مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 7 از 21 نخستنخست 123456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 202

موضوع: بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

1. Top | #61

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.52
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,075 بار در 2,137 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ملوس نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من تازه عضو شدم
    من 28 سالمه و زنانه پوش هستم و وقتی تنهام به طور کامل زنانه میپوشم و به ارامش میرسم.دلیل اصلی که تاحالا ازدواج نکردم همین موضوعه.
    میخواستم از خانمایی که این پست منو میخونن بپرسم ایا این موضوع واسه ازدواج خیلی مهمه و ایا بعد ازدواج همسرم میتونه با این موضوع کنار بیاد؟
    بخدا خودمم نمیدونم چرا ایطوریم ولی هستم و هیچوقت نمیتونم کنار بذارم
    کمتر کسی میتونه با این موضوع کنار بیاد .

خیلی سخته یه خانم ببینه همسرش تمایل داره زنانه بپوشه ...

کسایی که زنانه پوش هستن و تمایل دارن به زنانه پوشی اگه خواستن برن خواستگاری حتما باید این موضوع رو با دختر درمیون بزارن که اگه این موضوع رو بعد ازدواج فهمید امکان داره نتونه باهاش کنار بیادو هضمش کنه ، اینجوری پسر هم عذاب میکشه و نهایتا شاید جدایی.

نمیدونم راه درمانی براش هست یا نه ولی کاشکی دنبال درمانش میرفتن کسایی که زنانه پوش هستن ، صرفا فقط برای آرامش خودشون .
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #62

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.15
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    کمتر کسی میتونه با این موضوع کنار بیاد .

خیلی سخته یه خانم ببینه همسرش تمایل داره زنانه بپوشه ...

کسایی که زنانه پوش هستن و تمایل دارن به زنانه پوشی اگه خواستن برن خواستگاری حتما باید این موضوع رو با دختر درمیون بزارن که اگه این موضوع رو بعد ازدواج فهمید امکان داره نتونه باهاش کنار بیادو هضمش کنه ، اینجوری پسر هم عذاب میکشه و نهایتا شاید جدایی.

نمیدونم راه درمانی براش هست یا نه ولی کاشکی دنبال درمانش میرفتن کسایی که زنانه پوش هستن ، صرفا فقط برای آرامش خودشون .
    شما خانم هستین؟
    راه درمانی واسش وجود نداره.بعضیا هستن میگن با هیپنوتیزم یا شک الکتریکی یا روشهای تنبیهی میشه درمانش کرد،ولی همش در حد نظریه هست و تایید نشده.
    اتفاقا من خیلی گرایش با خانمها دارم نه صرفا بخاطر غریضه جنسی،بلکه کلا تو وجودم واسه خانمها خیلی ارزش قائل هستم و خیلی زن نواز هستم.با چندتا دختر که دوست شدم بعد از اینکه باهام اشناتر میشدن میگفتن خیلی احساس گرم و لطیفی به خانمها داری.بخدا نمازمم سه وعده میخونم و خیلی دوست دارم ازدواج کنم ولی بخاطر همین موضوع دست نگه داشتم.همش به خودم میگم ازدواج کنم و زندگی یه دخترخانم رو تحت تاثیر این موضوع قرار بدم!!همه با تعجب میگن تو که اینقدر پسر خوب و سربه راهی هستی پس چرا ازدواج نمیکنی؟فقط میگم به صلاحه ازدواج نکنم.ولی هیچوقت به کسی نگفتم بخاطر چه موضوعی ازدواج نمیکنم!!بخاطر همین موضوع که باعث شده ازدواج نکنم افسردگی گرفتم.هیچ کس نیس باهاش در میان بگذارم.یا فاطمه زهرا کمکم کن منکه دیگه درمانده شدم.

3. کاربران زیر از ملوس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #63

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.15
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

اینجور که معلومه هیچ وقت نباید و نمیتونم ازدواج کنم|!!ولی این موضوع مادرزادیه و از کودکی دو سه سالگی خودشو نشون میده!کاش هیچوقت متولد نمیشدم کاش هیچوقت نمی بودم کاش از ذهنها پاک میشدم.ای خدا منو با اینکه اینجوریم واسه چی افریدی؟؟!!!چقدر بده دلت خیلی بخواد ازدواج کنی و عشق و علاقتو پای یه دختر بریزی ولی دقیقا مشکلی داشته باشی که خانمها ازش بیزارن و واسه ازدواج از همه چی مهم تر باشه!!!ای خدااااااااااااا

5. کاربران زیر از ملوس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #64

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.52
    تشکـر
    6,908
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

اینجور که معلومه هیچ وقت نباید و نمیتونم ازدواج کنم|������!!ولی این موضوع مادرزادیه و از کودکی دو سه سالگی خودشو نشون میده!کاش هیچوقت متولد نمیشدم کاش هیچوقت نمی بودم کاش از ذهنها پاک میشدم.ای خدا منو با اینکه اینجوریم واسه چی افریدی؟؟!!!چقدر بده دلت خیلی بخواد ازدواج کنی و عشق و علاقتو پای یه دختر بریزی ولی دقیقا مشکلی داشته باشی که خانمها ازش بیزارن و واسه ازدواج از همه چی مهم تر باشه!!!ای خدااااااااااااا������ �����������
    دوست عزیز اینطور نگید نا امید هم نباشید ، خدابزرگه.

من اطلاعات زیادی ندارم و نمیدونم راه درمانش چیه ، ولی حتما راه درمان داره ، نمیدونم به چه متخصصی باید مراجعه کنید ، شاید مجموعی از روانپزشک و روانشناس و اورولوژیست ولی حتما درمان میشید .

حق دارید براتون ناراحت کننده باشه که نتونید زندگی تشکیل بدید ولی نزارید دیر بشه و دنبال درمانش برید .( البته شاید دخترایی باشن که با زنانه پوشیه همسرشون مشکلی نداشته باشن و باهاش کنار بیان . مثل همون مثالی که خودتون زدید ، ولی خب درصدشون خیلی کمه )

مطمئن باشید شما هم میتونید یه زندگیه نرمال داشته باشید به شرطی که دنبال درمان باشید .
    ویرایش توسط love : 04-02-2016 در ساعت 09:05 PM

7. Top | #65

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.15
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    دوست عزیز اینطور نگید نا امید هم نباشید ، خدابزرگه. من اطلاعات زیادی ندارم و نمیدونم راه درمانش چیه ، ولی حتما راه درمان داره ، نمیدونم به چه متخصصی باید مراجعه کنید ، شاید مجموعی از روانپزشک و روانشناس و اورولوژیست ولی حتما درمان میشید .حق دارید براتون ناراحت کننده باشه که نتونید زندگی تشکیل بدید ولی نزارید دیر بشه و دنبال درمانش برید .( البته شاید دخترایی باشن که با زنانه پوشیه همسرشون مشکلی نداشته باشن و باهاش کنار بیان . مثل همون مثالی که خودتون زدید ، ولی خب درصدشون خیلی کمه )مطمئن باشید شما هم میتونید یه زندگیه نرمال داشته باشید به شرطی که دنبال درمان باشید .
    مرسی از راهنماییتوننمیدونید چقدر تنهام!من دچار مشکلی ناخواسته و مادرزادیم ،ولی همه به عنوان انحراف تو مراحل رشد میشناسن!من تا حالا به هیچکس نگفتم اینجور مشکلی دارم.خیلی دلم میخواد با یه خانم موضوع رو در میان بذارم.فکرکنم خواهرم که به هم خیلی نزدیک و اعتماد داریم و رشته روانشناسی هم خونده،بهترین گزینه باشه!ولی میترسم و میدونم که بعد از دونستن این موضوع نظرش راجب من عوض میشه و دیگه شاید مثل قبل باهام نباشه!به نظرتون به صلاحه باخواهرم در میان بذارم یانه؟میترسم واکنش تندی نشون بده و بهم بی اعتماد بشهشما به عنوان یک خانم نظرتون چیه؟و توروخدا اگه امکانش هست هر روز یا هر یکی دو روز به اینجا سربزنید تا بتونم هم باهاتون مشورت کنم و هم راهنماییم کنید.بازم مرسی

8. کاربران زیر از ملوس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #66

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.52
    تشکـر
    6,908
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

مرسی از راهنماییتوننمیدونید چقدر تنهام!من دچار مشکلی ناخواسته و مادرزادیم ،ولی همه به عنوان انحراف تو مراحل رشد میشناسن!من تا حالا به هیچکس نگفتم اینجور مشکلی دارم.خیلی دلم میخواد با یه خانم موضوع رو در میان بذارم.فکرکنم خواهرم که به هم خیلی نزدیک و اعتماد داریم و رشته روانشناسی هم خونده،بهترین گزینه باشه!ولی میترسم و میدونم که بعد از دونستن این موضوع نظرش راجب من عوض میشه و دیگه شاید مثل قبل باهام نباشه!به نظرتون به صلاحه باخواهرم در میان بذارم یانه؟میترسم واکنش تندی نشون بده و بهم بی اعتماد بشهشما به عنوان یک خانم نظرتون چیه؟و توروخدا اگه امکانش هست هر روز یا هر یکی دو روز به اینجا سربزنید تا بتونم هم باهاتون مشورت کنم و هم راهنماییم کنید.بازم مرسی
    به نظر من نه .... به خواهرتون نگید ، بخاطر همین دلایلی که خودتون گفتید ، امکان داره خواهرتون هم براش سخت باشه وقتی که بفهمه برادرش این علاقه رو داره ( زنانه پوشی ) .

به نظرم بهتره به روانشناس مراجعه کنید کسی که آشنا نباشه تا شما هم راحتتر حرفاتونو بزنید ، مطمئن باشید مراجعه کننده هایی مثل شما داشتن و خواهند داشت . پس خجالت هم نکشید .

من اطلاعاتم خیلی کم و ناچیزه از این موضوع ولی اگه کسی تاپیک رو دید و نوشته هاتونو خوند اگه اطلاعاتی در این زمینه داشته باشه حتما کمکتون میکنه .

10. Top | #67

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.15
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

باشه به روانشاس مراجعه میکنم ودنبال راه حلش میرم. حتی اگه مشکلمم حل نشد حداقل دنبالش رفتم.
    بازم مرسی.من هر یکی دو روز میام اینجا و اگه امکانش هست شماهم هریکی دو روزی سربزنید.بالاخره میتونیم بحث مفیدی داشته باشیم.

11. Top | #68

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    ای کسایی که پشت سر من حرف میزنید...عاشقتونم که انقدر درگیر منین
    شماره عضويت
    19381
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    16
    تشکر شده 35 بار در 29 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

وای چقدر بد...من که همه چیز دیده بودم و شنیده بودم به جز این یک مورد اما من فقط دوجنسه هارو دیدم که حقم دارن بدبختا که هم حس زنونگی دارن هم مردونگی و هویت نامشخص اما اینکه کامل مرد باشی و لباس زنونه بپوشی ندیدم...

12. Top | #69

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.15
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط dorsa_0077 نمایش پست ها
    وای چقدر بد...من که همه چیز دیده بودم و شنیده بودم به جز این یک مورد اما من فقط دوجنسه هارو دیدم که حقم دارن بدبختا که هم حس زنونگی دارن هم مردونگی و هویت نامشخص اما اینکه کامل مرد باشی و لباس زنونه بپوشی ندیدم...
    خب این دسته فکر کنم جزء تراجنسی محسوب میشن.تو روانشناسی به عنوان مبدل پوش یا تراوسیتیسم خوانده میشن.
    شما هم خانم هستین؟از نظر شما هم این موضوع واسه ازدواج تو اولویت اول قرار داره؟و اگه حتی با روانشناس نتونستم تغییر کنم واسه ازدواج چیکار کنم؟توروخدا خانمها کمکم کنید.فقط خانمها هستن که میتونن بفهمن موضوع واسشون چه وجهه ای داره

13. Top | #70

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.50
    تشکـر
    10,119
    تشکر شده 12,927 بار در 6,558 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

خب این دسته فکر کنم جزء تراجنسی محسوب میشن.تو روانشناسی به عنوان مبدل پوش یا تراوسیتیسم خوانده میشن.
    شما هم خانم هستین؟از نظر شما هم این موضوع واسه ازدواج تو اولویت اول قرار داره؟و اگه حتی با روانشناس نتونستم تغییر کنم واسه ازدواج چیکار کنم؟توروخدا خانمها کمکم کنید.فقط خانمها هستن که میتونن بفهمن موضوع واسشون چه وجهه ای داره
    یکی مثل من اصلا نمیتونم با این موضع کنار بیام !!!! ببین دوست عزیز شما باید خودتونم یه تلاشی کنید که به این عادت زنانه پوشی رو کنار بگذارید و عادت به مرد بودن کنید مثلا همین اسم کاربری که گذاشتید حتی برای شخصیت یه خانم هم قشنگ نیست چه برسه اقا شما با یه نام کاربری اقا وارد بشید همین چیزایی ریز و بی ارزش زره زره جمع بشن میتوونن کمکتون کنن این مشکل رو کنار بذارید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)