر انسانی بودنش فکر نمیکنن و جالب تر اینه اگر کسی حرفی خلاف عقیده عرب زدشون بزنه باهاش برخورد میکنن.
    مثل همون کاربر pesarbahalکه عضو گشت امنیت اخلاقی و مذهبی بود اومده بود خصوصی به من فحاشی میکرد فقط چون نظرم شبیه نظرش نبود.
    مذهبیا بیمارن
    والا ما هم بدمون نمیاد به پسرایی که تیشرت تنگ بمیپوشن یا تیپ میزنن نگاه کنیم ولی خودمونو کنترل میکنیم به اون فرد حق میدیم طبق نظر و اعتقاد خودش بگرده.
    و
    همش حرفای تکراری
    چرا حرفو حق نمیزنی
    ولی تو تهرادن خانوما اینطور که بالا گفتم هستن،وامنیت جنسی روبهم میریزن
    جامعه کلا مسموم شده هیچ کس تحمل کس دیگری را ندارد مذهب را وقتی فقط پوسته اش را اهمیت بدهید اینقدر به حفظ ظاهر دلبستن باعث شده باطن دین نادیده انگاشته شود به قول مولانا «ما ز قرآن مغز را برداشتیم/پوست را پیش ددان انداختیم»
    حقیقت را خود پیامبر علت اصلی بعثتش را اینگونه فرموده:«انی بعثت لاتمم مکارم الاخلاق» به جای ایجاد مودت و مهربانی همیشه بر کینه و تهمت افکنی اصرار داریم واکنشهای تند از هر طرف باعث دشمنی و کینه شده است مردمی که باید زیست مسالمت آمیز کنار هم را تجربه کنند خشم و کینه جزئی از وجودشان شده تحمل حرفهای هم را ندارند خط کشی نکنیم مذهبی و غیر مذهبی. اینها همش بغض و کینه ایجاد می کند من هم شما را درک می کنم و هم صباخانم را ببینید حتی دختری که به عشوه گری می پردازد شاید به خاطر هزار جور فقر اقتصادی یا فرهنگی به اینجا کشیده شده شما او را هم دشمن نبینید یا پسر مذهبی که واقعا مثل شما میخواهد زندگی سالم داشته باشد هر چه میخواهم بین جامعه ایران همدلی و مهربانی ایجاد کنم ولی رفتارهای طرد کننده و کینه توزانه باعث دل چرکینی میان مردم شده است بگذارید این قدر رای و اندیشه خود را عین حق ندانیم یکدندگی نکنیم همه ماها اشتباهاتی داریم انگ نزنیم شاید طرف مقابل بهتر از ما باشد اخلاق مدار باشیم.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

35. 5 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

همش حرفای تکراری
    چرا حرفو حق نمیزنی

سلام
    ظرافت و طبیعت زن به صدای نازک و زنانگیش هست. انتظار که ندارید مثل مردها صحبت کنند؟
    زن ها رو توی حجاب چپوندن، مثل مردها شلوار پایشان کردند، صدای خدادادی رو نمیشه کاری کرد مگر اینکه از این به بعد تمرین کنند صدایشان دو رگه بشه
    پیشنهاد میکنم سبیل هم بگذارند تا کسی تحریک نشه
    آن سالها که ما به بلوغ رسیدیم ۱۲ ساله بودیم و جامعه پوشیده تر از الان بود. سن بلوغ به این موارد ارتباطی نداره
    من بخاطر کارم چندمرتبه شهر قم رفتم. با ماشین از منزل یکی از دوستان بیرون آمدیم نوجوان همسایه با دوچرخه از عقب کوچه رکاب زد تا بیاد از جلو توی ماشین رو نگاه کنه تا ببینه چه کسی توی ماشین هست. با وجود اینکه ماشین رفیق ما آشنا بود چون همسایه بودند ولی چون شیشه ماشین دودی بود اون بچه بایست فضولیش رو نشان میداد.
    واقعا زندگی کردن در چنین شرایطی بسیار سخت هستش

37. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    ظرافت و طبیعت زن به صدای نازک و زنانگیش هست. انتظار که ندارید مثل مردها صحبت کنند؟
    زن ها رو توی حجاب چپوندن، مثل مردها شلوار پایشان کردند، صدای خدادادی رو نمیشه کاری کرد مگر اینکه از این به بعد تمرین کنند صدایشان دو رگه بشه
    پیشنهاد میکنم سبیل هم بگذارند تا کسی تحریک نشه
    آن سالها که ما به بلوغ رسیدیم ۱۲ ساله بودیم و جامعه پوشیده تر از الان بود. سن بلوغ به این موارد ارتباطی نداره
    من بخاطر کارم چندمرتبه شهر قم رفتم. با ماشین از منزل یکی از دوستان بیرون آمدیم نوجوان همسایه با دوچرخه از عقب کوچه رکاب زد تا بیاد از جلو توی ماشین رو نگاه کنه تا ببینه چه کسی توی ماشین هست. با وجود اینکه ماشین رفیق ما آشنا بود چون همسایه بودند ولی چون شیشه ماشین دودی بود اون بچه بایست فضولیش رو نشان میداد.
    واقعا زندگی کردن در چنین شرایطی بسیار سخت هستش
    سلام اقا
    این حرفت درس زن باید ظریف باشه لطیف باشه
    من اصلا منظورم این نبود،میگم، چن تا خانوم میشناسم که با حالت عادی با من حرف نمی زد ،همین ..
    عزیز من نمیگم فقط چادر باشه، تا کسی تحریک نشه
    دیگه من نمیدونم بد لباسیو چجور تشریح کنم تا متوجه شین
    ولی فکر کنم شمام میخوایین با شلوارک بیایی بیرون
    امضای ایشان
    مهدی76ص

39. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

سلام اقا
    من اصلا منظورم این نبود،میگم، چن تا خانوم میشناسم که با حالت عادی با من حرف نمی زد ،همین ..

متوجه شدم منظور شما چی هستش
    اگر میخواهید آسوده و سالم بر روی کره زمین زندگی کنی سعی کن با این موضوع کنار بیای چون هرجا بری حتی توی فضا هم زن ها وجود دارن
    من خارج از ایران هم شلوارک نمی پوشم همین شلوار کفایت میکنه
    شما چرا هر جواب مخالف رو امتیاز منفی میدهی ،من هم میتونم به شما امتیاز منفی بدهم ولی این کار رو نمیکنم

40. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

فلسفه حجاب چیست؟ در اسلام می گویند که زن و مرد یکسان آفریده شده اند پس چرا اسلام فقط زنان را محدود می کند؟ اگر بین زن و مرد تفاوتی نباشد پس مردها هم باید حجاب داشته باشند.

زن و مرد از جهاتی مانند؛ خلقت از یک ذات و گوهر و بهره مندی از حقوق اجتماعی همانند تحصیل علم، آزادی قلم و بیان و...، مساوی هستند.
    ولی از لحاظ فیزیکی و روحی تفاوتهای فراوانی با هم دارند، که همین اختلافات باعث می شود تا احکامی همچون حفظ و رعایت حجاب در جامعه، قانونی مخصوص به خود را داشته باشند. زن مظهر جمال و مرد مظهر شیفتگی است، قهرا به زن باید بگویند خود را در معرض نمایش قرار نده نه به‏ مرد.
    البته این گونه هم نیست که پوشش مخصوص خانم باشد و بر مردان اصلا حجابی لازم نباشد.

البته حجاب هم مثل برخی مسائل دیگر ( نماز، خمس، روزه، ... )، نباید در جامعه اجباری باشد. (باید خود شخص به اهمیت آن پی ببرد)

42. کاربران زیر از saman.gals بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

ویرایش توسط saman.gals : 08-15-2018 در ساعت 09:53 PM

44. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

اگر میخواهید آسوده و سالم بر روی کره زمین زندگی کنی سعی کن با این موضوع کنار بیای چون هرجا بری حتی توی فضا هم زن ها وجود دارن
    شما چرا هر جواب مخالف رو امتیاز منفی میدهی ،من هم میتونم به شما امتیاز منفی بدهم ولی این کار رو نمیکنم
    نمیدونم منکه تا حالا قصدم نبود منفی بدم من موافق میزنم الان برا شما رو موافق میزنم
    امضای ایشان
    مهدی76ص

45. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

مذهبیا بیمارن
    ماشاا ......به ادب

46. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم منکه تا حالا قصدم نبود منفی بدم من موافق میزنم الان برا شما رو موافق میزنم
    نه نیازی نیست

47. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

سلام

و

جامعه کلا مسموم شده هیچ کس تحمل کس دیگری را ندارد مذهب را وقتی فقط پوسته اش را اهمیت بدهید اینقدر به حفظ ظاهر دلبستن باعث شده باطن دین نادیده انگاشته شود به قول مولانا «ما ز قرآن مغز را برداشتیم/پوست را پیش ددان انداختیم»
    حقیقت را خود پیامبر علت اصلی بعثتش را اینگونه فرموده:«انی بعثت لاتمم مکارم الاخلاق» به جای ایجاد مودت و مهربانی همیشه بر کینه و تهمت افکنی اصرار داریم واکنشهای تند از هر طرف باعث دشمنی و کینه شده است مردمی که باید زیست مسالمت آمیز کنار هم را تجربه کنند خشم و کینه جزئی از وجودشان شده تحمل حرفهای هم را ندارند خط کشی نکنیم مذهبی و غیر مذهبی. اینها همش بغض و کینه ایجاد می کند من هم شما را درک می کنم و هم صباخانم را ببینید حتی دختری که به عشوه گری می پردازد شاید به خاطر هزار جور فقر اقتصادی یا فرهنگی به اینجا کشیده شده شما او را هم دشمن نبینید یا پسر مذهبی که واقعا مثل شما میخواهد زندگی سالم داشته باشد هر چه میخواهم بین جامعه ایران همدلی و مهربانی ایجاد کنم ولی رفتارهای طرد کننده و کینه توزانه باعث دل چرکینی میان مردم شده است بگذارید این قدر رای و اندیشه خود را عین حق ندانیم یکدندگی نکنیم همه ماها اشتباهاتی داریم انگ نزنیم شاید طرف مقابل بهتر از ما باشد اخلاق مدار باشیم.

یک سوزن به خودت بزن، یک جوالدوز به دیگران

همه چیزم در ناز کردن و گل و بلبل دیدن اطراف خلاصه نمیشه

بعضی حرفها یا رفتارها اشتباهه و آدم مجبوره حرفشو بزنه تا قضیه روشن شه هرچند به مذاق عده ای خوش نیاد

گفتن حرف درستم منافاتی با اخلاق و انسانیت نداره و در واقع عین اخلاق و انسانیته
    ویرایش توسط Experience : 08-16-2018 در ساعت 11:03 AM

49. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

سلام اقا
    شما مردایی که انقدر تو بر حجاب زنا میرید شما هم حجاب امام علی داشته باشید بعد نظر بدید.. تا وقتی عبا نپوشیدید نظر راجب خانم ها ندید ممنون
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

51. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

همش حرفای تکراری
    چرا حرفو حق نمیزنی
    کاش خانواده ها به جای اینکه زن و مردبه شما یاد میدادن انقدر زن ها تو چشمتون میاد یاد میدادن ادم هارو فارغ از جنسیتشون ببینید اول یاد پسر خودشون میدادن اگر مشکل داری اول چشم خودت بگیر دوم پوشش کسی به تو ربطی نداره نه اینکه پسرشدن از اول تربیت مشکل داشته از راه به در شده یا تحریک میشه یا هرچیز دیگه بندازه تقصیر دختر مردم
    این دو اصل یاد میدادن خانواده ها به بچه هاشون خیلی خوب بود

عادتون شده اشتباهاتتون بندازید تقصیر دیگران و دنبال شریک جزم هستید
    لباس ناجور از نظر هزکسی یه جوره نظر خودتون تحمیل نکنید
    ویرایش توسط پریماه. : 08-16-2018 در ساعت 01:40 PM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

53. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

یه حرف اقا سعید و خیلی قبول داشتم حجاب تو رفتار ادم هاست

یکی با بلوز شلوار میگرده ادم لذت میبره ازش با رفتار متانت بودنش با اصالت بودنش یکی چادر میپوشه از رفتار و شخصیتش و بی حیایش حالت بهم میخوره

بله رفتار واقعا مهم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

55. 5 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

شما مردایی که انقدر تو بر حجاب زنا میرید شما هم حجاب امام علی داشته باشید بعد نظر بدید.. تا وقتی عبا نپوشیدید نظر راجب خانم ها ندید ممنون
    خانم پریماه من دیگه از خیر حجاب گذشتم،منظورم عشوه گری،با عشوه گری چکار کنیم
    من اصلا چشم کور،گوشمو چکار کنم
    امضای ایشان
    مهدی76ص

57. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خانم پریماه من دیگه از خیر حجاب گذشتم،منظورم عشوه گری،با عشوه گری چکار کنیم
    من اصلا چشم کور،گوشمو چکار کنم
    شما خودت کاملی که از دیگران توقع دازی؟؟ هرکسی اخلاق و رفتار بد و خوب داره

شاید از نظر شما عشوه گری باشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

58. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 88

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

من کامل کامل نیستم،ولی توقع از خانوما به اندازه اس
    ینی اونقد که من انتظار دارم به همون اندازه خودم کاملم
    امضای ایشان
    مهدی76ص

60. 2 کاربران زیر از maam76 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 89

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

هیچکس کامل نیست ولی قراره هر کسی سعی کنه به تکامل برسه.

شما میخوای خانما کاملا ازاد باشن در حالی که توقع داری آقایون نگاه و رفتارشونو کاملا و براحتی کنترل کنن و هیچ اذیت نباشن، این شدنی نیست.

هر کسی باید وظیفه خودشو درست انجام بده.

62. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 90

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

یه سوالم برا من پیش اومده که چرا اکثر مذهبیا با تحریک شدن مشکل دارن؟

دیدن اتفاقی و خود تحریک شدن که گناه نیست، فکر مسموم و نگاه و زوم کردن بعد از تحریک گناهه.

64. بالا | پست 91

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

سلام کلا ایشون تو کار امتیاز منفیه هرکی نظر مخالف ایشون باشه زرتی امتیاز منفی میده.به منم میده امتیاز منفی.این نشون میده تحمل شنیدن نظر مخالف رو ندارن.

65. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 92

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

ماشاا ......به ادب
    ادب من مشکلی نداره والا .ولی خب در رابطه با شما هم میتونم بگم ماشالا به طرز فکر.اصن همین جور نور فوران میکنه ازش.
    شما از اونایی هستی که فکر کنم تو زمان قدیم بودی زنگ در خونه یه دخترو میزدی مردشون خونه نبود دخترا واسه اینکه شما تحریک نشی انگشت تو دهنشون میذاشتن میگفتن کیه که صداشون زشت شه باعث گناه شما نشه.
    شما کلا از اون دسته ادمایی که نمیتونی کار به کار کسی نداشته باشی زندگی خودتو ادامه بدی.میشینی میگی همه زنها لنگه کفش بزارن دهنشون صداشون زشت شه سیبیل بزارن کلا بشینن تو خونه نیان بیرون که من یوقت خدانکرده به گناه نیفتم.
    شما زندگی خودتو بکن چکار به بقیه داری.
    خیلی والا کارت راحته همه موانع گناهو از جلوت بردارن بعد ادعا کنی من گناه نکردم.
    ویرایش توسط saba95 : 08-17-2018 در ساعت 03:02 PM

67. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 93

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

حالا گیرم که بعضی اقایون با دیدن خانمایی با پوشش نامناسب تحریک بشن.
    اون پسربچه های بیچاره ای که ناظمشون بهشون تجاوز کرد اوناچی؟
    اونام حجابشونورعایت نکردن؟؟؟
    یا اون دختربچه ی هفت ساله آتنا چی؟
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

69. 2 کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 94

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh banoo نمایش پست ها
    حالا گیرم که بعضی اقایون با دیدن خانمایی با پوشش نامناسب تحریک بشن.
    اون پسربچه های بیچاره ای که ناظمشون بهشون تجاوز کرد اوناچی؟
    اونام حجابشونورعایت نکردن؟؟؟
    یا اون دختربچه ی هفت ساله آتنا چی؟
    یه دلیل داره به نظرم اونم اینه :

دوره شاه اگه یکی به حد بالای شهوت میرسید جایی به اسم فاحشه خونه بود که بره خودشو خالی کنه بدون ترس و لرز

ولی الان چی جوون به حد بالای شهوت رسیده .از اونورم میترسه بره دنبال رابطه نامشروع با خانمای اینکاره چون میترسه یهو بریزن بگیرنش

پس چیکار میکنه میاد تو جامعه :

به اسم ازدواج خودشو خالی میکنه
    دختر بچه میبینه خودشو خالی میکنه
    پسر بچه میبینه خودشو خالی میکنه

و یهو چشم باز میکنه میبینه وای تجاوز کرد الانم دارن میبرنش بالای دار

71. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

72. بالا | پست 95

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

ادب من مشکلی نداره والا .ولی خب در رابطه با شما هم میتونم بگم ماشالا به طرز فکر.اصن همین جور نور فوران میکنه ازش.
    شما از اونایی هستی که فکر کنم تو زمان قدیم بودی زنگ در خونه یه دخترو میزدی مردشون خونه نبود دخترا واسه اینکه شما تحریک نشی انگشت تو دهنشون میذاشتن میگفتن کیه که صداشون زشت شه باعث گناه شما نشه.
    شما کلا از اون دسته ادمایی که نمیتونی کار به کار کسی نداشته باشی زندگی خودتو ادامه بدی.میشینی میگی همه زنها لنگه کفش بزارن دهنشون صداشون زشت شه سیبیل بزارن کلا بشینن تو خونه نیان بیرون که من یوقت خدانکرده به گناه نیفتم.
    شما زندگی خودتو بکن چکار به بقیه داری.
    خیلی والا کارت راحته همه موانع گناهو از جلوت بردارن بعد ادعا کنی من گناه نکردم.
    باشه بهش میگم.....
    امضای ایشان
    مهدی76ص

73. بالا | پست 96

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

سلام کلا ایشون تو کار امتیاز منفیه هرکی نظر مخالف ایشون باشه زرتی امتیاز منفی میده.به منم میده امتیاز منفی.این نشون میده تحمل شنیدن نظر مخالف رو ندارن.
    منکه با نظر شما مخالف هستم،ولی چن موردو اشتباهی منفی دادم
    امضای ایشان
    مهدی76ص

74. بالا | پست 97

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

منکه با نظر شما مخالف هستم،ولی چن موردو اشتباهی منفی دادم
    چه جالب !!
    ینی دستتون ناخوداگاه از روی گزینه موافقم رفته روی مخالفم؟اونوقت این اشتباهم هنوز دارین تکرار میکنید؟
    خوب بود.
    خوشحالم ادمی مثل شما با من مخالفه چون اگر موافق بودین به خودم شک میکردم.

75. بالا | پست 98

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

چه جالب !!
    ینی دستتون ناخوداگاه از روی گزینه موافقم رفته روی مخالفم؟اونوقت این اشتباهم هنوز دارین تکرار میکنید؟
    خوب بود.
    الان نمیدونم چرا میخوام موافق بزنم میگه اول شما به دیگران امتیاز بدین،خوب من میخوام امتیاز موافق بزنم نمیشه
    امضای ایشان
    مهدی76ص

76. بالا | پست 99

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    میزان امتیاز
    0

چه جالب !!
    خوب بود.
    باور کنین نمیدونم چی بچیه
    امضای ایشان
    مهدی76ص

77. بالا | پست 100

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

الان نمیدونم چرا میخوام موافق بزنم میگه اول شما به دیگران امتیاز بدین،خوب من میخوام امتیاز موافق بزنم نمیشه
    ولش کن اقا خودتو درگیر نکن.
    بده امتیاز منفی ما تو خیالمون فرض میگیریم نیتت خیر بوده.
    خوبه اینجور؟
    ویرایش توسط saba95 : 08-18-2018 در ساعت 02:58 AM

صفحه 2 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد