مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 12 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 111 به 120 از 200

موضوع: بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

1. Top | #111

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    منظورم اینه اگر الان دختر خانمی پیدا بشه وبگه به عنوان مثال این زیر پوش ومایو رو بپوش ومن از پوشیدن این لباس ها تو تن شما لذت میبرم

حاضری این کار رو برای این خانم که قراره همسر شما باشه انجام بدی .؟

به جاش از پوشیدن این لباس ها (لباس های زنانه )توسط جنس مخالف لذت میبرید .؟

یعنی همین لباس هایی که شما باهاش احساس ارامش دارید تن همسرتون ببینید فکر می کنید همون احساس ارامش رو داشته باشید .
    البته ببخشید من درست متوجه منظورتون نشدم.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #112

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    رزم فرزندان لر قبل از آنكه شنيدني باشد ديدني است. مقام معظم انقلاب
    شماره عضويت
    25315
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    2
    تشکر شده 77 بار در 49 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

خیلی می بخشید اما می خوام بگم این بحث داره خیلی بزرگ شده من دو بحث رو به نظرم میرسه که می گم :
    1- اینکه چه دلایلی باعث شده که شخصی تمایل پیدا کرده این کارو بکنه رو من نمیدونم اما چیزی که من براش می تونم بگم اینه که پسر باید به کارها و فعالیت هایی که مردانه هست سوق پیدا کنه و کمتر با جنس زن معاشرت داشته باشه و بیشتر دوستانی رو برا خودش گزینش کنه که روحیه مردانگی بالایی دارن و صد البته یه اراده محکم و یه قول به خودش بده که سمت اینها نره و وقتی که به ذهنش خطور کرد خودشو مشغول به فعالیته دیگه ای کنه .
    2- خیالتونو راحت کنم هیچ زنی با این قضیه صد در صد کنار نمیاد و دختران همیشه در گزینش همسر آینده خود دنباله کسی می گردن که بتونن بهش تکیه کنن و زنانه پوشی با این معقوله با هم نمی خونه
    و من الله التوفیق

3. Top | #113

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyedmahdifatemi نمایش پست ها
    خیلی می بخشید اما می خوام بگم این بحث داره خیلی بزرگ شده من دو بحث رو به نظرم میرسه که می گم :
    1- اینکه چه دلایلی باعث شده که شخصی تمایل پیدا کرده این کارو بکنه رو من نمیدونم اما چیزی که من براش می تونم بگم اینه که پسر باید به کارها و فعالیت هایی که مردانه هست سوق پیدا کنه و کمتر با جنس زن معاشرت داشته باشه و بیشتر دوستانی رو برا خودش گزینش کنه که روحیه مردانگی بالایی دارن و صد البته یه اراده محکم و یه قول به خودش بده که سمت اینها نره و وقتی که به ذهنش خطور کرد خودشو مشغول به فعالیته دیگه ای کنه .
    2- خیالتونو راحت کنم هیچ زنی با این قضیه صد در صد کنار نمیاد و دختران همیشه در گزینش همسر آینده خود دنباله کسی می گردن که بتونن بهش تکیه کنن و زنانه پوشی با این معقوله با هم نمی خونه
    و من الله التوفیق
    سلام
    اره همه ما از خیلی چیزا خبر نداریم.دلایل خیلی رفتارهای ادمها رو فقط خود شخص میدونه.
    موردی که من درگیرش هستم هنوز عاملش رو خودمم نمیدونم چیه که اینجوریم!!من پیش مشاور میرم و دنبالشو میگیرم.ولی اگه خواستم ازدواج کنم دلمو میزنم به دریا و نمیترسم و موقع خاستگاری به دختر میگم که من اینجور موردی دارم تا حالا هم ازدواج نکردم بخاطر همین موضوعه.اون دیگه با دانستن به موقع موضوع جوابشو میده

خانمی که بخواد با همسرش خوشبخت بشه و بهش تکیه کنه هزار معیار دیگه رو مد نظر میگیره و مردی هم که بخواد همسرشو خوشبخت کنه برا زندگیش برنامه داره و اگه قدر همسر وزندگیشو بدونه خودشو وقف خانوادش میکنه حتی اگه زنانه پوشیم تو وجودش باشه.
    نمیخوام موردی که درگیرش هستم رو توجیه کنم یا بگم خوبه و مهم نیس.منظورم اینه که مردونگی و غیرت باید تو ذات یه مرد باشه تا زن بتونه بهش تکیه کنه.
    من الله توفیق برادر.......!!!

4. Top | #114

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    شما به خاطر رضای خدا اینجا اومدید واین که نمیخواهید که در زندگی آینده دختری مشکل پیش بیاد نگرانید .

همین که نیتتون خداییه مشکلتون حل میشه .

ما هم فقط به خاطر رضای خدا اینجا سر میزنیم .
    ستیلا خانم پیامتون رو نتونستم بخونم دوباره بفرستین.
    وقتی وارد سایت شدم یه پیغام اومد که حاوی یه پیام بود از طرف شما ولی باز نشد...!!

5. Top | #115

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خــــدایا … دخیــل می‌بنــدم! 
نـه اینـکه گــره بگــشایی ؛ نـه ! می‌بنـدم که رهــایم نکــنی !
    شماره عضويت
    17322
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    5.28
    تشکـر
    3,316
    تشکر شده 6,524 بار در 2,583 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    6

پیام حاوی لینک کاربری یکی از مشاورین سایت بود .

خواستم خودتون مشکلتون رو مطرح کنید .

معمولا خیلی کم ان لاین میشن.

مثل این که سایت مشکل داره خودم دعوتشون میکنم .
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

6. Top | #116

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.49
    تشکـر
    64
    تشکر شده 1,011 بار در 564 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ملوس نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من تازه عضو شدم
    من 28 سالمه و زنانه پوش هستم و وقتی تنهام به طور کامل زنانه میپوشم و به ارامش میرسم.دلیل اصلی که تاحالا ازدواج نکردم همین موضوعه.
    میخواستم از خانمایی که این پست منو میخونن بپرسم ایا این موضوع واسه ازدواج خیلی مهمه و ایا بعد ازدواج همسرم میتونه با این موضوع کنار بیاد؟
    بخدا خودمم نمیدونم چرا ایطوریم ولی هستم و هیچوقت نمیتونم کنار بذارم
    سلام
    مطلب شما رو خواندم عزیز منتها قبل از هر گونه پاسخی لطفا به سوالات زیر با کمی دقت و خیلی از سر صداقت و صدق جواب دهید

نوع شغلتون؟
    رشته تحصیلی و مقطع آن؟
    تعداد خواهران و برادران و ترتیب و فاصله سنی شماها؟
    تحصیلات و کار و شغل پدر و مادر؟
    رابطه شما با پدر؟
    رابطه شما با مادر؟
    تعداد دوستان مرد شما؟
    تعداد دو ستان زن شما؟
    تا حالا خود ارضایی داشته اید اگر بله سوژه فکری شما مرد بوده و یا زن؟
    با هیچ زنی ارتباط جنسی داشته اید اگر بله در نغوظ و ارگاسم مشکلی نداشته اید؟
    نظر اون شخص(رفیقه خانم) در مورد ارتباط جنسیتان چه بوده؟
    با هیچ مردی رابطه جنسی داشته اید؟
    ایا مورد تعرض جنسی قرار گرفته اید؟
    دوستان مردتان در مورد شما چه میگویند آیا با شما راحتند, مثلا فلانی بریم زید یا دختر بازی و......؟؟
    از لحاظ جسمی و استخوان بندی بیشتر شبیه آقایان هستید و یا خانمها؟

لطفا به صورت نقل قول پاسخ دهید

سپاس

دکتر
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

7. Top | #117

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27653
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    2
    تشکر شده 17 بار در 11 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    0

این یه مشکل روان شناختیه که میتونه علل زیادی داشته باشه.که فکر میکنم درباره این موضوع روانشناس ها بهتر بتونن نظر بدن

8. Top | #118

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام
    مطلب شما رو خواندم عزیز منتها قبل از هر گونه پاسخی لطفا به سوالات زیر با کمی دقت و خیلی از سر صداقت و صدق جواب دهید

نوع شغلتون؟
    رشته تحصیلی و مقطع آن؟
    تعداد خواهران و برادران و ترتیب و فاصله سنی شماها؟
    تحصیلات و کار و شغل پدر و مادر؟
    رابطه شما با پدر؟
    رابطه شما با مادر؟
    تعداد دوستان مرد شما؟
    تعداد دو ستان زن شما؟
    تا حالا خود ارضایی داشته اید اگر بله سوژه فکری شما مرد بوده و یا زن؟
    با هیچ زنی ارتباط جنسی داشته اید اگر بله در نغوظ و ارگاسم مشکلی نداشته اید؟
    نظر اون شخص(رفیقه خانم) در مورد ارتباط جنسیتان چه بوده؟
    با هیچ مردی رابطه جنسی داشته اید؟
    ایا مورد تعرض جنسی قرار گرفته اید؟
    دوستان مردتان در مورد شما چه میگویند آیا با شما راحتند, مثلا فلانی بریم زید یا دختر بازی و......؟؟
    از لحاظ جسمی و استخوان بندی بیشتر شبیه آقایان هستید و یا خانمها؟

لطفا به صورت نقل قول پاسخ دهید

سپاس

دکتر
    شغل ازاد.فعلا بیکار.
    لیسانس
    4برادر و 3 خواهر که همگی از من بزرگترن.اونی که پیش از من خواهرمه که 3 سال ازم بزرگتره.
    پدرم و مادرم هردو بی سواد.ولی پدرم خواندن و نوشتن در حد ابتدایی بلده.پدر کشاورز و مادرمم خونه دار.
    با پدرم نه خوب نه بد.در حد معمولی ولی باهم تو خیلی از مسائل فاصله عقیده ای و فکری داریم.ولی با مادرم خوب بودیم و گرایشم به مامانم بیشتر بوده.چون در کل خانمها مهربان و لطیف ترن.من پدرم و مادرم رو هردوشون اندازه هم دوست دارم و به هردوشون وابسته ام ولی واسه همه مادر یه چیز دیگست، واسه من بیشتر از یه چیز.
    دوستان مرد که زیاد داشتم ولی ازدواج کردن و اکثرا سرگرم کار زندگی خودشون هستن.در حال حاضر 4 یا پنج نفر هستن که باهم گپ و گفت و گویی داریم.
    دوست دختر تا حالا پنج تا داشتم ولی در حال حاضر ندارم.ولی وقتی باهاشون بودم همشون میگفتن پسر خوبی هستی و باهم مشکلی نداشتیم.
    خودارضایی داشتم سوژمم همیشه که نه اکثرا زن بوده و گهگاهی به صورت یادگارخواهی با لباسهای زنانه.
    تا حالا دستمم به نامحرم نخورده چه برسه به اینکه بخوام رابطه نامشروع داشته باشم.
    ولی با دیدن صحنه های تحریک امیز تحریک میشم و از لحاظ نعوظ مشکلی ندارم.
    با مرد رابطه مقعدی نداشتم ولی در کودکی با دوستم به شکل تفننی و تجربه کردن در حد ملابسه و الت به الت بوده.
    در کودکی مورد تعرض قرار گرفتم و متاسفانه تو روحیم تاثیر داشته چون بهرحال ناخواسته بوده!!
    تا حالا شده بهم پیشنهاد دختری بازی دادن ولی بر خلاف خیلی پسرا اصلا از این ادا و اطوارا خوشم نمیاد و بخاطر مسائل اعتقادی و مذهبی از یه طرف و از طرف دیگه بخاطر جلوه بد این کار،خودداری کردم.
    نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی اندام ظریفی دارم و همیشه بهم میگفتن خوش تیپ و خوش هیکلی.حتی وقتی زنانه میپوشم و تو اینه خودمو میبینم انگار یه خانم با هیکل زنانه رو تو اینه میبینم...!!صدامم تن نازک داره و تا حالا چندین بار پیش اومده از پشت تلفن با افرادی که نمیشناختنم صحبت میکردم،فکر میکردن زن هستم و میگفتن خانم...!!!!(خخخخ)
    لطفا راهنماییم کنید و هرچه زودتر دکتر جواب بدین.
    مرسی

9. Top | #119

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.49
    تشکـر
    64
    تشکر شده 1,011 بار در 564 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ملوس نمایش پست ها
    شغل ازاد.فعلا بیکار.
    لیسانس
    4برادر و 3 خواهر که همگی از من بزرگترن.اونی که پیش از من خواهرمه که 3 سال ازم بزرگتره.
    پدرم و مادرم هردو بی سواد.ولی پدرم خواندن و نوشتن در حد ابتدایی بلده.پدر کشاورز و مادرمم خونه دار.
    با پدرم نه خوب نه بد.در حد معمولی ولی باهم تو خیلی از مسائل فاصله عقیده ای و فکری داریم.ولی با مادرم خوب بودیم و گرایشم به مامانم بیشتر بوده.چون در کل خانمها مهربان و لطیف ترن.من پدرم و مادرم رو هردوشون اندازه هم دوست دارم و به هردوشون وابسته ام ولی واسه همه مادر یه چیز دیگست، واسه من بیشتر از یه چیز.
    دوستان مرد که زیاد داشتم ولی ازدواج کردن و اکثرا سرگرم کار زندگی خودشون هستن.در حال حاضر 4 یا پنج نفر هستن که باهم گپ و گفت و گویی داریم.
    دوست دختر تا حالا پنج تا داشتم ولی در حال حاضر ندارم.ولی وقتی باهاشون بودم همشون میگفتن پسر خوبی هستی و باهم مشکلی نداشتیم.
    خودارضایی داشتم سوژمم همیشه که نه اکثرا زن بوده و گهگاهی به صورت یادگارخواهی با لباسهای زنانه.
    تا حالا دستمم به نامحرم نخورده چه برسه به اینکه بخوام رابطه نامشروع داشته باشم.
    ولی با دیدن صحنه های تحریک امیز تحریک میشم و از لحاظ نعوظ مشکلی ندارم.
    با مرد رابطه مقعدی نداشتم ولی در کودکی با دوستم به شکل تفننی و تجربه کردن در حد ملابسه و الت به الت بوده.
    در کودکی مورد تعرض قرار گرفتم و متاسفانه تو روحیم تاثیر داشته چون بهرحال ناخواسته بوده!!
    تا حالا شده بهم پیشنهاد دختری بازی دادن ولی بر خلاف خیلی پسرا اصلا از این ادا و اطوارا خوشم نمیاد و بخاطر مسائل اعتقادی و مذهبی از یه طرف و از طرف دیگه بخاطر جلوه بد این کار،خودداری کردم.
    نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی اندام ظریفی دارم و همیشه بهم میگفتن خوش تیپ و خوش هیکلی.حتی وقتی زنانه میپوشم و تو اینه خودمو میبینم انگار یه خانم با هیکل زنانه رو تو اینه میبینم...!!صدامم تن نازک داره و تا حالا چندین بار پیش اومده از پشت تلفن با افرادی که نمیشناختنم صحبت میکردم،فکر میکردن زن هستم و میگفتن خانم...!!!!(خخخخ)
    لطفا راهنماییم کنید و هرچه زودتر دکتر جواب بدین.
    مرسی

ممنون از جوابتون

البته عزیز زیاد با دقت نبود! ولی خوب میشه یک جمع بندی کرد
    گلم در مورد شما با توجه به گفته ها و پاسختون باید عرض کنم با توجه به بچه آخر بودن و فاصله سنی با خواهران و توجه بیشتر شما به,مادر تا پدر و آنچه که در مورد عقده ادیپ و همانند سازی فرزندان میدانیم
    شما خود را با مادر و خواهران همانند سازی کرده و پس گرایش به زنانه پوشی دارید. و تعرض در کودکی نیز به این مطلب بیشتر دامن زده!؟
    در نتیجه با توجه به داشتن اندام ظریف و صدای زنانه اولا بهتره حتما تست هورمونی و بیضه ها انجام بشه تا تکلیف کار در اونجا مشخص بشه.
    و در ثانی نیاز به روانشناس دارید جهت جلسات متعدد برای برداشتن زهر و سمی که در دوران کودکی از جهت همانند سازی نادرست و غلط و تعرض با تعرضاتی که شده
    عزیز مشکل شما ازدواج نبست مشکل شما شناخت درست هویت جنسیتان و تعارض ان با باورها و عقاید مذهبیتان و فرهنگ است
    موفق باشید
    سپاس
    دکتر
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

10. Top | #120

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون

البته عزیز زیاد با دقت نبود! ولی خوب میشه یک جمع بندی کرد
    گلم در مورد شما با توجه به گفته ها و پاسختون باید عرض کنم با توجه به بچه آخر بودن و فاصله سنی با خواهران و توجه بیشتر شما به,مادر تا پدر و آنچه که در مورد عقده ادیپ و همانند سازی فرزندان میدانیم
    شما خود را با مادر و خواهران همانند سازی کرده و پس گرایش به زنانه پوشی دارید. و تعرض در کودکی نیز به این مطلب بیشتر دامن زده!؟
    در نتیجه با توجه به داشتن اندام ظریف و صدای زنانه اولا بهتره حتما تست هورمونی و بیضه ها انجام بشه تا تکلیف کار در اونجا مشخص بشه.
    و در ثانی نیاز به روانشناس دارید جهت جلسات متعدد برای برداشتن زهر و سمی که در دوران کودکی از جهت همانند سازی نادرست و غلط و تعرض با تعرضاتی که شده
    عزیز مشکل شما ازدواج نبست مشکل شما شناخت درست هویت جنسیتان و تعارض ان با باورها و عقاید مذهبیتان و فرهنگ است
    موفق باشید
    سپاس
    دکتر
    در مورد همانندسازی با مادر و خواهر دقیقا درست گفتین.خوش اندام هستم ولی صدام دقیقا مث صدای زنانه نیس یعنی تن نازکی داره و خوشبختانه مث خیلی از پسرا کلفت نیس.ولی خودمم قبلا تو همین تاپیک گفتم شاید اختلال هورمونی داشته باشم.پس باشه تست هورمونی هم میدم
    درباره شناخت هویت جنسی که گفتین اره انگار دو پهلو هستم شناخت دقیق از هویت جنسیم ندارم و متاسفانه دچار افسردگی نسبی هم بخاطر همین موضوع شدم.
    فقط بفرمایید دقیقا باید چیکار کنم؟و ایا واقعا میتونم تغییر کنم و روانشناس میتونه بهم کمک کنه؟
    لطفا راهنمایی کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)