نمایش نتایج: از 1 به 17 از 17

موضوع: تک فرزندی

1268
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19611
    تشکـر
    0
    تشکر شده 9 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

Question تک فرزندی

سلام دوستان این نظر منه در مورد تک فرزندی نظر شما چیه؟؟ به نظر من تک فرزندی اصلا خوب نیست بچه تنهاس حتما یه خواهر یا یه برادر میخواد که مونس داشته باشه بچه که تک فرزند باشه همیشه متکی به خانواده هستش ولوس بار میاد چون همه تمرکز خانواده روی اونه.مسولیت پذیر نیست بعضی حرف ها رو آدم نمیشه به پدرومادرش بزنه و نیاز به درد و دل داره مخصوصا اگه دختر باشی و حتما یه مونس میخواد که هم دردش باشه.من که خودم به شخصه از تک فرزندی متنفرم و آرزوم اینه که توی دنیا هیچ بچه ای تک فرزند نباشه چون تک فرزندی اصلا خوب نیست این رو از هر بچه ای که تک فرزنده میتونید بپرسید و میگه که من خواهر و برادر میخوام ممکنه جلوی پدر و مادرش بگه نه نمیخوام اما ته دلش راضی نیست و میخواد.هر آدمی به یه مونس و هم دم نیاز داره.پدیده تک فرزندی هم که متاسفانه الان باب شده از نشانه های آخرالزمان هستش.توی نت سرچ کنید تک فرزندی میاره چه آثار منفی ای داره

2. 3 کاربران زیر از unknown2015 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    20970
    تشکـر
    827
    تشکر شده 1,757 بار در 626 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : تک فرزندی

من هم موافقم با فرمايش شما
    عمواملي همچون گراني و بالابودن هزينه ها + كم بودن منابع درامدي خصوصا در شهرهاي بزرگ باعث شده خانواده ها به تك فرزندي روي بيارن
    غافل از اينكه اون بچه با مشكلات فرواني دست و پنجه نرم ميكنه و شايد سرنوشتش در بعضي موارد ختم به خير نشه...
    امضای ایشان
    ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺑﻪ ﻣﻦ ﯾﺎﺩ ﺩﺍﺩ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ...
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ، ﺩﻟﯽ ﺭﺍ،ﭼﺸﻤﯽ ﺭﺍ،ﮔﻮﺷﯽ ﺭﺍ ....
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﻔﺮﺕ
    ﺗﺎ ﭘُﺮ ﮐﻨﯽ ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻋﺸﻖ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻨﻪ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﺷﻮﺩ ﭼﺸﻤﯽ ﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ
    ﺧﺎﻟﯽ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺩﺭﻭﻍ
    ﺗﺎ ﭘﺮ ﮐﻨﯽ ﮔﻮﺵ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺍﺯ ﺯﻣﺰﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﻋﺎﺷﻘﺎﻧﻪ
    ﻭ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺍﺷﺘﺒﺎﻩ ﮐﻨﯽ ﻣﺒﺎﺩﺍ ﺧﺎﻟﯽ ﺷﻮﯼ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻟﺒﺮﯾﺰﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ...
    ﯾﺎﺩﺕ ﺑﺎﺷﺪ ﺳﺎﻋﺖ ﺷﻨﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﻣﯽ ﭼﺮﺧﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺍﯾﻦ ﺗﻮ ﻫﺴﺘﯽ ﮐﻪ ﭘُﺮ ﻣﯿﺸﻮﯼ ﺍﺯ ﺁﻧﭽﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﭘُﺮ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺭﺍ

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

برعکس حرفتون به شدت موافق تک فرزندی هستم من خودم تک فرزندم درسته که همیشه تو نوجوونی به خصوص دوست داشتم یه خواهر بزرگتر داشته باشم و تنهایی داشتم ولی مقطعی بود درسته خواهر بزرگتر نداشتم و تنهایی داشتم و حتی الانشم دارم ولی تنهایی وقتی ازدواج کنم رفع میشه به جای این 2 تا عیب که نداشتم اینارو داشتم

بهترین ماشین .خونه.تفریح.لباس.توجه پدر مادر و خانوادم.کلاسم تو فامیل بالا هستش نسبت به کسایی که تک فرزند نیستند.آزادی کاملی دارم.بهترین سفر.پول همیشه تو دست و بالم هست.زندگی مجللی دارم.تو ازدواجمم کیسای بهتری گیرم میاد به خاطر فرزندیم چون طبعا صد در صد خانما از خداشونه خواهر شوهر و جاری ندارن

حالا اگه من چهار تا پنج تا خواهر برادر داشتم آیا گزینه های بالا را داشتم طبعا نه .من خودم تک فرزندم تا بشه دوست دارم زنم هم تک فرزند باشه بچمم تک فرزند خواهد بود انشاالله

5. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19366
    تشکـر
    32
    تشکر شده 31 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط unknown2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان این نظر منه در مورد تک فرزندی نظر شما چیه؟؟ به نظر من تک فرزندی اصلا خوب نیست بچه تنهاس حتما یه خواهر یا یه برادر میخواد که مونس داشته باشه بچه که تک فرزند باشه همیشه متکی به خانواده هستش ولوس بار میاد چون همه تمرکز خانواده روی اونه.مسولیت پذیر نیست بعضی حرف ها رو آدم نمیشه به پدرومادرش بزنه و نیاز به درد و دل داره مخصوصا اگه دختر باشی و حتما یه مونس میخواد که هم دردش باشه.من که خودم به شخصه از تک فرزندی متنفرم و آرزوم اینه که توی دنیا هیچ بچه ای تک فرزند نباشه چون تک فرزندی اصلا خوب نیست این رو از هر بچه ای که تک فرزنده میتونید بپرسید و میگه که من خواهر و برادر میخوام ممکنه جلوی پدر و مادرش بگه نه نمیخوام اما ته دلش راضی نیست و میخواد.هر آدمی به یه مونس و هم دم نیاز داره.پدیده تک فرزندی هم که متاسفانه الان باب شده از نشانه های آخرالزمان هستش.توی نت سرچ کنید تک فرزندی میاره چه آثار منفی ای داره
    سلام من تک دخترو تک فرزندم و اصلا مشکلی ندارم با این مسعله . از بچگی چون تنها بودم یاد گرفتم روابط عمومی مو ببرم بالا تا بتونم دوستای خوبی پیدا کنم . شخصیتم مستقله چون میدونم بعد از پدر و مادرم فقط خودمم و خودم و راحت میتونم تنها زندگی کنم . از نوجونیم دوس داشتم کار کنم و تو بعضی پروژه های پدرم همکاری می کردم . الانم هر ارزگاهی کارایی انجام می دم که دستم تو جیب خودم باشه . اینکه میگن تک فرزند لوسه درست نیس . اتفاقا برعکسه زور پدر مادر بیشتر میرسه به ماها در نتیجه والدین سالاریه تو خونه )
    یه چیز دیگه که خیلی خوبه اینه که تو دوران تحصیل هیچ مزاحمی نداشتم خواهر برادر کوچیکتر نمیذارن آدم درس بخونه .
    تو بچگی هم خواهر برادر نداشتم ولی با بچه های در و همسایه وهمکلاسیام بازی میکردم از این بابت هم مشکلی نبود . حتی کسایی که تو در و همسایه بچه ندارن میتونن حیوون خونگی داشته باشن که تک بچه شون باهاش سرگرم شه و خود اون حیوون هم میتونه عامل ایجاد ارتباط با آدمای دیگه و دوستای جدید بشه.
    حواس خونواده رو تک فرزندا هست و میتونن وقت بیشتریو واسه تربیت بچه شون بذارن درحالیکه اگه سه نفر بودن شاید کمتر بود .
    یه خوبی دیگه که داره تک فرزندی اینه که دعوای خونوادگی وجود نداره نه از اول نه در آخر سر ارٍث و میراث .
    و اینکه خونواده هایی که وضع مالیشون خوب نیس تک فرزندی واسشون بهتره با توجه به وضع شهریه دانشگاها و مخارج بچه ها اونم الان .
    درباره ازدواج هم که همه از خداشونه همسرشون خواهر برادر نداشته باشه
    ویرایش توسط hatorihanzo : 08-23-2015 در ساعت 05:48 PM
    امضای ایشان
    در کشور من مردان و زنان با چند خط عربی به هم محرم می شوند ، اما با یک دنیا عشق نه ...!

در دنیایی که برای یک تکه سیب تمام بهشتیان زمین گیر شده اند ، چه انتظار غریبیست عدالت ....

7. کاربران زیر از hatorihanzo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط hatorihanzo نمایش پست ها

سلام من تک دخترو تک فرزندم و اصلا مشکلی ندارم با این مسعله . از بچگی چون تنها بودم یاد گرفتم روابط عمومی مو ببرم بالا تا بتونم دوستای خوبی پیدا کنم . شخصیتم مستقله چون میدونم بعد از پدر و مادرم فقط خودمم و خودم و راحت میتونم تنها زندگی کنم . از نوجونیم دوس داشتم کار کنم و تو بعضی پروژه های پدرم همکاری می کردم . الانم هر ارزگاهی کارایی انجام می دم که دستم تو جیب خودم باشه . اینکه میگن تک فرزند لوسه درست نیس . اتفاقا برعکسه زور پدر مادر بیشتر میرسه به ماها در نتیجه والدین سالاریه تو خونه )
    یه چیز دیگه که خیلی خوبه اینه که تو دوران تحصیل هیچ مزاحمی نداشتم خواهر برادر کوچیکتر نمیذارن آدم درس بخونه .
    تو بچگی هم خواهر برادر نداشتم ولی با بچه های در و همسایه وهمکلاسیام بازی میکردم از این بابت هم مشکلی نبود . حتی کسایی که تو در و همسایه بچه ندارن میتونن حیوون خونگی داشته باشن که تک بچه شون باهاش سرگرم شه و خود اون حیوون هم میتونه عامل ایجاد ارتباط با آدمای دیگه و دوستای جدید بشه.
    یه خوبی دیگه که داره تک فرزندی اینه که دعوای خونوادگی وجود نداره نه از اول نه در آخر سر ارٍث و میراث .
    و اینکه خونواده هایی که وضع مالیشون خوب نیس تک فرزندی واسشون بهتره با توجه به وضع شهریه دانشگاها و مخارج بچه ها اونم الان .
    درباره ازدواج هم که همه از خداشونه همسرشون خواهر برادر نداشته باشه

بیا اینم نظر یه دختر فرزند .من پسر نظر دادم آباجیمون هم دختر نظر دادن.
    من اصلا خودمو لوس نمیدونم در اینکه پر توقع تر از بقیه هستم شکی نیست ولی لوس نیستم

9. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17235
    تشکـر
    66
    تشکر شده 306 بار در 174 پست
    میزان امتیاز
    9

من خودم تک دخترم و دو تا داداش دارم...

و از خانواده هایی که شلوغن خیلی خوشم میاد و همیشه میگم دوست دارم خانواده همسرمم پر چمعیت باشن و واسه دید و باز هفت روز هفته کم باشه ......

به نظر من تربیت مهمه نه ثروت اگر پدر و مادری میدونن در توانشونه که بچه های زیاد را تربیت کنن خوبه...
    چون فرزند خوب تحویل جامعه میدن
    اما اگر نمیتونن صحیح تربیت کنن همون یکی هم زیاده....
    امضای ایشان
    حضرت محمد(ص) فرمودند:
    برای هر چیزی قلبی است و قلب قران سوره یس است.

11. کاربران زیر از دریا071 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

ولی من مخالف تک فرزندی هستم .

شاید پولو امکانات بیش از حد و افراطی در اختیارت قرار داده بشه ولی هیچ کدومه اینا پر نمیکنه خلاء عاطفی و نیاز به یه همدم و هم صحبت داشتنو !!!!!! حتی بهترین ماشین ، بهترین خونه ، بهترین مسافرتا ، بهترین لباس ; کما اینکه چند فرزندی به معنیه این نیست که از این امکانات بی بهره باشی ، فقط به صورت افراطی در اختیارت قرار نمیگیره !

من یه خواهر دارم یه برادر ، بهتر از این نمیشه واسم ، نه توجه پدر مادر به تک تکمون کم بود نه از امکاناتی محروم بودیمو هرچیزی که نیازمون بود در اختیار داشتیم ، همیشه هم همدمو هم صحبت هم بودیم ، هم با داداشم دردو دل میکنم هم با آجیم که به نظرم هیچ پولی نمیتونست خلاءشو واسم پر کنه .
    ویرایش توسط love : 08-23-2015 در ساعت 05:58 PM

13. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    ولی من مخالف تک فرزندی هستم .

شاید پولو امکانات بیش از حد و افراطی در اختیارت قرار داده بشه ولی هیچ کدومه اینا پر نمیکنه خلاء عاطفی و نیاز به یه همدم و هم صحبت داشتنو !!!!!! حتی بهترین ماشین ، بهترین خونه ، بهترین مسافرتا ، بهترین لباس ; کما اینکه چند فرزندی به معنیه این نیست که از این امکانات بی بهره باشی ، فقط به صورت افراطی در اختیارت قرار نمیگیره !

من یه خواهر دارن یه برادر ، بهتر از این نمیشه واسم ، نه توجه پدر مادر به تک تکمون کم بود نه از امکاناتی محروم بودیمو هرچیزی که نیازمون بود در اختیار داشتیم ، همیشه هم همدمو هم صحبت هم بودیم ، هم با داداشم دردو دل میکنم هم با آجیم که به نظرم هیچ پولی نمیتونست خلاءشو واسم پر کنه .
    بله اگه پدر گرامی 10 تا کارخونه داشته باشن درست در میاد حرف شما ولی کدوم یکی اوضاعشون بهتره

دختر تک فرزندی که باباش کارمنده یا دختری که چند تا خواهر برادر داره و باباش کارمنده؟

من تنها بودم درست ولی تنهاییم را با مخمل و جسیکا پر کردم اگه حرفم بی ادبانه نباشه جای خواهر و برادر را گرفتن واسم

15. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17235
    تشکـر
    66
    تشکر شده 306 بار در 174 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    بله اگه پدر گرامی 10 تا کارخونه داشته باشن درست در میاد حرف شما ولی کدوم یکی اوضاعشون بهتره

دختر تک فرزندی که باباش کارمنده یا دختری که چند تا خواهر برادر داره و باباش کارمنده؟

من تنها بودم درست ولی تنهاییم را با مخمل و جسیکا پر کردم اگه حرفم بی ادبانه نباشه جای خواهر و برادر را گرفتن واسم
    فرزند با امدنش روزی را با خودش میاره.... خداوند الرزاق هست.... تصاعدی روزی میده
    امضای ایشان
    حضرت محمد(ص) فرمودند:
    برای هر چیزی قلبی است و قلب قران سوره یس است.

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

بله اگه پدر گرامی 10 تا کارخونه داشته باشن درست در میاد حرف شما ولی کدوم یکی اوضاعشون بهترهدختر تک فرزندی که باباش کارمنده یا دختری که چند تا خواهر برادر داره و باباش کارمنده؟من تنها بودم درست ولی تنهاییم را با مخمل و جسیکا پر کردم اگه حرفم بی ادبانه نباشه جای خواهر و برادر را گرفتن واسم
    سام منم نگفتم از نظر امکاناتی هردو در یک حدن ( که البته شاید هم باشن در بعضی از موارد ) ، من گفتم چند فرزندی امکانات به صورت افراطی در اختیارشون قرار داده نمیشه ! یعنی من در حد نیازم امکاناتم محیا بود .

شاید شما بتونی تنهاییتو با حیوونای خونگی پر کنیو برات حکم خواهر برادر دارن ، ولی من و خیلیای دیگه نیاز به همدمی داریم که باش صحبت کنیمو بامون صحبت کنه ، من همینطور که گاهی نیاز به صحبت کردن و دردو دل کردن با خواهر برادرم دارم نیاز به شنیدنه حرفاشونم دارم ، نیاز دارم که اونا هم باهام صحبت کنن.

بعدشم من نمیتونم از نظر فیزیکی با یه حیوون تماس داشته باشم ( منظورم مثلا گرفتن دستاش موقع صحبت کردنه ، یا تو چشاش نگاه کردنه ) ولی با خواهر برادر این حسه خوب بهم القا میشه .

به نظر من قابل قیاس نیستن با هم .

البته نباید این رو هم فراموش کرد که خصوصیت افرادو خلقو خو و میزان عاطفه و احساس در افراد متفاوته .

من نمیتونم درک کنم افرادی رو که با حیوانات رابطه احساسی دارنو خلاءشونو پر میکنه ، وهیچ چیز دیگه ای جای خواهر و برادر رو واسم پر نمیکنه و این برمیگرده به تفاوت روحیات منو شما .
    ویرایش توسط love : 08-23-2015 در ساعت 06:19 PM

18. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط دریا071 نمایش پست ها
    فرزند با امدنش روزی را با خودش میاره.... خداوند الرزاق هست.... تصاعدی روزی میده
    بله در رزاقی خدا شکی نیست ولی شعار هستش چون اگه اینطوری بود افغانی هایی که 10 تا 10 تا بچه دارن باید میلیاردر باشن

تو جامعه الان با این گرونی به شدت تک فرزندی عالیه

19. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سام منم نگفتم از نظر امکاناتی هردو در یک حدن ( که البته شاید هم باشن در بعضی از موارد ) ، من گفتم چند فرزندی امکانات به صورت افراطی در اختیارشون قرار داده نمیشه ! یعنی من در حد نیازم امکاناتم محیا بود .

شاید شما بتونی تنهاییتو با حیوونای خونگی پر کنیو برات حکم خواهر برادر دارن ، ولی من و خیلیای دیگه نیاز به همدمی داریم که باش صحبت کنیمو بامون صحبت کنه ، من همینطور که گاهی نیاز به صحبت کردن و دردو دل کردن با خواهر برادرم دارم نیاز به شنیدنه حرفاشونم دارم ، نیاز دارم که اونا هم باهام صحبت کنن.

بعدشم من نمیتونم از نظر فیزیکی با یه حیوون تماس داشته باشم ( منظورم مثلا گرفتن دستاش موقع صحبت کردنه ، یا تو چشاش نگاه کردنه ) ولی با خواهر برادر این حسه خوب بهم القا میشه .

به نظر من قابل قیاس نیستن با هم .

البته نباید این رو هم فراموش کرد که خصوصیت افرادو خلقو خو و میزان عاطفه و احساس در افراد متفاوته .

من نمیتونم درک کنم افرادی رو که با حیوانات رابطه احساسی دارنو خلاءشونو پر میکنه ، وهیچ چیز دیگه ای جای خواهر و برادر رو واسم پر نمیکنه و این برمیگرده به تفاوت روحیات منو شما .
    من از خدام بود همیشه که یه خواهر داشته باشم ولی وقتی نیست کاری از دستم بر نمیاد مجبورم خودمو بزنم کوچه علی چپ و این خلا را پر کنم حالا با بیخیالی با ورزش با بازی کردن با حیوونام

21. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

من از خدام بود همیشه که یه خواهر داشته باشم ولی وقتی نیست کاری از دستم بر نمیاد مجبورم خودمو بزنم کوچه علی چپ و این خلا را پر کنم حالا با بیخیالی با ورزش با بازی کردن با حیوونام
    آفرین بهت ، منم همینو میگم .

میگم تک فرزندی عالی نیست ، ببین خودتم میگی از خدام بود خواهر داشته باشم . پس تو هم دوست داشتی که خواهر یا برادر داشته باشی ! بحث ما تا اینجاست که تو هم میگی نیازه !!!

ولی به قولت الان که نداری مجبوری خودتو سرگرم کنی .

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

آفرین بهت ، منم همینو میگم .

میگم تک فرزندی عالی نیست ، ببین خودتم میگی از خدام بود خواهر داشته باشم . پس تو هم دوست داشتی که خواهر یا برادر داشته باشی ! بحث ما تا اینجاست که تو هم میگی نیازه !!!

ولی به قولت الان که نداری مجبوری خودتو سرگرم کنی .
    بله نیاز بود زمانی که بچه بودم 13.14 سالم بود ولی الان نیازی نیست و بود و نبودش فرقی به حالم نمیکنه

24. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

قشنگتر اگه بخوام بگم اینطوریه نیاز من 13.14 سالگی داشتن یه خواهر بزرگ بود

ولی نیاز الان من داشتن یه همسر خوب هستش که هم همسرم باشه هم خواهرم هم رفیقم

این نیاز کامل تر شد

26. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط unknown2015 نمایش پست ها
    منم تک فرزند هستم
    با حرفاتون تا حدودی موافقم ، تک بودن خوب نیست ، آدم دلش یک خواهر برادر میخواد ، هیچ چیز نمیتونه جای اونا رو پر کنه
    حتی اگه خواهر برادر با آدم خوب نباشن باز هم بودنشون خوبه
    همین که هستن نمیزارن شخص زیاد تنها باشه و توی خودش باشه

اما با اون قسمت که گفتین تک فرزند ها لوس مییشن و مسئولیت پذیر نیستن موافق نیستم ، این بستگی به تربیت پدر و مادر و شرایط محیطی که بزرگ میشن داره
    اگه به فرزندشون مسئولیتی ندن ، اعتماد نکنن و همه کارای که باید خودش رو انجام بده اونا انجام بدن اینحوری میشه
    به شخصه جز ثبت نام دوره ابتدای پدر مادر دیگه هیچکودوم از کار های منو انجام ندادن ، و حتی کار های خودشون رو هم به من مسپردن که همین باعث مسئولیت پذیری میشد
    نمیخوام در مورد نحوه تربیت بحث کنم ، در مورد بقیه هم نمیتونم نظری بدم ام خوب اینکه بچه چطور بشه بیشتر به تربیت پدر و مادر و شرایط دیگه بیشتر اثر میگذار
    حتی اگه چند فرزند هم باشه دلیل نمیشه فرد خوبی بزرگ و تربیت بشه

28. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16953
    تشکـر
    353
    تشکر شده 330 بار در 225 پست
    میزان امتیاز
    0

تربیت نقش پررنگی داره و شاید بعضی از تک فرزندا استثنا باشن

ولی واقعا من تا حالا با بیشتر تک فرزندایی که برخورد داشتم یا پررو و خودخواه هستن یا لوس و با روابط اجتماعی ضعیف....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد