صفحه 20 از 23 ... 101819202122 ...
نمایش نتایج: از 951 به 1,000 از 1134

موضوع: بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

387914
  1. بالا | پست 951

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49632
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

و اما شاهکار پرده اخر .....
    تحریک شده وسط سالن عروسی زده بالا ؟؟؟؟ والا لباس مجلسی اونقدر چسبون و اندامی هست که اصلا چیزی اینقدر بلند بخواد بشه لباس جا ااشنه باشه مگر دامنی که عروسکی باشه مدلش که بعید میدونم همچین چیزی پوشیده باشه و چادر پیچیده دور خودش ؟؟؟؟؟ بابا اینقدر تابلو اخه چطوری رفتی تا دستشویی اونم با چادر ؟؟؟؟ والا تو مجلس عروسی تنها چیزی که یه خانم نمیبره چادرمگر سن بالاها بعد چطکری از میون اون همه جمعیت بری لابد با کفش پاشنه بلند تق تقی ....
    عروس اومده جلو چی اونوقت چطوری ممکنه ؟؟؟؟ تحریکت حتمن ۱۰۰ برابر شده .......چی بگم استاد اعظم ....خخخخخscreenshot_20231218_005703_firefox.jpg

2. بالا | پست 952

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49632
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

بعد جالبه بعضی ها هم اومدن که خودشون خانم بودن تایید کردن و هم شک کردن والا به اونا هم شک دارم که خانم بودن اخه ببینید اینها با چه تستادی کنار هم چیده شدن و بعد چی شده یهویی بای بای و خداحافظ ؟؟؟؟؟؟
    کاش بود تا باهاش یه مناظره میکردم به چند تا سوالم جواب بده مخصوصا که ابروهای پهن کلفتش چطوری نازک کمونی می کرده ......داستانای قشنگی گفته و خوب همه سر کار گذاشته
    خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

3. بالا | پست 953

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    تشکر شده 33 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط مهناز کیانی نمایش پست ها
    و اما شاهکار داستان تو مجلس عروسی که دوشب رفته هربار با یک چهره و جالبه خاله خودش نشناختش ؟؟؟؟؟ اخه چطوری امکان داره ؟؟؟؟؟ والا ما که هربار میریم عروسی هزارتا ادا و اصول سر خودمون در میاریم قیافمون همچین تغییری نمی کنه از ۱۰۰ متری همه شناساییمون می کنن ولی چطوری دو شب با یک هیکل و نهایتش دو دست لباس دوتا آدم متفاوت بشی والا خیلی عجیب و غریبه و از عجایب هفتگانه می شه نه گانه ....
    والا من هرچی بتونم باور کنم این باور نمی کنم به قول قدیمیا جل الخالق به این همه شگفتی .......خخخخخخخخخفایل پیوست 3599
    سلام زیاد خودت ناراحت نکن نگفتی من رو به عنوان یه خانم قبول میکنی اخه دوست دارم مثل شماها لباس بپوشم ارایش کنم من رو به عنوان دوست خانم قبول میکنی

4. بالا | پست 954

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49632
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط کاپیتا نمایش پست ها
    سلام زیاد خودت ناراحت نکن نگفتی من رو به عنوان یه خانم قبول میکنی اخه دوست دارم مثل شماها لباس بپوشم ارایش کنم من رو به عنوان دوست خانم قبول میکنی
    خیلی بامزه ای ....خخخخخخ والا اگر قراره دوست بشم با یه مرد دوست می شم نه با یه اوااا خواهر ....خخخخخخ
    برو با یکی مثل خودت دوست شو من یه مرد واقعی می خوام

5. بالا | پست 955

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

بی خیال اوا برادر نشکنن النگوهات به ما نمی خوری

6. بالا | پست 956

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49632
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

بی خیال اوا برادر نشکنن النگوهات به ما نمی خوری
    خوب النگو مخصوص ماست شما بپا با کفشای ما راه میری پاشنش نشکنه .....خخخخخخخخخ

7. بالا | پست 957

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

[quote=مهناز کیانی;319746]خوب النگو مخصوص ماست شما بپا با کفشای ما راه میری پاشنش نشکنه .....خخخخخخخخخ[/quچیزی که زیاده چسبه شکست میدم شما برام چسبش بزنی به همین راحتی

8. بالا | پست 958

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

چی شود جواب ندادی

9. بالا | پست 959

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49652
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا برای جامعه روانشناسی متأسفم، در سراسر دنیا femboy یا همون زن پوش ، به عنوان جنسیت جدید شناخته شده و اصلا یک بیماری نیست ، بلکه میل رسیدن به ظاهر و باطن زیبا باعث می‌شود که یک پسر آرایش یا لباس مانند دخترا بپوشه، در طبیعت تمامی موجودات نر زیباتر از ماده هستن ، مثل طاووس ، طوطی و مثال زیاده....تحقیق کنید ، چرا انسان از این قانون طبیعت نمیکنه ، قانون طبیعت میگه نر زیباتر ، قوی تر ، باهوش تر از ماده ، ولی در جوامع انسانی نر شده برده و موجودی زشت و غیر قابل تحمل که فقط باید کار کنه ، در صورتی که پسرها اکر مثل دخترها مراقب زیبایی خودشون باشن و برای اون تلاش کنند و لباس های زیبا و ظریف بپوشن ، دیگه دخترها هیچ حرفی برای گفتن ندارن

10. کاربران زیر از Femboy 69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 960

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط Femboy 69 نمایش پست ها
    واقعا برای جامعه روانشناسی متأسفم، در سراسر دنیا femboy یا همون زن پوش ، به عنوان جنسیت جدید شناخته شده و اصلا یک بیماری نیست ، بلکه میل رسیدن به ظاهر و باطن زیبا باعث می‌شود که یک پسر آرایش یا لباس مانند دخترا بپوشه، در طبیعت تمامی موجودات نر زیباتر از ماده هستن ، مثل طاووس ، طوطی و مثال زیاده....تحقیق کنید ، چرا انسان از این قانون طبیعت نمیکنه ، قانون طبیعت میگه نر زیباتر ، قوی تر ، باهوش تر از ماده ، ولی در جوامع انسانی نر شده برده و موجودی زشت و غیر قابل تحمل که فقط باید کار کنه ، در صورتی که پسرها اکر مثل دخترها مراقب زیبایی خودشون باشن و برای اون تلاش کنند و لباس های زیبا و ظریف بپوشن ، دیگه دخترها هیچ حرفی برای گفتن ندارن
    سلام ممنون از صحبت زیبای که کردی بعضی هابخوانند مطلب زیبای این دوست رو تا معلوماتشان کاملتر شود مثل این خانم کیانی که اصلا تجربه ندارد فقط ایراد بنی اسرایلی میگیرد هنوز به این نتیجه نرسیده که پوشش جنسیت رامطرح نمی کندباید دانست افرادی مثل من زنونه می پوشن با افراد عادی جامعه هیچ فرقی ندارد فقط به پوشش زنانه علاقه بیشتری دارندواین از نظر من هیچ ایرادی نداره چه زنانه بپوشی چه نپوشی یک انسان هستیم پس به همدیگه احترام بگذاریم ودر این موضوع حمایت کنیم انتقاد کنیم حتی خانم ها باید بیشتر ازما حمایت کنند در مورد پوشش به ما راهنمایی وکمک بیشتر بدهند وما روبا تجربه تر کنند

12. 2 کاربران زیر از کاپیتا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 961

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49652
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنون از صحبت زیبای که کردی بعضی هابخوانند مطلب زیبای این دوست رو تا معلوماتشان کاملتر شود مثل این خانم کیانی که اصلا تجربه ندارد فقط ایراد بنی اسرایلی میگیرد هنوز به این نتیجه نرسیده که پوشش جنسیت رامطرح نمی کندباید دانست افرادی مثل من زنونه می پوشن با افراد عادی جامعه هیچ فرقی ندارد فقط به پوشش زنانه علاقه بیشتری دارندواین از نظر من هیچ ایرادی نداره چه زنانه بپوشی چه نپوشی یک انسان هستیم پس به همدیگه احترام بگذاریم ودر این موضوع حمایت کنیم انتقاد کنیم حتی خانم ها باید بیشتر ازما حمایت کنند در مورد پوشش به ما راهنمایی وکمک بیشتر بدهند وما روبا تجربه تر کنند
    دقیقا جامعه نباید به چشم بد و ناهنجاری به این موضوع نگاه کنه ، باید عادی و منطقی باشه ، پسر ها هم حق زیبایی دارن و هر چیزی که باعث زیبایی بشه رو باید استفاده کنن ، پسر ها هم باید آرایش کنن و لباس زیبا بپوشن جالب اینجاست که افراد مذهبی نمیدونن در خود قرآن هم نوشته ""وقتی انسان وارد بهشت می‌شود لباس‌های زیبا بافته شده از حریر و گردنبند ، دستبند طلا می‌پوشانیم "" تفاوتی در لباس‌ برای زن و مرد قائل نیست ، همانطوری که در زیارت کعبه هم تفاوتی بین زن و مرد در پوشش وجود ندارد و هردو انسان خطاب می‌شود، مهم زیبایی ظاهری و باطنی و دستبند هم مختص به خانم ها نیست طلا هم مختص به خانم ها نیست ، پسر ها هم میتونن دستبند طلا بپوشن و لذت ببرن ، هیچ چیزی اختصاصی نیست ، همانطوری که یک دختر مثل پسرها سیگار میکشه یا شلوار شیش جیب بلند میپوشه

14. 2 کاربران زیر از Femboy 69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 962

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49652
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

و در پاسخ به این سوال که چگونه زن پوش شدید؟ میتونم بگم لباسی میپوشم که منو زیباتر کنه و با احساسات من تطابق داشته باشه، اصلا به این فکر نمی‌کنم که این لباس مردانه است یا زنانه چون به این موضوع اعتقادی ندارم ، تا حالا هم در جامعه بازخورد بد یا توهین آمیز نداشتم و حتی تشویق هم شدم ، مثل زمانی که دانشگاه میرفتم و اکثر دوستان من از آرایش کردن و لباس پوشیدن من لذت میبردن و میگفتن همیشه اینجوری باش ، بماند که افراد معدودی هم بودن حرف نا مربوط بزنن ولی در کل کسی از من انتقاد سخت و منفی نداشت ، یا مثلا تو فرودگاه یا اتوبوس گاهی به طور مستقیم میپرسن شما خانم یا آقا ، و وقتی پاسخ میدم آقا با یک برخورد تحسین برانگیز و محترمانه مواجه شدم و کسی انتقاد یا سرزنش نکرده و همه از برخورد و مصاحبت با من لذت بردن .

16. 2 کاربران زیر از Femboy 69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 963

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

مرسی به تو دوست عزیز

18. بالا | پست 964

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    تشکر شده 26 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    3

و اما شاهکار داستان تو مجلس عروسی که دوشب رفته هربار با یک چهره و جالبه خاله خودش نشناختش ؟؟؟؟؟ اخه چطوری امکان داره ؟؟؟؟؟ والا ما که هربار میریم عروسی هزارتا ادا و اصول سر خودمون در میاریم قیافمون همچین تغییری نمی کنه از ۱۰۰ متری همه شناساییمون می کنن ولی چطوری دو شب با یک هیکل و نهایتش دو دست لباس دوتا آدم متفاوت بشی والا خیلی عجیب و غریبه و از عجایب هفتگانه می شه نه گانه ....
    والا من هرچی بتونم باور کنم این باور نمی کنم به قول قدیمیا جل الخالق به این همه شگفتی .......خخخخخخخخخفایل پیوست 3599
    و در پاسخ به این سوال که چگونه زن پوش شدید؟ میتونم بگم لباسی میپوشم که منو زیباتر کنه و با احساسات من تطابق داشته باشه، اصلا به این فکر نمی‌کنم که این لباس مردانه است یا زنانه چون به این موضوع اعتقادی ندارم ، تا حالا هم در جامعه بازخورد بد یا توهین آمیز نداشتم و حتی تشویق هم شدم ، مثل زمانی که دانشگاه میرفتم و اکثر دوستان من از آرایش کردن و لباس پوشیدن من لذت میبردن و میگفتن همیشه اینجوری باش ، بماند که افراد معدودی هم بودن حرف نا مربوط بزنن ولی در کل کسی از من انتقاد سخت و منفی نداشت ، یا مثلا تو فرودگاه یا اتوبوس گاهی به طور مستقیم میپرسن شما خانم یا آقا ، و وقتی پاسخ میدم آقا با یک برخورد تحسین برانگیز و محترمانه مواجه شدم و کسی انتقاد یا سرزنش نکرده و همه از برخورد و مصاحبت با من لذت بردن .
    ما که ندیدیم نظری بدیم

19. کاربران زیر از saberkhan بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 965

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49632
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

[quote=کاپیتا;319747]
    خوب النگو مخصوص ماست شما بپا با کفشای ما راه میری پاشنش نشکنه .....خخخخخخخخخ[/quچیزی که زیاده چسبه شکست میدم شما برام چسبش بزنی به همین راحتی
    باشه بچسبون ولی ظاهر درست می کنی باطن چی اونم می تومی چسبش کنی ؟؟؟؟؟؟

21. کاربران زیر از مهناز کیانی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 966

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49632
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

شما فکر می کنم خیلی به مسیر انحرافی رفتی درسته ؟؟؟ اینها همه ساخته و پرداخت نظام فرهنگی غربی وگرنه خدا دو جنس بیشتر خلق کرده ؟؟؟ الان تو سایت های برید ببینید دیگه برای انتخاب جنسیت مرد یا زن نیست ۱۰۰ گزینه دیگه هست که نشان از خلق شدن جنسیت های مجازی که فقط و فقط توسط فرهنگ غربی ساخته شده شما تن یه پسر لباس زنونه بکن آرایشش کن و هزارتا چیز دیگه آیا واقعا باطنش می تونی تغییر بدی ؟؟؟؟ کسی که از بدو تولدش جنسیت داشته همونه و غیر قابل تغییر این کاقعیت که نمی تونید انکار کنید ولی متاسفانه تو ۳۰ ساله اخیر به اسم آزادی و آزادی بیان فقط در غرب این چیزا و این تفکرات بوجود آمده

23. کاربران زیر از مهناز کیانی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 967

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49632
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

و حالا تعریف انواع جنسیت در سال ۲۰۲۳ از نگاه فرهنگ مبتذل غربی
    خودتون تو کدام دسته قرار میدید ؟؟؟؟؟۱.jpg

25. بالا | پست 968

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49632
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

دقیقا جامعه نباید به چشم بد و ناهنجاری به این موضوع نگاه کنه ، باید عادی و منطقی باشه ، پسر ها هم حق زیبایی دارن و هر چیزی که باعث زیبایی بشه رو باید استفاده کنن ، پسر ها هم باید آرایش کنن و لباس زیبا بپوشن جالب اینجاست که افراد مذهبی نمیدونن در خود قرآن هم نوشته ""وقتی انسان وارد بهشت می‌شود لباس‌های زیبا بافته شده از حریر و گردنبند ، دستبند طلا می‌پوشانیم "" تفاوتی در لباس‌ برای زن و مرد قائل نیست ، همانطوری که در زیارت کعبه هم تفاوتی بین زن و مرد در پوشش وجود ندارد و هردو انسان خطاب می‌شود، مهم زیبایی ظاهری و باطنی و دستبند هم مختص به خانم ها نیست طلا هم مختص به خانم ها نیست ، پسر ها هم میتونن دستبند طلا بپوشن و لذت ببرن ، هیچ چیزی اختصاصی نیست ، همانطوری که یک دختر مثل پسرها سیگار میکشه یا شلوار شیش جیب بلند میپوشه
    خوب عادی بشه شما حاضری با یکی هم جنس خودت زندگی کنی ؟؟؟ بنیاد خانواده چی ؟؟؟ پدر و مادر چطوری می خواهی تعریف کنی ؟؟؟ باه در قران گفته و یا در کعبه چون همه وقتی از این دنیا میرن با کفن میرن و ولی زن زن میره و مرد مرد کسی تغییر جنسیت نداده .
    پس لطفا همه چیز باهم قاطی نکنید و درست فکر کنید و با منطق ولی متاسفانه همه تحت تاثییر تهاجم فرهنگ غربی این افکار و تصورات بوجود آومده دیگع برای یه درختر و یا یک زن آرزو شده یه مرد با غیرت و تعصب براش پیدا بشه .
    واقعا دیگه مردای نسل فردین و ملک مطیعی و قیصر وجو نداره و همه شدن یه مشت اوا خواهر که تازه می خوان نقش بابا را بازی کنند البته اگه وجود داشته باشند و نرن جاش به قول شما دامن بپوشن و آرایش کنن به بهانه زیبایی .
    واقعا متاسفم برای این نسل که داره به کجا میره .........
    یاد مردای با غیرت قدیمی به خیر .....

26. بالا | پست 969

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49632
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

شما که ماشاالله سواد داری یه کم مطالعه کن برای منطقت و درکت که سوادش بیشتر بشه وگر نه یه خر هم بارش کتاب باشه دلیل بر سواد ؟؟؟؟ نه شما واقعیت اصلی انکار می کنی ما از چی حمایت کنیم از این که یه مرد زن باشه ؟؟؟ من اصلا برام قابل هضم نیست مرد زندگیم بخواد زن باشه خوب پس تکلیف ما چیه ؟؟؟؟ همه زن باشن پس دنیا دیگه باید تموم بشه ...
    واقعا آخرالزمان که میگن همینه ......
    شما خودت از وجود یه مرد و زن به دنیا اومدی و به کسی گفتی بابا همون بابا بزرگت کرده به اینجا رسیدی حالا بابا نباشه یه بچه به کی تکیه کنه به کسی که دامن بپوشه سینه بزاره آرایش کنه فردا همین بچهتو اجتماع چه آسیب های روحی و روانی باید تحمل کنه شما فقط به فکر خودتونید و بس فقط به فکر پوشیدن کفش و جوراب و لباس زنونه که لذت ببرید از چی لذت می خ اهید ببرید من نمیدونم واقعا ؟؟؟؟؟
    یا اون خودش مثل زنا می کنه بره تو جمع زنونه خوب رفتی چی گیرت اومد کجا گرفتی ؟؟؟؟ واقعا چیییییی ؟؟؟؟

27. بالا | پست 970

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49632
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا من نمیفهمم ما صبح از خواب بلند می شیم زندگی عادی خودمون داریم حالا یه عده ای اینجا دنبال دنبال پوشیدن لباس دیگران به خدا اقتضای طبیعی هر کسی که نرمال زندگی خودش بکنه یه مرد مردانه و یه زن زنانه حالا تحت تاثییر چی قرار میگیرید که این تفکرات میاد سراغشون نمیدونم اصلا پوشیدن لباس جنس دیگه چه لذتی داره ؟؟؟؟؟ مثل اینکه ماخی بیاری تو خشکی زندگی کنه و پرنده ببری تو دریا مگه جور در میاد ؟؟؟؟ ماهی برای اب و دریا مثل یه زن که آرایش و لباس مختص خودشه و یا مرد که لباس و کفش خودش مختص خودشه حالا چی شده این موجود دوپا تو همه چیز داره دست می بره و تو کار خدا دخالت می کنه بماند ....‌
    انشاالله آخر و عاقبت همه ختم به خیر بشه .......

28. بالا | پست 971

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32710
    تشکـر
    1
    تشکر شده 25 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

Cool پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

نمی دونم کسی این پیرمرد پیرزنای قدیمی رو دیده که از ده شون میومدن وسط شهر ، فکر می کردن همه چی باید دقیقا مثل ده شون باشه مثلا می تونن وسط خیابون قدم بزنن یا از آب جوی کنار خیابون دست و صورتشونو صفا بدن یاهروقت گرسنه شون شد وسط پیاده رو خورجین شونو بذارن و بقچه شونو پهن کنن و نون و ماست شونو بخورن و عابرا رو تماشاکنن و زل بزنن توی چشای مردم انقدر که خودت ازرو بری و دیگه نگاشون نکنی! (لااقل توی همون فیلمای قدیمی باید دیده باشین) و خلاصه همه چی باید طبق قوانین دِه اونا پیش بره و غیر اون خلافه و دیوونگیه![
    ویرایش توسط simajoon : 12-23-2023 در ساعت 12:20 PM

29. کاربران زیر از simajoon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 972

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49652
    تشکـر
    1
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا من نمیفهمم ما صبح از خواب بلند می شیم زندگی عادی خودمون داریم حالا یه عده ای اینجا دنبال دنبال پوشیدن لباس دیگران به خدا اقتضای طبیعی هر کسی که نرمال زندگی خودش بکنه یه مرد مردانه و یه زن زنانه حالا تحت تاثییر چی قرار میگیرید که این تفکرات میاد سراغشون نمیدونم اصلا پوشیدن لباس جنس دیگه چه لذتی داره ؟؟؟؟؟ مثل اینکه ماخی بیاری تو خشکی زندگی کنه و پرنده ببری تو دریا مگه جور در میاد ؟؟؟؟ ماهی برای اب و دریا مثل یه زن که آرایش و لباس مختص خودشه و یا مرد که لباس و کفش خودش مختص خودشه حالا چی شده این موجود دوپا تو همه چیز داره دست می بره و تو کار خدا دخالت می کنه بماند ....‌
    انشاالله آخر و عاقبت همه ختم به خیر بشه .......
    مهناز جون حالا یه پسر هم شرت و جوراب زنونه بپوشه آرایش کنه جای تو تنگ نمیشه که ، خوب دوست داره ، مغزش و احساساتش داره بهش فرمان میده اینو بپوش ، جون تو خیلی حال میده ، خصوصا شرت زنونه خیلی حال میده ، تا میپوشم شق میکنم بعد خود به خود آبم میاد ، بعد تو دل آدم یهو خالی میشه کلا یه پسر لباس زیر زنونه میپوشه و آرایش میکنه غرق در سیلی از احساسات ************ی قرار میگیره خیلییییی حال میده ، از لحاظ رابطه هم هم با پسر حال میده هم دختر بزار خیالتو راحت کنم تا ۲۰ سال دیگه تو سراسر دنیا دیگه فرق پسر دختر معلوم نمیشه ، باید سوال کنی فقط ، چون شرت هاشونم دیگه یکی میشه ، همین الان تو ایران خودمون جراحی بینی پسرا از دخترا بیشتر بوده ، فکر کردی واسه چی بوده واسه جلب نظر دیگه ، آخر زمان که میگی نزدیک ، خانواده از بین میره ، آمار انداختن جنین تو ایران بیشتر از تولد ، همه منحرف شدن ، دیگه کج و کله و چپول شدن
    همه

31. کاربران زیر از Femboy 69 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 973

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط simajoon نمایش پست ها
    نمی دونم کسی این پیرمرد پیرزنای قدیمی رو دیده که از ده شون میومدن وسط شهر ، فکر می کردن همه چی باید دقیقا مثل ده شون باشه مثلا می تونن وسط خیابون قدم بزنن یا از آب جوی کنار خیابون دست و صورتشونو صفا بدن یاهروقت گرسنه شون شد وسط پیاده رو خورجین شونو بذارن و بقچه شونو پهن کنن و نون و ماست شونو بخورن و عابرا رو تماشاکنن و زل بزنن توی چشای مردم انقدر که خودت ازرو بری و دیگه نگاشون نکنی! (لااقل توی همون فیلمای قدیمی باید دیده باشین) و خلاصه همه چی باید طبق قوانین دِه اونا پیش بره و غیر اون خلافه و دیوونگیه![
    مرسی گل گفتی حالا شما خانم این همه نوشتی اینم جوابت

33. بالا | پست 974

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

سلام مهناز خانم

با همه تفکراتی که داری باز هم حرفهای شما قابل توجیح نیست من خودم وقتی سوتین میبندم لباس زنونه می پوشم دامن پام میکنم هیچکس به اندازه خودم احساساتم رو نمی تونه درک کنه به قول دوستمون مگه جای شما رو تنگ کردیم پس می پوشیم وحالش رو میبریم شما هم کم کم عادت میکنی زیاد خودت رو ناراحت نکن

34. کاربران زیر از کاپیتا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 975

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

امیدوارم با خودت برم خرید واز لباس فروشی زنانه کلی لباس برام بخری وبرای خریدن کلی نظر بدی این رو بخر بهت میاد یا این اباس به رنگ پوستت بیشتر میاد اره اون روز دیر نیست باور کن

36. بالا | پست 976

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

کاش یکی از شماها به من بگید که حدس می‌زنید از وقتی یادتون میاد یعنی معمولا چهار پنج شش هفت هشت سالگی اینجوری بودید یا بعدا انتخاب کردید اینجوری باشید ؟و اینکه محیط زندگی مخصوصا خونه و خانواده نقشی داشتن که این حس بیشتر بشه ؟

37. بالا | پست 977

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط saberkhan نمایش پست ها
    کاش یکی از شماها به من بگید که حدس می‌زنید از وقتی یادتون میاد یعنی معمولا چهار پنج شش هفت هشت سالگی اینجوری بودید یا بعدا انتخاب کردید اینجوری باشید ؟و اینکه محیط زندگی مخصوصا خونه و خانواده نقشی داشتن که این حس بیشتر بشه ؟
    ببین دنبال چی میگردی وقت خودت رو این جا تلف نکن

38. بالا | پست 978

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47471
    تشکـر
    1
    میزان امتیاز
    3

ببین دنبال چی میگردی وقت خودت رو این جا تلف نکن
    من دارم بی طرف سوال میپرسم کسی رو قضاوت نمیکنم

39. بالا | پست 979

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

سلام دوستان کسی نیست برای صحبت

40. بالا | پست 980

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

سلام کسی نیست برای گفتگو

41. بالا | پست 981

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32710
    تشکـر
    1
    تشکر شده 25 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

فریبا جون رفت دیگه روحیه از گروه رفت.

satinscarfforparty7.jpg

42. 2 کاربران زیر از simajoon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

43. بالا | پست 982

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49632
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    واقعا تو این پیج اومدن وقت تلف کردنه و فقط ...‌‌‌‌
    امیدوارم خداوند همه بیماران شفا بدهد .....آمین
    خوش و خرم باشید با افکار و داستانهاتون ....‌‌‌‌

44. بالا | پست 983

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

سلام دوستان اگه کسی تو گروه تلگرام فریبا عضو هستش من هم عضو گروه کنه ممنوم میشم
    ویرایش توسط کاپیتا : 01-03-2024 در ساعت 02:05 AM

45. بالا | پست 984

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

من هم عضو کنه ممنون

46. بالا | پست 985

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49582
    تشکـر
    177
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

میشه با هم آشنا بشیم

47. بالا | پست 986

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط raha86 نمایش پست ها
    میشه با هم آشنا بشیم
    بله میشه چرا نمیشه

48. بالا | پست 987

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

رها صندوق پیامت رو خالی کن

49. کاربران زیر از کاپیتا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 988

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49582
    تشکـر
    177
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

خالی کردم 11 شب آنلاین باش لطفا

51. بالا | پست 989

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

خالی کردم 11 شب آنلاین باش لطفا
    انلاینم

52. کاربران زیر از کاپیتا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

53. بالا | پست 990

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49582
    تشکـر
    177
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام

54. بالا | پست 991

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49582
    تشکـر
    177
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط simajoon نمایش پست ها
    فریبا جون رفت دیگه روحیه از گروه رفت.

satinscarfforparty7.jpg
    صندوق پیامات مثل من پر بود خالی کنش گلم

55. بالا | پست 992

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49582
    تشکـر
    177
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی آنلاین نیست

56. بالا | پست 993

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49582
    تشکـر
    177
    تشکر شده 8 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی برای صحبت کردن هست

57. بالا | پست 994

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49654
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من هستم

58. بالا | پست 995

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49654
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان اگه کسی تو گروه تلگرام فریبا عضو هستش من هم عضو گروه کنه ممنوم میشم
    اگه پیدا کردی برای منم بفرست

59. بالا | پست 996

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49654
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی برای صحبت کردن هست
    من هستم

60. بالا | پست 997

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49632
    تشکـر
    0
    تشکر شده 6 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

کسی ایدی از این فریبا نداره چطوری میشه باهاش حرف زد ؟؟؟

61. بالا | پست 998

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

کسی ایدی از این فریبا نداره چطوری میشه باهاش حرف زد ؟؟؟
    همین شما با یه مشت حرف علکی طرف رو ناراحت کردی حالا دنبالش میگردی

62. بالا | پست 999

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49569
    تشکـر
    5
    میزان امتیاز
    1

کسی انلاین هست

63. بالا | پست 1000

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    49654
    تشکـر
    7
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من هستم

صفحه 20 از 23 ... 101819202122 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)