صفحه 1 از 2 12
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 86

موضوع: بحث آزاد : ورود بانوان به ورزشگاه ها

6260
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

بحث آزاد : ورود بانوان به ورزشگاه ها

هیچی نمیگم لطفا نظرتون را درباره این عکس بگید :

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بحث آزاد : ورود بانوان به ورزشگاه ها

نمیدونم ورود بانوان به ورزشگاه چه سیخی به اینا فرو میکنه .آیا با ورود بانوان به مسابقات والیبال تحریک شدن؟ایا مشکل خاصی بوجود اومده؟دقیقا چه مشکلی؟بعد میخوام ببینم دخالت کردن در زندگی دیگران و فضولی چه نفعی براشون داره؟ایا از محبوس کردن بانوان عقده هاشون تخلیه میشه؟چی بگم اخه ادم بعضی وقتا از شدت نفهمی یه عده هیچی به ذهنش نمیرسه.

3. 5 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    تشکر شده 470 بار در 269 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    نمیدونم ورود بانوان به ورزشگاه چه سیخی به اینا فرو میکنه .آیا با ورود بانوان به مسابقات والیبال تحریک شدن؟ایا مشکل خاصی بوجود اومده؟دقیقا چه مشکلی؟بعد میخوام ببینم دخالت کردن در زندگی دیگران و فضولی چه نفعی براشون داره؟ایا از محبوس کردن بانوان عقده هاشون تخلیه میشه؟چی بگم اخه ادم بعضی وقتا از شدت نفهمی یه عده هیچی به ذهنش نمیرسه.
    شرایط فعلی جامعه طوریه که ورود بانوان باید غیر ممنوع باشه وگرنه از لحاظ شرعی ایراد نداره.

اما گفتن باید ممنوع باشه.

چراشو خودمونی بگم... ما میریم ورزشگاه تو اون همهمه و فحش ناموس و ...

فلان میشیم... فلان میشیم و فلان میشیم.

چه برسه به شماها که دخترید... امکان داره چیزای بدتر هم اتفاق بیفته...

شرایط فعلنه تو ایران مهیا نیست. مگر اینکه مردا رو ممنوع کنن و فقط خانوما برن. اینطوری میشه.

مردها و زن ها با هم برن مشکل پیش میاد.

بخدا همه چیز مملکت ما بد هم نیست درسته خیلی اشتباه زیاده و خیلی بدبختی خودم کشیدم از دست بعضیا. اما در این موارد خود قانون گذاران هم بچه دارن دختر دارن. مطمئن باشین در این مورد به صلاح حرف میزنن...

البته گفتم میشه اعتراض کنن و بگن ورود مردها ممنوع بشن و بعضی روزا فقط خانوم ها برن.

همین دانشگاه هم مختلطه خیلی مشکل پیش میاد... چون اموزش درست داده نشده. جدیدا دارن یه آموزش هایی میدن و امیدواریم بهتر بشه.
    ویرایش توسط Mohsen123 : 06-16-2017 در ساعت 08:50 PM
    امضای ایشان

5. 2 کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen123 نمایش پست ها
    شرایط فعلی جامعه طوریه که ورود بانوان باید غیر ممنوع باشه وگرنه از لحاظ شرعی طبق فتوای آیت الله مکارم شیرازی ایرادی نداره.

شرایط فعلنه تو ایران مهیا نیست. مگر اینکه مردا رو ممنوع کنن و فقط خانوما برن. اینطوری میشه.

بخدا همه چیز مملکت ما بد هم نیست درسته خیلی اشتباه زیاده و خیلی بدبختی خودم کشیدم از دست بعضیا. اما در این موارد خود قانون گذاران هم بچه دارن دختر دارن. مطمئن باشین در این مورد به صلاح حرف میزنن...

البته گفتم میشه اعتراض کنن و بگن مردها ممنوع بشن و بعضی روزا فقط خانوم ها برن.
    آهان نکه ما میریم توی خیابون گل و بلبل میشنویم و بهمون نازک تر از گل نمیگن برا همینه!!!!
    والا اونقدر که من از راننده ها تو خیابون و همچنین توی فضای مجازی حتی اینجا فحش رکیک شنیدم فک کنم کفایت کنه و اصلا فکر نکنم فحش بدتر از اینا وجود داشته باشه که بخوان اونجا بدن.با استدلال شما فکر کنم کار به جایی برسه که حق تتردد در خیابون ها هم از بانوان گرفته بشه.
    لطفا خودتونو با این حرفای مضحک گول نزنید دوست عزیز.
    ویرایش توسط saba95 : 06-16-2017 در ساعت 08:20 PM

7. 6 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28060
    تشکـر
    478
    تشکر شده 157 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

اینقدر ذهنشونو محدود ب این فکرای پیش پا افتاده کردن ،همین میشه ک جز کشورای عقب مونده میشیم
    ب خاطر مساعل مهم و حیاتی امضا جمع نمیکنین
    اون وقت ب خاطر این مسئله ی ...هی ب این در و اون در زدن ک امضا جمع کنید .چقدر باید اخه بیکار باشن
    بیچاره ها زورشون ب چیز دیگه ای ب غیر از خانما نمیرسه
    ویرایش توسط Asal78 : 06-16-2017 در ساعت 08:37 PM

9. 3 کاربران زیر از Asal78 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

شرایط فعلی جامعه طوریه که ورود بانوان باید غیر ممنوع باشه وگرنه از لحاظ شرعی طبق فتوای آیت الله مکارم شیرازی ایرادی نداره.

البته گفتم میشه اعتراض کنن و بگن ورود مردها ممنوع بشن و بعضی روزا فقط خانوم ها برن.

همین دانشگاه هم مختلطه خیلی مشکل پیش میاد... چون اموزش درست داده نشده. جدیدا دارن یه آموزش هایی میدن و امیدواریم بهتر بشه.

2 تا سوال اول اینکه یعنی تو کشورای دیگه به جز ایران تو ورزشگاه ها فحش نمیدن؟؟؟؟پس چجوری خانما میرن؟

دوم اینکه اگه اینقدر مشکلشونه خب بگن مثلا فلان بازی تیم فوتبال ایران یا تیم والیبال فقط خانمها برن و از ورود آقایون جلوگیری بشه اگه دلیلشون فحشه به نظرت مشکلی درست میشه؟

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

آهان نکه ما میریم توی خیابون گل و بلبل میشنویم و بهمون نازک تر از گل نمیگن برا همینه!!!!
    والا اونقدر که من از راننده ها تو خیابون و همچنین توی فضای مجازی حتی اینجا فحش رکیک شنیدم فک کنم کفایت کنه و اصلا فکر نکنم فحش بدتر از اینا وجود داشته باشه که بخوان اونجا بدن.با استدلال شما فکر کنم کار به جایی برسه که حق تتردد در خیابون ها هم از بانوان گرفته بشه.
    لطفا خودتونو با این حرفای مضحک گول نزنید دوست عزیز.
    خب مشکل اینجاس که شما ورزشگاه نرفتید... اگه یه بار برید مشکلات خیلی بدتر از خیابون پیش میاد و دیگه نمیرید.

خیابون اگه مشکلی پیش اومد طبق قوانین میتونید شکایت کنید و پدر طرف رو در میارن.

اصلا به من ربطی نداره که بخوام گول بزنم یا نزنم. خواستم سوال شما رو جواب بدم که چرا بانوان ایرانی خارج ایران اجازه ورود به ورزشگاه رو دارن اما داخل ایران ندارن
    امضای ایشان

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    2 تا سوال اول اینکه یعنی تو کشورای دیگه به جز ایران تو ورزشگاه ها فحش نمیدن؟؟؟؟پس چجوری خانما میرن؟

دوم اینکه اگه اینقدر مشکلشونه خب بگن مثلا فلان بازی تیم فوتبال ایران یا تیم والیبال فقط خانمها برن و از ورود آقایون جلوگیری بشه اگه دلیلشون فحشه به نظرت مشکلی درست میشه؟
    نه فحش نمیدن به این شکلی که تو ورزشگاه های ما میدن. یه بار برو ورزشگاه...

و مشکلات دیگه...

به خاطر همینه که گفتم از لحاظ شرعی ایراد نداره. چون خارج از زنان ایرانی اجازه دارن برن ورزشگاه و مراجع هم مخالفش نیستن... اما تو ایران چرا مخالفن.

البته باز هم دقیق نمی دونم.

میتونی به 10000100 پیامک بزنی تا کمتر از 24 ساعت دیگه پاسخ هر سوال شرعی که داری رو میدن.

شماره پیامک دفتر مکارم شیرازیه.
    ویرایش توسط Mohsen123 : 06-16-2017 در ساعت 08:43 PM
    امضای ایشان

13. کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

خب مشکل اینجاس که شما ورزشگاه نرفتید... اگه یه بار برید مشکلات خیلی بدتر از خیابون پیش میاد و دیگه نمیرید.

خیابون اگه مشکلی پیش اومد طبق قوانین میتونید شکایت کنید و پدر طرف رو در میارن.

اصلا به من ربطی نداره که بخوام گول بزنم یا نزنم. خواستم سوال شما رو جواب بدم که چرا بانوان ایرانی خارج ایران اجازه ورود به ورزشگاه رو دارن اما داخل ایران ندارن
    اخه استدلالتون از ریشه غلطه شما خودت رانندگی نکن هیچ ووقت چون ممکنه احتمالش باشه یه راننده دیوانه بهت بزنه و تصادف کنی.نمیشه به خاطر فحشاشی یه عده یه عده دیگه رو محدود کرد.شما تشریف نداشتین اینجا که ببینید یه فرد مریض چه فحشا که به دخترا نمیده که بخوای قضاوت کنی اگر خیلی تمایل داری بدونی اسکرین شاتشو براتون میفرستم.تا دیگه از فحشای ورزشگاه خحالت نکشید.
    بعدشم به قول سام اگر اینقدر به خانما بها میدن خب مردا رو ممنوع الورود کنن یعنی ععامل فحش دهنده رو راه ندن چرا زن ها رو محدود کنن.
    ویرایش توسط saba95 : 06-16-2017 در ساعت 08:47 PM

15. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

اخه استدلالتون از ریشه غلطه شما خودت رانندگی نکن هیچ ووقت چون ممکنه احتمالش باشه یه راننده دیوانه بهت بزنه و تصادف کنی.نمیشه به خاطر فحشاشی یه عده یه عده دیگه رو محدود کرد.نه اقا شما تشریف نداشتین اینجا که ببینید یه فرد مریض چه فحشا که به دخترا نمیده .
    بعدشم به قول سام اگر اینقدر به خانما بها میدن خب مردا رو ممنوع الورود کنن یعنی ععامل فحش دهنده رو راه ندن چرا زن ها رو محدود کنن.
    منم همچین حرفی رو زدم که میتونن مردها رو ممنوع الورود کنن... سام حرف منو دوباره تکرار کرد.

این استدلال من نیست. استدلال افرادیه که ممنوع کردن و طبق نظر من هم منطقیه. ورزشگاه فوتبال که کلا فاتحش خوندس حتی مردونش هم باید حرام اعلام بشه ...

بازم نمی دونم. میخواین کامل مطلع بشین میتونید به شماره 10000100 پیامک بزنید و سوالتون رو واضح بپرسید و آخرش هم اگه خواستید بگید دلیلشو بهم بگید و اگه دلیلش طولانی نبود بهتون میگن.

این شماره واسه دفتر مکارمه... مکارم شیرازی.

ولی کلا اگه کل دنیا هم اجازه ورود بانوان و مردان باهم به ورزشگاه فوتبال تو ایران رو بدن من یکی مخالفم.
    امضای ایشان

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

طبق فتوای مکارم رو اشتباه گفتم و ویرایش کردم... فک کنم مکارم گفت ایراد داره... ولی بازم نمی دونم بپرسید
    امضای ایشان

18. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

طبق فتوای مکارم رو اشتباه گفتم و ویرایش کردم... فک کنم مکارم گفت ایراد داره... ولی بازم نمی دونم بپرسید
    مکارم کیه؟

حرفت مث این میمونه به خانم بگم دیگه تو خیابون نیاید چون ممکنه بهتون تجاوز کنن

به آقایونم بگن دیگه تو جامعه نیاید چون ممکنه ازتون زورگیری بشه

19. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

هیچی نمیگم لطفا نظرتون را درباره این عکس بگید :

همچنین ادم ها به شدت کوتاه فکر هستند

و فقط ذهنشون حول محور جنسی میچرخه

بعضی از اینها اصلا به شعور و شخصیت مرد هم توهین میکنن

مگه مرد حیوون صفته ؟؟!!!

جامعه ما همه کار میتونن کنن نمیتونن اینکار و کنن و کنترل کنن ؟

با همین طرز فکر ها جهان سومی هم خواهیم ماند

جامعه ای که مرد هارو گرگ و زنانن و بره میبینن دیگه چه انتظاری ؟؟؟
    تاسف تاسف تاسف و دیگر هیچ..
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

21. 5 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

راستش بحث ورود زنان به ورزشگاه ها اون قدر ساده، پیش پا افتاده و بی معنیه که باور نمی کنی تو قرن بیست و یکم
    مشکل یکی از کشورای دنیا این باشه که زنانش نمیتونن وارد ورزشگاه بشن!
    تنها توجیهی که برای این حجم از مخالفت میشه آورد اینه که دوستان می ترسند اگه شل بگیرند و به زنان اجازه ورود به
    استادیوم بدند، خانوما برای حقوق دیگه هم تلاش کنند.
    این مشکلم چند سال دیگه حل میشه، زمانی که آقایون به درک درست برسند. همون طور که ویدئو یه مدت ممنوع بود
    و الان نیست، همون طور که بیلیارد یه مدت حرام بود و الان نیست! مشکل اینه تو این مدت این حسرت با خیلی ها می مونه
    و بخش قابل توجهی از مردم باید تاوان بدند.

23. 7 کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

خانم نیکی کریمی چندسال قبل برای ساخت فیلمی روز دربی ورزشگاه آزادی رفته بودند تمام یکصدهزارنفر به احترام اینکه ایشون و چندتا خانم دیگه در ورزشگاه بودند تا آخربازی هیچ حرف نادرستی نزدند حتی ایشون توی مصاحبه گفته بودن تماشاگرها متوجه شدند خانم در ورزشگاه هست فحش ندادند.دیگه از بازی استقلال و پرسپولیس حساس تر نداریم.
    متاسفانه عوض اینکه فرهنگ سازی کنند و جای راه حل صورت مسئله رو پاک میکنند و این رفتارها در ورزشگاهها سازماندهی شده است که خانم ها حضورپیدا نکنند.چطور کسی نمیتونه یه شعار سیاسی بده و به شدت برخوردمیکنند.
    با این وضع بی قانونی و افسار گسیختگی اراذل اوباش آنش به اختیار و لباس شخصی که سلاح و اسید توی دست دارند حتی اگر ورود به ورزشگاه واسه خانم ها آزاد باشه من اجازه نمیدم خانوادم آنجا باشند من هم حضورپیدا نمیکنم تا در حقشون اجحاف نکرده باشم.

25. 4 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

این حرف که خانما نرن استادیوم یا ممکنه فحش بشنون یا ممکنه دستمالی بشن توهین مستقیم به مردای ایرانی هستش مگه اینا خودشون مرد نیستن که چنین استدلال هایی دارن

27. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34397
    تشکـر
    60
    تشکر شده 53 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

با این رفتارای جاهلانه هم حقوق یه جنسیت رو زیرپا میزارن هم به جنس مرد توهین میکنن.بعیدم نیست اسم جهان سوم رو این کشور بمونه.واقعا داره در حق یه جنسیت ظلم میشه.

29. 4 کاربران زیر از maziar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

مکارم کیه؟

حرفت مث این میمونه به خانم بگم دیگه تو خیابون نیاید چون ممکنه بهتون تجاوز کنن

به آقایونم بگن دیگه تو جامعه نیاید چون ممکنه ازتون زورگیری بشه
    مکارم شیرازی مرجع تقلید.

ممکن نیست. به احتمال خیلی بالای اتفاقات بدی رخ میده.

داداچ تو یا پرتی یا خودتو زدی به پرتی... ورزشگاه خیابون نیست واسه خودش قانون نداره... اگه قانون داشت که این نبود... تو ورشگاه ده برابر خیابون دور ورزشگاه نیروی امنیتی ایستاده چون خیل عظیمی از مردم هستن. تو ورزشگاه اگه اتفاقی بیفته و شکایتی بشه که مثلا فلان آقا فلان خانوم رو فلان کار کرد (مثل همون قضیه خبرنگاره ایرانی تو بازی های آسیایی) حالا از کجا مدرک و سند گیر بیارن؟

ملت جلوی هم به همدیگه فحش زن میدن. حالا یارو زنش کنارش هم باشه غیرتی میشه خون به پا میشه... یا ...

نگرفتی قضیه رو... حرفت ارتباطی نداره...

نمی دونم تا الآن فوتبال ایران رو دیدی یا نه... ورزشگاه رفتی یا نه...

مشکل پیش میاد...

ورزشگاهه با خیابون فرق داره... همه فشرده فشرده اند تو هم... فوتباله... یکی بخوره یا بزنه اون به این فحش ناموس میده بدجور... اگه ببینی تلویزیونو صدای تماشاگرا رو قطع می کنن...

فقط فحش نیست... منظورم از فلان شدن چیزای دیگه هم هست... و مهم تر از همه همون چیزای دیگس... میدونی چقدر پرونده ساخته میشه.

همین تو اگه خواهر داشته باشی حاضری بهش اجازه بدی بیاد ورزشگاه بازی فوتبال مثلا استقلال و پرسپولیس رو ببینه؟

از طرف دیگه همونطور که اقایون نمی تونن برن بازی خانوم ها رو ببینن تو ورزش های جمعی و فردی خانومها هم نمی تونن و این محدود شدن یک طرف نیست.

این محدودیت جز فرهنگ و غیرت ما هم هست.

فک کن مثلا خانوم یه آقایی وشوکار حرفه ایه... بعد آقیاون بیان تو مسابقات خانوم ها خانومشو تشویق کنن بگن مثلا نسرین بزن تو دهنش نسرین فلان کار رو کن

ده برابر آدم فکور تر از من و تو فکر می کنن و این اجازه ها رو میدن یا نمیدن.

طرف خودش زن و بچه داره و زن و بچش هم دوس دارن برن ورزشگاه ... ولی همه جا نمیشه... هر ورزشگاهی نمیشه...

خانوم ها می تونن برن ورزش خانوم ها رو ببینن ... اقایون هم ورزش آقایون...

مشکل پیش میاد. چه بخوای چه نخوای به احتمال زیادی مشکل پیش میاد و قابل حل هم نیست. همه میدونیم به صورت قطعی مشکلات زیادی پیش میاد.

کم کم داره فرهنگ سازی میشه...

اگه گرفتی که هیچی اگه نگرفتی یا فک می کنی من دارم چرت میگم دیگه نقل قول نکن چون وقت ندارم فعلنه کار دارم چند روز سرم شلوغه...
    امضای ایشان

31. کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    خانم نیکی کریمی چندسال قبل برای ساخت فیلمی روز دربی ورزشگاه آزادی رفته بودند تمام یکصدهزارنفر به احترام اینکه ایشون و چندتا خانم دیگه در ورزشگاه بودند تا آخربازی هیچ حرف نادرستی نزدند حتی ایشون توی مصاحبه گفته بودن تماشاگرها متوجه شدند خانم در ورزشگاه هست فحش ندادند.دیگه از بازی استقلال و پرسپولیس حساس تر نداریم.
    متاسفانه عوض اینکه فرهنگ سازی کنند و جای راه حل صورت مسئله رو پاک میکنند و این رفتارها در ورزشگاهها سازماندهی شده است که خانم ها حضورپیدا نکنند.چطور کسی نمیتونه یه شعار سیاسی بده و به شدت برخوردمیکنند.
    با این وضع بی قانونی و افسار گسیختگی اراذل اوباش آنش به اختیار و لباس شخصی که سلاح و اسید توی دست دارند حتی اگر ورود به ورزشگاه واسه خانم ها آزاد باشه من اجازه نمیدم خانوادم آنجا باشند من هم حضورپیدا نمیکنم تا در حقشون اجحاف نکرده باشم.
    آقا سیاوش...

همونطور که آقایون نمی تونن ورزش خانوم ها رو ببین و تشویقشون کنن خانوم ها هم این محدودیت رو دارن..

منظور بنده فقط فحش نبود... فحش رو گفتم... بقیه رو در قالب فلان سانسور کردم...

خانم نیکی کریمی رفته ورزشگاه تو جایگاه خودشون...

اگه خانم ها برن ورزشگاه و مختلط بشه تو اون وضع فشرده و ... مشکلات مختلفی پیش میاد...

پیام های بنده رو تو این تاپیک بخونید...

نمی دونم چرا همتون فقط فحش رو گرفتید... به اون فلان هایی که گفتم فکر نکردید.

به احترام خانم کریمی و ... اینا همه کشکه...

ملت تو ورزشگاه به هم فحش زن میدن ... با یه گل... حالا یه بار اتفاقی همچین چیزی شده...

ولی قسمت اصلی ماجرا فحش نیست...

ولش ولش

ملت آینده نگری نداریم ... ملت از خیلی چیزا اطلاع ندارن و تو مسائل اجتماعی رو هوا تصمیم گیری می کنن...

ملت رو باید برد دادگستری پرونده ها رو بخونن ببینن چه اتفاقاتی داره میفته و چه حجم عظیمی از پرونده هست و در چه مورد و موضوعی...

نمی خوایم باور کنیم فعلا همچین فرهنگی نداریم و باید فرهنگ سازی بشه و بعدش ورود بانوان به ورزشگاه مجاز بشه
    ویرایش توسط Mohsen123 : 06-16-2017 در ساعت 11:47 PM
    امضای ایشان

33. 3 کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Way نمایش پست ها
    راستش بحث ورود زنان به ورزشگاه ها اون قدر ساده، پیش پا افتاده و بی معنیه که باور نمی کنی تو قرن بیست و یکم
    مشکل یکی از کشورای دنیا این باشه که زنانش نمیتونن وارد ورزشگاه بشن!
    تنها توجیهی که برای این حجم از مخالفت میشه آورد اینه که دوستان می ترسند اگه شل بگیرند و به زنان اجازه ورود به
    استادیوم بدند، خانوما برای حقوق دیگه هم تلاش کنند.
    این مشکلم چند سال دیگه حل میشه، زمانی که آقایون به درک درست برسند. همون طور که ویدئو یه مدت ممنوع بود
    و الان نیست، همون طور که بیلیارد یه مدت حرام بود و الان نیست! مشکل اینه تو این مدت این حسرت با خیلی ها می مونه
    و بخش قابل توجهی از مردم باید تاوان بدند.
    ورود بانوان به ورزشگاه حرام نیست.

اما در ایران به دلیل شرایط فعلی مجاز نیست و دارن کم کم فرهنگ سازی می کنن و فرهنگ تماشاگری رو یاد می دن تا کم کم درست بشه.

تغییر فرهنگ با درک فرق داره... هیچ ربطی به بیلیارد و ... نداره...

البته همون مجاز شدن بیلیارد هم یه نوع فرهنگ سازیه که مردم از بیلیارد به عنوان قمار استفاده نکنن و کم کم مجاز بشه... وقتی به عنوان یهورزش رواج پیدا کنه مجاز میشه...

بیلیارد حرام نبود چون درک نبود که این ابزار حرام است یا ... بازی با بیلیارد چون در اکثر مواقع به صورت قمار بود و به عنوان ابزار قمار شناخته میشد حرام بود. کم کم فرهنگ سازی کردن و از آلت قمار بودن در آوردنش و ...

هرچند هنوز هم قمار در بین برخی مردم وجود داره و باید بیشتر فرهنگ سازی بشه ...

در مورد ورزشگاه هم همین... باید فرهنگ سازی بشه که وقتی گل خوردن ی گل زدن فحش زن و ناموس ندن... یا فشرده فشردن کنارر هم نشستن همدیگه رو فلان نکنن و ...
    ویرایش توسط Mohsen123 : 06-16-2017 در ساعت 11:49 PM
    امضای ایشان

35. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط maziar نمایش پست ها
    با این رفتارای جاهلانه هم حقوق یه جنسیت رو زیرپا میزارن هم به جنس مرد توهین میکنن.بعیدم نیست اسم جهان سوم رو این کشور بمونه.واقعا داره در حق یه جنسیت ظلم میشه.
    تو ورزشگاه فوتبال سر پسرا بلا میاد چه برسه سر دخترا بلا نیاد.

تو بعضی ورزش های مخصوصا انفرادی مثل شنا و ... هم تو فرهنگ وغیرت ما نیست که مردها بیان همسر فردی رو تشویق کنن یا زن ها بیان همسر زنی رو تشویق کنن و ...

رفتن بانوان به ورزشگاه برای ورزش بانوان مجازه اما اقایون نمی تونن برن ورزش بانوان رو ببینن و تشویق کنن و البته غیر شرعی هم هست.

برعکسش (بانوان در ورزشگاه آقایان) به تناسب ورزش شرعیه مخصوصا اگه ملی باشه اما تو ایران مجاز نیست. (مجاز بودن با حرام بودن فرق داره. یه چیز ممکنه حرام نباشه اما متناسب با شرایط اون جامعه مجاز نباشه. تو لیگ جهانی والیبال تماشاگر زن ایرانی میتونه بره ورزشگاه و تیم ملی والیبال رو تو کشور های دیگه تشویق کنه و این از نظر شرعی ایرادی نداره اما تو ایران چون شرایط ورزشگاه ما و جوش فرق می کنه و فرهنگ سازی مناسب هم در بین مردها نشده مجاز نیست. ولی کلا این حضور از نظر شرعی مشکلی نداره) چون وضع ورزشگاه های ما خرابه... بلا سر ملت میاد... بلاااااا
    امضای ایشان

36. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34397
    تشکـر
    60
    تشکر شده 53 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

تو ورزشگاه فوتبال سر پسرا بلا میاد چه برسه سر دخترا بلا نیاد.

تو بعضی ورزش های مخصوصا انفرادی مثل شنا و ... هم تو فرهنگ وغیرت ما نیست که مردها بیان همسر فردی رو تشویق کنن یا زن ها بیان همسر زنی رو تشویق کنن و ...

رفتن بانوان به ورزشگاه برای ورزش بانوان مجازه اما اقایون نمی تونن برن ورزش بانوان رو ببینن و تشویق کنن و البته غیر شرعی هم هست.

برعکسش (بانوان در ورزشگاه آقایان) به تناسب ورزش شرعیه مخصوصا اگه ملی باشه اما تو ایران مجاز نیست. (مجاز بودن با حرام بودن فرق داره. یه چیز ممکنه حرام نباشه اما متناسب با شرایط اون جامعه مجاز نباشه. تو لیگ جهانی والیبال تماشاگر زن ایرانی میتونه بره ورزشگاه و تیم ملی والیبال رو تو کشور های دیگه تشویق کنه و این از نظر شرعی ایرادی نداره اما تو ایران چون شرایط ورزشگاه ما و جوش فرق می کنه و فرهنگ سازی مناسب هم در بین مردها نشده مجاز نیست. ولی کلا این حضور از نظر شرعی مشکلی نداره) چون وضع ورزشگاه های ما خرابه... بلا سر ملت میاد... بلاااااا
    یکم طرز فکرتون رو بالا ببرید مردم میان کشورشون رو تشویق کنن و طرفدار تیم کشورشون هست نه اینکه بخوان رو همسر اون اقا کیلیک کنن.طبیعیه وقتی فکرتون فقط حول این مسائل میگرده بایدم هم همچین برداشتی داشته باشید.چون فقط گیر کردین توی محرم و نامحرم.مگه الان خانمایی که رفتن والیبال دیدن قتل عام شدن؟!!!یا مثلا اتفاقی افتاد براشون؟!!!!خخخخخخ
    ویرایش توسط maziar : 06-16-2017 در ساعت 11:53 PM

37. 2 کاربران زیر از maziar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

آقا سیاوش...

همونطور که آقایون نمی تونن ورزش خانوم ها رو ببین و تشویقشون کنن خانوم ها هم این محدودیت رو دارن..

منظور بنده فقط فحش نبود... فحش رو گفتم... بقیه رو در قالب فلان سانسور کردم...

خانم نیکی کریمی رفته ورزشگاه تو جایگاه خودشون...

اگه خانم ها برن ورزشگاه و مختلط بشه تو اون وضع فشرده و ... مشکلات مختلفی پیش میاد...

پیام های بنده رو تو این تاپیک بخونید...

نمی دونم چرا همتون فقط فحش رو گرفتید... به اون فلان هایی که گفتم فکر نکردید.

به احترام خانم کریمی و ... اینا همه کشکه...

ملت تو ورزشگاه به هم فحش زن میدن ... با یه گل... حالا یه بار اتفاقی همچین چیزی شده...

ولی قسمت اصلی ماجرا فحش نیست...

ولش ولش

ملت آینده نگری نداریم ... ملت از خیلی چیزا اطلاع ندارن و تو مسائل اجتماعی رو هوا تصمیم گیری می کنن...

ملت رو باید برد دادگستری پرونده ها رو بخونن ببینن چه اتفاقاتی داره میفته و چه حجم عظیمی از پرونده هست و در چه مورد و موضوعی...

نمی خوایم باور کنیم فعلا همچین فرهنگی نداریم و باید فرهنگ سازی بشه و بعدش ورود بانوان به ورزشگاه مجاز بشه

محسن جان اگر متن من رو کامل خوانده باشید نوشتم چیزی فراتر از فحش در ورزشگاه های ما بوجود میاد و علتش رو نوشتم.
    برای سو استفاده از این شرایط توسط عده ای و خیلی از دلایل دیگه نمیشه نیمی از یک جامعه رو از حقشون محروم کرد.عرض کردم بایست فرهنگ سازی شه و صد البته امنیت باشه.باید امنیت رو ایجاد کنند سپس به خانواده ها اعلام کنند بفرمایید نه به این شکل.
    اکثر بعدازظهرها بیرون از خانه می ایستم مراقبم تا دخترم دوچرخه و اسکوتر بازی کنه دیگه میدونه هرموقع که باشم میتونه بیرون بازی کنه منم چشم برنمیدارم تا بازیش تمام شه.
    نمیتونم بگم چون خیابان امنیت نداره پس بچه من حق نداره بازی کنه.من در حد توانم امنیت رو واسه خانوادم مهیا میکنم.
    یه ورزشگاه همینطور... مسئولین باید امنیت ورزشگاه ها رو به عهده بگیرند و تامین کنند بی عرضگی و ناکارایی و نخواستن آنهاست که نیمی از جامعه ما از ابتدایی ترین حقوق باز ماندند.پس چکار میکنند اگر نمیتونند جایشان را به آدم های کاربلد بدهند.
    بله منم تا زمانی که امنیت درست رو برقرار نکنند حتی اگر بخواهم هم نمیتونم بگذارم خانوادم حضور داشته باشند چون سلامتی و آیندشون از هرچیزی واسم مهمتره.

39. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

این حرف که خانما نرن استادیوم یا ممکنه فحش بشنون یا ممکنه دستمالی بشن توهین مستقیم به مردای ایرانی هستش مگه اینا خودشون مرد نیستن که چنین استدلال هایی دارن
    توهین نیست حقیقته

خیلی از آقایون عین گاو نر وحشی هستن و طرز رفتار درست با خانمها رو نمیدونن

توی خانمها هم از همین گاو ماده وحشیها کم نیستن

اونوقت برنامه نود باید بجای اتفاقات بازی، اتفاقات حاشیه ای که تماشاچیای بازی به بار آوردن رو بررسی کنه

41. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

امروز در اقدامی مشکوک در نمازجمعه تهران، بنری با هدف تخریب دانشجویان انقلابی و تخطئه فرمان «آتش به اختیار» نصب شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، ظهر امروز و در حاشیه نمازجمعه تهران، بنری با متن اعتراض به حضور بانوان در مسابقات والیبال نصب شده و اقدام به جمع‌آوری امضاء برای اعمال ممنوعیت حضور زنان در ورزشگاه‌ها انجام شد.

تصویر این بنر با هدف تخریب دانشجویان انقلابی و همچنین تخریب فرمان «آتش به اختیار» در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است.

با پیگیری‌ها مشخص شد اتحادیه‌ها و تشکل‌های دانشجویی هیچ نقشی در طراحی، ساماندهی و جمع‌آوری امضاء برای طوماری که امروز در اطراف نمازجمعه تهران نصب شده و تصویر آن در حال انتشار در کانال‌های تلگرامی است، نداشته‌اند.

این اقدام مشکوک در راستای تخطئه فرمان آتش به اختیار رهبر انقلاب به دانشجویان و تهیه خوراک رسانه‌ای برای رسانه‌های خاص است و تاکنون هویت طراحان این اقدام مشکوک مشخص نشده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1...8C%D8%A7%D8%B1

با جنگ نرم آشنا بشین !
    هدف این بنر فقط دنیایی مجازیه !
    هدف ایجاد نفرت پراکنی ! دوقطبی کردن جامعه ! تحریف حقیقت ...

شخصی که اینو درست کرده معلوم نیست کیه ، اصلاً عضو دانشجو ها نیست .
    جهت خراب کردن جمله آتش به اختیار رهبره
    جهت نفرت پراکنی و جبهه سازی فکر مردمه
    ...

امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

43. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34133
    تشکـر
    190
    تشکر شده 91 بار در 65 پست
    میزان امتیاز
    8

نرفتن خانم ها ب استادیوم محدودیت نیست ، اتفاقا خانم ها از همه لحاظ آزادند و هستند
    این دلیل نمیشه ک بگیم چون خانم ها ب استادیوم نمیرن و یا اجازه ی ورود آنها به استادیوم داده نمیشه این یعنی خانم ها محدودن و تو خونه زنجیر شدن!
    ب نظرم یه چیزایی باید برای ما خانوما محدود باشه خصوصا تو کشور ما وقتی ی سری چیزارو میبینیم و علنن میدونیم ک عواقب داره ب علت عدم فرهنگ سازی ، پافشاری زیاد برای چیه!
    وقتی میدونیم محیط ورزشگاه برای خانوما مناسب نیست خب میتونیم از تو قاب تلویزیون اون مسابقه رو دنبال کنیم هرچقد دلمون میخواد جیغ بزنیم تشویق کنیم و... چیزی ازمون کم نمیشه البته هرچند تماشای مستقیم جذابتر هستش ولی امنیت مهم تر از تماشای جذاب مسابقه از نزدیک هست
    ویرایش توسط maryam sadat : 06-17-2017 در ساعت 09:42 AM
    امضای ایشان
    اگر من همه قوانین را رعایت کرده بودم هیچوقت به هیچ کجا نمیرسیدم
    مریلین مونرو

45. 2 کاربران زیر از maryam sadat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

این بنر رو حسین الله کرم از پیشکسوت های سپاه و رییس هماهنگی حزب الله با کلی امضا در پایین بنر نصب کرده و در کنار اون عکس یادگاری گرفتند و داشتن امضاهای متفاوت نشان دهنده اشخاص حقیقی و هویت افراد امضا کننده هست.
    الان امکان کپی عکس رو ندارم چون با گوشی آنلاین میشم دوستان میتونن سرچ کنند مشاهده کنند کاملا مشخص هست چه کسانی و با چه هدفی این بنر رو نصب کردند

47. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

48. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

سعی کردم با موبایل کپی کنم و شد
    اگر هر حرفی اینجا نوشته نمیشه دلیل بر ندانستن نیست
    و اگر عرض کردم ورزشگاههای ما از این پس امنیت نداره شاید نظر شخصی بود اما بی دلیل نبود
    ویرایش توسط siavash_en : 06-17-2017 در ساعت 10:55 AM

49. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    امروز در اقدامی مشکوک در نمازجمعه تهران، بنری با هدف تخریب دانشجویان انقلابی و تخطئه فرمان «آتش به اختیار» نصب شد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، ظهر امروز و در حاشیه نمازجمعه تهران، بنری با متن اعتراض به حضور بانوان در مسابقات والیبال نصب شده و اقدام به جمع‌آوری امضاء برای اعمال ممنوعیت حضور زنان در ورزشگاه‌ها انجام شد.

تصویر این بنر با هدف تخریب دانشجویان انقلابی و همچنین تخریب فرمان «آتش به اختیار» در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است.

با پیگیری‌ها مشخص شد اتحادیه‌ها و تشکل‌های دانشجویی هیچ نقشی در طراحی، ساماندهی و جمع‌آوری امضاء برای طوماری که امروز در اطراف نمازجمعه تهران نصب شده و تصویر آن در حال انتشار در کانال‌های تلگرامی است، نداشته‌اند.

این اقدام مشکوک در راستای تخطئه فرمان آتش به اختیار رهبر انقلاب به دانشجویان و تهیه خوراک رسانه‌ای برای رسانه‌های خاص است و تاکنون هویت طراحان این اقدام مشکوک مشخص نشده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

https://www.tasnimnews.com/fa/news/1...8C%D8%A7%D8%B1

با جنگ نرم آشنا بشین !
    هدف این بنر فقط دنیایی مجازیه !
    هدف ایجاد نفرت پراکنی ! دوقطبی کردن جامعه ! تحریف حقیقت ...

شخصی که اینو درست کرده معلوم نیست کیه ، اصلاً عضو دانشجو ها نیست .
    جهت خراب کردن جمله آتش به اختیار رهبره
    جهت نفرت پراکنی و جبهه سازی فکر مردمه
    ...

خدمت شما اینم از نمای دیگه این اقای عینکی هم الله کرم هستش رئیس انصار حزب الله

دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

50. 3 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

اینم متن کاملش :

رییس کنونی شورای هماهنگی حزب‌الله با انتشار بیانیه این تشکل اعلام کرد که دانشجویان حزب‌الله دانشگاه تهران ماننداوّل انقلاب شکل گرفته است تا امر آتش به اختیار امام خامنه‌اى رابه سان بندمیم وصیت نامه به اجرا درآورند.

حسین ‌الله کرم در صفحه اینستاگرام خود بیانیه شوراى هماهنگى حزب‌الله درباره ریشه‌هاى دانشجویان حزب الله نمازجمعه را منتشر کرد که متن آن به این شرح است:

آنگاه که دانشگاه‌ها پس ازپیروزى انقلاب، به کانون اصلى اپوزسیون و محلى براى جذب و یارگیرى تشکیلاتى چریک‌هاى فدایى، منافقین و تبدیل شد، دانشجویان حزب الله نمازجمعه بوجودآمد.

١-دانشجویان حزب الله امر تخلیه ستادهاى جنگى گروهک‌ها را در دانشگاه‌ها دنبال کردند، آنها از اواخر فروردین ١٣٥٩ در پاک‌سازى گروهک‌ها بدلیل کشف رابطه آنان با ضدانقلاب طى سه روز شرکت کردند که در نتیجه تعدادى از آنان مجروح نیز شدند.

٢-دانشجویان حزب الله باردیگرا ز اواسط سال ١٣٧٤در برابر اساتیدغرب‌گرایى قرار گرفتند که ازسوى بخشى ازدولت وقت حمایت مى‌شدند.

٣-این وضعیت اساتید غرب‌گرا را در سال١٣٧٦ به سطح تئورى‌پرداز دولت موسوم به دوّم خرداد ارتقاء داد. برهمین اساس اتحادیه دانشجویان وفارغ التحصیلان حزب الله تشکیل شد و دبیر کل آن ازدانشجویان دانشکده هنر دانشگاه تهران، جانباز٧٠ در صدآقاى حسن سماواتى انتخاب شد، مناظره جانباز٧٠ درصد آقاى دکترتورانى ازفارغ التحصیلان اتحادیه دانشجویان حزب الله وآقاى تاجزاده معاون سیاسى وزارت کشور درآن سال‌ها در شبکه سه سیما پرده از چهره تزویر و سرکوب جریان موسوم به دوّم خرداد در دانشگاه‌ها را برداشت.

٤-آخرین کار دانشجویان حزب الله اعتراض سال گذشته درباره حذف درس رهبر کوچک (ماجراى چگونگى شهادت حسین فهمیده) ازکلاس ششم دبستان بودکه سازمان پژوهش آموزش وپرورش باپذیرش اشتباه قول جبران و بازگرداندن این درس راداد. اما متاسفانه آن را درحذف مطالب شهید نواب صفوى درمقطع متوسطه تکرارکرد، برهمین اساس جبران انحراف‌هاى آموزشى که براساس سند٢٠٣٠یونسکوصورت گرفته در دستور کار اتحادیه قرار دارد.اساس عملکرد اتحادیه بر اجراى بند میم وصیت نامه امام راحل قراردارد.

٥-اینک دانشجویان حزب الله نمازجمعه تهران، ماننداوّل انقلاب شکل گرفته است تا امر آتش به اختیار امام خامنه‌اى رابه سان بندمیم وصیت نامه به اجرا درآورند. آنها متشکل از دانشجویانى‌اند که درنماز جمعه تهران شرکت مى کنند، اکنون دبیرکل آنان از دانشجویان دانشگاه امیرکبیراست وجلسات هفتگى شوراى مرکزى آن هرچهارشنبه عصر در مسجد ارک برگزار می‌شود.

٦- این تشکل شکایت از وزارت ورزش وجوانان دارد که صدها تماشگر دختر و زن را بطور غیرقانونى وغیرشرعى به مسابقات اخیروالیبال مردان کشانده است.

52. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

خدمت شما اینم از نمای دیگه این اقای عینکی هم الله کرم هستش رئیس انصار حزب الله

دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    جناب الله کرم هم بدون اینکه بدونن کی نصب کرده امضا کردن و تایید کارشون کاملاً اشتباهه ، و اگر هم واقعاً کار بچه های خودشونه بازم این کار اشتباهه .

آتش به اختیار برای این چنین کار های نیست . اینجوری فقط جامعه دوقطبی میشه ( موافق و مخالف ) همان چیزی که رهبر گفت نباید باشه .

این حرکت از نظر من اصلاً درست نیست و بهش ایراد وارده .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

54. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود
    نظر اینها کلا این است : زن ها را در خانه زنجیر کنند.نفعش این است که کشور شبیه عربستان بشود چون کشور آبا اجدادیشان است
    فکر بکنید الان دغدغه جهان پیشرفت علم است ما هنوز دغدغه مان این است که حقوق اولیه مان را بستانیم
    نگاه بکنید کلا اینها یک پروژه عربستانیزه کردن کشور را دارند ببینید : زنان را اینگونه , از آنطرف میزنند درختان را میسوزانند, از اینطرف محیط زیست را رها کرده اند خراب بشود, دریاچه ارومیه داشت نابود میشد که اما با فشار جامعه جهانی نتوانستند این پروژه شان را انجام بدهند , از آنور بببینید در تهران هرروز دارند درختان را میبرند جایش خانه میسازند , بعد که تمام فضای سبز کشور متلاش شد بیابانی شد آنوقت خوششان میاید .
    اینها در ذهنشان -یعنی مدینه فاضله اشان- عربستان است , ببینید در همه سیاست ها هم دارند عربستانیزه شدن را جلو میبرند.
    پرچم کشور-زبان کشور-سیاست های محیط زیستی-ممنوعات گسترده بانوان-و....
    بیشتر درد و ناراحتی اینجاست که یکسری همجنسامونم اینا رو راحت میپذیرن و خودشون توی پایمال شدن حقشون کمک میکنن.به قول دوستمون یکسری محدودیت رو بدون دلیل منطقی ایجاد میکنن که زن ها شیر نشن از بقیه حقوقشون اصلیشون حمایت کنن.
    من که واقعا متاسفم.
    ویرایش توسط saba95 : 06-17-2017 در ساعت 04:28 PM

56. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    تشکر شده 115 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    9

..............

58. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34471
    تشکـر
    111
    تشکر شده 53 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    8

بیشتر درد و ناراحتی اینجاست که یکسری همجنسامونم اینا رو راحت میپذیرن و خودشون توی پایمال شدن حقشون کمک میکنن.به قول دوستمون یکسری محدودیت رو بدون دلیل منطقی ایجاد میکنن که زن ها شیر نشن از بقیه حقوقشون اصلیشون حمایت کنن.
    من که واقعا متاسفم.
    سلام،

خواهرم ببخشید، جسارت نباشه. به نظرم شما مطلب رو کمی برای خودتون باز کنید. من نمی‌دونم شما مسلمون هستید یا فمنیست. اگه فمنیست هستید خوب چیزی نمی‌تونم بگم.
    اما اگه مسلمون هستین، تو این جور مسائل حداقل دیدگاه اسلام رو بشناسین. اگه هم اسلام رو قبول ندارین حداقل تو دام افکار فمنیستی نیفتین. چیزی که من به مرور فهمیدم فمنیست تو ایران وسیله‌ای برای مخالفت با اسلام هست. در کشورهای دیگه نمی‌دونم هدفشون چی هست. البته جایی شنیدم (مطمئن نیستم) انگیزه ابتدایی برای گسترش فمنیست توسط سرمایه‌دارها در انقلاب صنعتی کلید خورد تا نیروی کار بیشتر و البته ارزانتر بتوانند جذب کنند (البته انگیزه پشت صحنه بود وگرنه انگیزه ظاهری برابری مرد و زن بود).
    تو فمنیست مطالب خوبی گفته میشه اما یه چیزی که هست تو فمنیست حجب و حیا برای زن اصلا ارزش محسوب نمیشه و حتی مادر بودن. این فمنیست اگه عرضه داشتن جلوی قاچاق زنها و تولید انبوه فیلم‌های غیراخلاقی رو می‌گرفتن که جز توهین به زن چیز دیگه‌ای نیست.

59. کاربران زیر از askquest120 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34471
    تشکـر
    111
    تشکر شده 53 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود
    نظر اینها کلا این است : زن ها را در خانه زنجیر کنند.نفعش این است که کشور شبیه عربستان بشود چون کشور آبا اجدادیشان است
    فکر بکنید الان دغدغه جهان پیشرفت علم است ما هنوز دغدغه مان این است که حقوق اولیه مان را بستانیم
    نگاه بکنید کلا اینها یک پروژه عربستانیزه کردن کشور را دارند ببینید : زنان را اینگونه , از آنطرف میزنند درختان را میسوزانند, از اینطرف محیط زیست را رها کرده اند خراب بشود, دریاچه ارومیه داشت نابود میشد که اما با فشار جامعه جهانی نتوانستند این پروژه شان را انجام بدهند , از آنور بببینید در تهران هرروز دارند درختان را میبرند جایش خانه میسازند , بعد که تمام فضای سبز کشور متلاش شد بیابانی شد آنوقت خوششان میاید .
    اینها در ذهنشان -یعنی مدینه فاضله اشان- عربستان است , ببینید در همه سیاست ها هم دارند عربستانیزه شدن را جلو میبرند.
    پرچم کشور-زبان کشور-سیاست های محیط زیستی-ممنوعات گسترده بانوان-و....
    سلام،
    پسر خوب چرا اینقدر اسلام رو مسخره و به اسلام توهین می‌کنین؟ اگه با اسلام مشکل داری اینجا جاش نیست. افراد و سایت‌هایی تخصصی (دینی و ضد دینی) هستن برین اونجا بحث کنین.

61. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط askquest120 نمایش پست ها
    سلام،

خواهرم ببخشید، جسارت نباشه. به نظرم شما مطلب رو کمی برای خودتون باز کنید. من نمی‌دونم شما مسلمون هستید یا فمنیست. اگه فمنیست هستید خوب چیزی نمی‌تونم بگم.
    اما اگه مسلمون هستین، تو این جور مسائل حداقل دیدگاه اسلام رو بشناسین. اگه هم اسلام رو قبول ندارین حداقل تو دام افکار فمنیستی نیفتین. چیزی که من به مرور فهمیدم فمنیست تو ایران وسیله‌ای برای مخالفت با اسلام هست. در کشورهای دیگه نمی‌دونم هدفشون چی هست. البته جایی شنیدم (مطمئن نیستم) انگیزه ابتدایی برای گسترش فمنیست توسط سرمایه‌دارها در انقلاب صنعتی کلید خورد تا نیروی کار بیشتر و البته ارزانتر بتوانند جذب کنند (البته انگیزه پشت صحنه بود وگرنه انگیزه ظاهری برابری مرد و زن بود).
    تو فمنیست مطالب خوبی گفته میشه اما یه چیزی که هست تو فمنیست حجب و حیا برای زن اصلا ارزش محسوب نمیشه و حتی مادر بودن. این فمنیست اگه عرضه داشتن جلوی قاچاق زنها و تولید انبوه فیلم‌های غیراخلاقی رو می‌گرفتن که جز توهین به زن چیز دیگه‌ای نیست.

ورزشگاه رفتن خانما چه ربطی به حیا داره؟؟؟

چطور اون زمانی که بحث صیغه شدن پیش میاد حیا وجود نداره سر ورزشگاه رفتن حیا میاد بیرون؟

62. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

چرا این چند ساله که دارند زن و دخترهای ایرانی رو صیغه عربها میکنند در مشهد امثال این آقا رگ گردنش باد نکرده بنر نصب کنه
    الله کرم و مسعود ده نمکی همان بوقچی ها و چماق دارهایی بودن که دهه 70 به کوی دانشگاه حمله کردند و بچه های مردم رو از خوابگاه با گفتن یا زهرا پایین مینداختند
    دست امثال این ها برای مردم رو شده است
    حالا مگر همه مسائل و مشکلات جامعه ما و زن ها حل شده فقط ورزشگاه رفتن باقی مانده
    واقعا در این شرایط تا زمانی که امنیت برقرار نباشه بهتر هست خانم ها ورزشگاه حضور پیدا نکنند از خانه بازی ها رو تماشا کنید

64. 3 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

چرا این چند ساله که دارند زن و دخترهای ایرانی رو صیغه عربها میکنند در مشهد امثال این آقا رگ گردنش باد نکرده بنر نصب کنه
    الله کرم و مسعود ده نمکی همان بوقچی ها و چماق دارهایی بودن که دهه 70 به کوی دانشگاه حمله کردند و بچه های مردم رو از خوابگاه با گفتن یا زهرا پایین مینداختند
    دست امثال این ها برای مردم رو شده است
    حالا مگر همه مسائل و مشکلات جامعه ما و زن ها حل شده فقط ورزشگاه رفتن باقی مانده
    واقعا در این شرایط تا زمانی که امنیت برقرار نباشه بهتر هست خانم ها ورزشگاه حضور پیدا نکنند از خانه بازی ها رو تماشا کنید
    کجای ایران زن ها را دارن صیغه عربها میکنن ؟

آقا سیاوش بنده مخالف این حرکت الله کرم هستم .

اما اینکه بدون مدرک و سند از روی شایعه بگیم فلانی و فلانی گذشته چنین کار های میکردن ، درست نیست .

بهتره مواظب باشیم تاریخ تحریف نکنیم ، و جای شهید و جلاد عوش نشه .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

66. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

کجای ایران زن ها را دارن صیغه عربها میکنن ؟

آقا سیاوش بنده مخالف این حرکت الله کرم هستم .

اما اینکه بدون مدرک و سند از روی شایعه بگیم فلانی و فلانی گذشته چنین کار های میکردن ، درست نیست .

بهتره مواظب باشیم تاریخ تحریف نکنیم ، و جای شهید و جلاد عوش نشه .
    آقا رضا یک موضوع کاملا واضح هست که کرور کرور زن های ایرانی رو در مشهد برای عراقی ها و عربها صیغه میکنند و حتی علنا در تریبون ها به طور غیرمستقیم اعلام میکنند.
    سال 78 من بیست سال داشتم و دانشجو بودم... به چشم دیدیم چیزهایی که الان شما فقط حرفش رو میشنوید
    جای شهید و جلاد و ظالم و مظلوم سالهاست عوض شده
    بگذریم برادر

67. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

آقا رضا یک موضوع کاملا واضح هست که کرور کرور زن های ایرانی رو در مشهد برای عراقی ها و عربها صیغه میکنند و حتی علنا در تریبون ها به طور غیرمستقیم اعلام میکنند.
    سال 78 من بیست سال داشتم و دانشجو بودم... به چشم دیدیم چیزهایی که الان شما فقط حرفش رو میشنوید
    جای شهید و جلاد و ظالم و مظلوم سالهاست عوض شده
    بگذریم برادر
    والا از نظر شرعی هم این چیزی که شما میگین ممکن نیست .
    حتی زنی که صیغه میشه باید بعد تمام شدن مدت ازدواج موقت باید نزدیک دوماه عده نگه داره .
    و...
    این شایعه ها که در مورد فاحشه خونه های اسلامی در مشهد میگن دروغی بیش نیست .

حتی اگر خانه فحشا ای بوده باشه و دیدن ، که مطمعن چه مشهد چه تهران ... هستن ، ربطی به اسلام نداره و اعمالشون ضد دینه !

در مورد تاریخ هم زبیر هم کنار حضرت علی بود ، حتی به خاطر حضرت زهرا شمشیر کشید .
    اما بعداً جلوی حضرت علی ایستاد و در راه نا حق حتی جان داد .

پس بهتره مواظب باشیم ، فاصله میان حق و باطل میتونه اندازه یک تار مو باشه .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

69. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

والا از نظر شرعی هم این چیزی که شما میگین ممکن نیست .
    حتی زنی که صیغه میشه باید بعد تمام شدن مدت ازدواج موقت باید نزدیک دوماه عده نگه داره .
    و...
    این شایعه ها که در مورد فاحشه خونه های اسلامی در مشهد میگن دروغی بیش نیست .

حتی اگر فاحشه خانه ای بوده باشه و دیدن ، که مطمعن چه مشهد چه تهران ... هستن ، ربطی به اسلام نداره و اعمالشون ضد دینه !

در مورد تاریخ هم زبیر هم کنار حضرت علی بود ، حتی به خاطر حضرت زهرا شمشیر کشید .
    اما بعداً جلوی حضرت علی ایستاد و در راه نا حق حتی جان داد .

پس بهتره مواظب باشیم ، فاصله میان حق و باطل میتونه اندازه یک تار مو باشه .
    وقتی چنین مکان هایی دایر هست و خود عربها هم با آب و تاب تعریف میکنند و مردم از نزدیک دیدند و آقایان میگویند مردهای عراقی بوی فلان امام را میدهند و.. حالا شما فکر کنید نیست
    بهتره بفرمایید مراقب باشند چون رویه ما از اول یک جور بوده آن کسی هم که الان تغییر رویه میده قبول نیست چون حزب باد هست بهتر هست کنار بایسته تا اینکه مثلا بخواهد خطاهای فاحش قبل رو جبران کنه...
    ویرایش توسط siavash_en : 06-17-2017 در ساعت 07:27 PM

70. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

71. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

وقتی چنین مکان هایی دایر هست و خود عربها هم با آب و تاب تعریف میکنند و مردم از نزدیک دیدند و آقایان میگویند مردهای عراقی بوی فلان امام را میدهند و.. حالا شما فکر کنید نیست
    بهتره بفرمایید مراقب باشند چون رویه ما از اول یک جوز بوده آن کسی هم که الان تغییر رویه میده قبول نیست چون حزب باد هست بهتر هست کنار بایسته تا اینکه مثلا بخواهد خطاهای فاحش قبل رو جبران کنه...
    من که نگفتم فحشا خانه وجود نداره ! ( اگه وجود نداشت این هم خانه فحشا دولت نمیگرفت )

میگم اگر وجو داره مورد تایید اسلام و این جامعه نیست ، پس بهتره به تهمت و شایعه ها که میگن اسلامیه برچسب تایید نزنیم .

همین عربا این خانه های فحشا را دایر میکنن و هزینه هاش هم میدن ، شایعه هاش هم میسازن ، بعد فیلم میگیرن به اون وهابی ها و داعشی ها نشون میدن میگن ایرانه ، این شیعه است .

بعد همون داعشی به خودش انتحاری میبنده میاد ایران خودش را منفجر میکنه و... ، به این خیال که ناهار هم میره پیش پیامبر .

نه تنها فقط این ، بلکه حتی مراسم های سوگواری محرم بدعت آمیز را هم آنها با چند دست واسطه باعث برپا کردن میشن ، پول میدن فقط فلان مداح باشه با فلان دستگاه ها ، و فلان سبک ...

و...

بعدش هم نگفتم کسی تغییر رویه داده ، منظور اینه که اونای که موافق حق بودن بر علیه شدن ، چه برسه اونای که از اول مخالف بودن .

یک کشور را با شایعه میشه فتح کرد !
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

72. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

من که نگفتم فحشا خانه وجود نداره ! ( اگه وجود نداشت این هم خانه فحشا دولت نمیگرفت )

میگم اگر وجو داره مورد تایید اسلام و این جامعه نیست ، پس بهتره به تهمت و شایعه ها که میگن اسلامیه برچسب تایید نزنیم .

همین عربا این خانه های فحشا را دایر میکنن و هزینه هاش هم میدن ، شایعه هاش هم میسازن ، بعد فیلم میگیرن به اون وهابی ها و داعشی ها نشون میدن میگن ایرانه ، این شیعه است .

بعد همون داعشی به خودش انتحاری میبنده میاد ایران خودش را منفجر میکنه و... ، به این خیال که ناهار هم میره پیش پیامبر .

نه تنها فقط این ، بلکه حتی مراسم های سوگواری محرم بدعت آمیز را هم آنها با چند دست واسطه باعث برپا کردن میشن ، پول میدن فقط فلان مداح باشه با فلان دستگاه ها ، و فلان سبک ...

و...

یک کشور را با شایعه میشه فتح کرد !
    باید جلویش گرفته شه بالاخره واسه چی عربها بایست با زن های ما هر کاری دوست دارند انجام بدن.ببخشید بی ناموسی که شاخ و دم نداره والا بی ناموسیه هرزگیه.
    حرف منم این هست عوض این کارها جلوی اصل کاری ها رو بگیرند حالا یه دختربچه ای که تفریح نداره میره یه کم ذوق میکنه یه بازی میبینه کار نادرست انجام میده یا اون کسی که این کارها رو انجام میده و باعث و بانیش هست.
    خوبه شما هم کارهای یکی مثل الله کرم رو قبول نداری شما سن وسالی نداری نمیدونی.بچه هایی که آن سال کشته شدند امید و آرزوی یک خانواده بودند میتوانستند الان برای خودشان کسی باشند خانواده داشته باشند آنوقت چی شد یکی مثل این آقا هنوز بنر میزنه زن وبچه مردم رو تهدید میکنه امنیت کشور رو به مخاطره میندازه یکی هم مثل ده نمکی میلیاردی پول میگیره فیلم سازی میکنه.
    یادآوریش ناراحتم میکنه
    خدا عاقبت مردم ما رو به خیر کنه

73. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

74. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

باید جلویش گرفته شه بالاخره واسه چی عربها بایست با زن های ما هر کاری دوست دارند انجام بدن.ببخشید بی ناموسی که شاخ و دم نداره والا بی ناموسیه هرزگیه.
    حرف منم این هست عوض این کارها جلوی اصل کاری ها رو بگیرند حالا یه دختربچه ای که تفریح نداره میره یه کم ذوق میکنه یه بازی میبینه کار نادرست انجام میده یا اون کسی که این کارها رو انجام میده و باعث و بانیش هست.
    خوبه شما هم کارهای یکی مثل الله کرم رو قبول نداری شما سن وسالی نداری نمیدونی.بچه هایی که آن سال کشته شدند امید و آرزوی یک خانواده بودند میتوانستند الان برای خودشان کسی باشند خانواده داشته باشند آنوقت چی شد یکی مثل این آقا هنوز بنر میزنه زن وبچه مردم رو تهدید میکنه امنیت کشور رو به مخاطره میندازه یکی هم مثل ده نمکی میلیاردی پول میگیره فیلم سازی میکنه.
    یادآوریش ناراحتم میکنه
    خدا عاقبت مردم ما رو به خیر کنه
    باز برگشتیم سر خونه اول ،
    وقتی چیزی به اسم این شایعه ها وجود نداره جلویی چی رو بگیرن ؟!
    میگین باید جلوش گرفته بشه انگار دولت و مردم موافق فحشا خانه ها است !

بازم که تکرار شایعه ها ، بگذریم .

فقط مواظب باشین جای جلاد و شهید عوض نشه .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

75. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

باز برگشتیم سر خونه اول ،
    وقتی چیزی به اسم این شایعه ها وجود نداره جلویی چی رو بگیرن ؟!
    میگین باید جلوش گرفته بشه انگار دولت و مردم موافق فحشا خانه ها است !

بازم که تکرار شایعه ها ، بگذریم .

فقط مواظب باشین جای جلاد و شهید عوض نشه .
    یک جیز رو دوستانه میگم هیجوقت با انکار کردن نمیتونی حقیقت رو کتمان کنی
    فراموش نکن
    خودت رو به خواب نزن جون کسی که خوابیده رو میشه بیدار کرد کسی که خودش رو به خواب زده رو نمیشه یک روز به خودت میای که دیر شده
    خواه پند گیر خواه ملال!
    بحثی که پیش اومد رو میخوام جمع کنم چون امشب همسرم رو برای درمان سفر میبرم نیستم که جواب بدم
    حرفی سخنی...؟

76. 3 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

77. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

یک جیز رو دوستانه میگم هیجوقت با انکار کردن نمیتونی حقیقت رو کتمان کنی
    فراموش نکن
    خودت رو به خواب نزن جون کسی که خوابیده رو میشه بیدار کرد کسی که خودش رو به خواب زده رو نمیشه یک روز به خودت میای که دیر شده
    خواه پند گیر خواه ملال!
    بحثی که پیش اومد رو میخوام جمع کنم چون امشب همسرم رو برای درمان سفر میبرم نیستم که جواب بدم
    حرفی سخنی...؟
    به هر حال من مشهد هستم دور نیست از من ، چیزی به اسم فاحشه خانه اسلامی که قانونی باشه ندیدم و نداریم . ( شایعه ساختن که ایرانی ها برای عربا فاحشه خونه ساختن )

زمان انقلاب هم به امام خمینی وصله میچسبوندن ، الان هم میچسبونن .

حالا شما میخوایین بپذیرید یا نه .

منم بحث بیشتر از این رو صلاح نمیدونم .

به حق همین شبای عزیز ان شاء الله همسرتون خوب میشن .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

78. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

79. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط askquest120 نمایش پست ها
    سلام،

سلام
    الان این مطالب به من چه ربطی داشت اقای محترم؟چه ربطی به موضوع ورزشگاه رفتن بانوان داشت؟!!!!من اصلا با بیحیایی و فساد موافق که نیستم هیچ و نظرم اینه حیا نه تنها برای زن بلکه برای مرد هم به همون میزان تعریف شده.فقط متوجه نشدم چه ربطی به من داشت الان من کار اشتباهی میکنم میگم دارن با این کارای متعصبانه که استارتر در موردش تاپیک زدن در حق زنها کوتاهی و ظلم میکنن؟اخه چرا همه مسائل رو با هم یکی میکنید!!!!!!!!!!!!!
    من در موردتون حرفی نمیزنم که قضاوت اشتباه کرده باشم چون نمیشناسم شما رو اما حدس میزنم با این نقل قولی که از من کردین از دسته ادمایی هستید که وقتی زن ها میخوان از حق طبیعی شون دفاع کنن روشون برچسب فمینیسم میزنید و تفکرتون سریع میره به سمت بی بند و باری و فساد .
    ویرایش توسط saba95 : 06-17-2017 در ساعت 09:47 PM

80. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

81. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    میزان امتیاز
    8

خخخخ

من پست اصلی خود سام رو نخونده بودم... تازه خوندم متن اون بنرو ...

خخخخ

باز هم بنظرم فعلنه هنوز ملت ما همچین جنبه ای رو ندارن...

باید قانون گذاری بشه در موردش و آیین نامه تنظیم بشه.

واسه مشکلاتی که پیش خواهد اومد هم راه حلی پیدا بشه...
    ویرایش توسط Mohsen123 : 06-17-2017 در ساعت 09:53 PM
    امضای ایشان

82. کاربران زیر از Mohsen123 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

83. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam sadat نمایش پست ها
    نرفتن خانم ها ب استادیوم محدودیت نیست ، اتفاقا خانم ها از همه لحاظ آزادند و هستند
    این دلیل نمیشه ک بگیم چون خانم ها ب استادیوم نمیرن و یا اجازه ی ورود آنها به استادیوم داده نمیشه این یعنی خانم ها محدودن و تو خونه زنجیر شدن!
    ب نظرم یه چیزایی باید برای ما خانوما محدود باشه خصوصا تو کشور ما وقتی ی سری چیزارو میبینیم و علنن میدونیم ک عواقب داره ب علت عدم فرهنگ سازی ، پافشاری زیاد برای چیه!
    وقتی میدونیم محیط ورزشگاه برای خانوما مناسب نیست خب میتونیم از تو قاب تلویزیون اون مسابقه رو دنبال کنیم هرچقد دلمون میخواد جیغ بزنیم تشویق کنیم و... چیزی ازمون کم نمیشه البته هرچند تماشای مستقیم جذابتر هستش ولی امنیت مهم تر از تماشای جذاب مسابقه از نزدیک هست
    با تمام احترامی که براتون قائلم خیلی نظر بی منطقی دادین

شما به هیچ وجه جای دیگران نیستید که علاقه و ارزو درک کنید

چیزی که به راحتی قابل حل هست چرا باید صورت مسئله رو حل کنن به جای فرهنگ سازی

تا وقتی فرهنگ سازی نشه جهان سومی هستیم

چرا تو کشورهای دیگه این چیزا عادی تو کشور به جمهوری اسلامی ایران که شعار ازادی میدن این چیزایی سطحی باید از زنان مملکت ما گرفته بشه ....
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

84. 3 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد