مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 9 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 200

موضوع: بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

1. Top | #81

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 14 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ملوس نمایش پست ها
    حرف شما متین.
    من خودمم بخدا نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم!
    با وجود اینکه واسه خودم عادی شده ولی قبول دارم غیر عادیم و بالاخره تا کی؟؟اینکه نشد زندگی!!میدونم اگه هرکی منو تولباس زنونه ببینه چه فکرهایی که نمیکنه!
    البته تا چند سال پیش فکر میکردم فقط تو دنیا من اینجوریم.
    راستی از شما چند نفر خانمهای محترم هم خیلی تشکر میکنم که بالاخره هم تند برخورد نکردین و هم وقت میذارین میایین اینجا با پیشنهادات و راهنماییتون کمکم میکنید.
    بخدا من تو خانواده مذهبی به دنیا اومدم و خودمم مقید هستم و واجبات مثل نماز سه وعده و اکثر اوقات اول وقت و روزه و..... رو انجام میدم.اینارو گفتم که بگم مشکلی که دارم جدا از چیزای دیگه ست.
    من دچار مشکلی ناخواسته هستم که بخاطر ناشناخته بودنش درکش برای عموم ممکن نیس!
    توکل بر خدا
    یه خانمی بهم گفت هستن خانمهایی که از زنانه پوشیدن همسرشون خوششون میاد و حساسیتی نسبت به این موضوع ندارند!!نمیدونم اصلا حرفش راست بود یا نه!!به نظرتون واسه ازدواج اقدام کنم و موقع خاستگاری این موضوع رو با دختر در میان بذارم تا با دونستن این موضوع جواب بده؟؟!اصلا همچین چیزی امکان پذیره یانه؟؟من خیلی بخاطر این موضوع خیلی داغونم.
    لطفا به عنوان یه خانم نظرتون رو بگید؟
    مرسی
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #82

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.94
    تشکـر
    6,933
    تشکر شده 4,096 بار در 2,153 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

ببینید شاید هم باشن دخترایی که از زنانه پوشیه همسرشون خوششون بیاد یا حداقل مشکلی نداشته باشن ( که البته درصدشون کمه )

ولی شما اگه هم بخواید الان خواستگاری برید طی جلسات دوم سوم حتما باید این موضوع رو با دختر درمیون بزارید که ببینید اصلا میتونه باهاش کنار بیاد یا نه ... که اگه مطرح نکردید و بعد از ازدواج فهمید خدای نکرده مشکلی پیش نیاد اونموقع .

شاید اگه هم قبول کنه به شرط درمان ! بتونید بعد از ازدواج با آرامش بیشتری برای درمان اقدام کنید .

3. Top | #83

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.94
    تشکـر
    6,933
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

ببینید شاید هم باشن دخترایی که از زنانه پوشیه همسرشون خوششون بیاد یا حداقل مشکلی نداشته باشن ( که البته درصدشون کمه )

ولی شما اگه هم بخواید الان خواستگاری برید طی جلسات دوم سوم حتما باید این موضوع رو با دختر درمیون بزارید که ببینید اصلا میتونه باهاش کنار بیاد یا نه ... که اگه مطرح نکردید و بعد از ازدواج فهمید خدای نکرده مشکلی پیش نیاد اونموقع .

شاید اگه هم قبول کنه به شرط درمان ! بتونید بعد از ازدواج با آرامش بیشتری برای درمان اقدام کنید .

4. Top | #84

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها

به نظر شما اگه تو موقع خاستگاری این موضوع رو باهاش درمیان بذارم واکنش تندی نشون نمیده؟؟!!یا مثلا پیش خودش چه فکر بدی بکنه بگه این دیگه چیجور پسریه!!یا بگه اصلا این پسر روانیه و از این حرفا دیگه!!!!
    من از این بابت میترسم که حتی اعصبانی هم بشه و خیلی زشت بشه!!!بهرحال این یه طرف قضیه ست،طرف دیگه قضیه اینه که اصلا به نقل از شما از همه اینا بگذره و قبول کنه که به شرط درمان باهام ازدواج کنه و بعدا به هر دلیلی نتونم عوض بشم هزار مشکل دیگه هم به وجود بیاد!!!اونوقت بگه تو قول داده بودی و منم بهردلیلی نتونم به قولم عمل کنم نزاع و جنجال سر این موضوع و بعدشم طلاق دیگه!!!!
    من بیچاره از همین الان اش نخورده و دهن سوخته

5. Top | #85

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.94
    تشکـر
    6,933
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

به نظر شما اگه تو موقع خاستگاری این موضوع رو باهاش درمیان بذارم واکنش تندی نشون نمیده؟؟!!یا مثلا پیش خودش چه فکر بدی بکنه بگه این دیگه چیجور پسریه!!یا بگه اصلا این پسر روانیه و از این حرفا دیگه!!!!
    من از این بابت میترسم که حتی اعصبانی هم بشه و خیلی زشت بشه!!!بهرحال این یه طرف قضیه ست،طرف دیگه قضیه اینه که اصلا به نقل از شما از همه اینا بگذره و قبول کنه که به شرط درمان باهام ازدواج کنه و بعدا به هر دلیلی نتونم عوض بشم هزار مشکل دیگه هم به وجود بیاد!!!اونوقت بگه تو قول داده بودی و منم بهردلیلی نتونم به قولم عمل کنم نزاع و جنجال سر این موضوع و بعدشم طلاق دیگه!!!!
    من بیچاره از همین الان اش نخورده و دهن سوخته
    واکنش دختر و فکرایی که درمورد شما میکنه این دیگه بستگی به شعور و درک و فهمه دختره داره ، الان نمیشه واکنش رو حدس زد .

اینکه میگم جلسات دوم و سوم بگید که شمارو ببینه ، ببینه که شما هم یه پسر عاقل و بالغ و سالم هستی و تنها مشکلتون همینه .

اگه دختر عاقلی باشه که نه عصبانی میشه نه سروصدا راه میندازه و نه همه رو خبردار میکنه ... فقط اگه دوست نداشته باشه جواب رد میده .

ولی نظر من اینه اول درمان شید بعد برید خواستگاری یا حداقل ازدواج به شرط درمان نباشه چون به قول خودتون امکان داره بعد ازدواج هم دکتر برید ولی اون نتیجه رو نبینید .

پس قبل ازدواج تو فکر درمان باشید . و این حالت یه چیزی شبیه خودارضاییه که باید ترکش کنی . یعنی خودت هم باید به خودت کمک کنی و بهش پرو بال ندی ، سمتش نری تا ازش فاصله بگیری ، البته درکنار دکتر رفتن .

6. Top | #86

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

واکنش دختر و فکرایی که درمورد شما میکنه این دیگه بستگی به شعور و درک و فهمه دختره داره ، الان نمیشه واکنش رو حدس زد .

اینکه میگم جلسات دوم و سوم بگید که شمارو ببینه ، ببینه که شما هم یه پسر عاقل و بالغ و سالم هستی و تنها مشکلتون همینه .

اگه دختر عاقلی باشه که نه عصبانی میشه نه سروصدا راه میندازه و نه همه رو خبردار میکنه ... فقط اگه دوست نداشته باشه جواب رد میده .

ولی نظر من اینه اول درمان شید بعد برید خواستگاری یا حداقل ازدواج به شرط درمان نباشه چون به قول خودتون امکان داره بعد ازدواج هم دکتر برید ولی اون نتیجه رو نبینید .

پس قبل ازدواج تو فکر درمان باشید . و این حالت یه چیزی شبیه خودارضاییه که باید ترکش کنی . یعنی خودت هم باید به خودت کمک کنی و بهش پرو بال ندی ، سمتش نری تا ازش فاصله بگیری ، البته درکنار دکتر رفتن .
    اینکه وضعیت منو تو جلسات دوم یا سوم اشنایی بعد خاستگاری بدونه اره بهتره تا اگه نمیخواد جواب منفی بده و حتما هم باید قسم بخوره که به کسی نگه و واسه همیشه پیش خودش نگه داره.چون بالاخره مساله عادی نیس و شعور و درک همه مث هم نیس.اگه بخوام برم خاستگاری باید تا میتونم از غریب های دور باشه تا اگه نخواد بعدا حتی دیگه همدیگرو هم نبینیم!!
    من یبار شد حتی تا یکسالو نیم هم زنانه پوشی رو گذاشتم کنار ولی دوباره برگشتم.تو این مدت هم واقعا خیلی سعی میکردم ولی متاسفانه من حتی وقتی جوراب زنانه هم پای خانمها میبینم به سمت زنانه پوشی میرم.اصلا علاقه خاصی به جوراب رنگ پا پارازین دارم.وقتی همه جا تو کوچه و خیابون ادم چشمش به لباس های زنانه میافته چه بوتیک باشه و چه پوشیده شده توسط خانمها خب بی اختیار تحریک میشم به زنانه پوشی!!!نه میشه ادم چشمشو ببنده بالاخره بی اختیار چشمش به اون موارد میافته،نه میشه خودتو تو خونه حبس کنی و نه میشه بهش فکرنکنی!!
    بهترین فرصت های ازدواجمو فقطو فقط بخاطر همین موضوع رد کردم.این همه موارد خیلی خوب بهم پیشنهاد میدادن فقط باحسرت میگفتم نمیتونم ازدواج کنم!هم پسر غیرتی هستم هم از لحاظ جسمی و جنسی مشکلی ندارم و هم اهل کار و زندگی.خیلیم میل به ازدواج دارم و دلم میخواد عشق و علاقمو پای یه دختر بذارمو خودمو وقفش کنم و با جون و دل همه جوره در کنارش باشم ولی.............!!!ای خدااااااااااااا

7. کاربران زیر از ملوس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #87

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.94
    تشکـر
    6,933
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

اینکه وضعیت منو تو جلسات دوم یا سوم اشنایی بعد خاستگاری بدونه اره بهتره تا اگه نمیخواد جواب منفی بده و حتما هم باید قسم بخوره که به کسی نگه و واسه همیشه پیش خودش نگه داره.چون بالاخره مساله عادی نیس و شعور و درک همه مث هم نیس.اگه بخوام برم خاستگاری باید تا میتونم از غریب های دور باشه تا اگه نخواد بعدا حتی دیگه همدیگرو هم نبینیم!!
    من یبار شد حتی تا یکسالو نیم هم زنانه پوشی رو گذاشتم کنار ولی دوباره برگشتم.تو این مدت هم واقعا خیلی سعی میکردم ولی متاسفانه من حتی وقتی جوراب زنانه هم پای خانمها میبینم به سمت زنانه پوشی میرم.اصلا علاقه خاصی به جوراب رنگ پا پارازین دارم.وقتی همه جا تو کوچه و خیابون ادم چشمش به لباس های زنانه میافته چه بوتیک باشه و چه پوشیده شده توسط خانمها خب بی اختیار تحریک میشم به زنانه پوشی!!!نه میشه ادم چشمشو ببنده بالاخره بی اختیار چشمش به اون موارد میافته،نه میشه خودتو تو خونه حبس کنی و نه میشه بهش فکرنکنی!!
    بهترین فرصت های ازدواجمو فقطو فقط بخاطر همین موضوع رد کردم.این همه موارد خیلی خوب بهم پیشنهاد میدادن فقط باحسرت میگفتم نمیتونم ازدواج کنم!هم پسر غیرتی هستم هم از لحاظ جسمی و جنسی مشکلی ندارم و هم اهل کار و زندگی.خیلیم میل به ازدواج دارم و دلم میخواد عشق و علاقمو پای یه دختر بذارمو خودمو وقفش کنم و با جون و دل همه جوره در کنارش باشم ولی.............!!!ای خدااااااااااااا
    درمورد ترکش تا یکسالو نیم این خیلی خوبه . تلاشتونو بکنید و باز هم شروع کنید برای ترک .

البته هم میشه چشم رو کنترل کرد هم فکر رو .

شما هم سعی کنید وقتی میرید بیرون حتی اگه شده به فروشگاههایی که لباس زنونه یا لباس مجلسی دارن نگاه نکنید . نگاهتون رو منحرف کنید ، شما باید به خودتون هم کمک کنید .

تا وقتی که شما به این حستون فکر میکنید ، دامن میزنید ، بهش پروبال میدید ، تغذیش میکنید ( خودارضایی از طریق زنانه پوشی ) این حس هم در شما قوی و قوی تر میشه .

پس باید جلوشو بگیرید و کنترلش کنید باز هم میگم حتما درکنار دکتر و مشاور .

درمورد ازدواج هم خدا بزرگه ، ان شالله حل میشه به شرطی که تلاش کنید .

9. Top | #88

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    27417
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.19
    تشکـر
    0
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

[QUOTE=love;172481]درمورد ترکش تا یکسالو نیم این خیلی خوبه . تلاشتونو بکنید و باز هم شروع کنید برای ترک .

البته هم میشه چشم رو کنترل کرد هم فکر رو .

شما هم سعی کنید وقتی میرید بیرون حتی اگه شده به فروشگاههایی که لباس زنونه یا لباس مجلسی دارن نگاه نکنید . نگاهتون رو منحرف کنید ، شما باید به خودتون هم کمک کنید .

تا وقتی که شما به این حستون فکر میکنید ، دامن میزنید ، بهش پروبال میدید ، تغذیش میکنید ( خودارضایی از طریق زنانه پوشی ) این حس هم در شما قوی و قوی تر میشه .

پس باید جلوشو بگیرید و کنترلش کنید باز هم میگم حتما درکنار دکتر و مشاور .

درمورد ازدواج هم خدا بزرگه ، ان شالله حل میشه به شرطی که تلاش کنید .[/QUOT

اره متاسفانه خودارضایی در حین مبدل پوشی.
    البته من همیشه اینجور نیستم که وقتی زنانه مبپوشم صرفا واسه خودارضایی هس.حتی خیلی مواقع میشه وقتی زنانه میپوشم حس ارامش دارم و میلی هم به خودارضایی ندارم.قبلا تو همین تاپینگ گفتم دلم میخواد ارایش کنم و با یه خانم برم بیرون از خونه بگردیم ولی میدونم هیچوقت نمیشه.بعضی مواقع هم خیلی دوست داشتم میتونستم حامله بشم.ولی میلی به تغییر جنسیت ندارم.تو وجودمم خیلی علاقه شدید به خانما دارم و خیلیم واسشون ارزش قائلم و کلا زن نواز هستم.اینارو نمیگم که بخوام از خودم تعریف کنم یا اون موضوع رو توجیه کنم.میخوام بگم من مادرزادی همینجوری هستم. یادمه از چهارپنج سالگی همینجور بودم و ترکش واقعا واقعا خیلی سخته!!
    بارم توکل بر خدای مهربان

10. کاربران زیر از ملوس بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #89

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.94
    تشکـر
    6,933
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

البته من همیشه اینجور نیستم که وقتی زنانه مبپوشم صرفا واسه خودارضایی هس.حتی خیلی مواقع میشه وقتی زنانه میپوشم حس ارامش دارم و میلی هم به خودارضایی ندارم.قبلا تو همین تاپینگ گفتم دلم میخواد ارایش کنم و با یه خانم برم بیرون از خونه بگردیم ولی میدونم هیچوقت نمیشه.بعضی مواقع هم خیلی دوست داشتم میتونستم حامله بشم.ولی میلی به تغییر جنسیت ندارم.تو وجودمم خیلی علاقه شدید به خانما دارم و خیلیم واسشون ارزش قائلم و کلا زن نواز هستم.اینارو نمیگم که بخوام از خودم تعریف کنم یا اون موضوع رو توجیه کنم.میخوام بگم من مادرزادی همینجوری هستم. یادمه از چهارپنج سالگی همینجور بودم و ترکش واقعا واقعا خیلی سخته!!
    بارم توکل بر خدای مهربان

میدونم چی میگید ، چیزیه که خودتون بوجودش نیوردید تحت تاثیر یه سری عوامل بوجود اومده .

ان شالله حل میشه .

12. Top | #90

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    خــــدایا … دخیــل می‌بنــدم! 
نـه اینـکه گــره بگــشایی ؛ نـه ! می‌بنـدم که رهــایم نکــنی !
    شماره عضويت
    17322
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    5.25
    تشکـر
    3,316
    تشکر شده 6,525 بار در 2,583 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    6

[quote=ملوس;172497]
    .[/quot

بارم توکل بر خدای مهربان
    با خانم لاو موافقم حتما به روانشناس مراجعه کنید .

البته یه روانشناس خبره .

به نظر من بهتره قبل از ازدواج حتما تا حدودی درمان بشید .

خانم ها دوست دارن با فردی ازدواج کنند که ویژگی های مردونه داشته باشه .

یه جورایی دوست دارن به کسی تکیه کنند که از همه نظر احساس قدرت داشته باشه وضعف نداشته باشه .

مثلا دوست دارن همسرشون چهارشونه وقد بلند دارای قدرت بدنی بالا وصدای زمخت و...باشه .

حالا هر چیزی که این ویژگی ها رو نقض کنه ممکنه به مذاقشون خوش نیاد .

شاید اگر بگین زنانه پوش هستید اصلا خوششون نیاد .

پس بهتره درمان بشید .

ان شالله وقتی همسرتون لباس های زیبا پوشید اینقدربه شما آرامش بده که هیچ وقت به فکر پوشیدن اون لباس ها به تن خودتون نباشید .
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

13. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)