مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 42 از 42

موضوع: بحث آزاد : نقد من

1. Top | #41

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28529
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    457
    تشکر شده 307 بار در 227 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بحث آزاد : نقد من

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    دیگه داری زیاده روی میکنی هی هیچی نمیگم میایی چرت و پرت میگی

بی ادبی و بی شخصیتی این نیست که رک فحش بدی بی شخصیتی این که تو تایپک نقد یکی دیگه میایی یکی دیگه رو نقل قول میکنی با اینکه نظرات دیدگاه همه نسبت به بقیه فرق داره متفاوت !( الان میایی میگی من نظرم راجب الی بود میتونستی جدا نظر بدی نه اینکه پست ملکه رو نقل قول کنی. پس خودت خوشت میاد بقیه رو تحریک کنی باهات کل کل کنن با اینکه صد بار بهت گفتیم دست از سرما بردار ای بابا) بی شخصیتی این که بحث یه جا دیگه رو میزاری تو تایپک یکی دیگه. با اینکه خواهش هم کرد گفتگو رو ببرید جای دیگه ولی تو انقد بی شخصیتی که اینکار و نکردی. من اینجا میتونستم جوابت بدم ولی میرم چت باکس حرف میزنم

نمیدونم چرا اینجور هستی همش میخوای ثابت کنی حتما. نظرات میخوای تحمیل کنی بابا اصلا تو راس میگی قبول ؟؟؟ تو درس میگی فقط دست از سرما بردار

الان هم حرفی داری چت باکس میزنی در غیر این صورت حرف اینجا بزنی نه میخونم نه جواب میدم!

استارتر برام قابل احترام که حرف های بی ربط و اینجا نزنم

روز خوش
    من جایی جواب می دم که بهم جواب داده شد.

من به ملکه هم گفتم.

من داشتم نظرات رو میخوندم... دیدم ملکه یه نظری داد که من اونطور فکر نمی کردم... گفتم منم نظرمو بدم که من اینطور فکر نمی کنم. به خاطر همین پیام ملکه رو نقل قول کردم اما بیشتر روی صحبتم با الی بود. من اصلا نمی دونستم چی رو باید نقد کنم. به خاطر همین رفتم نظر بقیه رو خوندم بعضیا نظراتشون رو قبول داشتم و فک می کردم الی همچین شخضیتی داشته باشه و تشکر می کردم و بعضیا رو قبول نداشتم و من اینطور فک نمی کردم و فک نمی کردم همچین شخصیتی داشته باشه با نقل قول کردن به الی می گفتم که به نظر من طور دیگه ای هستی.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #42

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28529
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.66
    تشکـر
    457
    تشکر شده 307 بار در 227 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بحث آزاد : نقد من

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    دیگه داری زیاده روی میکنی هی هیچی نمیگم میایی چرت و پرت میگی

بی ادبی و بی شخصیتی این نیست که رک فحش بدی بی شخصیتی این که تو تایپک نقد یکی دیگه میایی یکی دیگه رو نقل قول میکنی با اینکه نظرات دیدگاه همه نسبت به بقیه فرق داره متفاوت !( الان میایی میگی من نظرم راجب الی بود میتونستی جدا نظر بدی نه اینکه پست ملکه رو نقل قول کنی. پس خودت خوشت میاد بقیه رو تحریک کنی باهات کل کل کنن با اینکه صد بار بهت گفتیم دست از سرما بردار ای بابا) بی شخصیتی این که بحث یه جا دیگه رو میزاری تو تایپک یکی دیگه. با اینکه خواهش هم کرد گفتگو رو ببرید جای دیگه ولی تو انقد بی شخصیتی که اینکار و نکردی. من اینجا میتونستم جوابت بدم ولی میرم چت باکس حرف میزنم

نمیدونم چرا اینجور هستی همش میخوای ثابت کنی حتما. نظرات میخوای تحمیل کنی بابا اصلا تو راس میگی قبول ؟؟؟ تو درس میگی فقط دست از سرما بردار

الان هم حرفی داری چت باکس میزنی در غیر این صورت حرف اینجا بزنی نه میخونم نه جواب میدم!

استارتر برام قابل احترام که حرف های بی ربط و اینجا نزنم

روز خوش
    پریماه یه چیز بهت میگم تو زندگیت بدردت میخوره.

مثل اینکه نمی دونم تو از سر چی با من لج افتادی.

الان یه مدته کلا تو فاز مخالفی و بیشتر حس می کنم حالت لجبازی داره.

به دلت گیر نده زیاد.

اصلا خوب نیست و ذهن آدم رو آشفته می کنه و خودمحوری رو زیاد می کنه.

اگه از چیزی ناراحتی مستقیم بگو تا حل بشه.

این کارا معنی نداره که کلا فاز مخالف میزنی و یا دنبال هر چیزی میگردی که با من مخالفت کنه و .... یا من یه چیزه دیگه میگم تو به خاطر ذهنیت بدت از من یه چیز دیگه برداشت می کنی و میای ساز مخالف میزنی که چرا این چیزو گفتی و من هر چی بگم تو میگی نه.... بگم غلط کردم هم باز یه درگیری ایجاد میشه.

ریلکس باش یکم. واسه خودت ارزش قائل شو.

من اونقدری مهم نیستم که ذهنتو آشفته می کنی.

منم سعی می کنم ایندفه یکم جملات رو واضح تر بگم که مشکلی ایجاد نکنه.

ممنون.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

بحث آزاد انگلیسی,  بحث آزاد,  بحث آزاد دینی,  بحث آزاد نوعروس,  بحث آزاد شیعه و سنی,  بحث آزاد زبان,  بحث آزاد سیاسی,  بحث آزاد doc,  بحث آزاد فلسفی,  بحث آزادی بیان,  من ما كنتي تكوني,  من سكت سلم,  من و تو,  منتدى فتكات,  منال العالم,  منتدى الهلال,  من النظرة الثانية,  منة شلبي,  منتدى النصر,  منتدى الاتحاد,  مجازی امیرکبیر,  مجازی تی وی,  مجازی سازی,  مجازی پیام نور,  مجازی کیبورد,  مجازی درایو,  مجازی دانشگاه تهران,  مجازی دنیای,  مجازی اموزش,  مجازی دانشکده علوم حدیث,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)