مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 19 از 21 نخستنخست 123456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 181 به 190 از 202

موضوع: بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

1. Top | #181

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    30492
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

سلام
    خیلی وقته زنونه پوشم مخصوصا جورابشلواری مشکی. طوریکه هرچندوقت یه بار یکی میخرم. وقتی تو تنهایی میپوشم حس میکنم زن هستم و کلا تو اون فاز می مونم. نمیدونم چیکار کنم تا این کار و نکنم و کنترل کنم خودمو
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #182

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط زنپوش نمایش پست ها
    سلام
    خیلی وقته زنونه پوشم مخصوصا جورابشلواری مشکی. طوریکه هرچندوقت یه بار یکی میخرم. وقتی تو تنهایی میپوشم حس میکنم زن هستم و کلا تو اون فاز می مونم. نمیدونم چیکار کنم تا این کار و نکنم و کنترل کنم خودمو
    سلام......از کودکی اینجوری بودی یا از یه مقطعی که بزرگتر شدی اینجور شدی؟

3. Top | #183

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32710
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

سلام منم مردی هستم که تا حدی این مشکل رو یعنی علاقه به پوشیدن لباس زنونه و احساس هویت زنونه رو در خلوتم از بچگی داشته ام .
    همیشه تو فکرای بچگیم دوست داشتم بزرگ شدم یه فروشگاه متنوع لباسای زنونه بزنم و شبا موقع تعطیلی فروشگاه همونجا بمونم و ..... . البته اگه اینجوری می شد فکر کنم بیشتر وقتا فروشگاه رو تعطیل می کردم.
    به هر حال به نظر من این مشکل تا حد خیلی خیلی زیادی به وابستگی عاطفی شدید پسر به مادر و در مقابل بی علاقگی و تنفر از پدر محترم برمی گرده(در مورد من که اینجوری بوده). پس از همون دوره نوجوونی می تونه گریبانگیر هر پسری با این شرایط (یعنی از نظر جنسی و علایق جنسی کاملا پسر ولی گاهی علاقه مند به پوشیدن لباسای زنونه اونم بیشتر توی خلوت خودش )باشه.

4. Top | #184

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط simajoon نمایش پست ها
    سلام منم مردی هستم که تا حدی این مشکل رو یعنی علاقه به پوشیدن لباس زنونه و احساس هویت زنونه رو در خلوتم از بچگی داشته ام .
    همیشه تو فکرای بچگیم دوست داشتم بزرگ شدم یه فروشگاه متنوع لباسای زنونه بزنم و شبا موقع تعطیلی فروشگاه همونجا بمونم و ..... . البته اگه اینجوری می شد فکر کنم بیشتر وقتا فروشگاه رو تعطیل می کردم.
    به هر حال به نظر من این مشکل تا حد خیلی خیلی زیادی به وابستگی عاطفی شدید پسر به مادر و در مقابل بی علاقگی و تنفر از پدر محترم برمی گرده(در مورد من که اینجوری بوده). پس از همون دوره نوجوونی می تونه گریبانگیر هر پسری با این شرایط (یعنی از نظر جنسی و علایق جنسی کاملا پسر ولی گاهی علاقه مند به پوشیدن لباسای زنونه اونم بیشتر توی خلوت خودش )باشه.
    شما از دوره نوجوانی این مشکل درون شما به وجود اومده....از ازمام تولد اینجوری نبودی....شما شرایط خاصی داشتی که اینجوری شدی....ولی مبدل پوش های مادرزادی قضیشون فرق داره.....راستی شما ازدواج کردین؟

5. Top | #185

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32710
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

مسئله برای من شاید از وقتی که توجهم به چهره و ظاهر و زشتی و زیبایی افراد جلب شد به وجود اومد ولی خوب خودتم حتما بهتر می دونی این قضیه توی تنهایی و خلوت آدم تشدید میشه و وقتی بتونی سرت و ذهنت رو با کار های مختلف گرم کنی راحت تری. ولی بعد ها بالای 95درصد مسئله م حل شد و حدودا 6ساله ازدواج کرده ام و این رفتار رو تقریبا ترک کرده ام .
    بعدم این که گفتی مادر زاد منظورت چیه؟
    ویرایش توسط simajoon : 04-16-2017 در ساعت 01:28 PM

6. Top | #186

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32710
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : زنانه پوشی

نقل قول نوشته اصلی توسط asdfg نمایش پست ها
    آره کلا لباس زنونه از شورت و تاپ بگیر تا مانتو و چادر و ساپورت یکی رو میشناسم زن داره ولی همیشه تاپ و شورت زنانه تنش هست

7. Top | #187

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

مسئله برای من شاید از اول دبستان یعنی وقتی که توجهم به چهره و ظاهر و زشتی و زیبایی افراد جلب شد به وجود اومد ولی خوب خودتم حتما بهتر می دونی این قضیه توی تنهایی و خلوت آدم تشدید میشه و وقتی بتونی سرت و ذهنت رو با کار های مختلف گرم کنی راحت تری. من بعد از ازدواج بالای 95درصد مسئله م حل شده و حدودا 6ساله ازدواج کرده ام و همسرم هم چیزی نمی دونه و من هم تقریبا این رفتار رو ترک کرده ام .
    بعدم این که مادر زاد یعنی چی؟
    یعنی به نظرتون منم ازدواج کنم میتونم ترک کنم؟!!اخه من مبدل پوشیموابسته به میل جنسیه.....یعنی اگر میل جنسیم ارضا بشه میلی به زنانه پوشی ندارم،ولی وقتی میل جنسی دارم گرایش به زنانه پوشی هم دارم.....خودم حس میکنم ازدواج کنم و در کنار همسرم از لحاظ میل جتسی ارضا بشم و سرمم به کار گرم بشه گرایشم کم کم فروکش میکنه و شاید هم کامل بذارمش کنار.....یا باید اقدام دیگه قبل ازدواج بکنم؟؟موندم چیکارکنم

8. Top | #188

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32710
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

حدودا 10ساله که بودم قد و قامتم هم سايز مادر و دوتا خواهر بزرگم شده بودم .
    مادرم خيلي علاقه داشت به خياطي زنونه و خيلي با وسواس برا خودش و همه خواهرام خياطي مي کرد و براي دوخت هر لباس هم بار هاو بارها بايد لباس رو پرو مي کرد. اما از دوختن لباس پسرونه و مردونه و کلا مردها ! بیزار بود. یه وقتایی حس می کردم که بین من هم به عنوان یک مرد آینده ! و خواهرام از لحاظ عاطفی خیلی فرق می ذاره.
    خواهرام بس که لباس و بلوز و مانتو و دامن و مقنعه و چادر و... آماده و نيمه آماده پرو کرده بودند خسته شده بودندو مامانم هي بايد ناز اونارو مي کشيد براي اينکار.

اون روزعصرموقع خياطي که خواهرام نبودن ، به هربهانه اي نزديک مامانم مي پلکيدم و نقشه اي داشتم.موقعي که دوخت پيراهن بنفش رنگ و براق با گلهای ریز رنگارنگ قشنگي که برا خواهرم دوخته بود تقريبا تموم شد و مي خواست ببينه تو تن چطورشده.چندبار هي جلوش اين ور و اونور آروم آروم راه رفتم .....
    تا يه فکري به ذهن مامانم برسه.
    آخرش رفتم جلوش و گفتم امروز چی دوختي مامان حتما خيلي خوب شده. با بي حوصلگي و خستگي گفت آره.ولي هنوز توي تن پرو نشده بود تا رضايت ته قلبش بشينه.
    گفتم فکر کنم خیلی قشنگ شده!
    و....
    يهو يه فکري به ذهن مامانم رسيد . گفت بيا جلوم وايسا ببينم لباس خواهرت قدش چطوره. با انرژي رفتم جلوش . پيرهنو ازجلوي و از پشت روی بدنم نگه داشت و بعدم بلاخره حرفي که تو دلم هميشه منتظر شنيدنش بودمو زد.
    راستش يادم نيست دقيقا چي گفت فقط در حالي که آب دهنم خشک شده بود از هيجان و صداي قلبمو ميشنيدم خودمو ديدم جلوي آينه تمام قد که اون پيرهن قشنگه رو پوشيده بودم. واي.....درخشش گلاي رنگارنگ و قشنگش توي زمينه بنفش براق داشت هوش از سرم مي برد.
    صداي مادرم رو شنيدم که سوزن نخ به دست مي گفت بهت مي گم بچرخ ديگه.
    نصف دور که چرخيدم دامن لباسم باز شد وحس باورنکردنی ای بهم دست داد.

.....ادامه دارد
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست files__images__20167__20167152145991490a.jpg  
    ویرایش توسط simajoon : 04-08-2017 در ساعت 11:01 AM

9. Top | #189

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.17
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

حدودا 10ساله که بودم قد و قامتم هم سايز مادر و دوتا خواهر بزرگم شده بودم .
    مادرم خيلي علاقه داشت به خياطي زنونه و خيلي با وسواس برا خودش و همه خواهرام خياطي مي کردو براي دوخت هر لباس هم بار هاو بارها بايد لباس رو پرو مي کرد.خواهرام بس که لباس و بلوز و مانتو و دامن و مقنعه و چادر و... آماده و نيمه آماده پرو کرده بودند خسته شده بودندو مامانم هي بايد ناز اونارو مي کشيد براي اينکار.

اون روزعصرموقع خياطي که خواهرام نبودن ، به هربهانه اي نزديک مامانم مي پلکيدم و نقشه اي داشتم.موقعي که دوخت پيراهن بنفش رنگ و براق با گلهای ریز رنگارنگ قشنگي که برا خواهرم دوخته بود تقريبا تموم شد و مي خواست ببينه تو تن چطورشده.چندبار هي جلوش اين ور و اونور آروم آروم راه رفتم .....
    تا يه فکري به ذهن مامانم برسه.
    آخرش رفتم جلوش و گفتم امروز چی دوختي مامان حتما خيلي خوب شده. با بي حوصلگي و خستگي گفت آره.ولي هنوز توي تن پرو نشده بود تا رضايت ته قلبش بشينه.
    گفتم فکر کنم خیلی قشنگ شده!
    و....
    يهو يه فکري به ذهن مامانم رسيد . گفت بيا جلوم وايسا ببينم لباس خواهرت قدش چطوره. با انرژي رفتم جلوش . پيرهنو ازجلوي و از پشت روی بدنم نگه داشت و بعدم بلاخره حرفي که تو دلم هميشه منتظر شنيدنش بودمو زد.
    راستش يادم نيست دقيقا چي گفت فقط در حالي که آب دهنم خشک شده بود از هيجان و صداي قلبمو ميشنيدم خودمو ديدم جلوي آينه تمام قد که اون پيرهن قشنگه رو پوشيده بودم. واي.....درخشش گلاي رنگارنگ و قشنگش توي زمينه بنفش براق داشت هوش از سرم مي برد.
    صداي مادرم رو شنيدم که سوزن نخ به دست مي گفت بهت مي گم بچرخ ديگه.
    نصف دور که چرخيدم دامن لباسم باز شد وحس باورنکردنی ای بهم دست داد.

.....ادامه دارد
    خب بقیشم تعریف کن دیگه.....مننظریم

10. Top | #190

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    33867
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.23
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

شاید دنبال مهر و محبت یک زن هست. یعنی مادر یا خواهری که قبلا تو ناراحتیاش همدمش بوده ولی الان دیگه مثل قبل تحت حمایتش نیست از مهرو محبتشون بی نصیب شده. و با پوشیدن لباس زنانه خودشو تسکین میده

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)