صفحه 9 از 23 ... 789101119 ...
نمایش نتایج: از 401 به 450 از 1130

موضوع: بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

379178
  1. بالا | پست 401

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41108
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بحث آزاد :چگونه زنانه پوش شدید؟

داستانایی که تعریف کردید بیشتر مربوط به تغییر جنسیت و رابطه جنسی بود.
    اما بحث تاپیک زنپوشی و ترنس وستیسمه. بدون تغییر در فیزیک بدن یا مفعول بودن در رابطه.
    من هیچوقت دوست نداشتم تغییر جنسیت بدم یا مفعول باشم. اما الآن دیگه همیشه تو خونه دامن و لباس زنونه تنمه. این علاقه ام به دامن بخاطر این هستکه شلوار زنونه حتی ساپورت نمیتونه حسمو برآورده کنه. چون تنها لباس خاص زنونه همین دامن هست. همیشه هم دامن بلند و تمام پا می پوشم. این کار وقتی مادرم تو خونه با شلوار می گرده حس بی نظیری بم میده.
    دوخت و دوز یاد گرفتم. خیلی نه. انقدری که بتونم خودم پارچه بگیرم و برای خودم انواع دامن بدوزم. الآن مادرم هم اگر کار لباس داشته باشه به من می سپاره.
    الآن فقط یه آرزو دارم. موهام سریع بلند بشه و بتونم مدلای زنونه ببندمش. رفیقم آرایشگر مردونه است. ولی انواع و اقسام پودرها و کرمها رو داره و آرایش مو و صورت رو برای مردان انجام میده. خودشم همیشه موهاشو دم اسبی بلند دخترونه می بنده و رفتارای زنونه داره.

2. بالا | پست 402

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41876
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خواهش میکنم. یه خاطره از یکی از دوستای زنپوشم هم دارم که اگه خواستید براتون تعریف کنم. خیلی جالب و جذابه.

3. بالا | پست 403

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41869
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Jonathan2 نمایش پست ها
    یعنی چی؟ یعنی از همون اول که احساس کردین تمایل دارید به پدر و مادرتون گفتید و اونا هم قبول کردن و تموم؟
    نه. از مدتها قبل کارهای دخترونه انجام میدادم و وسایل دخترونه دورم جمع کردم. همه به مامان و بابام میگفتن که منو درمان کنن وگرنه آبروشون میره. اونا هم دیگه از دست من جون به لب شده بودن. اون شب دل رو زدم به دریا و باهاشون موضوع رو مطرح کردم. ظاهرا مشاور روانشناس ازشون خواسته بود که اینطوری با من برخورد کنن. چون از مدتها قبل برای کار من به روانشناس مراجعه کرده بودن. من خلاصه شده براتون تعریف کردم وگرنه سالها با هم جنگ و دعوا داشتیم.

4. کاربران زیر از zanp بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 404

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38857
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

تعریف کن اگه جذابه

6. کاربران زیر از gazal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 405

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38857
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

از فردا بایستی برم مدرسه دیگه پوشش بایستی محدود کنم حیف شد سه ماه کلا تو پوشش بودم .....

8. کاربران زیر از gazal بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 406

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41266
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان تو هیچ اپلیکیشنی گروه زنانه پوش ندارید؟

10. کاربران زیر از Miss mahsa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 407

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39748
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

من یه پسر زنونه پوشم . از بچگی این کارو میکردم و به خیال خودم بزرگتر که بشم این حس از بین میره ولی انقد زیاد شده که بعضی وقتا فکر خودکشی میاد تو سرم چون دائم فکرم درگیره و کلا از زندگی عادی دور شدم . یبار هم پیش یه روانشناس رفتم که جز چرت و پرت که خودتو مشغول کن و بهش فکر نکن چیز دیگه بلد نبود .اوایل خیلی میترسیدم کسی از حسم باخبر بشه اما الان دیگه مهم نیس واسم . من حتی رابطه واقعی هم دارم که دوستم نامردی نکرد و فیلممو ضبط کرده و هر روز تهدید میکنه که نرم پیشش میزارم تو سایتای پورنو حالم خوب نیس به پوچی رسیدم هر شب الکی گریه میکنم نمیدونم اینا را میگم چه دردی ازم دوا میشه اما شاید همدرد مثل من باشه که تونسته درمان بشه

12. بالا | پست 408

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41876
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan.x نمایش پست ها
    من یه پسر زنونه پوشم . از بچگی این کارو میکردم و به خیال خودم بزرگتر که بشم این حس از بین میره ولی انقد زیاد شده که بعضی وقتا فکر خودکشی میاد تو سرم چون دائم فکرم درگیره و کلا از زندگی عادی دور شدم . یبار هم پیش یه روانشناس رفتم که جز چرت و پرت که خودتو مشغول کن و بهش فکر نکن چیز دیگه بلد نبود .اوایل خیلی میترسیدم کسی از حسم باخبر بشه اما الان دیگه مهم نیس واسم . من حتی رابطه واقعی هم دارم که دوستم نامردی نکرد و فیلممو ضبط کرده و هر روز تهدید میکنه که نرم پیشش میزارم تو سایتای پورنو حالم خوب نیس به پوچی رسیدم هر شب الکی گریه میکنم نمیدونم اینا را میگم چه دردی ازم دوا میشه اما شاید همدرد مثل من باشه که تونسته درمان بشه
    تو دچار افسردگی حاد شدی عزیز دلم. حتما باید درمان بشی.

13. بالا | پست 409

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41876
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gazal نمایش پست ها
    تعریف کن اگه جذابه
    طی چند روز آینده حتما تعریف میکنم.

14. بالا | پست 410

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41876
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط gazal نمایش پست ها
    از فردا بایستی برم مدرسه دیگه پوشش بایستی محدود کنم حیف شد سه ماه کلا تو پوشش بودم .....
    یعنی چی پوشش؟ یعنی لباس زنوونه؟

15. بالا | پست 411

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38857
    تشکـر
    8
    تشکر شده 8 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

آره گلم

16. بالا | پست 412

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41981
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان این مطلبو برای اولین بار روی سایت میبینم و با دیدنش گفتم سریع بیامو مشکلمو بیان کنم:
    من همیشه از بچگی(تغریبا 7 سالگی) علاقه ی شدیدی به لباس های زنانه داشتم از(قبیل جوراب شلواری و کفش پاشنه بلند زنانه)حتی بعضی اوقات که تنها میشدم کفش ها و جورابای مادرم رو میپوشیدم خودمم نمیدونم از کجا شروع شد فقط میدونم این حس همیشه با من بوده الانم که 19 سالمه هنوزم تو تنهایی لباس زنونه میپوشمو خودمو جای یه زن جا میزنم واقا زندگیمو تحت تاثیر قرار داده و جرعتشم ندارم این موضوع رو با کسی در میون بزارم تو رو خدا کمکم کنید نمیدونم چیکار کنم
    ویرایش توسط farshad7943 : 09-28-2019 در ساعت 11:18 PM

17. بالا | پست 413

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34133
    تشکـر
    190
    تشکر شده 91 بار در 65 پست
    میزان امتیاز
    8

بابا جمع کنین اینجا سایت مشاوره س یا سایت داستان ************ی چنتا کامنت بالا کلا داستان ************ی بود ک زاییده تخیلات و فانتزیای نویسنده شه و صرفا جنبه تحریک داره
    این تاپیک زنپوشی رو مد نظر داره ن داستان ************یه تحریک کننده نمیدونم واقعا تیم مشاوره چرا در صدد حذف این مطالب بر نمیاد
    بخدا زشته خجالت بکشین با این داستانای ************یتون طرف تا مرز حاملگی رفته با فانتزیه ذهنش!!!!
    من ک با خوندنش شرمم شد مثلا اینجا سایت مشاوره س اگه نه چه فرقی با کانالای مبتزل تلگرامی داره
    امضای ایشان
    اگر من همه قوانین را رعایت کرده بودم هیچوقت به هیچ کجا نمیرسیدم
    مریلین مونرو

18. بالا | پست 414

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41981
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam sadat نمایش پست ها
    بابا جمع کنین اینجا سایت مشاوره س یا سایت داستان ************ی چنتا کامنت بالا کلا داستان ************ی بود ک زاییده تخیلات و فانتزیای نویسنده شه و صرفا جنبه تحریک داره
    این تاپیک زنپوشی رو مد نظر داره ن داستان ************یه تحریک کننده نمیدونم واقعا تیم مشاوره چرا در صدد حذف این مطالب بر نمیاد
    بخدا زشته خجالت بکشین با این داستانای ************یتون طرف تا مرز حاملگی رفته با فانتزیه ذهنش!!!!
    من ک با خوندنش شرمم شد مثلا اینجا سایت مشاوره س اگه نه چه فرقی با کانالای مبتزل تلگرامی داره
    مواففم....

19. بالا | پست 415

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41988
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad7943 نمایش پست ها
    سلام دوستان این مطلبو برای اولین بار روی سایت میبینم و با دیدنش گفتم سریع بیامو مشکلمو بیان کنم:
    من همیشه از بچگی(تغریبا 7 سالگی) علاقه ی شدیدی به لباس های زنانه داشتم از(قبیل جوراب شلواری و کفش پاشنه بلند زنانه)حتی بعضی اوقات که تنها میشدم کفش ها و جورابای مادرم رو میپوشیدم خودمم نمیدونم از کجا شروع شد فقط میدونم این حس همیشه با من بوده الانم که 19 سالمه هنوزم تو تنهایی لباس زنونه میپوشمو خودمو جای یه زن جا میزنم واقا زندگیمو تحت تاثیر قرار داده و جرعتشم ندارم این موضوع رو با کسی در میون بزارم تو رو خدا کمکم کنید نمیدونم چیکار کنم
    سعی کن دنبال بهانه ای باشی که از اون لباسا بدت بیاد. مثلا تو خاطرات بدت همراهشون کن.

20. بالا | پست 416

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41981
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Jonathan3 نمایش پست ها
    سعی کن دنبال بهانه ای باشی که از اون لباسا بدت بیاد. مثلا تو خاطرات بدت همراهشون کن.
    سعی کردم ولی نمیشه...

21. بالا | پست 417

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41104
    تشکـر
    0
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam sadat نمایش پست ها
    کاملا مشخصه که خودتم یه مرد زنپوش هستی و خودتو بجای یه دختر جا زدی که اگه اینجور نبود اصلا تو این سایت ثبت نام نمیکردی. چون مطالب این سایت فقط برای زنپوش هایی مثل من و تو جذابیت داره نه برای هیچکس دیگه.در ضمن اگه مشکل با این مطالب داری چرا تا آخرش خوندی که در مورد آخرش نظر دادی؟ وقتی همه داریم لذت میبریم و همه از مطالب سایت راضی هستیم چرا باید مطالب پاک بشه؟! این سایت تنها جایی تو دنیاست که ما میتونیم باخیال راحت مطالبمونباش رو آزاد و بدون ترس بنویسیم.از مدیر فرهیخته وروشنفوروشنفکر هم ممنونم که تمام مطالب رو بدون سانسور میذارهمیذارهنال.چون این مطالب هر چند خبالی هم باشه بازم باعث تسکین هستش.

22. بالا | پست 418

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41988
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad7943 نمایش پست ها
    سعی کردم ولی نمیشه...
    بیشتر نمی تونم کمکت کنم. چون خود من الآن لباس زنونه شده یه چیز عادی تو زندگیم و دیگه به چشم مشکل نمی بینم.

23. بالا | پست 419

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34133
    تشکـر
    190
    تشکر شده 91 بار در 65 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Aaaa... نمایش پست ها
    کاملا مشخصه که خودتم یه مرد زنپوش هستی و خودتو بجای یه دختر جا زدی که اگه اینجور نبود اصلا تو این سایت ثبت نام نمیکردی. چون مطالب این سایت فقط برای زنپوش هایی مثل من و تو جذابیت داره نه برای هیچکس دیگه.در ضمن اگه مشکل با این مطالب داری چرا تا آخرش خوندی که در مورد آخرش نظر دادی؟ وقتی همه داریم لذت میبریم و همه از مطالب سایت راضی هستیم چرا باید مطالب پاک بشه؟! این سایت تنها جایی تو دنیاست که ما میتونیم باخیال راحت مطالبمونباش رو آزاد و بدون ترس بنویسیم.از مدیر فرهیخته وروشنفوروشنفکر هم ممنونم که تمام مطالب رو بدون سانسور میذارهمیذارهنال.چون این مطالب هر چند خبالی هم باشه بازم باعث تسکین هستش.
    فقط خنگی مثل تو میتونه دربارع من چنین فکری بکنه
    من یه زنم و عضویتم مال دو سال پیشه تاپیکا و بحثایی ک شرکت کردمو یه نگاه بنداز بعد حرف اضافه بزن
    اره اینجا جای امنیه برای امثال تو که از اب گل ماهی بگیری و رواج فساد بکنی
    اینجا سایت مشاوره س ن سایت داستانای خراب س ک س ی
    این تاپیک هم عنوانش عمومیه و تجربیات کاربرها ن داستان های مبتذل بخون کامل بعد لذت ببر
    امضای ایشان
    اگر من همه قوانین را رعایت کرده بودم هیچوقت به هیچ کجا نمیرسیدم
    مریلین مونرو

24. بالا | پست 420

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42066
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام.تازه این سایت رو پیدا کردم.من یه مرد ۵۳ ساله هستم.پسرم ۲۴ سالشه یه مشکلی داره که فکر میکنم به بحث شما ربط داشته باشه. لطفا راهنماییم کنید. پسرم وقتی به دنیا اومد همه چیزش عادی بود. حتی از نظر فیزیولوژیک و ظاهری هم مشکل نداشت. اما از سن ۱۴ سالگی یهو من و مادرش متوجه تغییراتی تو ظاهرش شدیم.صداش بجای اینکه دورگه و مردانه بشه نازک تر و شبیه زنا شده بود.سینه هاش به صورت غیر طبیعی رشد کردن و عین زنا شدن البته طی حدود ۲ سال. باسنش بزرگ شد و خلاصه پسرم که همه چیزش طبیعی و مردانه بود کاملا شبیه زنا شده بود. حرکات و عادات زنونش بیشتر شد. البته از حدود ۴ سالگی متوجه حالات دخترونش بودیم و مرتب بخاطر کاراش تنبیهش میکردیم. از ۱۶ سالگی دیگه مدرسه نرفت چون همکلاسیهاش مسخرش میکردن. چند روز پیش تو اداره میگرنم گرفت و حدود ساعت۹ صبح اومدم خونه. اما با کمال تعجب دیدم لباسهای مادرش رو پوشیده و راست راست داره راه می ره. خیلی تو اون لباس قشنگ شده بود و بهش میومد. اما دعواش کردم و مجبورش کردم درشون بیاره. اما درشون نیاورد که هیچ.، چند روزه که کلا لباس زنانه می پوشه و میگه میخوام تا آخر عمرم همینجوری بمونم. خانوم چند روزه داره گریه و زاری میکنه. حقم داره چون آبرومون پیش همه میره. نمیدونم به دیگران چی بگم. پیش دکتر و روانپزشک هم نمیاد. میگه من سالم هستم و الان تو لباسی هستم که باید باشم و چرا باید برم دکتر. لطفا راهنمایی کنید. دارم دیوونه میشم.

25. بالا | پست 421

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42202
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام کسی از تهران هست که زنانه پوش چادری محجبه باشه برای دوستی؟

26. بالا | پست 422

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42202
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام کسی از تهران هست که زنانه پوش چادری محجبه باشه برای دوستی؟

27. بالا | پست 423

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17703
    تشکـر
    18
    تشکر شده 44 بار در 38 پست
    میزان امتیاز
    9

بعضی دوستان با سایت داستان پورن اشتباه گرفتن مدیرا لطفا این دست پیام ها رو حذف کنن

28. بالا | پست 424

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39977
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza2 نمایش پست ها
    سلام.تازه این سایت رو پیدا کردم.من یه مرد ۵۳ ساله هستم.پسرم ۲۴ سالشه یه مشکلی داره که فکر میکنم به بحث شما ربط داشته باشه. لطفا راهنماییم کنید. پسرم وقتی به دنیا اومد همه چیزش عادی بود. حتی از نظر فیزیولوژیک و ظاهری هم مشکل نداشت. اما از سن ۱۴ سالگی یهو من و مادرش متوجه تغییراتی تو ظاهرش شدیم.صداش بجای اینکه دورگه و مردانه بشه نازک تر و شبیه زنا شده بود.سینه هاش به صورت غیر طبیعی رشد کردن و عین زنا شدن البته طی حدود ۲ سال. باسنش بزرگ شد و خلاصه پسرم که همه چیزش طبیعی و مردانه بود کاملا شبیه زنا شده بود. حرکات و عادات زنونش بیشتر شد. البته از حدود ۴ سالگی متوجه حالات دخترونش بودیم و مرتب بخاطر کاراش تنبیهش میکردیم. از ۱۶ سالگی دیگه مدرسه نرفت چون همکلاسیهاش مسخرش میکردن. چند روز پیش تو اداره میگرنم گرفت و حدود ساعت۹ صبح اومدم خونه. اما با کمال تعجب دیدم لباسهای مادرش رو پوشیده و راست راست داره راه می ره. خیلی تو اون لباس قشنگ شده بود و بهش میومد. اما دعواش کردم و مجبورش کردم درشون بیاره. اما درشون نیاورد که هیچ.، چند روزه که کلا لباس زنانه می پوشه و میگه میخوام تا آخر عمرم همینجوری بمونم. خانوم چند روزه داره گریه و زاری میکنه. حقم داره چون آبرومون پیش همه میره. نمیدونم به دیگران چی بگم. پیش دکتر و روانپزشک هم نمیاد. میگه من سالم هستم و الان تو لباسی هستم که باید باشم و چرا باید برم دکتر. لطفا راهنمایی کنید. دارم دیوونه میشم.
    سلام همانطور که از مطالب بالای دوستان هم مشخص است در اینگونه موارد به جای اینکه با او مقابله کنید سعی کنید در کنارش باشید و درکش کنید شاید او واقعا یک ترنس باشد در ان صورت بیش از هر چیزی به حمایت شما نیاز دارد تا هویت واقعی خود را پیدا کند.
    بهترین کار این است که اجازه بدهید برای مدتی حداقل در خانه دختر بودن را تجربه کند
    و در نهایت حتما به یک روانپزشک خوب مراجعه کنید.

29. بالا | پست 425

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42368
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام. چند ماه پیش رفته بودم خونه رفیقم(اسی). مامان باباهای ما با هم رفته بودن کربلا. قرار بود حدود یک هفته ای که والدینمون و خواهرش نیستن اونجا بمونم.منم که زنپوش بودم ازش خواستم بهم اجازه بده که از لباسای خواهرش استفاده کنم.اون اولش راضی نبود ولی با اصرار زیاد من بالاخره قبول کرد و قرار شد تمام اون مدت رو به صورت شبانه روزی من با لباس زنانه اونجا بمونم و بشیم دوست پسر و دوست دختر.
    رفتم تو اتاق خواهر دوستم. شروع کردم به گشتن تو کمد ها و کشوها تا لباس دلخواهم رو پیدا کنم.یهو اسی داد زد که اتاق خواهرم رو بهم نریزی !. بالاخره جای شورت و سوتین ها رو پیدا کردم. یه سوتین مشکی با یه شورت توری مشکی پوشیدم و دو تا روسری نرم رو داخل سوتین گذاشتم تا سینه هام زیر لباس برجسته به نظر بیان.یه بلوز قرمز دخترانه خوشگل پوشیدم. جوراب شلواری رنگ پا و یه شلوار جین آبی رنگ کشی پوشیدم. یه مانتوی ساده جلو بسته مشکی بلند پوشیدم و بعد از بستن دکمه هاش، یه مقنعه مشکی سرم کردم.یه کیف زنانه هم انداختم رو کولم .البته قبل از همه اینکارها اول خودم رو آرایش کرده بودم.
    لازمه که توضیح بدم پوست روشن و چشمای روشن موهای بلوندی هم دارم که بلندشون کردم. خلاصه اینکه بدون آرایش هم با اون لباسها شبیه دخترا بودم.
    وقتی از اتاق اومدم بیرون و اسی منو با اون سر و وضع دید کلی تعجب کرد. من رفتم رو مبل نشستم اسی هم اومد روبروم نشست. ازم پرسید اولین باره خودت رو این شکلی میکنی؟ منم شروع کردم به تعریف کردن که نه و خاطراتم رو گفتن.
    سخت مشغول تعریف خاطراتم بودم که یهویی در خونه باز شد و بابا و مامان و خواهر اسی اومدن تو. اسی بدون سلام کردن گفت مگه قرار نبود که شما تا یک هفته برید مسافرت؟!!!!!!!! باباش گفت خواست خدا بود تا مسافرت ما کنسل بشه و ما برگردیم خونه و مچ تو رو بگیریم. حالا مکان گیر آوردی و میری دختر مردم رو میاری خونه من؟ هر چی من و اسی خواستیم یه توضیحی بدیم نشد که نشد. در واقع نمیذاشت حرف بزنیم. یهو به من تشر زد که از خونه من گمشو بیرون دختره ی هرزه کثافت بی چشم و رو. و به زور منو از خونه بیرون کرد و کیف رو کوبوند تو صورتم. منم به زور یه کفش زنونه پیدا کردم که اندازم باشه. مشکل اینجا بود که اون کفش یکم پاشنه بلند بود.
    با ناراحتی اومدم بیرون و کلی دلشوره داشتم که با اون سر و وضع کجا برام.موقع ظهر بود و منم گرسنه بودم.تو کیف رو گشتم تا پولی چیزی پیدا کنم.اما فقط ۵ هزار تومن پول، یه عالمه لوازم آرایش، یه نوار بهداشتی و یه کارت پیدا کردم که رمزش رو بلد نبودم.شانسی که آوردم این بود که گوشیم رو گذاشته بودم تو جیب مانتوم. به اسی زنگ زدم .گفتم چیکار کنم حالا؟اونم گفت هر کار میکنی فقط سمت خونه ما نیا که بابام میکشتت.منم رمز کارت رو ازش گرفتم و رفتم از عابر بانک یکم پول گرفتم. با اون پول رفتم یه ساندویچ خوردم، بعدشم رفتم تو پارک بشینیم که یکم زمان بگذره تا ببینم چه خاکی تو سرم بریزم. اما پسرهای مزاحم تو پارک کلافم کرده بودن و مرتب بهم تیکه نینداختن. بعد از کلی فکر کردن گفتم بهترین کار اینه که برم خونه خودمون.
    ادامه دارد.

30. بالا | پست 426

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32768
    تشکـر
    16
    تشکر شده 19 بار در 19 پست
    میزان امتیاز
    8

این تاپیک قدیمی شده ولی مثل اینکه مشکل قدیمی نشده
    من به هیچ عنوان زنونه پوشی کسی رو مسخره نمیکنم هرچند در دنیای واقعی بین اطرافیانم همچین موردی ندیدم

به دوستانی که اینجا " واقعا " برای نیاز به مشاوره و کمک میاند و همچین مشکلی دارند باید بگم اینجا کسی نمی تونه کمکتون کنه خیلی بهتره که مشکلتون رو با یه روانشناس خبره در میون بگذارید

31. بالا | پست 427

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba_l3 نمایش پست ها
    سلام دوستان .....تایپیک خیلی از دوستان خوندمو از یه چیزایی ناراحت شدمولی خوب به شما و نظرات و حستون احترام می زارم ...شاید کسی به اندازه من زنونه پوشی نکرده باشه و حتی زنونه بیرون نرفته باشه حتی مجالس عروسی یا عزاداری و حتی شب های احیا چون من کاملا زنونه بیرون میرم با ازایش و چهره زنونه و حداقل هفته 3-4 بار کامل با پوشش کامل و زنونه ولی تا الان حس فاعل یا مفعول بودن نداشتم و حتی هیچ فکر دیگه فقط خواستم از زنانگی و حس زیبایی که داره لذت ببرم و از لباس و حسی که تنم می کنم ولی دوستانی که تایپیک می کنن از حس زنانه پوشی فقط دنبال ************ هستن و مسایل مربوط به ان که بعضی وقتا فکر می کنم از حس رانه پوشی فقط می خوان حس فاحشه گری اون لمس کنن در حالی که دنیایی زنانگی و رنپوشی خیلی چیزهایی داره که این ها توش گم هست و اصلا قابل فکر کردن نیست ...وقتی لباس می پوشی ارایش می کنی و خودت نو قالب یه چیز جدید می بینی و حس می کنی اون همه زیبایی که داری و حس لطیف بودن شاید بهترین حس باشه وقتی برای یه عروسی اماده می شی و خودت تو یه لباس زیبا با کفش پاشنه بلند شاید حس یه ملکه بودن را تجربه می کنی که تا حالا تجربه نکردی ....شاید این حسها و زیبایی ها که خودت توش تصور می کنی زیباتر از اون حسی هست که بخوای فاعل یا مفعول باشی ....فقط دلت می خواد یه زن باشی با همون حجب و حیا یک زن نه یه فاحشه خیابونی که می خواد فقط خودش مثل یه دلقک درست کنه و راه بی افته تو خیابونو بخواد تن فروشی کنه پس اینها حس زنونگی یا زن پوشی نیست پس لطفا مرز و حد خودتون جدا کنید از ************ و چیزایی دیگه چون زیبایی هی دنیای زنونه اینقدر هست که انتهایی نداره .......موفق باشید و شاد زندگی کنید
    من تجربه عملی ندارم...اما خیلی خیلی حرفتون رو دوست داشتم...متاسفانه از این حقیقت که علاقه به زن بودن برای خیلی ها معنیش یه ادم نرمال و البته خانم هست خیلی اوقات فراموش میشه...
    ویرایش توسط بادخفیف : 11-14-2019 در ساعت 12:36 AM

32. بالا | پست 428

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,517 بار در 3,263 پست
    میزان امتیاز
    19

.......
    ویرایش توسط Saltanat : 10-27-2020 در ساعت 10:16 PM

33. بالا | پست 429

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42368
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

کنار خیابون ایستادم تا یه ماشین بگیرم. حدود ۲۰ تا ماشین جلوم وایسادن و خواستن سوارم کنن که نصف بیشترشون مدل بالا بود. اما سوار نشدم چون میدونستم قصد سوء دارن. بالاخره یه تاکسی خالی پیدا کردم و دربست کردم و رسیدم خونمون. آیفون رو زدم. مامانم گوشی رو ور داشت و گفت کیه؟ گفتم منم در رو باز کن. بابام به مامانم گفت کیه ؟ اونم گفت نمیدونم، یه خانومیه ، نمی شناسمش. گفتم شما در رو باز کنید من توضیح میدم. نمیدونم چرا ، ولی در رو باز کردن.منم رفتم تو. مامان بابام دم در منتظر بودن تا ببینن کیه. وقتی رسیدم به طبقه خونمون بلافاصله مامانم منو شناخت اما بابام با تعجب و شک نگام میکرد. مامانم محکم بغلم کرد و مرتب میگفت چقدر خوشگل شدی؟ چقدر این لباسا بهت میاد؟ من از برخورد مادرم خیلی تعجب کرده بودم. بابام تازه فهمیده بود موضوع چیه. گفت سریع بیا تو تا کسی تو رو ندیده. تا اومدم تو و در رو بستم بابام یه چک محکم خواباند تو گوشم و کلی فحش داد که این چه ریخته واسه خودت درست کردی؟ خجالت نمیکشی؟ با چه رویی رفتی بیرون؟ زود برو این لباسهای مسخره رو در بیار. من با کلی خواهش راضیش کردم که ماجرا رو توضیح بدم.
    شروع کردم به توضیح دادن ماجرا و البته گفتم که سالهاست که مخفیانه زنپوشی میکنم. مادرم که از اول دلش دختر میخواست، انگار از این وضع من بدش نیومد. از بابام خواهش کرد یه مدت اجازه بده من تو این وضعیت بمونم و با کلی خواهش و التماس راضیش کرد. بابام هم قبول کرد که فقط یک هفته اجازه دارم مثل دخترا لباس بپوشم و زندگی کنم.
    بلافاصله مامانم گفت بریم تو اتاق تا بهت لباس بدم تا بپوشی.منم مانتو و مقنعه رو در آوردم . بعدش یه بلوز و دامن که مامانم داده بود رو پوشیدم.شب موقع خواب هم بهم یه پیرهن گل گلی بلند داد که کمرش تنگ بود و شبیه لباس های زنهای تو سریال حریم سلطان بود. اون شب رو با همون وضعیت خوابیدم. صبح که بیدار شدم دیدم بابام رفته سر کار. بعد از صبحانه مامانم گفت بریم سالن.( منظورش مزون عروس خودش بود).
    از مامانم یه مانتو و شال گرفتم پوشیدم و بعد از آرایش کردن رفتیم سالونش.تو راه چند بار تاکیید کرد که جوری وانمود کنم که همدیگرو نمی شناسیم. منم همین کار رو کردم. اولین باری بود که میرفتم تو سالن مادرم. چون تا حالا پسر بودم و نمی شد. ولی الان که دختر بودم میتونستم برم تو.از بزرگی و مجلل بودن سالن کلی تعجب کردم.
    ادامه دارد...

34. بالا | پست 430

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42368
    تشکـر
    0
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

اون روز چند تا عروس رو داشتن آماده میکردن ، چون نیمه شعبان نزدیک بود. یکی شون در حال آرایش بود ، یکی دیگه رو داشتن ناخوناشو درست میکردن، یکی دیگه هم مشغول پوشیدن لباس عروس بود ، یکی هم آخرای کارش بود و تقریبا آماده شده بود. تا ظهر اونجا بودم. مامانم که خسته شد اومد پیشم نشست. بهم گفت اوضاع چطوره؟ بهش گفتم واقعا دنیای زنا چه دنیای قشنگیه ، چقدر لذت بخش و جذابه. مخصوصا وقتی عروس میشن چقدر کیف میکنن، خوشحالی تو صورت همشون موج میزنه، واقعا خوش بحالشون. مامانم یه نگاهی بهم کرد و گفت دوست داری تو هم عروس بشی؟ وقتی این سوال رو ازم پرسید یهو احساس کر م که داغ شدم، از سر تا پنجه پام شده بود یه گوله آتیش، لپام گل انداخته بود و عرق سردی همراه با شرم بدنم رو پوشوند. مادرم دوباره پرسید با تو هستم. دوست داری؟ من دیگه نمیتونستم صحبت کنم. مامانم گفت انگار بدت نمیاد. بلافاصله مسئول سالن رو صدا زد و گفت دو سه ساعت بهت وقت میدم که این خانوم خوشگله ( منظورش من بودم) رو ببری و قشنگترین عروسی که تا حالا درست کردی رو تحویلم بدی.
    همکارش گفت بریم طبقه پایین که کلی کار داریم . من از بس که ذوق داشتم بزور راه میرفتم. تو راه پله ها ازم سوال کرد پریود که نیستی؟! با دلشوره و کمی مکث گفتم نه. گفت خیلی خوب شد.گفت سوتینت چه رنگیه؟ گفتم مشکیه. گفت سایز سینه هات چنده؟ گفتم اونقدر کوچیک که انگار مرد هستم. گفت پس الان که انگار بزرگن. گفتم چند تا روسری گذاشتم تو سوتینم. گفت نگران نباش، درستش میکنم. وقتی رسیدیم طبقه پایین گفت مانتو و لباسها رو در بیار .منم اینکار رو کردم. یه سوتین اسفنجی بهم داد که بپوشم که کاملا رنگ بدنم بود. بهم گفت باهام بیا. با هم رفتیم تو یه اتاق که بالای ۲۰۰ تا لباس عروس توش بود. بهم گفت یکیش رو انتخاب کن. منم بعد از کلی گشتن یه لباس بلند نسبتا پوشیده انتخاب کردم.بهم کمک کردن تا بپوشم. پوشیدنش خیلی سخت تر و زمان بر تر از چیزی بود که فکر میکردم.
    ادامه دارد...

35. بالا | پست 431

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zanp نمایش پست ها
    یادمه بابا و مامانم وقتی دیدن تو نظرم پافشاری میکنم و تصمیمم قطعیه، منو بردن دکتر و تحت درمان هورمونی قرارم دادن. حدود 17ساله بودم که سینم رو پروتز کردم و تو 24 سالگی تمام موهای بدنم رو لیزر کردم. الان از هر نظر یه دختر هستم (البته بدون در نظر گرفتن آلت تناسلی مردونه که هنوز دارمش و جرات ندارم عملش کنم). تمام فامیل هم تقریبا یادشون رفته که من در اصل پسر بودم. همه منو سهیلا خانم صدا میزنن. پدرم از موقعیت شغلیش استفاده کرد و شناسنامم رو عوض کرد. الان تو شناسنامه و کارت ملی من هم جنسیتم رو زن درج کرده و اسمم هم سهیلا است. از 15 سالگی تو مدرسه دخترونه درس خوندم و حتی تو دانشگاهم با لباس دخترونه ( مانتو، مقنعه و چادر) حاضر میشم. خلاصه اینکه با اینکه همه منو به عنوان یه دختر قبول کردن و همیشه تریپ دخترونه دارم ،هیچوقت نتونستم مثل دوستمون که تو خاطرش تعریف کرد با کسی************ داشته باشم.
    خوش به حالت..تو که اوضاعت خیلی خوبه که

36. بالا | پست 432

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

چه قدر گیج کنندس...
    ویرایش توسط بادخفیف : 11-15-2019 در ساعت 02:20 PM

37. بالا | پست 433

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط unix نمایش پست ها
    حالا که همه دارن خاطره میگن منم مایلم که یه خاطره شیرینم رو براتون تعریف کنم.
    من یه پسر 32 ساله مجرد هستم.چند سال پیش وقتی دانشگاهم تموم شد خیلی بی حوصله شده بودم چون هیچ کاری نداشتم و مثل دیوونه ها تو خونه سربه سر خواهر و مادر و پدرم میذاشتم. به هر جا هم سر میزدم کاری پیدا نمیشد. لیسانس معماری دارم و هر روز دور میدون اصلی شهر دم یه مغازه روزنامه فروشی که آگهی های استخدامی رو میچسبوند به شیشه پرسه میزدم و آگهی ها رو میخوندم.
    اوایل مهر ماه بود که بابا و مامانم رفتن سفر خارجه. من و خواهرم هم موندیم و نرفتیم. من طبق معمول هر روز رفتم سراغ دکه روزنامه فروشی و آگهی هاش. همینطور لای آگهی ها میگشتم تا یه کار بدرد بخور پیدا کنم، اما نشد که نشد. تو همه آگهی ها همه روزه مینوشت : به یک کارمند خانوم ترجیحا مجرد نیازمندیم.
    یهو یه فکری به نظرم رسید. افسوس خوردم که چرا زودتر به فکرش نیوفتاده بودم. شماره ها رو یاد داشت کردم و خیلی سریع رفتم خونه. خواهرم گفت بالاخره تونستی کاری پیدا کنی؟ بهش گفتم اگه کمکم کنی آره. خواهرم با تعجب پرسید چه کمکی؟!!!! گفتم باید لباسات رو بهم قرض بدی. خواهرم اولش کلی خندید،بعدش خودش رو جمع و جور کرد و گفت میخوای چیکار؟ منم گفتم میخوام بپوشم.خواهرم تعجبش بیشتر شد و گفت دیوونه شدی؟ مگه میشه؟!!! گفتم ظاهرا تا زن نباشی هیچجا بهت کار نمیدن، منم میخوام به عنوان زن برم سر کار. .........
    این خاطره نیست که تعریف کردی...کاملا یه داستان تخیلی هست..امیدوار باشیم علم به این حد برسه یه موقعی...

38. بالا | پست 434

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42326
    تشکـر
    3
    تشکر شده 9 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان.من مدتی هست که دنبال پاسخ میگردم و گفتم شاید تجربه دوستان دیگر مفید بتونه کمک کنه...
    فلذا کسی هست که خودش یا تجربه داشته باشه یا موردی دیده باشه یا مطالعه در این مورد در راستای درمان داشته بوده باشه..؟
    تجربه اینکه علاقه به زن پوشی داشته بوده باشه یا اینکه دلش میخواسته کلا دختر باشه...و حالا به هر طریقی درمان شده باشه یعنی تبدیل به پسری شده باشه که آرامش روانی داره...
    میشه تجربتون یا پیشنهادهاتون رو بگین؟
    پیشاپیش متشکرم
    البته یه تاپیک هم ایجاد کردم اما گفتم شاید اینجا کسی اومد چک کنه اینو ببینه...حالا کلا کسی تجربه مفیدی داره بگه میتونه خیلی مفید باشه

39. بالا | پست 435

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

.........
    ویرایش توسط Saltanat : 10-27-2020 در ساعت 10:15 PM

40. بالا | پست 436

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

...........
    ویرایش توسط Saltanat : 10-27-2020 در ساعت 10:14 PM

41. بالا | پست 437

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41988
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سلطنت نمایش پست ها
    اینا دروغ میگن هیچ مادری با پسرش این کارو نمیکنه من نمیدونم پدرشون کجاست که جلو شونو نمیگیره تو شرایط عادی بابا ها گیر میدن به پسرا وای به حال وقتی که بخواد لباس زنونه بپوشه

من متعجبم مگه میشه پدرش اینو تا حالا نکشته باشه البته اگه این مشکل وجود خارجی داشته باشه
    عزیزم من ضرورتی نمی بینم کسی حرفامو باور کنه. چیزیم که نوشتم تجربه شخصیم در خانواده ای بود که شما از اخلاقش خبری ندارید. پدرم آدم مذهبی هست اما هیچ وقت براش فرق نمی کرد که بچه اش چه جنسیتی داره و بر اساس جنسیتش چه کار میکنه. اصلاً نوع لباس پوشیدن جنسیت های مختلف براشون مرز بندی جدی نداره. با وجود اینکه از این علاقه من متنفر بوده و هست، هیچوقت سعی نکرده جلوی چیزی که دوست دارم رو بگیره.
    همه دغدغه من مادرم بود و رودربایستی که با پدر و مادرم سر این جریان داشتم که با راضی شدن مادرم مشکلم با پدرم هم حل شد.

42. بالا | پست 438

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

....
    ویرایش توسط Saltanat : 10-27-2020 در ساعت 10:17 PM

43. بالا | پست 439

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    تشکر شده 163 بار در 112 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام...من دوباره اومدم....دوستان اینجا هیچکس فکر نکنم به اندازه من زنانه پوشی کرده باشه چون من اکثر اوقات و هر وقت نیت کنم زنانه پوشی می کنم و هرجا که بخوام زنونه میزم حتی مجالس عروسی شب احیا و ... چون به راحتی می تونم با گریم تغییر قیافه بده ....ولی چیزی که هست اینه این تایپیک کم کم داره از حالت خودش خارج می شه و به داستان سرایی میرسه لطفا خارج از بحث چیز نگید یا حتی داستان

44. بالا | پست 440

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

.....
    ویرایش توسط Saltanat : 10-27-2020 در ساعت 10:17 PM

45. بالا | پست 441

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام ...بله عروسی چندتا از دوستام رفتم که فامیلشون عروسی داشتن ...نه تا حالا کسی متوجه نشده ...لباس مجلسی می پوشم مثل همه ...اتفاقا شب جمعه این هفته هم باز جایی میرم عروسی

46. بالا | پست 442

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام یعنی توی مراسم عروسی شرکت کردین که تا حالا که هیچ کس نفهمه شما آقا هستین

با کی رفتین مراسم عروسی چی پوشیدی
    سلام ...بله عروسی چندتا از دوستام رفتم که فامیلشون عروسی داشتن ...نه تا حالا کسی متوجه نشده ...لباس مجلسی می پوشم مثل همه ...اتفاقا شب جمعه این هفته هم باز جایی میرم عروسی

47. بالا | پست 443

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

.....
    ویرایش توسط Saltanat : 10-27-2020 در ساعت 10:18 PM

48. بالا | پست 444

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

این شب جمعه چی میپوشی مثلا از این لباس های بلند مجلسی میپوشی آرایش هم میکنی

یه سوال اگه فوضولی نیست جواب بده کفش پاشنه بلند هم پا میکنی ؟
    بله کاملا زنونه میرم هرچی فکر می کنی ....کفش پاشنه بلند ساپورت مشکی شورت و سوتین سینه لباس مجلسی و آرایش کامل

49. بالا | پست 445

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

.....
    ویرایش توسط Saltanat : 10-27-2020 در ساعت 10:20 PM

50. بالا | پست 446

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

ناخن مصنوعی هم فکر کنم میزاری ولاک هم میزنی درسته

مثلا چیا میگی وقتی باهاتون حرف میزنند هول نمیکنی لو بری
    خوب ظاهرت قشنگه وکسی نمیفهمه صدات چی چطوری حرف میزنی
    خوب ببینید هنر گریم اینه که می تونی هر کاری بکنی و هرچیزی تغییر بدی ....بله ناخن مصنوعی و کلاه گیس و اینا که باید باشه تا ظاهرت با دیگران همخونی داشته باشه ...معمولا تو عروسیا که تو سالن هست همه باوهم غریبه هستن و چیزی بپرسن جواب میدم هول نمیشم چون عادی رفتار می کنم درست مثل یه زن ...باید زمانی که لباس می پوشی دقیقا فکر کنی یه زن هستی حتی راه رفتنت اندامت باید مثل اونا باشه ...من اندامم می سازمم درست مثل یه زن

51. بالا | پست 447

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    میزان امتیاز
    19

...‌‌‌‌
    ویرایش توسط Saltanat : 10-27-2020 در ساعت 10:20 PM

52. بالا | پست 448

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

سلام جوناتان پیام خصوصی بده تا عکسای قبل از گریم و بعد گریم برات ارسال کنم تا ببینی

53. بالا | پست 449

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    41172
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba_l3 نمایش پست ها
    سلام جوناتان پیام خصوصی بده تا عکسای قبل از گریم و بعد گریم برات ارسال کنم تا ببینی
    عزیزم چرا تلگرام اومدی و رفتی. قرار بود عکس بهم بدیم

54. بالا | پست 450

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    36401
    تشکـر
    30
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط حامد_زنپوش نمایش پست ها
    عزیزم چرا تلگرام اومدی و رفتی. قرار بود عکس بهم بدیم
    چون شما اکانتت فیکه و عکسی گذاشتی اصلا مال خودت نبود

صفحه 9 از 23 ... 789101119 ...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 4 مهمان ها)