مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 16 از 21 نخستنخست 123456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 202

موضوع: بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

1. Top | #151
    B.R
    B.R آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28553
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام
    بنده عرض کردم هر یک از دوستان اگر تمایل دارند از طریق ایمیل به صورت خصوصی تماس بگیرند رفته رفته نتایج تحقیق را در میان می گذارم
    در هر صئرت جواب دادن به این سوالات نیازمند معرفی سایت هایی است که خوف مفسده در آن است فلذا بنده از جواب دادن و دلیل اوردن به صورت عمومی معذورم دوستان اگر تماس گرفتند پاسخی حاصل نشد خب در این که اینجا نتیجه را بنویسند ازادند ولی این که بخواهیم اینجا و در ملا عام پاسخ دهیم خیر
    والسلام
    پی نوشت :ایمیل:aliriazzy@yahoo.com
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #152

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    19366
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    32
    تشکر شده 31 بار در 23 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    2

سلام . اگه شما فقط در خونه زنانه پوش هستین بنظرم دنبال درمان نباشید . گرایش خودتون رو دوست داشته باشید و باهاش راحت باشین . اما اگه در خارج از منزل هم میخواین زنانه پوش باشین و براتون سخته برخورد جامعه ، اونوقت به فکر درمان یا تغییر جنسیت باشید
    در کشور من مردان و زنان با چند خط عربی به هم محرم می شوند ، اما با یک دنیا عشق نه ...!

در دنیایی که برای یک تکه سیب تمام بهشتیان زمین گیر شده اند ، چه انتظار غریبیست عدالت ....

3. Top | #153

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط hatorihanzo نمایش پست ها
    سلام . اگه شما فقط در خونه زنانه پوش هستین بنظرم دنبال درمان نباشید . گرایش خودتون رو دوست داشته باشید و باهاش راحت باشین . اما اگه در خارج از منزل هم میخواین زنانه پوش باشین و براتون سخته برخورد جامعه ، اونوقت به فکر درمان یا تغییر جنسیت باشید
    سلام
    شما خانم هستین؟!من بیرون نمیخوام زنانه بپوشم....فقط گهگاهی تعدادی از لباسهای زیر زنانه میپوشم اونم زیر لباس عادی خودم که کسی نبینه.....تو خونه هم کامل زنانه میپوشم.....خودم که نمیدونم زندگیم به کجا داره میره و چی به سر اینده و زندگیم میخواد بیاد.....واقعا خودمم موندم چیکار کنم....
    از طرفی دلمم خیلی میخواد ازدواج کنم ولی ولی ولی........!!!!

4. Top | #154
    B.R
    B.R آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28553
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام
    شما چند تا مقاله علمی خوانده اید که این طور نظر می دهید.امثال شما باعث انحراف های خطرناک می شوند.خیلی عذر می خواهم مقدار مستنداتی که بنده فقط برای حرفم دارم (با تغییر کیفیت به 360p)نزدیک به 25 گیگا بایت است بیش از 400 ساعت فیلم شما چقدر مطالعه داشتی که این طور نظر می دهید اقا اگر می خواهید ادای روشنفکری در بیاورید خب بروید زیر فیلم دختر دانمارکی و کارول قس علی هذا اظهار فضل کنید چهارتا مقاله و سایت اینترنتی که دلیل نمی شود (این را بخاطر این گفتم که می دانم درجواب 3،4 تا سایت اینترنتی خط گرفته را لینک می دهید که بگوئید مثلا خیلی خوانده ام) دیگر هم با نظرات بی ارزش تان باعث انحراف دیگری نشوید.
    ضمنا کاربر ملوس بنده باز هم به شما پیشنهاد می دهم درخواست التماس می کنم به صورت خصوصی تماس بگیرید بنده با 2 صفحه خاص را در اینترنت به شما نشان دهم تا باور کنید که برای درمان به یک مشاور متخصص نه صرفا عوامی زود باور احتیاج دارید
    والسلام

5. Top | #155

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط asdfg نمایش پست ها
    اخرش چی شد؟
    هیچی نشد.....قصه ما به سر رسید کلاغه به خونش نرسید.....من بیچاره حیران نمیدونم چیکار کنم..... !!!!

6. Top | #156

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط B.R نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام

شما چند تا مقاله علمی خوانده اید که این طور نظر می دهید.امثال شما باعث انحراف های خطرناک می شوند.خیلی عذر می خواهم مقدار مستنداتی که بنده فقط برای حرفم دارم (با تغییر کیفیت به 360p)نزدیک به 25 گیگا بایت است بیش از 400 ساعت فیلم شما چقدر مطالعه داشتی که این طور نظر می دهید اقا اگر می خواهید ادای روشنفکری در بیاورید خب بروید زیر فیلم دختر دانمارکی و کارول قس علی هذا اظهار فضل کنید چهارتا مقاله و سایت اینترنتی که دلیل نمی شود (این را بخاطر این گفتم که می دانم درجواب 3،4 تا سایت اینترنتی خط گرفته را لینک می دهید که بگوئید مثلا خیلی خوانده ام) دیگر هم با نظرات بی ارزش تان باعث انحراف دیگری نشوید.
    ضمنا کاربر ملوس بنده باز هم به شما پیشنهاد می دهم درخواست التماس می کنم به صورت خصوصی تماس بگیرید بنده با 2 صفحه خاص را در اینترنت به شما نشان دهم تا باور کنید که برای درمان به یک مشاور متخصص نه صرفا عوامی زود باور احتیاج دارید
    والسلام
    این بنده خدا که چیزی نگفت.....منظورش این بود اگه دوجنسه ای تغیسر جنسیت بده و اگر هم نیستی با این حست راحت باش.....
    هنوز دلیلی برای به وجود امدن ترنس وستیت شدن پیدا نشده که بخوان درمانی واسش پیدا کنن.......
    کسی که دوجنسه یا همون ترنس سکشوال باشه روانشناس ها راحت میتونن تشخیصش بدن......اگه کسی هم بخواد ادای ترنس سکشوال بودن رو در بیاره و تغییر جنسیت بده راحت تشخیص میدن که ترنس نیس و چه بسا پزشک قانونی به عنوان خلاف کردن و سوء استفاده میتونن بازداشتش بکنن......پس یوقت به سر کسی نزنه که بخواد بره ادای ترنس بودن رو در بیاره و تغییر جنسیت بده......

7. Top | #157
    B.R
    B.R آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28553
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام
    این که ایشان چه گفت خود می داند و خدا
    دوما بنده برای بار آخر می گویم اگر واقعا مشاره می خواهید خب به صورت خصوصی با بنده ارتباط برقرار کنید اگر هم که نه از کاری که در خلوت خود می کنید لذت می برید این بحث های خاله زنکی را ادامه دهید تا به...... برسید
    والسلام

8. Top | #158

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام
    دوما بنده برای بار آخر می گویم اگر واقعا مشاره می خواهید خب به صورت خصوصی با بنده ارتباط برقرار کنید اگر هم که نه از کاری که در خلوت خود می کنید لذت می برید این بحث های خاله زنکی را ادامه دهید تا به...... برسید
    والسلام
    سلام
    من بارها گفتم از وضعیتی که دارم راضی نیستم.....اگه راضی بودم که نمی اومدم اینجا نظر خانمها راجب این مسئله رو بدونم یا از روانشناس ها کمک بگیرم!!!!.....ولی درک وضعیت من و امثال من واسه افراد عادی اصلا امکانپذیر نیس!!!!...چون واقعا مسئله ای پیچیده ایه....خودتون فکر میکنید چند درصد افرادی مث من برن پیش روانپزشک یا متخصص بالینی مشکلشون رو مطرح کنن؟؟؟؟!!!....اکثرشون با همین وضعیت حتی ازدواجم میکنن و خیلیاشون نمیذارن همسرشون بفهمه!!!!....مطمئنم همشون با دلی پر از اه و ناله پیش خودشون خودخوری میکنن که چرا اینجورین!!!....بگذریم....گفتن این حرفا دردی رو دوا نمیکنه....اینارو گفتم بدونید خود علم روانپزشکی هم گفته که این مسئله،،مسئله پیچیده ایه!!!...پس من و امثال من اگه درخلوت خودم و در دنیای خودم از اینکه این کارو انجام میدم لذت میبرم و به ارامش میرسم از طرفی هم دارم تاوانشو پس میدم.....وقتی اینکارو میکنم به ارامش نسبی روحی میرسم از طرفی هزار فکر و احساس بد میاد سراغم که چرا باید من اینجوری باشم؟؟زندگی من چی میشه؟؟!!...هدف من چیه؟؟؟و هزار چرای دیگه که واسه هیچکدامشون جوابی وجود نداره!!!...بدترین حسش اینه که نمیتونی ازدواج کنی....بعضی وقتها خس میکنی لعن شده ای و یه سر جهنمی!!!...از طرف دیگه اشکهای دل شکسته و پر از درد از چشمات سر ازیر میشه....حتی تا جایی برسی که بگی این دیگه چه زندگی مزخرفیه، به خدا بگی تمومش کن این زندگی رو و ارزوی مرگ بکنی!!!!!.....ولی من خودم میدونم با این وضعیت راه به جایی نمیبرم و بالاخره تا کی؟؟؟؟!!!...

9. Top | #159

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام
    والسلام
    شما خواستین من بهتون ایمیل بزنم و در ارتباط باشیم......باشه تو اولین فرصت بهتون ایمیل میزنم.....من نمیدونم شما روانشناس هستین یا به عنوان کسی که راجب این مسئله تحقیق کرده تجربیات زیادی دارین،در هر صورت اینو بدونین شرایط من خاصه و لطفا همه جوانب رو در نظر داشته باشید....
    در پناه خق

10. Top | #160
    B.R
    B.R آنلاین نیست.

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28553
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.03
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

بسم الله الرحمن الرحیم
    با سلام
    در پاسخ به
    نقل قول نوشته اصلی توسط ملوس نمایش پست ها
    سلام
    من بارها گفتم از وضعیتی که دارم راضی نیستم.....اگه راضی بودم که نمی اومدم اینجا نظر خانمها راجب این مسئله رو بدونم یا از روانشناس ها کمک بگیرم!!!!.....ولی درک وضعیت من و امثال من واسه افراد عادی اصلا امکانپذیر نیس!!!!...چون واقعا مسئله ای پیچیده ایه....خودتون فکر میکنید چند درصد افرادی مث من برن پیش روانپزشک یا متخصص بالینی مشکلشون رو مطرح کنن؟؟؟؟!!!....اکثرشون با همین وضعیت حتی ازدواجم میکنن و خیلیاشون نمیذارن همسرشون بفهمه!!!!....مطمئنم همشون با دلی پر از اه و ناله پیش خودشون خودخوری میکنن که چرا اینجورین!!!....بگذریم....گفتن این حرفا دردی رو دوا نمیکنه....اینارو گفتم بدونید خود علم روانپزشکی هم گفته که این مسئله،،مسئله پیچیده ایه!!!...پس من و امثال من اگه درخلوت خودم و در دنیای خودم از اینکه این کارو انجام میدم لذت میبرم و به ارامش میرسم از طرفی هم دارم تاوانشو پس میدم.....وقتی اینکارو میکنم به ارامش نسبی روحی میرسم از طرفی هزار فکر و احساس بد میاد سراغم که چرا باید من اینجوری باشم؟؟زندگی من چی میشه؟؟!!...هدف من چیه؟؟؟و هزار چرای دیگه که واسه هیچکدامشون جوابی وجود نداره!!!...بدترین حسش اینه که نمیتونی ازدواج کنی....بعضی وقتها خس میکنی لعن شده ای و یه سر جهنمی!!!...از طرف دیگه اشکهای دل شکسته و پر از درد از چشمات سر ازیر میشه....حتی تا جایی برسی که بگی این دیگه چه زندگی مزخرفیه، به خدا بگی تمومش کن این زندگی رو و ارزوی مرگ بکنی!!!!!.....ولی من خودم میدونم با این وضعیت راه به جایی نمیبرم و بالاخره تا کی؟؟؟؟!!!...
    عرض کنم که اگر واقعا مشاوره می خواهید بنده منتظرم از لحظه ای که این دو پست را گذاشته اید تقریبا هر ساعت نشانی ایمیل خود را چک می کنم . بدرستیکه شما به بینش مناسب از وضعیت خود با اعتراف به این که درک وضعیت برای افراد عادی ممکن نیست رسیده اید بنده هم برای همین اینجا هستم تا از این جانب به شما کمک کنم مطمئن باشید که در پایان این مشاوره خصوصی مسیر زندگی شما عوض خواهد شد.و تصمیم قطعی خود را برای چگونه برخورد با این موضوع خواهید گرفت
    والسلام

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)