نمایش نتایج: از 1 به 44 از 44

موضوع: بحث ازاد : مواظب باشید که هر کسی به شما مشاوره ندهد!

9240
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37924
    تشکـر
    6
    تشکر شده 6 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

بحث ازاد : مواظب باشید که هر کسی به شما مشاوره ندهد!

نمیخوام ابروی کسی رو ببرم فقط میخوام ثابت کنم عجب جانورانی در دنیا مجازی و البته این سایت هستند و هر حرفی را در این سایت جدی نگیرید.در عکس زیر اکانتی اشکارا به نیمی از بشریت توهین میکنه و ارزش مردان را کمتر از سگ میپندارد.جالبه این اکانت یکی از اکانت ها فعال سایت هست کسی که به مردم مشاوره میدهد غافل از اینکه ذهن مریض خودش نیاز به مشاوره دارد و اینجاست که فاجعه به بار می اید.اینجا شعورش را در کامنتی به بازدید دیگران میگزارد جالب اینجاست کسی پیام اونو لایک کرده گویی یا حرفشو قبول داره یا ضریب هوشیش انقدر پایینه که متوجه همچین حرفی نشده یا الکی لایک میکنه!!اینجاست که باید تاسف خوردCapture_800x500 (1).jpg

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : مواظب باشید که هر کسی به شما مشاوره ندهد!

سلام توجه داشته باشید اینجا کسی مشاور نیست که بخواد مشاوره بده .مشاور های سایت مشخص هستند .

افراد نظر عادیشون را میگن حالا ممکنه این نظر باب میل من و شما باشه و ممکنه نباشه.همچنین در اینطور تایپیک

هایی که موضوعات چالشی دارند نظر آزاد هستش و نرمالش اینه اگه فردی فرضیه ای را مطرح کرد ما هم با مطرح

کردن فرضیه ای دیگه جوابشو بدیم

در کل به نظرم تایپیک زدن و اینجور کارها خیلی بچه بازی هستش

بدرود.

3. 5 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Armanzandigh نمایش پست ها
    نمیخوام ابروی کسی رو ببرم فقط میخوام ثابت کنم عجب جانورانی در دنیا مجازی و البته این سایت هستند و هر حرفی را در این سایت جدی نگیرید.در عکس زیر اکانتی اشکارا به نیمی از بشریت توهین میکنه و ارزش مردان را کمتر از سگ میپندارد.جالبه این اکانت یکی از اکانت ها فعال سایت هست کسی که به مردم مشاوره میدهد غافل از اینکه ذهن مریض خودش نیاز به مشاوره دارد و اینجاست که فاجعه به بار می اید.اینجا شعورش را در کامنتی به بازدید دیگران میگزارد جالب اینجاست کسی پیام اونو لایک کرده گویی یا حرفشو قبول داره یا ضریب هوشیش انقدر پایینه که متوجه همچین حرفی نشده یا الکی لایک میکنه!!اینجاست که باید تاسف خوردCapture_800x500 (1).jpg
    در واقع این شما هستید که افکارتون آزار دهنده است. اینکه کسی عقاید و نظری متفاوت از شما داره باعث نمیشه اجازه داشته باشید سرزنش اش کنید.

برخلاف تصور غلطتتون، ایشون بسیارآگاه، فهمیده و مورد احترام همگان هستند.

5. 4 کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26168
    تشکـر
    498
    تشکر شده 272 بار در 183 پست
    میزان امتیاز
    9

خانوم ها و آقايون سايت

به نظرتون بهتر نيست به جاي بحث و جدال الكي
    خيلي منطقي با هم صحبت كنيم و اگر از نظر كسي خوشمون نمياد و يا اعتراضي داريم به جاي تاپيك زدن با خود اون فرد صحبت كنيم؟!

7. 4 کاربران زیر از parsana بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

جناب شما از پست های قبلی تون هم اینطور که برمیاد شخصیت نرمالی ندارید و پر از اختلال هستید.
    وگرنه پست های قبلی شما هم سرشار از توهین به خانم ها هستش.
    حالا بقیه هم باید میومدن پست میزدن میگفتن ایشون به خانم ها توهین کرده؟
    متاسفانه سن کم شما و نفرتتون از خانم ها باعث شده هرکس حرفی بزنه به بدترین نحو پاسخش رو بدی.
    یادمه توی یکی از پست هاتون انگار میگفتید از دخترا استفاده کن بعدم دورشون بنداز
    پسر گرامی بهتر برای درمان خودتون تا این اختلالات ریشه ای تر نشده سریعا به یک روانشناس بالینی مراجعه بفرمایید.
    موفق باشید

9. 5 کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

دلم برات سوخت هرکی هستی چقدر بیچاره و درمونده ای پر از عقده و بیماری های درونی اگر واقعا اینجور خالی میشی خودت و خالی کن

من 4سال و خورده ای تو این انجمن هستم با اخلاق و روحیات من تا حدودی اشنان بچه ها تو میخوای من و برا کیا ثابت کنی؟؟؟؟؟!!!!

دوستان نظراتی که باید میدادن و دادن جز اینکه خودت خوار و ذلیل کردی چی داشت؟؟؟ خِفت بدتر از این؟؟ چقدر دیگه میخوای کوچیک شی؟؟؟ خب خودت و نشون دادی دیگه

دیگه مدیر میاد خودش آیپی رو چک کنه ببینه کی هستی..

و یاد بگیر اینجا همه کاربرها نظراتشون متفاوت اینجا کسی ادعای مشاور نکرده

درضمن اینجا صبا توهینی نکرد نظرش گفت نمیدونم کی هستی کجا انقدر نظر ما سوزوندنت؟؟ قرار نیست باتو و دیگران نظرا یکی باشه صبا دوست منه تو فضای مجازی مثل خیلی های دیگه خیلی حرفهاش قبول دارم خیلی حرفهاش ندارم بخاطر اون نظراتی که قبول ندارم باید بکشمش نابودش کنم؟؟؟ چقدر آخه بچه ای تو

تو خوبی
    روز خوش

امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

11. 4 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : بحث ازاد : مواظب باشید که هر کسی به شما مشاوره ندهد!

خب جنابعالی زن ستیز و ایشون مرد ستیزهستن!
    من موافق این عقاید نیستم ولی هرکسی شخصیت و خصوصیات و عقایدی داره قرارنیست کسی که باما هم عقیده نیست دشمنمون باشه و باهاش بجنگیم!
    اینجاسایت مشاوره هست ولی بیشترشبیه دردو دل کردن میمونه یکی مشکلشومیگه بقیه تجربیاتشونومیگن کسیکه اینجامیادخودش با عقل و منطق خودش تجزیه و تحلیل میکنه و درنهایت تصمیم میگیره که برا حل مشکلش چی کار بکنه .اینجورتاپیک زدنا تو این سایت فقط باعث توهین بخودشما و جنگ اعصاب برای بقیه کاربران میشه.
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

13. 4 کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh banoo نمایش پست ها
    خب جنابعالی زن ستیز و ایشون مرد ستیزهستن!
    من موافق این عقاید نیستم ولی هرکسی شخصیت و خصوصیات و عقایدی داره قرارنیست کسی که باما هم عقیده نیست دشمنمون باشه و باهاش بجنگیم!
    اینجاسایت مشاوره هست ولی بیشترشبیه دردو دل کردن میمونه یکی مشکلشومیگه بقیه تجربیاتشونومیگن کسیکه اینجامیادخودش با عقل و منطق خودش تجزیه و تحلیل میکنه و درنهایت تصمیم میگیره که برا حل مشکلش چی کار بکنه .اینجورتاپیک زدنا تو این سایت فقط باعث توهین بخودشما و جنگ اعصاب برای بقیه کاربران میشه.
    سلام دوست عزیزم
    من مرد ستیز نیستم اگر مرد ستیز بودم از مردا متنفر بودم همین طور که ایشون از زنها متنفرن.من فقط واقعیت های جامعه رو گفتم درمورد کامنتی که این ادم گذاشته توضیحات لازم رو پایین دادم.
    ویرایش توسط saba95 : 07-21-2018 در ساعت 07:15 PM

15. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

اول اینکه جا داره تشکر کنم از دوستان عزیزی که اینجا کامنت گذاشتن بابت توضیحات خوبی که دادن.
    دوم اینکه دوستان عزیز من اگر به موضوعات اغاز شده ایشون یه نگاه بندازین ایشون یه ادم بیمار هست که تمایل به تجاوز به دختر بچه ها رو داره یعنی در این حد از جنس مخالف تنفر داره و اغلب تاپیکایی که زدن دقیقا ربط داره به همین موضوعات و کوبوندن زنها خب بیشک همچین ادمی باید ااونقدر علاف باشه که بگرده از کامنت های بنده که معمولا جنبه حمایتی از حقوق خانم هایا به اصطلاح فمینیسمی داره یه نکته دربیاره بیاد با اون به من توهین کنه همون طور که یه عالمه ادم میان اینجا به من بابت نظرات شخصی توهین میکنن.
    سومین نکته توصیح راجب کامنتم هست که اگر ایشون به خودش زحمت میداد درست بخونه بعد بیاد وقت بی ارزششو تلف کنه تاپیک بزنه من گفتم توی خارج اول به ترتیب اولویت شهادت بچه بعد زن حامله بعد زن عادی بعد سگ بعد مرد طبق قانون ارزیابی میشه و اولویت داره و اینو من نمیگم از خودم این جزو قوانین اونهاست با یه جستجوی ساده میتونید اینو تحقیق کنید.
    اگر جامعه ما قاون داشت شمایی که دوست داری به دختر بچه معصوم تجاوز کنی الان باید روی تخت بستری بودی بجای اینکه بیای مثل علاف ها کل نظرات منو بخونی بعد ایراد الکی در بیاری.
    من اصلا شما رو مهم نمیدونم که نظراتتون رو بخونم و به دوستان هم توصیه میکنم این بیمار رو نادیده بگیرن.

یه مسئله خیلی جالب که من در ایشون دیدم این هست که تاپیک اولشون رو از ترس پاک کردن ینی شما اونقدر ترسو هستی که برای اثبات خودت دست به کلک زدن دیگران میزنی؟
    لااقل بزدل نباش تاپیکاتو پا نکن.

من حافظم عالیه توی تاپیک اولت گفته بودی بخاطر تمسخر حس نفرت داری و دوست داری به دختر بچه ها تبخصوص اونایی که زیبا هستن تجاوز کنی ولی از ترس اینکه کسی چره کثیفت رو نشناسه و برای اینکه خودتو خوب جلو بدی تا توجه جلب کنی پاکش کردی واست متاسفم فقط
    حرفی که توی اون کامنت زدم از جانب خودم نبود جزو قوانین اروپاست ولی از جانب خودم میگم سگ شرفش از تو بیشتره چون سگ اگر اموزش ببینه یاد میگیره انسان رو نجات بده ولی تو یاد گرفتی تفرت رو با تصور تجاوز به دختر بچه تخلیه کنی.
    حرفی با ادم حقیری مثل شما ندارم و اصلا کامنت های شما رو نمیخونم به دوستان هم توصیه میکنم ایشون رو بیمار حساب کنن
    من اعصابمو خورد نمیکنم با ادمای مریضی مث شما بحث کنم به امید بهبودی و مراجعه به روانپزشک
    ویرایش توسط saba95 : 07-21-2018 در ساعت 06:35 PM

16. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط parsana نمایش پست ها
    خانوم ها و آقايون سايت

به نظرتون بهتر نيست به جاي بحث و جدال الكي
    خيلي منطقي با هم صحبت كنيم و اگر از نظر كسي خوشمون نمياد و يا اعتراضي داريم به جاي تاپيك زدن با خود اون فرد صحبت كنيم؟!
    من عادت کردم به اینجور ادما که میان الکی توهین میکنن همین هفته کاربر pesarbahal اومده بود خصوصی بدون هیچ مقدمه ای برای من نوشته بود تف به ذاتت معلومه از این دختر سیاسوله های چادری هستی که هزارتا کثافت کاری میکنی افکارت مث لجنه و هزاران تهمت دیگه در صورتی که ایشون نه قیافه منو دیده که میگه سیاسوله نه با من برخوردی داشته که ببینه ذات من لجنه نه از اعتقادات من چیزی حالیشه!
    اینا حالا پیشکش من توی همین سایت دوبار تهدید به تجاوز شدم و حتی رفتم فتا منتها بخاطر اینکه دوست نداشتم ابروی این کاربر که منو تهدید به تجاوز کرده بود پیش خانواده اش بره شکایتمو پس گرفتم!
    توی جامعه بدون قانون ایران این ادما همه جا هستن منتها من تنها تغیری که نسبت به سابق کردم اینه که دیگه خودمو بخاطر اینا حرص نمیدم کلا ادم حسابشون نمیکنم حالا اینا میخوان واسه من تاپیک بزنن خصوصی کلی وقت بزارن من نهایت میگم اینم یه مریض مث بقیه .
    ویرایش توسط saba95 : 07-21-2018 در ساعت 06:54 PM

18. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    هیچ وقت با کینه و تندخویی رفتار نکنید هر کس عقیده ای دارد شاید من که دیگری را تحقیر و تقبیح میکنم خیلی بدتر از او باشم هیچ کس نمی داند در دلهای آدمها چه می گذرد حقیقت پشت پرده های ریا و تظاهر پوشیده شده است دلهایتان را صاف کنید نیازی به جلوه ظاهر نیست چون نور صداقت همیشه از ضخیمترین پرده ها هم میگذرد.
    خورشید حقیقت روزی نمایان خواهد شد پس تلاش بیهوده نکنید برای زیبا کردن ظاهر کسی که باطنی سیاه دارد.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

20. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    تشکر شده 407 بار در 290 پست
    میزان امتیاز
    0

تو رو خدا مخلوط کن برندارید و یه حرف درست رو با هزارتا از چیزایی که میخواین مخلوط کنین و بدین به خورد مردم
    حرف صبا خانم زشت بوده... منم الان خوندم ناراحت شدم... اگر شعار برابری میدیم منظور این نیست که از اونور بوم بیوفتیم... ولی اینکه فکر کنیم حالا یه آتو گرفتیم راه بیوفتیم آبروشو به خیال خودمون ببریم، این میشه همون مخلوط کن... شما بهش پیام میدادی و میگفتی حرفت زشت بود و ناراحتم کرد...
    از همدیگه آدم بد نسازیم... ما فقط گاهی اشتباه میکنیم... برچسب بد بودن به همدیگه نزنینم... بیاین روی منو ماچ کنین آشتی کنین... بیاین

22. 2 کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    تشکر شده 115 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    من عادت کردم به اینجور ادما که میان الکی توهین میکنن همین هفته کاربر pesarbahal اومده بود خصوصی بدون هیچ مقدمه ای برای من نوشته بود تف به ذاتت معلومه از این دختر سیاسوله های چادری هستی که هزارتا کثافت کاری میکنی افکارت مث لجنه و هزاران تهمت دیگه در صورتی که ایشون نه قیافه منو دیده که میگه سیاسوله نه با من برخوردی داشته که ببینه ذات من لجنه نه از اعتقادات من چیزی حالیشه!
    .
    ببین چه زات کثیف و به قول خودت لجنی داری
    بازم میگم به درون خودت بنگر ببین چی و کی هستی
    من حتی به وضوح نگفتم تف به زاتت
    اما تو فحش هم دادی

ویرایش توسط pesarbahal : 07-22-2018 در ساعت 03:23 AM

24. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

اینا حالا پیشکش من توی همین سایت دوبار تهدید به تجاوز شدم و حتی رفتم فتا منتها بخاطر اینکه دوست نداشتم ابروی این کاربر که منو تهدید به تجاوز کرده بود پیش خانواده اش بره شکایتمو پس گرفتم!
    توی جامعه بدون قانون ایران این ادما همه جا هستن منتها من تنها تغیری که نسبت به سابق کردم اینه که دیگه خودمو بخاطر اینا حرص نمیدم کلا ادم حسابشون نمیکنم حالا اینا میخوان واسه من تاپیک بزنن خصوصی کلی وقت بزارن من نهایت میگم اینم یه مریض مث بقیه .
    همین ادم شما رو تهدید کرده بود؟ چه چیزاییی میبینم . انسانیت کجاس ؟ مردانگی چی میشه؟ افسوووس
    امضای ایشان
    مهدی76ص

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarbahal نمایش پست ها
    اما تو فحش هم دادی

تف به ذاتت فحش نیست؟؟؟؟؟

حالا بازم خوبه خودت این نکته را گفتی که من اول شروع کردم

چرا توقع داری در جواب تف به ذاتت مثلا بهت بگه ممنونم عزیزم قربونت برم اصلا بیا با هم آشنا بشیم

26. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maam76 نمایش پست ها
    همین ادم شما رو تهدید کرده بود؟ چه چیزاییی میبینم . انسانیت کجاس ؟ مردانگی چی میشه؟ افسوووس
    نه یه ادم دیگه بود.فقط هم من نبودم به تعداد زیادی از دخترای اینجا میدیدم گاهی توی چت ها فحش رکیک جنسی میداد و جو سایت رو متشنج میکرد.از وقتی من فتا پیگیری کردم دیگه فحش نمیده چون تقریبا مذهبی هست و میترسه ابروش پیش خانوادش بره.

28. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

اما تو فحش هم دادی

جوابتو سام قشنگ و کامل داد لزومی نمیبینم توضیحات اضافه بدم.شما اونقدر فرهنگ خانوادگیت ضعیفه و اونقدر بی تربیتی که حرفای بدی که به من زدی رو جزو فحش نمیبینی و اونقدر بیغیرت هستی که میای خصوصی مزاحم یه دختر میشیی بهش الکی بخاطر اینکه اعتقادش با شما فرق داره فحش میدی.
    حرفی باهات ندارم فقط برام اثبات شده شما خیلی بی فرهنگ هسین .
    تو خصوصی بهت گفتم یبار دیگه میگم کسایی که برام مهم هستن و باشخصیتن منو خوب میشناسن احتیاجی به این ندارم که شما بیایی راجب شخصیتم نظر بدی و بگی من چی هستم چون شما رو کلا جزو ادمیزاد حساب نمیکنم.
    ویرایش توسط saba95 : 07-22-2018 در ساعت 11:10 AM

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    تف به ذاتت فحش نیست؟؟؟؟؟

چرا توقع داری در جواب تف به ذاتت مثلا بهت بگه ممنونم عزیزم قربونت برم اصلا بیا با هم آشنا بشیم
    بعید نیست شاید همچین توقعی داشته که الان فحش داده تازه طلبکارم هست تازه عکسم از گندکاریاش میزاره.

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

من تازه اینو دیدم واقعا متاسف شدم ولی به نظرمن باید سایت یه جوری باشه که ازهمون اول بی احترامی نشه تااینکه یکی بخوادبره پلیس فتا.قوانین این سایت هم یه کم مشکل داره والا من تویه انجمن دیگم عضوم ویکی از قوانینش اینه که توهین و... به هیچ وجه نباشه واگربانظر شخصی مخالفیم بدون هیچ گونه توهینی نظرشوبادلیل ومدرک رد کنیم(بعضی از مواقع شده کسی یه جایی اشتباه کرده اونوقت اعضای انجمن با طرح پرسش باعث میشن به اشتباهش پی ببره) واگرکسی قوانین اینچنینی رو نقض بکنه اخراج می شه ونهایتا برای مدتی اخطار دریافت می کنه وجالبش اینه که من هنوز که هنوزه هیچ بی احترامی ندیدم که کسی به کسی بکنه.اگراین انجمن هم ازاین قوانین داشت فکر نمی کنم کسی جرئت توهین وبی احترامی به کسی روداشت.اگه آدمین سایت آی پی این افراد رومسدود کنه که دوباره هم نتونن ثبت نام کنن خوب میشه واینکه برای قسمتهای خاص انجمن مدیرانی باشن که پس ازتایید اونها کامنت ها ثبت بشن دیگه کسی نمی تونه به دیگری بی احترامی کنه.

31. 4 کاربران زیر از daryak بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط daryak نمایش پست ها
    من تازه اینو دیدم واقعا متاسف شدم ولی به نظرمن باید سایت یه جوری باشه که ازهمون اول بی احترامی نشه تااینکه یکی بخوادبره پلیس فتا.قوانین این سایت هم یه کم مشکل داره والا من تویه انجمن دیگم عضوم ویکی از قوانینش اینه که توهین و... به هیچ وجه نباشه واگربانظر شخصی مخالفیم بدون هیچ گونه توهینی نظرشوبادلیل ومدرک رد کنیم(بعضی از مواقع شده کسی یه جایی اشتباه کرده اونوقت اعضای انجمن با طرح پرسش باعث میشن به اشتباهش پی ببره) واگرکسی قوانین اینچنینی رو نقض بکنه اخراج می شه ونهایتا برای مدتی اخطار دریافت می کنه وجالبش اینه که من هنوز که هنوزه هیچ بی احترامی ندیدم که کسی به کسی بکنه.اگراین انجمن هم ازاین قوانین داشت فکر نمی کنم کسی جرئت توهین وبی احترامی به کسی روداشت.اگه آدمین سایت آی پی این افراد رومسدود کنه که دوباره هم نتونن ثبت نام کنن خوب میشه واینکه برای قسمتهای خاص انجمن مدیرانی باشن که پس ازتایید اونها کامنت ها ثبت بشن دیگه کسی نمی تونه به دیگری بی احترامی کنه.
    اتفاقا ما چند ساله داریم همینو به مدیر میگیم که ای پی های این افراد مسدود بشه طوری که نتونن با اکانت دیگه بیان توهین کنن بشه همون اش و همون کاسه شاید باورتون نشه ولی کاربری که منو تهدید به تجاوز کرد تا حالا 13 بار اخراج شده و هر13 بار دوباره یه اکانت جدید ساخته یکی دیگشونم فک کنم 5تا اکانت داره الان.سایت هم به نظرم یکم مشکل داره جدا از این افراد من اگر نمیرفتم فتا هنوزم باید فحشای ایشون رو نه فقط من بقیه دخترای انجمن هم تحمل میکردن.

33. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    تو رو خدا مخلوط کن برندارید و یه حرف درست رو با هزارتا از چیزایی که میخواین مخلوط کنین و بدین به خورد مردم
    حرف صبا خانم زشت بوده... منم الان خوندم ناراحت شدم... اگر شعار برابری میدیم منظور این نیست که از اونور بوم بیوفتیم... ولی اینکه فکر کنیم حالا یه آتو گرفتیم راه بیوفتیم آبروشو به خیال خودمون ببریم، این میشه همون مخلوط کن... شما بهش پیام میدادی و میگفتی حرفت زشت بود و ناراحتم کرد...
    از همدیگه آدم بد نسازیم... ما فقط گاهی اشتباه میکنیم... برچسب بد بودن به همدیگه نزنینم... بیاین روی منو ماچ کنین آشتی کنین... بیاین
    اخه من چه حرف بدی زدم گفتم این جزو قوانین اروپاست نظر شخصی من نیست با دقت بخونید
    گفتم تتوی ایران برعکسه شهادت زن نصف مرد هست ولی انجا اول شهادت بچه اولویت هست بعد زن باردار یا حامله بعد زن عادی بعد سگ بعد مرد اینو من نمیگم جزو قوانین اون هاست
    اینجا من یه حرف از قوانین اونجا زدم مردا اومدن چقدر بهم حمله کردن ولی مردای اونجا پذیرفتن زن جایگاهش کجاست .
    اینو من نگفتم چنددددباردایی پدرم المان زندگی میگفت تعریف میکرد و اصلا هم جالبه ناراحت نبود و جبهه نگرفته بود .
    ویرایش توسط saba95 : 07-22-2018 در ساعت 11:34 AM

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

تف به ذاتت فحش نیست؟؟؟؟؟

عزیز من گفتم ک به صراحت نگفتم تف به ذاتت
    عکس هارو نگاه کن
    تو اون تاپیک هم برو نگاه کن چی گفته

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

عزیز من گفتم ک به صراحت نگفتم تف به ذاتت
    عکس هارو نگاه کن
    تو اون تاپیک هم برو نگاه کن چی گفته
    تف به زاتت حیف که تایپیک بسته شد و منم وقت نکردم بیام جوابتو بدم

از این صریح تر همشهری؟

37. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

جوابتو سام قشنگ و کامل داد لزومی نمیبینم توضیحات اضافه بدم.شما اونقدر فرهنگ خانوادگیت ضعیفه و اونقدر بی تربیتی که حرفای بدی که به من زدی رو جزو فحش نمیبینی و اونقدر بیغیرت هستی که میای خصوصی مزاحم یه دختر میشیی بهش الکی بخاطر اینکه اعتقادش با شما فرق داره فحش میدی.
    حرفی باهات ندارم فقط برام اثبات شده شما خیلی بی فرهنگ هسین .
    تو خصوصی بهت گفتم یبار دیگه میگم کسایی که برام مهم هستن و باشخصیتن منو خوب میشناسن احتیاجی به این ندارم که شما بیایی راجب شخصیتم نظر بدی و بگی من چی هستم چون شما رو کلا جزو ادمیزاد حساب نمیکنم.
    تو خودت با خودت مشکل داری
    کجی ذات کجی داری

ببین خودت از خودت چی برداشت کردی
    هزارتا کثافت کاری میکنی افکارت مث لجنه و هزاران تهمت دیگه د

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

از این صریح تر همشهری؟
    تفاوت به زاتت

40. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

تفاوت به زاتت
    بیخیال عامو .کاملا مشخصه این اشتباه تایپی بوده در اون زمان

41. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

از این صریح تر همشهری؟
    دوست داره خودشو بزنه کوچه علی چپ توهینی که کرده رو ماس مالی کنه فکر کرده اگر عنوان پیام خصوصیشو تف بزاره بعد بنویسه تفاوت به زاتت بجای تف به ذاتت مثلا خوب میتونه ماس مالی کنه توهینشو .فکر کرده مثلا با این نوع نوشتن خیلی زرنگی کرده.
    از قصد نوشته تفاوت به ذاتت به جای تف به ذاتت که اگر من به مدیر شکایت کردم بگه من صریحا نگفتم تف گفتم تفاوت در صورتی که هر ادم خنگی اینو خوب میفهمه که تفاوت به ذاتت اصلا معنی نمیده و منظور ایشون همون تف هست.
    واقعا بعضیا روی روباه رو سیاه کردن.
    من خودم دیگه با این ادما بحث نمیکنم حیف تو هم هست با این بحث کنی.
    ویرایش توسط saba95 : 07-22-2018 در ساعت 11:47 AM

43. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

منم سایتای مشاوره زیاد رفتم و مطالبشونوخوندم فکرمیکنم هیچ جا به اندازه این انجمن بی نظمی و بی احترامی توش نیست.وضع بخوادهمینجوری پیش بره خیلی از کاربراشو این سایت از دست میده.
    مااینجامیایم که به همدیگه کمک کنیم نه که دائم باهم بحث داشته باشیم.
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

45. 4 کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

مشکل ما فقط مختص این سایت نیست مختص جامعه هست وقتی مملکت نمیتونه ادمای مختلف با عقاید مختلف رو بپذیره و مثل بقیه کشور های جهان مسلمان مسیحی یهودی کنار هم مسالمت امیز زندگی کنن خب به طبع افراد جامعه هم یه عده که دچار فقر فکری هستن هم تفکراتشون سو میگیره با قوانین مملکت.
    ایشون چرا اومده خصوصی به من توهین میکنه ؟چون عقایدم تو همون تاپیکی که بسته شد این بود بانوان هم باید مثل مردها برن ورزشگاه با نوان توی حجابشون حق انتخاب دارن نباید حجاب اجبار باشه سر همینا به من توهین میکنن چون دوست دارم بهه عنوان یه دختر تو جامعه از طبیعی ترین حقوقم محروم نباشم جالبه میان به من برچسب مردستیزی هم میزنن معلوم نیست با چه دلیلی
    بله من در مقابل ادمای کوتاه فکری امثال اینا که میان به من بخاطر عقایدم توهین میکنن مردستیزم فقط در مقابل این ادما.

47. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27442
    تشکـر
    2,179
    تشکر شده 2,242 بار در 1,070 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست داره خودشو بزنه کوچه علی چپ توهینی که کرده رو ماس مالی کنه فکر کرده اگر عنوان پیام خصوصیشو تف بزاره بعد بنویسه تفاوت به زاتت بجای تف به ذاتت مثلا خوب میتونه ماس مالی کنه توهینشو .فکر کرده مثلا با این نوع نوشتن خیلی زرنگی کرده.
    از قصد نوشته تفاوت به ذاتت به جای تف به ذاتت که اگر من به مدیر شکایت کردم بگه من صریحا نگفتم تف گفتم تفاوت در صورتی که هر ادم خنگی اینو خوب میفهمه که تفاوت به ذاتت اصلا معنی نمیده و منظور ایشون همون تف هست.
    صبا جان ما همه تو رو میشناسیم و میدونیم چه ادمی هستی.من کل تاپیک رو خوندم و میدونم حق با تو هست ولی لازم نیست همه چیو به کسی توضیح بدی لازم نیست همه رو ادم حساب کنی کسی که خودش عاقل باشه متوجه همه چی میشه.
    جالب بود برام بگردم تو فرهنگ لغت معنی تفاوت به ذاتت رو پیدا کنم!
    واقعا شورشو دراوردن بحث نکن فقط بگذر بگو این ادم نیست.
    امضای ایشان

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

49. 3 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34397
    تشکـر
    60
    تشکر شده 53 بار در 28 پست
    میزان امتیاز
    0

تفاوت به زاتت
    کل تاپیک رو کامل خوندم و برام عجیبه چطور میتونید اینقدر بیغیرت باشید که به یه دختر هجوم بیارین بعد بجای معذرت خواهی دنبال توجیح و پیچوندن توهیناتون باشین من که مرد هستم شرمنده میشم از خودم شما ها رو میبینم.
    شما چقدر بیغیرت هسین که زورتون به یه دختر رسیده.به شما چه ربطی داره که ایشون همچین عقایدی داره؟اگر بخواییم عقاید کسی رو به چالش بکشیم عقاید ادما خشک و متحجری مثل شما مطمئنا ازار دهنده تر خواهد بود !
    شما به چه حقی اخه به خودت اجازه میدی بیایی خصوصی به کسی الکی فحش بدی؟
    حرفی باقی نمیمونه فقط میتونم بگم متاسفم

51. 2 کاربران زیر از maziar بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

تفاوت به زاتت
    بچه ای؟؟؟ مثلا الان داری بچه گول میزنی به جای تف مینویسی تفاوت الان فکر میکنی خیلی جواب شاخی دادی اینجور میکنی یعنی من نمیخواستم فحش بدم؟؟ یعنی هیچ کسی نمی‌فهمه این تف بود؟؟؟ حتی به منم توهین کردی گفتی توف به ذات؟؟ ذات تو که مشخصه احتیاج به گفتنش نیست محلت نذاشتم چون با آدمای بی ارزش هیچ وقت نباید بحث کرد
    خودتو خالی کن بیمار
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

53. 4 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    من حقیقتا از این تایپیک ناراحت شدم خدا شما چرا اینقدر بد حرف میزنید به من هم توهین شده تو خصوصی ولی به روی خودم هم نیاوردم .
    من عقیده خودم را دارم ولی هرگز توهین نمی کنم من کلا دوست ندارم دل کسی را بشکنم یک حرفی صبا خانم زد در یک تایپیک که سوءبرداشت ازش میشد نمیشود صدرصد تایید کرد ولی اگر کسی مخالف بود در همان تایپیک جوابش را میداد اینکه یک تایپیک بزنید و به تمسخر بپردازید خیلی زشت هست هر کسی هم تحمل یک حدی دارد اینکه تف به زات در خصوصی بگویید دیگر بدتر خوب انتظار نداشته باشید که کسی بهش توهین شده هیچ عکس العملی نشان ندهد خوب توهین نکنید خوب فکر کنید شما لااقل احترام خانم بودنش را داشته باشید از همه بدتر یک مرد بیاید یک خانم را مسخره کند حیا و عفت حکم می کند در برخورد با زنان مودب تر باشید چون آنها به مراتب آسیب پذیرترند با کدام مذهب شما به خودتان اجازه میدهید چنین برخورد شنیعی داشته باشید به خدا درست نیست دیگر هر چه بگوییم معتبر نیست.
    بدتر از همه توجیه نکنید رفتار زشتتان لااقل به اشتباه خودتان اعتراف کنید و معذرت بخواهید شما همیشه انتظار دارید خودتان هر اشتباهی بکنید بقیه در قبال شما رفتار حضرت محمد(ص) را داشته باشند و با بزرگواری شما را ببخشند ولی طرف مقابل هم نه معصوم هست آن هم یک خانم تنها و بیدفاع هست خوب از برخوردهای بد جامعه تازه اینجا آمده که روحیه اش بهتر شود چنین برخوردی را شاهد باشد.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

55. 4 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

56. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

نه یه ادم دیگه بود.فقط هم من نبودم به تعداد زیادی از دخترای اینجا میدیدم گاهی توی چت ها فحش رکیک جنسی میداد و جو سایت رو متشنج میکرد.از وقتی من فتا پیگیری کردم دیگه فحش نمیده چون تقریبا مذهبی هست و میترسه ابروش پیش خانوادش بره.
    پس مذهبی نیس.ینی نمیتونه باشه
    امضای ایشان
    مهدی76ص

57. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

باورم میشه ولی سخته برام قبول کنم میان به دخترا فحش میدن... واقعا تمام مردونگیتون خلاصه میشه تو فحاشی به دخترا؟ یه اکانت با اسم دختر بسازین ببینین از این وضعی که درست میکنین راضی هستین؟
    اون قانون دادگاه هم بخوره تو سرشون... آدما اگر میتونستن قانون درست بنویسن که کار به دادگاه نمیکشید...
    من به عنوان یه پسر از شما معذرت خواهی میکنم، لطفا همه رو به یک چشم نبینید

58. 5 کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

59. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    38164
    تشکـر
    288
    میزان امتیاز
    0

گیرنده ی اینترنتتون هربار که قطع و وصل بشه آیپیتون عوض میشه و بستنش فقط به درد تلاش های ناموفق ورود میخوره
    این افزونه رو پیدا کردم و نمیدونم جواب بده یا نه:
    https://www.vbulletin.org/forum/show...light=Multiple
    احتمالا اگر جواب بده اولین قربانیش خودمم ولی پیشکش به دختران سایت

@farokh
    ویرایش توسط heh_heh : 07-22-2018 در ساعت 08:59 PM

60. 2 کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

61. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

بیخیال عامو .کاملا مشخصه این اشتباه تایپی بوده در اون زمان
    بیخیال عامو؟ ینی چی؟
    ینی اوت اضافه تر نوشتم اشتباه تایپی بوده؟

62. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

من اصن از کسی ترس ندارم بخوام ماسمالی کنم
    حیف تف ک بیاد ب ذات تو

63. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

64. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    گیرنده ی اینترنتتون هربار که قطع و وصل بشه آیپیتون عوض میشه و بستنش فقط به درد تلاش های ناموفق ورود میخوره
    این افزونه رو پیدا کردم و نمیدونم جواب بده یا نه:
    https://www.vbulletin.org/forum/show...light=Multiple
    احتمالا اگر جواب بده اولین قربانیش خودمم ولی پیشکش به دختران سایت

@farokh
    عزیز صاحب این سایت داره از کل کل های ما کسب در آمد می‌کنه..

65. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    بچه ای؟؟؟ مثلا الان داری بچه گول میزنی به جای تف مینویسی تفاوت الان فکر میکنی خیلی جواب شاخی دادی اینجور میکنی یعنی من نمیخواستم فحش بدم؟؟ یعنی هیچ کسی نمی‌فهمه این تف بود؟؟؟ حتی به منم توهین کردی گفتی توف به ذات؟؟ ذات تو که مشخصه احتیاج به گفتنش نیست محلت نذاشتم چون با آدمای بی ارزش هیچ وقت نباید بحث کرد
    خودتو خالی کن بیمار
    به این خدا قسم من حتی نگاه ناموس مردم نمیکنم ک بخوام توهین کنم
    من بت پیامی ندادم ک میگی توهینکردم

اما این یارو هر دفعه ک تو پستی میبینه مارو قضاوت می‌کنه
    الان برگشته میگه تو و امسال تو فکر س.ک...
    صبر آدم حدی داره
    ب خدا خسته شدیم
    هر ماه یک بار تاپیک میزنید حقوق زن ها : دو چرخه سواری زنها، استادیوم زن ها, زن ها فریاد نمیزنن، خدا در مورد زن بی عدالتی کرده، زن،زن،زن،....
    بازم میگم دقیقا دنبال چی هستید

یه خورده قاطی پاتی گفتم شبه خستم ذهنم کار نمیده
    ویرایش توسط pesarbahal : 07-23-2018 در ساعت 03:49 AM

66. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

به این خدا قسم من حتی نگاه ناموس مردم نمیکنم ک بخوام توهین کنم
    من بت پیامی ندادم ک میگی توهینکردم

اما این یارو هر دفعه ک تو پستی میبینه مارو قضاوت می‌کنه
    الان برگشته میگه تو و امسال تو فکر س.ک...
    صبر آدم حدی داره
    ب خدا خسته شدیم
    هر ماه یک بار تاپیک میزنید حقوق زن ها : دو چرخه سواری زنها، استادیوم زن ها, زن ها فریاد نمیزنن، خدا در مورد زن بی عدالتی کرده، زن،زن،زن،....
    بازم میگم دقیقا دنبال چی هستید

یه خورده قاطی پاتی گفتم شبه خستم ذهنم کار نمیده
    به به میبینم که قسم دوروغ به راحتی میخوری

نخواستم مثل خودت کنم ولی وقتی دیدم دوروغ میگی مجبورم اینو بذارم

URL=http://uupload.ir/][/URL]

این عمه من پیام داده اولی نه؟؟

درضمن اون تاپیک دقیقا خودت امدی گفتی آزادی چی میخواید فلان چی فلان چی تو هنوز معنی آزادی هم نمیدونی

به توچه خسته شدی میتونی تو تاپیک ها نیایی جای تورو تنگ کرده مگه کسی ازت نخواست مجبورت نکرد بیایی نظر بدی
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

67. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    به به میبینم که قسم دوروغ به راحتی میخوری

نخواستم مثل خودت کنم ولی وقتی دیدم دوروغ میگی مجبورم اینو بذارم

URL=http://uupload.ir/][/URL]

این عمه من پیام داده اولی نه؟؟

درضمن اون تاپیک دقیقا خودت امدی گفتی آزادی چی میخواید فلان چی فلان چی تو هنوز معنی آزادی هم نمیدونی

به توچه خسته شدی میتونی تو تاپیک ها نیایی جای تورو تنگ کرده مگه کسی ازت نخواست مجبورت نکرد بیایی نظر بدی
    ولش کن پری جان فقط برات ثابت شد این کاربر یه بیشعور به تمام معنا هست. حیف فحش که بخوای به این بیشخصیت بدی .باهاش بحث نکن.اگرم اومد تو تاپیکات نظر داد نظرشو حذف کن . من بلاکش کردم تو هم بلاکش کن. حداقلش خیلیا یه گندی میزنن دوباره گندشونو هم نمیزنن بوش پخش بشه میان درستش میکنن با یه کار خوب.بزار خودشو پاره کنه محلش نزار.
    میدونی چرا وقتی من یا تو تاپیک راجب زنها میزنیم این اتیش میگیره؟چون از این متعصبای سمی هست تو گشت ارشادم فعالیت داشته مغزشو اونجا سوزوندن هیچی براش نمونده پس بزار خودشو تیکه تیکه کنه هی نقل قول کنه جوابشو هیچ وقت نده.
    كسي كه طعم زبان عسل نمي فهمد
    توهرچه هم بخواني غزل ؛ نمي فهمد
    حكايتِ نرود ميخ آهني درسنگ ؛
    مخوان كه سنگ ضرب المثل نمي فهمد
    ویرایش توسط saba95 : 07-23-2018 در ساعت 06:02 PM

69. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    صبا قانون کشور دیگه رو اشاره کرده
    درسته این قانون برای ما عادی نیست و شاید باعث ناراحتی بعضی ها به خصوص آقایون بشه
    ولی به نظرم دلیل به توهین نیست.
    با شناخت و ارتباطی که از صبا دارم هنوز ندیدم بدون دلیل به کسی حرفی بزنه
    (ضمن اینکه متاسفانه بعضی از اعضای انجمن بودن که به ایشون حرفای نامناسب میزدن
    کاش همه مون یاد بگیریم ادب و اخلاق و احترام از هر چیزی برای آدم مهم تره.)

70. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)