صفحه 10 از 23 ... 8910111220 ...
نمایش نتایج: از 451 به 500 از 1134

موضوع: بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

387184
  1. بالا | پست 451

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41172
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba_l3 نمایش پست ها
    چون شما اکانتت فیکه و عکسی گذاشتی اصلا مال خودت نبود
    زود قضاوت کردی، بیا تا بهت ثابت کنم

2. کاربران زیر از حامد_زنپوش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 452

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42324
    تشکـر
    0
    تشکر شده 18 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام فریبا جون، عکسات رو بفرست عزیزم، منتظرم. این دوستمون هم زنپوشه من عکساش رو دیدم. حالا نمیدونم تو چطور میگی که فیک هست.

4. کاربران زیر از Jonathan4 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 453

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    تشکر شده 164 بار در 113 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Jonathan4 نمایش پست ها
    سلام فریبا جون، عکسات رو بفرست عزیزم، منتظرم. این دوستمون هم زنپوشه من عکساش رو دیدم. حالا نمیدونم تو چطور میگی که فیک هست.
    فرستادم عکس های 3 نمونه چهره متفاوت من می بینی با قبل از گریم و بعد گریم بعدش نظزت بگو برای همه

6. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 454

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط M2zh نمایش پست ها
    سلام. چند ماه پیش رفته بودم خونه رفیقم(اسی). مامان باباهای ما با هم رفته بودن کربلا. قرار بود حدود یک هفته ای که والدینمون و خواهرش نیستن اونجا بمونم.منم که زنپوش بودم ازش خواستم بهم اجازه بده که از لباسای خواهرش استفاده کنم.اون اولش راضی نبود ولی با اصرار زیاد من بالاخره قبول کرد و قرار شد تمام اون مدت رو به صورت شبانه روزی من با لباس زنانه اونجا بمونم و بشیم دوست پسر و دوست دختر.
    رفتم تو اتاق خواهر دوستم. شروع کردم به گشتن تو کمد ها و کشوها تا لباس دلخواهم رو پیدا کنم.یهو اسی داد زد که اتاق خواهرم رو بهم نریزی !. بالاخره جای شورت و سوتین ها رو پیدا کردم. یه سوتین مشکی با یه شورت توری مشکی پوشیدم و دو تا روسری نرم رو داخل سوتین گذاشتم تا سینه هام زیر لباس برجسته به نظر بیان.یه بلوز قرمز دخترانه خوشگل پوشیدم. جوراب شلواری رنگ پا و یه شلوار جین آبی رنگ کشی پوشیدم. یه مانتوی ساده جلو بسته مشکی بلند پوشیدم و بعد از بستن دکمه هاش، یه مقنعه مشکی سرم کردم.یه کیف زنانه هم انداختم رو کولم .البته قبل از همه اینکارها اول خودم رو آرایش کرده بودم.
    لازمه که توضیح بدم پوست روشن و چشمای روشن موهای بلوندی هم دارم که بلندشون کردم. خلاصه اینکه بدون آرایش هم با اون لباسها شبیه دخترا بودم.
    وقتی از اتاق اومدم بیرون و اسی منو با اون سر و وضع دید کلی تعجب کرد. من رفتم رو مبل نشستم اسی هم اومد روبروم نشست. ازم پرسید اولین باره خودت رو این شکلی میکنی؟ منم شروع کردم به تعریف کردن که نه و خاطراتم رو گفتن.
    سخت مشغول تعریف خاطراتم بودم که یهویی در خونه باز شد و بابا و مامان و خواهر اسی اومدن تو. اسی بدون سلام کردن گفت مگه قرار نبود که شما تا یک هفته برید مسافرت؟!!!!!!!! باباش گفت خواست خدا بود تا مسافرت ما کنسل بشه و ما برگردیم خونه و مچ تو رو بگیریم. حالا مکان گیر آوردی و میری دختر مردم رو میاری خونه من؟ هر چی من و اسی خواستیم یه توضیحی بدیم نشد که نشد. در واقع نمیذاشت حرف بزنیم. یهو به من تشر زد که از خونه من گمشو بیرون دختره ی هرزه کثافت بی چشم و رو. و به زور منو از خونه بیرون کرد و کیف رو کوبوند تو صورتم. منم به زور یه کفش زنونه پیدا کردم که اندازم باشه. مشکل اینجا بود که اون کفش یکم پاشنه بلند بود.
    با ناراحتی اومدم بیرون و کلی دلشوره داشتم که با اون سر و وضع کجا برام.موقع ظهر بود و منم گرسنه بودم.تو کیف رو گشتم تا پولی چیزی پیدا کنم.اما فقط ۵ هزار تومن پول، یه عالمه لوازم آرایش، یه نوار بهداشتی و یه کارت پیدا کردم که رمزش رو بلد نبودم.شانسی که آوردم این بود که گوشیم رو گذاشته بودم تو جیب مانتوم. به اسی زنگ زدم .گفتم چیکار کنم حالا؟اونم گفت هر کار میکنی فقط سمت خونه ما نیا که بابام میکشتت.منم رمز کارت رو ازش گرفتم و رفتم از عابر بانک یکم پول گرفتم. با اون پول رفتم یه ساندویچ خوردم، بعدشم رفتم تو پارک بشینیم که یکم زمان بگذره تا ببینم چه خاکی تو سرم بریزم. اما پسرهای مزاحم تو پارک کلافم کرده بودن و مرتب بهم تیکه نینداختن. بعد از کلی فکر کردن گفتم بهترین کار اینه که برم خونه خودمون.
    ادامه دارد.
    این داستان رایی ها جاش اینجا نیست می تونید یه تایپیک جدید تشکیل بدید و هرچرت و پرتی خواست توش بنویسید ....تمام تخیلی و خیلی ...

8. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 455

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42324
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba_l3 نمایش پست ها
    فرستادم عکس های 3 نمونه چهره متفاوت من می بینی با قبل از گریم و بعد گریم بعدش نظزت بگو برای همه
    ممنون. ولی فقط یه دونه عکس با گریمت بود که خب چیزی رو مشخص نمیکنه. میتونه برای هر کسی باشه. به نظرت الان درسته که منم بگم عکست فیکه و کلا برای یه نفر دیگست. چون تو خیلی راحت این رو برای عکس دوستم گفتی.

10. کاربران زیر از Jonathan4 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 456

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

ممنون. ولی فقط یه دونه عکس با گریمت بود که خب چیزی رو مشخص نمیکنه. میتونه برای هر کسی باشه. به نظرت الان درسته که منم بگم عکست فیکه و کلا برای یه نفر دیگست. چون تو خیلی راحت این رو برای عکس دوستم گفتی.
    من حدود ۱۰۰۰۰ عکس از خودم دارم همه از روبه رو و با چهره ولی وقتی برایوشما یه عکسی ارسال میدشه از پشت نه چهره داره تازه با لباسی هست که اصلا اینجا مرسوم نیست و اسمی که کنارش نوشته شده شما چی فکر می کنید بعدش اینجا جایی نیست که من بخوام چیزی ادعا کنم و محکوم بشم من الان هرچی هستم برای خودم هستم فقط برای کمک به دوستانی هستن که اینجا مثل خودم باشنه نه کسی که بیاد اینجا و الکی بلوف بزنه ...بدبختانه اینجا ایرانه جایی که هرکسی فقط قصد سو اسنفاده داره و پشت این همه اکانت ففط خدا میدونه چی هست و کی هست ....موفق باشید دوستان ...به منم مربوط نیست درست می گید مثل بقیه فقط باید بشینی و نگاه کنی همین ...حالا هرکسی واقعا اونی که می گه هست باشه خوش به حالش اونیم که بولوفش می زنه بازم خوش به حالش
    ویرایش توسط fariba_l3 : 12-04-2019 در ساعت 10:11 AM

12. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 457

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42324
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

منو این دوستم تو گروه زنپوشی هستیم، خیلی هم با عکس رد وبدل کردیم. حرف من اینه که چطور با یه عکس قضاوت میکنی و طرف رو بلاک میکنی. حداقلش اینه که اگه شک داری میتونی بگى که عکس با نوشته یا هر نشونه ای که میخوای بگیره. اون دوستم خیلی ناراحته الان. میخواست بالاخره از تو که واردتر هستی کمک بگیره

14. کاربران زیر از Jonathan4 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 458

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42324
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

در مورد چهره هم، خیلیا نمیخوان عکس صورتشون مشخص باشه (به هر دلیلی). در مورد اسم کنار عکس هم اسم زنونه اش هست. پس اگه سر حرفت که کمک به بقیه هست، هستی لطفا بهش پیام بده.

16. کاربران زیر از Jonathan4 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 459

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

منو این دوستم تو گروه زنپوشی هستیم، خیلی هم با عکس رد وبدل کردیم. حرف من اینه که چطور با یه عکس قضاوت میکنی و طرف رو بلاک میکنی. حداقلش اینه که اگه شک داری میتونی بگى که عکس با نوشته یا هر نشونه ای که میخوای بگیره. اون دوستم خیلی ناراحته الان. میخواست بالاخره از تو که واردتر هستی کمک بگیره
    اسم گروه برام بفرست....من یه بار اعتماد کردم خیلی برام بد شد دیگه نمی تونم به راحتی به کسی اعتماد کنم اگه واقعا خودشه می تونه جلب اعتماد کنه من حاضرم حتی روزایی که بیرونم تو اینستا لایو بزارم که مطمن بشه ولی اعتماد کردن یه کم سخته برای کسی که یه بار گزیده شده

18. کاربران زیر از fariba_l3 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 460

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42324
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

میدونم چی میگی. تو تلگرام بهش پیام بده تا گروه رو برات بفرسته

20. بالا | پست 461

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

میدونم چی میگی. تو تلگرام بهش پیام بده تا گروه رو برات بفرسته
    بگو پیام بده...من پاک کردم ذخیره نکردم

21. بالا | پست 462

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42324
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

بلاکش کردی پیغامش نمیاد برات. لطفاً بهش پیام بده
    ممنون ازت
    ویرایش توسط Jonathan4 : 12-04-2019 در ساعت 01:09 PM

22. کاربران زیر از Jonathan4 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 463

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42945
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام

24. بالا | پست 464

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42945
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من بیست و پنج سالمه .من از بچگی همیشه یه حسی به پوشیدن لباس زنانه داشتم .در ضمم با جنس مخالفام رابطه داشتم .تا چن سال پیش فکر میکردم فقط من همین مشکلو دارم وی خب از طریق فضای مجازی متوجه شدم که خیلیا هستن مث من این حسو دارن .از همون بچگی با دیدن یک نوع لباس بلند زنانه که پوشیده بود به لبتس زنانه حس پیدا کردم .با دیدن این نوع لباسا همیشه به زنا حسودی میکردم و دوست داشتم تنم کنم و مث اونا باشم و خونه دار و بچه داری کنم .هر وقت تنها میشدم سریع میرفتم سراغشون و با پوشیدنشون حس خوبی بهم دست میداد .بزرگتر که شدم هر وقت خونخ تنها میشدم این لباسا رو تنم میکردم و خونخ داری میکردم خیلی حس خوبی بهم میداد جارو میزدم ظرفا رو میشستم آشپزی میکردم و .. و حتی یه بار دلو به دریا زدم و با این لباسا میرفتم دم در و بیرونو دید میزدم حتی یه بار با چادر رفتم بیرون.گاهی وقتا ارزو میکردم کاش یه زن واقعی بودم این لباس بلندا رو میپوشیدم و چادر سرم میکردم ...هنوزم این حسو دارم نمیدونم به نظرتون چیکار کنم

25. کاربران زیر از Kobra1995 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 465

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42945
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خستم از زندگی

27. بالا | پست 466

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42324
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

سلام، اکثر کسایی که تو این پیج هستن تقریباً مشابه خودت هستن، از جمله من

28. کاربران زیر از Jonathan4 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 467

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    42324
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Kobra1995 نمایش پست ها
    سلام من بیست و پنج سالمه .من از بچگی همیشه یه حسی به پوشیدن لباس زنانه داشتم .در ضمم با جنس مخالفام رابطه داشتم .تا چن سال پیش فکر میکردم فقط من همین مشکلو دارم وی خب از طریق فضای مجازی متوجه شدم که خیلیا هستن مث من این حسو دارن .از همون بچگی با دیدن یک نوع لباس بلند زنانه که پوشیده بود به لبتس زنانه حس پیدا کردم .با دیدن این نوع لباسا همیشه به زنا حسودی میکردم و دوست داشتم تنم کنم و مث اونا باشم و خونه دار و بچه داری کنم .هر وقت تنها میشدم سریع میرفتم سراغشون و با پوشیدنشون حس خوبی بهم دست میداد .بزرگتر که شدم هر وقت خونخ تنها میشدم این لباسا رو تنم میکردم و خونخ داری میکردم خیلی حس خوبی بهم میداد جارو میزدم ظرفا رو میشستم آشپزی میکردم و .. و حتی یه بار دلو به دریا زدم و با این لباسا میرفتم دم در و بیرونو دید میزدم حتی یه بار با چادر رفتم بیرون.گاهی وقتا ارزو میکردم کاش یه زن واقعی بودم این لباس بلندا رو میپوشیدم و چادر سرم میکردم ...هنوزم این حسو دارم نمیدونم به نظرتون چیکار کنم
    تا زمانی که به زندگی عادیت ضربه ای وارد نکنه مشکلی نداره. اگر اختیارش از دستت خارج بشه میتونه برات دردسر ساز بشه به خصوص بعد از ازدواج. چون اکثر زنها با این مساله کنار نمیان

30. کاربران زیر از Jonathan4 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 468

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42368
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.چرا یه مدتیه سایت خلوت شده؟

32. کاربران زیر از M2zh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 469

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42368
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

امروز به سرم زد که با لباس زنونه برم بیرون. برای همینم با خواهر دوقولوم صحبت کردم و راضیش کردم بجاش برم دانشگاه. الان تو حیاط دانشگاه با دوستام ( در واقع دوستای خواهرم) نشستیم. اتفاقا ازین فاطی کماندوها بهم گیر دادن که مقنعه ام رو درست کنم چون تقریبا از سرم افتاده بود. جالب اینجاست که تازه فهمیدم نامزدم شیما چه جونوریه . چون منو با خواهرم اشتباه گرفته همه چیزشو داره تعریف میکنه . دو تا دوست پسر دیگه داره و همین الان داره میره خونه یکی شون. خدا رو شکر که زودتر فهمیدم .
    با توجه به اتفاقی که برام پیش اومده به همه پسرا توصیه میکنم مثل من یه بار لباس دخترونه بپوشن و با دوست دخترشون به عنوان یه دختر بیرون برن تا مثل من گول نخورن.

34. کاربران زیر از M2zh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 470

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42945
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

در حال حاضر تو وضعیت روحی خیلی بدیم حدود یه ماه پیش از دوست دخترم جدا شدم و سربازم هستم ..یعنی این سربازی تو این شرایط مث نمک رو زخمه.وقتی که دوست دخترم بود همه چی عادی بود و فقط بعضی وقتا تو تنهایی زن پوشی میکردم و هیچ دردسری برام درست نمیکرد اما بعد جداییمون واقعا حالم بده تاثیر شکست عاطفی برای امثال ماها بیشتر از پسرای دیگس یعنی به مرز خودکشی رسیدم اما جراتشو ندارم فقط میتونم واسه خودم آرزوی مرگ کنم تنهایی خیلی سخته برام

36. کاربران زیر از Kobra1995 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 471

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42945
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خوشحالم که اینجا با کسایی سر و کار دارم که حس منو درک میکنن .چون قبلا فکر میکردم بیمارم و از خودم گاهی وقتا خجالت میکشیدم و همیشه سعی میکردم ترک کنم زنپوشیو ..ولی همیشه بهم حس خوبی میداد و همچنان میده پوشیدن لباسای بلند زنانه خونه داری ..حس زنونگیو دوست دارم ولی خب متاسفانه تو شرایط بدیم هم درگیر سربازی لعنتی هم غم جدا شدن از همدم زندگیم هم این که نمیتونم راحت زنپوشی کنم میدونی من یه ماهه تو خلوت خودم گریه میکنم برا دوست دخترم ..این روزام خیلی داره به سختی میگذره واقعا دیگه نمیدونم چی خوشحالم میکنه چی حالمو خوب میکنه ..اصلا به چی باید دلخوش باشم

38. کاربران زیر از Kobra1995 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 472

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17703
    تشکـر
    18
    تشکر شده 46 بار در 39 پست
    میزان امتیاز
    9

کسی هست ب داد من برسه؟

40. کاربران زیر از asdfg بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 473

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42698
    تشکـر
    57
    تشکر شده 82 بار در 52 پست
    میزان امتیاز
    5

نقل قول نوشته اصلی توسط asdfg نمایش پست ها
    کسی هست ب داد من برسه؟
    سلام چیشده؟ مشکلتونو یا همینجا بگید یا تاپیک بزنید دوستان و مشاور ها کمکتون میدن

42. بالا | پست 474

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17703
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila.h نمایش پست ها
    سلام چیشده؟ مشکلتونو یا همینجا بگید یا تاپیک بزنید دوستان و مشاور ها کمکتون میدن
    سلام مشکلم همون مشکل عنوان تاپیکه که الان حس رابطه داشتن هم بهش اضافه شده

43. بالا | پست 475

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43453
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من یه پسره 17 ساله هستم که این مشکلو دارم. البته کم پیش میاید بتونم زنانه پوشی کنم.اما وقتی فرصت پیش بیاد(والدین خونه نباشن) سریع میرم و زنانه پوشی میکنم.سوتین می بندم و یه بلوزی چیزی روش می پوشم.الان نمیدونم چیکر کنم چون ند وقته دیگه اصلا بیرون نمی رن. ایا راهی برای رهایی از این مشکل هست؟ هیچ کدام از اعضای خانواده خبر ندارن.

44. کاربران زیر از asert بابت این پست مفید تشکر کرده اند

45. بالا | پست 476

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43461
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط khalil.z.p نمایش پست ها
    اره خب.فرق میکنه.ولی زنپوشی ی اختلال نیست به نظر من.ی علاقه است که بعضیا دارن دیگه
    من با شما موافقم بیشتر یه علاقه است و احساس و خودنمایی با لباس در وجود شخص نمود میکنه

46. بالا | پست 477

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43473
    تشکـر
    0
    تشکر شده 14 بار در 11 پست
    میزان امتیاز
    0

من همون جاناتان هستم که درباره زنپوشی آزادانه ام تو خونه اینجا نوشتم. (البته jonathan4 یکی دیگه است. من نیستم) یه چیزی که شاید بتونه به ازدواج من و خیلی از هم حسهای من کمک کنه اینه که به جای ازدواج با دخترای عادی دنبال زنای سلطه طلب و فمینیست بگردیم. یعنی دنبال تشکیل خانواده ای باشیم که نقش های جنسیتی توش کاملا بر عکس باشه. نمی دونم آیا واقعا چنین زنی پیدا میشه یا نه. چون من مطمئنم که نمی تونم زنپوشی رو بذارم کنار.
    من هم مثل کبری لباس بلند و خونه داری زنونه مثل دامنای بلند و گشاد تو خونه میپوشم و یه دستمال بزرگ به عنوان پیش بند روی دامنم می بندم و خونه داری می کنم. ولی تا حالا رابطه نداشتم. کاش بتونم توی خونه زنم این زندگی رو بی دغدغه و زیر سایه یه زن مقتدر و مسلط ادامه بدم.

47. 2 کاربران زیر از johnata بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 478

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43461
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان ..من خودم زنپوشی کزدم و همیشه دوست داشتم که بروم بیرون قدم بزنم زیاد اینکار را کردم خیلی لذت داره بحدی که گاهی از زور شهوت در حل حرکت ارضا میشدم نزدیک منزلمون که الان شده بزرگراه آزادگان آنموقع داشتند زیر سازی میکردن که من شبها وسط بیابون قدم میزدم و لذت میبردم متاهل هم بودم

49. 2 کاربران زیر از فتانه تمنا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 479

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43473
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط فتانه تمنا نمایش پست ها
    سلام دوستان ..من خودم زنپوشی کزدم و همیشه دوست داشتم که بروم بیرون قدم بزنم زیاد اینکار را کردم خیلی لذت داره بحدی که گاهی از زور شهوت در حل حرکت ارضا میشدم نزدیک منزلمون که الان شده بزرگراه آزادگان آنموقع داشتند زیر سازی میکردن که من شبها وسط بیابون قدم میزدم و لذت میبردم متاهل هم بودم
    تو خونه چطور؟ تو خونه هم میپوشیدی؟ چی می پوشیدی؟

51. بالا | پست 480

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43473
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

تو خونه چطور؟ تو خونه هم میپوشیدی؟ چی می پوشیدی؟ واکنش خانمت چیه؟

52. کاربران زیر از johnata بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 481

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43473
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط M2zh نمایش پست ها
    امروز به سرم زد که با لباس زنونه برم بیرون. برای همینم با خواهر دوقولوم صحبت کردم و راضیش کردم بجاش برم دانشگاه. الان تو حیاط دانشگاه با دوستام ( در واقع دوستای خواهرم) نشستیم. اتفاقا ازین فاطی کماندوها بهم گیر دادن که مقنعه ام رو درست کنم چون تقریبا از سرم افتاده بود. جالب اینجاست که تازه فهمیدم نامزدم شیما چه جونوریه . چون منو با خواهرم اشتباه گرفته همه چیزشو داره تعریف میکنه . دو تا دوست پسر دیگه داره و همین الان داره میره خونه یکی شون. خدا رو شکر که زودتر فهمیدم .
    با توجه به اتفاقی که برام پیش اومده به همه پسرا توصیه میکنم مثل من یه بار لباس دخترونه بپوشن و با دوست دخترشون به عنوان یه دختر بیرون برن تا مثل من گول نخورن.
    نظرت چیه کبری. حاضری با یه دختر سلطه جو که اتفاقا دنبال یه پسر خونه دار و زنونه و کنیز هست ازدواج کنی؟ فرض کن چنین دختری باشه

54. کاربران زیر از johnata بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 482

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43461
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام عزیزم .. تو خونه هم میپوشیدم بیشتر جوراب شیشه ای با بند جوراب و دامن کوتاه با تی شرت یقه هفت باز و جذب برای بیرون رفتن هم شلوار لی جذب با کالج و جوراب پاریزین البته آرایش هم میکردم ملایم رژگونه و ژرلب مخلوط ریمل خیلی لذت داره ///یک مدتی تویکی از شهرهای جنوبی بودم صبحها میرفتم سر کار عصر بر میگشتم خونه تنها هم بودم از برگشتم دیگه خودم بودم و احساسم

56. کاربران زیر از فتانه تمنا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

57. بالا | پست 483

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43461
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

تو تهران هم تیپ زنونه میزدم با آرایش با ماشین میرفتم خیابون گردی خیلی لذت داشت کسی متوجه نمیشد که من فیسم مردونه س اما جرئت خروج از ماشین را نداشتم ///دست خودت نیست فکر میکنی با بالا رفتن سن درست میشه اما نه بدتر میشه چرا که با خودت میگی فلان سال میتونستم اینکار را بکنم ولی نکردم چراها اذیتت میکنه

58. کاربران زیر از فتانه تمنا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 484

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43461
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

خانمم خبر نداشت و هنوز هم نداره ... اجازه نده روی زندگیت تاثیر بذاره که کارت سخت میشه اینطور وانمود کن که داری بعد از یکهفته یا یکماه آش خوردن میخواهی جوجه کباب بخوری نذار این احساس بر وجودت و زندگیت غالب باشه که اذیت میشی

60. کاربران زیر از فتانه تمنا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 485

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43480
    تشکـر
    22
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام منم زنپوشم وعاشق این حسم پوشیدن لباس وارایش کردن دوست دارم از 13 سالگی این حس تجربه کردم اوایل با پوشیدن لباس دخترونه بعد کم کم ارایش کردن هروقت توی خونه تنها بودم برای خودم میپوشیدم روز به روز از این حس خوشم میاومد اندامم بی مو بود وسفید اکثر دوستام با تعجب بهم نگاه میکردن چون چشم های سبزی داشتم همه میگفتن توچرا دختر نشدی من توی دلم میگفت من عاشق دختر بودنم این حس دوست داشتم وبرای خودم در درونم باهاش زندگی میکردم خودم توی اینه با اون لباس زنونه میدیم با صورت ارایش کرده زیبایی وظرافت دوست داشتم وواقعا لذت میبردم ازش واین حس خودم فقط به تنهایی به دوش میکشیدم ادامه دارد.....
    ویرایش توسط رونیا : 04-02-2020 در ساعت 02:08 PM

62. کاربران زیر از رونیا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

63. بالا | پست 486

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43480
    تشکـر
    22
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا همین طور زنا سر این موضوع حساسن

64. بالا | پست 487

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43480
    تشکـر
    22
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

درسته ولی حسش خیلی زیباست

65. بالا | پست 488

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43480
    تشکـر
    22
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

تو تهران هم تیپ زنونه میزدم با آرایش با ماشین میرفتم خیابون گردی خیلی لذت داشت کسی متوجه نمیشد که من فیسم مردونه س اما جرئت خروج از ماشین را نداشتم ///دست خودت نیست فکر میکنی با بالا رفتن سن درست میشه اما نه بدتر میشه چرا که با خودت میگی فلان سال میتونستم اینکار را بکنم ولی نکردم چراها اذیتت میکنه
    حست درک میکنم ولی حسش خوبه منم چندباری تجربه کردم

66. کاربران زیر از رونیا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

67. بالا | پست 489

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43480
    تشکـر
    22
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا حس خوبی زندگی زنونه واقعا زیباست

68. 2 کاربران زیر از رونیا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 490

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17703
    تشکـر
    18
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط رونیا نمایش پست ها
    سلام منم زنپوشم وعاشق این حسم پوشیدن لباس وارایش کردن دوست دارم از 13 سالگی این حس تجربه کردم اوایل با پوشیدن لباس دخترونه بعد کم کم ارایش کردن هروقت توی خونه تنها بودم برای خودم میپوشیدم روز به روز از این حس خوشم میاومد اندامم بی مو بود وسفید اکثر دوستام با تعجب بهم نگاه میکردن چون چشم های سبزی داشتم همه میگفتن توچرا دختر نشدی من توی دلم میگفت من عاشق دختر بودنم این حس دوست داشتم وبرای خودم در درونم باهاش زندگی میکردم خودم توی اینه با اون لباس زنونه میدیم با صورت ارایش کرده زیبایی وظرافت دوست داشتم وواقعا لذت میبردم ازش واین حس خودم فقط به تنهایی به دوش میکشیدم ادامه دارد.....
    شما احتمالا ترنسی پیش روان شناس رفتی؟

70. کاربران زیر از asdfg بابت این پست مفید تشکر کرده اند

71. بالا | پست 491

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43461
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

گاهی میطلبه که با یکنفر دیگه همباشی که دیدن هم تو لباس زنونه و لذت بردن از هم خیلی زیباترش هم میکنه البته فقط پوشیدن لباس نه لذت فیزیکی ....لباسهای متفاوت بپوشی و باهم زنونه رفتار و صحبت بکنی

72. بالا | پست 492

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43473
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

فک کنم من با بقیه زنانه پوش های اینجا یه فرق اساسی داشته باشم. من گوشواره و النگو و گردنبند ندارم. من آرایش نمی کنم. دوستم ندارم. حتی خیلی وقتها شیو هم نمی کنم. من فقط یه فانتزی دارم. دوست دارم نقش کنیز در نظام مرد سالار قدیمی داشته باشم و همسرم نقش مرد. دوست دارم فرمانبر و درعین حال زنپوش باشم. علاقه ای به لباس زیر توری و طرح دار و لباس شب حریر و ... ندارم. بیشتر لباس رو و لباس های بلند و گشاد می پوشم. من دوست ندارم س.ک.س.ی و خوشگل بشم، دوست دارم مطیع باشم.

73. بالا | پست 493

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43480
    تشکـر
    22
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

من ناخوداگاه به طرف لباس های زنونه گرایش داشتم برای خودم سوتین میبستم وشورت توری زنونه میپوشیدم وتاپ ودامن برای خودم لذت میبردم دوست داشتم مثل دخترا ارایش کنم وبیرون برم ولی متاسفانه خیلی میترسیدم یکی ازدوست های خواهرم به من گاهی تلفنی زنگ میزد صحبت معمولی میکردم من بهش موضوع خودم گفتم که به زن بودن علاقه دارم اول تعجب کرد ولی کمکم پذیرفت خیلی باهاش راحت بودم مثل دوتا دختر باهم حرف میزدیم یکروز که تنها بودم اومد پیشم وخیلی راحت منو ارایش کرد ولباس دخترونه پوشیدم وبا اون دوتایی بیرون رفتیم اون روز واقعا حس کردم ازدید دیگران من یه دختر هستم واقعا لذت بردم از همراهی با یه دختر که مثل اون هستم ادامه دارد.....

74. بالا | پست 494

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43497
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

Red face پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sina72 نمایش پست ها
    سلام
    من يه پسر هجده ساله هستم و عاشق زنونه پوشي.هميشه دوس دارم لباس زنونه بپوشم از سوتين و شورت گرفته تا جوراب مشكي و كفش پاشنه بلند.وقتي كه تنهام لباس زنونه ميپوشمو ب خودم نگا ميكنم.حتي بعضي وقتا دوس داشتم ك دختر باشم ازادانه لباس زنونه بپوشم.بعضي وقتا شورت زنونه و سوتين و جوراب مشكي از زير لباسام ميپوشمو ميرم خيابون.حتي دوس دارم يكي نازمو بكشه زنش بشم و اينجور چيزا دوس دارم دختر باشمو لباس زنونه بپوشم يه پسر باهام رابطه داشته باشه.خوشحال ميشم اگه برام نوشته اي بزاريد....
    دوست عزیز سینا جان بنده دقیقا 18 سال دارم و دقیقا این احساسات شما را دارم .

زنانه پوشی منم دقیقا از زمانی شروع شد که یک شورت صورتی دخترانه از طناب لباس همسایه به حیاط افتاد و من از روی شیطنت و مخفیانه آن را به تن کردم و چنان لذتی نسیبم شد که هرگز آن را تجربه نکرده بودم و همه ی کارایی که تو کردی انجام دادم.😶
    خوشحال میشم باهم گفت و گویی داشته باشیم.

75. کاربران زیر از سینا صابری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

76. بالا | پست 495

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43497
    تشکـر
    1
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ملوس2 نمایش پست ها
    خب شما از کی زنانه میپوشی؟...ایا موقعی که زنانه میپوشی استمنا هم میکنی؟و اگه در حین زنانه پوشی استمنا میکنی خودتو مفعول(دهنده)فرض میکنی یا فاعل(بکنی)؟....ایا دوست داری تغییر جنسیت بدی یا از جنسیتت راضی هستی و فقط دوست داری زنونه بپوشی؟ارایش هم میکنی یا تمایلی به ارایش نداری؟به این سوالات جواب بده تا دوباره یه سری سوالات دیگه هم بپرسم تا ببینیم چقدر میشه راجب نظر داد و یا کمکت کرد
    من اون نیستم ولی...
    از دوازده سالگی . بعضی مواقع چون بعد استمنا هیچ علاقه ای به لباس دخترونه ندارم . استمنا کردنی خودم و مفعول فرض میکنم از جنسیتم راضی هستم ولی بیشتر دختر بودنو دوست دارم چون امکانشو ندارم آرایش نمیکنم ولی تمایل دارم . 👙👢💄🍌🍆😶

77. کاربران زیر از سینا صابری بابت این پست مفید تشکر کرده اند

78. بالا | پست 496

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43473
    تشکـر
    0
    میزان امتیاز
    0

اینجا چند مدل زنپوش هست.
    بعضیا زرق و برق دوست دارن و بیشتر جواهرات و شورت و سوتین های رنگارنگ می پسندن و حتی بعضیاشون علاقه دارن مفعول یا حتی حامله بشن.
    بعضیا مثل من این کار براشون حالت فتیش داره و به جای زرق و برق، لباس روی بلند و گشاد و خونه داری یا حتی کلفَتی دوست دارن. (من جابجایی نقش سنتی جنسیتی رو دوست دارم و عاشق وختاییم که مادرم یه شلوار و تی شرت میپوشه و من یه پیراهن زنونه و دامن پر چین بی نقش و نگار و گشاد و بلند و کاملا پوشیده می پوشم. مادرم جلوی تلویزیون لم میده و من کارای خونه رو میکنم. من حتی موقع خوابم شلوار پام نمی کنم تا زنانگیم کامل حفظ بشه و چون لباس شب ندارم با همون لباس همیشگی می خوابم)
    یه گروه سومم هستن که هر دوی اینا یا یه چیزی بین اینا رو دوست دارن.

79. کاربران زیر از johnata بابت این پست مفید تشکر کرده اند

80. بالا | پست 497

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42957
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.

81. بالا | پست 498

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42957
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من از ۱۵ سالگی با پوشیدن دامن مادرم به زنپوشی علاقه پیدا کردم. اون موقع فکرشم نمیکردم اون کار به ظاهر ساده تبدیل به معظلی برام بشه که الان بعد از ۱۶ سال نمیتونم ازش خلاص بشم. اون موقع لذتی رو تجربه کردم که توصیفش واقعا سخته . حس لذت فوق العاده ای بود. همون حس زیبا زمینه ای شد برای ادامه زنپوشی من. از اون به بعد هر موقع کسی خونه نبود میرفتم سر وقت کمد لباسهای مامانم . هر بار هم زنپوشی رو تکمیل تر میکردم. بعد از دو سه ماه به خودم اومدم دیدم که یه ست کامل لباس زنونه تنمه. از شورت و سوتین بگیر تا جوراب زنونه و دامن و روسری. یادمه اون سال مدرسم بعداز ظهری بود. پدر و مادرم صبح زود میرفتن سر کار و من از ۶ صبح تا ۱۲ ظهر وقت داشتم زنپوشی کنم. کار بجایی رسیده بود که هر نیم ساعت یه دست لباس عوض میکردم و انواع و اقسام دامن و بلوز و پیراهن و روسری رو با هم ست میکردم. اون اواخر دیگه لباس خونگی ارضام نمی کرد و برام عادی شده بود. برای همینم رو آورده بودم به پوشیدن مانتو و مقنعه و شال و روسری. هر روز کارم همین بود و بلا استثنا هر روز استمنا هم داشتم. حتی چند روزی برای اینکه بیشتر از این حالت لذت ببرم بعد از ظهر ها به مدرسه هم نمی رفتم. به خاطر استمنا هر روزه خیلی بدنم ضعیف و لاغر شده بود. خیلی گوشه گیر هم شده بودم. زیر چشمام هم گود افتاده بود.تا اینکه یک روز از مدرسه به پدرم زنگ زدن که چند روزه پسرتون به مدرسه نمیاد. اون شب پدرم کلی دعوام کرد و کلی سوال و جواب پس دادم اما چون بهونه آوردم که مریض بودم بی خیالم شد. یادمه یک شب مادرم به پدرم گفت نمیدونم چرا مثلا فلان لباس رو که نمی پوشم کثیف شده . یا مثلا به پدرم میگفت نمیدونم چرا بند سوتین هام همش تنگ میشه.( آخه من به خاطر اینکه سوتین ها اندازم بشن همش بندهاشون رو تنگ میکردم و مادرم هر موقع میپوشیدشون بازشدن میکرد). خلاصه یواش یواش داشتن شک میکردن. تا اینکه یک روز تعطیل که مامان بابام خونه بودن من رفتم سر تراس خونمون دیدم زن همسایمون داره لباسا رو پهن میکنه تو آفتاب که خشک بشن. منم تو یه فرصت مناسب پریدم رو تراسشون و تمام لباسهای زنونهش رو دزدیدم. یادمه حس پادشاهی رو داشتم که یه کشور ثروتمند رو غارت کرده. با غنایمی که بدست آوردم چند روزی حسابی حال کردم. چون لباسای مادرم برام تکراری شده بود. این کار لباس دزدی رو چند بار دیگه تکرار کردم. چون خیلی لذت بخش بود چون هم لباسای جدید بدست می آوردم هم اینکه لباسای دختر همسایه هم توش بود و با توجه به اینکه لباساش کاملا فیت تنم بود بیشتر حال میداد مخصوصا که سلیقه خوبی داشت و لباساش خیلی دخترونه و باحال بود. چند باری لباس دزدی کردم و می دیدم که تو غنایمم لباسای مجلسی خیلی خوشگل شیکی هم بود. اما غافل از این بودم که همسایمون موضوع رو فهمیده و داره برام دام مبازره و هر با که میرفتم دزدی لباس، اونم ازم فیلم می گرفت.
    چشمتون روز بد نبینه. یه شب با فیلمها اومدن در خونمون و کلی آبرو ریزی کردن . آقای همسایه دم در داد میزد و هوار میکشید که به زنم بی ناموسی شده. آبروی من و خونواده ام رو حسابی برد چون تمام همسایه ها اومده بودن بیرون.پدرم با کلی خواهش و التماس و پادرمیانی همسایه ها تونست راضیش بکنه. وقتی همه رفتن ، اومد تو خونه و منو به باد کتک گرفت. مجبورم کرد که جای لباسای همسایه رو بهش بگم. کوهی از لباس رو جمع کرد و همون شب با سرافکندگی تمام برو به همسایه پسشون داد.

82. بالا | پست 499

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42957
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تو کتک هایی که خوردم موضوع زنپوشی هر روزم رو هم لو داده بودم. برای همین دیگه تو خونه تنهام نمیذاشن.چون مادرم باردار بود به همین بهونه مرخصی استعلاجی گرفت و سر کار نمی رفت. منم که زنپوشی شده بود جزئی از زندگی هر روزم ،خیلی بهم سخت میگذشت. این روند یک هفته ای طول کشید تا اینکه یک روز صبح مادرم که برای خرید رفت بیرون خونه، پریدم سر کمد لباساش و بک دست لباس کامل زنونه پوشیدم. اینبار خودمو آرایش کردم ، به ناخونام لاک هم زدم، تقریبا کارم تموم شده بود که مامانم سر رسید. منم بدون اینکه خودمو از تک و تا بندازم با همون سر و وضع رفتم پیشش. مامانم بدون تعلل یکی خواباند تو گوشم و با کلی داد و بیداد میخواست مجبورم کنه که اون لباسا رو در بیارم. اما من که دیگه چیزی واسه از دست دادن نداشتم با کمال پر رویی گفتم از این به بعد تا آخر عمرم منو همین شکلی خواهید دید. مامانم با گریه زنگ زد به بابام که بیا بچتو جمع کن وگرنه خودمو می کشم. بعد یکی دو ساعت بابام اومد خونه و این در حالی بود که من هنوز اون لباسا تنم بود. بابام خواست به زور لباسا رو از تنم در بیاره که پیرهنم پاره شد و بند سوتین از زیرش معلوم شد. بابام که این صحنه رو دید بیشتر عصبانی شد و با مشت و لگد افتاد به جونم. تمام سر و صورتم خونی شده بود و مامانم با فریاد گریه میکرد که ولش کن. کشتیش. امام بابام دست وردار نبود. تو همین لحظه همسایمون که سر و صدا رو شنیده بود یا الله کنان اومد تو ( چون بابام از شدت عصبانیت در خونه رو نبسته بود) و منو از زیر دست پدرم نجات داد. همسایمون گفت برو این لباسا رو در بیار دیگه ، مگه این لباسا ارزش این همه کتک خوردن رو داره؟ منم گفتم یا همینجا باید منو بکشه یا اینکه قبول کنه تا آخر عمرم بشم دختر این خونه. بابام که دیگه نفسی براش نمونده بود نشست یه گوشه و عین زنا گریه میکرد. زن و دختر همسایه هم رسیدن و شروع به پادر میونی کردن. مرد همسایه از پدرم خواهش کرد که اجازه بده اون شب تو خونه اونا بمونم. پدرم هم گفت هر گوری میخواد بره. این دیگه بچه من نیست. همسایه منو فرستاد موم. بعد از اینکه اومدم بیرون دیدم دختر همسایه یه دست لباس خودش رو برام آورد که بپوشم. منم با کلی خوشحالی و ذوق اونا رو پوشیدم.

83. بالا | پست 500

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43480
    تشکـر
    22
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط M2zh. نمایش پست ها
    من از ۱۵ سالگی با پوشیدن دامن مادرم به زنپوشی علاقه پیدا کردم. اون موقع فکرشم نمیکردم اون کار به ظاهر ساده تبدیل به معظلی برام بشه که الان بعد از ۱۶ سال نمیتونم ازش خلاص بشم. اون موقع لذتی رو تجربه کردم که توصیفش واقعا سخته . حس لذت فوق العاده ای بود. همون حس زیبا زمینه ای شد برای ادامه زنپوشی من. از اون به بعد هر موقع کسی خونه نبود میرفتم سر وقت کمد لباسهای مامانم . هر بار هم زنپوشی رو تکمیل تر میکردم. بعد از دو سه ماه به خودم اومدم دیدم که یه ست کامل لباس زنونه تنمه. از شورت و سوتین بگیر تا جوراب زنونه و دامن و روسری. یادمه اون سال مدرسم بعداز ظهری بود. پدر و مادرم صبح زود میرفتن سر کار و من از ۶ صبح تا ۱۲ ظهر وقت داشتم زنپوشی کنم. کار بجایی رسیده بود که هر نیم ساعت یه دست لباس عوض میکردم و انواع و اقسام دامن و بلوز و پیراهن و روسری رو با هم ست میکردم. اون اواخر دیگه لباس خونگی ارضام نمی کرد و برام عادی شده بود. برای همینم رو آورده بودم به پوشیدن مانتو و مقنعه و شال و روسری. هر روز کارم همین بود و بلا استثنا هر روز استمنا هم داشتم. حتی چند روزی برای اینکه بیشتر از این حالت لذت ببرم بعد از ظهر ها به مدرسه هم نمی رفتم. به خاطر استمنا هر روزه خیلی بدنم ضعیف و لاغر شده بود. خیلی گوشه گیر هم شده بودم. زیر چشمام هم گود افتاده بود.تا اینکه یک روز از مدرسه به پدرم زنگ زدن که چند روزه پسرتون به مدرسه نمیاد. اون شب پدرم کلی دعوام کرد و کلی سوال و جواب پس دادم اما چون بهونه آوردم که مریض بودم بی خیالم شد. یادمه یک شب مادرم به پدرم گفت نمیدونم چرا مثلا فلان لباس رو که نمی پوشم کثیف شده . یا مثلا به پدرم میگفت نمیدونم چرا بند سوتین هام همش تنگ میشه.( آخه من به خاطر اینکه سوتین ها اندازم بشن همش بندهاشون رو تنگ میکردم و مادرم هر موقع میپوشیدشون بازشدن میکرد). خلاصه یواش یواش داشتن شک میکردن. تا اینکه یک روز تعطیل که مامان بابام خونه بودن من رفتم سر تراس خونمون دیدم زن همسایمون داره لباسا رو پهن میکنه تو آفتاب که خشک بشن. منم تو یه فرصت مناسب پریدم رو تراسشون و تمام لباسهای زنونهش رو دزدیدم. یادمه حس پادشاهی رو داشتم که یه کشور ثروتمند رو غارت کرده. با غنایمی که بدست آوردم چند روزی حسابی حال کردم. چون لباسای مادرم برام تکراری شده بود. این کار لباس دزدی رو چند بار دیگه تکرار کردم. چون خیلی لذت بخش بود چون هم لباسای جدید بدست می آوردم هم اینکه لباسای دختر همسایه هم توش بود و با توجه به اینکه لباساش کاملا فیت تنم بود بیشتر حال میداد مخصوصا که سلیقه خوبی داشت و لباساش خیلی دخترونه و باحال بود. چند باری لباس دزدی کردم و می دیدم که تو غنایمم لباسای مجلسی خیلی خوشگل شیکی هم بود. اما غافل از این بودم که همسایمون موضوع رو فهمیده و داره برام دام مبازره و هر با که میرفتم دزدی لباس، اونم ازم فیلم می گرفت.
    چشمتون روز بد نبینه. یه شب با فیلمها اومدن در خونمون و کلی آبرو ریزی کردن . آقای همسایه دم در داد میزد و هوار میکشید که به زنم بی ناموسی شده. آبروی من و خونواده ام رو حسابی برد چون تمام همسایه ها اومده بودن بیرون.پدرم با کلی خواهش و التماس و پادرمیانی همسایه ها تونست راضیش بکنه. وقتی همه رفتن ، اومد تو خونه و منو به باد کتک گرفت. مجبورم کرد که جای لباسای همسایه رو بهش بگم. کوهی از لباس رو جمع کرد و همون شب با سرافکندگی تمام برو به همسایه پسشون داد.
    سلام بنظرم حس پوشیدن لباس زنونه زیباست واین حس باگذر زمان ازبین نمیره ولی میشه کنترلش کرد چون این حس برای خودت زیباست شاید کسی نتونه درکت کنه

84. کاربران زیر از رونیا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 10 از 23 ... 8910111220 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)