صفحه 2 از 2 12
نمایش نتایج: از 51 به 86 از 86

موضوع: بی‌احترامی عربستانی‌ها به قربانیان حادثه تروریستی

7887
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بی‌احترامی عربستانی‌ها به قربانیان حادثه تروریستی

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    من نگفتم شما بدی و نگفتم از خوبی من...چون من به خوبی خودم احتیاج دارم نمیتونم به کسی بدمش

گفتم از سعادتی که نزد خداوند هست...منم هرچی داشته باشم از خدا دارم...از خودم که ندارم
    اااا حیف شد اخه احتیاج داشتم
    .منم شوخی کردم

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    اااا حیف شد اخه احتیاج داشتم
    .منم شوخی کردم
    پس باید بری سراغ کسی که خیییییلی خوب باشه که اونم فقط خداست

ولی بیشتر حرفت توهین بود به من...یه چیزایی رو باید به خدا سپرد.

3. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    آقا سام من در این شرایط خودم به حج نمی روم ولی ما نمیتوانیم مانع دیگران شویم این بحث ادامه اش فایده ای ندارد
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

4. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    آقا سام من در این شرایط خودم به حج نمی روم ولی ما نمیتوانیم مانع دیگران شویم این بحث ادامه اش فایده ای ندارد
    دقیقاً
    ما نه میتونیم برای کسی تکلیف تعین کنیم نه قضاوت بی دلیل .

از نظر سیاسی ممنوع کردن حج تمتع یک امتیاز منفی به دشمن دادنه !
    همینجوریش هم به خاطر اینکه عمره رو تحریم کردیم و یکسال تمتع را کلی تهمت ها به ما بستن و تو مسلمان های دنیا پخش کردن .
    اما الان اونا میگن ما امینت را تامین میکنیم و تعهد هم دادن ، اگر کشور ما راه رو برای حاجی ها ببنده ، میگن ایران یک کشور ضد اسلامیه و نمیزاره حاجی ها حج برن .
    همینجوریش هم الکی و بی دلیل تروریست ها رو به ما ربط میدن ! ( با اینکه خودشون هم میدونن مال خودشونه )

در مورد اینم که کی بره کی نره ، باتوجه به احکام و نظر مراجع هرکس خودش باید صلاح خودش را مشخص کنه ! نه ما ! قضاوت کردن در موردشون هم درست نیست !

و در آخر به قول امام حسین ، اگر دین ندارید حداقل در دنیایی خود آزاده مرد باشید ، مسلمون نیستین ، غرور که دارین ، کشور و میهن که دارین ، دیگه به ایرانی ها که از خودتونن تمهت نزنید که هزینه اسحله های داعش و سعودی ها را تامین میکنه !

تا وقتی خودی اینجور گل به خودمون بخواد بزنه ، ما باید دشمن رو ول کنیم همش حواسمون به خودمون باشه تا دشمن .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

6. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود
    بانو فاطمه ممنونم بابت تذکرتان , بفرمایید در کجای کامنتم به کسی خاص توهین کردم تا اصلاح بکنم.
    در ضمن رعایت ادب هم بهتر است خودتان بکنید ما مگر خانواده کسی را مورد اهانت قرار دادیم که شما گفتید نشانه تربیت غلط است؟
    ممنونم که کامنت بنده را خواندید و پوزش میطلبم اگر به مذاقتان خوش نیامد.
    نکته سوم پیام خودتون را مجددا بخونین بلکه متوجه حرف من بشین

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

8. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

درود
    ما به که تهمت زدیم؟! دروغ گفتیم؟! آبروی که را بردیم؟ ما هیچ اسمی نیاوردیم نمیدانم چرا بهتان برخورد
    یک بخش نظرتان زیبا بود پسندیدم :

"
    هیچ ایرانی نیست که دلش بخواد تو کشورش جنگ و خصومت باشه...اگر کسی هم هست دست پرورده همون آمریکایی هست که شما قربون صدقش میرید...همون آمریکایی که وقتی ایران تو تب حملات تروریستی بود مجلس سنا برگزار کرد و ایران رو تحریم کرد..."

پس اگر هیچ ایرانی نیست اینها که میگویند بروید حج پول تویه جیب سعودی ها بریزید سعودی ها هم بدهند داعش,داعش هم بیاید وطنمان و هموطنانمان را ترور کند چه کسانی هستند؟
    چه کسانی باعث سرازیر شدن پول به عربستان میشوند؟ حجاج دیگر...
    در ضمن ما قربان صدقه هیچ کشوری نرفتیم(!) شما هستید فحش میدهید و به قول خودتان عین پیرزن ها نق نق میکنید! مرد باشید بجای نق زدن و عین این بچه های سرتق کلاس "فحش دادن" مرگ بر فلانی فلونی گفتن " کار دیگری بکنید ! آخر 40 سال گفتیم "مرگ بر آمریکا" چه شد؟! آمریکا مرد یا پدر خودمان درآمد؟!
    این دشمنی از ایران شروع شد از همانهایی که به سفارت آمریکا حمله کردند, سفارت یک کشور در کشور دیگر به منزله خاک آن کشور است و حمله به آن مساویست با حمله به همان کشور!!!!!
    شما باید شاکر آمریکا باشبد که همان زمان بهتان حمله نکرد و با بمب اتم شما را به خسی در میقات تبدیل نکرد...
    البته بانو میدانم بخشی از کامنتتان به علت کینه شخصیست که به بنده دارید , اما تاریخ را مطالعه بکنید ایران چند ده سال پیش به سفارت خانه روسیه حمله کرد و جناب گریبایدف و سفارت روسیه را با هم آتش زدند , نتیجه چه شد؟ ارتش تزار به ایران ظرف 72 ساعت حمله کرد و قشنگ نوار مرزی شمالی ایران را به خاک خود ضمیمه کرد...
    اما آمریکا حداقل کار ممکن که تحریم بود انجام داد...
    در ضمن این تحریم هم مخالفانی داشت, اما وقتی ما چپ و راست به آمریکایی ها بدوبیراه میگوییم طبیعتا آنها هم باید واکنش نشان بدهند...

ما از اول با آمریکا دشمنی داشتیم؟؟؟؟ یا از وقتی اومد مثه مار چمپاته زد رو ذخایر کشورمون؟؟؟؟؟

شما چه میدونین که مردم من...مردم استان من...استان نفت خیز کشور...چه ها کشیدن از دست این آمریکایی ها

چنتا از زن هاشون رو به غارت بردن؟؟؟ چندین نفر بی سواد موندن فقط به خاطر اینکه مردم میترسیدن دخترهاشون رو بفرستن شهرهای دیگه...چون آمریکایی ها و انگلیسی ها به راحتی دختراشون رو میبردن

مگر ما دشمنی خواستیم؟؟؟؟ وقتی نفت ما رو خوردن و مثه مستعمره ها با ما رفتار کردن ما هیچ حقی نداشتیم؟؟؟؟

وقتی سگ آمریکایی ارزشش بیشتر از یه ایرانی بود؟؟؟؟

وقتی پدران و اجداد من باید تو مملکتی که مال خودشون بود، نفتی که مال خودشون بود رو میدادن به آمریکا تا فقط چندرغازی کف دستشون بذاره که آیا کفاف زندگیشون رو بده یا نه؟؟؟؟؟؟

شما کجای کارید؟؟؟؟؟

کجا ایستادید؟؟ از چه زاویه ای به دنیا نگاه میکنین که انقدر منفور و زشت و تاریکه نگاهتون؟؟؟

ما نمیریم عربستان...ما میریم مکه!!! تقصیر ایرانه که نماد مسلمانی تو بلاد کفر برپا شده؟؟؟ که تا قرن ها هم بگذره متذکر نخواهند شد.

این درسته که ما بخاطر اینکه اعتقاداتمون تو یه کشور کفره ازش دست بکشیم و رهاش کنیم؟؟؟

مسلمانی اینه؟؟؟؟ که اگه ما نریم خود همین سعودی ها بر طبل رسوایی میکوبن که بله ایرانی ها کافرن و رافضین و مرتد که با اینکه راه حج باز بود نیامدن و خونشون حلاله...

اگه مکه تو آمریکا هم بود ما میرفتیم...اگه تو اروپا هم بود میرفتیم...اگه تو کور ترین نقطه آفریقا هم بود ازش دست نمیکشیدیم.

ان شاءالله به زودی مکر دشمن به خودش برمیگرده و شری که به پا کرده گریبان خودش رو میگیره.

الانم هیچکس مردم رو مجبور نکرده حتی روحانیون هم خودشون گفتن که استطاعت حج فقط به مال و جسم نیست بلکه به امنیت هم هست

و اگر شخصی فکر میکنه که امنیت نیست نباید بره...میبینین؟؟؟؟؟ متوجه میشین؟؟؟؟؟؟ کسی مردم رو مجبور نمیکنه خودشون به انتخاب خودشون میرن!!!!

شما کی هستی که میخوای بگی مردم باید اونجوری رفتار کنن که شما فکر میکنی؟؟؟؟

چرا فکر میکنی تفکراتت باید برای دیگران مهم باشه وقتی اونها چیزای باارزش تری دارند؟؟؟؟؟

تا کی میخواین زور بگید به مردم؟؟؟

تو رو خدا کمی بفهمید...کمی فکر کنین ، کمی تو حرفاتون دقت کنین بعد بیانشون کنین.

کجایی شما آقای محترم؟؟؟؟؟ کجایی؟؟؟؟ کی میخوای بیدار بشی از این خواب؟؟؟؟

همه ی این حرفا به کنار....بحث من با شما سر این نبود...سر تهمت هایی بود که زدید و خودتون هم خوب میدونین منظورم چیه!

وگرنه من در مورد چیزایی که روشن تر از روزه لزومی به بحث اونم با شما!!! نمیبینم.

9. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

درود
    یکوقت ندزدنتان آنقدر باهوش هستید
    از کجا کاشف به عمل آمدید
    "
    میخواد اسلام نباشه اصلا چون جلوشو گرفته جلو ازادیهاش رو گرفته
    چون نمیتونه دوست دختر پیدا کنه"

نیکوست که کمبودهای خودتان را به ما نسبت ندهید , درضمن ما که مسلمان نیستیم که چیزی جلویمان را گرفته باشد...آب خنک میل بفرمایید
    مسلمون نیستی از اینکه بقیه مسلمون هستن متنفری
    از اینکه تو کشور اسلامی داری زندگی میکنی بدت میاد
    فقط دوست داری یه موضوع پیش بیاد به اسلام ربطش بدی

11. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط mozaxraf نمایش پست ها
    بزار دوستان بخوابن
    اون زمان اگر امریکا غارت میکرد منابع رو الان دیگه واضحه چه کسانی دارن غارت میکنن با حمایت روسیه البته.
    به چیز کاملا مبرهنه. به شخصه حاضرم غریبه غارت کنه به جای خودی
    تا وقتی غریبه پرستی تو کشور هست...هیچ خودی ایی پیشرفت نمیکنه.

12. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

معلوماتتون رو ببری بالا و نوشته ام رو چندین بار بخونی متوجه حرفام میشی و به عمق فاجعه پی میبری.
    جمله ی من ولی معلومات بالا هم نمیخواد...اگه کسی کمی عرق داشته باشه میفهمه چی میگم...

فاجعه همین جملات شماست...

اگه نقل قولتون هم کردم فقط به خاطر این بود که جواب امیر برای من بود که شما ذوق کردی براش.

13. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal78 نمایش پست ها
    ببین اقای اخر الزمان
    من همیشه نظرات ادمی برام مهمه که شعورش و فهمش از نظرم مهم باشه .همچین ادمای منطقی به ادم ارامش میدن میدونید چرا؟چون از خودشون فکر دارن و صرفا کورکورانه تبعیت نمیکنن اونقدر بزرگ هستن که به حریم شخصی یه دختر وارد نشن و یا به خودشون اجازه قضاوت اشتباه ندن و تفکرشون در مورد دختر تفکر قرون وسطی نباشه.
    ملاک من تو همنشینی با ادما دینشون نیست سطح شعورشونه.گرفتید؟
    اول اینکه اسممو درست بگو من قیامت هستم
    دوم این امیر تو حرفاش داره توهین میکنه همش کجا شعور و منطق داره
    همه از دستش ناراضی هستن بخصوص اقا رضا
    سوم اینکه تبعیت کورکورانه از دین خدا خودش منطق رو میرسونه
    من هرچی باشم دندون تیز نکردم برا دخترا
    دوس دارم دختران سرزمینم عفت داشته باشن به پسری توجه کنن که عقل و شعور و منطق و دینش داشته باشه
    نه پسری که صرفا اونارو برا بدنشون میخواد
    ببین چقد پسر هست که هر کدوم چندتا دوس دختر دارن اینا براشون مهم نیست اینده دختر اما با زبون طرفدار حقوق زنان هستن
    چشماتو باز کن عسل هنوز بچه ای

14. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

اتفاقا فاجعه حرف شماست و رفتاری که بروز میدین
    شاید شما هم جزو همون خودی هایی هستی که منابع رو دوس دارن
    در ضمن من نقل قولم با ایشون بود. شما حتی با ذوق کردن افراد هم مشکل داری!
    با ذوق کردن افراد برای توهین کردن به دیگران مشکل دارم!!!

شما متاسفانه پارانویا هم داری که به همه مشکوکی....

یه کم تلاش کن و عرضه داشته باش که به وضعیت دیگران غبطه نخوری و همه رو بد ببینی

من اگه رفتار بدی هم بروز دادم که ندادم البته، در نتیجه و بازخورد چیزی بود که دیدم

15. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34471
    تشکـر
    111
    تشکر شده 53 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    8

درود
    اول یک خسته نباشید و دستت درد نکنه خدمت استارتر با شرف تاپیک.
    جا داره بنده بگم که اولا همان آمریکا و انگلیسی که جیره خوران حکومت همیشه برشون لعنت میفرستن اتفاقا از اولین کسانی بودن که این حادثه تروریستی عربی رو محکوم کردن , وزارت خارجه آمریکا تروریست رو محکوم کرد و همچنین وزیر خارجه بریتانیا جناب بوریس جانسن هم این حادثه دردناک رو به ملت ایران تسلیت گفت.پس در ابتدا و با صدای بلند باید گفت مرگ بر عربستان صعودی و مرگ بر عرب پرستان!
    نکته دوم-کشور استرالیا هم پیمان کشور آمریکاست همچنین کشور فرانسه (اما شاهد بودین جناب ماکرون رییس جمهور فعلی فرانسه و همچنین این تیم فوتبال استرالیایی) به احترام ایرانی ها این کارها رو انجام دادن , خطاب به آن دوستان که عرب پرستی رو عبادت میدونن بگم که بجز کشور ترکیه و قطر (که آن هم بخاطر زاویه با سعودی) به ایران تسلیت گفتن کدام کشور مسلمان به ایران تسلیت گفت؟!
    شرف داشته باشید و ببینید غرب دشمن شماست یا این اعراب! کور بودن هم حدی دارد!!!(مسکه یادتان رفته پادشاه عربستان گفت ایران سر مار است و باید لهش کرد!!)
    نکته سوم-این جیره خور حکومتی که از هیچ فعالیتی برای تبلیغ اعراب دریغ نمیورزد طبیعتا هیچ درک و فهمی از مسایل اقتصادی و مالی و ندارد (و یا دارد اما طبق معمول خودش را به کج فهمی زده) و مشغول دروغ پردازیست (آنچه که قبلا هم انجام میداده) ببینید تبلیغاتچی گرامی از به حج رفتن مردم خب مقداری هم به ارگان های حکومتی ایران میرسه و طبیعتا این ارگان ها نمیان بگن این پول به عربستان میرسد چه بسا از جو منفی عربستان بین مردم اگاه هستن پس طوری اخبار رو منتشر میکنن که شما دچار اشتباه بشی(البته ظاهرا از این توبره به شما میرسه که آنقدر داری از این قضیه دفاع میکنی)
    دیگر حرفهای شما نخ نما شده و حنای شما رنگی ندارد , دوست گرامی ظاهرا کم کم داری هویت واقعی خودت که دشمنی با ایران است را آشکار میکنی و بجای محکوم کردن و تلاش برای انسداد رسیدن پول به اعراب تروریست, حامی رسیدن این پول به جیب سعودی هستی! ظاهرا با حیله مذهب خودت را در دل مردم جا کردی تا کم کم بتوانی مردم را تشویق کنی به عربستان بروند و پولهایشان را در جیب آنها بریزند! و حالا کم کم داری رسوا میشوی و خجالت بر چهره عرب نشانت مانده.
    چیزی بالغ بر بیشتر این پول به دولت سعودی میرسد لابد میپرسید چطور؟
    اولا هتلی که اکثر حجاج به آن میروند وابسته به شاهزادهایه سعودیست
    دوما این اتوبوس ها که برای حجاج میرود این هم وابسته به هم نقل سعودیست
    سوما غذایی که حجاج میخورند آن شرکت تهیه غذایی وابسته به دولت سعودیست
    چهارما حتی اگر شما مثل کبک سرتو داخل برف بکنی و خودت را مثل قبل به نادانی بزنی , بر فرض اینکه همه این ارگان ها هم خصوصی باشند(که نیستند) بالاخره یک مالیاتی که به دولت سعودی میدهند؟
    پنجما جالب تر این است که بعضی سایتها نوشتند این پول ها خرج خرید اسلحه نمیشود!!!
    اولا باید خدمت این شانتاژچی ها گفت شما از کجا به دخل و خرج دولت سعودی آگاه هستید که میدانید این پول خرج اسلحه نمیشود؟
    دوما پول حج را که سعودی ها نمیگذارند در گنجه بلکه که به خزانه دولت سعودی ریخته میشود و سعودی هم مستقیما از همان پول به خرید سلاح میپردازد
    بیدار شوید لطفا و خودتان را گول نزنید!!!!
    سوما حجم این پول چقدر باشد مهم نیست مهم این است که شما با این کار در جنایت شریک شده اید خواه پول شما اندازه یک گلوله شود خواه یک تانک! شراکت در جنایت عین جنایت است!
    بحث بعد در دین مسلمانان اوجب واجبات است یعنی واجبی که بر دیگر واجبها اولویت دارد دوست دارید بروید مکه ؟ خب اشکالی ندارد اما الان به صلاح نیست, نانی که به خانه رواست به مسجد حرام است!, طرف یکسال در زندان است گیر یک میلیون بعد شما بروید مکه؟ خجالت دارد....
    در رابطه با برخورد بعضی آمریکایی ها با مسلمانان این نشات گرفته از رفتار خودتان است , وقتی میروید هواپیما به برج های دوقلو میزنید , به مردم تیر اندازی میکنید , به دفتر نشریه حمله و کشتار میکنید ,مردم را در بازار شب کریسمس با خودرو زیر میگیرید بعد هم در کشور عزیزمان به مجلس حمله میکنید و میزنید مردم بیگناه را در خیابان میکشید, خوب طبیعتا نباید انتظار داشته باشید مردم آمریکا با آغوش باز پذیرای شما باشند , بیچاره ها خوب میترسند بمبی چیزی بهتان وصل باشد!
    از طرفی هم صبح تا شب دهان مبارکتان را جر میدهید مرگ بر آمریکا میگویید این بیچاره ها چه کنند تشویقتان کنند؟!
    پرچم یک کشور هویت ملی یک کشور است خوب است هرساله در آمریکا پرچم ایران سوزی باشد؟! در فرانسه چطور؟ در آلمان و انگلستان چطور؟
    وقاحت هم حدی دارد.
    در ضمن اینکه توریستی به ایران نمی آید ثمره حکومت ایران است , توریست میاید ایران برود ساخل آفتاب بگیرد برود بار مشروب بخورد خوب اگر قرار باشد ده کیلو گونی دوره خودش بپیچد وضع ساحل ها هم اگر روسری در برود زندانی خواهی شد است , خب طبیعتا نمی آید دیگر , جانش را که در کف نگذاشته...
    این شرکتهایی هم که این دوست گرامی معرفی کرد اصولا خصوصی با سرمایه دولتی هستند (یعنی سرمایه گذار حقیقی ندارد) بلکه حقوقیست , یعنی طرف کارمند دولت است اما صاحب این شرکت هم هست اینطوری.
    پایدار باشید
    سلام،

1- از نظر کسی که افق دیدش محدود هست دشمن ما سعودی‌ها هستن. اما از نظر یک اهل سیاست و کسی که افق دید داره، دشمن اصلی آمریکاست.
    آمریکا و کشورهای غربی دوست دارن در خاورمیانه جنگ بشه. چند مزدور یا جاهل نیاز دارن که جنگ را شروع کنن و طرف مقابل مجبور بشه از خودش دفاع کنه. عربستان عروسک آمریکاست.

2- شما حمله به سفارت رو گفتین. فراموش کردید که کودتای 28 مرداد با پشتوانه آمریکا انجام شد. آمریکایی‌ها در پشت صحنه برای بازگشت شاه یا یک حکومت دلخواه خود داشتن توطئه می‌کردن و سفارتخونه عملا اتاق فکر و جایی برای جاسوسی بود. دانشجوها سریع عمل کردن که مدارک محرمانه رو سریع به دست بیارن.

3- در ضمن با استدلال شما دانشجویانی که به آمریکا می‌رن و غیر از پولی که هزینه می‌کنن، استعداد، جوانی و علم خودشون رو در اختیار اونا می‌ذارن و به آمریکا خدمت می‌کنن، به مراتب خائن تر هستن و در تمام تحریم‌های آمریکا (و سایر جنایت‌هاش) شریک هستن. هر کس هم که نوشته شما رو تایید کرده است هم همین رو بگه و سپس حاجی‌ها را متهم کنه.

4- طالبان محصول آمریکا برای مبارزه با اتحاد جماهیر شوروی بود. همان‌طور که داعش برای مقابله با ایران تشکیل شده است.

در سیاست نباید فقط یک لایه دید. بلکه لایه‌های زیرین مهم‌تر است.

16. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34471
    تشکـر
    111
    تشکر شده 53 بار در 33 پست
    میزان امتیاز
    8

درود
    ما به که تهمت زدیم؟! دروغ گفتیم؟! آبروی که را بردیم؟ ما هیچ اسمی نیاوردیم نمیدانم چرا بهتان برخورد
    یک بخش نظرتان زیبا بود پسندیدم :

"
    هیچ ایرانی نیست که دلش بخواد تو کشورش جنگ و خصومت باشه...اگر کسی هم هست دست پرورده همون آمریکایی هست که شما قربون صدقش میرید...همون آمریکایی که وقتی ایران تو تب حملات تروریستی بود مجلس سنا برگزار کرد و ایران رو تحریم کرد..."

پس اگر هیچ ایرانی نیست اینها که میگویند بروید حج پول تویه جیب سعودی ها بریزید سعودی ها هم بدهند داعش,داعش هم بیاید وطنمان و هموطنانمان را ترور کند چه کسانی هستند؟
    چه کسانی باعث سرازیر شدن پول به عربستان میشوند؟ حجاج دیگر...
    در ضمن ما قربان صدقه هیچ کشوری نرفتیم(!) شما هستید فحش میدهید و به قول خودتان عین پیرزن ها نق نق میکنید! مرد باشید بجای نق زدن و عین این بچه های سرتق کلاس "فحش دادن" مرگ بر فلانی فلونی گفتن " کار دیگری بکنید ! آخر 40 سال گفتیم "مرگ بر آمریکا" چه شد؟! آمریکا مرد یا پدر خودمان درآمد؟!
    این دشمنی از ایران شروع شد از همانهایی که به سفارت آمریکا حمله کردند, سفارت یک کشور در کشور دیگر به منزله خاک آن کشور است و حمله به آن مساویست با حمله به همان کشور!!!!!
    شما باید شاکر آمریکا باشبد که همان زمان بهتان حمله نکرد و با بمب اتم شما را به خسی در میقات تبدیل نکرد...
    البته بانو میدانم بخشی از کامنتتان به علت کینه شخصیست که به بنده دارید , اما تاریخ را مطالعه بکنید ایران چند ده سال پیش به سفارت خانه روسیه حمله کرد و جناب گریبایدف و سفارت روسیه را با هم آتش زدند , نتیجه چه شد؟ ارتش تزار به ایران ظرف 72 ساعت حمله کرد و قشنگ نوار مرزی شمالی ایران را به خاک خود ضمیمه کرد...
    اما آمریکا حداقل کار ممکن که تحریم بود انجام داد...
    در ضمن این تحریم هم مخالفانی داشت, اما وقتی ما چپ و راست به آمریکایی ها بدوبیراه میگوییم طبیعتا آنها هم باید واکنش نشان بدهند...
    واقعا آدم متاسف میشود از این سطح ارتجاع و تقلید کورکورانه....

دشمنی از کودتای 28 مرداد شروع شد. به آمریکا چه ربط داره تو یه کشور دیگه کودتا کنه.

17. کاربران زیر از askquest120 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

درود
    در چپاول کردن وطن عزیزمان که عربها هم ید بیضایی دارند, یادتان رفته چطور زنان و مردان ایرانی را کشتار کردند؟
    ما
    حوصله ندارم چرت و پرت هات رو بخونم ببخشید...نقل قولم نکن لطفا

اینقدر هم ترسو نباش...مرد باش مثه یه مرد واقعی.

هر چی میگی دقیقا برا خودت صادقه
    پارانویا هم که دیگه اخرشه
    بلد نیستی جواب بدی چرا میای میان حرف دیگران
    فعلا که شما کف بر شدی برا اراجیف دیگه و اومدی بین حرف من و اون آقا

خخخخخخ عین بچها...هرچی میگی خودتی باشه باشه...گریه نکن.

19. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

از حرف زدنت و خنده هات میزان عصبانیت ذاتی و چرت و پرت گویی هات و نفرت و عقده درونیت کلملا مبرهنه

تو راست میگی تو راست میگی....چی بگم دیگه که دلت خالی شه؟؟؟؟؟؟

اینجا هرکی منو بشناسه با این حرفت حتما منفجر میشه از خنده!!!

یه کم یاد بگیر بجای اینکه جیغ و هورا بکشی واسه مسخره بازی بقیه خودت میدون داری کنی و حرف بزنی

من واسه خودت میگم....البته اسم کاربریت که مشخصه چقد مزخرفی دیگه از دست ما کاری برنمیاد...متاسفم

20. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

از حرف زدنت و خنده هات میزان عصبانیت ذاتی و چرت و پرت گویی هات و نفرت و عقده درونیت کاملا مبرهنه
    حرف حسابت چیه داداش
    من نفهمیدم طرف کی هستی
    خلاصه بگو تا ببینم حق با کیه

21. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

سلام
    همگی عصبی شدند من گفتم بحث کش ندهید همه یگ ذره آرام باشید به جای متلک پروندن به هم دگه به جای اینکه هم دیگر را بکوبنید و اعصاب هم را بهم بریزید این بازی باخت باخت را ادامه ندهید به هر دو طرف ماجرا هستم
    امضای ایشان

دل شکستن هنر نمی باشد

22. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

در مورد نام کاربری اونقدر نادان تشریف داری که اصلا نمیتونی درست بخونیش. رز مریم شنیدم لقب فا...ست!
    خنده هات نشان از عصبانیت شدیدت داره انقدر عصبانی هستی که نمیدونی اصلا داری چی میگی و همینطوری داری برا خودت اراجیف و مسخره بازی در میاری
    چرا میخوای ابراز وجود کنی در فروم
    لقب چی؟؟؟؟

من نادونم بلد نیستم بخونم...تو چرا ترسویی میترسی بگی؟؟؟؟

قبل از اینکه ویرایشش کنی من برداشت

اگه مردی و جرئتش رو داری بگو...اگه بودی که ویرایشش نمیکردی

من اثبات شدم نیازی به ابراز وجود ندارم

23. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

سلام
    همگی عصبی شدند من گفتم بحث کش ندهید همه یگ ذره آرام باشید به جای متلک پروندن به هم دگه به جای اینکه هم دیگر را بکوبنید و اعصاب هم را بهم بریزید این بازی باخت باخت را ادامه ندهید به هر دو طرف ماجرا هستم
    من مشکلی ندارم برای بحث کردن با آقا امیر

تو یه تاپیک دیگه هم گفتم دستم آسیب دیده نمیتونم زیاد تایپ کنم

واسه همین خیلی نظرات رو نمیخونم

قبلا هم با امیر صحبت کردم در زمینه های مختلف

شاید با هم اختلاف نظر شدیدی داریم

اما من خیلی جاها هم گفتم امیر میتونه یه آدم بزرگی بشه از لحاظ فلسفی و حتی تشویقش هم کردم تو این زمینه رو خودش کار کنه

اما یه عده ی بیشعور و بی شخصیت که هیچ خبری ندارند از این چیزها

به شخصیت بی همه چیزشون اجازه میدن بیان و به دیگران توهین کنن

خود امیر میتونه بگه من اشتباه میگم یا نه!!!!

24. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

به به چقدر عصبانی هستی واقعا حال میده
    من مثل تو کثافت از دهنم نمیاد بیرون. کثیف حرف میزنی عمدا اون رو گذاشتم تا ببینم واکنشت چیه
    جراتش رو بیا فضای واقعی نشونت بدم
    تو اگه مرد بودی تو همین مجازی نشون میدادی

حتما کثافت لایقت بوده که شنیدی اگرچه من نگفتم ولی خب لابد هستی که برداشت کردی

هیچوقت دلم نمیخواد با یه وحشی برخورد داشته باشم....اونم کسی که مردونگی و جرات نداره

25. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

هنوزم کثیف بودنت رو میخوای به رخ دیگران بکشی
    بازم کم اوردی مسخره بازی در میاری
    هنوز عصبی هستی
    جریان چیه داداش بگو به من
    مشکل اصلیتون سر چیه خلاصه توضيح بده

26. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

درود
    ای کاش مستعمره روسیه بودیم , مستمره عربستانیم
    چون خوشگلن؟

27. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

هنوزم کثیف بودنت رو میخوای به رخ دیگران بکشی
    بازم کم اوردی مسخره بازی در میاری
    هنوز عصبی هستی
    کثیف اونیکه جرات نداره حرفشو بزنه میره قایم میشه

خوشحالم که خودت رو نشون دادی....مرد اگه مرد باشه توهین نمیکنه

همین که مردونگی نداری خودش گویای خیلی چیزهاست

دیگه لزومی نمیبینم جوابت رو بدم...چون باید مثه خودت بشم..که خوشبختانه در شان من نیست که انقدر خودمو کم کنم

28. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    کثیف اونیکه جرات نداره حرفشو بزنه میره قایم میشه

خوشحالم که خودت رو نشون دادی....مرد اگه مرد باشه توهین نمیکنه

همین که مردونگی نداری خودش گویای خیلی چیزهاست

دیگه لزومی نمیبینم جوابت رو بدم...چون باید مثه خودت بشم..که خوشبختانه در شان من نیست که انقدر خودمو کم کنم
    چی شده رزمریم خانوم
    کوتاه بیا

29. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    میزان امتیاز
    9

من مثل تو کثافت از دهنم نمیاد بیرون. کثیف حرف میزنی عمدا اون رو گذاشتم تا ببینم واکنشت چیه
    ای بابا

شما خوشت میاد طرف را عصبانی کنید ول کن تا میتوانی بدست آری/دل شکستن هنر نمی باشد
    امضای ایشان

دل شکستن هنر نمی باشد

30. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    چی شده رزمریم خانوم
    کوتاه بیا
    هیچی نشده

فقط من فهمیدم سگ شما شرف داره به آدم بودن خیلی ها

چون شما هرچی باشی جرئت داری حرفت رو مستقیم بگی

مثه بقیه نیستی...واقعا به خودت افتخار کن

31. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

درود
    خیر چون عقاید قرون وسطی مذهبی ندارند
    واقعا به نظرت دین اسلام یک تفکر بیهوده و قرون وسطایی هست

32. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

ای بابا

شما خوشت میاد طرف را عصبانی کنید ول کن تا میتوانی بدست آری/دل شکستن هنر نمی باشد
    آقا سعید تا حالا دیدین فیل از لگد زدن مورچه دردش بگیره؟؟؟؟؟

33. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

استارتر محترم برای ی بحث دوستانه همچین تایپکی زدن اما مثله اینکه ادب و تربیت برای بعضی از افراد تعریف شده نیست.
    لطفا استارتر محترم تایپک را ببندن تا بیشتر از این افراد محترم مورد توهین افراد بی ادب قرار نگیرن.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

34. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

درود
    ما بحث های زیادی با بانو رزمریم داریم اما متاسفانه همیشه آخرش اینطوری میشود که ایشان قهر میکند
    البته بانو رزمریم طبق گفته خودشان در چت باکس متعصب هستند و طبیعتا بحث ما به علت تعصب ایشان (یا شاید من؟) سرانجام به قهر ایشان منجر میشود
    البته مجادله خوب است اما بحث والاتر این است که در تاپیک دعوا راه بیوفتد حرفهای من حذف بشود تا نان تبلیغاتچی ها آجر نشود , همیشه در پستهایی که من نظر میدهم همین است
    من قهر نکردم هیچوقت

وقتی کسی بهم توهین میکنه

چون نمیتونم متعاقبا بهش توهین کنم

سعی میکنم بحث رو تمومش کنم

و اینکه تاپیک هایی که تو توشون نظر میذاری بسته میشه

بخاطر اینکه به عقاید دیگران توهین میکنی!!!!

اگه محترمانه بحث کنی و به دیگران انگ نزنی هیچوقت اینطوری نمیشه...

منم نگفتم متعصبم ... گفتم رو عقایدم حساسم و دلم نمیخواد کسی بهشون توهین کنه...حالا شاید این از نظر تو تعصب بوده باشه

35. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

درود
    ما حرفی از اسلام نزدیم گفتیم عقاید قرون وسطایی....
    اینکه زود به خودتان گرفتید موجبات شور شعف ماست
    خب عزیزم کی تفکر قرون وسطیی داره
    من؟
    رزمریم خانوم؟
    اقا رضا؟
    خب بگو مشکل اصليت چیه
    این ادبی حرف زدنت منو کشته

36. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم حرف حسابت کیه و مشکلتون سر چیه
    ولی یه چیز بگم اول اینکه یه دختر رو تهدید نکن نه رودرو نه تو مجازی
    دوم اینکه هر صحبتی داری منطقی حرفتو بزن اینجوری طرف اگرم اشتباه کنه قبول میکنه ولی با توهین راه به جایی نمیبری
    با دعوا و کتک کاری و تهدید راه بجایی نمیبری

37. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    دقیقاً
    ما نه میتونیم برای کسی تکلیف تعین کنیم نه قضاوت بی دلیل .

از نظر سیاسی ممنوع کردن حج تمتع یک امتیاز منفی به دشمن دادنه !
    همینجوریش هم به خاطر اینکه عمره رو تحریم کردیم و یکسال تمتع را کلی تهمت ها به ما بستن و تو مسلمان های دنیا پخش کردن .
    اما الان اونا میگن ما امینت را تامین میکنیم و تعهد هم دادن ، اگر کشور ما راه رو برای حاجی ها ببنده ، میگن ایران یک کشور ضد اسلامیه و نمیزاره حاجی ها حج برن .
    همینجوریش هم الکی و بی دلیل تروریست ها رو به ما ربط میدن ! ( با اینکه خودشون هم میدونن مال خودشونه )

در مورد اینم که کی بره کی نره ، باتوجه به احکام و نظر مراجع هرکس خودش باید صلاح خودش را مشخص کنه ! نه ما ! قضاوت کردن در موردشون هم درست نیست !

و در آخر به قول امام حسین ، اگر دین ندارید حداقل در دنیایی خود آزاده مرد باشید ، مسلمون نیستین ، غرور که دارین ، کشور و میهن که دارین ، دیگه به ایرانی ها که از خودتونن تمهت نزنید که هزینه اسحله های داعش و سعودی ها را تامین میکنه !

تا وقتی خودی اینجور گل به خودمون بخواد بزنه ، ما باید دشمن رو ول کنیم همش حواسمون به خودمون باشه تا دشمن .

شما اینو توضیح بده
    ===
    ====

38. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

شما اگه جنبه اینطور بحثایی را نداری واردش نشو و لطفا احترام دیگران را رعایت کن .در غیر اینصورت معرفیتون میکنیم به بچه های فتا . شما به هیچ وجه حق نداری کسی را تهدید کنی اونم یه خانم را .یکی از دوستان تجربشو داشته میتونه بیاد توضیح بده واست

39. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چون بعضی از دوستان جنبه چنین تایپیک هایی را ندارن تایپیک بسته شد.

باشد که رستگار شوید و شعور احترام به اعتقادات همدیگه را پیدا کنیم

40. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

با سپاس از دوستانی که بدون توهین فقط بحث کردند

42. 4 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 2 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)