درود.خیلی وقته این فروم رو گذری میبینم و میگذرم. من هم یه زنونه پوش هستم.تقریبا بالای ده سال هستش که این حس رو دارم. چند سال اول فقط فانتزی های ذهنی بود. کم کم که قویتر شد تبدیل شد به اینکه بیشتر براش وقت بزارم. الان چند سالی هست که میشه گفت یه زن پوش تقریبا اشنا به مسایل زن پوشی هستم. چهره رفتار و حالات کاملا مردونه ای دارم. اما اندام بسیار زنونه. که به مرور زمان و توجه بیشتر به زن پوشی اندامم هم بیشتر زنونه شدن. خیلی از صحبتهای دوستان روخوندم. با توجه به تجربه ای که دارم و شرایط مختلفی رو که حس کردم میتونم بگم به هیچ وجه زنپوشی یه بیماری یا انحراف جنسی نیست. خیلی در موردش فکر کردم. در نهایت به این نتیجه رسیدم که در درون ماها دو تا شخصیت همزمان زندگی میکنه. وقتی شخصیت دوم یعنی همون زن درون رو بهش توجه کنی بیشتر ازت میخاد خودش رو نشون بده و از اینجا به بعدش با توجه به میل و شرایط زنونه پوشی ها فرق میکنه.شرایط تا به اینجا میتونه جلو بره که دیگه نیازی به پوشیدن لباس اعضا خانواده نیست ومیخای لباس های خودت رو داشته باشی. میتونی راحت بری خرید و با دقت خاصی چیزی رو که دوست داری انتخاب کنی. اما با تمام این شرایط و افکار زندگی مردونه هم وجود داره که درگیر اونم هستی و در نهایت باید یه جورایی با هر دو زندگی کنی. بعدا بیشتر توضیح میدم