مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 15 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 141 به 150 از 200

موضوع: بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

1. Top | #141

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    "خداوندا شبم را روز گردان/ چو روزم بر جهان پیروز گردان"
    شماره عضويت
    17587
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.56
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,428 بار در 771 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    3

پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ملوس نمایش پست ها
    منظورتون از اون عده ترنس وستیت ها یا همون مبدل پوش ها ست یا ترنس سکشوال ها یا همون دوجنسه ها؟؟؟
    پسرایی که دوست دارند زنانه رفتار کنند و آرایش میکنند و......
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    من دیگه سایت نمیام...
    ببخشید که خصوصی ها رو نمیتونم جواب بدم
    آجی هایی که اذیتتون کنم حلال کنید
    خدانگهدار

2. Top | #142

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط من خاص نمایش پست ها
    پسرایی که دوست دارند زنانه رفتار کنند و آرایش میکنند و......
    این یه مسئله پیچیده ایه....همه ترنس سکشوال ها اعم از خفیف یا شدید که اینطورین که شما کفتید....ترنس وستیت ها هم تقریبا بعضیاشون اینطورین و طبق خواسته روحی درونشون اینکارو میکنن و نه برای خودنمایی یا جلب توجه.......ولی این پسرایی که ابرو برمیدارن و بعضا رژ گونه میزنن و غیره که تو خیابون میبینی واسه خودنمایی قضیشون فرق میکنه....چون فقط وقتی میخوان بیان تو خیابون اینکارو میکنن.....ولی ترنس ها حتی تو خلوت خودشون و واسه ارامش روحی خودشون خودارایی میکنن و نیاز به خودنمایی ندارن

3. Top | #143

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    رزم فرزندان لر قبل از آنكه شنيدني باشد ديدني است. مقام معظم انقلاب
    شماره عضويت
    25315
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    2
    تشکر شده 77 بار در 49 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پریما کجایی که بگی
    این مطالب قدیمی رو بالا نیارید

4. Top | #144
    B.R
    B.R آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28553
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام
    ببینید دوست گرامی این که در علم روانشناسی برای ترانس وستیت ها درمان نیست دلیل بر این نیست که واقعا در مانی نیست اصلا نصف علم با نفی انچه ما قبل خود بوده پیشرفت کرده است .بنده دوسال است که درباره روش درمان تحقیق می کنم و اگر مایل باشید نتایج را در فضای خصوصی به اشتراکمی گذارم تا اگر بیماری را درست تشخیص دادم روش های احتمالی درمان شروع شود.
    سندرم یا مسئله برده و خانم مسئله ای است که دانستن ان برای شخص شما و اساسا طرح ان در فضای عمومی صحیح نیست برای شخص شما با توجه به این بیماری تبعات منفی بیشتری را به همراه خواهد داشت
    در نهایت بله منظورم از اصلاح درمان استولی درمانی که نمونه اولیه اش به راحتی خود را در اختیار گذاشت و شرایط درمان را پذیرفت الان هم راضی است انتخاب باشما است در تمام علم مدرن شما محکوم به لواط و انجام تمام اعمالی هستید که اکنون در نظر شما شنیع اند خوب انتخاب کنید ازدواج برای این نوع بیمار کابوسی است برای طرف مقابل وای اگر که این شخص متدین و پارسا و پاک هم باشد.
    بنده هر بار ایمیلم را برای ارتباط بیشتر می گذارم خواهشمندم برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
    مطمئن باشید هدفم از ارتباط شخصی برداشته شدن این مرز های مجازی است تمایل ندارم افرادی که به هر طریق از این مبحث بازدید می کنند به گناه کشیده شوند
    والسلام

پی نوشت :ایمیل:aliriazzy@yahoo.com

5. Top | #145

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام
    ببینید دوست گرامی این که در علم روانشناسی برای ترانس وستیت ها درمان نیست دلیل بر این نیست که واقعا در مانی نیست اصلا نصف علم با نفی انچه ما قبل خود بوده پیشرفت کرده است .بنده دوسال است که درباره روش درمان تحقیق می کنم و اگر مایل باشید نتایج را در فضای خصوصی به اشتراکمی گذارم تا اگر بیماری را درست تشخیص دادم روش های احتمالی درمان شروع شود.
    سندرم یا مسئله برده و خانم مسئله ای است که دانستن ان برای شخص شما و اساسا طرح ان در فضای عمومی صحیح نیست برای شخص شما با توجه به این بیماری تبعات منفی بیشتری را به همراه خواهد داشت
    در نهایت بله منظورم از اصلاح درمان استولی درمانی که نمونه اولیه اش به راحتی خود را در اختیار گذاشت و شرایط درمان را پذیرفت الان هم راضی است انتخاب باشما است در تمام علم مدرن شما محکوم به لواط و انجام تمام اعمالی هستید که اکنون در نظر شما شنیع اند خوب انتخاب کنید ازدواج برای این نوع بیمار کابوسی است برای طرف مقابل وای اگر که این شخص متدین و پارسا و پاک هم باشد.
    بنده هر بار ایمیلم را برای ارتباط بیشتر می گذارم خواهشمندم برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
    مطمئن باشید هدفم از ارتباط شخصی برداشته شدن این مرز های مجازی است تمایل ندارم افرادی که به هر طریق از این مبحث بازدید می کنند به گناه کشیده شوند
    والسلام

من راجب سندرم میسترس و اسلو یا همون برده و خانم که شما گفتین تحقیق کردم.....باید بگم خوشبختانه من اینجوری نیستم و هیچوقت فتیش پا نداشتم و نخواهم داشت.....من فقط علاقه مثل تمام لباس های زنانه،علاقه دارم جوراب زنانه بپوشم....جوراب زنانه پای خانم ها و خودم رو دوست دارم.... درسته از نظر احساسی و عاطفه ای گرایش شدیدی نسبت به خانم ها دارم ولی اصلا برده خانم شدن و یا بوسیدن پای خانم رو دوست ندارم!!!....خیلی بسیار زیاد هم از لواط متنفر هستم و این وصله ها با ماها نمیچسبه که مارو محکوم به لواط کنن....منکه اینطوری نیستم افراد دیگه از این دست رو نمیدونم!!!.....
    بهرحال هم مقید هستم و به حرام و حلال خیلی زیاد اهمیت میدم و نماز و روزه و واجباتمم انجام میدم....
    بازم از کمک و راهنماییتون ممنونم و اگه بتونم در اولین فرصت بهتون ایمیل میزنم تا بیشتر در ارتباط باشیم....
    در پناه حق

6. Top | #146
    B.R
    B.R آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28553
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام
    درباره این مطلبی که شما می فرمائیید راستش برای من آن قدر تکرار شده که خنده ام می گیرد اگر سواد انگلیسی دارید درباره بزرگ ترین رویداد lgbt ها تحقیق کن که همین دوروز پیش اخرین رویداد ان تمام شد برادر گرامی این روز ها به مناسبت همین رویداد اینترنت از داستان افرادی نظیر شما پر است.شما اجازه بدهید در اینده بنده به صورت خصوصی داستان افرادی را با شما در میان می گذارم و شما می خوانید بدون ان که بنده ان را نوشته باشم و نوشته ای در سایتی که من امکان فعالیت در ان را ندارم و ان .... زندگی نامه شما است تعجب نکنید این تراژدی را در سطح جهان و در مورد افراد با ذهنیت و ملیت ها مختلف ان قدر دیده ام که می گویم نهایت این ها انحراف است .شما اشتباه کردید تحقیق کردید بنده تقاضا دارم این لفظ را این تحقیق را از سرتان بیرون کنید .همانطور که یک تریاکی که نمی داند معتاد است هیچ گاه خیال هروئینی شدن را نمی کند شما هم همین طور البته در مثل مناقشه نیست ولی شما حتی به ابعاد بیماری خود آگاه نیستید و صحبت از یقین میزنید می گویید من یقین دارم که این اینده را نخواهم داشت؟؟چگونه می گوئید بنده فیتیش ندارم و نخواهم گرفت حال آن که هیچ کس در روانشناسی مدرن تا بحال چگونگی ابتلا به فیتیش را به صورت قطعی کشف نکرده است؟
    صحبت از تقید زدید تقید امری بدرد نخور در ترک این گناه یا درمان این بیماری است همانطور که هواپیما را نمی توان با ضد گلوله اتش زد نماز و روزه شما هم نمی تواند شما را از این مهلکه نجات دهد.
    بنده در مجموع باز هم تقاضا خصوصی شدن صحبت ها را دارم

والسلام

7. Top | #147

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام
    درباره این مطلبی که شما می فرمائیید راستش برای من آن قدر تکرار شده که خنده ام می گیرد اگر سواد انگلیسی دارید درباره بزرگ ترین رویداد lgbt ها تحقیق کن که همین دوروز پیش اخرین رویداد ان تمام شد برادر گرامی این روز ها به مناسبت همین رویداد اینترنت از داستان افرادی نظیر شما پر است.شما اجازه بدهید در اینده بنده به صورت خصوصی داستان افرادی را با شما در میان می گذارم و شما می خوانید بدون ان که بنده ان را نوشته باشم و نوشته ای در سایتی که من امکان فعالیت در ان را ندارم و ان .... زندگی نامه شما است تعجب نکنید این تراژدی را در سطح جهان و در مورد افراد با ذهنیت و ملیت ها مختلف ان قدر دیده ام که می گویم نهایت این ها انحراف است .شما اشتباه کردید تحقیق کردید بنده تقاضا دارم این لفظ را این تحقیق را از سرتان بیرون کنید .همانطور که یک تریاکی که نمی داند معتاد است هیچ گاه خیال هروئینی شدن را نمی کند شما هم همین طور البته در مثل مناقشه نیست ولی شما حتی به ابعاد بیماری خود آگاه نیستید و صحبت از یقین میزنید می گویید من یقین دارم که این اینده را نخواهم داشت؟؟چگونه می گوئید بنده فیتیش ندارم و نخواهم گرفت حال آن که هیچ کس در روانشناسی مدرن تا بحال چگونگی ابتلا به فیتیش را به صورت قطعی کشف نکرده است؟
    صحبت از تقید زدید تقید امری بدرد نخور در ترک این گناه یا درمان این بیماری است همانطور که هواپیما را نمی توان با ضد گلوله اتش زد نماز و روزه شما هم نمی تواند شما را از این مهلکه نجات دهد.
    بنده در مجموع باز هم تقاضا خصوصی شدن صحبت ها را دارم

والسلام

سلام

ببینید افرادی که فتیش پا دارن از بچگی اینطور بودن.....مثلا علاقه به بوسیدن پای خانمها از کودکی درونشون هست.....منم نگفتم نرمال هستم منظورمم از الوده نشدن به فتیش این بود که امکانش نیس منظورم این بود که من در حال حاضر اینطور نیستم و مسئله پوشیدن جوراب زنانه و لذت بردن از دیدن جوراب زنانه پای خانمها با فتیش پا و بوسیدن پای خانمها فرق داره.....اونایی که فتیش پا دارن حتی جوراب کثیف و پای خانمهارو تو دهنشون میکنن.....والا منکه حالم از این چیزا که افراد فتیش انجام میدن بهم میخوره.....در مورد تقید هم نگفتم نماز و روزه میتونه منو از این چیزا باز بداره منظورم این بود پسر بی بندوبار و اهل خیلی از انحرافات اخلاقی دیگه ای نیستم.....
    ببینید من از اوضاعی که دارم اصلا راضی نیستم و خدا میدونه چقدر زجر میکشم....ولی مسئله بسیار پیچیده ایه و کنار گذاشتنش یه مسئله پیچیده دیگه.....من خودم رو بارها و بارها تحریم کردم و محدودیت درست کردم حتی لباس هایی که میپوشیدم رو اتش زدم ولی درست نشد که نشد!!!.....
    ببینید چیزی نیس که خودم انتخابش کرده باشم که هروقت خودمم خواستم بذارمش کنار....اصلا یساعت عادی هستی ولی یدفعه تو وجودت حس میکنی باید زنونه بپوشی یا از دیدن لباس خانمها تحریک میشی و میری سراغ زنانه پوشی و ......همش از خودت میپرسی من چمه؟چرا اینجوریم؟چرا بقیه پسرا اینجور نیستن؟!!!چرا زندگی من اینجوری رقم خورده؟یعنی من لعن شده ام؟یعنی خدا دوستم نداره؟یعنی صددرصد جهنمی ام؟و هزار تا چرای دیگه که مث خوره میافته به جونت و افسرده و سرخورده میشی......ار طرف دیگه کارخودتو انجام میدی....بخاطر همین گفتم انگار ادم دو پهلوئه......اگه انجام ندی دیوونه میشی اگه انجامم بدی هزار احساس بد میاد سراغت.....همش حس میکنی پوچی و زندگی پوچی داری و در اینده خواهی داشت.....دلت میخواد ازدواج کنی ولی یه عامل بازدارنده درونته که احساس ترس زیادی از ازدواج درونت بروز میکنه.....من از لحاط حس جنسی و گرایش جنسی به خانمها مث همه پسرای عادی هستم ولی یه مورد غیرعادی مثل انگل چسبیده به این حس جنسیم که همین زنانه پوشیه و مسئله ای هست که زندگی زناشویی رو واسه همسر اینده تحت تاثیر خیلی زیادی قرار میده
    بهرحال فقط میتونم بگم خودم که درمانده شدم و محتاج دعا

8. کاربران زیر از ملوس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #148
    B.R
    B.R آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28553
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام
    این حقیر مجدد درمورد فیتیش هشدار می دهم که با توجه به امار هایی که من گرفتم امکان ابتلای به ان برای شما از دگر جنس خواهان معمولی بیشتر است بنده تقاضا دارم هنگامی که حتی نمی دانید چرا به این گناه گرفتار شده اید صحبت از یقین نکنید
    دوم این بحث ایمان امر خیلی خوبی است خیلی شما را جلو می برد انشا الله که در اینده بتوانید برای ترک گناه از ان استفاده کنید
    از ناراضی بودن گفتید فقط می توانم بگویم که بخشی از وجدان بیدار و بخشی به خاطر شیطان است این مسائل اگر بنده را به عنوان فردی اگاه بدانید باز خواهند شد و متوجه دلیل نا امیدیتان هم خواهید شد
    احساس شما درمورد ازدواج واقعا درست است بنده باز تاکید می کنم انحرافی که به خاطر این مسئله در زندگی های زناشوئی است غیر قابل هضم است ضایعه ای که به بار می اورد تقریبا غیر قابل جبران است اما با تکیه بر خداوند متعال درست خواهد شد
    که صبح نزدیک است
    والسلام

10. Top | #149

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام
    این حقیر مجدد درمورد فیتیش هشدار می دهم که با توجه به امار هایی که من گرفتم امکان ابتلای به ان برای شما از دگر جنس خواهان معمولی بیشتر است بنده تقاضا دارم هنگامی که حتی نمی دانید چرا به این گناه گرفتار شده اید صحبت از یقین نکنید
    دوم این بحث ایمان امر خیلی خوبی است خیلی شما را جلو می برد انشا الله که در اینده بتوانید برای ترک گناه از ان استفاده کنید
    از ناراضی بودن گفتید فقط می توانم بگویم که بخشی از وجدان بیدار و بخشی به خاطر شیطان است این مسائل اگر بنده را به عنوان فردی اگاه بدانید باز خواهند شد و متوجه دلیل نا امیدیتان هم خواهید شد
    احساس شما درمورد ازدواج واقعا درست است بنده باز تاکید می کنم انحرافی که به خاطر این مسئله در زندگی های زناشوئی است غیر قابل هضم است ضایعه ای که به بار می اورد تقریبا غیر قابل جبران است اما با تکیه بر خداوند متعال درست خواهد شد
    که صبح نزدیک است
    والسلام
    سلام

البته هستن افرادی که بدون اطلاع دادن به همسرشون از اوضاعشون ازدواج میکنن و شاید هم بعد ازدواج مطرح میکنن......یجایی خوندم که یه خانم میگفت همسرم تو خونه زنانه میپوشه و منم مشکلی با این موضوع ندارم......
    خودم که دیگه موندم چیکار کنم......همه میگن تو که اینقدر سربه راه و اهل نماز و روزه هستی و خودتو پاک نگه داشتی پس چرا ازدواج نمیکنی؟؟!!!!......هیچ جوابی ندارم بدم!!!...

ولی وقتی در بوجود امدنش تقصیری نداشتم و مادرزادی اینجوری بودم یعنی واقعا گناهکارم؟؟؟!!!!!!.....من تا یاد میدم از کوچکی اینجوری بودم حالا چه تقصیری داشتم که اینجور شدم؟قصدم توجیه نیس ولی مثل اعتیاد نیس که با پای خودت بری سراغش و هروقت دلت خواست بذاریش کنار.....یکم حرفام تکراری شده ولی خلاصه کلامم اینه که این قضیه رو نذارین پای گناه کاربودنم......یعنی مثلا ترنس سکشوال ها که مادرزادی و ناخواسته دو جنسی روحی متولد میشن گناهکارن؟؟!!!.....ماهم مثل اونا بی دلیل اینجور افریده شدیم.....
    بهرحال از کمک،راهنمایی و وقتی که واسه این موضوع میگذارید ممنونم و امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشین

11. Top | #150

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    17703
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    11
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

اخرش چی شد؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)