مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 62

موضوع: ...بیچاره ما مردا...

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28860
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.64
    تشکـر
    135
    تشکر شده 155 بار در 105 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : ...بیچاره ما مردا...

به نظر من راجع به موضوع بحث شما و اینکه کی مظلومه و حقش پامال شده و کی متوقعه و کوتاهی میکنه هیچوقت نمیشه کلی صحبت کرد. من با حرفای رز مریم و سام مخالف نیستم اما اینا فقط مال یه بخش از جامعه ست.کم نیستن خانومایی که درک بالایی دارن و با عشق خیلی از سختی ها رو پا به پای شوهراشون تحمل میکنن. انصافا کمم نیستن مردایی که مرد بودنو نفهمیدن ٬ که متاسفانه تو جامعه ما تعدادشون همزمان با دخترایی که زن بودنو بلد نیستن داره میره بالا. اگه داره تعداد زنایی که تو خونه دست به سیاه و سفید نمیزنن که ناخونش نشکنه یا در برابر درآمد ناچیز شوهراشون فقط به فکر خرید و خوشگذرونین زیاد میشه به همون اندازه هم داره تعداد مردایی میره بالا که وقتی طلبکارشون بهشون زنگ میزنه یا جرات جواب دادن ندارن یا گوشیو میدن دست خانومشون که جواب بده. یا مثلا وقتی خانومشون از خونه میره بیرون هیچی نمیگن تا خونه خالی شه و زنگ بزنن رفقاشون بیان. یا در برابر خیلی از کارای اشتباه خانوما سکوت میکنن و میزارن هر کاری دلشون میخواد بکنن تا یه وقت صداشون درنیاد و مچ خودشون وا نشه. اگه بعضی از دخترای جامعه مون لوس و تمبل و خودخواه دارن بار میان از اونطرفم بی مسئولیتی و بی غیرتی بین بعضی از پسرا داره رشد میکنه.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. کاربران زیر از asemun بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28860
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.64
    تشکـر
    135
    تشکر شده 155 بار در 105 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh
    میزان امتیاز
    1

ببخشید اشتباه شد. این پست نباید اینجا میومد

4. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    11132
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.80
    تشکـر
    6,934
    تشکر شده 4,099 بار در 2,153 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    7

منم با حرفات موافقم سام ... ولی نه اینکه فقط مردا زحمت میکشن .

هم مردا زحمت میکشن و گناه دارن هم زنا تو خونه کار میکنن و خسته میشن و گناه دارن .

از نظر من درجه ی هیچکدوم بیشتر از اونیکی نیست .

هفت ساله ازدواج کردم ، عین هفت سال غصه ی شوهرمو خوردم که صب زود باید بره سرکار ، باید از خوابش بزنه پاشه بره تو سرما یا گرما .

وقتی تو گرما میاد خونه میبینم خیسه عرقه ، وقتی تو سرما میاد خونه میبینم تو هوای به این سردی بیرون بوده کلی غصشو میخورم .

تازه کارشم سنگین نیست و دفتریه که خیالمو راحت کرده ، فکر کنم اگه کارش سنگین بود یا تو گرما ، مینشستم واسش گریه هم میکردم .

میبینم من تو خونه زیر کولر یا زیر بخاری نشستم نه عرق میکنم نه از سرما یخ میکنم ، همیشه تو فکرش بودم و غصشو خوردم .

ولی از طرفی کار تو خونه هم خیلی هم راحت نیست ، قبول دارم مثل قدیما دیگه زنا یخ حوض نمیشکو نن ولی همینکارای روزمره ی خونه هم سختیه خودشو داره .

غذات باید به موقع آماده باشه ،پای همین برنج خورشتی که میخوای آماده کنی حداقل دو ساعت باید سرپا باشی .

بعدشم چهارتا ظرف بشوری ، جمو جور کنی آشپزخونه رو ، کابینتارو تمیز کنی و گردگیری کنی

همه ی اینا دو سه ساعتی زمان میبره ، فک کککن چهار ساعت سرپا باشی

تو طول روز باید مرتب هرچیزی که خورده میشه و سر اپن میادو باید جمو جور کنی و بشوری که یوقت شلوغ نشه

بعد جمو جور کردنه خونه و اتاقا ، جارو کردنشون هم هست تمام اینا 2 ساعتی وقت میگیره همشم سرپایی

من گاهی اوقات آخر شبا کمرم دیگه در حال شکستنه بسکه سرپا بودم.

تازه بازم موقع خواب میبینم چندتا ظرف تو سینک هست ، یا آشپزخونه شلوغه باید قبل خواب مرتبش کنم

اونوقته که دیگه اشکم میخواد در بیاد ، شوهرمو میبینم لم داده پا تی وی تو دلم میگم خوشبحالش دغدغه ی آشپزخونه رو نداره بعد باز با خودم میگم در عوض اون کله ی صب باید پاشه بره سرکار

یا امکان داره یه روز حالت خوب نباشه تمااااااام اینکارا رو دستت میمونه و خونت میشه ندیدنی .... اونوقت به جای اینکه استراحت کنی باید هی غصه بخوری که خونه رو نگاه کن !! یا همون موقع هم باید پاشی مرغی که جناب همسر گرفتن رو بشوری یا گوشتی که گرفتنو بشوری و چرخ کنی و بسته بندی کنی ولی نتونی اصلا از جات پاشی

اینا گفتنشون راحته هااااا ولی اون عذابی که اون لحظه میکشی از فکرش خیلی سخته

خلاصه اینکه یه سری سختیا مردا دارن ، یه سری سختیا زنا

هیچکدومشم کارش راحت تر از اونیکی نیست .
    ویرایش توسط love : 06-18-2016 در ساعت 03:22 PM

5. 5 کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    5582
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.38
    تشکـر
    1,578
    تشکر شده 652 بار در 278 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    ShadOsarhal
    میزان امتیاز
    3

من با اینکه طبیعتا باید دفاع کنم و تشکر کنم ولی این پست شما یک طرفه داره به موضوع نگاه میکنه و این منصفانه نیست
    ما خدمت ایت الله جوادی املی رفتیم ایشون گفتن تمام افتخار مرد اینه که داره به مادر و همسرش خدمت میکنه . مرد باید با تمام وجودش در خدمت زن باشه و به این خدمت کردن افتخار کنه .در اسلام مرد باید به حکم وظیفه در خدمت زن باشد .

یه ماجرای دیگه هم گفتن که جالبه : وقتی حضرت علی ( ع ) میرن خواستگاری حضرت زهرا (س ) پیامبر میگن که فاطمه من هیچ تعهدی در قبال بزرگ کردن بچه ، پختن غذا و سایر امور منزل ندارن و اگر میپذیرن بر حسب لطف و مهربانی دخترم هست و تو باید در تمام امور منزل به شکل برابر کمک حال او باشی .
    اقای جوادی املی گفتن که مرد وقتی خسته ازسر کار بیاد هیچ حقی نداره که بگه چایی بیار یا غذات چرا حاظر نیست . حضار خندیدن گفتن پس چی کنیم ؟؟؟؟؟ گفتن باید خستگیتون رو در کنید و با کمک خانوم اشپزی کنید . اگر همسرتون غذا رو به تنهایی اماده میکنه از لطف و عشق و مهربانی اوست لذا باید شکرگزار پروردگار باشید

پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: درباره زنان از خدا بترسید، اینان رنج و سختی زندگی را تحمل می کنند، به مقتضای دستور حق و نص قرآن و سنت و شریعت بر شما حلال شده اند، در برابر اینکه تن در اختیار لذت های شما می نهند و فرزندانتان را در اندرون خود حمل می کنند، تا آنجا که به وقت زائیدن دچار دردهای خطرناک می شوند، حقوق واجبی بر عهده شما دارند، با آنان مهربان باشید، آنان را دلخوش دارید، تا با شما بسازند، از آنان اظهار کراهت نکنید در آنچه به عنوان مهر به آنان داده اید طمع نورزید، و چیزی از آن را به زور پس نگیرید.

لذا هرکسی حقوقی داره و اگه این حقوق رو به خوبی رعایت کنیم این شالوده های فکری در ذهنمون به وجود نمیاد و به مشکلی هم برنمیخوریم
    عشق مرکب حرکت است نه مقصد حرکت . امام حسین ( ع )

7. 6 کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    5582
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.38
    تشکـر
    1,578
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    ShadOsarhal
    میزان امتیاز
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    مرد ها دنیای غمگین صبورانه ای دارند. بیایید قبول کنیم.
    مرد ها صبرشان از ما بیشتر است. وقت هایی که داد میزنند وقت هایی هم که توی خیابان دست به یقه می شوند وقت هایی که چکشان پاس نمیشود وقت هایی که جواب اس ام اس شب به خیر را نمیدهند وقت هایی که عرق کرده اند وقت هایی که کفششان کثیف است تمام این وقت ها خسته اند و کمی غمگین.
    و ما موجودات کوچک شگفت انگیز غرغروی بی طاقت را دوست دارند. دوستمان دارند و ما همیشه فکر میکنیم که نکند من را برای خودم نمیخواهد برای زیبایی ام میخواهد، نکند من را برای شب هایش میخواهد؟ نکند من را برای چال روی لپم میخواهد؟
    در حالی که دوستمان دارند؛ ساده و منطقی... مرد ها همه دنیایشان همین طوری است. ساده و منطقی... درست بر عکس دنیای ما. بیایید بس کنیم. بیایید میکرفون ها و تابلو های اعتراضیمان را کنار بگذاریم. من فکر میکنم مرد ها، واقعن مرد ها، انقدر ها که داریم نشان میدهیم بد نیستند.
    مردها احتمالن دلشان زنی میخواهد که کنارش آرامش داشته باشند. فقط همین. کمی آرامش در ازای همه فشار ها و استرس هایی که برای خوشبخت کردن ما تحمل میکنند.
    کمی آرامش در ازای قصر رویایی که ما طلب میکنیم... بر خلاف زندگی پر دغدغه ای که دارند، تعریف مردها از خوشبختی خیلی ساده است.
    میم مثل مرد ..
    منم قبول دارم,,
    سلامتی همه مردای بامعرفت..
    عجب نظر زیبایی
    اگه این پست رو زودتر میخوندم هرگز جرات نمیکردم نظر بدم
    خیلی عالی بود واقعا اشکم در اومد

9. 2 کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دیوانه بمانید اما عاقلانه رفتار کنید خطر متفاوت بودن را بپذیرید اما بیاموزید بدون جلب توجه متفاوت باشید...
    شماره عضويت
    27442
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.30
    تشکـر
    2,142
    تشکر شده 2,208 بار در 1,057 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Konjkav
    میزان امتیاز
    3

آره واقعا شما مردا خیلی بیچاره ایید که کسی مزاحمتون نمیشه بهتون متلک نمی ندازه بهتون تجاوز نمی کنه و امنیتتون بیشتر و خیلی آزاد ترید واقعا که خیلی بیچاره ایید !!!!!!
    چرا واقعا فکر میکنی حتی اون زنایی هم خونه دارند خیلی راحتند؟!!!
    شما یه روز خونه پیش مامان جونت بشین میبینی چقدر زحمت و خستگی داره کار خونه

همین جهزیه ی که میگی میدونی خانواده ی دختر چقدر باید خودشونو تحت فشار قرار بدند تا توی این گرونی دخترشون سرفراز باشه تازه اگرم خانواده تمکن مالی نداشته باشند دختره خودش مجبوره کار کنه پول دربیاره

شما توی ازدواج حق انتخاب دارید اما دخترا چی باید بشینن یکی بیاد انتخابشون کنه حتی اگرم از کسی خوششون بیاد نمی تونند ابراز کنند و برند خواستگاری واقعا که بیچاره شما مرداااا !!!!

هر جنسیتی چه زن و چه مرد دغدغه های خودشونو دارند حتی توی فیزیک و ریاضی هم دوتا مسئله که کلا جنسشون باهم متفاوت باشه رو نمیشه باهم مقایسه کرد
    زن و مرد در عرض هم اند در طول هم که قابل مقایسه باشند

در کل فهمیدم خعیلییییییییییی بیچاره اید و خعیلللللللییی حقتون خورده شده

آخیییییییی

Don't GIVE UP
    if you wait for the perfect time you will never get anything done

11. 4 کاربران زیر از miss eli vrn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    5582
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.38
    تشکـر
    1,578
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    ShadOsarhal
    میزان امتیاز
    3

فکر کنم به اندازه کافی همه ملتفت شدن و نیازی نیست دیگه به همدیگه بتازیم
    ماشاءالله همه با حقوق دیگری و حقوق خودشون اشنا هستن و همچنین سختی های 2 طرف

اتفاقا چنین بحثی در خانواده ما مطرح شد و قرار شد یک هفته پدر و مادرم جاشون رو عوض کنن . باور کنید چند ساعت نکشید همه چیز به هم خورد و بی نظمی شدید به وجود اومد

النهایت هر جنسی برای کاری ساخته شده و خدایی که مرد و زن را خلق کرده ، قدرت درک و صبور بودن رو هم به او عطا کرده
    یا حق

13. 3 کاربران زیر از پسرک 22 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    21877
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    4.03
    تشکـر
    2,283
    تشکر شده 1,684 بار در 1,074 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    4

اره پسرا مظلوم اند!! ولی دخترا از پسرا هم بد ترند!!

15. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    28717
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    2
    تشکر شده 8 بار در 5 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

اگه اوضاع اقتصادي بده خب براي همه همين طوريه . اگه فرصت شغلي كمه براي همه همينطوره . فقط براي شما يه نفر كه اينطوري نيست . در ضمن اگه خانما الان تو خونه زياد كار نميكنن مردا هم زمين كشاورزي كه شخم نميزنن ميرن ميشينن پشت ميز كار ميكنن. من خودم شاغل ام كار بيرون از كار خونه خيلي راحت تره . من دوست خودم پدرش فوت شده و هنوز ازدواج نكرده و پيش مادرش زندگي ميكنه تو يه خونه اجاره اي. خرج خونه رو اون ميده . تازه چند بار شغل عوض كرده و قبلا درامدش هم خيلي كم بوده ولي اين همه گله و شكايت نميكنه . تازه شما فقط از نظرشرايط اقتصادي مردا رو با خانما مقايسه كرديد. يعني فقط همين يه مشكل رو داريم؟؟

16. 2 کاربران زیر از n.sanaei بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    بی هدف
    شماره عضويت
    25598
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.63
    تشکـر
    280
    تشکر شده 344 بار در 239 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ranjoor
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط n.sanaei نمایش پست ها
    اگه اوضاع اقتصادي بده خب براي همه همين طوريه . اگه فرصت شغلي كمه براي همه همينطوره . فقط براي شما يه نفر كه اينطوري نيست . در ضمن اگه خانما الان تو خونه زياد كار نميكنن مردا هم زمين كشاورزي كه شخم نميزنن ميرن ميشينن پشت ميز كار ميكنن. من خودم شاغل ام كار بيرون از كار خونه خيلي راحت تره . من دوست خودم پدرش فوت شده و هنوز ازدواج نكرده و پيش مادرش زندگي ميكنه تو يه خونه اجاره اي. خرج خونه رو اون ميده . تازه چند بار شغل عوض كرده و قبلا درامدش هم خيلي كم بوده ولي اين همه گله و شكايت نميكنه . تازه شما فقط از نظرشرايط اقتصادي مردا رو با خانما مقايسه كرديد. يعني فقط همين يه مشكل رو داريم؟؟
    درسته مشکلات اقتصادی یک جامعه رو همه اعضای جامعه تاثیر میزاره اما واقعا فرصتهای شغلی ای که برای خانمها هست بیشتر از فرصتهای شغلی آقایون هست ودر مورد پشت میز نشینی وشغلهایی که واسه آقایون هست باید بگم خیلی درصد کمی از آقایون پشت میز نشین هستند بیشترشون هم حداقل مدرکشون ارشده ،لیسانس که هیچی همشون یا سر گذر هستند یا راننده؟میتونم به جرات بگم بیشتر آقایون شغلهایی دارند که خیلی فیزیکیه نمیخوام قشر خاصی رو متهم کنم اما یک دلیلی که توازن شغلی رو تو جامعه از بین برد همین توزیع نا عادلانه فرصتهای شغلیه
    Every friends can say: I can understand your feelingBut a best friend can say: I can feel you feeling

18. کاربران زیر از mohammad365 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

ما مردا

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

بیچاره من,  بیچاره مادر,  بیچاره دل علیرضا قربانی,  بیچاره پاییز,  بیچاره دل,  بیچاره دخترا,  بیچاره مادر ایرج میرزا,  بیچاره دلم ایمان غلامی,  بیچاره دلم نیما زئوس,  بیچاره تتلو,  بیچاره مادر,  بیچاره مادرم,  بیچاره مادر ایرج میرزا,  بیچاره ما که پیش تو,  بیچاره مادر بزرگه,  بیچاره ما دخترا,  بیچاره ماهی قرمز,  بیچاره ماهی,  بیچاره ما که,  بیچاره مادرا,  مالیات بر ارزش افزوده,  مالیات حقوق,  مالیات,  مالیات ارزش افزوده,  مالیات فرنگی,  مالیات بر حقوق,  مالیات تکلیفی,  مالیات حقوق 94,  مالیات فصلی,  مالیات بر ارث,  هیچی,  هیچی به انگلیسی,  هیچی نگو,  هیچی نیستی,  هیچی برام مهم نیست,  هیچی نمیخوام,  هیچیم و چیزی کم,  هیچی برام مهم نیس,  هیچی نگو فقط برو,  هیچی مهم نیست,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)