مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 45678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 261 به 280 از 311

موضوع: بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

1. Top | #261

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    11
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

گفتم پیام بدم دوباره تاپیک بالا بیاد
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #262

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط asdfg نمایش پست ها
    گفتم پیام بدم دوباره تاپیک بالا بیاد
    خب شما الان در چالی؟...اصلا دنبال درمان رفتی یانه؟...هنوزم زنونه پوش هستی؟

3. Top | #263

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    11
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ملوس2 نمایش پست ها
    خب شما الان در چالی؟...اصلا دنبال درمان رفتی یانه؟...هنوزم زنونه پوش هستی؟
    من زنونه پوش نبودم و نیستم
    اون دوستم که داشت رفت پیش مشاور انگار بهتر شده نمیدونم چون نمیگه منم نمیپرسم
    ولی دیدم انگار خیلی ها این مشکلو داشتن

4. Top | #264

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط asdfg نمایش پست ها
    من زنونه پوش نبودم و نیستم
    اون دوستم که داشت رفت پیش مشاور انگار بهتر شده نمیدونم چون نمیگه منم نمیپرسم
    ولی دیدم انگار خیلی ها این مشکلو داشتن
    بعید میدونم بهتر شده باشه...چون هیچ درمانی واسش وجود نداره....بازم اگه ممکنه ازش بپرس مشاور چیکار کرده که بهتر شده

5. Top | #265

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

چطور

6. Top | #266

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

منم یه زنپوشم از بچگی بنا به دلایلی درگیرش شدم الانم یجورایی جزیی از وجودم شدم به مادر ابجیام موضوع گفتم اونام اولش مشکل داشتن ولی الان کلا با این موضوع کنار اومدن باهام خیلی همکاری میکنن هر وقت دوست داشته باشم میرم تو پوششش دخترونه دا ادوار دخترونه را از خودش بهم در میارم مشکل پوشش ندارم چون تقریبا همساز ابجیام هستم ....

7. Top | #267

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط gazal نمایش پست ها
    منم یه زنپوشم از بچگی بنا به دلایلی درگیرش شدم الانم یجورایی جزیی از وجودم شدم به مادر ابجیام موضوع گفتم اونام اولش مشکل داشتن ولی الان کلا با این موضوع کنار اومدن باهام خیلی همکاری میکنن هر وقت دوست داشته باشم میرم تو پوششش دخترونه دا ادوار دخترونه را از خودش بهم در میارم مشکل پوشش ندارم چون تقریبا همساز ابجیام هستم ....
    احتمالا سنت زیر بیست سال باشه....ولی خداروشکر کن که مامان و ابجیات درکت کردن....همه اینجور نیستن...ولی همیشه همینجور نمیمونه...فکر اینده هم باش

8. Top | #268

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    منم یه چن سالی هست یعنی از بچه گی که خودما شناختم در گیر این مشکل بودم اولش مخفیانه بود ولی الان به خانوادم گفتم البته فقط مادر ابجیام تونستم متقاعدشون کنم که با هام کنار بیان الانم واسم کم نمیزارن ....

9. Top | #269

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

من تو پوشش خیلی راحترم مثل خیلیا که زنپوش میشن دست به خود ارضایی میزنن واسه من اینطوری نیس میرم تو پوشش احساسس ارامش خاصی بهم دست میده دختر بودن دوست دارم دست خودم نیست

10. Top | #270

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اره بخدا اگه کمک اونا نبود خیلی به مشکل میخوردم ابجیام واسم سنگ تموم میزارن واسماز وسایل دخترونه کم نزاشتن حتی کلاه کیس برام گرفتن ...تو خیلی از مراسم دخترونه که دارن مثل جشن تولد و... منم میبرن کسی ازشون پرسیده گفتن یه فامیل یا دوست دور هستم که کسی شک نکنه
    راست میگی شاید اینده به مشکل بر بخورم ولی الان با این وضعیت خیلی راحتم ....

11. Top | #271

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام منم همین مشکل داشتم
    چرا با ابجی یا مادرت در میون نذاشتی بهشون منطقی توضیح میدادی بهت کمک میکردن یا لااقل پیش یه مشاور میرفتی منم این مشکل داشتم
    هماهنگ کردم با مادر ابجیام رفتم پیشش البته چن جلسه خصوصی داشتم خود مشاور پشنهاد یه مدت تو پوشش دخترونه باشم اولش قبول نمیکردن
    دیگه اصرار منا دید روزا اول در حد لباس ساده ای که بین پسرا دخترا مشترک هستش قبول کردن اونم تو روز واسه یه ساعت قبول کردن منم هر بار که میرفتم تو پوشش دخترونه به ابجی و مامانم بیشتر احترام میذاشتم کاراشونا انجام میدادم ...هر چقدر لباسام دخترونه تر میشد زمان پوشش میرفت بالا منم بیشتر بهشون حال میدادم تا جایی که وقتی تو پوشش بودم همه کارای شخصی شون تا کارای خونه انجام میدادم ....کار تا جایی پیش رفت که دیگه اونا راضی نمیشدن من از پوشش دخترونه در بیام خودشون دیگه بهم امتیاز میدادن حتی لباساشون و وسایل شخصیشون در اختیار من گذاشتن .....الانم وقتی میرم تو پوشش دخترونه کسی نمیتونه تشخیص بده زیر این پوشش یه پسره حالت و رفتار دخترونه از خود دخترا بهتر در میارم دیگه تشخیص جنسیت من واسه مادر ابجیام سخت شده ..........

12. Top | #272

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام منم همین مشکل داشتم
    چرا با ابجی یا مادرت در میون نذاشتی بهشون منطقی توضیح میدادی بهت کمک میکردن یا لااقل پیش یه مشاور میرفتی منم این مشکل داشتم
    هماهنگ کردم با مادر ابجیام رفتم پیشش البته چن جلسه خصوصی داشتم خود مشاور پشنهاد یه مدت تو پوشش دخترونه باشم اولش قبول نمیکردن
    دیگه اصرار منا دید روزا اول در حد لباس ساده ای که بین پسرا دخترا مشترک هستش قبول کردن اونم تو روز واسه یه ساعت قبول کردن منم هر بار که میرفتم تو پوشش دخترونه به ابجی و مامانم بیشتر احترام میذاشتم کاراشونا انجام میدادم ...هر چقدر لباسام دخترونه تر میشد زمان پوشش میرفت بالا منم بیشتر بهشون حال میدادم تا جایی که وقتی تو پوشش بودم همه کارای شخصی شون تا کارای خونه انجام میدادم ....کار تا جایی پیش رفت که دیگه اونا راضی نمیشدن من از پوشش دخترونه در بیام خودشون دیگه بهم امتیاز میدادن حتی لباساشون و وسایل شخصیشون در اختیار من گذاشتن .....الانم وقتی میرم تو پوشش دخترونه کسی نمیتونه تشخیص بده زیر این پوشش یه پسره حالت و رفتار دخترونه از خود دخترا بهتر در میارم دیگه تشخیص جنسیت من واسه مادر ابجیام سخت شده ..........

13. Top | #273

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام به همه دوستان
    منم یک زنپوشم، یا بودم. یا شاید هنوز باشم. احساسات و تفکرات و رفتارهای همه کسانی که اینجا پست گذاشتن را درک میکنم و خب اولین باره جایی هست زن پوشی هست. ولی همه دوست دارن پسر باشن و دنبال انحرافات جنسی هم نیستن این خیلی خوبه یعنی چیزیه که خودم بودم و شاید هستم. خیلی ها دنبال راه حل میگردن منم خیلی گشتم... خیلی روی خودم کار کردم و آخرش تونستم کاملا این عادت زن پوشی رو ترک کردم یا خیلی خیلی محدودش کردم. 15،16 سال درگیرش بودم و راه های مختلف را امتحان کردم. تا بالاخره تونستم یه جورایی نتیجه بگیرم. مطمئن باشید دنبال راه حل باشید بالاخره پیدا می کنید ولی روی خودتون باید کار کنید. یه ذره هم تحمل کنید. صبر کنید. شاید بعضی وقتا زجر بکشید. اگه ذنبال این هستید که یه قرض خورید از فردا دیگه لباس دخترونه نمی پوشید یا یکی دو روزه حل میشه از این خبرا نیست...
    پ.ن: میگم 15،16 سال فکر نکنید صبح، ظهر شب من لباس زنونه تنم بود نه گاهی یک سال خبری نبود اصلا و البته که سخت بود ولی هر بار این فاصله ها را بیشتر کردم تا الان این همون محدود کردنه که میگم.
    خب یکی از سوالاتی که همیشه برای من مطرح بوده این بوده که چرا زنانه پوش شدم؟ به خودتون رجوع کنید و جواب این سوال را پیدا کنید. تا جواب این سوال پیدا نشه نمیتونید بزاریدش کنار یا محدودش کنید. مطمئن هستم که همه زن پوش ها پسرهای فوق العاده خوبی هستن به نسبت هم سن و سال های خودشون. مهربون تر، آروم تر، احساساتی تر. اهل آزار و اذیت دیگران و حرف زشت زدن و توهین و مسائل اینجوری نیستن. بهتر بگم اگه تخت یک شرایط مساوی قرار بگیرن با یه پسر هم سن و سال خودشون اگه اون فحش بده یا دعوا راه بندازه این پسر داستان ما اینکار را نمیکنه یا خود داری میکنه تا حد ممکن کمتر دنبال دردسره.خب من که اینجوری بودم و این به معنای این نیست که از حق ام دفاع نمیکردم یا کسی من را آزار میداد یا ... بلکه رفتار بهتری به نسبت انتظاراتی که جامعه از یک پسر مثل منی داره، داشتم و خب یک تبعاتی هم داشت.خب اصل این رفتار من یک طرف و بازخورد جامعه نیست به این رفتار هم یک طرف. نگاه جامعه یک نگاه مثبته با تبعات منفی! توضیح بیشتری نمیدم. به هر حال یکی از دلایل زن پوشی میتونه رفتار جامعه با اون فرد باشه. تحمل کردن، صبر داشتن، زجر کشیدن یک بخش کوچیکی اش مال اینجاست و چند درصدش اینجاست بر میگرده به شخصیت هر آدمی یکی میگه 1% یکی میگه 50% به هر حال این یکی از پازل های این ماجراست.
    خیلی پر حرفی کردم بخونید اگه موافق بودید با بخشی از این ماجرا یا فکر می کنید برای شما هم همینطور بوده بگید بریم سراغ بقیه داستان.
    خب راستش اومده بودم اکانتم را حذف کنم حرف های این دوستمون را خوندم گفتم بگم شاید بدرد کسی بخوره...خخخخ

14. Top | #274

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط rahajoon نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    منم یک زنپوشم، یا بودم. یا شاید هنوز باشم. احساسات و تفکرات و رفتارهای همه کسانی که اینجا پست گذاشتن را درک میکنم و خب اولین باره جایی هست زن پوشی هست. ولی همه دوست دارن پسر باشن و دنبال انحرافات جنسی هم نیستن این خیلی خوبه یعنی چیزیه که خودم بودم و شاید هستم. خیلی ها دنبال راه حل میگردن منم خیلی گشتم... خیلی روی خودم کار کردم و آخرش تونستم کاملا این عادت زن پوشی رو ترک کردم یا خیلی خیلی محدودش کردم. 15،16 سال درگیرش بودم و راه های مختلف را امتحان کردم. تا بالاخره تونستم یه جورایی نتیجه بگیرم. مطمئن باشید دنبال راه حل باشید بالاخره پیدا می کنید ولی روی خودتون باید کار کنید. یه ذره هم تحمل کنید. صبر کنید. شاید بعضی وقتا زجر بکشید. اگه ذنبال این هستید که یه قرض خورید از فردا دیگه لباس دخترونه نمی پوشید یا یکی دو روزه حل میشه از این خبرا نیست...
    پ.ن: میگم 15،16 سال فکر نکنید صبح، ظهر شب من لباس زنونه تنم بود نه گاهی یک سال خبری نبود اصلا و البته که سخت بود ولی هر بار این فاصله ها را بیشتر کردم تا الان این همون محدود کردنه که میگم.
    خب یکی از سوالاتی که همیشه برای من مطرح بوده این بوده که چرا زنانه پوش شدم؟ به خودتون رجوع کنید و جواب این سوال را پیدا کنید. تا جواب این سوال پیدا نشه نمیتونید بزاریدش کنار یا محدودش کنید. مطمئن هستم که همه زن پوش ها پسرهای فوق العاده خوبی هستن به نسبت هم سن و سال های خودشون. مهربون تر، آروم تر، احساساتی تر. اهل آزار و اذیت دیگران و حرف زشت زدن و توهین و مسائل اینجوری نیستن. بهتر بگم اگه تخت یک شرایط مساوی قرار بگیرن با یه پسر هم سن و سال خودشون اگه اون فحش بده یا دعوا راه بندازه این پسر داستان ما اینکار را نمیکنه یا خود داری میکنه تا حد ممکن کمتر دنبال دردسره.خب من که اینجوری بودم و این به معنای این نیست که از حق ام دفاع نمیکردم یا کسی من را آزار میداد یا ... بلکه رفتار بهتری به نسبت انتظاراتی که جامعه از یک پسر مثل منی داره، داشتم و خب یک تبعاتی هم داشت.خب اصل این رفتار من یک طرف و بازخورد جامعه نیست به این رفتار هم یک طرف. نگاه جامعه یک نگاه مثبته با تبعات منفی! توضیح بیشتری نمیدم. به هر حال یکی از دلایل زن پوشی میتونه رفتار جامعه با اون فرد باشه. تحمل کردن، صبر داشتن، زجر کشیدن یک بخش کوچیکی اش مال اینجاست و چند درصدش اینجاست بر میگرده به شخصیت هر آدمی یکی میگه 1% یکی میگه 50% به هر حال این یکی از پازل های این ماجراست.
    خیلی پر حرفی کردم بخونید اگه موافق بودید با بخشی از این ماجرا یا فکر می کنید برای شما هم همینطور بوده بگید بریم سراغ بقیه داستان.
    خب راستش اومده بودم اکانتم را حذف کنم حرف های این دوستمون را خوندم گفتم بگم شاید بدرد کسی بخوره...خخخخ
    سلام...منم قبلا حدود 10 سال پیش واسه یه دوره رو خودم کار کردم و حدود یکسال و نیم گذاشتمش کنار....تو این یکسال و نیم بعضی وقتها میشد در حد چنون به زنپوشی نیاز پیدا میکردم....ولی تحمل میکردم....خیلی وقتها بود حتی چشمم به هرگونه لباس زنانه که به تن خانمها میدیدم،کل بدنم گر میگرفت ازبس دلم میخواست زنونه بپوشم....بعد از یکسالونیم دیگه دیدم دست از سرم برنمیداره و دوباره رفتم سراغش...نمیخوام بگم نشدنی نیس ولی واقعا خیلی خیلی سخته که بخوای بذاریش کنار....ولی یه واقعیت رو بگم که تو اون یکسالونیم وقتی تحمل میکردم و بالاخره یه جوری از سر خودم بیردن میکردم و اتش زنونه پوشی درونم فروکش میکرد،انگار یه جور ارامش خاص بهم دست میداد....ارامشی که اگه دنبالش باشی شاید حتی قشنگتر از زنونه پوشی باشه....اگه کسی واقعا اراده قوی داشته باشه به احتمال زیاد میتونه به طور کامل بذارتش کنار

15. Top | #275

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.01
    تشکـر
    7,988
    تشکر شده 8,322 بار در 3,790 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

نقل قول نوشته اصلی توسط rahajoon نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    منم یک زنپوشم، یا بودم. یا شاید هنوز باشم. ا
    سلام
    میشه توضیح بدید چطور کنارش گذاشتید؟ یا محدودش کردید!
    و سوگند به حالی که پریشان شد
    خداوند از ما نخواهد گذشت...

16. Top | #276

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Akhmoo

فففف
    ویرایش توسط M.m12 : 08-03-2018 در ساعت 02:06 PM

17. Top | #277

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام به همه دوستان
    ببینید من به جای اینکه با این حس اونجوری که شما میگید مقابله کنم باهاش کنار اومدم یه جورایی. سر خودم کلاه گذاشتم. خخخ
    فکر کنم همه با لباس های دخترونه و زنونه معمولی از آشناها شروع کردن زن پوشی. لباس زیر و لباس رو و .... خب منم همینطور ولی بعدا خودم را قانع کردم این کار درستی نیست یعنی زن پوشی درست نیست نمیتونم بی خیالش بشم قبول حداقل بی خیال پوشیدن لباس دیگران که میتونم بشم. این شد اولین قدم.
    در کنار این بخودم گفتم پوشیدن تاپ و شلوار و ... که فایده نداره مردا هم لباس مثل این دارن یه چیزی بپوشم که فقط دخترا میتونن بپوشن و خوشگل هم باشه لباس های راحتی که تو خونه میپوشن فایده اش چیه؟ یا مثلا اگه دخترا مانتو میپوشن خب مردا هم پالتو و بارونی دارن مثل همونه تقریبا پس اینم بی خیال ... چیزایی که میگم مدت زیادی طول کشید شاید یکی دو سال تا تونستم خودم را قانع کنم ولی به هر حال جواب داد یعنی رسیدم به جایی که فقط لباس مجلسی زنونه خیلی خیلی خوشگل و شیک که خودم خریده باشم یعنی مال خودم باشه حاضر بودم بپوشم. خب تهیه همچین چیزی هم همچین اسون نبود از طرف دیگه هم واقعا به خودم تلقین کرده بودم پوشیدن لباس غیر از مجلسی زنونه پوشی نیست؛ اصلا. همین خیلی کمک کرد فاصله بین زنونه پوشی ها زیاد بشه بعضا یک سال و از طرف دیگه تا تنها میشدم سراغ لباس زنونه نمیرفتم واقعا اصلا تمایلی به پوشیدن لباس های زنونه معمولی نداشتم.
    خب حالا تا اینجا که اومدم دیگه چیکار میتونم بکنم. اولا خودم را قانع کردم تا زمانی که لباس های زنونه ام زیر، رو، کفش، کیف و .... به اضافه لوازم ارایش و کلاه گیس و ... نداشته باشم چیزی نیپوشم چون فایده نداره مثل یه دختر واقعی نمیشم. ثانیا وقتی میپوشیدم از خودم ایراد میگرفتم این جای کار مشکل داره با دختر فرق میکنه اونجا فرق میکنه این لباس و ارایش و ... منو به چیزی که میخوام نمیرسونه طبیعیه یک پسر هر کاری کنه هیکل و رفتار و ... مثل یه دختر نمیشه و نتیجه اش این شد که هر لباس مجلسی را فقط یکبار میپوشیدم بعد مینداختم دور با تمام متعلقاتشو واقعا دور انداختنش سخت بود گاهی دو ماه با خودم کلنجار میرفتم که لباس ها را بندازم بیرون راضی نمیشدم، راضی هم نمیشدم بپوشم یعنی حس زنونه پوشی را بهم نمیداد. ولی به محض اینکه یه روزی به ذره این خودزنی درونی کم میشد لباس ها را گم و گور میکردم. لباس زیرها را با قیچی تیکه تیکه میکردم که اگه پشیمون هم شدم فرداش راه دیگه نداشته باشم. خخخ
    به هر حال الان زیاد تو مد لباس مجلسی و لوازم آرایش و ... هم نیستم چون میگم فایده نداره هیچ وقت اونقدری که میخوام دختر بشم نمیشم. اگه قرار باشه یکبار دیگه لباس بپوشم فقط لباس عروس نه هر لباس عروسی یه چیز متفاوت و اونم با آرایشی که تو آرایشگاه زنونه میکنن (بالاخره هیچ زنی شب عروسی اش خودش آرایش نمیکنه) که مطمئنا غیر ممکنه. در حال حاضر تنها شرایطی که من حاضر به پوشیدن لباس زنونه هستم همینه. بر فرض محال اگر فراهم هم بشه همونجوری یه ایراد میگیرم و واقعا تموم میشه چون تا تهش رفتم و آخرش هیچی نبوده هیچی.
    خلاصه بخوام بگم به جای اینکه ترکش کنم شرایطی برای خودم گذاشتم که هیچ وقت محقق نشه حالا در کنار این هر مرحله اومدم شرط سخت تر گذاشتم میل به یک نوع خاص از پوشش زنونه را هم در خودم کشتم. یعنی چی میل به زنونه پوشی را کشتم؟ خب قطعا قبول دارید اینکه صرفا بگید من دیگه تاپ شلوار نمیپوشم که اینجوری نیست از فرداش نپوشید. بازم یه موقع به هنتون خطور میکنه خب حالا بهتر از هیچیه که پس باید هر مرحله از لحاظ رفتاری و پوشش و عملکرد میاید بالا از لحاظ فکری هم روش کار کنید و نابودش کنید.
    اگه میخواید بدونید من کجام دارم میل به پوشیدن لباس های مجلسی خاص را در خودم از بین میبرم. همینطوری که دوستمون گفت آدم بعضی لباس های خاص را میبینه نمیتونه ازشون بگذره بقول ایشون داغ میکنه وسوسه میشه. من شده رفتم لباس را با هر بدبختی بوده تهیه کردم و بقیه موادی که لازم بوده شرایط پوشیدنش را هم داشتم ولی نپوشیدم فقط با این دلیل که خب پوشیدی تموم شد چی میشه بعدش؟ هیچی؟ بازم مثل دخترا نمیشی یکی از 200 کیلومتری ببیندت میفهمه پسری .... ساده میگم ولی تصورش را هم نمیکنید همین یعنی چقدر کشمکش و الان حداقل دو سه باری پیش اومده لباس خریدم بدون اینکه بپوشم دادم رفته یعنی کلا رفتم به موسسات خیریه ای، کمیته امدادی به عنوان این که لباس مال اشناها بوده و اندازه نبوده و پس هم نگرفتن بخشیدم. حداقل اش از تکه تکه کردنش بهتره دیگه پشیمونی هم ندارم. این بخشیدن یعنی از یه کار نادرست یک کار خوب بیرون کشیدنه! سود کردن! همون کشتن میل به زنونه پوشیه که میگم. الان به خودم میگم گیرم لباس هم با هزینه زیاد تهیه کردم(مالی و زمانی) بعدا هم که نهایتا میخوام ببخشم. خب اولا اگه فرض کنیم بپوشم که نمیتونم دیگه ببخشم میشه دست دوم. ثانیا چه کاریه همین پول و وقت را میزارم میرم مسافرت، یه هدیه برای کسی میخرم، گوشی ام را عوض میکنم و .... الان پوشیدن لباس های خاص که مدت هاست کارش تمومه ولی تقریبا میل به پوشیدن و وسوسه هم داره کارش یکسره میشه. خخخ
    کار کردن روی بعد روانی و نفسانی قضیه بسیار سخته واقعا میگم از خدا کمک بگیرید یه قدم شما بردارید و توکل کنید. توی سخت ترین شرایط وسوسه شدن این ایه به من کمک کرده إِنَّ النَّفْسَ لَأَمَّارَةٌ بِالسُّوءِ إِلَّا مَا رَحِمَ رَبِّي
    چیز دیگه ای نمیگم ولی دوست دارم یه وقتی بتونم یک پست دیگه بزارم و در مورد رفتار گذشته ام و فکری که الان در موردش میکنم حرف بزنم.... موفق باشید

18. Top | #278

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

کسی گروه داره در باره زنپوشی بم بده

19. Top | #279

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اینجا دختری هست که از پوشیدن لباسهای دخترونه توسط پسر خوشش بیاد؟

یعنی دوست داشته باشه به سلیقه خودش برای اون پسر لباس انتخاب کنه...

20. Top | #280

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.09
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

کمتر دختری زیر بار این موضوع میره.

صفحه 14 از 16 نخستنخست ... 45678910111213141516 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)