مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 18 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 171 به 180 از 220

موضوع: بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

1. Top | #171

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    29393
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

ببین دوست من.ازدواج چیزی نیست که بخوای بخاطر زنپوشی ولش کنی.پیش روانپزشک نرفتم.اول خودتو به زنت ثابت کن که مردی بعدش درباره علایقت حرف بزن.من وقتی تو خونه تنها بودم تقریبا همیشه میپوشیدم.ولی الان با همسرم به توافق رسیدیم دو روز در هفته و وقتایی که خودش از من بخواد.زنها منطقی هستن.باهاشون صحبت کن.مشکلی پیش نمیاد.
    فقط چیزی که درباره تو منو نگران میکنه اینه که دیدم ی جا نوشته بودی دوست داری حامله بشی.البته اگر اشتباه نکنم.این نشون میده حس زنونگیت خیلی زیاده.به نظر من شما حتما باید بری پیش ی روانشناس بالینی یا ************ تراپیست.چون من خودم حس زنپوشیم در حد ی ارضا جنسی و لذت گذرا خلاصه میشه.ولی اینجوری که از تو بر میاد خیلی قوی تر از این حرفاست.
    به هرحال هر مشکلی راه حلی داره.توکل کن بخدا و دنبال حل مشکلت باش..
    برات آرزوی موفقیت دارم...
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #172

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    19366
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    32
    تشکر شده 31 بار در 23 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط ملوس نمایش پست ها
    سلام
    شما خانم هستین؟!من بیرون نمیخوام زنانه بپوشم....فقط گهگاهی تعدادی از لباسهای زیر زنانه میپوشم اونم زیر لباس عادی خودم که کسی نبینه.....تو خونه هم کامل زنانه میپوشم.....خودم که نمیدونم زندگیم به کجا داره میره و چی به سر اینده و زندگیم میخواد بیاد.....واقعا خودمم موندم چیکار کنم....
    از طرفی دلمم خیلی میخواد ازدواج کنم ولی ولی ولی........!!!!
    بله من خانوم هستم . بنظرم زنونه پوش بودن شما در خانه هیچ ایرادی نداره . شما سعی کن از نظر کاری خودتو قوی کنی که فردا خواستی بری خاستگاری از همه لحاظ تایید بشی . بعد که همه صحبتاتون در خاستگاری اوکی شد و دیدین طرفتون مدرن هست طرز تفکرش ، آخرین مطلب قضیه زنانه پوش بودنتونو مطرح کنین .
    در کشور من مردان و زنان با چند خط عربی به هم محرم می شوند ، اما با یک دنیا عشق نه ...!

در دنیایی که برای یک تکه سیب تمام بهشتیان زمین گیر شده اند ، چه انتظار غریبیست عدالت ....

3. Top | #173

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط khalil.z.p نمایش پست ها
    ببین دوست من.ازدواج چیزی نیست که بخوای بخاطر زنپوشی ولش کنی.پیش روانپزشک نرفتم.اول خودتو به زنت ثابت کن که مردی بعدش درباره علایقت حرف بزن.من وقتی تو خونه تنها بودم تقریبا همیشه میپوشیدم.ولی الان با همسرم به توافق رسیدیم دو روز در هفته و وقتایی که خودش از من بخواد.زنها منطقی هستن.باهاشون صحبت کن.مشکلی پیش نمیاد.
    فقط چیزی که درباره تو منو نگران میکنه اینه که دیدم ی جا نوشته بودی دوست داری حامله بشی.البته اگر اشتباه نکنم.این نشون میده حس زنونگیت خیلی زیاده.به نظر من شما حتما باید بری پیش ی روانشناس بالینی یا ************ تراپیست.چون من خودم حس زنپوشیم در حد ی ارضا جنسی و لذت گذرا خلاصه میشه.ولی اینجوری که از تو بر میاد خیلی قوی تر از این حرفاست.
    به هرحال هر مشکلی راه حلی داره.توکل کن بخدا و دنبال حل مشکلت باش..
    برات آرزوی موفقیت دارم...
    اگرگفتم دوست دارم حامله بشم فقط گهگاهی اینجوریم.....اونم بخاطر اینه که خیلی زن و دختر دوست هستم.....کلا واسه خانمها خیلب ارزش قائلم......واسه مادر و مادران خیلی ارزش قائلم.....بهرحال اون حس حاملکی گذرا هست و همیشگی نیس......به اون حرفم اعتنا نکن.....منم زنپوشیم وابسته به میل جنسیه و وقتی ارضا بشم میلی به زنپوشی ندارم......مثلا الان که کلا میل و توان جنسیم کم شده زنپوشیمم کم شده و تقریبا هر یکی دو هفته یا حتی سه هفته شده......ولی مثلا ده سال پیش یادمه خیلی شدید بود و لذت زیادی داشتم.....
    ولی حرفتون رو خوب قبول دارم.اره واقعا خانمها خیلی درک بالایی دارن و کلا مهربونن.....همیشه از مهربون بودن،احساسی و درک بالای خانمها خوشم اومده.....پس یعنی واقعا میتونم ازدواج کنم؟؟؟؟؟!!!!......

4. Top | #174

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط hatorihanzo نمایش پست ها
    بله من خانوم هستم . بنظرم زنونه پوش بودن شما در خانه هیچ ایرادی نداره . شما سعی کن از نظر کاری خودتو قوی کنی که فردا خواستی بری خاستگاری از همه لحاظ تایید بشی . بعد که همه صحبتاتون در خاستگاری اوکی شد و دیدین طرفتون مدرن هست طرز تفکرش ، آخرین مطلب قضیه زنانه پوش بودنتونو مطرح کنین .
    خودمم فکر میکنم تنها راه همینه که شما میفرمایید......ولی از یه مشاور دینی و اسلامی پرسیدم که زنونه پوش هستم ایا گناه کارم و ایا ازدواج کنم یا نه؟؟؟بهم گفتن با این شرایط ازدواج نکنی بهتره......نمیدونم واقعا چیکار کنم......ولی میرم خاستگاری و به دخترخانم میگم که دلیل اینکه تا حالا ازدواج نکردم بخاطر این موضوع(زنونه پوش)بودن بوده و در واقع بخاطر مصلحت ازدواج نکردم......بهش میگم تا حالا فکرکردم بهتره ازدواج نکنم ولی دیدم نمیشه و باید اقدام کنم........
    از راهنمایی شما هم ممنونم

5. Top | #175

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    19366
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    32
    تشکر شده 31 بار در 23 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    3

خودمم فکر میکنم تنها راه همینه که شما میفرمایید......ولی از یه مشاور دینی و اسلامی پرسیدم که زنونه پوش هستم ایا گناه کارم و ایا ازدواج کنم یا نه؟؟؟بهم گفتن با این شرایط ازدواج نکنی بهتره......نمیدونم واقعا چیکار کنم......ولی میرم خاستگاری و به دخترخانم میگم که دلیل اینکه تا حالا ازدواج نکردم بخاطر این موضوع(زنونه پوش)بودن بوده و در واقع بخاطر مصلحت ازدواج نکردم......بهش میگم تا حالا فکرکردم بهتره ازدواج نکنم ولی دیدم نمیشه و باید اقدام کنم........
    از راهنمایی شما هم ممنونم
    خواهش میکنم . اگه به ازدواج علاقه مندی حتما در جستجوی نیمه گمشده ات که تو رو همونطور که هستی بپذیره باش. مطمعن باش پیدا میشه. هیچ چی غیر ممکن نیس . موفق باشی
    در کشور من مردان و زنان با چند خط عربی به هم محرم می شوند ، اما با یک دنیا عشق نه ...!

در دنیایی که برای یک تکه سیب تمام بهشتیان زمین گیر شده اند ، چه انتظار غریبیست عدالت ....

6. Top | #176

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

خواهش میکنم . اگه به ازدواج علاقه مندی حتما در جستجوی نیمه گمشده ات که تو رو همونطور که هستی بپذیره باش. مطمعن باش پیدا میشه. هیچ چی غیر ممکن نیس . موفق باشی
    مرسی.....اره من خیلی دوست دارم ازدواج کنم و عشق و علاقه قلبیمو پای اون دخترخانمی که بهش علاقه مند باشم بذارم.....واسم دعا کنید......شما ظاهرا خیلی با فهم و درک و در عین حال مهربونید.....خوش بحال همسرتون......دل رو میزنم به دریا با توکل بر خدا واسه ازدواج اقدام میکنم......خدایا بی نهایت شکرت

7. کاربران زیر از ملوس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #177

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    29393
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

اگرگفتم دوست دارم حامله بشم فقط گهگاهی اینجوریم.....اونم بخاطر اینه که خیلی زن و دختر دوست هستم.....کلا واسه خانمها خیلب ارزش قائلم......واسه مادر و مادران خیلی ارزش قائلم.....بهرحال اون حس حاملکی گذرا هست و همیشگی نیس......به اون حرفم اعتنا نکن.....منم زنپوشیم وابسته به میل جنسیه و وقتی ارضا بشم میلی به زنپوشی ندارم......مثلا الان که کلا میل و توان جنسیم کم شده زنپوشیمم کم شده و تقریبا هر یکی دو هفته یا حتی سه هفته شده......ولی مثلا ده سال پیش یادمه خیلی شدید بود و لذت زیادی داشتم.....
    ولی حرفتون رو خوب قبول دارم.اره واقعا خانمها خیلی درک بالایی دارن و کلا مهربونن.....همیشه از مهربون بودن،احساسی و درک بالای خانمها خوشم اومده.....پس یعنی واقعا میتونم ازدواج کنم؟؟؟؟؟!!!!......
    خب پس توکل کن به. خدا.برو خواستگاری و بعدش از اشنایی به خانوممت بگو. به زنپوشی علاقه داری.خانم من که استقبال کرد.

9. Top | #178

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    29393
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

خانوم منم دقیقا حرف شماررو ببه من زد.البته بگذریم که در مقابل چی از من خواست.
    الان. خودش کلی لباس زنونه فقط. خاص من خریده برام

10. Top | #179

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط khalil.z.p نمایش پست ها
    خانوم منم دقیقا حرف شماررو ببه من زد.البته بگذریم که در مقابل چی از من خواست.������������� �����������
    الان. خودش کلی لباس زنونه فقط. خاص من خریده برام
    خوش بحالت که اینجور همسری نصیبت شده......حالا در مقابل مگه همسرت چی ازت خواست؟؟؟؟!!...بگو دیگه؟؟....اینجا که کسی نیس.....یه سوال؟قبل ازدواج باهم دوست بودین یا معمولی خاستگاری رفتی؟......لطفا بگو همسرت در مقابل چی خواست...؟؟؟کنجکاو شدم بدونم.....

11. Top | #180

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.12
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

کجایید؟؟؟؟!!چرا پیام نمیدین؟!!!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)