مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 13 از 21 نخستنخست 123456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 202

موضوع: بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

1. Top | #121

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.49
    تشکـر
    64
    تشکر شده 1,031 بار در 582 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ملوس نمایش پست ها
    در مورد همانندسازی با مادر و خواهر دقیقا درست گفتین.خوش اندام هستم ولی صدام دقیقا مث صدای زنانه نیس یعنی تن نازکی داره و خوشبختانه مث خیلی از پسرا کلفت نیس.ولی خودمم قبلا تو همین تاپیک گفتم شاید اختلال هورمونی داشته باشم.پس باشه تست هورمونی هم میدم
    درباره شناخت هویت جنسی که گفتین اره انگار دو پهلو هستم شناخت دقیق از هویت جنسیم ندارم و متاسفانه دچار افسردگی نسبی هم بخاطر همین موضوع شدم.
    فقط بفرمایید دقیقا باید چیکار کنم؟و ایا واقعا میتونم تغییر کنم و روانشناس میتونه بهم کمک کنه؟
    لطفا راهنمایی کنید
    سلام
    ببین عزیز حتما همکاران میتوانند به تو کمک کنند به شرطی که تو خودت نیز بخواهی به خودت کمک کنی!!؟؟
    تو به هزاران دلیل غلط و هم چنین تعرض دوران کودکی از جنس مرد به یک صورت متنفری!؟ که کاملا میفهممت ولی این رو بدون که حواس و حس و برداشت ما در خیلی از موارد واقعا از واقعیت و حقیقت به دوره.!؟
    پس اول بهتره بدون پیش داوری در مورد دو جنس وارد پروسه آزمایشات و مشاوره بشی و اجازه بدی حقیقت امر توسط روانشناس و متخصص برات روشن بشه

و دیدگاهت یک دیدگاه درست و نزدیک به واقعیت به مسائل بشه
    مثال : به مانند جنینی که جنسیتش معلوم نیست هنوز و طبیعت و سونو گرافی و علم روز در زمان درست و لازم میتونه بگه جنسیت چیه!!؟؟
    امید دارم توانسته باشم مطلب رو برات روشن کنم عزیز
    موفق باشی
    دکتر
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

2. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #122

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام
    ببین عزیز حتما همکاران میتوانند به تو کمک کنند به شرطی که تو خودت نیز بخواهی به خودت کمک کنی!!؟؟
    تو به هزاران دلیل غلط و هم چنین تعرض دوران کودکی از جنس مرد به یک صورت متنفری!؟ که کاملا میفهممت ولی این رو بدون که حواس و حس و برداشت ما در خیلی از موارد واقعا از واقعیت و حقیقت به دوره.!؟
    پس اول بهتره بدون پیش داوری در مورد دو جنس وارد پروسه آزمایشات و مشاوره بشی و اجازه بدی حقیقت امر توسط روانشناس و متخصص برات روشن بشه

و دیدگاهت یک دیدگاه درست و نزدیک به واقعیت به مسائل بشه
    مثال : به مانند جنینی که جنسیتش معلوم نیست هنوز و طبیعت و سونو گرافی و علم روز در زمان درست و لازم میتونه بگه جنسیت چیه!!؟؟
    امید دارم توانسته باشم مطلب رو برات روشن کنم عزیز
    موفق باشی
    دکتر
    اره من از جنس مرد متنفرم و خیلیم متنفرم!!!مردا نه درک دارن و نه خیلی چیزارو میفهمن.خیلیم خودخواه و بی احساسن!!!کاش خدا جنس مرد رو نمی افرید....!فقط فکر منافع خودشونن.

4. Top | #123

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    گذشته در گذشته و فردا نیز ناپیداست در حال زندگی کن
    شماره عضويت
    8594
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.49
    تشکـر
    64
    تشکر شده 1,031 بار در 582 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط ملوس نمایش پست ها
    اره من از جنس مرد متنفرم و خیلیم متنفرم!!!مردا نه درک دارن و نه خیلی چیزارو میفهمن.خیلیم خودخواه و بی احساسن!!!کاش خدا جنس مرد رو نمی افرید....!فقط فکر منافع خودشونن.

نه عزیز خیلی سر در گمی و پر از خشم !؟

با این حال و طرز تفکر میخواهی شوهر باشی و پدر !!!!؟؟

پر از تناقضی عزیز, حتما نیاز به مشاوره و دارو داری.

موفق باشی

دکتر
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #124

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    نه عزیز خیلی سر در گمی و پر از خشم !؟

با این حال و طرز تفکر میخواهی شوهر باشی و پدر !!!!؟؟

پر از تناقضی عزیز, حتما نیاز به مشاوره و دارو داری.

موفق باشی

دکتر
    میدونم منظورتون از تناقص چیه!میخوای بگین اینقدر که از مردا متنفری پس چرا دوست مرد داری و باهاش میگردی!!
    با یاد خاطرات کودکی و حرکاتی که ازشون دیدم اونجور گفتم.

حس هوسشون که به میان میاد همه چی رو یادشون میره!!!!همیشه از بی احساسی مردا بدم میاد انگار صخره سخت میشن.خداروشکر خودم اینجوری نیستم!!

اینو بگم دل شکسته هستم و اون خاطرات تلخ اذیتم میکنن!! وگرنه هیچی تو دلم نیس!
    پدرم به عنوان یه مرد که درسته طرز فکر و عقیدش با من کلی فرق میکنه و باهم توبرخی مسائل هم عقیده نیستیم ولی خیلی مهربان و دلسوزه و منم قدرشو میدونم و خیلیم ددستش دارم.

بهرحال از کمک و راهنمایی شما ممنونم و خوب میفهمید که ریشه بعضی مشکلاتم چیه.
    خودم مصمم هستم و خیلی دلم میخواد تغییر کنم و میدونم میتوانم.تو اولین فرصت پیش روانشناس بالینی میرم.
    از همگی که اینجا کمکم کردین خیلی ممنونم.
    واسم دعا کنید

7. 2 کاربران زیر از ملوس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #125
    B.R
    B.R آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28553
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام خدمت شما عزیزان
    م.و هستم دو سال است که به صورت تخصصی درباره این گرایش جنسی تحقیق می کنم در این بره بیشتر از 70 قطعه مستند ویدئویی و بالغ بر 1000 قطعه عکس مشاهده کردم هم چنین (با حفظ احترام با کاربر شهرام 2014)با چندین استاد دانشگاه و فوق تخصص روانن شناسی مصاحبه مستند داشته ام ضمن خواندن قریب به بیست مقاله از دانشگاه های معتبر انگلیس و امریکا(چه در بخش علوم انسانی و چه در بخش علوم تجربی) و نتیجه به صورت خلاصه و قطعی این است:
    اگر فرد ترنسجندر (با مقیاس بنجامین) نباشد در علم روان شناسی جهان امکان درمان او صفر است و این یک نوع گرایش جنسی محسوب می شود که غیر قابل درمان و یک میل طبیعی است
    بنده از همان ابتدا به دلیل مخالفت فطری و عقلی این مطلب با اعتقادات خودم تصمیم به پیدا کردن راهی برای درمان این بیماری کردم و الحمد لله به نتایجی موفقی درباره ی یکی از نزدیکانم رسیدم .متاسفانه با مشورتی که با یکی از اساتید بزرگ در این زمینه داشتم متوجه شدم که شرح بسط این بیماری و متعاقبا درمانش مخالف شئونات جامعه اسلامی - ایرانی است.بنابراین از عنوان انها در جمع شما گرانبهایان معذورم
    فلذا از همه دوستان درخواست می کنم هر مطلبی یا مسئله ای در این زمینه دارند به صورت ایمیل و شخصی از بنده بپرسند جواب به سرعت داده خواهد شد.
    والسلام
    پی نوشت :ایمیل:aliriazzy@yahoo.com

9. Top | #126

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    آزادی به این معنا نیست که هر کاری که دلت خواست انجام دهی، بلکه بدین معناست که مجبور نباشی آن کاری را انجام دهی که دلت نمی خواهد …!
    شماره عضويت
    27925
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.39
    تشکـر
    1,891
    تشکر شده 1,963 بار در 966 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

خدا این مردای بدرولعنت کنه که عامل خیلی بیماری ها ی مردم بیچاره میشن .به خاطر نیاز یه دقیقه ای یه عمر بیماری برای افراد بوجود میارن.بخصوص اون پست فطرت هاوشیطان صفتایی که که بچه هارو سوژه میکنن.

10. Top | #127

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    خدا این مردای بدرولعنت کنه که عامل خیلی بیماری ها ی مردم بیچاره میشن .به خاطر نیاز یه دقیقه ای یه عمر بیماری برای افراد بوجود میارن.بخصوص اون پست فطرت هاوشیطان صفتایی که که بچه هارو سوژه میکنن.
    منظورتون از مرد های بد کیه؟؟؟؟!!!

11. Top | #128

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام خدمت شما عزیزان
    م.و هستم دو سال است که به صورت تخصصی درباره این گرایش جنسی تحقیق می کنم در این بره بیشتر از 70 قطعه مستند ویدئویی و بالغ بر 1000 قطعه عکس مشاهده کردم هم چنین (با حفظ احترام با کاربر شهرام 2014)با چندین استاد دانشگاه و فوق تخصص روانن شناسی مصاحبه مستند داشته ام ضمن خواندن قریب به بیست مقاله از دانشگاه های معتبر انگلیس و امریکا(چه در بخش علوم انسانی و چه در بخش علوم تجربی) و نتیجه به صورت خلاصه و قطعی این است:
    اگر فرد ترنسجندر (با مقیاس بنجامین) نباشد در علم روان شناسی جهان امکان درمان او صفر است و این یک نوع گرایش جنسی محسوب می شود که غیر قابل درمان و یک میل طبیعی است
    بنده از همان ابتدا به دلیل مخالفت فطری و عقلی این مطلب با اعتقادات خودم تصمیم به پیدا کردن راهی برای درمان این بیماری کردم و الحمد لله به نتایجی موفقی درباره ی یکی از نزدیکانم رسیدم .متاسفانه با مشورتی که با یکی از اساتید بزرگ در این زمینه داشتم متوجه شدم که شرح بسط این بیماری و متعاقبا درمانش مخالف شئونات جامعه اسلامی - ایرانی است.بنابراین از عنوان انها در جمع شما گرانبهایان معذورم
    فلذا از همه دوستان درخواست می کنم هر مطلبی یا مسئله ای در این زمینه دارند به صورت ایمیل و شخصی از بنده بپرسند جواب به سرعت داده خواهد شد.
    والسلام
    من راجب ترنسجندر با مقیاس بنجامین سرچ کردم و تو سایت ویکی پدیا خوندم که این دسته(ترنسجندر با مقیاس بنجامین)به شش زیر گروه تقسیم میشن.ترنس وستیت غیرواقعی،ترنس وستیت علاقه مند،ترنس وستیت واقعی،ترنس سکشوال بدون جراحی،ترنس سکشوال با شدت متوسط،ترنس سکشوال با شدت بالا.هر کدام خصوصیات خاص خودشون رو دارن.با خصوصیاتی که درون خودم دیدم جزء گروه ترنس وستیت واقعی قرار دارم.
    1_جنسیت ذهنی فرد:مردانه
    2_پوشش ظاهری و زندگی اجتماعی:اگر موقعیت مناسب باشد همیشهاز پوشش زنانه استفاده میکند و اگر نباشد زیر پوشش مردانه از پوشش زنانه استفاده میکند و تا حد امکان به صورت یک زن زندگی میکند.
    3_رفتار جنسی فرد:یک دگر جنس گرا است به جز اندک دفعاتی که در پوشش زنانه باشد.
    4_احتیاج به تغییر جنسیت:در حقیقت مایل به انجام ان نیست ولی از فکر کردن به ان لدت میبرد.
    5_احتیاج به هورمون درمانی:به عنوان یک تجربه و امتحان به ان علاقه دارد.
    6_احتیاج به روان درمانی:معمولا به درمان فرد کمک میکند.
    نکته؛فرد ممکن است تصور کند دو شخصیت دارد.به ترنسکشوال بودن علاقه دارد.

12. Top | #129

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام خدمت شما عزیزان
    والسلام
    من راجب ترنسجندر با مقیاس بنجامین سرچ کردم و تو سایت ویکی پدیا خوندم که این دسته(ترنسجندر با مقیاس بنجامین)به شش زیر گروه تقسیم میشن.ترنس وستیت غیرواقعی،ترنس وستیت علاقه مند،ترنس وستیت واقعی،ترنس سکشوال بدون جراحی،ترنس سکشوال با شدت متوسط،ترنس سکشوال با شدت بالا.هر کدام خصوصیات خاص خودشون رو دارن.با خصوصیاتی که درون خودم دیدم جزء گروه ترنس وستیت واقعی قرار دارم.
    1_جنسیت ذهنی فرد:مردانه
    2_پوشش ظاهری و زندگی اجتماعی:اگر موقعیت مناسب باشد همیشهاز پوشش زنانه استفاده میکند و اگر نباشد زیر پوشش مردانه از پوشش زنانه استفاده میکند و تا حد امکان به صورت یک زن زندگی میکند.
    3_رفتار جنسی فرد:یک دگر جنس گرا است به جز اندک دفعاتی که در پوشش زنانه باشد.
    4_احتیاج به تغییر جنسیت:در حقیقت مایل به انجام ان نیست ولی از فکر کردن به ان لدت میبرد.
    5_احتیاج به هورمون درمانی:به عنوان یک تجربه و امتحان به ان علاقه دارد.
    6_احتیاج به روان درمانی:معمولا به درمان فرد کمک میکند.
    نکته؛فرد ممکن است تصور کند دو شخصیت دارد.به ترنسکشوال بودن علاقه دارد.

13. Top | #130
    B.R
    B.R آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28553
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام خدمت شما برادر عزیز
    ببینید متن ویکی پدیا در این مورد مطابق متن مقاله،کتاب،اصلی است فلذا به ان رجوع کنید.
    مطلب بعد این سه وضعیت دوم درمان دارند ولی سه وضعیت اول اولی خیر
    والسلام

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)